Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Svjetsko prvenstvo 2009. Rosolina di Mare, Italija - REZULTATI

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    Svjetsko prvenstvo 2009. Rosolina di Mare, Italija - REZULTATI

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Svjetsko prvenstvo 2009. Rosolina di Mare, Italija - REZULTATI

Svjetsko prvenstvo 2009. Rosolina di Mare, Italija - REZULTATI

31. Svjetsko prvenstvo u obaranju ruke održano je u Rosolina di Mare u Italiji od 06. do 13. Rujna 2009.

 

U nastavku teksta pogledajte rezultate natjecanja ...

Day 1 - Wednesday Sep. 9:

Day 2 - Thursday Sep. 10:


Youth Left Hand Classes,
Left Hand Masters,
Left Hand Grand Masters,
Left Hand Senior Grand Master,
Left Hand Disabled


Youth Right Hand Classes,
Right Hand Masters,
Right Hand Grand Masters,
Right Hand Senior Grand Master,
Right Hand Disabled



Girls Left


Girls Left 45
1 RUS2868 MARIYA MAYSTER
2 RUS2869 EKATERINA LYAPKINA
3 POL2527 MICHALINA ROMANSKA
4 SWE3036 MALIN GAVELIN
5 ITA4176 VALENTINA MORRONE

Girls Left 50
1 TUR5121 ESRA KIRAZ
2 RUS2870 ALENA AVTUSHKOVA
3 UKR2237 ANASTASIYA GONCHARENKO
4 LAT5316 SABINE LUTA
5 UKR2236 ALINA MYKHNO
6 SWE3037 FELICIA PERSSON
7 LAT5315 LIDIJA VELICKO

Girls Left 55
1 KAZ2032 ZHAZIRA AKBAYEVA
2 SWE3020 CAROLINA PETTERSSON
3 SWE3038 KLARA BOHLIN THYSELL
4 RUS2871 ANNA MALTSEVA
5 BRA3213 CONSUELO ALMEIDA
6 POL2529 NATALIA KWIATKOWSKA
7 LTU6114 MONIKA MAJUTE
8 LTU6113 RASA LESKEVICIUTE
9 TUR5122 TUGCE SARITAS
10 POL2528 JOLANTA SZUSTER

Girls Left 60
1 KAZ2034 YELENA LYSSOVA
2 RUS2842 TATYANA NIKISHEVA
3 RUS2872 ALEXANDRA OZEROVA
4 SWE3044 ELINA STEHLUND
5 POL2530 NIKOLA IPNAR
6 CZE1625 DANA SURA
7 UKR2238 OL GA TERPELOVA
8 SWE3045 JESSICA LINDKVIST

Girls Left 70
1 SWE3025 SARAH BACKMAN
2 SWE3024 ELIN HAAG
3 SUI3627 CAROLINE THOMMEN
4 CAN1823 ALEXA MITCHELL
5 TUR5123 SEYMA AKSOY
6 POL2531 NATALIA STEFANIAK
7 ITA4178 GIULIA VISENTIN
8 ITA4177 GAIA FERRO

Girls Left 70+
1 RUS2849 VALENTINA FEDOSEEVA
2 SWE3043 JENNIFER LINDKVIST
3 GBR2717 JOANNE POOLE
4 RUS2873 ALENA MIROMANOVA
5 SWE3042 CORNELIA LUNDKVIST






Boys Left



Boys Left 50
1 RUS2853 ASLAN KHAPAEV
2 TUR5116 ISMAIL KIZILAY
3 RUS2854 STEPAN POLYANSKIY
4 TUR5117 ONUR GOMBUL
5 TJK4901 FARHOD KOMILOV

Boys Left 60
1 BLR2623 SIARHEI PAULIUKOVICH
2 RUS2857 SVYATOSLAV SPASYUK
3 RUS2804 MIKHAIL TOVMASYAN
4 ESP4219 OSCAR UTIEL
5 USA3950 HANK HENDERSON
6 USA3951 JUSTIN DEASON
7 CZE1618 DAVID POSPISEK
8 POL2521 DOMINIK SLIWINSKI
9 LAT5314 DEVIDS GRAVIS

Boys Left 65
1 KAZ2038 VITALY ALIFEROV
2 RUS2858 SOSLAN AKHPOLOV
3 SVK3516 JAKUB HUDAK
4 POL2522 PRZEMYSLAW ZEGOTA
5 CZE1619 MICHAEL SVOBODA
6 GEO5211 NIKOLOZ MAGHLAPERIDZE
7 LTU6111 EDMUNDAS JONUSAS
8 SUI3629 REMO CHRIST
9 AZE6010 AKHASEYID ASLANOV
10 RUS2859 IGOR AKHMEDSHIN
11 CZE1621 MARTIN FARKAS JUN.
12 TUR5119 AZMI SEMERCIOGLU
13 POL2523 LUKASZ GLOWACKI
14 LTU6110 VIKTORAS SADAUSKAS
15 USA3952 BRADLEY JOE HAYES
16 CAN1802 JARED BORSTMAYER

Boys Left 70
1 UKR2234 OLEG CHERNYAVS KY
2 RUS2860 DAVID TEDEEV
3 BUL1040 DIMITAR DANOVSKI
4 GEO5212 GIORGI ASUMBANI
5 BUL1015 PLAMEN DIMITROV
6 RUS2861 ELBRUS MAMALIEV
7 SWE3033 CONNY SANDBERG
8 CZE1620 FILIP CHALUPA
9 KAZ2037 SERGEY YERMOLCHIK
10 SWE3034 ROBIN LUNDGREN
11 USA3953 PAUL LiCAUSI
12 ITA4171 ANTHONY CAVALLO
13 POL2524 CEZARY IZBINSKI
14 ITA4169 GIUSEPPE RAIA
15 GBR2718 TOM HOLLAND

Boys Left 80
1 RUS2863 MAGOMEDKHALIL ALIEV
2 BLR2626 DZMITRY KHTIALIOU
3 BLR2625 ALIAKSANDR LABAN
4 CZE1623 RADEK KLEIN
5 POL2525 NATAN KAJDAS
6 RUS2865 ANATOLIY OSHCHEPKOV
7 CZE1622 OTTO VLK
8 GBR2716 ALEX HORNE
9 BRA3201 GIUSEPPE PANZETTI
10 KAZ2039 YERGALI AZIMBAYEV
11 SUI3631 UELI ACKERMANN
12 GBR2714 PAUL WATERS
13 ITA4174 TOMMASO BORDO
14 HOL2910 PIETER DE VRIES
15 ITA4172 ALBERTO CASARTELLI
16 JPN1913 EIRYOKU ITAKURA

Boys Left 80+
1 RSA3807 JUAN NEL
2 AZE6011 RUSTAM GURBANOV
3 RUS2891 MARSEL KHAYRETDINOV
4 POL2526 WOJCIECH PIETAK
5 UKR2235 ANDRIY BARSKOV
6 RUS2867 KURMAN EREKNOV
7 GER2321 DANIEL PETERS
8 BRA3206 BRUNO BORGES
9 SWE3035 JOHAN ERLANDSSON
10 HOL2909 JOHAN HOGENHOUT
11 HUN3424 BENCE DEZSI
12 TUR5140 KAMIL YUCEL
13 ROM2414 MARIUS ALBERT MATEI
14 USA3954 JOSH VINIKOOR
15 GBR2715 CHRIS RIMMER
16 ROM2413 ADRIAN LAURUS
17 ITA4175 MATHIEU GROSJEAN
18 BRA3208 KAYQUE SILVA
19 HOL2908 HARM HENDRIK SCHENK
20 ITA4154 LUCA BENADDUCE













Disabled Ladies Left



Disabled Ladies Left 60
1 RUS2886 NATALIA YANUTO
2 RUS2885 DAMIRA KANTSEROVA

Disabled Ladies Left 60+
1 RUS2889 OLGA BUNINA
2 BRA3223 ABADIA NASCIMENTO
3 RUS2888 NATALIA BOLSHAKOVA
4 TUR5131 ESRA KAYMAR




Disabled Mens Left



Disabled Mens Left 60
1 UZB1702 MIRZOHID SHARPOV
2 TUR5133 CIKMAZ FERHAT
3 RUS2876 TAGIR MAGOMEDOV
4 RUS2875 EVGENY ALEMANOV
5 BRA3224 VALDOMIRO SOUSA
6 POL2520 MACIEK GRALAK
7 HUN3421 JOZSEF FENYVES
8 BUL1038 YORDAN YORDANOV
9 HUN3425 VITOR KISS

Disabled Mens Left 75
1 RUS2879 OMAR NURUDINOV
2 BLR2611 VIKTAR BRATSENIA
3 RUS2877 VIACHESLAV SAMARIN
4 TUR5132 CIRIK MURAT
5 BUL1039 MARIN PEYCHEV
6 CAN1803 DARRELL BELYK
7 BRA3203 CARLOS GONCALVES
8 LAT5311 MARTINS OLINS
9 GBR2713 COLIN TAYLOR
10 TUR5134 YUKSEL NURETTIN
11 TJK4907 KHAYRULLO ABDURAHIMOV

Disabled Mens Left 90
1 RUS2880 ROMAN KRUGLIKOV
2 UKR2228 VADYM KRASOV
3 RUS2881 RUSLAN MAMEDOV
4 USA3949 ROBERT BROWN
5 UKR2230 OLEKSANDR POROSHYN
6 BRA3209 CARLOS DAVOLI
7 HUN3422 ZOLTAN ROJKO
8 TUR5130 FAZILOGULLARI YILMAZ
9 UKR2229 OLEKSANDR AGRYCH
10 HUN3423 SANDOR SEUCH
11 IND4606 DALJEET SINGH

Disabled Mens Left 90+
1 TUR5135 AYCE SUREYYA
2 TJK4908 AKMAL QODIROV
3 RUS2882 VLADIMIR MAKARISHCHEV
4 UKR2231 OLEKSANDR MYLEN KYY
5 SWE3008 PER-OLE OTTERHOLM
6 RUS2884 MAGOMED NASRULAEV
7 KAZ2036 RUSTAM AKRAMOV
8 ITA4166 FRANCESCO ALBORGHETTI
9 TUR5136 DINLEYICI MUSTAFA
10 SWE3032 ROLAND JONSSON




Masters Ladies Left



Master Ladies Left 60

1 USA3941 MARGIE CIACCIO
2 BRA3212 CHIS REJANE
3 HUN3419 JUDIT ZSIRAINE
4 SWE3029 MARI THYSELL
5 BRA3210 MARIA BOGNAR
6 SWE3030 ANN JOHANSSON
7 POL2519 BOZENA CICHOPEK
8 USA3947 CHERYL HARPER
9 HUN3420 AGNES SZVETLANA BOLLOK
10 RUS2893 OLGA OREKHOVA

Master Ladies Left 70
1 GER2319 PETRA SPATZ
2 SWE3031 KARINA KARLSSON
3 KGZ5910 OLGA IAROSLAVTSEVA
4 CAN1828 TAMARA MITTS
5 RUS2850 TAYANA ONANOVA

Master Ladies Left 80
1 BRA3222 HELENICE ALMEIDA
2 SWE3026 PIRJO LAITURI
3 ITA4161 ROSALBA SCALI
4 USA3946 ROBIN LOWERY
5 RUS2851 LARISA BOROVINSKAYA
6 BUL1013 ELENA DIMITROVA

Master Ladies Left 80+
1 CAN1827 LORI POW
2 BRA3221 SILENE DATAS
3 BRA3223 ABADIA NASCIMENTO
4 USA3945 DEENA HAYNES
5 RUS2852 RIMMA BOLDYREVA
6 FIN1515 PAIVI HEININEN
7 USA3948 GWEN MORGAN





Master Mens Left



Master Mens Left 70

1 LTU6106 KESTUTIS TARNAUSKAS
2 USA3930 GENE DUNN
3 CZE1612 MARTIN FARKAS
4 KAZ2028 NURLAN KASSYMZHANOV
5 SWE3012 RONNY CEDER
6 GER2341 ANDREAS GARCIA
7 CAN1803 DARRELL BELYK
8 USA3929 MARVIN BERRY
9 JPN1910 KATSUMI TSUTSUI
10 ITA4142 FRANCO CAPRA
11 SWE3013 RICKARD PERSSON
12 ITA4144 WANNER ORSI
13 HUN3413 SANDOR GYENES
14 ESP4214 JUAN MIRAS
15 FRA1316 DIDIER DESMEDT

Master Mens Left 80
1 USA3911 RON KLEMBA
2 UKR2218 ANDRIY FILIPPOV
3 FIN1510 PASI KUNNARI
4 RUS2832 ALEXANDER BAKLANOV
5 FIN1509 JUKKA-PEKKA LUKKARILA
6 ITA4117 ROBERTO CORONA
7 CAN1833 GORD SQUIRE
8 UKR2219 VLADYSLAV DZISIAK
9 CAN1815 SYLVIO BOURQUE
10 LAT5303 AINARS CIRPONIS
11 AUS1101 HUSAM SAFFURI
12 USA3931 LIVINSGTON VAUGHT
13 SUI3610 FREDY BRUNNER
14 ARM4007 DAVIT NERSISYAN
15 RSA3808 WILLIE BOTHA
16 RUS2833 NIKOLAY MORSUEV
17 TUR5107 HAYDAR GILDIL
18 SUI3621 ANDY EICHMANN
19 POL2515 KRZYSZTOF TUR
20 BRA3209 CARLOS DAVOLI
21 ITA4139 ATTILIO GHEZZI
22 BLR2615 YURI IVANOV

Master Mens Left 90
1 RUS2834 EVGENY SCHISCHOV
2 UKR2220 GENNADIY DANYUK
3 FIN1512 JANNE ANTILA
4 HUN3414 JANOS LAKATOS
5 USA3933 JON VINIKOOR
6 USA3932 ALAN BOWN
7 LTU6107 ROMUTIS PALISKIS
8 SWE3016 GORAN HELLSTROM
9 ITA4148 ERMES PAGANIN
10 FIN1511 JOUKO HAANPAA
11 SWE3015 JORGEN KARLSSON
12 CAN1817 JOSEF TROCHA
13 BUL1011 DANIEL JIVKOV
14 CAN1822 DARRELL STEFFENSEN
15 CZE1611 JAROSLAV STUSEK
16 SUI3622 RICCARDO MANZINI
17 ITA4147 MASSIMO GASPARINI

Master Mens Left 100
1 LAT5309 MODRIS STALGEVICS
2 USA3919 JARROD LEVULETT
3 CAN1813 SHAWN ROSS
4 CAN1812 CRAIG MITCHELL
5 TUR5112 ATILE KOCAK
6 GER2316 MICHAEL MUCHA
7 GBR2710 DAVID HORNE
8 GER2315 STEFAN METKA
9 UKR2221 SERGIY KUZMIN
10 SWE3017 THOMAS FALTSJO
11 USA3927 ROBERT COPPLA
12 UZB1709 IGOR SHISHKOV
13 LTU6105 VYDAS MIKELIONIS
14 CZE1613 MILAN SVOBODA
15 ROM2416 CORNEL NOVITCHI

Master Mens Left 100+
1 CAN1820 EARL WILSON
2 GBR2708 ALAN GREAVES
3 UKR2222 MYKOLA KHITSENKO
4 POL2516 IHOR MAZURENKO
5 USA3920 JIM BRYAN
6 RUS2835 SERGEY GONCHAROV
7 FIN1513 JARMO RUOTSALAINEN
8 SUI3624 HANS DOUJAK
9 RSA3805 CORNELIUS GRIGORIUS NEL
10 HUN3416 ISTVAN MACZ
11 SWE3018 RONNEY JOHANSSON
12 GER2340 OLAF KOPPEN
13 USA3934 ROBERT KOSCHEL
14 FRA1318 DAVID OUKOLOFF
15 CAN1832 LUKE LAPORTE
16 KAZ2046 ALEXANDR PROKHOROV
17 ITA4151 NANDO BUCCHI
18 RUS2836 FANIS NURETDINOV












Grand Master Left



Grand Master Left 75

1 CAN1815 SYLVIO BOURQUE
2 GER2313 JURGEN BAUMANN
3 RUS2825 VICTOR ZAYTSEV
4 USA3925 CURTIS CHIAPPONE
5 USA3910 JIM COYLE
6 SUI3634 KURT KELLENBERGER
7 LAT5307 IVARS CIRULIS
8 SWE3011 MATS OTTOSSON
9 FIN1501 MARKKU VAINIO

Grand Master Left 90
1 CZE1611 JAROSLAV STUSEK
2 USA3926 JOHN WOOLSEY
3 GER2314 SANDOR SZILAGYI
4 RUS2826 ALEXANDR POZDNYAKOV
5 RUS2827 GOCHA ONANASCHVILI
6 ITA4138 GUIDO MORUZZI
7 CAN1817 JOSEF TROCHA
8 SUI3620 WILLI WEIBEL
9 CAN1819 GILLES PERRON
10 UZB1708 FIKRAT KERIMOV
11 POL2513 ANDRZEJ HYMER

Grand Master Left 90+
1 CAN1820 EARL WILSON
2 UKR2217 VALERIY GOLOVCHENKO
3 RUS2828 VLADIMIR TROFIMOV
4 AZE6008 MINABADDIN GURBANOV
5 RUS2830 PETR PROKHOROV
6 POL2514 STANISLAW GRALAK
7 FRA1315 BRUNO BIAVA
8 BLR2614 GENADI GOLOVESHKO
9 FRA1314 HERVE BALLAUD
10 ITA4141 LORIS ARIZZI
11 USA3927 ROBERT COPPLA
12 ITA4140 GIULIO BERTACCHI
13 USA3928 BILL NELSON
14 KGZ5907 DZHEENBEK MUKAMBETOV
15 LTU6105 VYDAS MIKELIONIS



Senior Grand Master Left


Senior Grand Master Left 75
1 JPN1911 SATOSHI TAKEI
2 JPN1912 RYUJI SAYAMA
3 FRA1319 JACKY MARIAN CICHECKI

Senior Grand Master Left 90+
1 GRE5002 FILIKIDIS PANTELIS
2 USA3935 JOE RAMIREZ
3 ITA4140 GIULIO BERTACCHI



Girls Right


Girls Right 45
1 RUS2869 EKATERINA LYAPKINA
2 RUS2868 MARIYA MAYSTER
3 POL2527 MICHALINA ROMANSKA
4 SWE3036 MALIN GAVELIN
5 ITA4176 VALENTINA MORRONE
6 LTU6112 DEIMANTE KOLEGAITE

Girls Right 50
1 TUR5121 ESRA KIRAZ
2 RUS2870 ALENA AVTUSHKOVA
3 UKR2237 ANASTASIYA GONCHARENKO
4 SWE3037 FELICIA PERSSON
5 UKR2236 ALINA MYKHNO
6 LAT5315 LIDIJA VELICKO
7 LAT5316 SABINE LUTA
8 CAN1826 LACEY BORTSMAYER

Girls Right 55
1 KAZ2032 ZHAZIRA AKBAYEVA
2 SWE3020 CAROLINA PETTERSSON
3 SWE3038 KLARA BOHLIN THYSELL
4 BRA3213 CONSUELO ALMEIDA
5 LTU6113 RASA LESKEVICIUTE
6 RUS2871 ANNA MALTSEVA
7 TUR5122 TUGCE SARITAS
8 USA3939 ASHLEY STOKES-ROMERO
9 LTU6114 MONIKA MAJUTE
10 POL2529 NATALIA KWIATKOWSKA
11 POL2528 JOLANTA SZUSTER

Girls Right 60
1 RUS2842 TATYANA NIKISHEVA
2 RUS2872 ALEXANDRA OZEROVA
3 UKR2238 OL GA TERPELOVA
4 CZE1625 DANA SURA
5 KAZ2034 YELENA LYSSOVA
6 SWE3044 ELINA STENLUND
7 POL2530 NIKOLA IPNAR
8 SWE3040 DENISE BACKLUND

Girls Right 70
1 SWE3025 SARAH BACKMAN
2 SWE3041 LOVISA WAHLSTROM
3 TUR5123 SEYMA AKSOY
4 CAN1823 ALEXA MITCHELL
5 SUI3627 CAROLINE THOMMEN
6 ITA4178 GIULIA VISENTIN
7 ITA4177 GAIA FERRO
8 POL2531 NATALIA STEFANIAK

Girls Right 70+
1 RUS2849 VALENTINA FEDOSEEVA
2 SWE3028 REBECCA JONASSON
3 RUS2873 ALENA MIROMANOVA
4 GBR2717 JOANNE POOLE
5 SWE3043 JENNIFER LINDKVIST



Boys Right


Boys Right 50
1 RUS2853 ASLAN KHAPAEV
2 RUS2854 STEPAN POLYANSKIY
3 TUR5116 ISMAIL KIZILAY
4 TUR5117 ONUR GOMBUL
5 TJK4901 FARHOD KOMILOV

Boys Right 55
1 RUS2855 VLADIMIR KUTSYK
2 UKR2232 ANDRIY SYZONETS
3 LTU6109 VIDAS SILGALIS
4 RUS2856 LEONID SMIRNOV
5 TUR5118 MUHARREM BEKTAS
6 UKR2233 OLEXANDR BURYA
7 LAT5313 DENISS SIRANTS

Boys Right 60
1 RUS2804 MIKHAIL TOVMASYAN
2 BLR2623 SIARHEI PAULIUKOVICH
3 USA3950 HANK HENDERSON
4 RUS2857 SVYATOSLAV SPASYUK
5 CZE1618 DAVID POSPISEK
6 ESP4219 OSCAR UTIEL
7 POL2521 DOMINIK SLIWINSKI
8 USA3951 JUSTIN DEASON
9 LAT5314 DEVIDS GRAVIS

Boys Right 65
1 GEO5211 NIKOLOZ MAGHLAPERIDZE
2 RUS2858 SOSLAN AKHPOLOV
3 SVK3516 JAKUB HUDAK
4 KAZ2038 VITALY ALIFEROV
5 CAN1802 JARED BORSTMAYER
6 TUR5119 AZMI SEMERCIOGLU
7 AZE6010 AKHASEYID ASLANOV
8 LTU6111 EDMUNDAS JONUSAS
9 POL2522 PRZEMYSLAW ZEGOTA
10 SUI3629 REMO CHRIST
11 LTU6110 VIKTORAS SADAUSKAS
12 RUS2859 IGOR AKHMEDSHIN
13 CZE1621 MARTIN FARKAS JUN.
14 USA3952 BRADLEY JOE HAYES
15 POL2523 LUKASZ GLOWACKI
16 CZE1619 MICHAEL SVOBODA

Boys Right 70
1 RUS2860 DAVID TEDEEV
2 GEO5212 GIORGI ASUMBANI
3 RUS2861 ELBRUS MAMALIEV
4 BUL1015 PLAMEN DIMITROV
5 SWE3034 ROBIN LUNDGREN
6 USA3953 PAUL LiCAUSI
7 KAZ2037 SERGEY YERMOLCHIK
8 POL2524 CEZARY IZBINSKI
9 CZE1620 FILIP CHALUPA
10 BUL1040 DIMITAR DANOVSKI
11 GBR2718 TOM HOLLAND
12 SWE3033 CONNY SANDBERG
13 ITA4170 NICOLAS BOCCATO
14 ITA4168 ERMES GASPARINI
15 UKR2234 OLEG CHERNYAVS KY

Boys Right 80
1 BLR2625 ALIAKSANDR LABAN
2 POL2525 NATAN KAJDAS
3 BLR2626 DZMITRY KHTIALIOU
4 RUS2864 NAIL AKHMETOV
5 CZE1622 OTTO VLK
6 KAZ2039 YERGALI AZIMBAYEV
7 RUS2863 MAGOMEDKHALIL ALIEV
8 ITA4172 ALBERTO CASARTELLI
9 BRA3201 GIUSEPPE PANZETTI
10 GBR2714 PAUL WATERS
11 GBR2715 CHRIS RIMMER
12 SUI3631 UELI ACKERMANN
13 JPN1913 EIRYOKU ITAKURA
14 CZE1623 RADEK KLEIN
15 ALB6605 NDUE FRROKU
16 HOL2910 PIETER DE VRIES
17 ALB6606 ALBERT KODRA

Boys Right 80+
1 RUS2891 MARSEL KHAYRETDINOV
2 RUS2862 MAKSIM FOMIN
3 UKR2235 ANDRIY BARSKOV
4 RSA3807 JUAN NEL
5 BRA3206 BRUNO BORGES
6 AZE6011 RUSTAM GURBANOV
7 POL2526 WOJCIECH PIETAK
8 HUN3424 BENCE DEZSI
9 ROM2413 ADRIAN LAURUS
10 ITA4154 LUCA BENADDUCE
11 USA3954 JOSH VINIKOOR
12 ROM2414 MARIUS ALBERT MATEI
13 HOL2909 JOHAN HOGENHOUT
14 TUR5140 KAMIL YUCEL
15 SWE3035 JOHAN ERLANDSSON
16 BRA3208 KAYQUE SILVA
17 BEL1206 GUILLAUME BRASSEUR
18 GER2321 DANIEL PETERS
19 HOL2908 HARM HENDRIK SCHENK
20 ITA4175 MATHIEU GROSJEAN
21 GBR2716 ALEX HORNE



Disabled Ladies Right


Disabled Ladies Right 60
1 KGZ5909 IRINA VERTINSKAIA
2 RUS2885 DAMIRA KANTSEROVA
3 RUS2887 NADEZDA SYCHEVA

Disabled Ladies Right 60+
1 RUS2889 OLGA BUNINA
2 BRA3223 ABADIA NASCIMENTO
3 RUS2888 NATALIA BOLSHAKOVA
4 TUR5131 ESRA KAYMAR



Disabled Mens Right


Disabled Mens Right 60
1 RUS2876 TAGIR MAGOMEDOV
2 RUS2874 SERGEY VYATKIN
3 BRA3224 VALDOMIRO SOUSA
4 TUR5133 CIKMAZ FERHAT
5 IND4605 RAM SINGH
6 HUN3425 VITOR KISS
7 BUL1038 YORDAN YORDANOV
8 POL2520 MACIEK GRALAK

Disabled Mens Right 75
1 BLR2611 VIKTAR BRATSENIA
2 RUS2879 OMAR NURUDINOV
3 TUR5134 YUKSEL NURETTIN
4 TUR5132 CIRIK MURAT
5 RUS2877 VIACHESLAV SAMARIN
6 ITA4164 MASSIMILIANO BARALDI
7 BUL1039 MARIN PEYCHEV
8 TJK4907 KHAYRULLO ABDURAHIMOV
9 BRA3203 CARLOS GONCALVES
10 LAT5311 MARTINS OLINS
11 GBR2713 COLIN TAYLOR
12 LAT5312 KASPARS GARGURNIS

Disabled Mens Right 90
1 RUS2881 RUSLAN MAMEDOV
2 RUS2880 ROMAN KRUGLIKOV
3 USA3949 ROBERT BROWN
4 UKR2228 VADYM KRASOV
5 BRA3209 CARLOS DAVOLI
6 ITA4165 MICHELE IACONO
7 TUR5130 FAZILOGULLARI YILMAZ
8 UKR2229 OLEKSANDR AGRYCH
9 SUI3632 KURT ITIN
10 BUL1014 ZAHARI STOYANOV
11 IND4606 DALJEET SINGH
12 HUN3422 ZOLTAN ROJKO
13 HUN3423 SANDOR SEUCH

Disabled Mens Right 90+
1 TUR5136 DINLEYICI MUSTAFA
2 TUR5135 AYCE SUREYYA
3 TJK4908 AKMAL QODIROV
5 RUS2884 MAGOMED NASRULAEV
6 RUS2882 VLADIMIR MAKARISHCHEV
7 UKR2231 OLEKSANDR MYLEN KYY
8 SWE3008 PER-OLE OTTERHOLM
9 SWE3032 ROLAND JONSSON
10 ITA4166 FRANCESCO ALBORGHETTI
11 KAZ2036 RUSTAM AKRAMOV





Masters Ladies Right



Master Ladies Right 60
1 BRA3212 CHIS REJANE
2 HUN3419 JUDIT ZSIRAINE
3 USA3941 MARGIE CIACCIO
4 SWE3030 ANN JOHANSSON
5 SWE3022 ERICA HOLMSTROM
6 BRA3210 MARIA BOGNAR
7 ITA4162 MARIANGELA PELAGATTI
8 USA3947 CHERYL HARPER
9 RUS2893 OLGA OREKHOVA
10 HUN3420 AGNES SZVETLANA BOLLOK
11 POL2519 BOZENA CICHOPEK

Master Ladies Right 70
1 ITA4163 LUCIANA FOIANESI
2 GER2319 PETRA SPATZ
3 SWE3031 KARINA KARLSSON
4 CAN1828 TAMARA MITTS
5 RUS2850 TAYANA ONANOVA
6 USA3943 SHERRY OLSON
7 KGZ5910 OLGA IAROSLAVTSEVA

Master Ladies Right 80
1 SWE3026 PIRJO LAITURI
2 BRA3222 HELENICE ALMEIDA
3 RUS2851 LARISA BOROVINSKAYA
4 ITA4161 ROSALBA SCALI
5 BUL1013 ELENA DIMITROVA

Master Ladies Right 80+
1 CAN1827 LORI POW
2 BRA3221 SILENE DATAS
3 BRA3223 ABADIA NASCIMENTO
4 USA3945 DEENA HAYNES
5 USA3948 GWEN MORGAN
6 FIN1515 PAIVI HEININEN
7 RUS2852 RIMMA BOLDYREVA



Master Mens Right


Master Mens Right 70
1 LTU6106 KESTUTIS TARNAUSKAS
2 USA3929 MARVIN BERRY
3 CZE1612 MARTIN FARKAS
4 ITA4142 FRANCO CAPRA
5 RUS2824 NIKOLAY OBUKHOV
6 ITA4143 GIOVANNI ACCARDO
7 USA3930 GENE DUNN
8 KAZ2028 NURLAN KASSYMZHANOV
9 SWE3012 RONNY CEDER
10 JPN1910 KATSUMI TSUTSUI
11 GER2341 ANDREAS GARCIA
12 ESP4214 JUAN MIRAS
13 FRA1316 DIDIER DESMEDT
14 HUN3413 SANDOR GYENES
15 SWE3013 RICKARD PERSSON
16 FRA1303 VITALY DUZUGKOYEV

Master Mens Right 80
1 TUR5107 HAYDAR GILDIL
2 USA3911 RON KLEMBA
3 RUS2833 NIKOLAY MORSUEV
4 SWE3014 THIMY LUNDGREN
5 UKR2218 ANDRIY FILIPPOV
6 FIN1510 PASI KUNNARI
7 CAN1833 GORD SQUIRE
8 ITA4117 ROBERTO CORONA
9 ITA4145 ERMANNO MARANGON
10 AUS1101 HUSAM SAFFURI
11 ARM4007 DAVIT NERSISYAN
12 RUS2832 ALEXANDER BAKLANOV
13 SUI3621 ANDY EICHMANN
14 BEL1204 OLIVIER HEUSE
15 UKR2219 VLADYSLAV DZISIAK
16 IND4602 MUSTAFA ALI
17 USA3931 LIVINSGTON VAUGHT
18 BRA3209 CARLOS DAVOLI
19 RSA3808 WILLIE BOTHA
20 FIN1509 JUKKA-PEKKA LUKKARILA
21 AZE6009 JAVID MIRZAKULIYEV
22 BEL1205 FREDERIC ANDRE
23 POL2515 KRZYSZTOF TUR
24 LAT5303 AINARS CIRPONIS
25 CAN1821 STEPHEN MCGRATH
26 BLR2615 YURI IVANOV
27 SUI3610 FREDY BRUNNER

Master Mens Right 90
1 USA3932 ALAN BOWN
2 NOR1405 ARNE THUEN
3 ITA4147 MASSIMO GASPARINI
4 ITA4148 ERMES PAGANIN
5 SWE3015 JORGEN KARLSSON
6 USA3933 JON VINIKOOR
7 LTU6107 ROMUTIS PALISKIS
8 HUN3414 JANOS LAKATOS
9 SUI3613 NICOLAS CURRAT
10 BUL1011 DANIEL JIVKOV
11 UKR2220 GENNADIY DANYUK
12 BLR2603 IHAR KLIMASHEUSKI
13 SWE3016 GORAN HELLSTROM
14 SUI3622 RICCARDO MANZINI
15 FIN1511 JOUKO HAANPAA
16 FIN1512 JANNE ANTILA
17 FRA1317 JEAN-LUC SIEBERT
18 CAN1822 DARRELL STEFFENSEN
19 RUS2834 EVGENY SCHISCHOV

Master Mens Right 100
1 LAT5309 MODRIS STALGEVICS
2 UKR2221 SERGIY KUZMIN
3 USA3919 JARROD LEVULETT
4 SWE3017 THOMAS FALTSJO
5 TUR5112 ATILE KOCAK
6 CAN1813 SHAWN ROSS
7 GER2315 STEFAN METKA
8 CAN1812 CRAIG MITCHELL
9 HUN3415 FERENC SIMON
10 LTU6105 VYDAS MIKELIONIS
11 CZE1613 MILAN SVOBODA
12 IND4603 HASHIM REZA ZABETH
13 GER2316 MICHAEL MUCHA
14 USA3927 ROBERT COPPLA
15 RUS2890 ALBERT SAYFUTDINOV
16 ROM2416 CORNEL NOVITCHI

Master Mens Right 100+
1 USA3922 TIM BRESNAN
2 HUN3417 GYORGY SZASZ
3 GBR2708 ALAN GREAVES
4 UKR2223 MYKOLA LEONOV
5 RSA3805 CORNELIUS GRIGORIUS NEL
6 USA3920 JIM BRYAN
7 RUS2835 SERGEY GONCHAROV
8 CAN1820 EARL WILSON
9 POL2516 IHOR MAZURENKO
10 SUI3624 HANS DOUJAK
11 FIN1513 JARMO RUOTSALAINEN
12 HUN3416 ISTVAN MACZ
13 RUS2836 FANIS NURETDINOV
14 ITA4151 NANDO BUCCHI
15 FRA1318 DAVID OUKOLOFF
16 CAN1832 LUKE LAPORTE
17 SWE3018 RONNEY JOHANSSON
18 IND4607 PRAN PRATIM CHALIHA



Grand Master Right


Grand Master Right 75
1 CAN1816 DAVE HICKS
2 CAN1815 SYLVIO BOURQUE
3 SWE3011 MATS OTTOSSON
4 GER2313 JURGEN BAUMANN
5 HUN3412 MIHALY JOZSA
6 ITA4136 VINCENZO TRIPODI
7 USA3925 CURTIS CHIAPPONE
8 RUS2825 VICTOR ZAYTSEV
9 LAT5307 IVARS CIRULIS
10 USA3924 STEVE MYERS
11 RUS2824 NIKOLAY OBUKHOV
12 ESP4214 JUAN MIRAS
13 FIN1501 MARKKU VAINIO
14 SUI3634 KURT KELLENBERGER

Grand Master Right 90
1 USA3926 JOHN WOOLSEY
2 NOR1405 ARNE THUEN
3 ITA4137 ANTONIO DE FILIPPO
4 RUS2826 ALEXANDR POZDNYAKOV
5 ITA4139 ATTILIO GHEZZI
6 CZE1611 JAROSLAV STUSEK
7 CAN1819 GILLES PERRON
8 CAN1817 JOSEF TROCHA
9 GER2314 SANDOR SZILAGYI
10 POL2513 ANDRZEJ HYMER
11 RUS2827 GOCHA ONANASCHVILI
12 SUI3620 WILLI WEIBEL
13 UZB1708 FIKRAT KERIMOV

Grand Master Right 90+
1 CAN1820 EARL WILSON
2 AZE6008 MINABADDIN GURBANOV
3 RUS2829 VLADIMIR STEPANOV
4 USA3927 ROBERT COPPLA
5 RSA3810 DANIE DU TOIT
6 BLR2614 GENADI GOLOVESHKO
7 FRA1315 BRUNO BIAVA
8 POL2514 STANISLAW GRALAK
9 CAN1818 JULES GIROUX
10 FRA1314 HERVE BALLAUD
11 KGZ5907 DZHEENBEK MUKAMBETOV
12 UKR2217 VALERIY GOLOVCHENKO
13 ITA4140 GIULIO BERTACCHI
14 TJK4905 NADYRKHAN DARIGI
15 RUS2830 PETR PROKHOROV
16 ITA4141 LORIS ARIZZI
17 LTU6105 VYDAS MIKELIONIS
18 USA3928 BILL NELSON



Senior Grand Master Right


Senior Grand Master Right 75
1 CAN1816 DAVE HICKS
2 JPN1911 SATOSHI TAKEI
3 JPN1912 RYUJI SAYAMA
4 FRA1319 JACKY MARIAN CICHECKI

Senior Grand Master Right 90+
1 FRA1320 ALAIN LANIQUE
2 USA3935 JOE RAMIREZ
3 GRE5002 FILIKIDIS PANTELIS
4 ITA4140 GIULIO BERTACCHI

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

06/07/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

2.7.2017. Hotel Westin, Zagreb, Hrvatska 199 natjecatelja, 18 država Službeni…
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke