Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Svjetski kup Gyor 2021

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Svjetski kup Gyor 2021

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Svjetski kup Gyor 2021

Svjetski kup Gyor 2021

Svjetski kup Gyor 2021

8.-10.10.2021. Gyor, Mađarska

Broj natjecatelja: 282

Broj država: 8

SLUŽBENI REZULTATI:

BSub Junior Girls Left
1​BETTINA BOTTA-DUKAT - Hungary
2​JENNYFER DORO - Hungary
3​RENATA GUTI - Hungary
Sub Junior Girls Left
1​KORINNA KOVARI - Hungary
2​FLORA NEMETH - Hungary
3​KORINNA PATER - Hungary
Sub Junior Boys 70+ Kg Left
1​TOBIAS ROMAN - Slovakia
2​VILIAM DUDASIK - Slovakia
3​BARNA EORY - Hungary
Disabled Standing 75 Left
1​LUKA DROKAN - Croatia
2​DANIEL SIMON - Hungary
Disabled Sitting 75+ Kg Left
1​DOMAGOJ CVITKOVIC - Croatia
2​JANOS NAGY - Hungary
Disabled Standing 90 Left
1​IVAN SCIARONI - Switzerland
2​ZOLTAN ROJKO - Hungary
3​BOZO BOGUNOVIC - Croatia
Disabled Standing 90+ Left
1​ERIC HOPPE - Germany
2​IMRE HERNYAK – Hungary
Disabled Women Left
1​SABINA BOGUNOVIC-Croatia
2​PETRESCU CORNELIA-Romania
3​KOVACSNE MARGIT-Hungary
4​SZABO VIOLA-Hungary
5​NAGY MARIA-Hungary

Junior Girls 60+ Left
1​VIVIEN FARKAS - Hungary
2​BIBIANA STANGELOVA - Slovakia
Junior Boys 75 Left
1​MARKO MARTINOVIC - Croatia
2​ADAM CIP - Czech Republic
3​ADAM MACHALA - Czech Republic
4​IMRE MARTINEK - Hungary
5​GERGO FORGACS - Hungary
6​ADAM KOVER - Hungary
7​KRISZTIAN DER - Hungary
8​BENDEGUZ FEKETE - Hungary
9​PATRIK PATAKI - Hungary
10​MARTIN MAY - Hungary
11​TAMAS GUBA - Hungary
12​KRISTÓF KENGYEL - Hungary
13​MARK DONKO - Hungary
Junior Boys 90 Left
1​MIROSLAV PAVCO - Slovakia
2​ROMEO CSORDAS - Hungary
3​ADAM KIESEWETTER - Czech Republic
4​GABOR NAGY - Hungary
5​BORIS MUDRY - Slovakia
Junior Boys 90+ Left
1​RINO MASIC - Croatia
2​GABOR BOTTA DUKAT - Hungary
3​DAVID SZABO - Hungary
4​VIKTOR MACICEK - Czech Republic
Master Women Left
1​BRIGITTA IVANFI - Hungary
2​SABINA BOGUNOVIC - Croatia
Master 75 Left
1​BALAZS REINHOFER - Hungary
2​MIKLOS MATUSEK - Hungary
3​CSABA KOLLAR - Hungary
4​RENE SCHOLZE - Germany
5​JANOS TABAJDI - Hungary
Master 90 Left
1​JANOS DOBROCSI - Hungary
2​JAROMIR BELUNEK - Czech Republic
3​ZOLTAN ROJKO - Hungary
4​IMRE VALYI-NAGY - Hungary
5​LASZLO KELEMEN - Hungary
6​LAJOS KONYA - Hungary
7​JANOS MAY - Hungary
Master 90+ Left
1​DUSAN TESARIK - Czech Republic
2​ATTILA DOBOS - Hungary
3​HENRIK EORY - Hungary
4​LAJOS DEAK - Hungary
5​ALBERT NEMETH - Hungary
Grand Master 75+ Kg Left
1​RICCARDO MANZINI - Switzerland
2​ISTVAN BALOGH - Hungary
3​SANDOR SZILAGYI - Germany
4​JOZSEF KALDENECZKER - Hungary
Women 65 Left
1​HENRIETTA BARZSÓ - Hungary
2​VIVIEN FARKAS - Hungary
3​MICHALINA BLEIKER - Switzerland
4​BIBIANA STANGELOVA - Slovakia
Women 65+ Left
1​BARBORA BAJCIOVA - Slovakia
2​BRIGITTA IVANFI - Hungary
3​TAMARA PALMAI - Hungary
4​SABINA BOGUNOVIC - Croatia
Men 65 Left
1​ONDREJ RASKA - Czech Republic
2​CSABA KOLLAR - Hungary
3​DENES HOMOKI - Hungary
4​PAVEL ORIHEL - Slovakia
5​PATRIK LAKATOS - Hungary
6​GABOR VENDEL SALACZ - Hungary
Men 75 Left
1​DMITRII MAIOROV - Switzerland
2​BALAZS REINHOFER - Hungary
3​PETAR TRIPLAT - Croatia
4​HENRIK POSCH - Hungary
5​DANIEL SIMON - Hungary
6​ALEX BARZSO - Hungary
7​MARKO MUSIC - Croatia
8​KEVIN KOVACS - Hungary
9​IVAN GREGORICKA - Slovakia
10​JANOS FARKAS - Hungary
11​KAMIL LUKASZCZYK - Poland
12​JANOS TABAJDI - Hungary
Men 85 Left
1​GABOR SZAKACS - Hungary
2​PETER KOVACS - Hungary
3​OLEKSANDR TELIATNYK - Ukraine
4​MATE KOZAK - Hungary
5​IVAN DOGAN - Croatia
6​IMRE VALYI-NAGY - Hungary
7​SAMUEL KAUCIK - Slovakia
8​ATTILA FARKAS - Hungary
9​FILIP TEPSA - Croatia
10​STAUDACHER ENGELBERT - Austria
11​AKOS MOLNAR - Hungary
12​SIMON POLAK - Czech Republic
13​ROLAND MARTINEK - Hungary
14​ISTVAN URI KOVACS - Hungary
15​CSABA DONKO - Hungary
16​ANDRAS PASZTERNAK - Hungary
17​MATE SOMOGYI - Hungary
18​GABOR2 NAGY - Hungary
19​GERGELY TOTH - Hungary
20​BENCE LANTAI - Hungary
21​MARK LAUKO - Hungary
22​PETER GABNAI HORVATH - Hungary
23​TAMAS BADURA - Czech Republic
24​MARCEL GALAMBOS - Hungary
Men 95 Left
1​RINO MASIC - Croatia
2​JANOS DOBROCSI - Hungary
3​LUKA PALADA - Croatia
4​SZILARD SZAKALLAS - Hungary
5​VIKTOR DUDAS - Hungary
6​JOZEF JACKULIAK - Slovakia
7​ALBERT NEMETH - Hungary
8​ISTVAN JR BALOGH - Hungary
9​GERGELY FALUDI - Hungary
10​ZSOLT FABIAN - Hungary
11​NORBERT VALYI-NAGY - Hungary
12​ERIK ORBAN - Hungary
13​MARKO SUDAR - Croatia
14​GYULA SZUCS - Hungary
15​ANDRAS PIRKA - Hungary
16​IVAN SCIARONI - Switzerland
17​JAROMIR BELUNEK - Czech Republic
18​ADAM SZELES - Hungary
19​LASZLO KELEMEN - Hungary
20​ISTVAN FERENCZ - Hungary
21​DANIEL LIPPAI - Hungary
22​TAMÁS KOBOR - Hungary
23​DAVID KOSZEGI - Hungary
24​PETER HORVATH - Hungary
25​ANDRÁS TELEK – Hungary
26​DANIEL SACK-Austria
Men 105 Left
1​VACLAV VACULOVICS - Czech Republic
2​ADAM BAUMAN - Hungary
3​ISTVAN FRUM - Hungary
4​GABOR FARKAS - Hungary
5​PETER GYIMESI - Hungary
6​ZSOMBOR KARVAS - Hungary
7​JOZEF ZAMECNIK - Czech Republic
8​LÁSZLÓ HEROLD - Hungary
9​BENETT GYURIK - Hungary
10​LAJOS LENART - Hungary
Men 105+ Left
1​LAJOS NEMETH - Hungary
2​MARTIN VODAK - Czech Republic
3​ROBERT NEMETH - Hungary
4​DUSAN TESARIK - Czech Republic
5​GELLERT MOLNAR - Hungary
6​DENIS SPOLJARIC - Croatia
7​PETAR SEVIC - Croatia
8​SANDOR BORDAS - Hungary
9​ISTVÁN SZALAI - Hungary
10​ZSOMBOR KENESEI - Hungary
Disable Junior Boy Left
1​DANIEL SIMON - Hungary
2​DAVID SZABO - Hungary
Visual Impairments Left
1​DAVID SZABO - Hungary
2​BOZO BOGUNOVIC – Croatia
3​PETRESCU COSTEL-Romania
4​BUDAI MIKLOS-Hungary
5​NAGY JOZSEF-Hungary
6​FEHER ZOLTAN-Hungary
BSub Junior Girls Right
1​BETTINA BOTTA-DUKAT - Hungary
2​JENNYFER DORO - Hungary
3​RENATA GUTI - Hungary
Sub Junior Girls Right
1​KORINNA KOVARI - Hungary
2​KORINNA PATER - Hungary
3​FLORA NEMETH - Hungary
Sub Junior Boys 70+ Kg Right
1​TOBIAS ROMAN - Slovakia
2​VILIAM DUDASIK - Slovakia
3​BARNA EORY - Hungary
Disabled Sitting 75+ Kg Right
1​DOMAGOJ CVITKOVIC - Croatia
2​GYULA ROMZSA - Hungary
Disabled Standing 75 Right
1​LUKA DROKAN - Croatia
2​MIHALY JOZSA - Hungary
3​DANIEL SIMON - Hungary
Disabled Standing 90 Right
1​ZOLTAN ROJKO - Hungary
2​BOZO BOGUNOVIC - Croatia
Disabled Standing 90+ Right
1​IMRE HERNYAK - Hungary
2​JANOS NAGY – Hungary
Disabled Women Left
1​SABINA BOGUNOVIC-Croatia
2​PETRESCU CORNELIA-Romania
3​KOVACSNE MARGIT-Hungary
4​SZABO VIOLA-Hungary
5​NAGY MARIA-Hungary
Junior Girls 60+ Right
1​VIVIEN FARKAS - Hungary
2​BIBIANA STANGELOVA - Slovakia
Junior Boys 75 Right
1​MARKO MARTINOVIC - Croatia
2​ADAM MACHALA - Czech Republic
3​IMRE MARTINEK - Hungary
4​PATRIK PATAKI - Hungary
5​GERGO FORGACS - Hungary
6​MARK DONKO - Hungary
7​KRISZTIAN DER - Hungary
8​TAMAS GUBA - Hungary
9​BENDEGUZ FEKETE - Hungary
10​MARTIN MAY - Hungary
11​KRISTÓF KENGYEL - Hungary
12​ADAM KOVER - Hungary
Junior Boys 90 Right
1​MIROSLAV PAVCO - Slovakia
2​ADAM KIESEWETTER - Czech Republic
3​ROMEO CSORDAS - Hungary
4​BORIS MUDRY - Slovakia
5​GABOR NAGY - Hungary
Junior Boys 90+ Right
1​RINO MASIC - Croatia
2​GABOR BOTTA DUKAT - Hungary
3​VIKTOR MACICEK - Czech Republic
4​DAVID SZABO - Hungary
Master Women Right
1​BRIGITTA IVANFI - Hungary
2​SABINA BOGUNOVIC - Croatia
Master 75 Right
1​MIHALY JOZSA - Hungary
2​BALAZS REINHOFER - Hungary
3​MIKLOS MATUSEK - Hungary
4​CSABA KOLLAR - Hungary
5​RENE SCHOLZE - Germany
6​JANOS TABAJDI - Hungary
Master 90 Right
1​MILAN MARENCIN - Slovakia
2​JANOS DOBROCSI - Hungary
3​LASZLO KELEMEN - Hungary
4​LAJOS KONYA - Hungary
5​IMRE VALYI-NAGY - Hungary
6​ZOLTAN ROJKO - Hungary
7​JAROMIR BELUNEK - Czech Republic
8​JANOS MAY - Hungary
9​GYULA ROMZSA - Hungary
Master 90+ Right
1​DUSAN TESARIK - Czech Republic
2​LAJOS DEAK - Hungary
3​ALBERT NEMETH - Hungary
4​HENRIK EORY - Hungary
Grand Master 75+ Kg Right
1​RICCARDO MANZINI - Switzerland
2​JAROSLAV SLADEK - Czech Republic
3​ISTVAN BALOGH - Hungary
4​JOZSEF KALDENECZKER - Hungary
5​SANDOR SZILAGYI - Germany
Women 65 Right
1​HENRIETTA BARZSÓ - Hungary
2​MICHALINA BLEIKER - Switzerland
3​VIVIEN FARKAS - Hungary
4​BIBIANA STANGELOVA - Slovakia
Women 65+ Right
1​BARBORA BAJCIOVA - Slovakia
2​BRIGITTA IVANFI - Hungary
3​TAMARA PALMAI - Hungary
4​VERONIKA VARGA - Hungary
5​SABINA BOGUNOVIC - Croatia
Men 65 Right
1​CSABA KOLLAR - Hungary
2​DENES HOMOKI - Hungary
3​ONDREJ RASKA - Czech Republic
4​GABOR VENDEL SALACZ - Hungary
5​PATRIK LAKATOS - Hungary
6​PAVEL ORIHEL - Slovakia
Men 75 Right
1​DMITRII MAIOROV - Switzerland
2​IVAN GREGORICKA - Slovakia
3​HENRIK POSCH - Hungary
4​ALEX BARZSO - Hungary
5​DANIEL SIMON - Hungary
6​JANOS FARKAS - Hungary
7​JANOS TABAJDI - Hungary
8​MARKO MUSIC - Croatia
9​PETAR TRIPLAT - Croatia
10​KEVIN KOVACS - Hungary
11​BALAZS REINHOFER - Hungary
12​KAMIL LUKASZCZYK - Poland
Men 85 Right
1​OLEKSANDR TELIATNYK - Ukraine
2​GABOR SZAKACS - Hungary
3​IVAN DOGAN - Croatia
4​PETER KOVACS - Hungary
5​VASCO MANZINI - Switzerland
6​CSABA DONKO - Hungary
7​SIMON POLAK - Czech Republic
8​MATE SOMOGYI - Hungary
9​TAMAS BADURA - Czech Republic
10​IMRE VALYI-NAGY - Hungary
11​MATE KOZAK - Hungary
12​STAUDACHER ENGELBERT - Austria
13​PETER GABNAI HORVATH - Hungary
14​ATTILA FARKAS - Hungary
15​SAMUEL KAUCIK - Slovakia
16​AKOS MOLNAR - Hungary
17​MARK LAUKO - Hungary
18​ROLAND MARTINEK - Hungary
19​ANDRAS PASZTERNAK - Hungary
20​ISTVAN URI KOVACS - Hungary
21​FILIP TEPSA - Croatia
22​MARCEL GALAMBOS - Hungary
23​GABOR2 NAGY - Hungary
24​BENCE LANTAI - Hungary
Men 95 Right
1​RINO MASIC - Croatia
2​LUKA PALADA - Croatia
3​SZILARD SZAKALLAS - Hungary
4​MARKO SUDAR - Croatia
5​JOZEF JACKULIAK - Slovakia
6​VIKTOR DUDAS - Hungary
7​ERIK ORBAN - Hungary
8​DANIEL SACK - Austria
9​NORBERT VALYI-NAGY - Hungary
10​ALBERT NEMETH - Hungary
11​GERGELY FALUDI - Hungary
12​ZSOLT FABIAN - Hungary
13​ISTVAN FERENCZ - Hungary
14​ADAM SZELES - Hungary
15​ANDRÁS TELEK - Hungary
16​GYULA SZUCS - Hungary
17​ISTVAN JR BALOGH - Hungary
18​TAMÁS KOBOR - Hungary
19​PETER HORVATH - Hungary
20​DAVID KOSZEGI - Hungary
21​DANIEL LIPPAI - Hungary
22​ANDRAS PIRKA - Hungary
23​LASZLO KELEMEN - Hungary
Men 105 Right
1​ATTILA DOBOS - Hungary
2​ISTVAN FRUM - Hungary
3​GABOR FARKAS - Hungary
4​JOZEF ZAMECNIK - Czech Republic
5​PETER GYIMESI - Hungary
6​VACLAV VACULOVICS - Czech Republic
7​ADAM BAUMAN - Hungary
8​ZSOMBOR KARVAS - Hungary
9​BENETT GYURIK - Hungary
10​LÁSZLÓ HEROLD - Hungary
Men 105+ Right
1​LAJOS NEMETH - Hungary
2​PETAR SEVIC - Croatia
3​DENIS SPOLJARIC - Croatia
4​DUSAN TESARIK - Czech Republic
5​MARTIN VODAK - Czech Republic
6​ROBERT NEMETH - Hungary
7​SANDOR BORDAS - Hungary
8​ISTVÁN SZALAI - Hungary
9​GELLERT MOLNAR - Hungary
10​ZSOMBOR KENESEI - Hungary
Disable Junior Boy Right
1​DANIEL SIMON - Hungary
2​DAVID SZABO - Hungary
Visual Impairments Right
1​DAVID SZABO - Hungary
2​BOZO BOGUNOVIC - Croatia
3​PETRESCU COSTEL-Romania
4​BUDAI MIKLOS-Hungary
5​NAGY JOZSEF-Hungary
6​FEHER ZOLTAN-Hungary

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup Gyor 2021

27/10/2021. - Svjetski kup Gyor 2021

Svjetski kup Gyor 2021 8.-10.10.2021. Gyor, Mađarska Broj natjecatelja: 282…
Međunarodni kup Hrvatske SPORT FEST 2021

27/10/2021. - Međunarodni kup Hrvatske SPORT FEST 2021

Međunarodni kup Hrvatske SPORT FEST 2021 15.-17.10.2021. Poreč, Hrvatska Broj…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke