Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Prvenstvo Hrvatske za osobe s i bez invaliditeta 2020

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Prvenstvo Hrvatske za osobe s i bez invaliditeta 2020

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Prvenstvo Hrvatske za osobe s i bez invaliditeta 2020

Prvenstvo Hrvatske za osobe s i bez invaliditeta 2020

Sinj, Hrvatska 27.-29.6.2020.
Ukupan broj prijavljenih natjecatelja:193
Službeni rezultati: STISNI PROČITAJ CIJELI ČLANAK

OPEN LEFT (najboljih 8 svih kategorija)

1. ANDRIJA ŠIMIĆ
2. VIKTORIO SOVIĆ
3. DRAŽEN KOGL
4. MARJAN HARČA

OPEN RIGHT (najboljih 8 svih kategorija)

1. ANDRIJA ŠIMIĆ
2. IVO KRIŽAN
3. VIKTORIO SOVIĆ
4. RINO MAŠIĆ

JUNIOR16 MEN LEFT OPEN
1. BAĐUN ROBERTO. KOR TIGAR
2. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
3. BOŽINOVIĆ CARLLOS. KOR TIGAR

JUNIOR16 MEN RIGHT OPEN
1. BAĐUN ROBERTO. KOR TIGAR
2. BOŽINOVIĆ CARLLOS. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. KRBAVAC PAULO. KOR KING
2. NOVAK DAVID. KOR SPARTANCI
3. ČATARIĆ MATEJ. KOR TIGAR
4. BULAT MATE. KOR SOUTH POWER
5. BIŠKUP GABRIJEL. KOR SPARTANCI
6. ŠKUGOR JAKOV. KOR SOUTH POWER

JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
2. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
3. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
4. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
5. BUDIM MARKO. KOR SAMSON

JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. ČATARIĆ MATEJ. KOR TIGAR
2. NOVAK DAVID. KOR SPARTANCI
3. KRBAVAC PAULO. KOR KING
4. BULAT MATE. KOR SOUTH POWER
5. BIŠKUP GABRIJEL. KOR SPARTANCI
6. ŠKUGOR JAKOV. KOR SOUTH POWER

JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
3. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
4. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
5. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK

SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
3. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
4. KRALJIĆ BONO. KOR GLADIJATOR
5. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
6. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
7. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
8. JELIĆ FRAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN LEFT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
3. DROKAN MISLAV. KOR TIGAR
4. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
5. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
7. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
8. VUKIĆ FRANKO. KOR SOUTH POWER
9. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN LEFT 95
1. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
2. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
3. BRKIĆ DANIJEL. KOR SAMSON
4. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
5. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
6. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
7. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
8. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
9. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA

SENIOR MEN LEFT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. HARČA MARJAN. KOR TIGAR
3. KOGL MARKO. KOR TIGAR
4. MARINKOVIĆ NINO. KOR GLADIJATOR
5. ŠITUM ANTE. KOR SOUTH POWER
6. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
7. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
8. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE

SENIOR MEN LEFT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR KING
2. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
3. RAGUŽ ANDRIJA. KOR SPARTANCI
4. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
5. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
6. FIŠTER PHILLIP. KOR SPARTANCI
7. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
8. SAVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR

SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85
1. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
2. GOMERČIĆ IVAN. KOR KING
3. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
4. TOLIĆ KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
5. BARAN LEON. KOR SAMSON
6. GRABAR MATIJA. KOR SPARTANCI
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85+
1. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
2. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
3. MARTINIĆ TONI. KOR SOUTH POWER
4. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
5. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
8. JANKOVIĆ FILIP. KOR SOUTH POWER
9. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
10. MORINA ARIAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN RIGHT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
3. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
4. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
5. JELIĆ FRAN. KOR GLADIJATOR
6. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
7. KRALJIĆ BONO. KOR GLADIJATOR
8. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
9. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

SENIOR MEN RIGHT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
3. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
4. DROKAN MISLAV. KOR TIGAR
5. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
6. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
7. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
8. VUKIĆ FRANKO. KOR SOUTH POWER
9. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN RIGHT 95
1. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
2. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
3. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
4. BRKIĆ DANIJEL. KOR SAMSON
5. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
6. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
7. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
8. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
9. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA

SENIOR MEN RIGHT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. KOGL MARKO. KOR TIGAR
3. HARČA MARJAN. KOR TIGAR
4. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
5. MARINKOVIĆ NINO. KOR GLADIJATOR
6. ŠITUM ANTE. KOR SOUTH POWER
7. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
8. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE

SENIOR MEN RIGHT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR KING
2. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
3. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
4. RAGUŽ ANDRIJA. KOR SPARTANCI
5. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
6. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. SAVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
8. FIŠTER PHILLIP. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85
1. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
2. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
3. GOMERČIĆ IVAN. KOR KING
4. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
5. BARAN LEON. KOR SAMSON
6. TOLIĆ KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
8. GRABAR MATIJA. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85+
1. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
2. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
3. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
4. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
5. MARTINIĆ TONI. KOR SOUTH POWER
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
8. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
9. JANKOVIĆ FILIP. KOR SOUTH POWER
10. MORINA ARIAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
2. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ MIRELA. KOR KING
4. EMINA JELUŠIĆ. KOR TROJANCI
5. SABINA BOGUNOVIĆ. KOR SPARTANCI
6. BARBARA VAJENTIĆ. KOR GLADIJATOR
7. LUCIJA NIĆENO. KOR SPARTANCI
8. MATEA BURIGO. KOR SPARTANCI

SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ MIRELA. KOR KING
4. SABINA BOGUNOVIĆ. KOR SPARTANCI
5. EMINA JELUŠIĆ. KOR TROJANCI
6. BARBARA VAJENTIĆ. KOR GLADIJATOR
7. MATEA BURIGO. KOR SPARTANCI
8. LUCIJA NIĆENO. KOR SPARTANCI

DISABLED MEN LEFT STAJAĆE OPEN
1. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
2. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
3. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
4. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
5. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN RIGHT STAJAĆE OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
3. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
4. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
5. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA

DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

Prvenstvo RH 2020 Sinj, Hrvatska

Prvenstvo RH 2020 Sinj, Hrvatska

28.lipnja 2020. godine u Gradskom kinu Sinj više od 200 natjecateljica i natjecatelja s i bez invaliditeta nastupit će na 11. prvenstvu Hrvatske u 38 kategorija.

Lazarev megdan 2019 Trstenik, Srbija

Lazarev megdan 2019 Trstenik, Srbija

Hrvatski predstavnici nastupili su u Trsteniku na supemečevima protiv sportskih kolega iz Srbije te u finalnom dijelu podijelili bodove pri rezultatu 5:5

Svjetsko prvenstvo 2019 Constanta, Rumunjska

Svjetsko prvenstvo 2019 Constanta, Rumunjska

Veliki uspjeh obitelji Kogl iz Križevaca. Dražen Kogl osvojio je zlato u grand master kategoriji te Blaženka Kogl dva sreba u kategoriji mastera.

Judgement day 2019

Judgement day 2019

11.-13.10.2019. Budimpešta, Mađarska

Hrvatski predstavnici osvojili su na jednom od najjačih svjetskih turnira 2019. godine, mađarskom Judgement day-u 10 zlatnih, 6 srebrnih te 4 brončane medalje.

Uz grandiozne nastupe u težinskim kategorijama, u otvorenoj klasi tj. borni između pobjednika svih kategorija osvojili smo zlata u lijevoj i desnoj ruci.

Sport fest 2019

Sport fest 2019

4.-6.10.2019. Poreč, Hrvatska

Sport Fest je sajam sporta, ali i mnogo više od toga. Riječ je o manifestaciji kojoj je cilj objediniti strast prema sportu i zdravi način života.

Europski tjedan sporta 2019

Europski tjedan sporta 2019

Premijer, ministri, ugledni sportaši i sportski djelatnici obarali su ruke na europskom trgu u sklopu Europskog tjedna sporta.

Svjetski kup ZG STRONG 2019

Svjetski kup ZG STRONG 2019

World Cup ZG STRONG 2019
Službeni rezultati:
6th to 8th of July

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

Beginers men -85kg Left
1 VALYI, IMRE - Hungary
2 KOZAK, MATE - Hungary
3 REINHOFER, BALAZS - Hungary
4 MASIC, RINO - Croatia
5 GRBAC, SEBASTIAN - Croatia
6 SORIC, DOMAGOJ - Croatia
7 RAKUSA, METOD - Slovenia
8 TEPSA, FILIP - Croatia
9 REZONJA JARC, JASA - Slovenia
10 MRVOS, MARKO - Croatia
Beginers men +85kg Left
1 FRANCKI, NOVAK - Croatia
2 GLAVAS, BRANIMIR - Croatia
3 SEMREN, JOSIP - Bosnia and Herzegovina
4 BAN , VLADO - Croatia
5 ANDACIC, MARIO - Bosnia and Herzegovina
6 GJAIC, MARKO - Croatia
7 ZOVKO, IVAN - Bosnia and Herzegovina
8 JAKUPOVIC, HARIS - Croatia
9 DEAK, LAJOS - Hungary
10 TOLE, ZLATKO - Bosnia and Herzegovina
11 VUKOVIC, DAVID - Croatia
12 BARIC, IVAN - Austria
13 HERCEG, JOSIP - Croatia
14 TOGNANA, DENIS - Italy
15 JURKOVIC, MARKO - Croatia
16 VUKIC, FRANKO - Croatia
17 MILICH, STEFAN - Serbia
Disabled sitting -75 kg Left
1 TATEVOSIAN, MYKOLA - Ukraine
2 STEPANYAN, SARGIS - Armenia
3 HABDIJA, DANIJEL - Croatia
Disabled standing -75 kg Left
1 DROKAN, LUKA - Croatia
2 EROGLU, KENAN - Turkey
3 SIMON, DANIEL - Hungary
4 PAVLINEC, KRUNOSLAV - Croatia
5 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
6 NOVACIC, SVEBOR - Croatia
7 JHA, SHRIMANT - India
Disabled sitting +75 kg Left
1 BURUNLULAR, UMIT - Turkey
2 PRACHENSKY, LUKAS - Czech Republic
3 DOMAGOJ, CVITKOVIC - Croatia
4 HAJDIN, BOJAN - Croatia
5 HOVHANNISYAN, SEROB - Armenia

Disabled standing +75 kg Left
1 BRATCHENIA, VIKTAR - Belarus
2 HERNYAK, IMRE - Hungary
3 ZRMANJAC, BORIS - Croatia
Junior women Open Left
1 KULCS, DZSENIFER - Hungary
2 BILJAN, LUCIJA - Croatia
Junior men -75kg Left
1 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
2 BUKOVSKY, PATRICK - Slovakia
3 SIMON, LEVENTE - Hungary
4 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
5 CAPAN, ANTE - Croatia
Junior men +75kg Left
1 FRANCKI NOVAK, JOSIP - Croatia
2 MASIC, RINO - Croatia
Masters men Open Left
1 HRIBAR, ANDREJ - Slovenia
2 MALUS, BRANKO - Slovenia
3 EROGLU, KENAN - Turkey
4 KRASOV, VADYM - Ukraine
Senior women -65 kg Left
1 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
2 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
3 VUJASINOVIC, STEVANA - Croatia
4 PEDOGLIA, MONICA - Italy
5 KULCS, VIVIEN - Hungary
6 CERINA, ZELJKA - Croatia
Senior women +65 kg Left
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 D APICE, CARMELA - Italy
3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
4 BOBOVCAKOVA, KRISTINA - Slovakia
5 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
6 GRONLUND, ANNA MARIA - Denmark
7 DEBELJAK, MARTINA - Croatia
Senior men -75 kg Left
1 KOGL, DRAZEN - Croatia
2 TRIPLAT, PETAR - Croatia
3 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
4 BARZSO, ALEX - Hungary
5 FABIAN, ZSOLT - Hungary
6 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
7 DORDEVIC, MILJAN - Serbia
8 GLOD, DOMINIK - Slovakia
9 KULCS, DOMINIK - Hungary
10 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
11 VUJAKOVIĆ, MARKO - Croatia
12 JELIC, FRAN - Croatia
13 SZTANEK, SANDOR - Hungary
14 CANKAR, MATEJ - Slovenia

Senior men 90 kg Left
1 KOGL, MARKO - Croatia
2 STRUPAR, MATEO - Croatia
3 PALADA, LUKA - Croatia
4 KRALJEVIC, ROKO - Croatia
5 BURUSIC, JOSIP - Croatia
6 KOLACKO, LJUBOMIR - Croatia
7 REZONJA JARC, LUKA - Slovenia
8 ZIDARIC, MATEJ - Slovenia
Senior men 105 kg Left
1 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
2 VESELIC, IVAN - Serbia
3 HARCA, MARIJAN - Croatia
4 MARINKOVIC, NINO - Croatia
5 FISTER, PHILLIP - Croatia
6 TRSTENJAK, DAVID - Slovenia
7 SYED, MAHABOOB ALI - India
Senior men +105 kg Left
1 PETROV, MITKO - Bulgaria
2 POLES, JOSIP - Croatia
3 BATTAGLIA, MANUEL - Italy
4 BREGOVIC, JOSIP - Croatia
5 SEVIC, PETAR - Croatia
6 BABIC, SIMO - Slovenia
7 BELOSHEVICH, LAZAR - Serbia
8 NEMETH, ROBERT - Hungary
9 VRDOLJAK, ANTE - Croatia
10 SPOLJARIC, DENIS - Croatia
Beginers men -85kg Right
1 VALYI, IMRE - Hungary
2 SORIC, DOMAGOJ - Croatia
3 REZONJA JARC, JASA - Slovenia
4 REINHOFER, BALAZS - Hungary
5 GRBAC, SEBASTIAN - Croatia
6 MASIC, RINO - Croatia
7 KOZAK, MATE - Hungary
8 TEPSA, FILIP - Croatia
9 RAKUSA, METOD - Slovenia
Beginers men +85kg Right
1 SEMREN, JOSIP - Bosnia and Herzegovina
2 ANDACIC, MARIO - Bosnia and Herzegovina
3 TOLE, ZLATKO - Bosnia and Herzegovina
4 ZOVKO, IVAN - Bosnia and Herzegovina
5 DEAK, LAJOS - Hungary
6 JAKUPOVIC, HARIS - Croatia
7 VUKOVIC, DAVID - Croatia
8 JURKOVIC, MARKO - Croatia
9 TOGNANA, DENIS - Italy
10 GAVRAN, MIHAEL - Croatia
11 BELJAN, ANTO - Croatia
12 GJAIC, MARKO - Croatia
13 MILICH, STEFAN - Serbia
14 BARIC, IVAN - Austria
15 VUKIC, FRANKO - Croatia
16 BAN , VLADO - Croatia
17 HERCEG, JOSIP - Croatia

Disabled sitting -75 kg Right
1 TATEVOSIAN, MYKOLA - Ukraine
2 HABDIJA, DANIJEL - Croatia
Disabled standing -75 kg Right
1 DROKAN, LUKA - Croatia
2 EROGLU, KENAN - Turkey
3 SIMON, DANIEL - Hungary
4 PAVLINEC, KRUNOSLAV - Croatia
5 NOVACIC, SVEBOR - Croatia
6 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
Disabled sitting +75 kg Right
1 BURUNLULAR, UMIT - Turkey
2 HAJDIN, BOJAN - Croatia
3 DOMAGOJ, CVITKOVIC - Croatia
4 PRACHENSKY, LUKAS - Czech Republic
5 HOVHANNISYAN, SEROB - Armenia
Disabled standing +75 kg Right
1 BRATCHENIA, VIKTAR - Belarus
2 HERNYAK, IMRE - Hungary
3 ZRMANJAC, BORIS - Croatia
4 JHA, SHRIMANT - India
Junior women Open Right
1 KULCS, DZSENIFER - Hungary
2 BILJAN, LUCIJA - Croatia
Junior men -75kg Right
1 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
2 BUKOVSKY, PATRICK - Slovakia
3 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
4 CAPAN, ANTE - Croatia
5 SIMON, LEVENTE - Hungary
Junior men +75kg Right
1 FRANCKI NOVAK, JOSIP - Croatia
2 MASIC, RINO - Croatia
Masters men Open Right
1 DE MARCHI, TOMAS - Italy
2 MALUS, BRANKO - Slovenia
3 KRASOV, VADYM - Ukraine
4 HRIBAR, ANDREJ - Slovenia
5 EROGLU, KENAN - Turkey
Senior women -65 kg Right
1 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
2 VUJASINOVIC, STEVANA - Croatia
3 PEDOGLIA, MONICA - Italy
4 KOGL, MIHAELA - Croatia
5 CERINA, ZELJKA - Croatia
6 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
7 KULCS, VIVIEN - Hungary

Senior women +65 kg Right
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
3 D APICE, CARMELA - Italy
4 BOBOVCAKOVA, KRISTINA - Slovakia
5 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
6 DEBELJAK, MARTINA - Croatia
7 GRONLUND, ANNA MARIA - Denmark
Senior men -75 kg Right
1 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
2 GLOD, DOMINIK - Slovakia
3 DORDEVIC, MILJAN - Serbia
4 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
5 VUJAKOVIĆ, MARKO - Croatia
6 FABIAN, ZSOLT - Hungary
7 BARZSO, ALEX - Hungary
8 KULCS, DOMINIK - Hungary
9 TRIPLAT, PETAR - Croatia
10 SZTANEK, SANDOR - Hungary
11 CANKAR, MATEJ - Slovenia
12 JELIC, FRAN - Croatia
13 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
Senior men 90 kg Right
1 KOGL, MARKO - Croatia
2 STRUPAR, MATEO - Croatia
3 TRSTENJAK, DENIS - Slovenia
4 BURUSIC, JOSIP - Croatia
5 KRALJEVIC, ROKO - Croatia
6 PALADA, LUKA - Croatia
7 DOGAN, IVAN - Croatia
8 REZONJA JARC, LUKA - Slovenia
9 ZIDARIC, MATEJ - Slovenia
10 KOLACKO, LJUBOMIR - Croatia
Senior men 105 kg Right
1 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
2 VESELIC, IVAN - Serbia
3 KRSTIC, LJUBODRAG - Serbia
4 ZEPINA, GORAN - Serbia
5 KRSTIC, ALEKSANDAR - Bosnia and Herzegovina
6 HARCA, MARIJAN - Croatia
7 FISTER, PHILLIP - Croatia
8 TRSTENJAK, DAVID - Slovenia
9 MARINKOVIC, NINO - Croatia
Senior men +105 kg Right
1 BATTAGLIA, MANUEL - Italy
2 PETROV, MITKO - Bulgaria
3 SPOLJARIC, DENIS - Croatia
4 DE MARCHI, TOMAS - Italy
5 SEVIC, PETAR - Croatia
6 BABIC, SIMO - Slovenia
7 RAGUZ, ANDRIJA - Croatia
8 NEMETH, ROBERT - Hungary
9 POLES, JOSIP - Croatia
10 VRDOLJAK, ANTE - Croatia
11 BREGOVIC, JOSIP - Croatia
12 BELOSHEVICH, LAZAR - Serbia
Open category
1. Manuel Battaglia
2. Tomas de Marchi
3. Marko Kogl 3. Mitko Petrov

Europsko prvenstvo 15.-23.5.2019

Europsko prvenstvo 15.-23.5.2019

Na europskom prvenstvu 2019 koje se održalo u Loutrakiju, Grčka, nastupilo je 10 hrvatskih natjecatelja od kojih izdvajamo plasman među prvih osam seniora:

5. mjesto Andrija Šimić -110kg

7. mjesto Viktorio Sović -100kg

Europsko prvenstvo za osobe s invaliditetom 16.-21.5.2019.

Europsko prvenstvo za osobe s invaliditetom 16.-21.5.2019.

Na europskom prvenstvu za osobe s invaliditetom koje se održalo u Loutrakiju, Grčka, nastupilo je 4 hrvatska natjecatelja koji su osvojili:

1. mjesto Luka Drokan -70kg stojeće

3. mjesto Domagoj Cvitković +75 kg sjedeće

5. mjesto Bojan Hajdin +75kg sjedeće

9. mjesto Boris Zrmanjac -90kg stojeće

Prezentacija obaranja ruke u Zagrebu

Prezentacija obaranja ruke u Zagrebu

4.5.2019. Zagreb

Prof. Borna Hlevnjak, trener hrvatske reprezentacije u obaranju ruke, održao je prezentaciju o obaranju ruke u zagrebačkom fitness centru Forma na temu povijest, prehrana, načini treninga te sanacija mikrotrauma.

Supermečevi Široki 2019

Supermečevi Široki 2019

28.4.2019. Široki Brijeg, BIH

Josip Poleš-Ethem Mustagrudić 2:4
Luka Palada-Josip Semren 0:6
Ante Vrdoljak-Mario Andačić 0:6
Nino Marinković-Ante Krišto 5:1
Branimir Glavaš-Roko Kraljević 6:0
Krešimir Krolo-Denis Špoljarić 2:4
Mubekir Žilić-Antonio Kolak 6:0
Andrija Raguž-Petar Sević 0:6
Andrija Šimić-Josip Poleš 0:6

Prvenstvo Hrvatske 2019

Prvenstvo Hrvatske 2019

10.3.2019. Sinj, Hrvatska

Broj natjecatelja:184

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
2. ŠPORČIĆ KARLO. SHARK
3. ČATARIĆ MATEJ. TIGAR
4. NOVAK DAVID. SPARTANCI
5. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
6. LOVRIĆ DUJE. SOUTH POWER

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
2. FILIPAN IVAN. TIGAR
3. JELIĆ FRAN. GLADIJATOR

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
2. ŠPORČIĆ KARLO. SHARK
3. NOVAK DAVID. SPARTANCI
4. LOVRIĆ DUJE. SOUTH POWER
5. ČATARIĆ MATEJ. TIGAR
6. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR

7. IVAN FRANIĆ, GLADIJATOR

8. VLADIMIR LOVKO, SPARTANCI

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
2. FILIPAN IVAN. TIGAR
3. JELIĆ FRAN. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. PANCER ANTUN. SAMSON
3. KRALJ IVAN. TIGAR
4. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. MUŠIĆ MARKO. SPLIT
7. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
8. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
9. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA
10. KOCIJANOVIĆ ADAM. SAMSON

 

SENIOR MEN LEFT 85
1. KOLAK ANTONIO. SHARK
2. PALADA LUKA. GLADIJATOR
3. DROKAN MISLAV. TIGAR
4. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
5. DOGAN IVAN. SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
7. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
8. KLETEČKI IVAN. TIGAR
9. STOJEVIĆ ŽELJKO. SPARTANCI
10. ANĐELIĆ IVAN. SPLIT
11. NOBILO NIKO, GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. SEMREN JOSIP. SPLIT
3. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
4. BRKIĆ DANIJEL. SAMSON
5. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
6. KROLO KREŠIMIR. SPARTANCI
7. VLAHO IVAN. SPLIT
8. HLEVNJAK BORNA. GLADIJATOR
9. ZRMANJAC BORIS. ILICA

 

SENIOR MEN LEFT 105
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KING
2. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
3. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
4. MARINKOVIĆ NINO. GLADIJATOR
5. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
6. KRIŠTO ANTE. MUSE
7. OPAČAK JOSIP, GLADIJATOR
8. JAKOVAC ALEKSANDAR, SPARTANCI

 

SENIOR MEN LEFT 105+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
4. VRDOLJAK ANTE. MUSE
5. FIŠTER PHILLIP. GLADIJATOR
6. VRANJEŠ JOSIP. KING
7. ZOVKO IVAN. SPLIT
8. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT OPEN

1. ŠIMIĆ ANDRIJA, KING
2. KOGL DRAŽEN, TIGAR
3. KOLAK ANTONIO, SHARK

 

SENIOR MEN LEFT POČETNICI
1. FRANCKI PETAR. SPARTANCI
2. VRANJEŠ JOSIP. KING
3. HUSANOVIĆ AMIL. SHARK
3. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
5. SEMREN JOSIP. SPLIT
6. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
7. VLAHO IVAN. SPLIT
8. BAN VLADO. SHARK
9. TANFARA NIKOLA. SPLIT
10. GRBAC SEBASTIAN. SHARK
11. DAMIŠ MARTIN. SHARK
12. ZOVKO IVAN. SPLIT
13. MRVOŠ MARKO. SHARK
14. PRODAN FILIP. SHARK
15. ERIĆ FRANJO. SPLIT
16. ALABURIĆ VID VICKO. KING
17. ČUPIĆ IVAN. SOUTH POWER
18. SIMUNIĆ GABRIEL. SOUTH POWER
19. BAGARIĆ TOMISLAV. GLADIJATOR
20. KOPRČINA IVAN. SPLIT

 

 

SENIOR MEN RIGHT 75
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
3. KOGL DRAŽEN. TIGAR
4. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
5. PANCER ANTUN. SAMSON
6. KOCIJANOVIĆ ADAM. SAMSON
7. MUŠIĆ MARKO. SPLIT
8. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA
9. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
10. SKELIN TONI. SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT 85
1. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
2. DROKAN MISLAV. TIGAR
3. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
4. KOLAK ANTONIO. SHARK
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. ANĐELIĆ IVAN. SPLIT
7. DOGAN IVAN. SPARTANCI
8. KLETEČKI IVAN. TIGAR
9. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
10. STOJEVIĆ ŽELJKO. SPARTANCI
11. NOBILO NIKO, GLADIJATOR

 

SENIOR MEN RIGHT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. KROLO KREŠIMIR. SPARTANCI
3. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
4. SEMREN JOSIP. SPLIT
5. BRKIĆ DANIJEL. SAMSON
6. ZRMANJAC BORIS. ILICA
7. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM

 

SENIOR MEN RIGHT 105
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KING
2. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
3. KRIŠTO ANTE. MUSE
4. MARINKOVIĆ NINO. GLADIJATOR
5. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. OPAČAK JOSIP, GLADIJATOR
8. JAKOVAC ALEKSANDAR, SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT 105+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
4. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
5. FIŠTER PHILLIP. GLADIJATOR
6. VRANJEŠ JOSIP. KING
7. VRDOLJAK ANTE. MUSE
8. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
9. ZOVKO IVAN. SPLIT

 

SENIOR MEN RIGHT OPEN

1. ŠIMIĆ ANDRIJA, KING
2. FRANCKI NOVAK JOSIP, SPARTANCI
3. ŠPOLJARIĆ DENIS, SHARK
4. RAGUŽ ANDRIJA, SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI
1. SEMREN JOSIP. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. KING
3. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
4. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
5. HUSANOVIĆ AMIL. SHARK
6. PRODAN FILIP. SHARK
7. FRANCKI PETAR. SPARTANCI
8. GRBAC SEBASTIAN. SHARK
9. TANFARA NIKOLA. SPLIT
10. ZOVKO IVAN. SPLIT
11. BAGARIĆ TOMISLAV. GLADIJATOR
12. ČUPIĆ IVAN. SOUTH POWER
13. BAN VLADO. SHARK
14. KOPRČINA IVAN. SPLIT
15. VLAHO IVAN. SPLIT
16. ERIĆ FRANJO. SPLIT
17. ALABURIĆ VID VICKO. KING
18. DAMIŠ MARTIN. SHARK
19. MRVOŠ MARKO. SHARK
20. SIMUNIĆ GABRIEL. SOUTH POWER

 

DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
3. HAJDIN BOJAN. DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. TREŠNJEVKA

 

DISABLED MEN LEFT STOJEĆE
1. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. ILICA
3. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
4. ŠVENDA PETAR. TREŠNJEVKA

 

DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. TREŠNJEVKA
2. HAJDIN BOJAN. DUBRAVA
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. TREŠNJEVKA

 

DISABLED MEN RIGHT STOJEĆE
1. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. ILICA
3. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
4. ŠVENDA PETAR. TREŠNJEVKA

 

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
2. KOGL MIHAELA. TIGAR
3. ČERINA ŽELJKA. SPLIT
4. JELUŠIĆ EMINA. KING
5. CVITKOVIĆ ANTONIJA. SAMSON
6. MAROVIĆ JELENA, SPLIT
7. NIČENO LUCIJA, SPARTANCI
8. HLEVNJAK BARBARA, GLADIJATOR
9. KORDOŠ VLATKA, SPLIT


SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
3. ČERINA ŽELJKA. SPLIT
4. CVITKOVIĆ ANTONIJA. SAMSON
5. JELUŠIĆ EMINA. KING
6. MAROVIĆ JELENA, SPLIT
7. NIČENO LUCIJA, SPARTANCI
8. HLEVNJAK BARBARA, GLADIJATOR
9. KORDOŠ VLATKA, SPLIT

Prvenstvo Hrvatske 2019

Prvenstvo Hrvatske 2019

10.3.2019. u Gradskom kinu Sinj više od 200 natjecateljica i natjecatelja nastupit će na 10. prvenstvu Hrvatske u 24 kategorije.

Svjetski kup Zloty tur 2018

Svjetski kup Zloty tur 2018

16.-22.11.2018. Rumia, Poljska

9 hrvatskih predstavnika nastupilo je na Svjetskom kupu te su osvojili 4 medalje.

Luka Drokan - 2 zlata i Domagoj Cvitković - srebro i bronca

Svjetsko prvenstvo u obaranju ruke 2018 - Drokani osvojili bronce

Svjetsko prvenstvo u obaranju ruke 2018 - Drokani osvojili bronce

Osobe s invaliditetom: Luka Drokan - 3. mjesto

Seniori: Sandro Jagarčec - 17. mjesto, Viktorio Sović - 17. mjesto, Ivo Križan - 22. mjesto

Masteri: Mislav Drokan - 3. mjesto

Svjetski kup ZG STRONG 2018

Svjetski kup ZG STRONG 2018

Zagreb, Hrvatska 7.-8.7.2018.

Broj natjecatelja: 278

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

WORLD CUP ZG STRONG 2018
7th - 8th of July 2018
Zagreb, Croatia
OFFICIAL RESULTS:

 


*OPEN MEN class - right hand *
1. DMITRY TRUBIN. KAZAKHSTAN
2. PLAMEN DIMITROV. BULGARIA
3. FRANK LAMAPRELLI. ITALY
4. MAHDI ABDOLVAND. IRAN

 

*OPEN WOMEN class *
1. YEKATERINA LYAKHOVA. KAZAKHSTAN
2. ANTONINA LISSYANSKAYA. KAZAKHSTAN

 

*OPEN DISABLED class *
1. LUKA DROKAN CROATIA
2. GEORGI KARADJOV BULGARIA

 

LEFT HAND

 

*JUNIOR18 MEN LEFT 70 *
1. AGZHIGITOV BAKHIT. KAZAKHSTAN
2. VUJAKOVIĆ MARKO. CROATIA
3. KOVAČEVIĆ MILAN. SERBIA
4. RUSLAN ARTAMIN. KAZAKHSTAN
5. BAIRAM SHOVKATOV. KAZAKHSTAN

 

*JUNIOR18 MEN LEFT 70+ *
1. OKIN SERGEY. RUSSIA
2. KRALJIĆ BONO. CROATIA
3. LONČAR MARIO. CROATIA
4. KRIŠTO ANTE. CROATIA
5. MILOSAVLJEVIĆ MILAN. SERBIA
6. DOMOVIĆ MISLAV. CROATIA
7. JELIĆ FRAN. CROATIA
8. TALGAT AIDOS. KAZAKHSTAN

 

*JUNIOR18 MEN RIGHT 70 *
1. AGZHIGITOV BAKHIT. KAZAKHSTAN
2. VUJAKOVIĆ MARKO. CROATIA
3. KOVAČEVIĆ MILAN. SERBIA
4. RUSLAN ARTAMIN. KAZAKHSTAN
5. BAIRAM SHOVKATOV. KAZAKHSTAN
6. BARYSH REISOV. KAZAKHSTAN

 

*JUNIOR18 MEN RIGHT 70+ *
1. OKIN SERGEY. RUSSIA
2. LONČAR MARIO. CROATIA
3. KRIŠTO ANTE. CROATIA
4. MILOSAVLJEVIĆ MILAN. SERBIA
5. DOMOVIĆ MISLAV. CROATIA
6. KOZAK MATE. HUNGARY
7. JELIĆ FRAN. CROATIA
8. KRALJIĆ BONO. CROATIA

 

*SENIOR MEN LEFT 75 *
1. FARAJOV VALI. KAZAKHSTAN
2. KOGL DRAŽEN. CROATIA
3. SIBIKIN ILYA. RUSSIA
4. ZSOLT FABIAN. HUNGARY
5. TRIPLAT PETAR. CROATIA
6. POPOVIĆ ALEKSANDAR. SERBIA
7. CHERNIAK KIRILL. RUSSIA
8. KRALJ IVAN. CROATIA
9. SUEKUNI TAICHI. JAPAN
10. MODANLOUJOUYBARI ALI. IRAN
11. DARHAN SARSENOV. KAZAKHSTAN
12. MAKHSUN TUKAMBAROV. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR MEN LEFT 85 *
1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
2. YESHENBEKOV NURDAULET. KAZAKHSTAN
3. WOITEN ALEXANDER. GERMANY
4. STRUPAR MATEO. CROATIA
5. DOGAN IVAN. CROATIA
6. DRUGČEVIĆ MIHAEL. CROATIA
7. SKELIN TONI. CROATIA
8. TULIULLINOV RUSTAM. RUSSIA
9. KREBER VALENTIN. CROATIA
10. BURUŠIĆ JOSIP. CROATIA
11. CANKAR MATEJ. SLOVENIA

 

*SENIOR MEN LEFT 95 *
1. HRISTOV NEDALIN. BULGARIA
2. DOBROVIČ RADOSLAV. SLOVAKIA
3. HARČA MARIJAN. CROATIA
4. KOGL MARKO. CROATIA
5. METZKER IWAN. GERMANY
6. STOJEVIĆ ŽELJKO. CROATIA
7. VLADIMIR MATCHENKO. KAZAKHSTAN
8. KRPAN MARIO. CROATIA


*SENIOR MEN LEFT 105 *
1. ABDELRAHMAN MOHAMED ABDELRAHMAN ABDELMOATI. EGYPT
2. VESELIĆ IVAN. SERBIA
3. SOVIĆ VIKTORIO. CROATIA
4. ŠPOLJARIĆ DENIS. CROATIA
5. BREGOVIĆ JOSIP. CROATIA
6. ANDRAS KAROLYI. HUNGARY
7. ODORJAN TOMISLAV. CROATIA
8. BAUMAN ADAM. HUNGARY

 

*SENIOR MEN LEFT 105+ *
1. ASLANOV MIRTALEH. AZERBAIJAN
2. LIEBMINGER MARCUS. AUSTRIA
3. BATTAGLIA MANUEL. ITALY
4. TRUBIN DMITRIY. KAZAKHSTAN
5. PROKHOROV ALEXEY. GERMANY
6. NEMETH ROBERT. HUNGARY
7. HRIBAR ANDREJ. SLOVENIA
8. SHARAGOVICH VIACHESLAV. BELARUS
9. VRDOLJAK ANTE. CROATIA
10. VALKOV VANYO. BULGARIA
11. KANAMARU AKIRA. JAPAN
12. SEVIĆ PETAR. CROATIA
13. RAGUŽ ANDRIJA. CROATIA
14. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

 

*SENIOR MEN LEFT BEGINNERS *
1. TRSTENJAK DENIS. SLOVENIA
2. PALADA LUKA. CROATIA
3. MARINKOVIĆ NINO. CROATIA
4. BAN VLADO. CROATIA
5. MARIĆ MIČO. SLOVENIA
6. KOLAČKO LJUBO. CROATIA
7. PRPIĆ TOMISLAV. CROATIA
8. PEKIĆ GABRIEL. CROATIA
9. PRODAN FILIP. CROATIA
10. ZIDARIĆ MATEJ. SLOVENIA
11. ZOVKO IVAN. BIH
12. TRSTENJAK DAVID. SLOVENIA
13. FISTER PHILLIP. CROATIA
14. FRANCKI- NOVAK JOSIP. CROATIA
15. ANĐEČIĆ IVAN. CROATIA
16. SLUGA DAVID. SLOVENIA
17. DRVAR FILIP. CROATIA
18. ŽNIDARČIĆ MILAN. CROATIA
19. KLETEČKI IVAN. CROATIA
20. BLAGEC MATIJA. CROATIA

 

RIGHT HAND

 

*SENIOR MEN RIGHT 75 *
1. FARAJOV VALI. KAZAKHSTAN
2. DELIDZHAKOV HRISTO. BULGARIA
3. ZSOLT FABIAN. HUNGARY
4. SIBIKIN ILYA. RUSSIA
5. JAGARČEC SANDRO. CROATIA
6. KOGL DRAŽEN. CROATIA
7. CHERNIAK KIRILL. RUSSIA
8. KRALJ IVAN. CROATIA
9. SUEKUNI TAICHI. JAPAN
10. HERCEG KARLO. CROATIA
11. ELSAYED MAHMOUD MOHAMED AHMED MOHAMED. EGYPT
12. MODANLOUJOUYBARI ALI. IRAN
13. KULCS DOMINIK LASZLO. HUNGARY
14. MAKHSUN TUKAMBAROV. KAZAKHSTAN
15. DARHAN SARSENOV. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR MEN RIGHT 85 *
1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
2. YESHENBEKOV NURDAULET. KAZAKHSTAN
3. GIRASEK MICHALE. SLOVAKIA
4. STRUPAR MATEO. CROATIA
5. WOITEN ALEXANDER. GERMANY
6. BURUŠIĆ JOSIP. CROATIA
7. TULIULLINOV RUSTAM. RUSSIA
8. DRUGČEVIĆ MIHAEL. CROATIA
9. KREBER VALENTIN. CROATIA
10. DOGAN IVAN. CROATIA
11. DROKAN MISLAV. CROATIA
12. CANKAR MATEJ. SLOVENIA
13. SINGH HARDEEP. INDIA
14. SKELIN TONI. CROATIA

 

*SENIOR MEN RIGHT 95 *
1. RYSBEKOV YESKENDIR. KAZAKHSTAN
2. HRISTOV NEDALIN. BULGARIA
3. SAVIĆ VLADIMIR. SERBIA
4. METZKER IWAN. GERMANY
5. AINALI ANSSI OLAVI. FINLAND
6. DOBROVIČ RADOSLAV. SLOVAKIA
7. KRPAN MARIO. CROATIA
8. HARČA MARIJAN. CROATIA
9. VLADIMIR MATCHENKO. KAZAKHSTAN
9. STOJEVIĆ ŽELJKO. CROATIA

 

*SENIOR MEN RIGHT 105 *
1. SOVIĆ VIKTORIO. CROATIA
2. ANDRAS KAROLYI. HUNGARY
3. KRSTIĆ LJUBODRAG. SERBIA
4. VESELIĆ IVAN. SERBIA
5. ŠPOLJARIĆ DENIS. CROATIA
6. BREGOVIĆ JOSIP. CROATIA
7. ODORJAN TOMISLAV. CROATIA
8. KRIŽAN IVO. CROATIA
9. BAUMAN ADAM. HUNGARY
10. ABDELRAHMAN MOHAMED. EGYPT
11. SINGH GURWINDER. INDIA

 

*SENIOR MEN RIGHT 105+ *
1. TRUBIN DMITRIY. KAZAKHSTAN
2. LAMPARELLI FRANK. ITALY
3. ABDOULVAND MAHDI. IRAN
4. BABIĆ SIMO. SLOVENIA
5. SEVIĆ PETAR. CROATIA
6. BATTAGLIA MANUEL. ITALY
7. RAGUŽ ANDRIJA. CROATIA
8. PROKHOROV ALEXEY. GERMANY
9. VRDOLJAK ANTE. CROATIA
10. SEKULOVIĆ STOJAN. MONTENEGRO
11. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA
12. ASLANOV MIRTALEH. AZERBAIJAN
13. LIEBMINGER MARCUS. AUSTRIA
14. SINGH ABHIJOT. INDIA
15. ALEKSIĆ BORIS. SERBIA
16. NEMETH ROBERT. HUNGARY

 

*SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS *
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. CROATIA
2. MARIĆ MIČO. SLOVENIA
3. TRSTENJAK DAVID. SLOVENIA
4. MARINKOVIĆ NINO. CROATIA
5. FIŠTER PHILLIP. CROATIA
6. PEKIĆ GABRIEL. CROATIA
7. TRSTENJAK DENIS. SLOVENIA
8. BAN VLADO. CROATIA
9. KOLAČKO LJUBO. CROATIA
10. PALADA LUKA. CROATIA
11. BLAGEC MATIJA. CROATIA
12. ZIDARIĆ MATEJ. SLOVENIA
13. PRODAN FILIP. CROATIA
14. ZOVKO IVAN. BIH
15. ANĐEČIĆ IVAN. CROATIA
16. GUDELJ ANDRIJA. BIH
17. DAMI MARTIN. CROATIA
18. SLUGA DAVID. SLOVENIA
19. DRVAR FILIP. CROATIA
20. ŽNIDARČIĆ MILAN. CROATIA

 

*MASTER MEN LEFT OPEN *
1. MILOJKOVIĆ RADIŠA. SERBIA
2. HRIBAR ANDREJ. SLOVENIA
3. HELYES CSABI. HUNGARY
4. AINALI ANSSI OLAVI. FINLAND
5. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

 

*MASTER MEN RIGHT OPEN *
1. DE MARCHI THOMAS. ITALY
2. SEKULOVIĆ STOJAN. MONTENEGRO
3. MILOJKOVIĆ RADIŠA. SERBIA
4. DROKAN MISLAV. CROATIA
5. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA
6. GERGELY ANDRAS. HUNGARY

 

*DISABLED MEN LEFT 75 *
1. DROKAN LUKA. CROATIA
2. HABDIJA DANIJEL. CROATIA
3. NOVAČIĆ SVEBOR. CROATIA

 

*DISABLED MEN LEFT 75+ *
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. CROATIA
2. HERNYANK IMRE. HUNGARY
3. SLOTA KAMIL. SLOVAKIA
4. SINGH DALJEET. INDIA

 

*DISABLED MEN RIGHT 75 *
1. DROKAN LUKA. CROATIA
2. HABDIJA DANIJEL. CROATIA
3. NOVAČIĆ SVEBOR. CROATIA

 

*DISABLED MEN RIGHT 75+ *
1. KARADZHOV GEORGI. BULGARIA
2. HERNYANK IMRE. HUNGARY
3. SINGH DALJEET. INDIA
4. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. CROATIA
5. SLOTA KAMIL. SLOVAKIA

 

*JUNIOR18 WOMEN LEFT 50 *
1. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
2. KULCS DZSENIFER NETTI. HUNGARY
3. LJUPKA PARUSHEVA. MACEDONIA
4. YULDUZ CHAUSOVA. KAZAKHSTAN
5. KAMILA ALIYEVA. KAZAKHSTAN
6. YEKATARINA SAVCHENKO

 

*JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 *
1. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
2. KULCS DZSENIFER NETTI. HUNGARY
3. ANA MILIČEVIĆ. BIH
4. KAMILA ALIYEVA. KAZAKHSTAN
5. YEKATARINA SAVCHENKO

 

*SENIOR WOMEN LEFT 60 *
1. TAKENAKA AYANE. JAPAN
2. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
3. KUNTUGANOVA ZHULDYZ. KAZAKHSTAN
4. WEDROWSKA MAGDALENA RENATA. POLAND
5. UZELAC JELENA. SERBIA
6. LAURA KARIMBAYEVA. KAZAKHSTAN
7. AIGERIM KARAMANOVA. KAZAKHSTAN
8. DARIYA VERBICZKAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN LEFT 70 *
1. DEBNAROVA LUCIA. SLOVAKIA
2. LYVAKHOVA YEKATERINA. KAZAKHSTAN
3. ERIĆ BILJANA. SERBIA
4. OXANA PISMENAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN LEFT 70+ *
1. LISSYANSKAYA ANTONINA. KAZAKHSTAN
2. SEKULOVIĆ VASILISA. MONTENEGRO

 

*SENIOR WOMEN RIGHT 60 *
1. TAKENAKA AYANE. JAPAN
2. KUNTUGANOVA ZHULDYZ. KAZAKHSTAN
3. TROBIĆ BLAŽENKA. CROATIA
4. KOGL MIHAELA. CROATIA
5. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
6. KULCS VIVIEN. HUNGARY
7. WEDROWSKA MAGDALENA RENATA. POLAND
8. MILUTINOVIĆ JOVANA. SERBIA
9. LAURA KARIMBAYEVA. KAZAKHSTAN
10. AIGERIM KARAMANOVA. KAZAKHSTAN
11. DARIYA VERBICZKAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN RIGHT 70 *
1. LYVAKHOVA YEKATERINA. KAZAKHSTAN
2. ERIĆ BILJANA. SERBIA
3. REITINGER LENA. AUSTRIA
4. OXANA PISMENAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN RIGHT 70+ *
1. LISSYANSKAYA ANTONINA. KAZAKHSTAN
2. SEKULOVIĆ VASILISA. MONTENEGRO

Svjetski kup ZG STRONG 2018

Svjetski kup ZG STRONG 2018

6.-8.7.2018. Zagreb, Hrvatska

25 država  250 natjecatelja

Program Svjetskog kupa:

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2018

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2018

26.5.-3.6.2018. Sofija, Bugarska

Luka Drokan - srebro u kategoriji osoba s invaliditetom

Dražen Kogl - dva zlata u kategoriji masteri

Blaženka Trobić - bronca u kategoriji masteri

Prvenstvo Hrvatske 2018

Prvenstvo Hrvatske 2018

11.3.2018. Sinj, Hrvatska

Broj natjecatelja:152

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

OPEN KATEGORIJA - lijeva ruka
1. Josip Poleš
2. Marko Kogl
3. Denis Špoljarić

 

OPEN KATEGORIJA - desna ruka
1. Viktorio Sović
2. Ivo Križan
3. Ivan Kolan

 

JUNIOR18 MEN LEFT OPEN
1. LONČAR MARIO. KING
2. TOLJ MARKO. MUSE
3. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
4. GAŠPAR MARIN. MUSE
5. OKMAŽIĆ MIRKO. MUSE
6. JELIĆ FRAN. KING

 

JUNIOR18 MEN RIGHT OPEN
1. LONČAR MARIO. KING
2. TOLJ MARKO. MUSE
3. OKMAŽIĆ MIRKO. MUSE
4. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
5. GAŠPAR MARIN. MUSE
6. JELIĆ FRAN. KING

 

SENIOR MEN LEFT 70
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
3. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR
4. DROKAN LUKA. SPARTANCI

 

SENIOR MEN LEFT 78
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
3. DOGAN IVAN. GLADIJATOR
4. HODAK MIHAEL. SOUTH POWER
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. OSTOJIĆ ANTE. IMPRESS GYM
7. JELIĆ FRAN. KING
8. ŠENTIJA MISLAV. KING

 

SENIOR MEN LEFT 86
1. ZUBER LUKA. TROJANCI
2. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
3. DROKAN MISLAV. TIGAR
4. LONČAR MARIO. KING
5. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
6. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
7. KRALJEVIĆ ROKO. SPLIT
8. DIVIĆ NIKOLA. SHARK
9. HLEVNJAK BORNA. SPARTANCI

 

SENIOR MEN LEFT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. KOGL MARKO. TIGAR
3. KRPAN MARIO. TROJANCI
4. OPAČAK JOSIP. SPARTANCI
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
8. RENDULIĆ ANTONIO. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT 95+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. KOKAN IVAN. SPLIT
4. OREŠKOVIĆ FILIP. GLADIJATOR
5. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
6. KRIŠTO ANTE. MUSE
7. ČOČIĆ SUFRET. KING
8. PAVIĆ ZORAN. SOUTH POWER
9. SABLJAK JOSIP. SOUTH POWER
10. SEVIĆ PETAR. SPLIT
11. RAGUŽ ANDRIJA. GLADIJATOR
12. VUKOVIĆ IVAN. SOUTH POWER
13. VRDOLJAK ANTE. SPLIT
14. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
15. DELIJA MARKO. SOUTH POWER

 

SENIOR MEN LEFT BEGINNERS
1. SEVIĆ PETAR. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. SPLIT
3. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
4. DELIJA MARKO. SOUTH POWER
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
7. ŽNIDARČIĆ MILAN. SPARTANCI
8. DUJMOV BUDISLAV. SPLIT
9. MARINKOVIĆ NINO. SPARTANCI
10. DRVAR FILIP. SPARTANCI

 

 

SENIOR MEN RIGHT 70
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
3. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR
4. DROKAN LUKA. SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT 78
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. DOGAN IVAN. GLADIJATOR
3. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
4. HODAK MIHAEL. SOUTH POWER
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. OSTOJIĆ ANTE. IMPRESS GYM
7. JELIĆ FRAN. KING
8. ŠENTIJA MISLAV. KING

 

SENIOR MEN RIGHT 86
1. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
2. DROKAN MISLAV. TIGAR
3. ZUBER LUKA. TROJANCI
4. LONČAR MARIO. KING
5. HLEVNJAK BORNA. SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
7. KRALJEVIĆ ROKO. SPLIT
8. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
9. DIVIĆ NIKOLA. SHARK

 

SENIOR MEN RIGHT 95
1. KOGL MARKO. TIGAR
2. HARČA MARIJAN. TIGAR
3. KRPAN MARIO. TROJANCI
4. OPAČAK JOSIP. SPARTANCI
5. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. PALADA LUKA. GLADIJATOR
8. RENDULIĆ ANTONIO. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN RIGHT 95+
1. KRIŽAN IVO. TROJANCI
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. KOKAN IVAN. SPLIT
4. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
5. SEVIĆ PETAR. SPLIT
6. PARČINA MATE. SOUTH POWER
7. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
8. RAGUŽ ANDRIJA. GLADIJATOR
9. VRDOLJAK ANTE. SPLIT
10. VUKOVIĆ IVAN. SOUTH POWER
11. OREŠKOVIĆ FILIP. GLADIJATOR
12. KRIŠTO ANTE. MUSE
13. PAVIĆ ZORAN. SOUTH POWER
14. ČOČIĆ SUFRET. KING
15. SABLJAK JOSIP. SOUTH POWER
16. DELIJA MARKO. SOUTH POWER
17. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS
1. SEVIĆ PETAR. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. SPLIT
3. DELIJA MARKO. SOUTH POWER
4. ŽURA MARIN. SPLIT
5. MARINKOVIĆ NINO. SPARTANCI
6. PALADA LUKA. GLADIJATOR
7. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
8. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
9. DUJMOV BUDISLAV. SPLIT
10. ŽNIDARČIĆ MILAN. SPARTANCI
11. DRVAR FILIP. SPARTANCI

 

DISABLED MEN LEFT OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. GLADIJATOR
2. DROKAN LUKA. SPARTANCI
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR

 

DISABLED MEN RIGHT OPEN
1. DROKAN LUKA. SPARTANCI
2. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. GLADIJATOR
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR

 

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
2. KOGL MIHAELA. TIGAR
3. MAROVIĆ JELENA. SPLIT
4. ŠUSTEK NIVES. KING
5. VAJENTIĆ BARBARA. SPARTANCI
6. MITROVIĆ BRANKA. IMPRESS GYM
7. CVITKOVIĆ ANTONIJA. GLADIJATOR
8. GAŠPARIĆ MIA. KING
9. KRALJ DOROTEA. TROJANCI

 

SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
3. MITROVIĆ BRANKA. IMPRESS GYM
4. ŠUSTEK NIVES. KING
5. MAROVIĆ JELENA. SPLIT
6. CVITKOVIĆ ANTONIJA. GLADIJATOR
7. GAŠPARIĆ MIA. KING
8. VAJENTIĆ BARBARA. SPARTANCI
9. KRALJ DOROTEA. TROJANCI

Najjača ruka Celja 2018

Najjača ruka Celja 2018

27.1.2018. Celje, Slovenija

Hrvatski predstavnici osvojili su sedam medalja na međunarodnom turniru u Celju.

Novogodišnji međunarodni kup Križevci 2017

Novogodišnji međunarodni kup Križevci 2017

Križevci, Hrvatska

3.12.2017.

90 natjecatelja

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

JUNIOR18 MEN LEFT OPEN
1. KRALJIĆ BONO. ČAKOVEC
2. KRIŠTO ANTE. AWK MUSE
3. DOBRIJEVIĆ TOMISLAV. ORAHOVICA
4. KUJAVIĆ DINO. SPARTRANCI

JUNIOR18 MEN RIGHT OPEN
1. KRIŠTO ANTE. AWK MUSE
2. ŠANTAK DRAŽEN. TIGAR
3. DOBRIJEVIĆ TOMISLAV. ORAHOVICA
4. KRALJIĆ BONO. ČAKOVEC
5. PAVIĆ KRISTIJAN. VIROVITICA
6. KUJAVIĆ DINO. SPARTRANCI

SENIOR MEN LEFT 75
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. ŠANTAK DRAŽEN. TIGAR

SENIOR MEN LEFT 85
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
3. DOGAN IVAN. SPARTANCI
4. KRALJEVIĆ ROKO. SPLIT
5. HLEVNJAK BORNA. SPARTANCI
6. PANCER ANTUN. ORAHOVICA
7. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
8. DIVIĆ NIKOLA. SHARK
9. JANTOLEK MARKO. IMPRESS GYM
10. ŠAMIJA TOMISLAV. SPLIT

SENIOR MEN LEFT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
3. KROLO KREŠIMIR. SOUTH POWER
4. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM

SENIOR MEN LEFT +95
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
4. KRIŽAN IVO. TROJANCI
5. SEVIĆ PETAR. SPLIT
6. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
7. MUSTAPIĆ ZVONIMIR. SPLIT
8. OPAČAK JOSIP. SPARTANCI
9. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
10. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
11. VRDOLJAK ANTE. SPLIT
12. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
13. KRIŠTO ANTE. AWK MUSE

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. KOGL DRAŽEN. TIGAR
3. HARČA MARIJAN. TIGAR
4. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
5. KROLO KREŠIMIR. SOUTH POWER
6. KRALJIĆ BONO. ČAKOVEC

SENIOR MEN RIGHT 75
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. KRALJ IVAN. TIGAR
3. PANCER ANTUN. ORAHOVICA
4. KUJAVIĆ DINO. SPARTRANCI
5. ŠANTAK DRAŽEN. TIGAR
6. LOCAJ LUKA. LUDBREG
7. LOCAJ NIKOLA. LUDBREG

SENIOR MEN RIGHT 85
1. MILETIĆ JASENKO. TIGAR
2. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
3. HLEVNJAK BORNA. SPARTANCI
4. KRALJEVIĆ ROKO. SPLIT
5. JANTOLEK MARKO. IMPRESS GYM
6. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
7. ŠAMIJA TOMISLAV. SPLIT

SENIOR MEN RIGHT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
3. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
4. KROLO KREŠIMIR. SOUTH POWER

SENIOR MEN RIGHT 95+
1. KRIŽAN IVO. TROJANCI
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
4. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
5. SEVIĆ PETAR. SPLIT
6. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
7. KRIŠTO ANTE. AWK MUSE
8. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
9. MUSTAPIĆ ZVONIMIR. SPLIT
10. VRDOLJAK ANTE. SPLIT
11. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
12. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
13. OPAČAK JOSIP. SPARTANCI

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. KRIŽAN IVO. TROJANCI
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. HARČA MARIJAN. TIGAR
4. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
5. MILETIĆ JASENKO. TIGAR
6. KRIŠTO ANTE. AWK MUSE

DISABLED MEN LEFT OPEN
1. DROKAN LUKA. TIGAR
2. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
3. HEGOL VALENTINO. SPARTANCI

DISABLED MEN RIGHT OPEN
1. DROKAN LUKA. TIGAR
2. HEGOL VALENTINO. SPARTANCI
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR

Svjetski kup Judgement Day 2017

Svjetski kup Judgement Day 2017

VELIKI MEĐUNARODNI USPJEH!

Na Svjetskom kupu u Mađarskoj, Hrvatska je osvojila 9 medalja te zauzela ekipno treće mjesto.

Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

Zagreb, Hrvatska 5.-8.10.2017.

Četverodnevna prezentacija obaranja ruke uspješno je održana na sportskom sajmu Sport Fest 2017 koji se održao na zagrebačkom velesajmu.

Svjetsko prvenstvo u obaranju ruke 2017 - službeni rezultati

Svjetsko prvenstvo u obaranju ruke 2017 - službeni rezultati

3.-11.9.2017. Budimpešta, Mađarska

39. Svjetsko prvenstvo u obaranju ruke

1200 natjecatelja, 52 države

Rezultati hrvatskih natjecatelja

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

MASTERI (stariji od 40 godina)

Dražen Kogl - 2. i 3. mjesto lijeva i desna ruka

Blaženka Kogl - 2. mjesto desna ruka

Mislav Drokan - 4. mjesto desna ruka

OSOBE S INVALIDITETOM

Luka Drokan - 2. mjesto lijeva ruka

JUNIORI

Mihaela Kogl - 9. i 8. mjesto lijeva ruka i desna ruka

Dražen Šantak - 12. i 14. mjesto lijeva ruka i desna ruka

STARIJI JUNIORI

Marko Kogl - 7. i 6. mjesto lijeva ruka i desna ruka

Petar Triplat - 8. i 11. mjesto lijeva ruka i desna ruka

SENIORI

Ivo Križan - 5. mjesto desna ruka

Viktorio Sović - 13. i 7. mjesto lijeva ruka i desna ruka

Dražen Kogl - 5. mjesto mjesto lijeva ruka

Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

2.7.2017.

Hotel Westin, Zagreb, Hrvatska

199 natjecatelja, 18 država

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

LEFT HAND

 

JUNIOR18 MEN LEFT OPEN

1. TUDOR, ALIN FLORIN ROMANIA (0044)

2. LONČAR, MARIO CROATIA (0008)

3. KRIŠTO, ANTE CROATIA (0025)

4. ŠANTAK, DRAŽEN CROATIA (0071)

 

SENIOR MEN LEFT BEGINNERS

1. KUZMANIĆ, MISLAV CROATIA (0056)

2. SEVIĆ, PETAR CROATIA (0089)

3. OPAČAK, JOSIP CROATIA (0007)

4. PRODAN, FILIP CROATIA (0072)

5. GORIČKI, MATIJA CROATIA (0002)

6. REŽONJA JARC, LUKA SLOVENIA (0047)

7. KRALJIĆ, BONO CROATIA (0038)

8. SKELIN, TONI CROATIA (0001)

9. FURMAN, DEJAN SLOVENIA (0046)

10. SLUGA, DAVID SLOVENIA (0020)

11. ČUSTIĆ, PETAR CROATIA (0063)

12. KREBER, VALENTIN CROATIA (0062)

13. STOJEVIĆ, ŽELJKO CROATIA (0006)

14. ŽNIDARŠIĆ, MILAN CROATIA (0058)

 

SENIOR MEN LEFT 70

1. KOGL, DRAŽEN CROATIA (0067)

2. DELIDZHAKOV, HRISTO BULGARIA (0064)

3. KRALJ, IVAN CROATIA (0078)

4. GREGORIČKA, IVAN SLOVAKIA (0022)

5. SLUGA, DAVID SLOVENIA (0020)

6. ŠKILJIĆ, MARKO CROATIA (0091)

 

SENIOR MEN LEFT 78

1. DANOVSKI, DIMITAR BULGARIA (0096)

2. SOMOGY, DAVID MATYAS HUNGARY (0049)

3. FABIAN, ZSOLT HUNGARY (0011)

4. TUDOR, ALIN FLORIN ROMANIA (0044)

5. CHERNIAK, KIRILL RUSSIA (0083)

6. BITERSKI, RENATO CROATIA (0054)

7. BENE, MIHALY HUNGARY (0014)

8. JAŠČEG, JURAJ SLOVAKIA (0027)

9. MILETIĆ, JASENKO CROATIA (0080)

10. DODEROVIĆ, ALEKSA MONTENEGRO (0087)

11. FALLAHIAN HOSSEINABADI, MOHAMAD IRAN (0032)

12. TRIPLAT, PETAR CROATIA (0099)

13. DOGAN, IVAN CROATIA (0003)

14. ILIĆ, DINO CROATIA (0045)

 

SENIOR MEN LEFT 86

1. KARSAYBAYEV, GALYMZHAN KAZAKHSTAN (0040)

2. TUMBEV, KALOYAN HRISTOV BULGARIA (0043)

3. DOBROVIĆ, RADOSLAV SLOVAKIA (0021)

4. HOZHABRI, MAZIAR IRAN (0033)

5. KRALJEVIĆ, ROKO CROATIA (0055)

6. ZHIVKOV, DANIEL BULGARIA (0097)

 

SENIOR MEN LEFT 95

1. DIMITROV ANDREEV, SASHO BULGARIA (0094)

2. ILCHEV, EMIL BULGARIA (0093)

3. MONACHOWICZ, MAREK POLAND (0057)

4. KAROLYI, ANDRAS HUNGARY (0012)

5. AINALI, ANSSI OLAVI FINLAND (0036)

6. FRUM, ISTVAN HUNGARY (0015)

7. SOVIĆ, VIKTORIO CROATIA (0023)

8. HARČA, MARIJAN CROATIA (0070)

 

SENIOR MEN LEFT 95+

1. KUTTYMURATOV, MEDET KAZAKHSTAN (0034)

2. ONGARBAYEV, KYDRYGALI KAZAKHSTAN (0035)

3. KURBANOV, RUSTAM AZERBAIJAN (0031)

4. SOVIĆ, VIKTORIO CROATIA (0023)

5. VESELIĆ, IVAN SERBIA (0039)

6. FILIPOVIĆ, DRAŽEN MONTENEGRO (0085)

7. BATTAGLIA, MANUEL ITALY (0091)

8. MANASIEV, EMANUEL BULGARIA (0095)

9. ASLANOV, MIRTALEH AZERBAIJAN (0030)

10. BAUMANN, ADAM HUNGARY (0013)

11. BENČAK, DRAGO CROATIA (0075)

12. ŠPOLJARIĆ, DENIS CROATIA (0073)

13. TODOROVIĆ, VOJKAN MONTENEGRO (0086)

14. ODORJAN, TOMISLAV CROATIA (0061)

15. PANTALEEV, MARIN BULGARIA (0098)

16. HRIBAR, ANDREJ SLOVENIA (0019)

17. VRDOLJAK, ANTE CROATIA (0088)

18. MIX, ATTILA HUNGARY (0016)

 

SENIOR MEN LEFT OPEN

1. DIMITROV ANDREEV, SASHO BULGARIA (0094)

2. ONGARBAYEV, KYDRYGALI KAZAKHSTAN (0035)

3. KARSAYBAYEV, GALYMZHAN KAZAKHSTAN (0040)

4. KURBANOV, RUSTAM AZERBAIJAN (0031)

5. SOVIĆ, VIKTORIO CROATIA (0023)

6. ILCHEV, EMIL BULGARIA (0093)

7. MONACHOWICZ, MAREK POLAND (0057)

8. DANOVSKI, DIMITAR BULGARIA (0096)

 

DISABLED MEN LEFT OPEN

1. ROJKO, ZOLTAN HUNGARY (0050)

2. DROKAN , LUKA CROATIA (0076)

3. CVITKOVIĆ, DOMAGOJ CROATIA (0010)

4. PONGRAC, MARKO CROATIA (0077)

5. HABDIJA, DANIJEL CROATIA (0079)

 

SENIOR WOMEN LEFT 70

1. DEBNAROVA, LUCIA SLOVAKIA (0026)

2. IVANFI, BRIGITTA HUNGARY (0048)

3. TROBIĆ, BLAŽENKA CROATIA (0066)

4. PRIMORAC, SNJEŽANA CROATIA (0078)

 

RIGHT HAND

 

JUNIOR18 MEN RIGHT OPEN

1. TUDOR, ALIN FLORIN ROMANIA (0044)

2. LONČAR, MARIO CROATIA (0008)

3. KRIŠ TO, ANTE CROATIA (0025)

4. ŠANTAK, DRAŽEN CROATIA (0071)

 

SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS

1. SEVIĆ, PETAR CROATIA (0089)

2. ĐURICA, LAKOBRIJA SLOVENIA (0017)

3. GORIČKI, MATIJA CROATIA (0002)

4. OPAČAK, JOSIP CROATIA (0007)

5. KUZMANIĆ, MISLAV CROATIA (0056)

6. FURMAN, DEJAN SLOVENIA (0046)

7. PEKIĆ, GABRIEL CROATIA (0060)

8. REŽONJA JARC, LUKA SLOVENIA (0047)

9. SLUGA, DAVID SLOVENIA (0020)

10. KRALJIĆ, BONO CROATIA (0038)

11. PRODAN, FILIP CROATIA (0072)

12. KREBER, VALENTIN CROATIA (0062)

13. ŽNIDARŠIĆ, MILAN CROATIA (0058)

14. SKELIN, TONI CROATIA (0001)

15. STOJEVIĆ, ŽELJKO CROATIA (0006)

16. IVANKOVIĆ, STIPE CROATIA (0059)

17. ČUSTIĆ, PETAR CROATIA (0063)

 

SENIOR MEN RIGHT 70

1. DELIDZHAKOV, HRISTO BULGARIA (0064)

2. JAGARČEC, SANDRO CROATIA (0082)

3. GREGORIČKA, IVAN SLOVAKIA (0022)

4. KRALJ, IVAN CROATIA (0078)

 

SENIOR MEN RIGHT 78

1. GASHEVSKI, CVETAN BULGARIA (0065)

2. DANOVSKI, DIMITAR BULGARIA (0096)

3. BENE, MIHALY HUNGARY (0014)

4. FABIAN, ZSOLT HUNGARY (0011)

5. KOGL, DRAŽEN CROATIA (0067)

6. CHERNIAK, KIRILL RUSSIA (0083)

7. HERCEG, KARLO CROATIA (0081)

8. JAŠČEG, JURAJ SLOVAKIA (0027)

9. MILETIĆ, JASENKO CROATIA (0080)

10. CALLIONI, ANDREA ITALY (0092)

11. DODEROVIĆ, ALEKSA MONTENEGRO (0087)

12. ILIĆ, DINO CROATIA (0045)

13. TUDOR, ALIN FLORIN ROMANIA (0044)

14. BITERSKI, RENATO CROATIA (0054)

 

SENIOR MEN RIGHT 86

1. DOBROVIĆ, RADOSLAV SLOVAKIA (0021)

2. KARSAYBAYEV, GALYMZHAN KAZAKHSTAN (0040)

3. TUMBEV, KALOYAN HRISTOV BULGARIA (0043)

4. ZHIVKOV, DANIEL BULGARIA (0097)

5. DROKAN, MISLAV CROATIA (0074)

6. HLEVNJAK, BORNA CROATIA (0004)

7. KRALJEVIĆ, ROKO CROATIA (0055)

 

SENIOR MEN RIGHT 95

1. DIMITROV ANDREEV, SASHO BULGARIA (0094)

2. ILCHEV, EMIL BULGARIA (0093)

3. SOVIĆ, VIKTORIO CROATIA (0023)

4. SAVIĆ, VLADIMIR SERBIA (0052)

5. SMILJKOVIĆ, NENAD SERBIA (0051)

6. MONACHOWICZ, MAREK POLAND (0057)

7. KAROLYI, ANDRAS HUNGARY (0012)

8. KOGL, MARKO CROATIA (0069)

9. MAMIĆ, MATE CROATIA (0037)

10. FRUM, ISTVAN HUNGARY (0015)

11. HARČA, MARIJAN CROATIA (0070)

 

SENIOR MEN RIGHT 95+

1. ASLANOV, MIRTALEH AZERBAIJAN (0030)

2. ONGARBAYEV, KYDRYGALI KAZAKHSTAN (0035)

3. KUTTYMURATOV, MEDET KAZAKHSTAN (0034)

4. DE MARCHI, THOMAS ITALY (0041)

5. KRIŽAN, IVO CROATIA (0024)

6. BATTAGLIA, MANUEL ITALY (0091)

7. KURBANOV, RUSTAM AZERBAIJAN (0031)

8. SEKULOVIĆ, STOJAN MONTENEGRO (0084)

9. ŠPOLJARIĆ, DENIS CROATIA (0073)

10. MANASIEV, EMANUEL BULGARIA (0095)

11. FILIPOVIĆ, DRAŽEN MONTENEGRO (0085)

12. PANTALEEV, MARIN BULGARIA (0098)

13. RAGUŽ, ANDRIJA CROATIA (0005)

14. BENČAK, DRAGO CROATIA (0075)

15. BABIĆ, SIMO SLOVENIA (0009)

16. TODOROVIĆ, VOJKAN MONTENEGRO (0086)

17. CAPPA, DAVIDE ITALY (0090)

18. ODORJAN, TOMISLAV CROATIA (0061)

19. VRDOLJAK, ANTE CROATIA (0088)

20. BAUMANN, ADAM HUNGARY (0013)

21. MIX, ATTILA HUNGARY (0016)

22. VESELIĆ, IVAN SERBIA (0039)

23. ALEKSIĆ, BORIS SERBIA (0053)

 

SENIOR MEN RIGHT OPEN

1. ASLANOV, MIRTALEH AZERBAIJAN (0030)

2. DIMITROV ANDREEV, SASHO BULGARIA (0094)

3. KARSAYBAYEV, GALYMZHAN KAZAKHSTAN (0040)

4. KUTTYMURATOV, MEDET KAZAKHSTAN (0034)

5. GASHEVSKI, CVETAN BULGARIA (0065)

6. DOBROVIĆ, RADOSLAV SLOVAKIA (0021)

7. KRIŽAN, IVO CROATIA (0024)

8. ONGARBAYEV, KYDRYGALI KAZAKHSTAN (0035)

 

DISABLED MEN RIGHT OPEN Ž

1. KARADZHOV, GEORGI BULGARIA (0042)

2. ROJKO, ZOLTAN HUNGARY (0050)

3. DROKAN , LUKA CROATIA (0076)

4. CVITKOVIĆ, DOMAGOJ CROATIA (0010)

5. PONGRAC, MARKO CROATIA (0077)

6. HABDIJA, DANIJEL CROATIA (0079)

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT OPEN

1. AJPEKOVA, BARBARA SLOVAKIA (0028)

2. KOGL, MIHAELA CROATIA (0068)

3. SOJKOVA, MARTINA SLOVAKIA (0029)

5. PERKA, MILANA SLOVENIA (0041)

6. ŽAGAR, ANA SLOVENIA (0037)

 

SENIOR WOMEN RIGHT 70

1. IVANFI, BRIGITTA HUNGARY (0048)

2. DEBNAROVA, LUCIA SLOVAKIA (0026)

3. TROBIĆ, BLAŽENKA CROATIA (0066)

4. PRIMORAC, SNJEŽANA CROATIA (0078)

Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17. katu zagrebačkog hotela Westin 2. srpnja od 11 sati. Vaganje i prijave 1. srpnja 17-20 sati (dvorana Zelengaj).

Kategorije: juniori (open), osobe s invaliditetom (open) i početnici (open).

SENIORI muškarci - 70,78,86,95 i 95+kg i žene - 70kg

Cijena prijave - jedna ruka 190 kuna, svaka druga ruka 75 kuna (u cijenu je uključena majica koja je obavezni dio opreme).

NA NATJECANJU SE MOŽE NASTUPITI ISKLJUČIVO U SPORTSKOJ ODJEĆI I OBUĆI.

Prvenstvo Hrvatske 2017

Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym

Ilica 288, Zagreb

25. veljače 2017.

SLUŽBENI REZULTATI:

LIJEVA RUKA

 

OSOBE S INVALIDITETOM

1. Domagoj Cvitković 2. Luka Drokan 3. Marko Pongrac 4. Boris Borković

MASTERI

1. Dražen Kogl- Tigar 2. Mislav Drokan- Tigar 3. Ivan Tabak- Gladijator 4. Svebor Novačić- Spartanci

POČETNICI

1. Zoran Pavić- South Power 2. Mislav Kuzmanić- South Power 3. Daniel Opačak- Spartanci 4. Dalibor Rački- Tigar

JUNIORI

1. Mihael Glasnović- Tigar 2. Dražen Šantak- Tigar 3. Ante Krišto- South Power 4. Mario Lončar- King

ŽENE -80kg

1. Mihaela Kogl- Tigar 2. Blaženka Trobić- Tigar 3. Tea Sovec- Gladijator 4. Barbara Vajentić- Spartanci

 

SENIORI

 

-70kg

1. Ivan Kralj- Tigar 2. Luka Drokan- Tigar 3. Dražen Šantak- Tigar 4. Marko Petanjek- Gladijator

-78kg

1. Dražen Kogl- Tigar 2. Petar Triplat- Spartanci 3. Karlo Herceg- Gladijator 4. Ivan Dogan- Spartanci

-86kg

1. Marko Kogl- Tigar 2. Luka Zuber- Trojanci 3. Borna Hlevnjak- Spartanci 4. Mislav Drokan- Tigar

-95kg

1. Marjan Harča- Tigar 2. Ivan Čarić- South Power 3. Adam Ralica- Tigar 4. Mario Krpan- Trojanci

+95kg

1. Josip Poleš- South Power 2. Viktorio Sović- Trojanci 3. Denis Špoljarić- King 4. Ivo Križan- Trojanci

OPEN- lijeva

1. Josip Poleš- South Power 2. Viktorio Sović- Trojanci 3. Marjan Harča- Tigar 4. Marko Kogl- Tigar

 

 

 

DESNA RUKA

 

OSOBE S INVALIDITETOM

1. Luka Drokan- Tigar 2. Marko Pongrac- Tigar 3. Domagoj Cvitković 4. Svebor Novaćić

MASTERI

1. Dražen Kogl- Tigar 2. Mislav Drokan- Tigar 3. Svebor Novačić- Spartanci 4. Ivan Tabak- Gladijator

JUNIORI

1. Mihael Glasnović- Tigar 2. Mario Lončar- King 3. Dražen Šantak- Tigar 4. Ante Krišto- South Power

POČETNICI

1. Zoran Pavić- South Power 2. Matija Gorički- Gladijator 3. Daniel Opačak- Spartanci 4. Mihael Zefić- Spartanci

ŽENE -80kg

1. Mihaela Kogl- Tigar 2. Blaženka Trobić- Tigar 3. Anita Sovec- Gladijator 4. Tea Sovec- Gladijator

 

SENIORI

 

-70kg

1. Sandro Jagarčec- Spartanci 2. Ivan Kralj- Tigar 3. Marko Petanjek- Gladijator 4. Luka Drokan- Tigar

-78kg

1. Dražen Kogl- Tigar 2. Jasenko Miletić- Tigar 3. Petar Triplat- Spartanci 4. Ivan Dogan- Spartanci

-86kg

1. Marko Kogl- Tigar 2. Mislav Drokan- Tigar 3. Luka Zuber- Trojanci 4. Mihael Drugčević- Tigar

-95kg

1. Mario Krpan- Trojanci 2. Marjan Harča- Tigar 3. Ivan Čarić- South Power 4. Stjepan Budimski- Tigar

+95kg

1. Ivo Križan- Trojanci 2. Viktorio Sović- Trojanci 3. Josip Poleš- South Power 4. Filip Orešković- King

OPEN- desna

1. Viktorio Sović- Trojanci 2. Marjan Harča- Tigar 3. Ivo Križan- Trojanci 4. Mihael Glasnović- Tigar

 

Ukupno natjecatelja: 187

SUCI: Robert Vukalović, Mislav Drokan, Aleksandar Jakovac, Ilija Leko, Luka Ivanović

Promocija obaranja ruke po zagrebačkim srednjim školama

Promocija obaranja ruke po zagrebačkim srednjim školama

13. prosinca 2016. Zagreb, Hrvatska

Prezentacija obaranja ruke u srednjoj školi Nikola Tesla u Zagrebu. Prva četiri razreda su sa zadovoljstvom odrađena. Još 36 razreda i prelazimo na drugu školu!

Rezultati sa svjetskog prvenstva 2016

Rezultati sa svjetskog prvenstva 2016

1.-10.10.2016. Blagoevgrad, Bugarska

Dražen Kogl - zlatna i srebrna medalja

Luka Drokan - brončana medalja

Marko Kogl - brončana medalja

Blaženka Trobić - 6. mjesto

Petar triplat - 6. mjesto

Andrija Šimić - 6. mjesto

Mihael Glasnović - 9. mjesto

Mihaela Kogl - 7. mjesto 

Mislav Drokan - 12. mjesto

Aleksandar Jakovac - dopredsjednik Europskog saveza za obaranje ruke

Aleksandar Jakovac - dopredsjednik Europskog saveza za obaranje ruke

21. svibnja 2016. Bukurešt, Rumunjska

Predsjednik Hrvatskog saveza za obaranje ruke, Aleksandar Jakovac, na kongresu EAF-a u Bukureštu, jednoglasno je imenovan na četverogodišnji mandat za dopredsjednika Europskog saveza.  

Europsko prvenstvo 2016

Europsko prvenstvo 2016

21.-29.5.2016. Bukurešt, Rumunjska

Dražen Kogl - zlatna i srebrna medalja (masteri 70kg)

Marko Kogl - zlatna i brončana medalja (juniori 80kg)

Andrija Šimić - dva četvrta mjesta (21 juniori 90+kg)

Mihaela Kogl - četvrto i šesto mjesto (juniorke 60kg)

Blaženka Trobić - šesto i osmo mjesto (masteri 60kg)

Svjetski kup Sokol Marić 2016 - rezultati

Svjetski kup Sokol Marić 2016 - rezultati

Svjetski kup Sokol Marić 2016

Zagreb, 7. svibnja 2016.

Službeni rezultati:

Sokol Marić 2016

Amateurs Open Left

1 SPOLJARIC, DENIS - Croatia

2 MLACNIK, ALJAZ - Slovenia

3 BABIC, SIMO - Slovenia

4 DOGAN, IVAN - Croatia

5 HERCEG, KARLO - Croatia

6 KOZAR, IVAN - Croatia

7 DILIBEROVIC, MIJO - Croatia

8 LONCARIC, IGOR - Croatia

9 LONCAR, FILIP - Croatia

10 MICIC, VEDRAN - Bosnia and Herzegovina

 

Junior Open Left

1 KOGL, MARKO - Croatia

2 ORESKOVIC, FILIP - Croatia

3 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

4 GLASNOVIC, MIHAEL - Croatia

 

Women Open Left

1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania

2 IVANFI, BRIGITTA - Hungary

3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

4 OCIPOVA, VERONIKA - Slovakia

5 PETROVA, DAGMAR - Slovakia

6 D'APICE, CARMELA - Italy

7 TROBIC, BLAZENKA - Croatia

8 MINARIKOVA, MONIKA - Slovakia

9 KOGL, MIHAELA - Croatia

10 FAZEKAS, ANDREA - Hungary

11 KULCS, VIVIAN - Hungary

 

Men -70 kg Left

1 AKTAYEV, TALGAT - Kazakhstan

2 KOGL, DRAZEN - Croatia

3 KRALJ, IVAN - Croatia

4 GABOR, JAN - Slovakia

5 BUDAI, MIKLOS - Hungary

6 DROKAN, LUKA - Croatia Men

 

78 kg Left

1 SHAMIYEV, MAGZHAN - Kazakhstan

2 SOMOGYI, DAVID - Hungary

3 TRIPLAT, PETAR - Croatia

4 VIDA, DOMINIK - Slovakia

5 ILIC, DINO - Croatia

6 MILETIC, JASENKO - Croatia

 

Men 86 kg Left

1 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

2 YONCHEV, DETELIN - Bulgaria

3 SUMAK, PAVEL - Belarus

4 MUJIC, AZZARO - Croatia

5 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

6 NOVAKOVIC, SLOBODAN - Serbia

7 DROKAN, MISLAV - Croatia

8 FALUDI, GERGELY - Hungary

9 ASHIROV, DJASUR - Uzbekistan

10 MLAKIC, DRAGAN - Serbia

11 TROJANOVIC, VINKO - Croatia

12 MERGL, BALAZS - Hungary

 

Men 95 kg Left

1 GASPARINI, ERMES - Italy

2 ONGARBAYEV, KYDYRGALI - Kazakhstan

3 SIMIC, ANDRIJA - Croatia

4 DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

5 ALIAKBEROV, DJASUR - Kazakhstan

6 ZILIC, MUBEKIR - Serbia

7 ZOBOKI, NANDOR - Hungary

8 ROJKO, ZOLTAN - Hungary

 

Men +95 kg Left

1 PANTALEEV, MARIN - Bulgaria

2 ASLANOV, MIRTALEH - Azerbaijan

3 DOBOS, ATTILA - Hungary

4 LAMPARELLI, FRANK - Italy

5 BATTAGLIA, MANUEL - Italy

6 BOGDAN, ROBERT – Hungary

7 POLES, JOSIP - Croatia

8 VESELIC, IVAN - Serbia

9 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

10 HRIBAR, ANDRES - Slovenia

11 KRIZAN, IVO - Croatia

 

Open Left

1. KYDYRGALI ONGARBAYEV - Kazakhstan

2. MAGZHAN SHAMIEV - Kazakhstan

3. DETELILN YONCEV - Bulgaria

3. TALGAT AKTAEV - Kazakhstan

 

Amateurs Open Right

1 BABIC, SIMO - Slovenia

2 SPOLJARIC, DENIS - Croatia

3 RAGUZ, ANDRIJA - Croatia

4 MICIC, VEDRAN - Bosnia and Herzegovina

5 HERCEG, KARLO - Croatia

6 MLACNIK, ALJAZ - Slovenia

7 RAK, NIKOLA - Croatia

8 KOZAR, IVAN - Croatia

9 KNEZEVIC, VIJEKO - Croatia

10 LONCARIC, IGOR - Croatia

11 LONCAR, FILIP - Croatia

12 DOGAN, IVAN - Croatia

 

Junior Open Right

1 KOGL, MARKO - Croatia

2 ORESKOVIC, FILIP - Croatia

3 GLASNOVIC, MIHAEL - Croatia

4 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

5 MARKOVIC, NIKOLA - Serbia

 

Women Open Right

1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania

2 IVANFI, BRIGITTA - Hungary

3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

4 LAMPARELLI, LAYLA - Italy

5 FAZEKAS, ANDREA - Hungary

6 OCIPOVA, VERONIKA - Slovakia

7 TROBIC, BLAZENKA - Croatia

8 PETROVA, DAGMAR - Slovakia

9 KOGL, MIHAELA - Croatia

10 KULCS, VIVIAN - Hungary

11 MINARIKOVA, MONIKA - Slovakia

12 D'APICE, CARMELA - Italy

 

Men -70 kg Right

1 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria

2 SCHLITTE, MATTHIAS - Germany

3 AKTAYEV, TALGAT - Kazakhstan

4 KOGL, DRAZEN - Croatia

5 KRALJ, IVAN - Croatia

6 GABOR, JAN - Slovakia

7 DROKAN, LUKA - Croatia

8 BUDAI, MIKLOS - Hungary

 

Men 78 kg Right

1 SHAMIYEV, MAGZHAN - Kazakhstan

2 GASHEVSKI, CVETAN - Bulgaria

3 MILETIC, JASENKO - Croatia

4 VIDA, DOMINIK - Slovakia

5 TRIPLAT, PETAR - Croatia

6 ILIC, DINO - Croatia

 

Men 86 kg Right

1 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

2 YONCHEV, DETELIN - Bulgaria

3 NOVAKOVIC, SLOBODAN - Serbia

4 MALINOV, STEFAN - Bulgaria

5 DROKAN, MISLAV - Croatia

6 MERGL, BALAZS - Hungary

7 SUMAK, PAVEL - Belarus

8 MUJIC, AZADINO - Croatia

9 FALUDI, GERGELY - Hungary

10 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

11 TROJANOVIC, VINKO - Croatia

12 MLAKIC, DRAGAN - Serbia

13 ASHIROV, DJASUR - Uzbekistan

 

Men 95 kg Right

1 GASPARINI, ERMES - Italy

2 ONGARBAYEV, KYDYRGALI - Kazakhstan

3 DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

4 ZEPINA, GORAN - Serbia

5 SIMIC, ANDRIJA - Croatia

6 ALIAKBEROV, DJASUR - Kazakhstan

7 ZILIC, MUBEKIR - Serbia

8 ROJKO, ZOLTAN - Hungary

9 ZOBOKI, NANDOR - Hungary

 

Men +95 kg Right

1 LAMPARELLI, FRANK - Italy

2 ASLANOV, MIRTALEH - Azerbaijan

3 DOBOS, ATTILA - Hungary

4 POLES, JOSIP - Croatia

5 DE MARCHI, TOMAS - Italy

6 PANTALEEV, MARIN – Bulgaria

7 VESELIC, IVAN - Serbia

8 SZASZ, GYORGY - Hungary

9 KRIZAN, IVO - Croatia

10 BATTAGLIA, MANUEL - Italy

11 HRIBAR, ANDRES - Slovenia

12 BOGDAN, ROBERT - Hungary

13 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

 

Open Right

1. MAGZHAN SHAMIEV - Kazakhstan

2. KYDYRGALI ONGARBAYEV - Kazakhstan

3. SIMO BABIĆ - Slovenia

3. FRANK LAMPARELLI - Italia

Prvenstvo Hrvatske 2016

Prvenstvo Hrvatske 2016

28.2.2016.

4allgym, Zagreb

SLUŽBENI REZULTATI:

LIJEVA RUKA

-70 KG

1. Sandro Jagarčec

2. Ivan Kralj

3. Robert Lugomer

-78 KG

1. Dražen Kogl

2. Petar Triplat

3. Azadino Mujić

-86 KG

1. Marko Kogl

2. Azzaro Mujić

3. Borna Hlevnjak

-95 KG

1. Viktorio Sović

2. Drago Benčak

3. Marijan Harča

95+ KG

1. Josip Poleš

2. Andrija Šimić

3. Sufret Čočić

OPEN

1. Josip Poleš

2. Andrija Šimić

3. Igor Lončarić

 

DESNA RUKA

-70 KG

1. Sandro Jagarčec

2. Ivan Kralj

3. Robert Lugomer

-78 KG

1. Dražen Kogl

2. Petar Triplat

3. Azadino Mujić

-86 KG

1. Marko Kogl

2. Azzaro Mujić

3. Antonio Kolak

-95 KG

1. Viktorio Sović

2. Mario Krpan

3. Marijan Harča

+95 KG

1. Andrija Šimić

2. Josip Poleš

3. Ivo Križan

OPEN

1. Andrija Šimić

2. Marko Kogl

3. Sandro Jagarčec

Suci: Klasić, Jakovac, Leko, Ivanović

Prvenstvo Hrvatske 2016

Prvenstvo Hrvatske 2016

PRVENSTVO RH 2016 28.2.2016. NEDJELJA (vaganje 11-13, kvalifikacije 13, finala 17) 4AllGym Črnomerec, Zagreb Kategorije: lijeva i desna ruka Seniori - 70,78,86,95,95+,OPEN, Juniori - OPEN, Žene - OPEN, Masteri - OPEN, Početnici - OPEN Prijave - 100 kuna (članovi Saveza 70 kuna)i početnici 40 kuna

Xmen London

Xmen London

Reprezentacija Hrvatske u sastavu: Andrija Šimić, Viktorio Sović i Ivo Križan pobijedila je reprezentaciju Rumunjske s 2:1

Svjetski kup Sokol Marić 2015 - Official results

7. svibnja 2016.

Zagreb, Cvjetni trg

SLUŽBENI REZULTATI:

WORLD CUP SOKOL MARIC 2015

LEFT HAND

Beginners

1. Goran Štrek/Hrv

2. Darko Jovanovski/Hrv

3. Anton Pacher/Aus

Juniors

1. Nedalin Hristov/Bul

2. Marko Kogl/Cro

3. Stefan Kostić/Srb

Women

1. Brigitta Ivanfi Kovarine/Hun

2. Dimitrina Dimitrova/Bul

3. Blaženka Trobić/Cro

70 kg

1. Dražen Kogl/Cro

2. Alexander Barzso/Hun

3. Miroslav Murin/Hun

78 kg

1. Craig Sanders/UK

2. Alex Nagy/Hun

3. Azzaro Mujić/Hrv

86 kg

1. Plamen Dimitrov/Bul

2. Andrija Šimić/Hrv

3. Slobodan Novaković/Srb

95 kg

1. Ermes Gasparini/Ita

2. Viktorio Sović/Hrv

3. Peter Racek/Slovačka

95+ kg

1. Krasimir Kostadinov/Bul

2. Hans Peter Fucks/Aus

3. Attila Dobos/Hun

OPEN LEFT

1. Ermes Gasparini/Ita

2. Krasimir Kostadinov/Bul

3. Dražen Kogl/Cro Plamen Dimitrov/Bul

 

RIGHT HAND

Beginners

1. Darko Jovanovski/Hrv

2. Željko Mužar/ Hrvatska

3. Saša Pavić/Hrvatska

Juniors

1. Marko Kogl/Cro

2. Nedalin Hristov/Bul

3. Stefan Kostić/Srb

Women

1. Brigitta Ivanfi Kovarine/Hun

2. Dimitrina Dimitrova/Bul

3. Mihaela Kogl/Cro

70 kg

1. Hristo Delidzhakov/Bul

2. Matthias Schlitte/Ger

3. Dražen Kogl/Cro

78 kg

1. Craig Sanders/UK

2. Cvetan Gashevski/Bul

3. Azadino Mujić/Cro

86 kg

1. Plamen Dimitrov/Bul

2. Pascal Girard/Swis

3. Stefan Malinov/Bul

95 kg

1. Ermes Gasparini/Ita

2. Radoslav Dobrovic/Slo

3. Peter Racek/Slo

95+ kg

1. Krasimir Kostadinov/Bul

2. Mehdi Abdolvand/Iran

3. Gyorgi Szasz/Hun

OPEN RIGHT

1. Krasimir Kostadinov/Bul

2. Ermes Gasparini/Ita

3. Mehdi Abdolvand/Iran Plamen Dimitrov/Bul

Svjetski kup Sokol Marić 2015

Svjetski kup Sokol Marić 2015

Sve pojedinosti vezano za prijave na natjecanje

Svjetski kup u obaranju ruke - Sokol Marić 2015

Svjetski kup u obaranju ruke - Sokol Marić 2015


9. svibnja 2015. Cvjetni trg, Zagreb

Rezultati s prvenstva Hrvatske 2015.

Rezultati s prvenstva Hrvatske 2015.

SLUŽBENI REZULTATI:

Prvenstvo RH 2015

1.3.2015. Zagreb, Sublink

Ukupno natjecatelja - 106

Broj sudaca - 4
Protokol - 2

LIJEVA RUKA

 

ŽENE

1. Blaženka Trobić

2. Mihaela Kogl

3. Tea Sovec

4. Anita Sovec


MASTERI

1. Dražen Kogl

2. Mislav Drokan

3. Mato Ivanković


JUNIORI

1. Antonio Kolak

2. Marko Kogl

3. Ivan Čarić

4. Andreas Horvatović


70 KG

1. Sanrdo Jagarčec

2. Luka Drokan

3. Marko Petanjek


78 KG

1. Dražen Kogl

2. Mateo Strupar

3. Azzaro Mujić

4. Filip Antolović


86 KG

1. Andrija Šimić

2. Josip Burušić

3. Andreas Horvatović

4. Goran Sovec


95 KG

1. Marijan Harča

2. Ivo Višević

3. Drago Benčak

4. Ivan Parčina


+95 KG

1. Viktorio Sović

2. Josip Poleš

3. Ivan Kokan

4. Josip Bregović

DESNA RUKA


ŽENE

1. Mihaela Kogl

2. Blaženka Trobić

3. Mateja Šporčić

4. Kristina Lopac


MASTER

1. Mislav Drokan

2. Dražen Kogl

3. Mato Ivanković

 

JUNIORI

1. Marko Kogl

2. Andreas Horvatović

3. Antonio Kolak

4. Petar Triplat

 

70 KG

1. Sanrdo Jagarčec

2. Luka Drokan

3. Marko Petanjek

 

78 KG

1. Dražen Kogl

2. Azzaro Mujić

3. Filip Antolović

4. Mateo Strupar

 

86 KG

1. Andrija Šimić

2. Josip Burušić

3. Goran Sovec

4. Martin Košec

 

95 KG

1. Viktorio Sović

2. Marijan Harča

3. Ivan Parčina

4. Ivo Višević

 

+95 KG

1. Josip Poleš

2. Ivo Križan

3. Ivan Kokan

4. Josip Bregović

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2015

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2015

1.3.2015. Sublink multimedijalni centar, Teslina 12, Zagreb

11-12 vaganje i prijave (100 kuna po natjecatelju)

12-18 turnir

Kategorije:L/D - juniori open, masteri open, žene open, seniori (70,78,86,95,95+)

Prvenstvo RH je otvorenog tipa, što znači kako se mogu prijaviti svi hrvatski državljani nevezano uz članstvo u klubovima za obaranje ruke.

S obzirom kako je lokacija natjecanja u pješačkoj zoni najstrožeg centra Zagreba, sugeriramo da vozila besplatno parkirate u ulici Ljudevita Gaja, Preradovićevoj ulici, Berislavićevoj ulici ili kod Hrvatskog narodnog kazališta.

Prijem kod Predsjednika Republike Hrvatske

Prijem kod Predsjednika Republike Hrvatske

23. studenoga 2014. Ured predsjednika RH, Pantovčak 241, Zagreb

Sam poziv na susret i poziv Predsjedniku RH pokazao je kako se cijene naša postignuća te će nam ostati u lijepom sjećanju i biti poticaj da i dalje težimo izvrsnosti i napretku.

Judgement Day 2014

Judgement Day 2014

Hrvatska reprezentacija osvojila je na međunarodnom kupu "Judgement Day" osam medalja.

Dražen Kogl osvojio zlatnu i srebrnu medalju na svjetskom prvenstvu u Litvi

Dražen Kogl osvojio zlatnu i srebrnu medalju na svjetskom prvenstvu u Litvi

Višestruki europski i svjetski prvak Dražen Kogl obranio je svjetsku titulu te je uz zlato na lijevoj ruci osvojio i srebro na desnoj.

Insula beach bar 2014 - međunarodni kup u obaranju ruke

Insula beach bar 2014 - međunarodni kup u obaranju ruke

Službeni rezultati

LIJEVA RUKA

juniori:

1. Antonio Kolak

2. Marko Kogl

3. Mahir Cocić

žene:

1. Sonja Egger

2. Blaženka Trobić Kogl

3. Mihaela Kogl

seniori:

-90kg

1. Dražen Kogl

2. Branko Malus

3. Mislav Drokan

+90kg

1. Hans Peter Fuchs

2. Viktorio Sović

3. Ivo Križan

DESNA RUKA

juniori:

1.Marko Kogl

2. Rudi Šurina

3. Mahir Čočić

žene:

1. Blaženka Trobić Kogl

2. Sonja Egger

3. Mihaela Kogl

seniori:

-90kg

1. Marko Kogl

2. Dražen Kogl

3. Branko Malus

+90kg

1. Ivo Križan

2. Ivo Sović

3. Rudi Šurina

Suci: Aleksandar Jakovac i Rudi Šurina

Sokol Marić 2014- Zahvala organizatora

Sokol Marić 2014- Zahvala organizatora

Poštovani,

zahvaljujem svima koji su mi pomogli u organizaciji natjecanja te svim natjecateljima.

Želim vam svima puno zdravlja i sreće te se veselim skorom viđenju u Zagrebu. 

S poštovanjem 

Aleksandar Jakovac, organizator

SOKOL MARIĆ 2014 - REZULTATI

SOKOL MARIĆ 2014 - REZULTATI

Rezultati natjecanja navedeni pod "pročitaj cijeli članak"

Ukupno natjecatelja - 196

Broj država - 15

Broj sudaca - 8

LIJEVA RUKA

 

DESNA RUKA

Juniori


1. Edmond Malasz/Hun
2. Marko Kogl/Cro
3. Stefan Kostić/Srb

 

Juniori


1. Marko Kogl/Cro
2. Edmond Malasz/Hun
3. Stefan Kostić/Srb

 

Žene


1. Henrietta Barzso/Hun
2. Sonja Egger/Aus
3. Blaženka Trobić/Cro

 

Žene


1. Blaženka Trobić/Cro
2. Sonja Egger/Aus
3. Henrietta Barzso/Hun

 

70 kg


1. Magzhan Shamiev/Kaz
2. Dražen Kogl/Cro
3. Stefan Villach/Aus

 

70 kg


1. Magzhan Shamiev/Kaz
2. Ivan Gregorička/Slovakia
3. Alexander Barzso/Hun

 

78 kg
1. Viorel Dobrin/Rum
2. Pavol Gettler/Slovakia
3. Shynbolat Raikhanov/Kaz

 

78 kg
1. Hristo Delidzhakov/Bul
2. Viorel Dobrin/Rum
3. Pavol Gettler/Slovakia

 

86 kg


1. Kydyrgali Ongarbayev/Kaz
2. Detelin Yonchev/Bul
3. Roman Tenkel/Slovakia

 

86 kg


1. Kydyrgali Ongarbayev/Kaz
2. Andrija Šimić/Cro
3. Pascal Girard/Swiss

 

95 kg


1. Kaloian Petrov/Bul
2. Peter Kovacs/Hun
3. Viktorio Sović/Cro

 

95 kg


1. Kaloian Petrov/Bul
2. Radoslav Dobrović/Slovakia
3. Peter Kovacs/Hun

 

95+ kg


1. Antonio Mašić/Cro
2. Frank Lamparelli/Ita
3. Ivan Glidžić/Srb

 

95+ kg


1. Frank Lamparelli/Ita
2. Stoyan Golemanov/Bul
3. Antonio Mašić/Cro

 

OPEN LEFT


1. Kaloian Petrov/Bul
2. Peter Kovacs/Hun
3. Dražen Kogl/Cro

 

OPEN RIGHT


1. Frank Lamparelli/Ita
2. Kydyrgali Ongarbayev/Kaz
3. Stoyan Golemanov/Bul

 

Sokol Marić 2014- International Armwrestling Cup

Trailer

Trailer

Sokol Marić - međunarodni kup u obaranju ruke

Sokol Marić - međunarodni kup u obaranju ruke

Vaganje i prijave - 1.3.2014. (subota) u 18-20 sati u Hostelu Shappy, Varšavska 8 te 2.3.2014. (nedjelja) u diskoteci The Best (Jarunska 5, Zagreb) od 12-13:30 sati. 

Kvalifikacije - 2.3.2014. u 14 sati, finalne borbe i OPEN klasa - 17 sati

Kategorije: 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, juniori i žene

DISKOTEKA "THE BEST" - Jarunska 5, Zagreb

2. ožujka 2014. Sokol Marić - međunarodni kup u obaranju ruke - program natjecanja

2. ožujka 2014. Sokol Marić - međunarodni kup u obaranju ruke - program natjecanja

Specijalni gosti: Assen Hadjitodorov, predsjednik europskog i svjetskog Saveza, Atilla Csabai i Marian Capla, dopredsjednici europskog Saveza, Simionescu Simicel Mircea, glavni tajnik svjetskog Saveza.
Najjači obarači iz 12 zemalja.
Svaki natjecatelj dobija majicu, diplomu i akreditaciju.
Medalje, pehari, novčane nagrade...

Novogodišnji turnir u obaranju ruke

Novogodišnji turnir u obaranju ruke

Otvoreni turnir u obaranju ruke

Otvoreni turnir u obaranju ruke

6.10.2013. Križevci            Prijave u 13 sati.

Radošić 2013

Radošić 2013
Radošić 2013. - REZULTATI

Muškarci

1. Pjer Ostojić
2. Andrija Šimić
3. Antonio Mašić

Žene

1. Ivona Ninčević
2. Danijela Valjan
3. Janja Rade

Križevci, 15.-16.6.2013.

Križevci, 15.-16.6.2013.

15.6.2013. u 14 sati - humanitarni turnir       16.6.2013. u 20 sati - europski prvak Dražen Kogl borit će se protiv 100 izazivača bez predaha. 

Dodjela zlatne medalje Draženu Koglu

Dodjela zlatne medalje

Dodjela medalja za kategoriju 80kg - masteri

REZULTATI S EUROPSKOG PRVENSTVA 2013

REZULTATI S EUROPSKOG PRVENSTVA 2013

Pogledajte rezultate svih reprezentativaca koji su nastupili na europskom prvenstvu 2013. u Litvi                                                 STISNI DOLJE - PROČITAJ CIJELI ČLANAK

1. Dražen Kogl 70kg masteri - lijeva ruka 2. mjesto, desna ruka 1. mjesto       2. Marko Kogl 80kg juniori - lijeva ruka 6. mjesto, desna ruka 3. mjesto         3. Luka Drokan 70kg juniori - lijeva ruka 8. mjesto, desna ruka 9. mjesto          4. Luka Zuber 85kg seniori - lijeva ruka 13. mjesto, desna ruka 8. mjesto      5. Blaženka Trobić 65kg seniori - desna ruka 9. mjesto        6. Dejan Piškorić 65kg seniori - lijeva ruka 11. mjesto, desna ruka 13. mjesto       7. Mislav Drokan 80kg masteri - lijeva ruka 6. mjesto, desna ruka 6. mjesto       8. Robert Vukalović 65kg seniori - lijeva ruka 13. mjesto                                 

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2013

PRVENSTVO HRVATSKE 2013

REZULTATI PRVENSTVA HRVATSKE U OBARANJU RUKE 2013

 

Ukupno natjecatelja: 137

Suci: Robert Vukalović, Marko Kogl, Bože Lučin, Bruno Klasić i Aleksandar Jakovac

Trajanje natjecanja: 4:40

 

 

 

 

 

LIJEVA RUKA

 

 

JUNIORI

 

-80 kg

  1. Marko Kogl
  2. Luka Drokan
  3. Luka Pofuk

 

80+ kg

  1. Andrija Šimić
  2. Alen Rudnički
  3. Rudolf Šurina

 

MASTERI

 

  1. Dražen Kogl
  2. Mislav Drokan
  3. Marijan Levatić

 

ŽENE

 

  1. Anita Sovec
  2. Blaženka Trobić Kogl

 

SENIORI

 

-70 kg

  1. Robert Vukalović
  2. Dejan Piškorić
  3. Leo Račić

 

-80 kg

  1. Dražen Kogl
  2. Josip Burušić
  3. Marko Kogl

 

-90 kg

  1. Luka Zuber
  2. Marijan Harča
  3. Mislav Drokan

 

-100 kg

  1. Dean Lenče
  2. Viktorio Sović
  3. Ivan Kokan

 

-110 kg

  1. Josip Poleš
  2. Andrija Šimić
  3. Josip Bregović

 

110+ kg

  1. Antonio Mašić
  2. Sufret Čočić
  3. Kristijan Novak

 

OPEN (REVIJALNI MEČEVI)

  1. Viktorio Sović
  2. Dean Lenče
  3. Marijan Harča

 

 

 

 

 

 

 

DESNA RUKA

 

 

JUNIORI

 

-80 kg

  1. Marko Kogl
  2. Luka Drokan
  3. Luka Rukavina

 

80+ kg

  1. Andrija Šimić
  2. Alen Rudnički
  3. Rudolf Šurina

 

MASTERI

 

  1. Dražen Kogl
  2. Mislav Drokan
  3. Marijan Levatić

 

ŽENE

 

  1. Blaženka Trobić Kogl
  2. Anita Sovec

 

SENIORI

 

-70 kg

  1. Dejan Piškorić
  2. Bruno Klasić
  3. Leo Račić

 

-80 kg

  1. Mario Škarica
  2. Dražem Kogl
  3. Mateo Strupar

 

-90 kg

  1. Luka Zuber
  2. Mario Krpan
  3. Drago Benčak

 

-100 kg

  1. Viktorio Sović
  2. Ivan Kokan
  3. Dean Lenče

 

-110 kg

  1. Josip Poleš
  2. Andrija Šimić
  3. Josip Bregović

 

110+ kg

  1. Sufret Čočić
  2. Antonio Mašić
  3. Ivan Sesvečan

 

OPEN (REVIJALNI MEČEVI)

  1. Andrija Šimić
  2. Ivan Kokan
  3. Viktorio Sović

 

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2013

PRVENSTVO HRVATSKE 2013

Zagreb, 7.4.2013. u 13 sati

Ratovi ruku, Beograd 9.-10.2.2013.

Ratovi ruku, Beograd 9.-10.2.2013.

Na "Ratovima ruku" u Beogradu hrvatska reprezentacija je nastupila u sastavu: 1. Josip Bregović 2. Dean Lenče 3. Ivan Kokan 4. Sandro Jagarčec 5. Josip Poleš 6. Bruno Klasić - sudac

Snagatori sa srcem, Split - 1.12.2012.

Snagatori sa srcem, Split - 1.12.2012.

ONLYMENSTUFF 2012 - rezultati 2. dana

ONLYMENSTUFF 2012 – INTERNATIONAL ARMWRESTLING CUP - II Day
Sunday – Nedjelja 7.10.2012. 17:00
1. Josip Poleš (HR) – Robert Bogdan (HUN) – LIJEVA RUKA 0:6 (ozljeda Poleš)
2. Ethem Mustagrudić (BIH) – Marko Velevski (MAC) – DESNA RUKA 0:6
3. Bojan Dimitrov(MAC) – Ivan Glidžić (SRB) – LIJEVA RUKA 1:5
4. Viktorio Sović (HR) – Stephan Lengarov (BUL) – LIJEVA RUKA 0:6
5. Georgi Szasz (HUN) – Kaloian Petrov (BUL) – D
ESNA RUKA 0:6
Lucia Debnarova and Snezhana Babayeva – SHOW S POSJETITELJIMA (bez poraza)
6. Mathias Schlitte (GER) – Hristo Delidzhakov (BUL) – DESNA RUKA 2:4
7. Daniel Valentin Andronache (ROM) – Dean Lenče (HR) – DESNA RUKA 5:1
8. Hristo Delidzhakov (HR) – 10 obarača po rundu – DESNA RUKA
9. Dražen Kogl (HR) – Eldin Bećar (BIH) – DESNA RUKA 4:2
10. Georgi Gaidardjiev (BUL) – Petar Manojlović (SRB) – LIJEVA RUKA 6:0
11.Josip Poleš (HR) - Viktorio Sović (HR) - DESNA RUKA 2:0 - revijalni meč

ONLYMENSTUFF 2012 - rezultati 1. dana

ONLYMENSTUFF 2012 – INTERNATIONAL ARMWRESTLING CUP
RESULTS OF FIRST DAY

Saturday – Subota 6.10.2012. 17:00


1. Marko Velevski(MAC) – Branko Malus (SLO) – DESNA RUKA 6:0
2. Daniel Valentin Andronache (RUM) – Eldin Bećar (BIH) – DESNA RUKA 6:0
3. Dražen Kogl (HR) – Matthias Schlitte (GER) – DESNA RUKA 2:4
4. Petar Manojlović (SRB) – Ethem Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA 2:4
5. Viktorio Sović(HR) –
Robert Bogdan (HUN) – DESNA RUKA 5:1
6. Josip Poleš(HR) - Stephan Lengarov (BUL) – LIJEVA RUKA 1:5
7. Kaloian Petrov(BUL) – Bojan Dimitrov(MAC)–LIJEVA RUKA 6:0
8. Hristo Delidzhakov (BUL) – Dean Lenče(HR)–LIJEVA RUKA 4:2
9. Georgi Gaidardjiev (BUL) – Branko Malus (SLO) – DESNA RUKA 6:0
Lucia Debnarova and Snezhana Babayeva - SHOW
10. Georgi Szasz (HUN) – Ivan Glidžić (SRB) – DESNA RUKA 6:0
11. Stephan Lengarov (BUL) – 17 OBARAČA ZA REDOM – LIJEVA I DESNA RUKA PREMA IZBORU 17 PROTIVNIKA – 17:0


Referees: Bruno Klasić (HR), Mircea Simionescu Simicel (ROM), Hristo Delidzhakov (BUL), Tiberiu Mietalcea (ROM) i Bože Lučin (HR)

Onlymenstuff 2012 Zagreb

Onlymenstuff 2012 Zagreb

ONLYMENSTUFF 2012 – HRVATSKA, ZAGREB, WESTGATE 5. - 8. 10. 2012.

4 DANA, 8 TURNIRA, 22 PROFESIONALNIH OBARAČA, 100.000 POSJETITELJA

Hrvatska, Bugarska, Slovačka, Njemačka, Mađarska, Srbija, BIH, Makedonija, Rumunjska, Slovenija

 

 

BROJ MJESTA NA TURNIRU DUPLE ELIMINACIJE JE LIMITIRAN, TAKO DA U SLUČAJU PREVELIKOG ODAZIVA NASTUPIT ĆE SAMO NAJBRŽI NA PRIJAVAMA.

BEZ OSOBNE ISKAZNICE ILI PUTOVNICE NE MOŽE SE NASTUPITI.

TAKOĐER MALOLJETNICI MOGU NASTUPITI SAMO UZ PISANU DOZVOLU RODITELJA OVJERENU KOD JAVNOG BILJEŽNIKA ILI UZ PRISUSTVO RODITELJA NA TURNIRU.

 

 

5. 10. 2012.

 

Vaganje i prijave od 15 sati kod hostesa uz pozornicu za obaranje ruke u Westgate-u

16:30– turnir dupla eliminacija - 3 kategorije (-90kg,90+kg i žene)

Prijave besplatne

 

 

19:00– WORLD GUINNESS RECORD – Georgi Gaidardjiev, višestruki svjetski prvak u obaranju ruke iz Bugarske pokušat će skinuti novi Guinness World Record u zgibovima na jednoj ruci u 60 sekundi (više od 10).

 

 

6. 10. 2012.

 

Vaganje i prijave od 12 sati kod hostesa uz pozornicu za obaranje ruke z Westgate-u

13:00– turnir dupla eliminacija u 4 kategorije (-75kg,-95kg,95+kg i žene)

Prijave besplatne

 

 

17:00 – profesionalni mečevi (6 rundi) – 20 profesionalnih obarača

 

 

7. 10. 2012.

 

Vaganje i prijave od 13 sati kod hostesa uz pozornicu za obaranje ruke u Westgate-u

14:45– turnir dupla eliminacija - 3 kategorije (-90kg,90+kg i žene)

Prijave besplatne

 

 

17:00 – profesionalni mečevi (6 rundi) – 20 profesionalnih obarača

 

 

 

8. 10. 2012.

 

Vaganje i prijave od 15:30 sati kod hostesa uz pozornicu za obaranje ruke u Westgate-u

16:00– turnir dupla eliminacija - 3 kategorije (-90kg,90+kg i žene)

Prijave besplatne

 

Međunarodni kup u sjedećem obaranju - Radošić 2012

Međunarodni kup u sjedećem obaranju - Radošić 2012

27.5.2012. Međunarodni kup u sjedećem obaranju ruke - Radošić 2012

REZULTATI:

OPEN MUŠKARCI:
1. Pjer Ostojić
2. Antonio Mašić
3. Zlatko Olujić
OPEN ŽENE:
1. Danijela Valjan
2. Fadila Zoranić
3. Božena Salapić

UKUPNO NATJECATELJA:
muškarci - 20
žene - 6

Aleksandar Jakovac i Bruno Klasić prvi hrvatski suci u završnici EP

Aleksandar Jakovac i Bruno Klasić prvi hrvatski suci u završnici EP

Ponosni smo što su se, unatoč velikoj konkurenciji, Aleksandar Jakovac i Bruno Klasić izborili kao prvi Hrvati za glavne i pomoćne suce polufinalnih i finalnih borbi na europskom prvenstvu.

Uz najviše ocjene koje su pritom dobili pozdravljamo i našu prisutnost u svijetu suđenja na europskom i svjetskom nivou.

HSOR

Europsko prvenstvo 2012 - Gdansk

Europsko prvenstvo 2012 - Gdansk

13.-20.5.2012.-Gdansk

Dražen Kogl - Masteri, lijeva ruka - 4. mjesto (2. pobjede), desna ruka - 7. mjesto (1. pobjeda)

Dean Lenče - Seniori, lijeva ruka - 7. mjesto (2. pobjede)

Dean Lenče - Seniori, desna ruka - 9. mjesto (1. pobjeda)

Sandro Jagarčec, Seniori, lijeva ruka - 10. mjesto (1. pobjeda)

Dejan Piškorić, Marko Kogl i Azadino Mujić bez pobjede

Međunarodni kup u sjedećem obaranju ruke

Međunarodni kup u sjedećem obaranju ruke

‎27.5.2012. Međunarodni kup u sjedećem obaranju, Radošić
Kvalifikacije u 12 sati, finala u 18 sati pred 10000 posjetitelja.
Kategorije: jedna kategorija, muškarci i žene, desna ruka
Profesionalni stol za sjedeće obaranje i naši suci.
Osjetite atmosferu navijanja koju svijet obaranja još nije vidio.

Reprezentacija Hrvatske 2012

Reprezentacija Hrvatske 2012

OBAVIJEST REPREZENTATIVCIMA VEZANO ZA EP 2012 U POLJKOJ

POPIS REPREZENTATIVACA

 

 

            Poštovani natjecatelji,

 

            obavještavamo Vas kako je izbornik gosp. Sufret Čočić izdvojio trenutno najspremnije natjecatelje koji imaju mogućnost nastupiti na EP u Poljskoj.

            Najvažniji kriterij za odabir je prvenstvo Hrvatske.

            Savez snosi troškove prijevoza i smještaja za 9 članova tima:

 

  1. Aleksandar Jakovac(predsjednik Saveza i organizator putovanja)

 

            Kombi (14.-20.5.2012.)

  1. Dražen Kogl(Master i Senior, -80kg)
  2. Marko Kogl(Junior -80kg)
  3. Bruno Klasić(sudac)
  4. Dean Piškorić (-60kg, sam snosi troškove)
  5. Sufret Čočić(voditelj putovanja, izbornik i senior -110)
  6. Sandro Jagarčec( -70kg)
  7. Dean Lenče( -100kg)
  8. Viktorio Sović( -100kg)

 

Zaključno, svi natjecatelji sami snose troškove prijave na natjecanje u iznosu od

  1. Juniori – 5 eura po natjecatelju (godišnja članarina) + 15 eura po ruci
  2. Seniori – 5 eura po natjecatelju (godišnja članarina) + 30 eura po ruci
  3. Masteri - 5 eura po natjecatelju (godišnja članarina) + 30 eura po ruci

 

         S poštovanjem,

                                                       

                                                                           PREDSJEDNIK HSOR-a

                                                                           Aleksandar Jakovac

SLUŽBENI REZULTATI - prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2012

SLUŽBENI REZULTATI - prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2012
Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2012 - SLUŽBENI REZULTATI

 

LIJEVA RUKA

JUNIORI

-80 kg (6 natjecatelja)
1. Marko Kogl
2. Mate Nosić
3. Leo Račić

+80 kg (9 natjecatelja)
1. Petar Jelić
2. Marko Marković
3. Tomislav Barišić

SENIORI

-70 kg (9 natjecatelja)
1. Mate Nosić
2. Dejan Piškorić
3. Robert Vukalović

-80 kg (8 natjecatelja)
1. Dražen Kogl
2. Josip Burušić
3. Tomislav Muslim

-90 kg (11 natjecatelja)
1. Ivan Mustapić
2. Frane Jelić
3. Petar Jelić

-100 kg(4 natjecatelja)
1. Dean Lenče
2. Viktorio Sović
3. Josip Bregović

-110 kg (5 natjecatelja)
1. Sufret Čočić
2. Josip Poleš
3. Sebastijan Mašić

110+ kg (4 natjecatelja)
1. Kristijan Bengez
2. Ivan Sesvečan
3. Zlatko Olujić

DESNA RUKA

JUNIORI

-80 kg (11 natjecatelja)
1. Marko Kogl
2. Mate Nosić
3. Luka Tomčić

+80 kg (9 natjecatelja)
1. Petar Jelić
2. Andrija Šimić
3. Marko Marković

SENIORI

-70 kg (11 natjecatelja)
1. Sandro Jagarčec
2. Mate Nosić
3. Franko Brigović

-80 kg (8 natjecatelja)
1. Mario Škarica
2. Drazen Kogl
3. Azadino Mujić

-90 kg (15 natjecatelja)
1. Ivan Mustapić
2. Petar Jelić
3. Luka Zuber

-100 kg (5 natjecatelja)
1. Dean Lenče
2. Viktorio Sović
3. Josip Bregović

-110 kg (6 natjecatelja)
1. Josip Poleš
2. Sufret Čočić
3. Sebastijan Mašić

110+ kg (6 natjecatelja)
1. Zlatko Olujić
2. Pjer Ostojić
3. Kristijan Bengez

SUCI:
1. Bruno Klasić
2. Aleksandar Jakovac
3. Luka Makovšek
4. Bruno Lazinica

UKUPNO NATJECATELJA U SVIM KATEGORIJAMA: 127

Javno priopćenje

Hrvatski savez za obaranje ruke

Medulićeva 2

10000 Zagreb

01/5579-247

 

 

                           

JAVNO PRIOPĆENJE

 

 

            Poštovani natjecatelji,

 

            obavještavamo Vas kako u nedjelju 1.4.2012. u 15 sati (završnica u 19 sati) održavamo prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke u Splitu.

            Izbornik gosp. Sufret Čočić će nakon natjecanja odabrati reprezentativce koji su u mogućnosti nastupati na europskom prvenstvu u Poljskoj (17.-20.5.2012.) Reprezentativci će se birati na temelju ovogodišnjih rezultata, trenutne forme te najvažnije, osobnog izbora izbornika, što znači kako ne mora biti po dva natjecatelja u svim kategorijama niti moraju biti popunjene sve kategorije ukoliko nema dovoljno kvalitetnih natjecatelja u istima.

            Savez pokriva troškove puta i smještaja za 11 predstavnika RH, a ostali koji zadovoljavaju kriterije za reprezentativce, a neće biti na popisu s plaćenim troškovima mogu se priključiti o vlastitom trošku. Napominjemo, kako ovaj veliki broj natjecatelja koji imaju pokrivene troškove bez obzira na ostvarene rezultate na EP ne postoji niti u jednoj svjetskoj državi te se nadamo kako ste zadovoljni da Hrvatska može biti primjer i drugim državama članicama europskog i svjetskog saveza kako je uz dosta truda moguće i namaknuti sredstva za veliki odaziv reprezentacije u trošku Saveza.

            Također, velika vijest je kako je Savez preuzeo organizacijski dio „Seoske olimpijade u Radošiću“ te će se 27.5.2012. u organizaciji Saveza u Radošiću održati „Međunarodni kup u sjedećem obaranju ruke“. Trenutno je i izradi profesionalni stol za sjedeće obaranje, a turnir će se odvijati po svim pravilima uz naše najbolje suce te pred 10000 fanatičnih gledatelja kao glavni događaj olimpijade uz borbu bikova i potezanje konopa.

            Ovim putem pozivamo sve natjecatelje na „Međunarodni kup“ u Radošić jer svakako treba iskusiti atmosferu druženja uz podršku navijača kao na velikim nogometnim utakmicama.

 

 

            S poštovanjem,

 

            PREDSJEDNIK

 

            Aleksandar Jakovac

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2012

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 2012

1.4.2012. Split - Guliver energija

Vaganje i prijave 1.4.2012. u 13:30

Juniori - 1993. godište - kategorije -80kg i 80+kg (lijeva i desna) - za maloljetnike je potrebita potvrda ovjerena kod javnog bilježnika ili dolazak roditelja ili staratelja na natjecanje.
Seniori - kategorije -70kg.....110+kg (lijeva i desna)
Masteri (iznad 40 godina) - jedna kategorija (lijeva i desna)
Juniori mogu nastupiti i u seniorskoj kategoriji. Također masteri mogu nastupiti i u seniorskoj kategoriji. Cijena prijave je ukupno 20 kuna.
Minimum natjecatelja za kategoriju - 4

Tražimo najjačeg navijača Dinama

Tražimo najjačeg navijača Dinama

11.2.2012. u 19 sati, Draškovićeva 23, Zagreb

Turnir gdje BBB traže najjačeg između sebe.

Ukupno natjecatelja 26


LIJEVA RUKA
-
90kg
1. Antun Glasnović
2. Miroslav Turković
3. Antun Kvadarić
+90kg
1. Ivan Sesvečan
2. Dario Perić
3. Nino Hadžiosmanović

DESNA RUKA
-
90kg
1. Antun Glasnović
2. Antun Kvadarić
                                                      3. Marko Hekarović
                                                      +90kg
                                                      1. Dario Perić
                                                      2. Ivan Sesvečan
                                                      3. Matija Kožić
                                                      Apsolutni pobjednik lijeve ruke: Ivan Sesvečan
                                                      Apsolutni pobjednik desne ruke: Dario Perić

                                                      Sudac: Bruno Klasić
                                                      SHOW PROGRAM: Josip Bregović, Dean Lenče, Azadino Mujić 

JOKER centar - Split, humanitarni turnir “Snagatori sa srcem”

JOKER centar - Split, humanitarni turnir “Snagatori sa srcem”

Joker centar - Split, 22. i 23.12.2011. - humanitarni turniri u obaranju ruke u cijelosti su uspjeli te je cijeli prihod u iznosu od 40000 kuna doniran dječjim domovima "Maestral" i "Juraj Bonači".

Snagatori sa srcem, Split - 22.-23.12.2011.

Snagatori sa srcem, Split - 22.-23.12.2011.
HUMANITARNI TURNIR U OBARANJU RUKE
 
AWK Salona i Hrvatski savez za obaranje ruke organiziraju: Humanitarni turnir u obaranju ruke u Splitu. Sav prihod namijenjen je domu "Maestral" za djecu bez roditeljske skrbi i centru "Juraj Bonači" za ljude s posebnim potrebama.
22.12.2011. - 16 sati - turnir za posjetitelje
23.12.2011. - 16 sati - turnir za javne osobe (Ž.Kerum, Giboni, Jole, B.Vlašić....)
 
Sva sredstva bit će donirana domovima te se nadamo kako će razveseliti dječicu štičenike za predstojeće blagdane. 

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke - službeni rezultati

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke - službeni rezultati

SLUŽBENI REZULTATI:

Stisnuti dolje - pročitaj cijeli članak

LIJEVA RUKA

JUNIORI

-80 kg (6 natjecatelja)
1. Petar Jelić
2. Marko Kogl
3. Mate Nosić
4. Marijan Harča
5. Borna Husejnović

MASTERI

80+ kg (3 natjecatelja)
1. Dražen Kogl
2. Alen Majer
3. Juraj Jelušić

SENIORI

-60 kg (4 natjecatelja)
1. Dejan Piškorić
2. Mario Briševac
3. Alen Gršić
4. Dragan Gizdulić

-70 kg (8 natjecatelja)
1. Mirko Ćuk
2. Goran Radić
3. Mate Nosić
4. Robert Vukalović
5. Vedran Maleković

-80 kg (6 natjecatelja)
1. Dražen Kogl
2. Petar Jelić
3. Azadino Mujić
4. Igor Sokač
5. Ivan Fajdetić - Azzaro Mujić

-90 kg (7 natjecatelja)
1. Dean Lenče
2. Davor Matrljan
3. Ivo Višević
4. Denis Kosec
5. Luka Zuber

-100 kg(4 natjecatelja)
1. Viktorio Sović
2. Josip Bregović
3. Ivan Mustapić
4. Antonio Atlija

-110 kg (3 natjecatelja)
1. Josip Poleš
2. Željko Galović
3. Sebastijan Mašić

110+ kg (3 natjecatelja)
1. Kristijan Bengez
2. Dean Softić
3. Ivan Sesvečan

APSOLUTNA - LIJEVA RUKA (13 natjecatelja)
1. Dean Lenče
2. Josip Poleš
3. Josip Bregović
4. Mile Ćuk

DESNA RUKA

JUNIORI

-80 kg (7 natjecatelja)
1. Petar Jelić
2. Mate Nosić
3. Marko Kogl
4. Borna Husejnović
5. Brendon Janković

MASTERI

80+ kg (3 natjecatelja)
1. Alen Majer
2. Dražen Kogl
3. Juraj Jelušić

SENIORI

-60 kg (4 natjecatelja)
1. Dejan Piškorić
2. Alen Gršić
3. Mario Briševac
4. Dragan Gizdulić

-70 kg (8 natjecatelja)
1. Mirko Ćuk
2. Goran Radić
3. Mate Nosić
4. Robert Vukalović
5. Vedran Maleković

-80 kg (7 natjecatelja)
1. Petar Jelić
2. Azadino Mujić
3. Ervin Šinko
4. Ivan Fajdetić
5. Azzaro Mujić

-90 kg (10 natjecatelja)
1. Dean Lenče
2. Ivo Križan
3. Luka Zuber
4. Davor Matrljan
5. Zvonimir Mustapić - Borna Higi

-100 kg (5 natjecatelja)
1. Josip Bregović
2. Ivan Mustapić
3. Viktorio Sović
4. Antonio Atlija
5. Marijo Krpan

-110 kg (4 natjecatelja)
1. Josip Poleš
2. Sebastijan Mašić
3. Željko Galović
4. Ivan Vuksanović

110+ kg (4 natjecatelja)
1. Antonio Mašić
2. Kristijan Bengez
3. Dean Softić
4. Ivan Sesvečan

APSOLUTNA - DESNA RUKA (15 natjecatelja)
1. Antonio Mašić
3. Josip Bregović
4. Mile Ćuk

SUCI:
1. Aleksandar Jakovac
2. Nikola Petrović
3. Vjekoslav Robina

UKUPNO NATJECATELJA U SVIM KATEGORIJAMA: 124
UKUPNO PRIJAVLJENIH NATJECATELJA: 48

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 30.10.2011. - Križevci

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke 30.10.2011. - Križevci

29.10.2011. vaganje će se održati istovremeno u Križevcima i Zagrebu (16-18 sati)

Križevci - Latino bar, gradski bazen

Zagreb - Praćka, Dalmatinska 14

Prijave - 60 kuna.

Rezultati Onlymenstuff međunarodnog natjecanja u obaranju ruke 7.-9.10.2011. Westgate centar Zagreb

Rezultati Onlymenstuff međunarodnog natjecanja u obaranju ruke 7.-9.10.2011. Westgate centar Zagreb

Klikni dolje za rezultate Onlymenstuff turnira

Onlymenstuff - Westgate centar, 7.10.2011. PRVI DAN PROFESIONALNOG TURNIRA, 7 DRŽAVA

 

7.9.2011. PETAK ( prvi dan)


AMATERSKI TURNIR ZA POSJETITELJE - NAGRADA 500 KUNA

-90KG - Azzaro Mujić ( 8 natjecatelja)
+90 kg - Dubravko Salajec ( 7 natjecatelja)
žene - Jolanda Jurjević (6 natjecateljica)


PROFESIONALNI TURNIR

17:00 sati
1. Kogl (Cro) – Scherer(Sweis) – LIJEVA RUKA - 2:4
2. Ćuk (Cro) – Delidzhakov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
3. Jelić (Cro) – Hezer ( Kosovo) – LIJEVA RUKA - 4:2
4. Lenče (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
5. Jagarčec (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA - 2:4
6. Mustapić (Cro) - Ivanov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6

18:00 sati
7. Sović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
8. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – LIJEVA RUKA - 6:0
9. Poleš (Cro) – Čočić (Cro) – DESNA RUKA - 5:1
10. Bregović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
11. Ostojić (Cro) – Olujić (Cro) – DESNA RUKA - 0:6
12. Križan (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0

19:00 sati
13. Benko (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA - 6:0
14. Pavlović (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6
15. Zuber (Cro) – Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
16. Mujić (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA - 4:2
17. Jagarčec (Cro) – Burušić (Cro) – LIJEVA RUKA - 1:5
18. Lenče (Cro) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6

20:00 sati
19. Delidzhakov (Bul) – Kogl (Cro) – LIJEVA RUKA - 6:0
20. Lengarov (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
21. Čočić (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 0:6
22. Mašić (Cro) – Pavlović (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
23. Benko (Cro) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA - 6:0
24. Sović (Cro) – Bregović (Cro) – DESNA RUKA - 1:5

21:00 sati
25. Ostojić (Cro) – Petkov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6
26. Križan (Cro) - Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
27. Ćuk (Cro) – Mustagrudić (BIH) – LIJEVA RUKA - 0:6
28. Glidžić (Srb) - Petkov(Bul) - DESNA RUKA - 0:3

 

8.9.2011. SUBOTA

Amaterski turnir za posjetitelje - NAGRADA 500 KUNA

-90 kg 1. mjesto - Tomislav Vlašić (22 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Dubravko Salajec (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (10 natjecateljica)


PROFESIONALNI TURNIR
PROFESIONALNI TURNIR


17:00 sati
1. Jagarčec (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA 1:5
2. Petkov (Bul) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1
3. Bećar (BIH) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA 4:2
4. Poleš (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA 0:6
5. Mujić (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA 6:0
6. Sović (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6

18:00 sati
7. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
8. Burušić (Cro) – Benko (Cro) – DESNA RUKA 4:2
9. Mustapić (Cro) – M. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
10. Kogl (Cro) – Jelić (Cro) – LIJEVA RUKA 2:4
11. Lenče (Cro) – Zuber (Cro) – LIJEVA RUKA 5:1
12. Poleš (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 1:5

19:00 sati
13. Mujić (Cro) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
14. Mustapić (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
15. Ostojić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 4:2
16. Burušić (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA 3:3
17. Sović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 6:0
18. Bregović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0

20:00 sati
19. Zuber (Cro) – Lengarov (Bul) – DESNA RUKA 1:5
20. Pavlović (Srb) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 3:3
21. Olujić (Cro) – Petkov (Bul) – LIJEVA RUKA 2:4
22. Križan (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
23. Jelić (Cro) – Scherer (Sweis) – LIJEVA RUKA 6:0
24. Ćuk (Cro) – Hezer (Kosovo) – LIJEVA RUKA 0:6 - povreda Ćuk

21:00
25. Hezer (Kos) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
26. Olujić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1


ZAVRŠNI MEČEVI U RAZLIČITIM KATEGORIJAMA
27. Mašić (Cro) +110kg – Lengarov (Bul) -85kg – LIJEVA RUKA 0:6
28. Glidžić (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA 3:3
29. Mašić, Bećar i Mujić - Lengarov (Bul) -85 kg - DESNA RUKA - 0:6
30. Pavlović,Jelić,Mustapić i Sović - Ivanov (Bul) 1:5





GLAVNI SUCI: David Shead (U.K.) i Hristo Delidzhakov (Bul)
POMOĆNI SUCI: Bruno Klasić (Cro) i Andrija Tkalec (Cro)
 


NEDJELJA, 9.10.2011. Amaterski turnir za posjetitelje - nagrada po 1000 kuna
 
-90 kg 1. mjesto - Azzaro Mujić (28 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Andrija Raguž (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (8 natjecateljica)

“ONLYMENSTUFF” 7.-9.10.2011. - program za natjecatelje na profesionalnom turniru

“ONLYMENSTUFF” 7.-9.10.2011. - program za natjecatelje na profesionalnom turniru

Klikni dolje za trodnevni program za profesionalne natjecatelje

PROGRAM „ONLY MEN STUFF“ OBARANJE RUKE

 7.-9.10.2011. WESTGATE CENTAR

 

 

 

 

7.10.2011.

 

Do 13:30 sati – dolazak u Zagreb i smještaj stranaca i gostiju u Hostel. Hostel je cijeli zakupljen za obarače. U hostelu su upoznati s imenima svih gostiju koji trebaju noćiti te ih oni smještaju u za njih predviđene sobe. (jednokrevetne, dvokrevetne, trokrevetne te jedna šesterokrevetna za reprezentaciju Srbije).

14:40 sati – besplatni minibus kreće iz Hostela i prevozi natjecatelje koji nisu došli u Zagreb s vozilom prema Westgate centru.

15:00 sati – besplatni minibus pristaje točno ispred katedrale te kupi natjecatelje koji su u razgledavanju grada,a došli su u Zagreb bez vozila.

15:45 – 17:00 sati pripreme te zagrijavanja prije prvog dana natjecanja.

17 – 22:30 prvi dan natjecanja – oko 25 mečeva – glavni sudac David Shead U.K. (svaki meč – 6 partija)

22:30 – afterparty za sve natjecatelje profesionalnog turnira u „Nudie baru“ uz go-go plesačice. Povratak natjecatelja u hostel u vlastitom aranžmanu (besplatni autobus do Črnomerca vozi u 22:30,0:15,0:25,0:30,0:40,0:45 ispred Westgate-a.

 

 

SVI SUDIONICI PROFESIONALNOG TURNIRA OBVEZNI SU DOĆI NAJKASNIJE DO 15:45 U WESTGATE SHOPPING CITY, ULAZ BROJ 4, TE KOD SLUŽBENE OSOBE ZADUŽITI AKREDITACIJE I MAJICE U KOJIMA SU DUŽNI NASTUPITI (MAJICE SE NE VRAĆAJU).

 

Natjecatelji koji imaju pravo prvenstva na besplatni minibus 8 + vozač su:

  1. Josip Poleš
  2. Ivan Mustapić
  3. Petar Jelić
  4. Zlatko Olujić
  5. Sufret Čočić
  6. David Shead
  7. Xhelal Hezer
  8. Michi Scherer

 

 

 

8.10.2011.

 

13:00 sati – obilazak Grada s turističkim vodičem na hrv. i eng. jeziku. Sastanak ispred sata na glavnom trgu.

14:40 sati – besplatni minibus kreće iz Hostela i prevozi natjecatelje koji nisu došli u Zagreb s vozilom, a nisu u obilasku grada Zagreba.

15:00 sati – besplatni minibus pristaje točno ispred katedrale te kupi natjecatelje koji su u razgledavanju grada,a došli su u Zagreb bez vozila.

15:45 – 17:00 sati pripreme te zagrijavanja prije drugog dana natjecanja.

17 – 22:30 drugi dan natjecanja – oko 25 mečeva – glavni sudac David Shead U.K. (svaki meč – 6 partija)

22:30 – afterparty za sve natjecatelje profesionalnog turnira u „Nudie baru“ uz go-go plesačice. Povratak natjecatelja u hostel u vlastitom aranžmanu (besplatni autobus do Črnomerca vozi u 22:30,0:15,0:25,0:30,0:40,0:45 ispred Westgate-a.

 

 

SVI SUDIONICI PROFESIONALNOG TURNIRA OBVEZNI SU DOĆI NAJKASNIJE DO 15:45 U WESTGATE SHOPPING CITY, ULAZ BROJ 4, TE KOD SLUŽBENE OSOBE ZADUŽITI AKREDITACIJE I MAJICE U KOJIMA SU DUŽNI NASTUPITI (MAJICE SE NE VRAĆAJU)..

 

Natjecatelji koji imaju pravo prvenstva na besplatni minibus 8 + vozač su:

  1. Josip Poleš
  2. Ivan Mustapić
  3. Petar Jelić
  4. Zlatko Olujić
  5. Sufret Čočić
  6. David Shead
  7. Xhelal Hezer
  8. Michi Scherer

 

 

 

 

9.10.2011.

 

12:00 sati – napuštanje hostela. Sretan put. Iznimno u prethodnom dogovoru s vlasnicima moguć je duži ostanak u sobama.

 

 

 

 

IME I LOKACIJA HOSTELA:

 

Logistički centar mladih, Jakuševečka 87, Zagreb, tel/00385-1-6626-035, mob/00385-92-2625442.

 

 

 

LOKACIJA WESTGATE CENTRA:

 

Adresa centra je Zaprešićka 2, Jablanovec, 10298 Donja Bistra.

Ako idete osobnim vozilom najbolje je ići prema autocesti za Maribor te skrenuti za Pojatno. U slučaju boravka u  centru grada u Westgate možete najlakše doći tako da na glavnom zagrebačkom trgu sjednete na tramvaj broj 11 ili 1 prema zapadu do zadnje stanice Črnomerec te tamo sjesti na besplatni autobus koji vozi svaki puni sat za Westgate.

 

 

TAXI CAMMEO: tel 01/1212

Cijenik prijevoza putnika u Zagrebu:

Osnovna tarifa : 15.00 kn START / uključena prva 2 km

Svaki slijedeći km : 5.00 kn

Vrijedi za noćne vožnje, blagdane, vikendom i ne naplaćuje se vožnja prtljage.

Taxi Cammeo nema taxi stajališta te ga se mora telefonski naručiti ili zaustaviti u vožnji.

“ONLYMENSTUFF” 7.-9.10.2011. Westgate centar

“ONLYMENSTUFF” 7.-9.10.2011. Westgate centar

Pet turnira u tri dana

Dva profesionalna turnira

Pedeset najboljih obarača u regiji

Tri amaterska turnira za posjetitelje

Pedeset tisuća posjetitelja preko vikenda

Prvi puta profesionalna bina za obaranje ruke s backstage-om

                                                      Jumbo plakati za međunarodni turnir - snimanje Nova TV

                                                      Nagrade, diplome i pehari

                                                      VIŠE NA - PROČITAJ CIJELI ČLANAK

 

 

PROGRAM „ONLY MEN STUFF“ OBARANJE RUKE

 5 TURNIRA U 3 DANA

 

 

 

 

 

 

7.10.2011.

 

12-13:30 sati prezentacija obaranja te edukacija zainteresiranih posjetitelja. Program vodi Aleksandar Jakovac s pomagačima.

13:30 – 16:00 dnevno natjecanje posjetitelja (kategorije desna ruka -90kg +90 i žene jedna kategorija) - 3 glavne nagrade – svaka poklon bon po 500 kuna

16:00 – 17:00 pripreme te prezentacija prvog dana natjecanja profesionalaca

17 – 22:30 prvi dan natjecanja – LIJEVA RUKA – oko 25 mečeva – glavni sudac David Shead U.K. (svaki meč – 6 partija)

22:30 – afterparty za reprezentativce u „Nudie baru“ – besplatna jedna konzumacija i ulaz

 

 

 

 

 

8.10.2011.

 

12-13:30 sati prezentacija obaranja te edukacija zainteresiranih posjetitelja. Program vodi Aleksandar Jakovac s pomagačima.

13:30 – 16:00 dnevno natjecanje posjetitelja (kategorije desna ruka -90kg +90 i žene jedna kategorija) - 3 glavne nagrade – svaka poklon bon po 500 kuna

16:00 – 17:00 pripreme te prezentacija drugog dana natjecanja profesionalaca

17 – 22:30 drugi dan natjecanja – DESNA RUKA  - oko 25 mečeva – glavni sudac David Shead U.K  (svaki meč – 6 partija) – priznanja svim profesionalnim natjecateljima + veliki pehari za 4 Saveza (Srbija, Makedonija, BIH i Slovenija)

22:30 – afterparty za reprezentativce u „Nudie baru“ – besplatna jedna konzumacija i ulaz

 

 

 

 

 

9.10.2011.

 

12-13:30 sati prezentacija obaranja te edukacija zainteresiranih posjetitelja. Program vodi Aleksandar Jakovac s pomagačima.

13:30 – 16:00 - glavno natjecanje posjetitelja (kategorije desna ruka -90kg +90 i žene jedna kategorija) – 3 glavne nagrade – svaka poklon bon po 1000 kuna

17:30 – prezentacija te obaranje nekih od nacionalnih prvaka s posjetiteljima

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke

Prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke

30.10.2011. u 15 sati - Coctail bar Latino Križevci

Organizatori: Hrvatski savez za obaranje ruke i Klub Tigar

Savez za obaranje ruke Grada Zagreba

Savez za obaranje ruke Grada Zagreba

Pravilnik o provođenju postupaka jednostavne javne nabave

Ratovi ruku - Beograd

Ratovi ruku - Beograd

22. i 23.09.2011. u Beogradu se odvija međunarodni turnir "RATOVI RUKU" na kojem će uz Srbiju, BIH i Makedoniju nastupiti i Hrvatska reprezentacija.

Uzvrat se planira  7.-9.10. 2011. u Zagrebu.

USKORO VIŠE O ZAGREBAČKOM UZVRATU

Sunčani Hvar Open

Sunčani Hvar Open

30.7.2011. Grad Hvar - 21 sati

Sunčani Hvar Open - amaterski armwrestling turnir na kojem su kao prezentatori i glavni gosti nastupili državni prvaci Pjer Ostojić i Josip Poleš.

Međunarodni turnir Sunčani Hvar

Žene - 1. mjesto Ana Vuković (Srbija)
Muškarci - 90 kg - 1. mjesto Zvonimir Benko (Hr)
Muškarci - +90 kg - 1. mjesto Petar Jeličić (Hr)
Ukupno natjecatelja : 25

Seminar s Cvetanom Gashevskim

Seminar s Cvetanom Gashevskim

03.07.2011.

10 x europski i 7 x svjetski prvak Cvetan Gashevski održao je seminar u Zagrebu na kojem je nazočilo 15 obarača iz Hrvatske.

 

Hrvatski sudac na EP 2011. u Turskoj

Hrvatski sudac na EP 2011. u Turskoj

Prvi puta i Hrvatska ima svog predstavnika među sucima na EP.

Aleksandar Jakovac sudio je kao drugi sudac kategoriju žena 50 i 55 kg.

Službeni rezultati hrvatskih natjecatelja na EP 2011 u Turskoj

Službeni rezultati hrvatskih natjecatelja na EP 2011 u Turskoj

SLUŽBENI REZULTATI PO KATEGORIJAMA:

 

 

LIJEVA RUKA

 

JUNIORI

 

DAMIR JURČIĆ -  10. mjesto - 0 bodova (ukupno 10 natjecatelja) - kategorija -65kg 

 

 

SENIORI

 

HRVOJE MATASIĆ - 9. mjesto - 0 bodova (ukupno 10 natjecatelja) - kategorija -85kg

ANDRIJA TKALEC - 13. mjesto - 0 bodova (ukupno 18 natjecatelja) - kategorija -100kg

JOSIP POLEŠ - 14. mjesto - 0 bodova (ukupno 18 natjecatelja) - kategorija -100kg

ANTONIO MAŠIĆ - 13. mjesto - 0 bodova (ukupno 16 natjecatelja) - kategorija -110+kg

 

 

DESNA RUKA

 

JUNIORI

 

DAMIR JURČIĆ - 7. mjesto - 1 bod (ukupno 11 natjecatelja) - kategorija -65kg  

 

SENIORI

 

HRVOJE MATASIĆ - 9. mjesto - 0 bodova (ukupno 10 natjecatelja) - kategorija -85kg

JOSIP BREGOVIĆ - 15. mjesto - 0 bodova (ukupno 18 natjecatelja) - kategorija -100kg

PJER OSTOJIĆ - 13. mjesto - 0 bodova (ukupno 14 natjecatelja) - kategorija -110kg

ANTONIO MAŠIĆ - 12. mjesto - 0 bodova (ukupno 15 natjecatelja) - kategorija -110+kg

 

 

 

 

EP 2011 u Turskoj

EP 2011 u Turskoj

Hrvatska reprezentacija nastupa na EP 2011 u Turskoj u sljedećem sastavu:


1. Damir Jurčić, junior - 70kg - lijeva i desna
2. Hrvoje Matasić -80kg - lijeva i desna
3. Andrija Tkalec -100kg-lijeva
4. Josip Bregović - 100kg - desna
5. Josip Poleš - 100 kg - lijeva
                                                      6. Pjer Ostojić - 110 kg - desna
                                                      7. Antonio Mašić - 110+ - lijeva i desna

                                                      HSOR

Otvoreni kup Hrvatske

Otvoreni kup Hrvatske

Otvoreni kup Hrvatske

Split, 3.4.2011.

Ukupno natjecatelja 141

REZULTATI:

 

LIJEVA RUKA

JUNIORI

1.A. Atlija

2.P. Jelić

3.M. Nosić

4.M. Kogl

-70

1. S. Jagarčec

2. M. Nosić

3. M. Justić

4. D. Jurčić

-80

1. P. Jelić

2. D. Kogl

3. J. Burušić

4. Azz. Mujić

-90

1. D. Lenče

2. I. Mustapić

3. J. Perišić

4. L. Zuber

-100

1. J. Poleš

2. V. Sović

3. J. Bregović

4. D. Matrljan

-110

1. Z. Olujić

2. S. Čočić

3. S. Mašić

4. B. Hrkalović

110+

1.A. Mašić

2. Ž. Slaviček

3. D. Softić

4. R. Mašić

OPEN

1.A. Mašić

2.V. Sović

3.P. Jelić

3.D. Lenće

 

 

DESNA RUKA

JUNIORI

1.A. Atlija

2.M. Nosić

3.P. Jelić

4.M. Kogl

-70

1. S. Jagarčec

2. M. Nosić

3. D. Jurčić

4. M. Kogl

-80

1. M. Matasić

2. J. Burušić

3. Azz. Mujić

4. P. Jelić

-90

1. I. Mustapić

2. Z. Benko

3. I. Križan

4. D. Lenče

-100

1. V. Sović

2. J. Bregović

3. A. Tkalec

4. Z. Mustapić

-110

1. P. Ostojić

2. Z. Olujić

3. S. Mašić

4. S. Čočić

110+

1.A. Mašić

2. B. Milišić

3. Ž. Slaviček

4. R. Mašić

OPEN

1.A. Mašić

2.P. Ostojić

3.Z. Benko

3.Z. Olujić

 

UKUPNI POREDAK KLUBOVA

Zlato – 3 boda

Srebro – 2 boda

Bronca – 1 bod

  1. SALONA – 21
  2. TROJANCI – 17
  3. ARKTOS – 15
  4. SPARTANCI – 14
  5. TIGER - 6
  6. GOLDEN ARMS – 4
  7. KING – 3
  8. ARUPIUM – 3
  9. GLADIJATOR - 0

 

Otvoreni kup Hrvatske

Otvoreni kup Hrvatske
  1. Obavezne telefonske ili online prijave na službenoj stranici Saveza.
  2. Maloljetnici mogu nastupiti uz pristanak zakonskih zastupnika koji osobno prijavljuju maloljetnika na natjecanje ili ovjeravaju svoju dozvolu kod javnog bilježnika. Staratelji uz sve navedeno dostavljaju i presliku rješenja o dodjeljivanju starateljstva.
  3. Prijave su 20 kuna (u cijenu su uključene obje ruke) te će dobivena sredstva služiti za rad Saveza.
  4. Na hrvatskom kupu mogu nastupiti samo hrvatski državljani.
  5. Za održavanje kategorije potrebno je najmanje 5 natjecatelja.

 

                    S poštovanjem

                    Aleksandar Jakovac, predsjednik HSOR-a

Tiffany studio 2010 - fotografije

Photo by: Mario Radović

Tiffany studio - Otvoreni kup 28.11.2010. - Fotografije


Photo by: Robert Pljuščec

Tiffany studio 2010. - rezultati:

Tiffany studio 2010. - rezultati:

           

 

                                                                                 

 

Hrvatski savez za obaranje ruke

Medulićeva 2

10000 Zagreb

28.11.2010.

         

 

                                                                                                               

Tiffany studio 2010 

 

 

            Ukupno natjecatelja : 183

            Desna ruka : 122

            Lijeva ruka : 61

 

        

         LIJEVA RUKA:

 

-70 kg

           

  1. Ethem Mustagrudić (BIH)
  2. Ivan Lukačić (Cro)
  3. Dino Čerkezović (Cro)
  4. Mate Nosić (Cro)
  5. Hilmija Jakupović (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Plamen Dimitrov (Bul)
  2. Mario Škarica (Cro)
  3. Petar Jelić (Cro)
  4. Josip Burušić (Cro)
  5. Augustin Mazarekić (Cro)

 

-90 kg

 

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Tode Minoski (Mac)
  3. Ivan Mustapić (Cro)
  4. Ivo Višević (Cro)
  5. Mladen Tomić (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Josip Poleš (Cro)
  2. Salem Šahinović (BIH)
  3. Dubravko Salajec (Cro)
  4. Josip Bregović (Cro)
  5. Mate Barišić (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Marin Pantaleev (Bul)
  2. Robert Bogdan (Hun)
  3. Zoltan Kozma (Srb)
  4. Zlatko Olujić (Cro)
  5. Miroslav Budimir (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Antonio Mašić (Cro)
  2. Nermin Smajlović (BIH)
  3. Ivan Glidžić (Srb)
  4. Tomislav Lopac (Cro)
  5. Darko Pavlović (Srb)

 

OPEN KATEGORIJA

           

Pobjednik: Marin Pantaleev

 

 

 

DESNA RUKA:              

 

-70 kg

           

  1. Marko Velevski (Mac)
  2. Sandro Jagarčec (Cro)
  3. Leon Filić (Cro)
  4. Ethem Mustagrudić (BIH)
  5. Ivan Šikić (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Hristo Delidzhakov (Bul)
  2. Plamen Dimitrov (Bul)
  3. Mario Škarica (Cro)
  4. Azadino Mujić (Cro)
  5. Frano Jelić (Cro)

 

-90 kg

           

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Ivan Mustapić (Cro)
  3. Dragan Stojchevski (Mac)
  4. Tode Minoski (Mac)
  5. Andrija Tkalec (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Viktorio Sović (Cro)
  2. Salem Šahinović (BIH)
  3. Željko Dželalija (Cro)
  4. Josip Bregović (Cro)
  5. Josip Poleš (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Robert Bogdan (Hun)
  2. Zlatko Olujić (Cro)
  3. Sufret Čočić (Cro)
  4. Emir Islami (Cro)
  5. Sebastijan Mašić (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Gyorgy Szasz (Hun)
  2. Antonio Mašić (Cro)
  3. Marin Pantaleev (Bul)
  4. Nermin Smajlović (BIH)
  5. Ivan Glidžić (Srb)

 

OPEN KATEGORIJA

           

Pobjednik: Gyorgy Szasz

 

                                                                          

Tiffany studio 2010 - protokol

Tiffany studio 2010 - protokol

 

 

Obavještavamo cijenjene natjecatelje i gledatelje kako je program vezan za međunarodni otvoreni kup "Tiffany studio 2010" slijedeći:

 

 

 

26.11.2010.

Core gym, Zagreb - 17 sati, NAPREDNI SEMINAR ZA SUCE (predavač-David Shead) - Seminaru mogu pristupiti samo suci koji su nazočili seminaru osnove i protokol.

27.11.2010.

Core gym, Zagreb - 16 sati, TRENING TEHNIKA S PRVACIMA (predavači - Cvetan Gashevski, Hristo Delidzakov, Marin Pantaleev, Plamen Dimitrov i Kaloian Petrov) -  treningu mogu pristupiti svi zainteresirani aktivni natjecatelji.

Core gym, Zagreb - 16 - 18 sati - prijave na turnir i vaganje  

28.11.2010.

Hemingway bar, Tuškanac 1, Zagreb - 12 sati - prijave na turnir i vaganje (obavezan dolazak natjecatelja u sportskoj odjeći)

13 sati - kvalifikacije (lijeva ruka, žene, desna ruka)

18 sati  - polufinalne i finalne borbe (lijeva ruka, žene, desna ruka)

 

Aleksandar Jakovac, predsjednik hrvatskog saveza za obaranje ruke

David Shead u Zagrebu

David Shead

Vodeći svjetski sudac David Shead dolazi iz Londona 26.11.2010.

Intervju s Johnom Brzenkom

John Brzenk

Intervju s Denisom Cyplenkom

Denis Cyplenkov

Denis Cyplenkov najavljuje međunarodni otvoreni kup u Zagrebu “Tiffany studio 2010”

Denis Cyplenkov

Sarah Backman najavljuje otvoreni međunarodni kup u Zagrebu

Sarah Backman

Sarah Backman, dvostruka pobjednica Nemiroff 2010 te europska prvakinja najavljuje Kup u Zagrebu

Ana Mazurenko, organizatorica Nemiroff 2010, najavljuje međunarodni kup u Zagrebu:

Ana Mazurenko

John Brzenk najavljuje:

John Brzenk najavljuje

John Brzenk najavljuje otvoreni međunarodni kup u Zagrebu

Tiffany studio
WMD
Prvenstvo Hrvatske za osobe s i bez invaliditeta 2020

02/07/2020. - Prvenstvo Hrvatske za osobe s i bez invaliditeta 2020

Sinj, Hrvatska 27.-29.6.2020. Ukupan broj prijavljenih natjecatelja:193 Službeni rezultati: STISNI…
Prvenstvo RH 2020 Sinj, Hrvatska

24/05/2020. - Prvenstvo RH 2020 Sinj, Hrvatska

28.lipnja 2020. godine u Gradskom kinu Sinj više od 200…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke