Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2011 - Turska

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2011 - Turska

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2011 - Turska

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2011 - Turska

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2011 - Turska

Službeni rezultati XXI europskog prvenstva

Left Hand results Women


Junior Women Left 45


1. Kristina Tikhonova, Russia, 10 pts
2. Anastasiya Kostyukevich, Russia, 7 pts
3. Umran Keser, Turkey, 5 pts
4. Maryna Shulika, Ukraine, 4 pts
5. Gulistan Korkmaz, Turkey, 3 pts
 

Right Hand Results Women


Junior Women Right 45

1. Kristina Tikhonova, Russia, 10 pts
2. Gulistan Korkmaz, Turkey, 7 pts
3. Umran Keser, Turkey, 5 pts
4. Tatiana Ivanizkaya, Russia, 4 pts
5. Maryna Shulika, Ukraine, 3 pts
 

 

Junior Women Left 50

1. Milyausha Gimranova, Russia, 10 pts
2. Kristina Fomina, Russia, 7 pts
3. Isil Sismanlar, Turkey, 5 pts
4. Meryem Celik, Turkey, 4 pts
 

Junior Women Right 50

1. Kristina Fomina, Russia, 10 pts
2. Milyausha Gimranova, Russia, 7 pts
3. Isil Sismanlar, Turkey, 5 pts
4. Meryem Celik, Turkey, 4 pts
 

 

Junior Women Left 55

1. Yulia Pyrkina, Russia, 10 pts
2. Marine Putkaradze, Georgia, 7 pts
3. Zalina Mouraova, Russia, 5 pts
4. Anastasiya Goncharenko, Ukraine, 4 pts
5. Izgi Topbas, Turkey, 3 pts
6. Natalia Kwiatkowska, Poland, 2 pts
7. Tugce Saritac, Turkey, 1 pts
8. Valentyna Markevych, Ukraine, 0 pts
9. Judita Olesova, Slovakia, 0 pts
 

Junior Women Right 55

1. Yulia Pyrkina, Russia, 10 pts
2. Anastasiya Goncharenko, Ukraine, 7 pts
3. Tugce Saritac, Turkey, 5 pts
4. Zalina Mouraova, Russia, 4 pts
5. Valentyna Markevych, Ukraine, 3 pts
6. Marine Putkaradze, Georgia, 2 pts
7. Natalia Kwiatkowska, Poland, 1 pts
8. Judita Olesova, Slovakia, 0 pts
9. Izgi Topbas, Turkey, 0 pts
 

 

Junior Women Left 60

1. Kristina Gatzoeva, Russia, 10 pts
2. Sevim Gunacti, Turkey, 7 pts
3. Ipek Ozgun Deper, Turkey, 5 pts
4. Silvia Zvirblyte, Lithuania, 4 pts
5. Patrycja Ziarkiewicz, Poland, 3 pts
 

Junior Women Right 60

1. Kristina Gatzoeva, Russia, 10 pts
2. Fehime Tugcenur Kurt, Turkey, 7 pts
3. Sevim Gunacti, Turkey, 5 pts
4. Silvia Zvirblyte, Lithuania, 4 pts
5. Patrycja Ziarkiewicz, Poland, 3 pts
 

 

Junior Women Left 65

1. Ekaterina Baburina, Russia, 10 pts
2. Denise Backlund, Sweden, 7 pts
3. Aleksandra Akaeva, Russia, 5 pts
4. Olena Kuzmych, Ukraine, 4 pts
5. Karolin Andersson, Sweden, 3 pts
 

Junior Women Right 65

1. Ekaterina Baburina, Russia, 10 pts
2. Denise Backlund, Sweden, 7 pts
3. Karolin Andersson, Sweden, 5 pts
4. Olena Kuzmych, Ukraine, 4 pts
5. Aleksandra Akaeva, Russia, 3 pts
 

 

Junior Women Left 70

1. Alena Miromanova, Russia, 10 pts
2. Dzerassa Karaeva, Russia, 7 pts
3. Lovisa Wahlstrom, Sweden, 5 pts
4. Indre Laivyte, Lithuania, 4 pts
5. Seyma Aksoy, Turkey, 3 pts
6. Jessica Lindkvist, Sweden, 2 pts
7. Izel Besler, Turkey, 1 pts
 

Junior Women Right 70

1. Alena Miromanova, Russia, 10 pts
2. Dzerassa Karaeva, Russia, 7 pts
3. Lovisa Wahlstrom, Sweden, 5 pts
4. Indre Laivyte, Lithuania, 4 pts
5. Seyma Aksoy, Turkey, 3 pts
6. Jessica Lindkvist, Sweden, 2 pts
7. Izel Besler, Turkey, 1 pts
 

 

Junior Women Left +70

1. Raminta Zvirblyte, Lithuania, 10 pts
2. Irina Burmistrova, Russia, 7 pts
3. Jennifer Lindkvist, Sweden, 5 pts
4. Nonna Vazaeva, Russia, 4 pts
5. Ayse Kubra Yeniler, Turkey, 3 pts
6. Rebecca Jonasson, Sweden, 2 pts
 

Junior Women Right +70

1. Raminta Zvirblyte, Lithuania, 10 pts
2. Viktoriya Voronina, Russia, 7 pts
3. Irina Burmistrova, Russia, 5 pts
4. Jennifer Lindkvist, Sweden, 4 pts
5. Rebecca Jonasson, Sweden, 3 pts
6. Ayse Kubra Yeniler, Turkey, 2 pts
 

 

Senior Women Left 50

1. Esra Kiraz, Turkey, 10 pts
2. Tatiana Istomina, Russia, 7 pts
3. Gulsen Savas, Turkey, 5 pts
4. Natalia Babych, Ukraine, 4 pts
5. Larysa Shapavalava, Belarus, 3 pts
6. Elizaveta Polovnikova, Russia, 2 pts
7. Maria Raeva, Bulgaria, 1 pts
 

Senior Women Right 50

1. Diana Scharafieva, Russia, 10 pts
2. Esra Kiraz, Turkey, 7 pts
3. Bella Batchaeva, Russia, 5 pts
4. Gulsen Savas, Turkey, 4 pts
5. Maria Raeva, Bulgaria, 3 pts
6. Natalia Babych, Ukraine, 2 pts
7. Larysa Shapavalava, Belarus, 1 pts
 

 

Senior Women Left 55

1. Irina Mazurenko, Russia, 10 pts
2. Viktoriia Iliushyna, Ukraine, 7 pts
3. Katrin Mook, Germany, 5 pts
4. Carolina Pettersson, Sweden, 4 pts
5. Yana Gurchenko, Ukraine, 3 pts
6. Diana Albegova, Russia, 2 pts
7. Mari Thyssel, Sweden, 1 pts
8. Tuba Koc, Turkey, 0 pts
9. Arzu Donmez, Turkey, 0 pts
10. Darina Tsetskhladze, Georgia, 0 pts
 

Senior Women Right 55

1. Diana Albegova, Russia, 10 pts
2. Irina Mazurenko, Russia, 7 pts
3. Arzu Donmez, Turkey, 5 pts
4. Viktoriia Iliushyna, Ukraine, 4 pts
5. Katrin Mook, Germany, 3 pts
6. Tuba Koc, Turkey, 2 pts
7. Mari Thyssel, Sweden, 1 pts
8. Larysa Tykhonovych, Ukraine, 0 pts
9. Darina Tsetskhladze, Georgia, 0 pts
10. Carolina Pettersson, Sweden, 0 pts
 

 

Senior Women Left 60

1. Ekaterina Larina, Russia, 10 pts
2. Lucia Debnarova, Slovakia, 7 pts
3. Fia Reisek, Sweden, 5 pts
4. Elena Kurenkova, Russia, 4 pts
5. Novie Wilhelmsson, Sweden, 3 pts
6. Gonul Sak, Turkey, 2 pts
7. Anna Karrila, Finland, 1 pts
8. Larysa Tykhonovych, Ukraine, 0 pts
9. Zuzana Svobodova, Czech Republic, 0 pts
 

Senior Women Right 60

1. Ekaterina Larina, Russia, 10 pts
2. Fia Reisek, Sweden, 7 pts
3. Lucia Debnarova, Slovakia, 5 pts
4. Luiza Gabueva, Russia, 4 pts
5. Gonul Sak, Turkey, 3 pts
6. Novie Wilhelmsson, Sweden, 2 pts
7. Zuzana Svobodova, Czech Republic, 1 pts
8. Anna Karrila, Finland, 0 pts
 

 

Senior Women Left 65

1. Sarah Backman, Sweden, 10 pts
2. Irina Gladkaya, Russia, 7 pts
3. Felicia Rydstedt, Sweden, 5 pts
4. Natalia Truskalova, Ukraine, 4 pts
5. Diana Kaysinova, Russia, 3 pts
6. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 2 pts
7. Lenka Vojtkova, Czech Republic, 1 pts
8. Veronika Ocipova, Slovakia, 0 pts
9. Julie Tronsmo, Norway, 0 pts
10. Zoia Sidelnikova, Ukraine, 0 pts
11. Isil Metin, Turkey, 0 pts
12. Malgorzata Ostrowska, Poland, 0 pts
 

Senior Women Right 65

1. Sarah Backman, Sweden, 10 pts
2. Irina Gladkaya, Russia, 7 pts
3. Felicia Rydstedt, Sweden, 5 pts
4. Isil Metin, Turkey, 4 pts
5. Veronika Ocipova, Slovakia, 3 pts
6. Ekaterina Nikisheva, Russia, 2 pts
7. Natalia Truskalova, Ukraine, 1 pts
8. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 0 pts
9. Nataliia Radchuk, Ukraine, 0 pts
10. Malgorzata Ostrowska, Poland, 0 pts
11. Julie Tronsmo, Norway, 0 pts
12. Lenka Vojtkova, Czech Republic, 0 pts
 

 

Senior Women Left 70

1. Irina Makeeva, Russia, 10 pts
2. Elin Haag, Sweden, 7 pts
3. Nataliia Radchuk, Ukraine, 5 pts
4. Kateryna Mochalova, Ukraine, 4 pts
5. Evgeniya Fomina, Russia, 3 pts
6. Seyma Aksoy, Turkey, 2 pts
7. Thommen Caroline, Switzerland, 1 pts
8. Joanna Daminska, Poland, 0 pts
9. Ceyda Nur Taskin, Turkey, 0 pts
 

Senior Women Right 70

1. Irina Makeeva, Russia, 10 pts
2. Kateryna Mochalova, Ukraine, 7 pts
3. Ceyda Nur Taskin, Turkey, 5 pts
4. Munire Tunca, Turkey, 4 pts
5. Evgeniya Fomina, Russia, 3 pts
6. Joanna Daminska, Poland, 2 pts
7. Lovisa Wahlstrom, Sweden, 1 pts
8. Thommen Caroline, Switzerland, 0 pts
9. Zoia Sidelnikova, Ukraine, 0 pts
 

 

Senior Women Left 80

1. Alina Samotoy, Russia, 10 pts
2. Natalia Gurzieva, Russia, 7 pts
3. Tanja Killmaier, Germany, 5 pts
4. Zeynep Cakiroglu, Turkey, 4 pts
5. Nazan Sahin, Turkey, 3 pts
 

Senior Women Right 80

1. Yulia Anokhina, Russia, 10 pts
2. Natalia Gurzieva, Russia, 7 pts
3. Tanja Killmaier, Germany, 5 pts
4. Zeynep Cakiroglu, Turkey, 4 pts
5. Nazan Sahin, Turkey, 3 pts
 

 

Senior Women Left +80

1. Egle Vaitkute, Lithuania, 10 pts
2. Vika Gabakova, Russia, 7 pts
3. Liliya Khamidullina, Russia, 5 pts
4. Zanna Cingule, Latvia, 4 pts
5. Katrin Konstantinova, Bulgaria, 3 pts
6. Esra Inceyakar, Turkey, 2 pts
7. Sevcan Basaran, Turkey, 1 pts
 

Senior Women Right +80

1. Egle Vaitkute, Lithuania, 10 pts
2. Zanna Cingule, Latvia, 7 pts
3. Liliya Khamidullina, Russia, 5 pts
4. Vika Gabakova, Russia, 4 pts
5. Zeynep Cebeci, Turkey, 3 pts
6. Katrin Konstantinova, Bulgaria, 2 pts
7. Sevcan Basaran, Turkey, 1 pts
8. Kornelia Masnik, Poland, 0 pts
 

 

Masters Women Left 60

1. Judit Zsirai, Hungary, 10 pts
2. Mari Thyssel, Sweden, 7 pts
3. Olga Orekhova, Russia, 5 pts
4. Nataliia Penkova, Ukraine, 4 pts
5. Tatiana Tsvetkova, Russia, 3 pts
6. Tetyana Filippova, Ukraine, 2 pts
 

Masters Women Right 60

1. Mari Thyssel, Sweden, 10 pts
2. Judit Zsirai, Hungary, 7 pts
3. Olga Orekhova, Russia, 5 pts
4. Nataliia Penkova, Ukraine, 4 pts
5. Tatiana Tsvetkova, Russia, 3 pts
6. Tetyana Filippova, Ukraine, 2 pts
 

 

Masters Women Left 70

1. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 10 pts
2. Pirjo Laituri, Sweden, 7 pts
3. Helena Pettersson, Sweden, 5 pts
4. Tatiana Onanova, Russia, 4 pts
 

Masters Women Right 70

1. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 10 pts
2. Pirjo Laituri, Sweden, 7 pts
3. Tatiana Onanova, Russia, 5 pts
4. Helena Pettersson, Sweden, 4 pts
 

 

Masters Women Left 80

1. Maria Wester, Sweden, 10 pts
2. Tanja Killmaier, Germany, 7 pts
3. Larisa Borovinskaya, Russia, 5 pts
 

Masters Women Right 80

1. Tanja Killmaier, Germany, 10 pts
2. Camilla Kaettstroem, Germany, 7 pts
3. Maria Wester, Sweden, 5 pts
4. Larisa Borovinskaya, Russia, 4 pts
 

 

Masters Women Left +80

1. Rimma Boldyreva, Russia, 10 pts
2. Nazila Gadirova, Azerbaijan, 7 pts
3. Sevcan Basaran, Turkey, 5 pts
 

Masters Women Right +80

1. Rimma Boldyreva, Russia, 10 pts
2. Nazila Gadirova, Azerbaijan, 7 pts
3. Sevcan Basaran, Turkey, 5 pts
 

 

Disabled Women Left 60

1. Svetlana Kuznetsova, Russia, 10 pts
2. Nadezda Sycheva, Russia, 7 pts
3. Macide Uzulmez, Turkey, 5 pts
4. Filiz Tazan, Turkey, 4 pts
5. Lada Hadzhieva, Bulgaria, 3 pts
6. Olga Lieshukova, Ukraine, 2 pts
7. Simona Avtuchovi, Lithuania, 1 pts
8. Anna Jankowska, Poland, 0 pts
 

Disabled Women Right 60

1. Svetlana Kuznetsova, Russia, 10 pts
2. Macide Uzulmez, Turkey, 7 pts
3. Lada Hadzhieva, Bulgaria, 5 pts
4. Nadezda Sycheva, Russia, 4 pts
5. Filiz Tazan, Turkey, 3 pts
6. Anna Jankowska, Poland, 2 pts
7. Olga Lieshukova, Ukraine, 1 pts
8. Simona Avtuchovi, Lithuania, 0 pts
 

 

Disabled Women Left +60

1. Natalia Bolshakova, Russia, 10 pts
2. Aleksandra Akaeva, Russia, 7 pts
3. Fatime Eda Saltan, Turkey, 5 pts
4. Marta Grabowska, Poland, 4 pts
5. Sakire Annal, Turkey, 3 pts
6. Kornelia Masnik, Poland, 2 pts
7. Emilya Stoyanova, Bulgaria, 1 pts
8. Nedialka Kamburova, Bulgaria, 0 pts
 

Disabled Women Right +60

1. Aleksandra Akaeva, Russia, 10 pts
2. Kornelia Masnik, Poland, 7 pts
3. Fatime Eda Saltan, Turkey, 5 pts
4. Zeynep Yilmaz, Turkey, 4 pts
5. Natalia Bolshakova, Russia, 3 pts
6. Emilya Stoyanova, Bulgaria, 2 pts
7. Marta Grabowska, Poland, 1 pts
 



Left Hand results Men


Junior Men Left 50


1. Vladimir Kostochka, Russia, 10 pts
2. Ruslan Ismagilov, Russia, 7 pts
3. Denis Porozhnyak, Ukraine, 5 pts
4. Mithat Elci, Turkey, 4 pts
5. Tarik Dogan, Turkey, 3 pts
6. Artur Poghosyan, Armenia, 2 pts
 



Right Hand Results Men


Junior Men Right 50

1. Gismat Vakilov, Azerbaijan, 10 pts
2. Denis Porozhnyak, Ukraine, 7 pts
3. Ruslan Ismagilov, Russia, 5 pts
4. Andrey Korotkij, Russia, 4 pts
5. Tarik Dogan, Turkey, 3 pts
6. Mithat Elci, Turkey, 2 pts
7. Artur Poghosyan, Armenia, 1 pts
 

Junior Men Left 55

1. Maksim Svetlolobov, Russia, 10 pts
2. Leonid Smirnov, Russia, 7 pts
3. M. Batuhan Ulas, Turkey, 5 pts
4. Ibraim Ibragimov, Ukraine, 4 pts
5. Gokhan Altinok, Turkey, 3 pts
6. Giorgi Otinashvili, Georgia, 2 pts
7. Afgan Muradov, Azerbaijan, 1 pts
 

Junior Men Right 55

1. Maksim Svetlolobov, Russia, 10 pts
2. Leonid Smirnov, Russia, 7 pts
3. Giorgi Otinashvili, Georgia, 5 pts
4. Ibraim Ibragimov, Ukraine, 4 pts
5. M. Batuhan Ulas, Turkey, 3 pts
6. Afgan Muradov, Azerbaijan, 2 pts
7. Yavuz Gundognu, Turkey, 1 pts
 

Junior Men Left 60

1. Yauheni Kavalenka, Belarus, 10 pts
2. Khanafiy Khasanov, Russia, 7 pts
3. Vilnur Nabiev, Russia, 5 pts
4. Yolian Hristov, Bulgaria, 4 pts
5. Kenan Nermanli, Turkey, 3 pts
6. Titus Bizgan, Romania, 2 pts
7. Seyfullah Yilmazsoy, Turkey, 1 pts
 

Junior Men Right 60

1. Ievgen Daali, Ukraine, 10 pts
2. Yauheni Kavalenka, Belarus, 7 pts
3. Yolian Hristov, Bulgaria, 5 pts
4. Vilnur Nabiev, Russia, 4 pts
5. Titus Bizgan, Romania, 3 pts
6. Seyfullah Yilmazsoy, Turkey, 2 pts
7. Bugracan Isik, Turkey, 1 pts
8. Khanafiy Khasanov, Russia, 0 pts
 

Junior Men Left 65

1. Soslan Akhpolov, Russia, 10 pts
2. Derenik Stepanyan, Armenia, 7 pts
3. Furkan Cimen, Turkey, 5 pts
4. Philipp Stahlhofen, Germany, 4 pts
5. Abdullah Laylalar, Turkey, 3 pts
6. Razvan Ionutas, Romania, 2 pts
7. Michal Kolnik, Czech Republic, 1 pts
8. Arsen Manukov, Armenia, 0 pts
9. Paul Bologa, Romania, 0 pts
10. Damir Jurcic, Croatia, 0 pts
 

Junior Men Right 65

1. Soslan Akhpolov, Russia, 10 pts
2. Derenik Stepanyan, Armenia, 7 pts
3. Dominik Glod, Slovakia, 5 pts
4. Philipp Stahlhofen, Germany, 4 pts
5. Paul Bologa, Romania, 3 pts
6. Razvan Ionutas, Romania, 2 pts
7. Damir Jurcic, Croatia, 1 pts
8. Ibrahim Aday, Turkey, 0 pts
9. Arsen Manukov, Armenia, 0 pts
10. Furkan Cimen, Turkey, 0 pts
11. Michal Kolnik, Czech Republic, 0 pts
 

Junior Men Left 70

1. Eldar Appazov, Ukraine, 10 pts
2. Nadir Azizbayli, Azerbaijan, 7 pts
3. Lascha Abaschidze, Russia, 5 pts
4. Vitalijus Limontas, Lithuania, 4 pts
5. Erik Gevorgyan, Armenia, 3 pts
6. Dzmitry Nestsiarenka, Belarus, 2 pts
7. Mykola Artiukh, Ukraine, 1 pts
8. Emre Ecevit, Turkey, 0 pts
9. Giorgi Koroglishvii, Georgia, 0 pts
10. Gevork Kuyumchyan, Russia, 0 pts
11. Marius Jurovschi, Romania, 0 pts
12. Emil Szakola, Poland, 0 pts
13. Gokhan Karagoz, Turkey, 0 pts
 

Junior Men Right 70

1. Gevork Kuyumchyan, Russia, 10 pts
2. Alexander Zinchenko, Russia, 7 pts
3. Marius Jurovschi, Romania, 5 pts
4. Eldar Appazov, Ukraine, 4 pts
5. Dzmitry Nestsiarenka, Belarus, 3 pts
6. Erik Gevorgyan, Armenia, 2 pts
7. Vitalijus Limontas, Lithuania, 1 pts
8. Gokhan Karagoz, Turkey, 0 pts
9. Mykola Artiukh, Ukraine, 0 pts
10. Mustafa Demir, Turkey, 0 pts
11. Nadir Azizbayli, Azerbaijan, 0 pts
12. Giorgi Koroglishvii, Georgia, 0 pts
13. Emil Szakola, Poland, 0 pts
 

Junior Men Left 80

1. Pavel Lunev, Russia, 10 pts
2. Merab Kakabadze, Georgia, 7 pts
3. Arman Stepanyan, Armenia, 5 pts
4. Taymuraz Driaev, Russia, 4 pts
5. Joar Backman, Sweden, 3 pts
6. Lukasz Glowacki, Poland, 2 pts
7. Emil Eriksson, Sweden, 1 pts
8. Cahit Ean Akyol, Turkey, 0 pts
9. Riza Devletov, Ukraine, 0 pts
10. Emre Toker, Turkey, 0 pts
 

Junior Men Right 80

1. Merab Kakabadze, Georgia, 10 pts
2. Eldar Aliskendarov, Russia, 7 pts
3. Riza Devletov, Ukraine, 5 pts
4. Arman Stepanyan, Armenia, 4 pts
5. Ozgur Serin, Turkey, 3 pts
6. Vadim Ulyaschev, Russia, 2 pts
7. Cahit Ean Akyol, Turkey, 1 pts
8. Emil Eriksson, Sweden, 0 pts
9. Lukasz Glowacki, Poland, 0 pts
 

Junior Men Left +80

1. Sergey Chigir, Russia, 10 pts
2. Adrian Laurus, Romania, 7 pts
3. Dmitriy Silaev, Russia, 5 pts
4. Alexandru Epuran, Romania, 4 pts
5. Ertugrul Ipek, Turkey, 3 pts
6. Mindaugas Sutkaitis, Lithuania, 2 pts
7. Matej Frisch, Czech Republic, 1 pts
8. Erik Olofsson, Sweden, 0 pts
9. Artur Borovko, Belarus, 0 pts
10. Emirhan Kaymak, Turkey, 0 pts
 

Junior Men Right +80

1. Adrian Laurus, Romania, 10 pts
2. Dmitriy Silaev, Russia, 7 pts
3. Mindaugas Sutkaitis, Lithuania, 5 pts
4. Matej Frisch, Czech Republic, 4 pts
5. Ertugrul Ipek, Turkey, 3 pts
6. Sergey Chigir, Russia, 2 pts
7. Emirhan Kaymak, Turkey, 1 pts
8. Alexandru Epuran, Romania, 0 pts
9. Erik Olofsson, Sweden, 0 pts
10. Artur Borovko, Belarus, 0 pts
 

Senior Men Left 55

1. Georgi Gaydardjiev, Bulgaria, 10 pts
2. Dmytro Bezkorovainyi, Ukraine, 7 pts
3. Arsen Chomaev, Russia, 5 pts
4. Radik Komalov, Russia, 4 pts
5. Stilyan Panchev, Bulgaria, 3 pts
6. Giorgi Purtseladze, Georgia, 2 pts
7. Ismail Turker, Turkey, 1 pts
8. Ismail Kizilay, Turkey, 0 pts
9. Janusz Kowal, Poland, 0 pts
 

Senior Men Right 55

1. Georgi Gaydardjiev, Bulgaria, 10 pts
2. Dmytro Bezkorovainyi, Ukraine, 7 pts
3. Mehmet Cetinkaya, Turkey, 5 pts
4. Alibek Khasanov, Russia, 4 pts
5. Arsen Chomaev, Russia, 3 pts
6. Giorgi Purtseladze, Georgia, 2 pts
7. Stilyan Panchev, Bulgaria, 1 pts
8. Birhan Solmaz, Turkey, 0 pts
9. Janusz Kowal, Poland, 0 pts
 

Senior Men Left 60

1. Roman Zerekaev, Russia, 10 pts
2. Kazbek Chagarov, Russia, 7 pts
3. Vileni Gabrava, Georgia, 5 pts
4. Mehmet Ali Uzul, Turkey, 4 pts
5. Ivan Afanasik, Belarus, 3 pts
6. Arman Piroyan, Armenia, 2 pts
7. Jozsef Gabor Fenyvesi, Hungary, 1 pts
8. Maksym Galashko, Ukraine, 0 pts
9. Lasha Kakhelashvili, Georgia, 0 pts
10. Mehmet Ali Erdogan, Turkey, 0 pts
11. Dimitri Jakovlev, Finland, 0 pts
12. Joakim Edvall, Sweden, 0 pts
13. Dimitar Sterev, Bulgaria, 0 pts
14. Anzaur Merkel, Germany, 0 pts
 

Senior Men Right 60

1. Oleksandr Balandin, Ukraine, 10 pts
2. Roman Zerekaev, Russia, 7 pts
3. Fabian Taeger, Germany, 5 pts
4. Mehmet Ali Uzul, Turkey, 4 pts
5. Lasha Kakhelashvili, Georgia, 3 pts
6. Vileni Gabrava, Georgia, 2 pts
7. Arman Piroyan, Armenia, 1 pts
8. Ivan Afanasik, Belarus, 0 pts
9. Anzaur Merkel, Germany, 0 pts
10. Mikhail Tovmasyan, Russia, 0 pts
11. Cemal Ak, Turkey, 0 pts
12. Dimitri Jakovlev, Finland, 0 pts
13. Maksym Galashko, Ukraine, 0 pts
 

Senior Men Left 65

1. Oleg Zhokh, Ukraine, 10 pts
2. Evren Serhat Arslan, Turkey, 7 pts
3. Murat Borlakov, Russia, 5 pts
4. Valiantin Bobrovich, Belarus, 4 pts
5. Aslanbek Berezov, Russia, 3 pts
6. Revaz Gogiashvili, Georgia, 2 pts
7. Zohrab Mahsimov, Azerbaijan, 1 pts
8. Khaiser Ibrishev, Ukraine, 0 pts
9. Smbat Tatevosyan, Armenia, 0 pts
10. Jan Erik Sunde, Norway, 0 pts
11. Onur Onder, Turkey, 0 pts
12. Hayk Harutyunyan, Armenia, 0 pts
13. Jan Taeger, Germany, 0 pts
14. Dawid Groch, Poland, 0 pts
 

Senior Men Right 65

1. Evren Serhat Arslan, Turkey, 10 pts
2. Murat Borlakov, Russia, 7 pts
3. Zohrab Mahsimov, Azerbaijan, 5 pts
4. Artur Akoev, Russia, 4 pts
5. Revaz Gogiashvili, Georgia, 3 pts
6. Khaiser Ibrishev, Ukraine, 2 pts
7. Jan Taeger, Germany, 1 pts
8. Mustafa Onay, Turkey, 0 pts
9. Jan Erik Sunde, Norway, 0 pts
10. Nikolozi Tsereteli, Georgia, 0 pts
11. Valiantin Bobrovich, Belarus, 0 pts
12. Smbat Tatevosyan, Armenia, 0 pts
13. Hayk Harutyunyan, Armenia, 0 pts
14. Philipp Stahlhofen, Germany, 0 pts
15. Dawid Groch, Poland, 0 pts
 

Senior Men Left 70

1. Vladimir Mnatsakanyan, Armenia, 10 pts
2. Alexander Voronetskiy, Russia, 7 pts
3. Immanual Ozyurek, Turkey, 5 pts
4. Hristo Delidzhakov, Bulgaria, 4 pts
5. Giorgi Asumbani, Georgia, 3 pts
6. Viorel Dobrin, Romania, 2 pts
7. Alex Abutidze, Georgia, 1 pts
8. Grigory Valiev, Russia, 0 pts
9. Oleg Chernyavsky, Ukraine, 0 pts
10. Erwin Hogenhout, Netherlands, 0 pts
11. Michael Svoboda, Czech Republic, 0 pts
12. Stephan Soderberg, Sweden, 0 pts
13. Cihat Atay, Turkey, 0 pts
14. Albert Kaptijn, Netherlands, 0 pts
15. Michal Zapletal, Czech Republic, 0 pts
16. Parviz Nuraliyev, Azerbaijan, 0 pts
17. Denys Guryev, Ukraine, 0 pts
 

Senior Men Right 70

1. Alexandr Kovalchuk, Russia, 10 pts
2. Alexander Voronetskiy, Russia, 7 pts
3. Alex Abutidze, Georgia, 5 pts
4. Oleg Chernyavsky, Ukraine, 4 pts
5. Vladimir Mnatsakanyan, Armenia, 3 pts
6. Yasin Urhun, Turkey, 2 pts
7. Denys Guryev, Ukraine, 1 pts
8. Hristo Delidzhakov, Bulgaria, 0 pts
9. Viorel Dobrin, Romania, 0 pts
10. Osman Olmez, Turkey, 0 pts
11. Michael Svoboda, Czech Republic, 0 pts
12. Giorgi Asumbani, Georgia, 0 pts
13. Parviz Nuraliyev, Azerbaijan, 0 pts
14. Michal Zapletal, Czech Republic, 0 pts
15. Albert Kaptijn, Netherlands, 0 pts
16. Erwin Hogenhout, Netherlands, 0 pts
17. Stephan Soderberg, Sweden, 0 pts
 

Senior Men Left 75

1. Engin Terzi, Turkey, 10 pts
2. Mehmet Fatih Boz, Turkey, 7 pts
3. Yusuf Bayramukov, Russia, 5 pts
4. Vitaliy Kalmykov, Russia, 4 pts
5. Giorgi Albutashvili, Georgia, 3 pts
6. Aliaksandr Seredich, Belarus, 2 pts
7. Dariusz Groch, Poland, 1 pts
8. Roman Riabtsev, Ukraine, 0 pts
9. Staffan Back, Sweden, 0 pts
10. Fuad Jafarov, Azerbaijan, 0 pts
11. Harutyun Sargsyan, Armenia, 0 pts
12. Samvel Vanesyan, Armenia, 0 pts
 

Senior Men Right 75

1. Viktor Balabanov, Bulgaria, 10 pts
2. Fuad Jafarov, Azerbaijan, 7 pts
3. Mehmet Fatih Boz, Turkey, 5 pts
4. Vitaliy Kalmykov, Russia, 4 pts
5. Roman Riabtsev, Ukraine, 3 pts
6. Samvel Vanesyan, Armenia, 2 pts
7. Cvetan Gashevski, Bulgaria, 1 pts
8. Giorgi Albutashvili, Georgia, 0 pts
9. Staffan Back, Sweden, 0 pts
10. Aliaksandr Seredich, Belarus, 0 pts
11. Harutyun Sargsyan, Armenia, 0 pts
12. Robin Lundgren, Sweden, 0 pts
13. Adey Dzhukkaev, Russia, 0 pts
 

Senior Men Left 80

1. Artem Taynov, Ukraine, 10 pts
2. Stefan Lengarov, Bulgaria, 7 pts
3. Timur Mamedov, Russia, 5 pts
4. Aleh Matskevich, Belarus, 4 pts
5. Mukharbek Karaev, Russia, 3 pts
6. Dzianis Savenia, Belarus, 2 pts
7. Radoslav Dobrovic, Slovakia, 1 pts
8. Alexander Balabanov, Bulgaria, 0 pts
9. Ayhan Beyazit, Turkey, 0 pts
10. Jozsef Lovei, France, 0 pts
11. Sarunas Manarka, Lithuania, 0 pts
12. Janus Smolarczyk, Germany, 0 pts
13. Andreas Dahlstrom, Sweden, 0 pts
14. Johan Brundin, Sweden, 0 pts
15. Giorgi Tvaliashvili, Georgia, 0 pts
16. Dursun Onder, Turkey, 0 pts
17. Darius Puiac, Romania, 0 pts
18. Matej Svoboda, Czech Republic, 0 pts
19. Husik Ghazaryan, Armenia, 0 pts
 

Senior Men Right 80

1. Khadzimurat Zoloev, Russia, 10 pts
2. Artem Taynov, Ukraine, 7 pts
3. Stefan Lengarov, Bulgaria, 5 pts
4. Giorgi Tvaliashvili, Georgia, 4 pts
5. Andrey Malakhov, Russia, 3 pts
6. Niyazi Kurt, Turkey, 2 pts
7. Aleh Matskevich, Belarus, 1 pts
8. Alexander Balabanov, Bulgaria, 0 pts
9. Dzianis Savenia, Belarus, 0 pts
10. Radoslav Dobrovic, Slovakia, 0 pts
11. Jozsef Lovei, France, 0 pts
12. Sarunas Manarka, Lithuania, 0 pts
13. Mirza Abuseriz, Georgia, 0 pts
14. Andreas Dahlstrom, Sweden, 0 pts
15. Johan Brundin, Sweden, 0 pts
16. Denis Ionescu, Romania, 0 pts
17. Matej Svoboda, Czech Republic, 0 pts
18. Dursun Onder, Turkey, 0 pts
19. Janus Smolarczyk, Germany, 0 pts
20. Husik Ghazaryan, Armenia, 0 pts
21. Darius Puiac, Romania, 0 pts
 

Senior Men Left 85

1. Rustam Babaiev, Ukraine, 10 pts
2. Ievgenii Prudnyk, Ukraine, 7 pts
3. Alexander Anfilofyev, Russia, 5 pts
4. Valeriy Tsagaev, Russia, 4 pts
5. Jan Germanus, Slovakia, 3 pts
6. Tuncay Basaran, Turkey, 2 pts
7. Nikolay Ivanov, Bulgaria, 1 pts
8. Deniz Kan, Turkey, 0 pts
9. Hrvoje Matasic, Croatia, 0 pts
10. Simsek Haidar, Switzerland, 0 pts
 

Senior Men Right 85

1. Rustam Babaiev, Ukraine, 10 pts
2. Ievgenii Prudnyk, Ukraine, 7 pts
3. Abdula Eldarov, Russia, 5 pts
4. Valeriy Tsagaev, Russia, 4 pts
5. Ivan Semezh, Belarus, 3 pts
6. Nikolay Ivanov, Bulgaria, 2 pts
7. Veday Bozbay, Turkey, 1 pts
8. Jan Germanus, Slovakia, 0 pts
9. Tuncay Basaran, Turkey, 0 pts
10. Mkrtich Abelyan, Armenia, 0 pts
11. Hrvoje Matasic, Croatia, 0 pts
12. Simsek Haidar, Switzerland, 0 pts
13. Frederic Andre, Belgium, 0 pts
 

Senior Men Left 90

1. Roman Filippov, Russia, 10 pts
2. Vitaliy Laletin, Russia, 7 pts
3. Ruslan Babayev, Ukraine, 5 pts
4. Siarhei Serhel, Belarus, 4 pts
5. Irakli Gamtenadze, Georgia, 3 pts
6. Martin Georgiev, Bulgaria, 2 pts
7. Ugur Ozkilic, Turkey, 1 pts
8. Siarhei Simanovich, Belarus, 0 pts
9. Cem Sener, Turkey, 0 pts
10. Okur Ugur, Switzerland, 0 pts
11. Oleg Balkovoy, Ukraine, 0 pts
12. Garri Bdoyan, Georgia, 0 pts
13. Wieslaw Rzanny, Poland, 0 pts
14. Artak Sakanyan, Armenia, 0 pts
15. Paulick Sebastian, Switzerland, 0 pts
 

Senior Men Right 90

1. Arsen Liliev, Russia, 10 pts
2. Irakli Gamtenadze, Georgia, 7 pts
3. Vitaliy Laletin, Russia, 5 pts
4. Ruslan Babayev, Ukraine, 4 pts
5. Omer Seyfi Bennurkan, Turkey, 3 pts
6. Ugur Ozkilic, Turkey, 2 pts
7. Garri Bdoyan, Georgia, 1 pts
8. Siarhei Simanovich, Belarus, 0 pts
9. Oleg Balkovoy, Ukraine, 0 pts
10. Wieslaw Rzanny, Poland, 0 pts
11. Siarhei Serhel, Belarus, 0 pts
12. Martin Georgiev, Bulgaria, 0 pts
13. Mihai Brezoi, Romania, 0 pts
14. Paulick Sebastian, Switzerland, 0 pts
15. Okur Ugur, Switzerland, 0 pts
16. Artak Sakanyan, Armenia, 0 pts
 

Senior Men Left 100

1. Murat Karyaev, Russia, 10 pts
2. Raimonds Antonovics, Latvia, 7 pts
3. Vaso Dautashvili, Georgia, 5 pts
4. Jonas Hellstrom, Sweden, 4 pts
5. Sureyya Ayce, Turkey, 3 pts
6. Racho Gakharia, Georgia, 2 pts
7. Dzmitry Shmyko, Belarus, 1 pts
8. Gela Khubiashvili, Ukraine, 0 pts
9. Donatas Kriksciunas, Lithuania, 0 pts
10. Emil Ilchev, Bulgaria, 0 pts
11. Christian Stahlhofen, Germany, 0 pts
12. Dzambolat Tsoriev, Russia, 0 pts
13. Andrija Tkalec, Croatia, 0 pts
14. Josip Poles, Croatia, 0 pts
15. Eduard Sahakyan, Armenia, 0 pts
16. Davit Yeghiazaryan, Armenia, 0 pts
17. Tonni Christensen, Denmark, 0 pts
18. Cemsit Osmanli, Turkey, 0 pts
 

Senior Men Right 100

1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria, 10 pts
2. Vaso Dautashvili, Georgia, 7 pts
3. Aleksandr Puzakov, Russia, 5 pts
4. Zurab Bakhtiyarov, Azerbaijan, 4 pts
5. Emil Ilchev, Bulgaria, 3 pts
6. Chermen Khadaev, Russia, 2 pts
7. Sureyya Ayce, Turkey, 1 pts
8. Cemsit Osmanli, Turkey, 0 pts
9. Dzmitry Shmyko, Belarus, 0 pts
10. Racho Gakharia, Georgia, 0 pts
11. Eduard Sahakyan, Armenia, 0 pts
12. Christian Stahlhofen, Germany, 0 pts
13. Raimonds Antonovics, Latvia, 0 pts
14. Donatas Kriksciunas, Lithuania, 0 pts
15. Josip Bregovic, Croatia, 0 pts
16. Davit Yeghiazaryan, Armenia, 0 pts
17. Jonas Hellstrom, Sweden, 0 pts
18. Tonni Christensen, Denmark, 0 pts
 

Senior Men Left 110

1. Kvikvinia Genadi, Georgia, 10 pts
2. Viatcheslav Muriev, Russia, 7 pts
3. Marin Pantaleev, Bulgaria, 5 pts
4. Sahin Ergun, Turkey, 4 pts
5. Normunds Tomsons, Latvia, 3 pts
6. Sergiy Tokarev, Ukraine, 2 pts
7. Yevhen Litovtsev, Ukraine, 1 pts
8. Rasul Baychorov, Russia, 0 pts
9. Cengiz Aydogan, Turkey, 0 pts
10. Aliaksandr Yankovski, Belarus, 0 pts
11. Stefan Mitov, Bulgaria, 0 pts
12. Eric Hoppe, Germany, 0 pts
13. Philip Berencreutz, Sweden, 0 pts
 

Senior Men Right 110

1. Kvikvinia Genadi, Georgia, 10 pts
2. Ivan Matyushenko, Russia, 7 pts
3. Dzmitry Rabtsan, Belarus, 5 pts
4. Normunds Tomsons, Latvia, 4 pts
5. Yevhen Litovtsev, Ukraine, 3 pts
6. Viatcheslav Muriev, Russia, 2 pts
7. Aliaksandr Yankovski, Belarus, 1 pts
8. Sergiy Tokarev, Ukraine, 0 pts
9. Ahmet Yenerer, Turkey, 0 pts
10. Philip Berencreutz, Sweden, 0 pts
11. Cengiz Aydogan, Turkey, 0 pts
12. Stefan Mitov, Bulgaria, 0 pts
13. Pjer Ostojic, Croatia, 0 pts
14. Marin Pantaleev, Bulgaria, 0 pts
 

Senior Men Left +110

1. Andriy Pushkar, Ukraine, 10 pts
2. Ferit Osmanli, Turkey, 7 pts
3. Vyacheslav Karpov, Russia, 5 pts
4. Juraj Michalicka, Slovakia, 4 pts
5. Georgi Cvetkov, Bulgaria, 3 pts
6. Dzmitry Kirilenka, Belarus, 2 pts
7. Ralf Johansson, Sweden, 1 pts
8. Rasul Chotchaev, Russia, 0 pts
9. Damir Krunic, Sweden, 0 pts
10. Shohrat Shixmatov, Azerbaijan, 0 pts
11. Cavit Kahriman, Turkey, 0 pts
12. Slawomir Glowacki, Poland, 0 pts
13. Antonio Masic, Croatia, 0 pts
14. Ilham Mahmudov, Azerbaijan, 0 pts
15. Georgios Charalampopoylos, Greece, 0 pts
16. Emanuil Manasiev, Bulgaria, 0 pts
 

Senior Men Right +110

1. Andriy Pushkar, Ukraine, 10 pts
2. Ferit Osmanli, Turkey, 7 pts
3. Vyacheslav Karpov, Russia, 5 pts
4. Georgi Cvetkov, Bulgaria, 4 pts
5. Cristian Ioan Puscasu, Romania, 3 pts
6. Cavit Kahriman, Turkey, 2 pts
7. Rasul Chotchaev, Russia, 1 pts
8. Damir Krunic, Sweden, 0 pts
9. Juraj Michalicka, Slovakia, 0 pts
10. Shohrat Shixmatov, Azerbaijan, 0 pts
11. Ralf Johansson, Sweden, 0 pts
12. Antonio Masic, Croatia, 0 pts
13. Ilham Mahmudov, Azerbaijan, 0 pts
14. Emanuil Manasiev, Bulgaria, 0 pts
15. Slawomir Glowacki, Poland, 0 pts
 

Masters Men Left 70

1. Aleksey Ostapchuk, Russia, 10 pts
2. Oleksandr Medvedev, Ukraine, 7 pts
3. Muharrem Ates, Turkey, 5 pts
4. Artur Averin, Russia, 4 pts
5. Andreas Garcia, Germany, 3 pts
6. Ronny Ceder, Sweden, 2 pts
7. Ilhami Karakus, Germany, 1 pts
8. Binali Akan, Turkey, 0 pts
 

Masters Men Right 70

1. Binali Akan, Turkey, 10 pts
2. Vladyslav Dzisiak, Ukraine, 7 pts
3. Aleksey Ostapchuk, Russia, 5 pts
4. Muharrem Ates, Turkey, 4 pts
5. Andreas Garcia, Germany, 3 pts
6. Artur Averin, Russia, 2 pts
7. Ilhami Karakus, Germany, 1 pts
8. Oleksandr Medvedev, Ukraine, 0 pts
9. Ronny Ceder, Sweden, 0 pts
 

Masters Men Left 80

1. Niyazi Kurt, Turkey, 10 pts
2. Pasi Kunnari, Finland, 7 pts
3. Andriy Filippov, Ukraine, 5 pts
4. Sergey Ivanov, Russia, 4 pts
5. Mats Pettersson, Sweden, 3 pts
6. Nikolay Morsuev, Russia, 2 pts
7. Bayram Yesilyaprak, Turkey, 1 pts
 

Masters Men Right 80

1. Niyazi Kurt, Turkey, 10 pts
2. Bayram Yesilyaprak, Turkey, 7 pts
3. Sergey Ivanov, Russia, 5 pts
4. Andriy Filippov, Ukraine, 4 pts
5. Nikolay Morsuev, Russia, 3 pts
6. Pasi Kunnari, Finland, 2 pts
7. Yury Ivanov, Belarus, 1 pts
 

Masters Men Left 90
1. Cem Sener, Turkey, 10 pts
2. Ferhat Atili, Turkey, 7 pts
3. Ainars Cirponis, Latvia, 5 pts
4. Romutis Paliskis, Lithuania, 4 pts
5. Jaroslav Stusek, Czech Republic, 3 pts
6. Mikhail Simonenko, Russia, 2 pts
7. Juha Lehtonen, Sweden, 1 pts
8. Goran Hellstrom, Sweden, 0 pts
 

Masters Men Right 90

1. Mikhail Simonenko, Russia, 10 pts
2. Ferhat Atili, Turkey, 7 pts
3. Ainars Cirponis, Latvia, 5 pts
4. Goran Hellstrom, Sweden, 4 pts
5. Juha Lehtonen, Sweden, 3 pts
6. Cem Sener, Turkey, 2 pts
7. Augustin Mantog, Romania, 1 pts
 

Masters Men Left 100
1. Simsek Mehmet Dogan, Switzerland, 10 pts
2. Evgeny Bolsheshapov, Russia, 7 pts
3. Michael Mucha, Germany, 5 pts
4. Atile Kocak, Turkey, 4 pts
5. Jorgen Karlsson, Sweden, 3 pts
6. Stefan Metka, Germany, 2 pts
7. Sergiy Kuzmin, Ukraine, 1 pts
8. Ulrich Buehler, Switzerland, 0 pts
 

Masters Men Right 100

1. Simsek Mehmet Dogan, Switzerland, 10 pts
2. Stefan Metka, Germany, 7 pts
3. Atile Kocak, Turkey, 5 pts
4. Sergiy Kuzmin, Ukraine, 4 pts
5. Evgeny Bolsheshapov, Russia, 3 pts
6. Jorgen Karlsson, Sweden, 2 pts
7. Michael Mucha, Germany, 1 pts
8. Ulrich Buehler, Switzerland, 0 pts
 

Masters Men Left +100

1. Vyacheslav Sukhomlinov, Russia, 10 pts
2. Mikhail Babanov, Russia, 7 pts
3. Ahmet Yenerer, Turkey, 5 pts
4. Igor Mazurenko, Poland, 4 pts
5. Olaf Koeppen, Germany, 3 pts
6. Vadym Larin, Ukraine, 2 pts
 

Masters Men Right +100

1. Vyacheslav Sukhomlinov, Russia, 10 pts
2. Mikhail Babanov, Russia, 7 pts
3. Ahmet Yenerer, Turkey, 5 pts
4. Igor Mazurenko, Poland, 4 pts
5. Vadym Larin, Ukraine, 3 pts
6. Udo Krause, Germany, 2 pts
 

Grandmasters Men Left 75

1. Juergen Baumann, Germany, 10 pts
2. Muslum Ibrahimov, Azerbaijan, 7 pts
3. Victor Zaytsev, Russia, 5 pts
 

Grandmasters Men Right 75

1. Juergen Baumann, Germany, 10 pts
2. Victor Zaytsev, Russia, 7 pts
3. Muslum Ibrahimov, Azerbaijan, 5 pts
 

Grandmasters Men Left 90

1. Jaroslav Stusek, Czech Republic, 10 pts
2. Sandor Szilagyi, Germany, 7 pts
3. Alexandr Pozdnyakov, Russia, 5 pts
4. Leonid Linkov, Russia, 4 pts
 

Grandmasters Men Right 90

1. Jaroslav Stusek, Czech Republic, 10 pts
2. Alexandr Pozdnyakov, Russia, 7 pts
3. Sandor Szilagyi, Germany, 5 pts
4. Leonid Linkov, Russia, 4 pts
 

Grandmasters Men Left 100

1. Vladimir Stepanov, Russia, 10 pts
2. Petr Prokhorov, Russia, 7 pts
3. Oleksandr Sizonov, Ukraine, 5 pts
 

Grandmasters Men Right 100

1. Leonid Ivanov, Ukraine, 10 pts
2. Vladimir Stepanov, Russia, 7 pts
3. Oleksandr Sizonov, Ukraine, 5 pts
4. Petr Prokhorov, Russia, 4 pts
 

Grandmasters Men Left +100

1. Valeriy Golovchenko, Ukraine, 10 pts
2. Minabaddin Gurbanov, Azerbaijan, 7 pts
3. Mykola Khitsenko, Ukraine, 5 pts
4. Fanis Nuretdinov, Russia, 4 pts
5. Andrzej Glabala, Poland, 3 pts
6. Gasan Akhmedov, Russia, 2 pts
7. Vydas Mikelionis, Lithuania, 1 pts
 

Grandmasters Men Right +100

1. Minabaddin Gurbanov, Azerbaijan, 10 pts
2. Valeriy Golovchenko, Ukraine, 7 pts
3. Andrzej Glabala, Poland, 5 pts
4. Vydas Mikelionis, Lithuania, 4 pts
5. Gasan Akhmedov, Russia, 3 pts
6. Fanis Nuretdinov, Russia, 2 pts
 

Disabled Men Left 60

1. Sergey Vyatkin, Russia, 10 pts
2. Mehmet Kaya, Turkey, 7 pts
3. Mukhtar Magomedov, Russia, 5 pts
4. Emre Yuldiz, Turkey, 4 pts
5. Jozsef Gabor Fenyvesi, Hungary, 3 pts
6. Dimitar Sterev, Bulgaria, 2 pts
7. Oleg Abornyev, Ukraine, 1 pts
 

Disabled Men Right 60

1. Sergey Vyatkin, Russia, 10 pts
2. Mukhtar Magomedov, Russia, 7 pts
3. Muharrem Bektas, Turkey, 5 pts
4. Mehmet Kaya, Turkey, 4 pts
5. Oleg Abornyev, Ukraine, 3 pts
6. Dimitar Sterev, Bulgaria, 2 pts
 

Disabled Men Left 75

1. Omar Nurudinov, Russia, 10 pts
2. Murat Cirik, Turkey, 7 pts
3. Sergiy Kuropata, Ukraine, 5 pts
4. Gokhan Seuen, Turkey, 4 pts
5. Besiki Lekiashvili, Georgia, 3 pts
6. Sergii Teliatytskyi, Ukraine, 2 pts
 

Disabled Men Right 75

1. Omar Nurudinov, Russia, 10 pts
2. Nurettin Yuksel, Turkey, 7 pts
3. Sergiy Kuropata, Ukraine, 5 pts
4. Besiki Lekiashvili, Georgia, 4 pts
5. Sergii Teliatytskyi, Ukraine, 3 pts
6. Ahmet Bozdemir, Turkey, 2 pts
 

Disabled Men Left 90

1. Ruslan Mamedov, Russia, 10 pts
2. Olcay Avsar, Turkey, 7 pts
3. Vadym Krasov, Ukraine, 5 pts
4. Artem Pysmak, Ukraine, 4 pts
5. Omer Aydin, Turkey, 3 pts
6. Georgi Kiryakov, Bulgaria, 2 pts
7. Ivan Biachev, Bulgaria, 1 pts
 

Disabled Men Right 90

1. Omer Aydin, Turkey, 10 pts
2. Vadym Krasov, Ukraine, 7 pts
3. Artem Pysmak, Ukraine, 5 pts
4. Gokhan Ozsener, Turkey, 4 pts
5. Ruslan Mamedov, Russia, 3 pts
6. Georgi Kiryakov, Bulgaria, 2 pts
7. Ivan Biachev, Bulgaria, 1 pts
 

Disabled Men Left +90

1. Sureyya Ayce, Turkey, 10 pts
2. Vladimir Makarishchev, Russia, 7 pts
3. Eric Hoppe, Germany, 5 pts
4. Oleksandr Poroshyn, Ukraine, 4 pts
5. Umit Burunlular, Turkey, 3 pts
6. Boris Petrov, Bulgaria, 2 pts
7. Vladimir Gladilin, Russia, 1 pts
8. Oleksandr Kravchun, Ukraine, 0 pts

 

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke