Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XXIV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2014 - Azerbajdzan

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    XXIV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2014 - Azerbajdzan

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XXIV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2014 - Azerbajdzan

XXIV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2014 - Azerbajdzan

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2014 - Azerbajdžan
 

Službeni rezultati XXIV europskog prvenstva

SENIOR WOMEN LEFT 50 KG
SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. ALINA VOLKOVA. RUSSIA 1. ALINA VOLKOVA. RUSSIA
2. LARYSA SHAPAVALAVA. BELARUS 2. KIRAZ ESRA. TURKEY
3. PERSSON ELINA. SWEDEN 3. YULIA KHALFINA. RUSSIA
4. YULIA KHALFINA. RUSSIA 4. ANASTASIIA GONCHARENKO. UKRAINE
5. KIRAZ ESRA. TURKEY 5. PERSSON ELINA. SWEDEN
6. ARIKAN AYSE. TURKEY 6. LARYSA SHAPAVALAVA. BELARUS
7. ANASTASIIA GONCHARENKO. UKRAINE 7. ARIKAN AYSE. TURKEY
8. COCANEANU ALINA. ROMANIA 8. BLIND JONNA. SWEDEN
9. STRAVINSKAITE GINTAR. LITHUANIA 9. COCANEANU ALINA. ROMANIA
10. ANNA HRANATOVA. UKRAINE 10. STRAVINSKAITE GINTAR. LITHUANIA
11. RAEVA MARIA. BULGARIA 11. ANNA HRANATOVA. UKRAINE
12. RAEVA MARIA. BULGARIA
   
SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. VIKTORIIA ILIUSHYNA. UKRAINE 1. OKSANA GORBACH. RUSSIA
2. TATIANA ISTOMINA. RUSSIA 2. TATIANA ISTOMINA. RUSSIA
3. KRISTINA DZHIKAEVA. RUSSIA 3. PIHL EMMA. SWEDEN
4. TERZI SIGITA. TURKEY 4. TERZI SIGITA. TURKEY
5. PIHL EMMA. SWEDEN 5. AKSAY DEMET. TURKEY
6. MARYNA SHULIKA. UKRAINE 6. VIKTORIIA ILIUSHYNA. UKRAINE
7. AKSAY DEMET. TURKEY 7. AKOBIA IA. GEORGIA
8. LIUBOU PETRALAI. BELARUS 8. LIUBOU PETRALAI. BELARUS
9. AKOBIA IA. GEORGIA 9. AVTUHOVICIA SIMONA. LITHUANIA
10. AVTUHOVICIA SIMONA. LITHUANIA
   
SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. DEBNAROVA LUCIA. SLOVAKIA 1. DEBNAROVA LUCIA. SLOVAKIA
2. IRINA MAZURENKO. RUSSIA 2. KUSLAR ARZU. TURKEY
3. KUSLAR ARZU. TURKEY 3. LUIZA GABUEVA. RUSSIA
4. LUIZA GABUEVA. RUSSIA 4. TATYANA NIKISHEVA. RUSSIA
5. DIMITROVA DIMITRINA. BULGARIA 5. OSTROWSKA MALGORZATA. POLAND
6. OSTROWSKA MALGORZATA. POLAND 6. DIMITROVA DIMITRINA. BULGARIA
7. SALMAN EMEL. TURKEY 7. JOHANSSON ANN. SWEDEN
8. NYBERG SARA. SWEDEN 8. SALMAN EMEL. TURKEY
9. TSETSKHLADZE DARINA. GEORGIA 9. TSETSKHLADZE DARINA. GEORGIA
10. KRISTINA TSAP. UKRAINE 10. KRISTINA TSAP. UKRAINE
12. PARNARAUSKAITE INGA. LITHUANIA 12. PARNARAUSKAITE INGA. LITHUANIA
   
SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. POLAND 1. ANDERSSON HEIDI. SWEDEN
2. ANDERSSON HEIDI. SWEDEN 2. DILBAR MUSINA. RUSSIA
3. ALINA GOLUBYEVA. UKRAINE 3. EKATERINA NIKISHEVA. RUSSIA
4. EKATERINA NIKISHEVA. RUSSIA 4. ALINA GOLUBYEVA. UKRAINE
5. VOJTKOVA LENKA. CZECH REPUBLIC 5. VOJTKOVA LENKA. CZECH REPUBLIC
6. ENGSTRAND ALEXANDRA. SWEDEN 6. ENGSTRAND ALEXANDRA. SWEDEN
7. DILBAR MUSINA. RUSSIA 7. PAULAUSKAITE DOVILE. LITHUANIA
8. PAULAUSKAITE DOVILE. LITHUANIA 8. LILIYA ZANKO. UKRAINE
9. LILIYA ZANKO. UKRAINE 9. YULIA KAZAK. BELARUS
10. YULIA KAZAK. BELARUS 10. VOLHA MAROZ. BELARUS
11. VOLHA MAROZ. BELARUS
   
SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. REISEK FIA. SWEDEN 1. REISEK FIA. SWEDEN
2. ALENA MIROMANOVA. RUSSIA 2. KATERYNA RUDNIEVA. UKRAINE
3. SOFIYA AKHMETGAREEVA. RUSSIA 3. THOMMEN CAROLINE. SWITZERLAND
4. OPALINSKA MARTA. POLAND 4. SOFIYA AKHMETGAREEVA. RUSSIA
5. KATERYNA RUDNIEVA. UKRAINE 5. ALENA MIROMANOVA. RUSSIA
6. MAKHARADZE NINO. GEORGIA 6. MAKHARADZE NINO. GEORGIA
7. AYKAN TUBA. TURKEY 7. AYKAN TUBA. TURKEY
8. THOMMEN CAROLINE. SWITZERLAND 8. ALEKNIENE JURGITA. LITHUANIA
9. ALEKNIENE JURGITA. LITHUANIA 9. MARTA LOKIETEK. POLAND
10. MARTA LOKIETEK. POLAND
   
SENIOR WOMEN LEFT 80 KG
SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. IRINA MAKEEVA. RUSSIA 1. IRINA MAKEEVA. RUSSIA
2. EVGENIA FOMINA. RUSSIA 2. EVGENIA FOMINA. RUSSIA
3. IRYNA ROZHESHCHENKO. UKRAINE 3. OKSANA DIACHENKO. UKRAINE
4. OKSANA DIACHENKO. UKRAINE 4. IRYNA ROZHESHCHENKO. UKRAINE
5. ROZA KIELBASA. POLAND 5. ROZA KIELBASA. POLAND
6. BOZENA CICHOPEK. POLAND 6. BOZENA CICHOPEK. POLAND
7. TATSIANA KALIUK. BELARUS 7. TATSIANA KALIUK. BELARUS
   
SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. ALINA SAMOTOY. RUSSIA 1. VIKTORIA VORONINA. RUSSIA
2. CINGULE ZANNA. LATVIA 2. CINGULE ZANNA. LATVIA
3. GONUL NURCIHAN. TURKEY 3. VALENTINA FEDOSEEVA. RUSSIA
4. VIKTORIA VORONINA. RUSSIA 4. KOKKO TARJA. FINLAND
5. TATSIANA KALIUK. BELARUS 5. GONUL NURCIHAN. TURKEY
6. JONSSON KRISTINA. SWEDEN 6. TATSIANA KALIUK. BELARUS
7. IYLIA YUCHNIK. BELARUS 7. PARI MUSTAFAYEVA. AZERBAIJAN
8. MASNIK KORNELIA. POLAND 8. JONSSON KRISTINA. SWEDEN
9. IYLIA YUCHNIK. BELARUS
10. MASNIK KORNELIA. POLAND
   
SENIOR MEN LEFT 55 KG
SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. DMYTRO BEZKOROVAINYI. UKRAINE 1. DMYTRO BEZKOROVAINYI. UKRAINE
2. ANTON NAUMOV. RUSSIA 2. ROMAN AGAIEV. UKRAINE
3. ROMAN AGAIEV. UKRAINE 3. ANTON NAUMOV. RUSSIA
4. TOGRUL XALILOV. AZERBAIJAN 4. KIZILAY ISMAIL. TURKEY
5. MUSSA BAYRAMKULOV. RUSSIA 5. ILFAT MINKHASAPOV. RUSSIA
6. KAMRAN SALAHOV. AZERBAIJAN 6. TOGRUL XALILOV. AZERBAIJAN
7. GENOV STEFAN. BULGARIA 7. KAMRAN SALAHOV. AZERBAIJAN
8. KIZILAY ISMAIL. TURKEY 8. GENOV STEFAN. BULGARIA
9. GENOV IVAN. BULGARIA 9. GENOV IVAN. BULGARIA
10. NAZARII IVANYTSKYI. UKRAINE 10. NAZARII IVANYTSKYI. UKRAINE
11. DIACONESCU CLAUDIU. ROMANIA 11. DIACONESCU CLAUDIU. ROMANIA
12. IAKABOS DARIUS. ROMANIA 12. IAKABOS DARIUS. ROMANIA
   
SENIOR MEN LEFT 60 KG
SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. VILEN GABRAVA. GEORGIA 1. QISMAT VAKILOV. AZERBAIJAN
2. OLEKSANDR BALANDIN. UKRAINE 2. VLADIMIR KUTCYK. RUSSIA
3. ERCAN BAMYA ISMAIL. TURKEY 3. ROMAN TSEREKAEV. RUSSIA
4. KONSTANTIN KAZACHIN. RUSSIA 4. VILEN GABRAVA. GEORGIA
5. ARABULI GELA. GEORGIA 5. ARABULI GELA. GEORGIA
6. VUSAL ZEYNALOV. AZERBAIJAN 6. VUSAL ZEYNALOV. AZERBAIJAN
7. VLADIMIR KUTCYK. RUSSIA 7. ARIG MUSTAFA. TURKEY
8. HASAN ABBASOV. AZERBAIJAN 8. IGOR IVANYTSKYI. UKRAINE
9. KADYROV ANUAR. SWITZERLAND 9. OLEKSANDR BALANDIN. UKRAINE
10. YILDIZ CETIN. TURKEY 10. KADYROV ANUAR. SWITZERLAND
11. VADZIM LIPNITSKI. BELARUS 11. ERCAN BAMYA ISMAIL. TURKEY
12. MACIEJ GRALAK. POLAND 12. VADZIM LIPNITSKI. BELARUS
13. MACIEJ GRALAK. POLAND
   
SENIOR MEN LEFT 65 KG
SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. OLEG CHERKASOV. RUSSIA 1. JAMBUL VIBLIANI. GEORGIA
2. JAMBUL VIBLIANI. GEORGIA 2. OLEG CHERKASOV. RUSSIA
3. SKENDEROV RADOSLAV. BULGARIA 3. ZOHRAB MEHSIMOV. AZERBAIJAN
4. ZOHRAB MEHSIMOV. AZERBAIJAN 4. REZO GOGIASHVILI. GEORGIA
5. VITALII HOLOVANOV. UKRAINE 5. BOZKURT BEKIR. TURKEY
6. VIKLUND KRISTIAN. SWEDEN 6. TOGRUL SHAHLARLI. AZERBAIJAN
7. LASHA KAKHELASHVILI. GEORGIA 7. ARTUR AKOEV. RUSSIA
8. ARTUR AKOEV. RUSSIA 8. SENER TOLGA. TURKEY
9. SENER TOLGA. TURKEY 9. SKENDEROV RADOSLAV. BULGARIA
10. ONDER ONUR. TURKEY 10. VIKLUND KRISTIAN. SWEDEN
11. ALADDIN GULIEV. AZERBAIJAN 11. VITALII HOLOVANOV. UKRAINE
12. ALEH MAKARANKA. BELARUS 12. ALEH MAKARANKA. BELARUS
13. VUKALOVIC ROBERT. CROATIA 13. VUKALOVIC ROBERT. CROATIA
14. PISKORIC DEJAN. CROATIA 14. PISKORIC DEJAN. CROATIA
15. VLADYSLAV GIRCHENKO. UKRAINE 15. VLADYSLAV GIRCHENKO. UKRAINE
16. DZMITRY TSIUSHYN. BELARUS 16. DZMITRY TSIUSHYN. BELARUS
   
SENIOR MEN LEFT 70 KG
SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. GEORGIY KHUBAEV. RUSSIA 1. KHETAG DZITIEV. RUSSIA
2. SERHAT ARSLAN EVREN. TURKEY 2. ARTUR MAKAROV. RUSSIA
3. DELIDZHAKOV HRISTO. BULGARIA 3. NIKOLOZI TSERETELI. GEORGIA
4. VOJENCAK JAN. SLOVAKIA 4. ALEKO ABUTIDZE. GEORGIA
5. TERZI ENGIN. TURKEY 5. VOJENCAK JAN. SLOVAKIA
6. KHIMSHIASHVILI GOGITA. GEORGIA 6. SERHAT ARSLAN EVREN. TURKEY
7. ELBURUS ASGAROV. AZERBAIJAN 7. TERZI ENGIN. TURKEY
8. DANIEL PROCOPCIUC. MOLDOVA 8. GRAVDAL ROBERT. NORWAY
9. KHETAG DZITIEV. RUSSIA 9. DANIEL PROCOPCIUC. MOLDOVA
10. SERGIY MELNYK. UKRAINE 10. SERGIY MELNYK. UKRAINE
11. NIKOLOZI TSERETELI. GEORGIA 11. DELIDZHAKOV HRISTO. BULGARIA
12. GRAVDAL ROBERT. NORWAY 12. CEDER RONNY. SWEDEN
13. VYSOTSKI VADZIM. BELARUS 13. ELBURUS ASGAROV. AZERBAIJAN
14. DROKAN LUKA. CROATIA 14. RASHAD AGAYEV. AZERBAIJAN
15. GRAVIS KASPARS. LATVIA 15. VYSOTSKI VADZIM. BELARUS
16. DROKAN LUKA. CROATIA
17. GRAVIS KASPARS. LATVIA
   
SENIOR MEN LEFT 75 KG
SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. ANDREEV SASHO. BULGARIA 1. VADIM AKPEROV. RUSSIA
2. YULEV DIMITAR. BULGARIA 2. VEPKHIA SAMKHARADZE. GEORGIA
3. SALAVAT KADYROV. RUSSIA 3. ROMAN GROMOV. UKRAINE
4. IBRAGIM TIMURZIEV. RUSSIA 4. YULEV DIMITAR. BULGARIA
5. VIACHESLAV ZHYHYLII. UKRAINE 5. VITALIY KALMYKOV. RUSSIA
6. ONDER DURSUN. TURKEY 6. OMARI KVARATSKHELIA. GEORGIA
7. PODGORSKI MARIUSZ. POLAND 7. DIMITRIS FILIKIDIS. GREECE
8. ROMAN GROMOV. UKRAINE 8. ANDREEV SASHO. BULGARIA
9. DIMITRIS FILIKIDIS. GREECE 9. ONDER DURSUN. TURKEY
10. BERG PATRIK. SWEDEN 10. BERG PATRIK. SWEDEN
11. KOBA MAMAMTAVRISHVILI. GEORGIA 11. PODGORSKI MARIUSZ. POLAND
12. LIEPINS RAIMONDS. LATVIA 12. ALI YIGIT MEHMET. TURKEY
13. ALI YIGIT MEHMET. TURKEY 13. ROVSHAN AGAYEV. AZERBAIJAN
14. ROVSHAN AGAYEV. AZERBAIJAN 14. LIEPINS RAIMONDS. LATVIA
15. OMARI KVARATSKHELIA. GEORGIA 15. HASIUC ALIN. ROMANIA
16. HASIUC ALIN. ROMANIA
   
SENIOR MEN LEFT 80 KG
SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. OLEH ZHOKH. UKRAINE 1. EVGENII MIRZASAIDOV. RUSSIA
2. ATSAMAZ URTAEV. RUSSIA 2. TUMBEV KALOYAN. BULGARIA
3. KAYA RAHMAN. TURKEY 3. GASHEVSKI CVETAN. BULGARIA
4. GIORGI ALBUTASHVILI. GEORGIA 4. GIORGI ALBUTASHVILI. GEORGIA
5. ALEKSANDER BULENKOV. RUSSIA 5. KAYA RAHMAN. TURKEY
6. TUMBEV KALOYAN. BULGARIA 6. ALEX KHODELIA. GEORGIA
7. MALINOV STEFAN. BULGARIA 7. ALEKSANDER BULENKOV. RUSSIA
8. KAN DENIZ. TURKEY 8. GIRARD PASCAL. SWITZERLAND
9. FARHAD QURBANOV. AZERBAIJAN 9. NOWOTARSKI GRZEGORZ. POLAND
10. NOWOTARSKI GRZEGORZ. POLAND 10. KAN DENIZ. TURKEY
11. DARIUSZ GROCH. POLAND 11. FUAD CAFAROV. AZERBAIJAN
12. CIRULIS RUDOLFS. LATVIA 12. CIRULIS RUDOLFS. LATVIA
13. GETIASHVILI JABA. GEORGIA 13. GETIASHVILI JABA. GEORGIA
14. DENYS GURYEV. UKRAINE 14. DENYS GURYEV. UKRAINE
15. HRYSTKEVICH ALIAKSEI. BELARUS 15. HRYSTKEVICH ALIAKSEI. BELARUS
16. FLORIN MOSCALU. ROMANIA 16. FLORIN MOSCALU. ROMANIA
   
SENIOR MEN LEFT 85 KG
SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. LENGAROV STEFAN. BULGARIA 1. IEVGENII PRUDNYK. UKRAINE
2. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA 2. MAKSIM CHERSKII. RUSSIA
3. MAKSIM CHERSKII. RUSSIA 3. SZCZERBA PIOTR. POLAND
4. IEVGENII PRUDNYK. UKRAINE 4. LENGAROV STEFAN. BULGARIA
5. KOVACS PETER. HUNGARY 5. GIORGI TVALIASHVILI. GEORGIA
6. OLEG KADZAEV. RUSSIA 6. TURKER UNAL. TURKEY
7. ELSAVAR XASIYEV. AZERBAIJAN 7. KOVACS PETER. HUNGARY
8. TURKER UNAL. TURKEY 8. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
9. DAVID MIRZAQULIYEV. AZERBAIJAN 9. OLEG KADZAEV. RUSSIA
10. DAVITI SAMUSHIA. GEORGIA 10. TURKER SINAN. TURKEY
11. TURKER SINAN. TURKEY 11. SAMIR BABAYEV. AZERBAIJAN
12. ZUBER LUKA. CROATIA 12. DAVITI SAMUSHIA. GEORGIA
13. ZIZYS VYTAUTAS. LITHUANIA 13. ELSAVAR XASIYEV. AZERBAIJAN
14. WIESLAW RZANNY. POLAND 14. WIESLAW RZANNY. POLAND
15. DANIEL NITOI. ROMANIA 15. DANIEL NITOI. ROMANIA
16. SHOSHIASHVILI ARSENA. GEORGIA 16. SHOSHIASHVILI ARSENA. GEORGIA
   
SENIOR MEN LEFT 90 KG
SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. SPARTAK ZOLOEV. RUSSIA 1. SPARTAK ZOLOEV. RUSSIA
2. SHARIF ISMAYILOV. AZERBAIJAN 2. IRAKLI GAMTENADZE. GEORGIA
3. IHOR PASIEKA. UKRAINE 3. GOLEMANOV STOJAN. BULGARIA
4. ANTONOVICS RAIMONDS. LATVIA 4. ANTONOVICS RAIMONDS. LATVIA
5. VAKHTANG BERIDZE. GEORGIA 5. KBILASHVILI IVANE. GEORGIA
6. OLEG GOLOVIN. RUSSIA 6. TAYMURAZ TSALOEV. RUSSIA
7. AKDENIZ ADEM. TURKEY 7. AKDENIZ ADEM. TURKEY
8. PETROV KALOYAN. BULGARIA 8. IHOR PASIEKA. UKRAINE
9. MILANOV LUBOMIR. BULGARIA 9. BASER SINAN. TURKEY
10. RAFIQ AGABABAYEV. AZERBAIJAN 10. PETROV KALOYAN. BULGARIA
11. SALMINEN JUHA. FINLAND 11. RAMIZ MAMMADOV. AZERBAIJAN
12. MIHAIL GRUMEZA. MOLDOVA 12. RAFIQ GUNASHOV. AZERBAIJAN
13. BASER SINAN. TURKEY 13. MIHAIL GRUMEZA. MOLDOVA
14. STASKEVICS ULDIS. LATVIA 14. SALMINEN JUHA. FINLAND
15. KAIRYS TADAS. LITHUANIA 15. KAIRYS TADAS. LITHUANIA
16. DINU DOBREAN. ROMANIA 16. DINU DOBREAN. ROMANIA
   
SENIOR MEN LEFT 100 KG
SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. KOSTADINOV KRASI. BULGARIA 1. KOSTADINOV KRASI. BULGARIA
2. VITALII LALETIN. RUSSIA 2. VITALII LALETIN. RUSSIA
3. ILCHEV EMIL. BULGARIA 3. KHADAEV CHERMEN. RUSSIA
4. GELA KHUBIASHVILI. UKRAINE 4. RACHO GAKHARIA. GEORGIA
5. RAVID HASANOV. AZERBAIJAN 5. ZURAB BAXTIYAROV. AZERBAIJAN
6. SCHURUMBIY KAZIEV. RUSSIA 6. CAGLAR SAHIP. TURKEY
7. CAGLAR SAHIP. TURKEY 7. VASIL DAUTASHVILI. GEORGIA
8. RACHO GAKHARIA. GEORGIA 8. ILCHEV EMIL. BULGARIA
9. UGUR ALI. TURKEY 9. RASAD ISRAFILOV. AZERBAIJAN
10. GURAM PASHURISHVILI. GEORGIA 10. VADYM LARIN. UKRAINE
11. BIRKELAND OYVIND. NORWAY 11. UGUR ALI. TURKEY
12. KAMRAN QURBANOV. AZERBAIJAN 12. SERGIY KUZMIN. UKRAINE
13. OSKARSSON ANDREAS. SWEDEN 13. ALEXANDRU GRUMEZA. MOLDOVA
14. ALEXANDRU GRUMEZA. MOLDOVA 14. BIRKELAND OYVIND. NORWAY
15. GHICA ION. ROMANIA 15. OSKARSSON ANDREAS. SWEDEN
16. ALEH MATSKEVICH. BELARUS 16. ALEH MATSKEVICH. BELARUS
17. DZMITRY RABTSAU. BELARUS 17. DZMITRY RABTSAU. BELARUS
   
SENIOR MEN LEFT 110 KG
SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. SERGIY TOKAREV. UKRAINE 1. SERGIY TOKAREV. UKRAINE
2. IVAN MATYUSHENKO. RUSSIA 2. ARTEM GRISHIN. RUSSIA
3. ARTEM GRISHIN. RUSSIA 3. DAHL RONNY. SWEDEN
4. DAHL RONNY. SWEDEN 4. EMIN ISABEYOV. AZERBAIJAN
5. VODAK MARTIN. CZECH REPUBLIC 5. RUSTAM QURBANOV. AZERBAIJAN
6. COSHQUN IMANOV. AZERBAIJAN 6. KONSTANTIN SMIRNOV. BELARUS
7. KONSTANTIN SMIRNOV. BELARUS 7. ERDOGAN ENGIN. TURKEY
8. RUSTAM QURBANOV. AZERBAIJAN 8. ALEKSANDER FADEEV. RUSSIA
9. REKHVIASHVILI ABO. GEORGIA 9. VODAK MARTIN. CZECH REPUBLIC
10. RAJI GAGITASHVILI. GEORGIA 10. RAJI GAGITASHVILI. GEORGIA
11. POL VLASTIMIL. CZECH REPUBLIC 11. REKHVIASHVILI ABO. GEORGIA
12. ERDOGAN ENGIN. TURKEY 12. MILANOV LUBOMIR. BULGARIA
13. MANASIEV EMANUIL. BULGARIA 13. DIMITROV NIKOLAY. BULGARIA
14. PIOTR SWIECKI. POLAND 14. POL VLASTIMIL. CZECH REPUBLIC
15. VIKTOR NECHAIEV. UKRAINE 15. MANASIEV EMANUIL. BULGARIA
16. ROBERT GEORGESCU. ROMANIA 16. PIOTR SWIECKI. POLAND
17. VIKTOR NECHAIEV. UKRAINE
18. ROBERT GEORGESCU. ROMANIA
   
SENIOR MEN LEFT +110 KG
SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. OSMANLI FERIT. TURKEY 1. MIRTALEH ASLANOV. AZERBAIJAN
2. MICHALICKA JURAJ. SLOVAKIA 2. LEVAN SAGINASHVILI. GEORGIA
3. CVETKOV GEORGI. BULGARIA 3. OSMANLI FERIT. TURKEY
4. MIRTALEH ASLANOV. AZERBAIJAN 4. MICHALICKA JURAJ. SLOVAKIA
5. TESARIK DUSAN. CZECH REPUBLIC 5. CVETKOV GEORGI. BULGARIA
6. LEVAN SAGINASHVILI. GEORGIA 6. DENIS KHAMBEKOV. RUSSIA
7. SHOHRAT SHIXMATOV. AZERBAIJAN 7. TESARIK DUSAN. CZECH REPUBLIC
8. MARSEL KHAYRETDINOV. RUSSIA 8. VIACHESLAV SHARAGOVICH. BELARUS
9. VIACHESLAV SHARAGOVICH. BELARUS 9. MARSEL KHAYRETDINOV. RUSSIA
10. IMIRASLAN AGASHIRINOV. RUSSIA 10. LASHA CHANADIRI. GEORGIA
11. LASHA CHANADIRI. GEORGIA 11. ZAUR HASANOV. AZERBAIJAN
12. GIORGOS CHARALAMPOPOULOS. GREECE 12. GIORGOS CHARALAMPOPOULOS. GREECE
13. PUSCASU IOAN. ROMANIA 13. PUSCASU IOAN. ROMANIA
14. BANELIS JUSTINAS. LITHUANIA 14. BANELIS JUSTINAS. LITHUANIA
15. GRIGAITIS DARIUS. LITHUANIA 15. GRIGAITIS DARIUS. LITHUANIA
   
JUNIOR18 MEN LEFT 50 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 50 KG
1. ANZOR ALBOTOV. RUSSIA 1. ANZOR ALBOTOV. RUSSIA
2. DONMEZ MEHMET. TURKEY 2. TALHA AY ENES. TURKEY
3. TETIK HASAN. TURKEY 3. MAKSIM SHIRINKIN. RUSSIA
4. MAKSIM SHIRINKIN. RUSSIA 4. MAHARRAM MAMMADOV. AZERBAIJAN
5. NAZRI AGAHAZADEH. AZERBAIJAN 5. BAL GURKAN. TURKEY
6. MAHARRAM MAMMADOV. AZERBAIJAN 6. VALI ABDULLAEV. AZERBAIJAN
7. IVAN GEORGIEV. BULGARIA . 7. DENIS POROZHNYAK. UKRAINE
8. YURIY YUNCHIK. UKRAINE 8. BOGDAN PURNAVEL. ROMANIA
9. GEORGE PEEV. BULGARIA 9. VLADAS KAUNAS. LITHUANIA
10. KACPER HUSAK. POLAND 10. IVAN GEORGIEV. BULGARIA
11. DENIS POROZHNYAK. UKRAINE 11. DRAGAN STANKOVIC. CROATIA
12. BOGDAN PURNAVEL. ROMANIA 12. GIORGI OTINASHVILI. GEORGIA
13. DRAGAN STANKOVIC. CROATIA 13. YURIY YUNCHIK. UKRAINE
14. VLADAS KAUNAS. LITHUANIA 14. GEORGE PEEV. BULGARIA
15. GIORGI OTINASHVILI. GEORGIA 15. KACPER HUSAK. POLAND
   
JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. ALBAS EMRE. TURKEY 1. ALBAS EMRE. TURKEY
2. NEYMET VAKILOV. AZERBAIJAN 2. NEYMET VAKILOV. AZERBAIJAN
3. MAHAD MIRZAYEV. AZERBAIJAN 3. MAHAD MIRZAYEV. AZERBAIJAN
4. VUGAR SEIDOV. RUSSIA 4. MUSSA BAYRAMKULOV. RUSSIA
5. COLAK SEDAT. TURKEY 5. UMAR ALAKAEV. RUSSIA
6. MUSSA BAYRAMKULOV. RUSSIA 6. ENES COSU MUHAMMED. TURKEY
7. ILLYA BONHAR. UKRAINE 7. DINO KOGAL. CROATIA
8. IAKABOS DARIUS. ROMANIA 8. YANI PEEV. BULGARIA
9. YANI PEEV. BULGARIA 9. IAKABOS DARIUS. ROMANIA
10. KAVALENKA EVGENIY. BELARUS 10. ILLYA BONHAR. UKRAINE
11. BURYA OLEXANDR. UKRAINE 11. KAVALENKA EVGENIY. BELARUS
12. DIACONESCU CLAUDIU. ROMANIA 12. DIACONESCU CLAUDIU. ROMANIA
13. VLADIMIR MLADENOV. BULGARIA 13. BURYA OLEXANDR. UKRAINE
14. DINO KOGAL. CROATIA 14. VLADIMIR MLADENOV. BULGARIA
   
JUNIOR18 MEN LEFT 60 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 60 KG
1. RAMAZAN RUTAMOV. AZERBAIJAN 1. HUSEYN EMENLI. AZERBAIJAN
2. HUSEYN EMENLI. AZERBAIJAN 2. ZAURASHVILI ALEXI. GEORGIA
3. YURIY YUNCHYK. UKRAINE 3. AZAMAT SKODTAEV. RUSSIA
4. AKHMAD KARAKOTOV. RUSSIA 4. YURIY YUNCHYK. UKRAINE
5. OZKENT HUSEYIN. TURKEY 5. RAMAZAN RUTAMOV. AZERBAIJAN
6. ZAURASHVILI ALEXI. GEORGIA 6. OZKENT HUSEYIN. TURKEY
7. SEVEN SERGEN. TURKEY 7. ZAURASHVILI ZAURI. GEORGIA
8. AZAMAT SKODTAEV. RUSSIA 8. OKAN ESEN HUSEYIN. TURKEY
9. ZAURASHVILI ZAURI. GEORGIA 9. SERGEY ZAKOLUKIN. RUSSIA
10. SLIWINSKI DOMINIK. POLAND 10. YARKO VLADIC. CROATIA
11. LUBENOV LUBOMIR. BULGARIA 11. LUBENOV LUBOMIR. BULGARIA
12. VYDRENKOV VLADYSLAV. UKRAINE 12. SLIWINSKI DOMINIK. POLAND
13. YARKO VLADIC. CROATIA 13. VYDRENKOV VLADYSLAV. UKRAINE
14. IONUT VIDIN. ROMANIA 14. DIMITAR DIMITROV. BULGARIA
15. MACIEJ GRALAK. POLAND 15. MACIEJ GRALAK. POLAND
16. DIMITAR DIMITROV. BULGARIA 16. IONUT VIDIN. ROMANIA
   
JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG
1. ARSEN KORAEV. RUSSIA 1. TOGRUL SHAHLARLI. AZERBAIJAN
2. IMERLISHVILI ZURAB. GEORGIA 2. SHAMIL ISAEV. RUSSIA
3. ELMIR BAYRAMOV. AZERBAIJAN 3. ARSEN KORAEV. RUSSIA
4. ARTUR GIZDATULLIN. RUSSIA 4. IMERLISHVILI ZURAB. GEORGIA
5. FIRINCI YUSUF. TURKEY 5. ANTON TERPYLO. UKRAINE
6. KAMAL ABDULLAYEV. AZERBAIJAN 6. ELMIR BAYRAMOV. AZERBAIJAN
7. ANTON TERPYLO. UKRAINE 7. HALIL AKANSEL IBRAHIM. TURKEY
8. HALIL AKANSEL IBRAHIM. TURKEY 8. FIRINCI YUSUF. TURKEY
9. GEORGIEV GEORGI. BULGARIA 9. CYPRIAN ZALOGA. POLAND
10. MAKSYM DYAKOV. UKRAINE 10. GEORGIEV GEORGI. BULGARIA
11. CYPRIAN ZALOGA. POLAND 11. MAKSYM DYAKOV. UKRAINE
12. LUCUTA GHEORGHE. ROMANIA 12. LUCUTA GHEORGHE. ROMANIA
   
JUNIOR18 MEN LEFT 70 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 70 KG
1. KHASAN SLANOV. RUSSIA 1. ROMAN MANTYKA. UKRAINE
2. ROMAN MANTYKA. UKRAINE 2. GIGABURI TORNIKE. GEORGIA
3. GIGABURI TORNIKE. GEORGIA 3. MAHAMMAD DJAFAROV. AZERBAIJAN
4. FURKAN CAKMAK YUSUF. TURKEY 4. URKUT MEHMET. TURKEY
5. GEORGII KUBRAK. RUSSIA 5. GEORGII KUBRAK. RUSSIA
6. MAHAMMAD DJAFAROV. AZERBAIJAN 6. KHASAN SLANOV. RUSSIA
7. EMIN YUSUBOV. AZERBAIJAN 7. EMIN YUSUBOV. AZERBAIJAN
8. BERAT OZKAN. TURKEY 8. KAYAN ABDULLAH. TURKEY
9. VOLODYMYR SHELEST. UKRAINE 9. IVANOV PETAR. BULGARIA
10. IVANOV PETAR. BULGARIA 10. VOLODYMYR SHELEST. UKRAINE
11. SPERLINS DAVIDS. LATVIA 11. SPERLINS DAVIDS. LATVIA
12. ARTSIOM SMIRNOV. BELARUS 12. KEWIN JEDRZEJCZAK. POLAND
13. KEWIN JEDRZEJCZAK. POLAND 13. ARTSIOM SMIRNOV. BELARUS
14. SUBACIUS AURIMAS. LITHUANIA 14. SUBACIUS AURIMAS. LITHUANIA
15. VYSOTSKI VADZIM. BELARUS 15. VYSOTSKI VADZIM. BELARUS
   
JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG
1. ANDREEV ALEXANDER. BULGARIA 1. ANDREEV SASHO. BULGARIA
2. BOHDAN RIZNYCHENKO. UKRAINE 2. BAYSANGUR SOLTYKHANOV. RUSSIA
3. BAYSANGUR SOLTYKHANOV. RUSSIA 3. IGOR DYAKOV. RUSSIA
4. IVAN KHAYDUKOV. RUSSIA 4. KAYACI YUNUS. TURKEY
5. BAHADIR YASIR. TURKEY 5. CELIK SELEN EMRE. TURKEY
6. KAYACI YUNUS. TURKEY 6. BOHDAN RIZNYCHENKO. UKRAINE
7. MAHIR MUTALOV. AZERBAIJAN 7. ZAUR YUSUBOV. AZERBAIJAN
8. BUIVIDAS LINAS. LITHUANIA 8. MAHIR MUTALOV. AZERBAIJAN
9. HASIUC ALIN. ROMANIA 9. BUIVIDAS LINAS. LITHUANIA
10. BORIS CHONKOV. BULGARIA 10. BORIS CHONKOV. BULGARIA
11. ANTONIO MLADIHC. CROATIA 11. URBA DEIVIDAS. LITHUANIA
12. JURCA ANDREI. ROMANIA 12. ANTONIO MLADIHC. CROATIA
13. URBA DEIVIDAS. LITHUANIA 13. JURCA ANDREI. ROMANIA
   
JUNIOR18 MEN LEFT 80 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT 80 KG
1. SOSLAN GASSIEV. RUSSIA 1. SOSLAN GASSIEV. RUSSIA
2. GOGICHAISHVILI GIORGI. GEORGIA 2. KOCAK OGUZHAN. TURKEY
3. KOCAK OGUZHAN. TURKEY 3. MYKHAYLO LARIN. UKRAINE
4. DMITRII MAVRIN. RUSSIA 4. DMITRII MAVRIN. RUSSIA
5. MYKHAYLO LARIN. UKRAINE 5. GOGICHAISHVILI GIORGI. GEORGIA
6. COLAK ALI. TURKEY 6. GURBAN ISMAILOV. AZERBAIJAN
7. FARID CABBARLI. AZERBAIJAN 7. KAMAL MAMMADLI. AZERBAIJAN
8. KAMAL MAMMADLI. AZERBAIJAN 8. BAHADIR YASIR. TURKEY
9. GIRSKIS OSVALDAS. LITHUANIA 9. GIRSKIS OSVALDAS. LITHUANIA
10. ARTEM ONYSHCHENKO. UKRAINE 10. ARTEM ONYSHCHENKO. UKRAINE
11. VLADISLAV KRASTEV. BULGARIA 11. MILE SHUKICH. CROATIA
12. ILKO MILEV. BULGARIA 12. VLADISLAV KRASTEV. BULGARIA
13. MILE SHUKICH. CROATIA 13. VADIM TATARENKA. BELARUS
14. DORIN PITIAN. ROMANIA 14. ILKO MILEV. BULGARIA
15. VADIM TATARENKA. BELARUS 15. DORIN PITIAN. ROMANIA
   
JUNIOR18 MEN LEFT +80 KG
JUNIOR18 MEN RIGHT +80 KG
1. LEVANI KHABALAEV. RUSSIA 1. LEVANI KHABALAEV. RUSSIA
2. ALISULTANOV ERZIMAN. RUSSIA 2. DEMIREL ALI. TURKEY
3. DEMIREL ALI. TURKEY 3. VACULOVIC VACLAV. CZECH REPUBLIC
4. VACULOVIC VACLAV. CZECH REPUBLIC 4. EHTIRAM BALAHASANZADA. AZERBAIJAN
5. BARAK IBRAHIM. TURKEY 5. ERDOGAN BERKER. TURKEY
6. MAHAMMAD MADATOV. AZERBAIJAN 6. MAHAMMAD MADATOV. AZERBAIJAN
7. CHRISTO NAUMOF. BULGARIA 7. LUBOMIR JAKOCVACS. CROATIA
8. IVAN KOLEV. BULGARIA 8. IVAN KOLEV. BULGARIA
9. LUBOMIR JAKOCVACS. CROATIA 9. CHRISTO NAUMOF. BULGARIA
10. ARTEM ONYSHCHENKO. UKRAINE 10. KOGL MARKO. CROATIA
11. ALIN IORGA. ROMANIA 11. ARTEM ONYSHCHENKO. UKRAINE
12. KOGL MARKO. CROATIA 12. ALIN IORGA. ROMANIA
   
JUNIOR21 MEN LEFT 55 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 55 KG
1. DJINJARAULI IMEDA. GEORGIA 1. DJINJARAULI IMEDA. GEORGIA
2. BAXTIYAR IBRAHIMLI. AZERBAIJAN 2. BAXTIYAR IBRAHIMLI. AZERBAIJAN
3. YILMAZ MESUT. TURKEY 3. BOZKURT ADEM. TURKEY
4. ASLAN ADZHIEV. RUSSIA 4. ASLAN ADZHIEV. RUSSIA
5. GOKCAN SERDAR. TURKEY 5. TORLAK UMMET. TURKEY
6. SHAMIL EBZEEV. RUSSIA 6. CEYHUN MADATLI. AZERBAIJAN
7. CEYHUN MADATLI. AZERBAIJAN 7. ILFAT MINKHASAPOV. RUSSIA
8. IYLIA YUCHNIK. BELARUS 8. IYLIA YUCHNIK. BELARUS
9. PATRYK WETERLE. POLAND 9. YURIY YUNCHYK. UKRAINE
10. YURIY YUNCHYK. UKRAINE 10. ROMAN AGAIEV. UKRAINE
11. ROMAN AGAIEV. UKRAINE 11. PATRYK WETERLE. POLAND
   
JUNIOR21 MEN LEFT 60 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 60 KG
1. QISMAT VAKILOV. AZERBAIJAN 1. QISMAT VAKILOV. AZERBAIJAN
2. ARTEM BRATANOV. RUSSIA 2. JASHIASHVILI GIORGI. GEORGIA
3. EVGENII EREMIN. RUSSIA 3. KHUBIASHVILI ZAURI. GEORGIA
4. JASHIASHVILI GIORGI. GEORGIA 4. EVGENII EREMIN. RUSSIA
5. OZTURK FATIH. TURKEY 5. ARTEM BRATANOV. RUSSIA
6. HALIL GULTEKIN IBRAHIM. TURKEY 6. FAZIL QADIROV. AZERBAIJAN
7. KHUBIASHVILI ZAURI. GEORGIA 7. DEMIRCAN ZAFER. TURKEY
8. TALEH MUSTAFAYEV. AZERBAIJAN 8. OZTURK FATIH. TURKEY
9. JACEK KRZYZEWSKI. POLAND 9. JACEK KRZYZEWSKI. POLAND
10. KIRIL PALIAKOV. BELARUS 10. ALEXANDER JUROVICH. CROATIA
11. ALEXANDER JUROVICH. CROATIA 11. KIRIL PALIAKOV. BELARUS
12. POPESCU COSMIN. ROMANIA 12. VLADIMIR DOCHEV. BULGARIA
13. VLADIMIR DOCHEV. BULGARIA 13. POPESCU COSMIN. ROMANIA
   
JUNIOR21 MEN LEFT 65 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 65 KG
1. ANDRII SYZONETS. UKRAINE 1. AZRET AKBAEV. RUSSIA
2. EVGENII KURZOV. RUSSIA 2. ANDRII SYZONETS. UKRAINE
3. EMRE DENIZ YUNUS. TURKEY 3. EMRE DENIZ YUNUS. TURKEY
4. VADIM MINNIGULOV. RUSSIA 4. TASKIN MUTLU. TURKEY
5. TASKIN MUTLU. TURKEY 5. HUSEINOV TAVAKKUL. AZERBAIJAN
6. DIMOV GEORGI. BULGARIA 6. VADIM MINNIGULOV. RUSSIA
7. LENUR KATAEV. UKRAINE 7. DIMOV GEORGI. BULGARIA
8. TSERETELI NIKA. GEORGIA 8. LENUR KATAEV. UKRAINE
9. PATRYK CIBOROWSKI. POLAND 9. TSERETELI NIKA. GEORGIA
10. JAROSLAW KILAN. POLAND 10. PATRYK CIBOROWSKI. POLAND
11. KIRIL KOEV. BULGARIA 11. JAROSLAW KILAN. POLAND
12. TSERETELI NIKOLOZI. GEORGIA 12. KIRIL KOEV. BULGARIA
13. TSERETELI NIKOLOZI. GEORGIA
   
JUNIOR21 MEN LEFT 70 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 70 KG
1. LENUR KATAIEV. UKRAINE 1. ARTUR MAKAROV. RUSSIA
2. ABULASHVILI GURAM. GEORGIA 2. ABULASHVILI GURAM. GEORGIA
3. ZIYPAK HAMZA. TURKEY 3. GLEB ANDRIISHIN. RUSSIA
4. AYDIN FATIH. TURKEY 4. TABRIZ SAFAROV. AZERBAIJAN
5. OLEKSIY YATSYK. UKRAINE 5. DANIEL PROCOPCIUC. MOLDOVA
6. GLEB ANDRIISHIN. RUSSIA 6. OLEKSIY YATSYK. UKRAINE
7. DANIEL PROCOPCIUC. MOLDOVA 7. AYDIN FATIH. TURKEY
8. CHELIDZE MAHMUD. GEORGIA 8. ZIYPAK HAMZA. TURKEY
9. VLADISLAV MAVRIN. RUSSIA 9. LENUR KATAIEV. UKRAINE
10. XAZAR XALILZADA. AZERBAIJAN 10. CHELIDZE MAHMUD. GEORGIA
11. TABRIZ SAFAROV. AZERBAIJAN 11. TARLAN TARVERDIYEV. AZERBAIJAN
   
JUNIOR21 MEN LEFT 75 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 75 KG
1. BILAL MIRZA. TURKEY 1. BILAL MIRZA. TURKEY
2. EVGENIY SHASHKOV. RUSSIA 2. VADIM ALEYNIKOV. RUSSIA
3. MALINOV STEFAN. BULGARIA 3. GLOD DOMINIK. SLOVAKIA
4. GLOD DOMINIK. SLOVAKIA 4. MALINOV STEFAN. BULGARIA
5. OQROTSVARIDZE ZAZA. GEORGIA 5. OQROTSVARIDZE ZAZA. GEORGIA
6. ZAURBEK DZANSOLOV. RUSSIA 6. BOHDAN IVAKHNENKO. UKRAINE
7. KAKABADZE MERAB. GEORGIA 7. ZAURBEK DZANSOLOV. RUSSIA
8. NADIR AZIZBAYLI. AZERBAIJAN 8. OLEKSII VASYLIEV. UKRAINE
9. KARAKURT CEMIL. TURKEY 9. KAKABADZE MERAB. GEORGIA
10. OLEKSII VASYLIEV. UKRAINE 10. OZAL ALASGAROV. AZERBAIJAN
11. RZABALA AZIZBAYLI. AZERBAIJAN 11. CENGIZ SADIK. TURKEY
12. JOHANSSON ALEXANDER. SWEDEN 12. NADIR AZIZBAYLI. AZERBAIJAN
   
JUNIOR21 MEN LEFT 80 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 80 KG
1. MELADZE VALERIAN. GEORGIA 1. PAVEL RUDNIK. RUSSIA
2. OKCU EMRAH. TURKEY 2. DAVID KOKOEV. RUSSIA
3. FARHAD QURBANOV. AZERBAIJAN 3. GIRASEK MICHAL. SLOVAKIA
4. GIRASEK MICHAL. SLOVAKIA 4. MELADZE VALERIAN. GEORGIA
5. DENIS TOLMACHEV. RUSSIA 5. FARHAD QURBANOV. AZERBAIJAN
6. DAVID KOKOEV. RUSSIA 6. OKCU EMRAH. TURKEY
7. MARDALEISHVILI BORIS. GEORGIA 7. CAN ERIKLI MURAT. TURKEY
8. CAN AKKAYA CEMRE. TURKEY 8. ALI MAMMADZADA. AZERBAIJAN
9. ELVIN QEYSARLI. AZERBAIJAN 9. MARDALEISHVILI BORIS. GEORGIA
10. PITICAR CRISTIAN. ROMANIA 10. PITICAR CRISTIAN. ROMANIA
11. KUBILIUS EDMUNDAS. LITHUANIA 11. KUBILIUS EDMUNDAS. LITHUANIA
   
JUNIOR21 MEN LEFT 85 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 85 KG
1. MARAT AIBAZOV. RUSSIA 1. EMIN PIRSAATOV. AZERBAIJAN
2. ALEXANDER LOGVIN. RUSSIA 2. ALEXANDER LOGVIN. RUSSIA
3. BINATOV ELCHIN. GEORGIA 3. BINATOV ELCHIN. GEORGIA
4. EMIN PIRSAATOV. AZERBAIJAN 4. MARAT AIBAZOV. RUSSIA
5. DZMITRY NESTSIARENKA. BELARUS 5. DZMITRY NESTSIARENKA. BELARUS
6. JACHVLIANI BEQA. GEORGIA 6. JACHVLIANI BEQA. GEORGIA
7. DUMLU BURHAN. TURKEY 7. IBRAHIM KARATAS ALI. TURKEY
8. USTUNKAYA TAHA. TURKEY 8. MURADOV XAUD. AZERBAIJAN
9. ANDRII SOKOLOVSKYI. UKRAINE 9. DUMLU BURHAN. TURKEY
10. VLADYSLAV OLEKSANDER. UKRAINE 10. ANDRII SOKOLOVSKYI. UKRAINE
11. PETREIKIS MANTAS. LITHUANIA 11. VLADYSLAV OLEKSANDER. UKRAINE
12. PETREIKIS MANTAS. LITHUANIA
   
JUNIOR21 MEN LEFT 90 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT 90 KG
1. IHOR PASIEKA. UKRAINE 1. ALAN MAKEEV. RUSSIA
2. MILANOV LUBOMIR. BULGARIA 2. IHOR PASIEKA. UKRAINE
3. ALAN MAKEEV. RUSSIA 3. PAVEL OREKHOV. RUSSIA
4. PAVEL OREKHOV. RUSSIA 4. MILANOV LUBOMIR. BULGARIA
5. IPEK ERTUGRUL. TURKEY 5. IPEK ERTUGRUL. TURKEY
6. METESHASHVILI AKAKI. GEORGIA 6. KABLAN HUSEYIN. TURKEY
7. KABLAN HUSEYIN. TURKEY 7. METESHASHVILI AKAKI. GEORGIA
8. RADEK KLEIN. CZECH REPUBLIC 8. YONCHEV DETELIN. BULGARIA
9. SANDU ALIN. ROMANIA 9. MINAROVIC MARTIN. SLOVAKIA
10. SZYMON WALCZAK. POLAND 10. RADEK KLEIN. CZECH REPUBLIC
11. MINAROVIC MARTIN. SLOVAKIA 11. SANDU ALIN. ROMANIA
12. YONCHEV DETELIN. BULGARIA 12. SZYMON WALCZAK. POLAND
   
JUNIOR21 MEN LEFT +90 KG
JUNIOR21 MEN RIGHT +90 KG
1. SERGEY SHIPANOV. RUSSIA 1. TENIASHVILI DAVIT. GEORGIA
2. TENIASHVILI DAVIT. GEORGIA 2. SERGEY SHIPANOV. RUSSIA
3. ILHAM RZAYEV. AZERBAIJAN 3. MAKSIM FILIPPOV. RUSSIA
4. PRESHELKOV NIKOLAY. BULGARIA 4. PRESHELKOV NIKOLAY. BULGARIA
5. MAKSIM FILIPPOV. RUSSIA 5. FJELDE MOEN ERIK. NORWAY
6. KAYMAK EMIRHAN. TURKEY 6. OMER CELIK SEYIT. TURKEY
7. YADIGAR SHIRINOV. AZERBAIJAN 7. YADIGAR SHIRINOV. AZERBAIJAN
8. FJELDE MOEN ERIK. NORWAY 8. SARIBAS ABDULLAH. TURKEY
9. CEM KAVCAR ENGIN. TURKEY 9. ILHAM RZAYEV. AZERBAIJAN
10. SUTKAITIS MINDAUGAS. LITHUANIA 10. SUTKAITIS MINDAUGAS. LITHUANIA
   
MASTER MEN LEFT 70 KG
MASTER MEN RIGHT 70 KG
1. EDUARD BOLDYREV. RUSSIA 1. EDUARD BOLDYREV. RUSSIA
2. ANDREY LEVITIN. RUSSIA 2. ANDREY LEVITIN. RUSSIA
3. MAKHARASHVILI PAATA. GEORGIA 3. VLADYSLAV DZISIAK. UKRAINE
4. KOROSI TIBOR. HUNGARY 4. OLEH PLETIN. UKRAINE
5. OLEH PLETIN. UKRAINE 5. MAKHARASHVILI PAATA. GEORGIA
6. FARZALIEV IZGAR. AZERBAIJAN 6. UCAK YUSUF. TURKEY
7. CEDER RONNY. SWEDEN 7. AKGUL MUKERREM. TURKEY
8. TERZI ENGIN. TURKEY 8. FARZALIEV IZGAR. AZERBAIJAN
9. AKGUL MUKERREM. TURKEY 9. CEDER RONNY. SWEDEN
10. KOROSI TIBOR. HUNGARY
   
MASTER MEN LEFT 80 KG
MASTER MEN RIGHT 80 KG
1. ONDER DURSUN. TURKEY 1. AKAN BINALI. TURKEY
2. TAHIR SEVGILIOGLU OZAN. TURKEY 2. DJAVID MIRZAQULIYEV. AZERBAIJAN
3. DJAVID MIRZAQULIYEV. AZERBAIJAN 3. TAHIR SEVGILIOGLU OZAN. TURKEY
4. GIRARD PASCAL. SWITZERLAND
   
MASTER MEN LEFT 90 KG
MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. TAGIRBEKOV MALIK. RUSSIA 1. TAGIRBEKOV MALIK. RUSSIA
2. SENER CEM. TURKEY 2. KHUTSISHVILI LADO. GEORGIA
3. KHUTSISHVILI LADO. GEORGIA 3. BEQAURI GELA. GEORGIA
4. ZULFIQAR QAFAROV. AZERBAIJAN 4. SENER CEM. TURKEY
5. BEQAURI GELA. GEORGIA 5. ZULFIQAR QAFAROV. AZERBAIJAN
6. LOUKOLA TERO. FINLAND 6. LOUKOLA TERO. FINLAND
   
MASTER MEN LEFT 100 KG
MASTER MEN RIGHT 100 KG
1. EVGENII SHISHOV. RUSSIA 1. KALEJS MARIS. LATVIA
2. MACZ ISTVAN. HUNGARY 2. MACZ ISTVAN. HUNGARY
3. ZUFAR TAZETDINOV. RUSSIA 3. ZUFAR TAZETDINOV. RUSSIA
4. KOCAK ATILE. TURKEY 4. KOCAK ATILE. TURKEY
5. KALEJS MARIS. LATVIA 5. AKKAYA EYUP. TURKEY
6. BERG OTTAR. NORWAY 6. VADYM LARIN. UKRAINE
7. VADYM LARIN. UKRAINE 7. BERG OTTAR. NORWAY
8. BIRKELAND OYVIND. NORWAY 8. BIRKELAND OYVIND. NORWAY
9. AKKAYA EYUP. TURKEY
   
MASTER MEN LEFT +100 KG
MASTER MEN RIGHT +100 KG
1. OLEG MELENTYEV. RUSSIA 1. OLEG MELENTYEV. RUSSIA
2. DEMIRER NUMAN. TURKEY 2. CSABAI ATTILA. HUNGARY
3. CSABAI ATTILA. HUNGARY 3. DEMIRER NUMAN. TURKEY
   
GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG
GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG
1. NIKOLAY MASLOV. RUSSIA 1. NIKOLAY MASLOV. RUSSIA
2. BAUMANN JUERGEN. GERMANY 2. ARIF AGABABAYEV. AZERBAIJAN
3. ARIF AGABABAYEV. AZERBAIJAN 3. BAUMANN JUERGEN. GERMANY
   
GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG
GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. BERGLUND HAKAN. SWEDEN 1. BERGLUND HAKAN. SWEDEN
2. OKTAY MAMEDOV. RUSSIA 2. STUSEK JAROSLAV. CZECH REPUBLIC
3. STUSEK JAROSLAV. CZECH REPUBLIC 3. OKTAY MAMEDOV. RUSSIA
4. ANDRE FREDERIC. BELGIUM
   
GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG
GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG
1. SERGIY KUZMIN. UKRAINE 1. SERGIY KUZMIN. UKRAINE
2. SUZOS DARIUSZ. POLAND 2. LEONID IVANOV. UKRAINE
3. VLADIMIR STEPANOV. RUSSIA 3. VLADIMIR STEPANOV. RUSSIA
4. SUZOS DARIUSZ. POLAND
   
GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG
GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG
1. MINABEDDIN QURBANOV. AZERBAIJAN 1. MINABEDDIN QURBANOV. AZERBAIJAN
2. YURII SOROKIN. RUSSIA 2. MIKHAIL SHESHIN. RUSSIA
3. MIKHAIL SHESHIN. RUSSIA 3. YURII SOROKIN. RUSSIA
   
SGRAND_MASTERS MEN LEFT 75 KG
SGRAND_MASTERS MEN RIGHT 75 KG
1. VICTOR ZAYTSEV. RUSSIA 1. PODGORSKI WIESLAW. POLAND
2. MUSLIM IBRAHIMOV. AZERBAIJAN 2. VICTOR ZAYTSEV. RUSSIA
3. PODGORSKI WIESLAW. POLAND 3. MUSLIM IBRAHIMOV. AZERBAIJAN
   
SGRAND_MASTERS MEN LEFT 90 KG
SGRAND_MASTERS MEN RIGHT 90 KG
1. GENNADII TKACHEV. RUSSIA 1. GENNADII TKACHEV. RUSSIA
2. QURBAN QURBANOV. AZERBAIJAN 2. QURBAN QURBANOV. AZERBAIJAN
   
SGRAND_MASTERS MEN LEFT 100 KG
SGRAND_MASTERS MEN RIGHT 100 KG
1. PANTELIS FILIKIDIS. GREECE 1. PANTELIS FILIKIDIS. GREECE
   
SGRAND_MASTERS MEN LEFT +100 KG
SGRAND_MASTERS MEN RIGHT +100 KG
1. MIKELIONIS VYDAS. LITHUANIA 1. MIKELIONIS VYDAS. LITHUANIA
   
JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 65 KG
JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 65 KG
1. SARIBAL ONUR. TURKEY 1. VILAYAT NAMAZZADA. AZERBAIJAN
2. VILAYAT NAMAZZADA. AZERBAIJAN 2. RESULOV XIDIR. AZERBAIJAN
   
DISABLED MEN LEFT 60 KG
DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. SEVEN GOKHAN. TURKEY 1. KAYA MEHMET. TURKEY
2. KAYA MEHMET. TURKEY 2. SEVEN GOKHAN. TURKEY
3. FENYVESI JOZSEF. HUNGARY 3. ELMADDIN ISAYEV. AZERBAIJAN
4. MAMMADALI ALLAHVERDIYEV. AZERBAIJAN 4. DJEYHUN FATALIYEV. AZERBAIJAN
5. DJEYHUN FATALIYEV. AZERBAIJAN
   
DISABLED MEN LEFT 75 KG
DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. CIRIK MURAT. TURKEY 1. URHUN YASIN. TURKEY
2. LEKIASHVILI BESIK. GEORGIA 2. CIRIK MURAT. TURKEY
3. RAUF AGAZADA. AZERBAIJAN 3. RAUF AGAZADA. AZERBAIJAN
4. URHUN YASIN. TURKEY 4. LEKIASHVILI BESIK. GEORGIA
   
DISABLED MEN LEFT 90 KG
DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. ARTEM PYSMAK. UKRAINE 1. AYDIN OMER. TURKEY
2. ROJKO ZOLTAN. HUNGARY 2. ARTEM PYSMAK. UKRAINE
3. AYDIN OMER. TURKEY 3. ROJKO ZOLTAN. HUNGARY
4. H K FRIVIK JORN. NORWAY 4. CALAL XANMAMMADOV. AZERBAIJAN
5. ZULFU QULIYEV. AZERBAIJAN
   
DISABLED MEN LEFT +90 KG
DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. AYCE SUREYYA. TURKEY 1. DINLEYICI MUSTAFA. TURKEY
2. TEMESVARI ZSOLT. HUNGARY 2. AYCE SUREYYA. TURKEY
3. OZOR SZABO JANOS. HUNGARY
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 45 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45 KG
1. KORKMAZ BURCU. TURKEY 1. KORKMAZ BURCU. TURKEY
2. ALMIRA KHABIBULLINA. RUSSIA 2. ALMIRA KHABIBULLINA. RUSSIA
3. MARINA IVANOVA. RUSSIA 3. MARINA IVANOVA. RUSSIA
4. ANASTASIIA NESTERENKO. UKRAINE 4. ANASTASIIA NESTERENKO. UKRAINE
5. ANGELIKA DAMASZK. POLAND 5. ANGELIKA DAMASZK. POLAND
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 50 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 KG
1. BILGIC GULHAN. TURKEY 1. BILGIC GULHAN. TURKEY
2. EKATERINA MOLCHANOVA. RUSSIA 2. DIANA KHUBAEVA. RUSSIA
3. KSENIYA BOTALOVA. RUSSIA 3. VALERYA TSYKUNOVA. BELARUS
4. KANIK SUMEYYE. TURKEY 4. KANIK SUMEYYE. TURKEY
5. VALERYA TSYKUNOVA. BELARUS 5. KSENIYA BOTALOVA. RUSSIA
6. MARYNA SHULIKA. UKRAINE 6. MARYNA SHULIKA. UKRAINE
7. LILIIA PETRENKO. UKRAINE 7. LILIIA PETRENKO. UKRAINE
8. ALISA PANSHANKA. BELARUS 8. ALISA PANSHANKA. BELARUS
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG
2. KESER UMRAN. TURKEY 2. KESER UMRAN. TURKEY
3. MARYNA SHULIKA. UKRAINE 3. MARYNA SHULIKA. UKRAINE
4. MELIKE ELITOK SABAHAT. TURKEY 4. DIANA BUGAY. UKRAINE
5. LILIYA DURNIZINA. RUSSIA 5. ZALINA MOURAOVA. RUSSIA
6. DIANA BUGAY. UKRAINE 6. AYZA TEDEEVA. RUSSIA
7. OLIMPIA BACK. POLAND 7. OLIMPIA BACK. POLAND
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 60 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60 KG
1. MILANA BAEVA. RUSSIA 1. DZERASSA BETROZOVA. RUSSIA
2. DZERASSA BETROZOVA. RUSSIA 2. ILUZA GATIYATULLINA. RUSSIA
3. EREN BOZKURT EBRU. TURKEY 3. KUSNIERIKOVA ANDREA. SLOVAKIA
4. KISA BILGE. TURKEY 4. EREN BOZKURT EBRU. TURKEY
5. KUSNIERIKOVA ANDREA. SLOVAKIA 5. KISA BILGE. TURKEY
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 65 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65 KG
1. ZARINA TAIMAZOVA. RUSSIA 1. AVCI BEYZANUR. TURKEY
2. NADEZHDA IRTUGANOVA. RUSSIA 2. JULIA KALASYNIKOVA. UKRAINE
3. JULIA KALASYNIKOVA. UKRAINE 3. ZARINA TAIMAZOVA. RUSSIA
4. AVCI BEYZANUR. TURKEY 4. ARSLAN GULSEREN. TURKEY
5. ARSLAN GULSEREN. TURKEY 5. NADEZHDA IRTUGANOVA. RUSSIA
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 70 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 70 KG
1. TATIANA SHEINA. RUSSIA 1. TATIANA SHEINA. RUSSIA
2. KUBRA YENILER AYSE. TURKEY 2. TUGCENUR KURT FEHIME. TURKEY
3. TUGCENUR KURT FEHIME. TURKEY 3. KUBRA YENILER AYSE. TURKEY
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT +70 KG
JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70 KG
1. MADINA KAIROVA. RUSSIA 1. MADINA KAIROVA. RUSSIA
2. KSENIYA AVRAMOVA. RUSSIA 2. ANASTASIYA ROMANOVA. RUSSIA
3. DEMIRHAN CILEM. TURKEY 3. DEMIRHAN CILEM. TURKEY
4. OZER IRMAK. TURKEY 4. OZER IRMAK. TURKEY
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 50 KG
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50 KG
1. ANASTASIIA GONCHARENKO. UKRAINE 1. ANASTASIIA GONCHARENKO. UKRAINE
2. IRINA SPASENNIKOVA. RUSSIA 2. KRISTINA TIKHONOVA. RUSSIA
3. ANASTASIYA KOSTYKEVICH. RUSSIA 3. IRINA SPASENNIKOVA. RUSSIA
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 55 KG
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55 KG
1. KRISTINA DZHIKAEVA. RUSSIA 1. KRISTINA DZHIKAEVA. RUSSIA
2. IRINA KUTUZOVA. RUSSIA 2. IRINA KUTUZOVA. RUSSIA
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 60 KG
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60 KG
1. EKATERINA GRIDCHINA. RUSSIA 1. ZARINA NURIDINOVA. RUSSIA
2. ZARINA NURIDINOVA. RUSSIA 2. ALESYA KOSTENKO. RUSSIA
3. DIMITROVA DIMITRINA. BULGARIA 3. DIMITROVA DIMITRINA. BULGARIA
4. GUL DELIHACIOGLU TUBA. TURKEY 4. GUL DELIHACIOGLU TUBA. TURKEY
5. BUYUKBAS AYCE. TURKEY 5. BUYUKBAS AYCE. TURKEY
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 65 KG
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65 KG
1. AKSOY SEYMA. TURKEY 1. VIKTORIYA NORENKO. RUSSIA
2. EKATERINA STEPANOVA. RUSSIA 2. ELMIRA ALEEVA. RUSSIA
3. VIKTORIYA NORENKO. RUSSIA 3. KSENIIA BEZUHLA. UKRAINE
4. KSENIIA BEZUHLA. UKRAINE 4. SOZER EMINE. TURKEY
5. SOZER EMINE. TURKEY
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 70 KG
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70 KG
1. ALENA MIROMANOVA. RUSSIA 1. MARTINKOVICOVA REBEKA. SLOVAKIA
2. MARTINKOVICOVA REBEKA. SLOVAKIA 2. ALENA MIROMANOVA. RUSSIA
3. BACKLUND DENISE. SWEDEN 3. DZERASSA KARAEVA. RUSSIA
4. DZERASSA KARAEVA. RUSSIA 4. YILDIRIM GONUL. TURKEY
5. YILDIRIM GONUL. TURKEY 5. BACKLUND DENISE. SWEDEN
6. KARLSSON MALIN. SWEDEN 6. KARLSSON MALIN. SWEDEN
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT +70 KG
JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70 KG
1. OLESYA IGNATIEVA. RUSSIA 1. VIKTORIA VORONINA. RUSSIA
2. VIKTORIA VORONINA. RUSSIA 2. OLESYA IGNATIEVA. RUSSIA
   
MASTER WOMEN LEFT 60 KG
MASTER WOMEN RIGHT 60 KG
1. JOHANSSON ANN. SWEDEN 1. ELIZAVETA POLOVNIKOVA. RUSSIA
2. ELIZAVETA POLOVNIKOVA. RUSSIA 2. NATALIA LESKOVA. RUSSIA
3. NATALIA LESKOVA. RUSSIA 3. LIUBOU PETRALAI. BELARUS
4. LIUBOU PETRALAI. BELARUS 4. SHALALA RAHIMOVA. AZERBAIJAN
5. SHALALA RAHIMOVA. AZERBAIJAN
   
MASTER WOMEN LEFT 80 KG
MASTER WOMEN RIGHT 80 KG
1. KAETTSTRM CAMILLA. GERMANY 1. KAETTSTRM CAMILLA. GERMANY
2. MANZURA HUSEINOVA. AZERBAIJAN 2. LARISA BOROVINSKAYA. RUSSIA
3. LARISA BOROVINSKAYA. RUSSIA 3. MANZURA HUSEINOVA. AZERBAIJAN
   
MASTER WOMEN LEFT +80 KG
MASTER WOMEN RIGHT +80 KG
1. NAZILA QADIROVA. AZERBAIJAN 1. NAZILA QADIROVA. AZERBAIJAN
JUNIOR_DISABLED WOMEN RIGHT +50 KG
1. AYDIN OYA. TURKEY
Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke