Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Europsko prvenstvo 2009. Sofia, Bugarska - REZULTATI

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    Europsko prvenstvo 2009. Sofia, Bugarska - REZULTATI

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Europsko prvenstvo 2009. Sofia, Bugarska - REZULTATI

Europsko prvenstvo 2009. Sofia, Bugarska - REZULTATI

19. Europsko prvenstvo u obaranju ruke održano je u Sofiji od 01. do 06. Lipnja 2009.


485 hrvača iz 28 europskih država natjecalo se u šest kategorija: muškarci, žene, juniori (muškarci i žene), masters, i osobe s invaliditetom.

 

U nastavku teksta pogledajte rezultate natjecanja ...

DAY 1 - Wed. 3/6 - Left Arm:

DAY 2 - Thu. 4/6 - Right Arm:



JUNIOR MEN

JUNIOR MEN LEFT 50 KG

1. KHAPAEV, ASLAN. RUSSIA;
2. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
3. BOKALO, VOLODYMYR. UKRAINE;
4. PRATASEVICH, DZMITRIY. BELARUS;
5. NARMONTAS, GEDAS. LITHUANIA;
6. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;

JUNIOR MEN LEFT 55 KG
1. KUTSYK, VLADIMIR. RUSSIA;
2. BEKTAS, MUHARREM. TURKEY;
3. DEMIR, CEMIL. TURKEY;
4. BURYA, OLEXANDR. UKRAINE;
5. SIRANTS, DENIS. LATVIA;
6. TAUSHANSKI, IVAN. BULGARIA;

JUNIOR MEN LEFT 60 KG
1. TOVMASYAN, MIKHAIL. RUSSIA;
2. SPASYUK, SVYATOSLAV. RUSSIA;
3. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
4. PAUIUKOVICH, SIARHEI. BELARUS;
5. TOPALSKI, ALEXANDUR. BULGARIA;
6. FIRINCI, M.SELMAN. TURKEY;
7. DOLGYKH, VLADYSLAV. UKRAINE;
8. PANCHEV, STILIAN. BULGARIA;
9. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;
10. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
11. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;

JUNIOR MEN LEFT 65 KG
1. AKHPOLOV, SOSLAN. RUSSIA;
2. ZEGOTA, PRZEMYSLAW. POLAND;
3. MAGHLAPERIDZE, NIKOLOZ. GEORGIA;
4. HUDAK, JAKUB. SLOVAKIA;
5. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
6. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
7. STOLARCZYK, OKTAWIAN. POLAND;
8. YAMILOV, RAIS. RUSSIA;
9. VITANOV, HRISTOFOR. BULGARIA;
10. GORDIENKO, BOGDAN. UKRAINE;
11. MATJUHINS, JAROSLAVS. LATVIA;
12. MAMULSKI, VENISLAV VELERIEV. BULGARIA;
13. ISA, AHADLI. AZERBAIJAN;
14. SVOBODA, MICHAEL. CZECH REPUBLIC;
15. JAVORCIK, MARTIN. CZECH REPUBLIC;

JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. ASUMBANI, GIORGI. GEORGIA;
2. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
3. TEDEEV, DAVID. RUSSIA;
4. CHALUPA, FILIP. CZECH REPUBLIC;
5. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
6. MAMALIEV, ELBRUS. RUSSIA;
7. MOLDOVAN, DORIN. ROMANIA;
8. CHERNYAVSKY, OLEG. UKRAINE;
9. KALCHEV, SVETOSLAV. BULGARIA;
10. EREN DONMEZ, DENIZ. TURKEY;
11. KMEC, TOMAS. SLOVAKIA;
12. IZBINSKI, CEZARY. POLAND;
13. ROZNIATOWSKI, MATEUSZ. POLAND;
14. FARKAS, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
15. TENTERS, VALTS. LATVIA;

JUNIOR MEN LEFT 80 KG
1. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
2. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
3. FOMIN, MAKSIM. RUSSIA;
4. GOLUBEV, VOLODYMYR. UKRAINE;
5. PUIAC, DARIUS. ROMANIA;
6. AKHMETOV, NAIL. RUSSIA;
7. ZIRILTI, KEMAL. TURKEY;
8. DANOVSKI, DIMITUR. BULGARIA;
9. JASKIEWICZ, RADOSLAW. POLAND;
10. LELAK, ERIK. SLOVAKIA;
11. STOEV, BLAGOVEST. BULGARIA;

JUNIOR MEN LEFT +80 KG
1. RUSTAM, GURBANOV. AZERBAIJAN;
2. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
3. YUCEL, KAMIL. TURKEY;
4. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
5. MIROSHNICH, OLEH. UKRAINE;
6. OTTO, VLK. CZECH REPUBLIC;
7. MATEI, MARIUS-ALBERT. ROMANIA;
8. SZPRINGIEL, WOJCIECH. POLAND;
9. LAURUS, ADRIAN. ROMANIA;
10. MILANOV, LYUBOMIR. BULGARIA;


MASTER MEN

MASTER MEN LEFT 70 KG

1. FARKAS, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
2. DUPKALA, STANISLAV. CZECH REPUBLIC;
3. TARANENKO, MYKOLA. UKRAINE;

MASTER MEN LEFT 80 KG
1. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
2. BAKLANOV, ALEXANDER. RUSSIA;
3. FILIPPOV, ANDRIY. UKRAINE;
4. LUKKARILA, JUKKA-PEKKA. FINLAND;
5. JAVID, NIRZAGULIYEV. AZERBAIJAN;
6. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. POLAND;
7. GILDIL, HAYDAR. TURKEY;
8. DZISIAK, VLADYSLAV. UKRAINE;
9. OTTOSSON, MATS. SWEDEN;
10. SODERHOLM, KIM. FINLAND;

MASTER MEN LEFT 90 KG
1. SHISHOV, EVGENY. RUSSIA;
2. SENER, CEM. TURKEY;
3. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
4. JIVKOV, DANIEL. BULGARIA;
5. DANYUK, GENADIY. UKRAINE;

MASTER MEN LEFT 100 KG
1. KOCAK, ATILE. TURKEY;
2. CIN, YAKUP. TURKEY;
3. KUZMIN, SERGIY. UKRAINE;
4. METKA, STEFAN. GERMANY;
5. FILIKIDIS, PANTELIS. GREECE;
6. HYMER, ANDRZEJ. POLAND;

MASTER MEN LEFT +100 KG
1. MACZ, ISTVAN. HUNGARY;
2. GONCHAROV, SERGEY. RUSSIA;
3. MAZURENKO, IGOR. POLAND;
4. STAMATOV, YORDAN. BULGARIA;
5. POOLE, RICHARD. UNITED KINGDOM;
6. KHITSENKO, MYKOLA. UKRAINE;
7. PROKHOROV, PETR. RUSSIA;
8. SAFARYAN, VAHAGN. ARMENIA;
9. IVANOV, LYUBEN. BULGARIA;
10. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;
11. SAY, BIROL. TURKEY;


GRANDMASTER MEN

GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG
1. OTTOSSON, MATS. SWEDEN;

GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG

1. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
2. POZDNYAKOV, ALEXANDR. RUSSIA;
3. SZILAGYI, SANDOR. GERMANY;
4. CARLOGANU, MIRCEA. ROMANIA;
5. PIECHOWSKI, JANUSZ. POLAND;

GRANDMASTER MEN LEFT +90 KG
1. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
2. GOLOVCHENKO, VALERIY. UKRAINE;
3. NURETDINOV, FANIS. RUSSIA;
4. GRALAK, STANISLAW. POLAND;
5. HYMER, ANDRZEJ. POLAND;
6. VYDAS, MIKELIONIS. LITHUANIA;
7. PARASHKARSKI, LYUBEN. BULGARIA;
8. BERGLUND, HAKAN. SWEDEN;

GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG
1. OTTOSSON, MATS. SWEDEN;


DISABLED MEN

DISABLED MEN LEFT 60 KG
1. VYATKIN, SERGEY. RUSSIA;
2. GIKMAZ, FERHAT. TURKEY;
3. YORDANOV, YORDAN. BULGARIA;
4. GRALAK, MACIEJ. POLAND;
5. VIKTOR, KISS. HUNGARY;
6. FENYVESI, JOZSEF. HUNGARY;

DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. BRATCHENIA, VIKTOR. BELARUS;
2. CIRIK, MURAT. TURKEY;
3. PEYTCHEV, MARIN. BULGARIA;
4. SAMARIN, VIACHESLAV. RUSSIA;
5. URBONAS, MARIUS. LITHUANIA;
6. LAPTSEV, ALIAKSEY. BELARUS;
7. MIKOLAJCZYK, ADRIAN. POLAND;
8. YUKSEL, NURETTIN. TURKEY;

DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. KRUGLIKOV, ROMAN. RUSSIA;
2. BULUT, CELALI. TURKEY;
3. MAMEDOV, RUSLAN. RUSSIA;
4. POROSHYN, OLEKSANDR. UKRAINE;
5. JAKOVLEVS, AIVIS. LATVIA;
6. SEUCZ, SANDOR. HUNGARY;
7. GALLYAS, AKOS. HUNGARY;
8. FAZILOGULLARI, YILMAZ. TURKEY;
9. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. POLAND;

DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. DINLEYICI, MUSTAFA. TURKEY;
2. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
3. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;
4. NURETDINOV, FANIS. RUSSIA;


JUNIOR WOMEN

JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG
1. SENA UGUZ, ELIF. TURKEY;
2. MAYSTER, MARIYA. RUSSIA;

JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
2. VELICKO, LIDIJA. LATVIA;
3. PROKOPCHUK, MARIIA. UKRAINE;
4. AVTUSHKOVA, ALENA. RUSSIA;
5. SZUSTER, JOLANTA. POLAND;
6. ROMANSKA, MICHALINA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. PETTERSSON, CAROLINA. SWEDEN;
2. BAS, SONGUL. TURKEY;
3. LUTA, SABINE. LATVIA;
4. MALTSEVA, ANNA. RUSSIA;
5. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;
6. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
7. KWIATKOWSKA, NATALIA. POLAND;
8. FARKASOVA, PATRICIE. CZECH REPUBLIC;
9. OPALINSKA, MARTA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. NIKISHEVA, TATYANA. RUSSIA;
2. IPNAR, NIKOLA. POLAND;
3. SURA, DANA. CZECH REPUBLIC;
4. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
5. OVNARSKA, FILIPINA. BULGARIA;
6. SAUCHYK, YULIYA. BELARUS;

JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
2. AKSOY, SEYMA. TURKEY;
3. NOVAKOVA, RENATA. CZECH REPUBLIC;
4. SHAMSIEVA, ALIYA. RUSSIA;
5. STEFANIAK, NATALIA. POLAND;
6. STEFANIAK, SYLWIA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG
1. FEDOSEEVA, VALENTINA. RUSSIA;
2. POOLE, JOANNE. UNITED KINGDOM;
3. LUNDQVIST, CORNELIA. SWEDEN;
4. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
5. NUR TASKIN, CEYDA. TURKEY;


MASTER WOMEN

MASTER WOMEN LEFT 60 KG
1. ZSIRAINE, JUDIT. HUNGARY;
2. CICHOPEK, BOZENA. POLAND;

MASTER WOMEN LEFT 80 KG
1. DIMITROVA, ELENA. BULGARIA;


DISABLED WOMEN

DISABLED WOMEN LEFT 60 KG
1. SYCHEVA, NADEZDA. RUSSIA;
2. YANUTO, NATALIA. RUSSIA;
3. KANTSEROVA, DAMIRA. RUSSIA;
4. KUZNETSOVA, SVETLANA. RUSSIA;

DISABLED WOMEN LEFT +60 KG
1. BOLSHAKOVA, NATALIA. RUSSIA;
2. GUNACTI, HATICE. TURKEY;



JUNIOR MEN

JUNIOR MEN RIGHT 50 KG

1. KHAPAEV, ASLAN. RUSSIA;
2. BOKALO, VOLODYMYR. UKRAINE;
3. NARMONTAS, GEDAS. LITHUANIA;
4. PRATASEVICH, DZMITRIY. BELARUS;
5. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
6. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;

JUNIOR MEN RIGHT 55 KG
1. KUTSYK, VLADIMIR. RUSSIA;
2. BEKTAS, MUHARREM. TURKEY;
3. DEMIR, CEMIL. TURKEY;
4. SIRANTS, DENIS. LATVIA;
5. BURYA, OLEXANDR. UKRAINE;
6. IVANOV, PETUR. BULGARIA;
7. TAUSHANSKI, IVAN. BULGARIA;

JUNIOR MEN RIGHT 60 KG
1. TOVMASYAN, MIKHAIL. RUSSIA;
2. SPASYUK, SVYATOSLAV. RUSSIA;
3. PAUIUKOVICH, SIARHEI. BELARUS;
4. DOLGYKH, VLADYSLAV. UKRAINE;
5. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
6. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;
7. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;
8. TOPALSKI, ALEXANDUR. BULGARIA;
9. PANCHEV, STILIAN. BULGARIA;
10. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
11. FIRINCI, M.SELMAN. TURKEY;

JUNIOR MEN RIGHT 65 KG
1. MAGHLAPERIDZE, NIKOLOZ. GEORGIA;
2. BYAZROV, VALERY. RUSSIA;
3. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
4. AKHMEDSHIN, IGOR. RUSSIA;
5. GORDIENKO, BOGDAN. UKRAINE;
6. ZEGOTA, PRZEMYSLAW. POLAND;
7. MAMULSKI, VENISLAV VELERIEV. BULGARIA;
8. HUDAK, JAKUB. SLOVAKIA;
9. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
10. VITANOV, HRISTOFOR. BULGARIA;
11. JAVORCIK, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
12. STOLARCZYK, OKTAWIAN. POLAND;
13. ISA, AHADLI. AZERBAIJAN;
14. SVOBODA, MICHAEL. CZECH REPUBLIC;
15. MATJUHINS, JAROSLAVS. LATVIA;

JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. MAMALIEV, ELBRUS. RUSSIA;
2. ASUMBANI, GIORGI. GEORGIA;
3. CHERNYAVSKY, OLEG. UKRAINE;
4. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
5. EREN DONMEZ, DENIZ. TURKEY;
6. TEDEEV, DAVID. RUSSIA;
7. UZUNOV, STEFAN. BULGARIA;
8. LUKASINSKI, MICHAL. POLAND;
9. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
10. FARKAS, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
11. MOLDOVAN, DORIN. ROMANIA;
12. TENTERS, VALTS. LATVIA;
13. CHALUPA, FILIP. CZECH REPUBLIC;
14. KMEC, TOMAS. SLOVAKIA;
15. SZEKELY, ERVIN. ROMANIA;

JUNIOR MEN RIGHT 80 KG
1. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
2. FOMIN, MAKSIM. RUSSIA;
3. AKHMETOV, NAIL. RUSSIA;
4. DANOVSKI, DIMITUR. BULGARIA;
5. PUIAC, DARIUS. ROMANIA;
6. GOLUBEV, VOLODYMYR. UKRAINE;
7. ZIRILTI, KEMAL. TURKEY;
8. STOEV, BLAGOVEST. BULGARIA;
9. JASKIEWICZ, RADOSLAW. POLAND;
10. LELAK, ERIK. SLOVAKIA;
11. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;

JUNIOR MEN RIGHT +80 KG
1. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
2. MYRONOVYCH, OLEG. UKRAINE;
3. RUSTAM, GURBANOV. AZERBAIJAN;
4. SZPRINGIEL, WOJCIECH. POLAND;
5. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
6. OTTO, VLK. CZECH REPUBLIC;
7. GEORGIEV, TODOV. BULGARIA;
8. YUCEL, KAMIL. TURKEY;
9. LAURUS, ADRIAN. ROMANIA;
10. MATEI, MARIUS-ALBERT. ROMANIA;


MASTER MEN

MASTER MEN RIGHT 70 KG
1. FARKAS, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
2. DUPKALA, STANISLAV. CZECH REPUBLIC;
3. TARANENKO, MYKOLA. UKRAINE;

MASTER MEN RIGHT 80 KG
1. GILDIL, HAYDAR. TURKEY;
2. FILIPPOV, ANDRIY. UKRAINE;
3. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
4. BAKLANOV, ALEXANDER. RUSSIA;
5. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. POLAND;
6. DZISIAK, VLADYSLAV. UKRAINE;
7. OTTOSSON, MATS. SWEDEN;
8. LUKKARILA, JUKKA-PEKKA. FINLAND;
9. SODERHOLM, KIM. FINLAND;

MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. SENER, CEM. TURKEY;
2. JIVKOV, DANIEL. BULGARIA;
3. DANYUK, GENADIY. UKRAINE;
4. MAMEDOV, OKTAY. RUSSIA;
5. SHISHOV, EVGENY. RUSSIA;
6. ITIN, KURT. SWITZERLAND;
7. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;

MASTER MEN RIGHT 100 KG
1. KUZMIN, SERGIY. UKRAINE;
2. SIMON, FERENC. HUNGARY;
3. KOCAK, ATILE. TURKEY;
4. CIN, YAKUP. TURKEY;
5. METKA, STEFAN. GERMANY;
6. FILIKIDIS, PANTELIS. GREECE;
7. HYMER, ANDRZEJ. POLAND;

MASTER MEN RIGHT +100 KG
1. SZASZ, GYORGY. HUNGARY;
2. GONCHAROV, SERGEY. RUSSIA;
3. MAZURENKO, IGOR. POLAND;
4. MACZ, ISTVAN. HUNGARY;
5. STAMATOV, YORDAN. BULGARIA;
6. SAFARYAN, VAHAGN. ARMENIA;
7. IVANOV, LYUBEN. BULGARIA;
8. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;
9. POOLE, RICHARD. UNITED KINGDOM;
10. KHITSENKO, MYKOLA. UKRAINE;
11. SAY, BIROL. TURKEY;


GRANDMASTER MEN

GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG

1. OTTOSSON, MATS. SWEDEN;

GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. POZDNYAKOV, ALEXANDR. RUSSIA;
2. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
3. SZILAGYI, SANDOR. GERMANY;
4. PIECHOWSKI, JANUSZ. POLAND;
5. CARLOGANU, MIRCEA. ROMANIA;

GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GOLOVCHENKO, VALERIY. UKRAINE;
2. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
3. GRALAK, STANISLAW. POLAND;
4. NURETDINOV, FANIS. RUSSIA;
5. VYDAS, MIKELIONIS. LITHUANIA;
6. HYMER, ANDRZEJ. POLAND;
7. PARASHKARSKI, LYUBEN. BULGARIA;
8. BERGLUND, HAKAN. SWEDEN;


DISABLED MEN

DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. VYATKIN, SERGEY. RUSSIA;
2. GRALAK, MACIEJ. POLAND;
3. GIKMAZ, FERHAT. TURKEY;
4. YORDANOV, YORDAN. BULGARIA;
5. VIKTOR, KISS. HUNGARY;

DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. BRATCHENIA, VIKTOR. BELARUS;
2. YUKSEL, NURETTIN. TURKEY;
3. CIRIK, MURAT. TURKEY;
4. SAMARIN, VIACHESLAV. RUSSIA;
5. PEYTCHEV, MARIN. BULGARIA;
6. LAPTSEV, ALIAKSEY. BELARUS;
7. URBONAS, MARIUS. LITHUANIA;

DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. MAMEDOV, RUSLAN. RUSSIA;
2. KRUGLIKOV, ROMAN. RUSSIA;
3. STOYANOV, ZAHARI. BULGARIA;
4. POROSHYN, OLEKSANDR. UKRAINE;
5. FAZILOGULLARI, YILMAZ. TURKEY;
6. JAKOVLEVS, AIVIS. LATVIA;
7. ITIN, KURT. SWITZERLAND;
8. GALLYAS, AKOS. HUNGARY;
9. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. POLAND;
10. SEUCZ, SANDOR. HUNGARY;

DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
2. DINLEYICI, MUSTAFA. TURKEY;
3. NURETDINOV, FANIS. RUSSIA;
4. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;


JUNIOR WOMEN

JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG
1. SENA UGUZ, ELIF. TURKEY;
2. MAYSTER, MARIYA. RUSSIA;
3. DOLINSKA, AGNIESZKA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. AVTUSHKOVA, ALENA. RUSSIA;
2. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
3. VELICKO, LIDIJA. LATVIA;
4. PROKOPCHUK, MARIIA. UKRAINE;
5. SZUSTER, JOLANTA. POLAND;
6. ROMANSKA, MICHALINA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG
3. KWIATKOWSKA, NATALIA. POLAND;
4. LUTA, SABINE. LATVIA;
5. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
6. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;
7. BAS, SONGUL. TURKEY;
8. FARKASOVA, PATRICIE. CZECH REPUBLIC;
9. MALTSEVA, ANNA. RUSSIA;

JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. NIKISHEVA, TATYANA. RUSSIA;
2. SURA, DANA. CZECH REPUBLIC;
3. IPNAR, NIKOLA. POLAND;
4. SAUCHYK, YULIYA. BELARUS;
5. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
6. OVNARSKA, FILIPINA. BULGARIA;

JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
2. SHAMSIEVA, ALIYA. RUSSIA;
3. NOVAKOVA, RENATA. CZECH REPUBLIC;
4. KMIECIK, ANITA. POLAND;
5. STEFANIAK, NATALIA. POLAND;
6. AKSOY, SEYMA. TURKEY;

JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG
1. FEDOSEEVA, VALENTINA. RUSSIA;
2. POOLE, JOANNE. UNITED KINGDOM;
3. NUR TASKIN, CEYDA. TURKEY;
4. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
5. JONASSON, REBECCA. SWEDEN;


MASTER WOMEN

MASTER WOMEN RIGHT 60 KG
1. ZSIRAINE, JUDIT. HUNGARY;
2. CICHOPEK, BOZENA. POLAND;

MASTER WOMEN RIGHT 80 KG
1. DIMITROVA, ELENA. BULGARIA;


DISABLED WOMEN

DISABLED WOMEN RIGHT 60 KG
1. YANUTO, NATALIA. RUSSIA;
2. KUZNETSOVA, SVETLANA. RUSSIA;
3. KANTSEROVA, DAMIRA. RUSSIA;
4. SYCHEVA, NADEZDA. RUSSIA;

DISABLED WOMEN RIGHT +60 KG
1. BOLSHAKOVA, NATALIA. RUSSIA;
2. GUNACTI, HATICE. TURKEY;

DAY 3 - Fri. 5/6 - Left Arm:


SENIOR MEN

SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
2. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;
3. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
4. MEHMET, KAYA. TURKEY;
5. BARBELIAN, PAUL-IOAN. ROMANIA;
6. IVANYTSKYI, NAZARII. UKRAINE;
7. CETINKAYA, MEHMEY. TURKEY;
8. BALAIUS, RUSLAN. ROMANIA;
9. STREDANSKY, JOZEF. SLOVAKIA;
10. KUSMIERCZYK, DAMIAN. POLAND;
11. ATANASOV, EVGENI. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. ALI UZUL, MEHMET. TURKEY;
2. IVANYTSKYI, IGOR. UKRAINE;
3. BABAKHANOV, SARKHAN. AZERBAIJAN;
4. KHAMIDULLIN, RUSLAN. RUSSIA;
5. CHOMAEV, ROBERT. RUSSIA;
6. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
7. MERKEL, ANZAUR. GERMANY;
8. SHTEREV, DIMITAR. BULGARIA;
9. PIOTRZKOWSKI, KAROL. POLAND;
10. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
11. MARIN, IONUT-ADRIAN. ROMANIA;
12. TOFANESCU, DORIN-IONUT. ROMANIA;
13. BERIDZE, APOLONI. GEORGIA;

SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. KHAMIDULLIN, RIM. RUSSIA;
2. SERHAT ARSLAN, EVREN. TURKEY;
3. KHAMIDULLIN, RUSALIN. RUSSIA;
4. HARUTYUNYAN, HAYK. ARMENIA;
5. ABUTIDZE, ALEKSI. GEORGIA;
6. YANKOV, DIMITAR. GERMANY;
7. IBRISHEV, KHAISER. UKRAINE;
8. AKPINAR, SONER. TURKEY;
9. FIOLEK, RAFAL. POLAND;
10. KAMRAN, ATAYEV. AZERBAIJAN;
11. SKYDAN, VADYM. UKRAINE;
12. NOWAK, MARIUSZ. POLAND;
13. TIRSU, FILIP-ANDREI. ROMANIA;
14. DIMITROV, DIMITAR. BULGARIA;
15. NOVOSELSKI, MARTIN. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. VORONETSKIY, ALEXANDER. RUSSIA;
2. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
3. GAYDARDJIEV, GEORGRY. BULGARIA;
4. KOVALCHUK, ALEKSANDR. RUSSIA;
5. OLMEZ, OSMAN. TURKEY;
6. ANTONIO AREVALO, JOSE. SPAIN;
7. RUDNICKI, LUKASZ. POLAND;
8. LUKYANCHUK, IVAN. UKRAINE;
9. BALABANOV, ALEKSANDUR. BULGARIA;
10. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
11. HUIKKOLA, ESA. FINLAND;
12. MELNYK, SERHIY. UKRAINE;
13. IOVANESCU, IOAN-ALIN. ROMANIA;
14. MIHALACHE, VALENTIN. ROMANIA;
15. YORDANOV STEFANOV, DIMITAR. SPAIN;
16. GJEMALI-HAZER, XHELAL. SWITZERLAND;

SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. BULENKOV, ALEXANDER. RUSSIA;
2. FILIPPOV, MAKSIM. RUSSIA;
3. TERZI, ENGIN. TURKEY;
4. GETIASHVILI, JABA. GEORGIA;
5. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
6. TSVYETKOV, OLEKSANDR. UKRAINE;
7. BOGDANSKI, KIRIL. BULGARIA;
8. TENKEL, ROMAN. SLOVAKIA;
9. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
10. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
11. PAUTARAN, PAVEL. BELARUS;
12. GOEDHART, ANTOINE. NETHERLANDS;
13. PEDRO GARCIA, JUAN. SPAIN;
14. KOCON, STEFAN. SWEDEN;
15. LUNDSTROM, BJORN. SWEDEN;
16. ANGHEL, RADU-SEBASTIOAN. ROMANIA;
17. MIKKOLA, TIMO. FINLAND;

SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. BABAIEV, RUSTAM. UKRAINE;
2. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
3. PRUDNYK, IEVGENII. UKRAINE;
4. FATIH BOZ, MEHMET. TURKEY;
5. BERDZENISHVILI, LEVAN. GEORGIA;
6. DZHIBILOV, RUSLAN. RUSSIA;
7. PISARYKOV, SERGEY. RUSSIA;
8. SVACINA, ROBIN. CZECH REPUBLIC;
9. MOLENDA, MARCIN. POLAND;
10. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
11. STARON, RADOSLAW. POLAND;
12. MALEK, RASTISLAV. SLOVAKIA;
13. TACHE, GEORGE-LUCIAN. ROMANIA;
14. MATSKEVICH, ALEH. BELARUS;
15. ARROYO, RICHARD. SPAIN;
16. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
17. DRAGULEANU, MIRCEA-ALEXANDRU. ROMANIA;
18. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
2. JAGNESAK, LUBOMIR. SLOVAKIA;
3. FILIPPOV, ROMAN. RUSSIA;
4. GUSOV, ALEXANDER. RUSSIA;
5. BABAYEV, RUSLAN. UKRAINE;
6. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
7. TAMAS, STEFAN-MIHAI. ROMANIA;
8. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
9. BELIAI, ALIAKSANDR. BELARUS;
10. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
11. ANDRONACHE, DANIEL-VALENTIN. ROMANIA;
12. GOLEMANOV, DANIEL. BULGARIA;
13. HONKAPAA, TONI. FINLAND;
14. VALONEN, PETRI. FINLAND;
15. RZANNY, WIESLAW. POLAND;
16. KRAJCZYNSKI, KRZYSZTOF. POLAND;

SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. RUDAKOV, MYKHAYLO. UKRAINE;
2. ELDZHAROV, AZAMAT. RUSSIA;
3. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
4. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
5. KHUBIASHVILI, GELA. UKRAINE;
6. SERGEL, SIARHEI. BELARUS;
7. PASLARIU, ADRIAN-CATALIN. ROMANIA;
8. KARYAEV, MURAT. RUSSIA;
9. DALAK, MARIAN. SLOVAKIA;
10. GOULIOUMIS, GEORGIOS. GREECE;
11. SALMINEN, JUHA. FINLAND;
12. GENOV, TODOR. BULGARIA;
13. KOLOZSVARI-KOVACS, EDWARD. ROMANIA;
14. GRZELAK, LUKASZ. POLAND;
15. SENER, CEM. TURKEY;
16. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. ONCESCU, ION VLAD. ROMANIA;
2. FUDALA, LUCJAN. POLAND;
3. DZHIOEV, KHETAG. RUSSIA;
4. MURIEV, VIATCHESLAV. RUSSIA;
5. SHMYKO, DZMITRIY. BELARUS;
6. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND;
7. TODADZE, KOBA. GEORGIA;
8. DOBREAN, DINU-PETRE. ROMANIA;
9. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
10. OLCAY, TUNC. TURKEY;
11. YEUTUKHOVICH, BARYS. NETHERLANDS;
12. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
13. BUHLER, UELI. SWITZERLAND;
14. TOMAGA, RASTISLAV. SLOVAKIA;
15. IOANNIS, TOUMPAS. GREECE;
16. PEREZ, GUSTAVO. SPAIN;
17. CHRISTENSEN, TONNI. DENMARK;

SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. SEMERENKO, OLEKSIY. UKRAINE;
2. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
3. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
4. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
5. MATYUSHENKO, IVAN. RUSSIA;
6. PERSSON, ERIK. SWEDEN;
7. DRAGANOV HRISTOV, RUMEN. SPAIN;
8. JAKOWCZYK, RAFAL. POLAND;
9. TOMSONS, NORMUNDS. LATVIA;
10. SALVATORE, NINO. SPAIN;
11. TAPASZTO, ISTVAN-CIPRIAN. ROMANIA;
12. HARALAMPOPOULOS, GEORGIOS. GREECE;
13. FAT, OLIMPU. ROMANIA;
14. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
15. AYDOGAN, CENGIZ. TURKEY;
16. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
17. VESTERINEN, NICO. FINLAND;

SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. KISOV, PLAMEN. BULGARIA;
3. BORBIL, DANUT. ROMANIA;
4. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
5. LITOVTCEV, YEVHEN. UKRAINE;
6. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
7. TSANOV, STEFAN. BULGARIA;
8. RADU, GEORGESCU. ROMANIA;
9. JOSHGUN, IMANOV. AZERBAIJAN;


SENIOR WOMEN

SENIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. URAZGILDEEVA, VENERA. RUSSIA;
2. BABAIEVA, SNIZHANA. UKRAINE;
3. SAVAS, GULSEN. TURKEY;
4. RAEVA, MARIA. BULGARIA;
5. KHALFINA, YULIA. RUSSIA;
6. COSKUN, DENIZ. TURKEY;
7. GEORGIEVA, ROSITSA. BULGARIA;
8. STARON, NATALIA. POLAND;

SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. KARTSEVA, IRINA. RUSSIA;
2. GULAY, SAVAS. TURKEY;
3. NYBERG, SARA. SWEDEN;
4. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
5. PETTERSSON, CAROLINA. SWEDEN;
6. JUOZALENIENE, ASTA. LITHUANIA;
7. GOTSEVA, MARINA. BULGARIA;
8. MAROZ, VOLHA. BELARUS;
9. DIMOVA, KRISTINA. BULGARIA;

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. LARINA, EKATERINA. RUSSIA;
2. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
3. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND;
4. BONKOVA, VERONIKA. BULGARIA;
5. REISEK, FIA. SWEDEN;
6. TSERETELI, TAMAR. GEORGIA;
7. VOJTKOVA, LENKA. CZECH REPUBLIC;
8. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
9. KAYSINOVA, DIANA. RUSSIA;
10. SVOBODOVA, ZUZANA. CZECH REPUBLIC;
11. GUGUTSHKOVA, MARIANA. BULGARIA;
12. SAK, GONUL. TURKEY;

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. TRUSKALOVA, NATALYA. UKRAINE;
2. CRAPINA, ALINA. RUSSIA;
3. SERHEYENKAVA, NATALLIA. BELARUS;
4. METIN, ISIL. TURKEY;
5. KMIECIK, ANITA. POLAND;

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. MAKEEVA, IRINA. RUSSIA;
2. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
3. BATMAZ, AYSE. TURKEY;
4. KOUTAVA, DIONYSIA. GREECE;

SENIOR WOMEN LEFT 80 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. SAMOTOY, ALINA. RUSSIA;
3. LVOVA, ANASTASIYA. RUSSIA;
4. BRANDING, LAURA. GERMANY;
5. MELIN, ANNE. FINLAND;
6. STELMASZCZUK, BEATA. POLAND;
7. KALIPCI, SENIZ. TURKEY;

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
4. GONUL, NURCIHAN. TURKEY;
5. CHARAKI, BEATRIX. HUNGARY;
6. POOLE, JOANNE. UNITED KINGDOM;
7. GHERGHE, GABRIELA. ROMANIA;
8. DIMITROVA, ELENA. BULGARIA;
9. PIECHOWSKA, BARBARA. POLAND;

DAY 4 - Sat. 6/6 - Right Arm:


SENIOR MEN

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
2. MEHMET, KAYA. TURKEY;
3. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
4. CETINKAYA, MEHMEY. TURKEY;
5. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;
6. STREDANSKY, JOZEF. SLOVAKIA;
7. IVANYTSKYI, NAZARII. UKRAINE;
8. KORBIEL, KRYSTIAN. POLAND;
9. BARBELIAN, PAUL-IOAN. ROMANIA;
10. ATANASOV, EVGENI. BULGARIA;
11. KUSMIERCZYK, DAMIAN. POLAND;
12. BALAIUS, RUSLAN. ROMANIA;
13. NARMONTAS, GEDAS. LITHUANIA;
14. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
15. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. ALI UZUL, MEHMET. TURKEY;
2. CHOMAEV, ROBERT. RUSSIA;
3. TOVMASYAN, MIKHAIL. RUSSIA;
4. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
5. TOFANESCU, DORIN-IONUT. ROMANIA;
6. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
7. PIOTRZKOWSKI, KAROL. POLAND;
8. MERKEL, ANZAUR. GERMANY;
9. BABAKHANOV, SARKHAN. AZERBAIJAN;
10. STEFANOV, STEFAN. BULGARIA;
11. MARIN, IONUT-ADRIAN. ROMANIA;
12. BERIDZE, APOLONI. GEORGIA;
13. SHTEREV, DIMITAR. BULGARIA;
14. IVANYTSKYI, IGOR. UKRAINE;

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. SERHAT ARSLAN, EVREN. TURKEY;
2. KHAMIDULLIN, RUSALIN. RUSSIA;
3. SKYDAN, VADYM. UKRAINE;
4. ABUTIDZE, ALEKSI. GEORGIA;
5. KHAMIDULLIN, RIM. RUSSIA;
6. IBRISHEV, KHAISER. UKRAINE;
7. YANKOV, DIMITAR. GERMANY;
8. HARUTYUNYAN, HAYK. ARMENIA;
9. VOYNOV, PETUR. BULGARIA;
10. AKPINAR, SONER. TURKEY;
11. VILLAR MARTINEZ, LORENZO. SPAIN;
12. KAMRAN, ATAYEV. AZERBAIJAN;
13. TIRSU, FILIP-ANDREI. ROMANIA;
14. NOVOSELSKI, MARTIN. BULGARIA;
15. NOWAK, MARIUSZ. POLAND;
16. FIOLEK, RAFAL. POLAND;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. KOVALCHUK, ALEKSANDR. RUSSIA;
2. LUKYANCHUK, IVAN. UKRAINE;
3. BALABANOV, ALEKSANDUR. BULGARIA;
4. OLMEZ, OSMAN. TURKEY;
5. ANTONIO AREVALO, JOSE. SPAIN;
6. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
7. RUDNICKI, LUKASZ. POLAND;
8. DELIDJAKOV, HRISTO. BULGARIA;
9. LOBANOV, ALEXEY. RUSSIA;
10. YORDANOV STEFANOV, DIMITAR. SPAIN;
11. HUIKKOLA, ESA. FINLAND;
12. MELNYK, SERHIY. UKRAINE;
13. IOVANESCU, IOAN-ALIN. ROMANIA;
14. MIHALACHE, VALENTIN. ROMANIA;
15. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
16. GJEMALI-HAZER, XHELAL. SWITZERLAND;

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. ZOLOEV, KHADZIMURAT. RUSSIA;
2. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
3. TSVYETKOV, OLEKSANDR. UKRAINE;
4. MIKKOLA, TIMO. FINLAND;
5. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
6. GILDIL, HAYDAR. TURKEY;
7. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
8. TERZI, ENGIN. TURKEY;
9. PEDRO GARCIA, JUAN. SPAIN;
10. PAUTARAN, PAVEL. BELARUS;
11. LUNDSTROM, BJORN. SWEDEN;
12. BOGDANSKI, KIRIL. BULGARIA;
13. TRUTA, MATEI. ROMANIA;
14. TENKEL, ROMAN. SLOVAKIA;
15. FILIPPOV, MAKSIM. RUSSIA;
16. GOEDHART, ANTOINE. NETHERLANDS;

SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BABAIEV, RUSTAM. UKRAINE;
2. GIRARD, PASCAL. SWITZERLAND;
3. PRUDNYK, IEVGENII. UKRAINE;
4. ZAHARIEV, SLAVI. BULGARIA;
5. KURT, NIYAZI. TURKEY;
6. STARON, RADOSLAW. POLAND;
7. MATSKEVICH, ALEH. BELARUS;
8. FATIH BOZ, MEHMET. TURKEY;
9. PISARYKOV, SERGEY. RUSSIA;
10. OLBRYS, ARTUR. POLAND;
11. BERDZENISHVILI, LEVAN. GEORGIA;
12. DZHIBILOV, RUSLAN. RUSSIA;
13. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
14. DRAGULEANU, MIRCEA-ALEXANDRU. ROMANIA;
15. SVACINA, ROBIN. CZECH REPUBLIC;
16. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
17. ARROYO, RICHARD. SPAIN;
18. MANOLE, VASILE. ROMANIA;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. BABAYEV, RUSLAN. UKRAINE;
2. JAGNESAK, LUBOMIR. SLOVAKIA;
3. FILIPPOV, ROMAN. RUSSIA;
4. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
5. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
6. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
7. KRAJCZYNSKI, KRZYSZTOF. POLAND;
8. TAMAS, STEFAN-MIHAI. ROMANIA;
9. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
10. ONDER, DURSUN. TURKEY;
11. HONKAPAA, TONI. FINLAND;
12. ANDRONACHE, DANIEL-VALENTIN. ROMANIA;
13. GUSOV, ALEXANDER. RUSSIA;
14. VALONEN, PETRI. FINLAND;
15. RZANNY, WIESLAW. POLAND;
16. BELIAI, ALIAKSANDR. BELARUS;
17. JIVKOV, VESELIN. BULGARIA;

SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. KARYAEV, MURAT. RUSSIA;
3. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
4. RUDAKOV, MYKHAYLO. UKRAINE;
5. KRUGLOV, ANDREY. RUSSIA;
6. KHUBIASHVILI, GELA. UKRAINE;
7. IVANOV, NIKOLAI. BULGARIA;
8. SALMINEN, JUHA. FINLAND;
9. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
10. SERGEL, SIARHEI. BELARUS;
11. DALAK, MARIAN. SLOVAKIA;
12. KOLOZSVARI-KOVACS, EDWARD. ROMANIA;
13. SYPNIEWSKI, TOMASZ. POLAND;
14. GOULIOUMIS, GEORGIOS. GREECE;
15. SEYFI BENNURKAN, OMER. TURKEY;
16. JAVID, NIRZAGULIYEV. AZERBAIJAN;
17. PASLARIU, ADRIAN-CATALIN. ROMANIA;

SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. ONCESCU, ION VLAD. ROMANIA;
2. IVAKIN, TARAS. UKRAINE;
3. FUDALA, LUCJAN. POLAND;
4. MURIEV, VIATCHESLAV. RUSSIA;
5. SHMYKO, DZMITRIY. BELARUS;
6. OLCAY, TUNC. TURKEY;
7. ZURAB, BAKHTIYAROV. AZERBAIJAN;
8. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND;
9. RACEK, PETER. SLOVAKIA;
10. YEUTUKHOVICH, BARYS. NETHERLANDS;
11. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
12. DZHIOEV, KHETAG. RUSSIA;
13. DOBREAN, DINU-PETRE. ROMANIA;
14. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
15. TODADZE, KOBA. GEORGIA;
16. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
17. PEREZ, GUSTAVO. SPAIN;
18. IOANNIS, TOUMPAS. GREECE;
19. BUHLER, UELI. SWITZERLAND;
20. CHRISTENSEN, TONNI. DENMARK;
21. TOMAGA, RASTISLAV. SLOVAKIA;

SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
2. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
3. SEMERENKO, OLEKSIY. UKRAINE;
4. MATYUSHENKO, IVAN. RUSSIA;
5. TOMSONS, NORMUNDS. LATVIA;
6. JAKOWCZYK, RAFAL. POLAND;
7. HARALAMPOPOULOS, GEORGIOS. GREECE;
8. DRAGANOV HRISTOV, RUMEN. SPAIN;
9. PETKOV, NEDKO. BULGARIA;
10. SALVATORE, NINO. SPAIN;
11. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
12. AYDOGAN, CENGIZ. TURKEY;
13. FAT, OLIMPU. ROMANIA;
14. PERSSON, ERIK. SWEDEN;
15. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
16. CUEMJIEV, ALIN-CATALIN. ROMANIA;
17. VESTERINEN, NICO. FINLAND;

SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. PUSCASU, IOAN CRISTIAN. ROMANIA;
3. DODOV, MARTIN. BULGARIA;
4. KISOV, PLAMEN. BULGARIA;
5. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
6. LITOVTCEV, YEVHEN. UKRAINE;
7. BORBIL, DANUT. ROMANIA;


SENIOR WOMEN

SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. COSKUN, DENIZ. TURKEY;
2. BABAIEVA, SNIZHANA. UKRAINE;
3. KHALFINA, YULIA. RUSSIA;
4. URAZGILDEEVA, VENERA. RUSSIA;
5. SAVAS, GULSEN. TURKEY;
6. RAEVA, MARIA. BULGARIA;
7. GEORGIEVA, ROSITSA. BULGARIA;
8. STARON, NATALIA. POLAND;

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. KARTSEVA, IRINA. RUSSIA;
2. GULAY, SAVAS. TURKEY;
3. NYBERG, SARA. SWEDEN;
4. PETTERSSON, CAROLINA. SWEDEN;
5. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
6. JUOZALENIENE, ASTA. LITHUANIA;
7. GOTSEVA, MARINA. BULGARIA;
8. MAROZ, VOLHA. BELARUS;
9. DIMOVA, KRISTINA. BULGARIA;

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. LARINA, EKATERINA. RUSSIA;
2. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
3. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
4. BONKOVA, VERONIKA. BULGARIA;
5. REISEK, FIA. SWEDEN;
6. TSERETELI, TAMAR. GEORGIA;
7. VOJTKOVA, LENKA. CZECH REPUBLIC;
8. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND;
9. KAYSINOVA, DIANA. RUSSIA;
10. SVOBODOVA, ZUZANA. CZECH REPUBLIC;
11. GUGUTSHKOVA, MARIANA. BULGARIA;
12. SAK, GONUL. TURKEY;
13. SAUCHYK, YULIYA. BELARUS;
14. ZSIRAINE, JUDIT. HUNGARY;

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. TRUSKALOVA, NATALYA. UKRAINE;
2. SHITINA, ALINA. RUSSIA;
3. METIN, ISIL. TURKEY;
4. SERHEYENKAVA, NATALLIA. BELARUS;
5. KMIECIK, ANITA. POLAND;

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. MAKEEVA, IRINA. RUSSIA;
2. BACKMAN, SARA. SWEDEN;
3. WAWRZYNIAK, MARLENA. POLAND;
4. BATMAZ, AYSE. TURKEY;

SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. SAMOTOY, ALINA. RUSSIA;
3. LVOVA, ANASTASIYA. RUSSIA;
4. STELMASZCZUK, BEATA. POLAND;
5. BRANDING, LAURA. GERMANY;
6. MELIN, ANNE. FINLAND;
7. KALIPCI, SENIZ. TURKEY;

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. KHAMIDULLINA, LILIYA. RUSSIA;
2. GONUL, NURCIHAN. TURKEY;
3. CINGULE, ZANNA. LATVIA;
4. CHARAKI, BEATRIX. HUNGARY;
5. GEORGIEVSKA, ROZETTA. MACEDONIA;
6. GHERGHE, GABRIELA. ROMANIA;
7. POOLE, JOANNE. UNITED KINGDOM;
8. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
9. PIECHOWSKA, BARBARA. POLAND;
10. DIMITROVA, ELENA. BULGARIA

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke