Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Prvenstvo Hrvatske 2022 za osobe s i bez invaliditeta

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Prvenstvo Hrvatske 2022 za osobe s i bez invaliditeta

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Prvenstvo Hrvatske 2022 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo Hrvatske 2022 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo RH 2022 za osobe s i bez invaliditeta
22.-24.4.2022.
Sinj, Hrvatska
Broj natjecatelja: 208
SLUŽBENI REZULTATI:

JUNIOR16 MEN LEFT OPEN
1. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
2. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
3. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
4. SKULIBER IVAN. KOR IMPRESS GYM
5. LOVRIĆ EMANUEL. KOR PLAMEN

JUNIOR16 MEN RIGHT OPEN
1. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
2. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
3. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
4. SKULIBER IVAN. KOR IMPRESS GYM
5. LOVRIĆ EMANUEL. KOR PLAMEN

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR SPLIT
2. VIŠEVIĆ ANTE. KOR SPLIT
3. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
4. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
5. ŠALE ANTE. KOR POPAJ

JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
3. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
4. BRAJKOVIĆ ALEN. KOR ARKTOS
5. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM

JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. VIŠEVIĆ ANTE. KOR SPLIT
2. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR SPLIT
3. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
4. ŠALE ANTE. KOR POPAJ
5. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
6. SIMONI ANTONIO. KOR TROJANCI

JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
3. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
4. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
5. BRAJKOVIĆ ALEN. KOR ARKTOS

SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
3. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
4. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR SPLIT
5. ANČIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
6. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
7. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
8. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
9. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN LEFT 85
1. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
2. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
3. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
4. DRAGOJEVIĆ DOMINIK. KOR SPLIT
5. ATANASOV MIJO. KOR GLADIJATOR
6. SKELIN TONI. KOR SPARTANCI
7. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
8. PETRINA DINO. OSIJEK
9. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
10. SUŠILOVIĆ RAFAEL. KOR TIGAR
11. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
12. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
13. MILIŠIĆ VLADISLAV. KOR SPLIT
14. CAPAN ANTE. KOR TROJANCI

SENIOR MEN LEFT 95
1. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
2. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
3. OPAČAK JOSIP. KOR SPARTANCI
4. VUKELIĆ BRUNO. KOR ARKTOS
5. GLAVAŠ BRANIMIR. KOR SPLIT
6. POLJAK RENATO. KOR SOUTH POWER
7. KRALJEVIĆ ROKO. KOR SPLIT
8. KREBER VALENTIN. KOR IMPRESS GYM
9. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
10. TANFARA NIKOLA. KOR ANGIR
11. LUČIĆ JOSIP. KOR ANGIR

SENIOR MEN LEFT 105
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
3. LENČE DEJAN. KOR TIGAR
4. ODORJAN TOMISLAV. KOR IMPRESS GYM
5. KROLO KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
6. VRANIĆ NIKOLA. KOR ANGIR
7. VRANJEŠ JOSIP. KOR POPAJ

SENIOR MEN LEFT 105+
1. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
2. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
3. STAPIĆ MATEO. KOR SHARK
4. SEVIĆ PETAR. KOR SPLIT
5. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
6. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
7. ZOVKO IVAN. KOR SPLIT

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
2. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
3. LENČE DEJAN. KOR TIGAR
4. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
5. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
6. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
7. STAPIĆ MATEO. KOR SHARK
8. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR

SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85
1. MILIŠIĆ VLADISLAV. KOR SPLIT
2. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
3. KNEŽEVIĆ MARTINO. KOR POPAJ
4. PAVIN LOVRO. KOR SAMSON
5. PETRINA DINO. OSIJEK
6. TIŠLJAR ROBERT. KOR GLADIJATOR
7. SIMONI ANTONIO. KOR TROJANCI

SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85+
1. GAVRAN MIHAEL. KOR TROJANCI
2. PERKOVIĆ DOMAGOJ. KOR TROJANCI
3. KOLIĆ ROKO. KOR TIGAR

SENIOR MEN RIGHT 75
1. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
2. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
3. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
4. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR SPLIT
5. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
6. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
7. ČATARIĆ MATEJ. KOR SPARTANCI
8. ANČIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
9. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR

SENIOR MEN RIGHT 85
1. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
2. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
3. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
4. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
5. SUŠILOVIĆ RAFAEL. KOR TIGAR
6. SKELIN TONI. KOR SPARTANCI
7. ANĐELIĆ IVAN. KOR SPLIT
8. DRAGOJEVIĆ DOMINIK. KOR SPLIT
9. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
10. ATANASOV MIJO. KOR GLADIJATOR
11. PARO VIDOLIN FRANO. KOR SHARK
12. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
13. CAPAN ANTE. KOR TROJANCI
14. PETRINA DINO. OSIJEK
15. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM

SENIOR MEN RIGHT 95
1. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
2. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
3. POLJAK RENATO. KOR SOUTH POWER
4. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
5. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
6. OPAČAK JOSIP. KOR SPARTANCI
7. VUKELIĆ BRUNO. KOR ARKTOS
8. TANFARA NIKOLA. KOR ANGIR
9. KREBER VALENTIN. KOR IMPRESS GYM
10. VUKIĆ FRANKO. KOR ANGIR

SENIOR MEN RIGHT 105
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
3. LENČE DEJAN. KOR TIGAR
4. KROLO KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
5. VRANJEŠ JOSIP. KOR POPAJ
6. ODORJAN TOMISLAV. KOR IMPRESS GYM
7. VRANIĆ NIKOLA. KOR ANGIR
8. BRADAČ MATIJA. KOR PATRINUS

SENIOR MEN RIGHT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
2. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
3. STAPIĆ MATEO. KOR SHARK
4. SEVIĆ PETAR. KOR SPLIT
5. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
6. ZOVKO IVAN. KOR SPLIT
7. BERDIK MATEJ. KOR PATRINUS
8. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
2. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
3. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
4. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
5. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
6. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
7. GAVRAN MIHAEL. KOR TROJANCI
8. STAPIĆ MATEO. KOR SHARK

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85
1. MAMIĆ FILIP. KOR SPLIT
2. PAVIN LOVRO. KOR SAMSON
3. KUMAN ŠIME. KOR SPLIT
4. KNEŽEVIĆ MARTINO. KOR POPAJ
5. SIMONI ANTONIO. KOR TROJANCI
6. TIŠLJAR ROBERT. KOR GLADIJATOR
7. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
8. PETRINA DINO. OSIJEK

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85+
1. GAVRAN MIHAEL. KOR TROJANCI
2. PERKOVIĆ DOMAGOJ. KOR TROJANCI
3. LUKAČIĆ MARTIN. BIOGRAD
4. SRPAK MATIJA. ČAKOVEC
5. KOLIĆ ROKO. KOR TIGAR
6. BERDIK MATEJ. KOR PATRINUS

DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. KNEŽEVIĆ OLIVER. KOROI DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN LEFT STOJEĆE OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ANTOLIĆ RUDI. KOR TIGAR
3. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
4. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
5. KNEŽEVIĆ OLIVER. KOROI DUBRAVA
6. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOR DUBRAVA
7. TUNJIĆ KRISTIJAN. KOROI ILICA
8. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. KNEŽEVIĆ OLIVER. KOROI DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN RIGHT STOJEĆE OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ANTOLIĆ RUDI. KOR TIGAR
3. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOR DUBRAVA
4. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
5. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
6. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
7. KNEŽEVIĆ OLIVER. KOROI DUBRAVA
8. TUNJIĆ KRISTIJAN. KOROI ILICA

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
2. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
3. PODKRAJŠEK EMMA. KOR SPARTANCI
4. FIBINGER INES. KOR SHARK

SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
2. PODKRAJŠEK EMMA. KOR SPARTANCI
3. FIBINGER INES. KOR SHARK

DISABLED WOMEN LEFT SJEDEĆE OPEN
1. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
2. PODKRAJŠEK EMMA. KOR SPARTANCI
3. FIBINGER INES. KOR SHARK

DISABLED WOMEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
2. FIBINGER INES. KOR SHARK
3. PODKRAJŠEK EMMA. KOR SPARTANCI

Tiffany studio
WMD
Europsko prvenstvo 2022 Bukurešt, Rumunjska

07/06/2022. - Europsko prvenstvo 2022 Bukurešt, Rumunjska

Hrvatski natjecatelji osvojili su povijesnih 21 medalju na EP 2022.…
Prvenstvo Hrvatske 2022 za osobe s i bez invaliditeta

07/06/2022. - Prvenstvo Hrvatske 2022 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo RH 2022 za osobe s i bez invaliditeta 22.-24.4.2022.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke