Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Prvenstvo RH 2021 za osobe s i bez invaliditeta

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Prvenstvo RH 2021 za osobe s i bez invaliditeta

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Prvenstvo RH 2021 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo RH 2021 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo RH 2021 u obaranju ruke za osobe s i bez invaliditeta
25.-27.6.2021.
Sinj, Hrvatska
Broj natjecatelja: 250
SLUŽBENI REZULTATI:

JUNIOR16 MEN LEFT OPEN
1. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
2. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
3. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
4. BOŽIĆ BORNA. KOR SHARK
5. ŽNIDARČIĆ TIMI. KOR GLADIJATOR
6. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
7. LOVRIĆ EMANUEL. KOR PLAMEN
JUNIOR16 MEN RIGHT OPEN
1. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
2. BOŽIĆ BORNA. KOR SHARK
3. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
4. ŽNIDARČIĆ TIMI. KOR GLADIJATOR
5. LOVRIĆ EMANUEL. KOR PLAMEN
6. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
7. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. MARTINOVIĆ MARKO. KOR SPLIT
2. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR SPLIT
3. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
4. VIŠEVIĆ ANTE. KOR SPLIT
5. LOVRIĆ DUJE. KOR PLAMEN
JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. VUKELIĆ BRUNO. KOR ARKTOS
3. CAPAN ANTE. KOR TROJANCI
4. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. MARTINOVIĆ MARKO. KOR SPLIT
2. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR SPLIT
3. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
4. VIŠEVIĆ ANTE. KOR SPLIT
5. LOVRIĆ DUJE. KOR PLAMEN
JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. VUKELIĆ BRUNO. KOR ARKTOS
3. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
4. CAPAN ANTE. KOR TROJANCI
SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. KRALJ IVAN. KOR TIGAR
3. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
4. MILANOVIĆ JAKOV. KOR SPLIT
5. TOLIĆ VLADIMIR. KOR TROJANCI
6. ILOVAČA LUIS. KOR SPARTANCI
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR GLADIJATOR
8. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
9. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
10. ČATARIĆ MATEJ. KOR GLADIJATOR
11. GRBAC LUKA. KOR ARKTOS
SENIOR MEN LEFT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
3. OPAČAK JOSIP. KOR GLADIJATOR
4. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
5. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
6. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
7. ATANASOV MIJO. KOR GLADIJATOR
8. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN LEFT 95
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
3. FRANCKI JOSIP. KOR SPARTANCI
4. TANFARA NIKOLA. KOR SPLIT
5. PALADA LUKA. KOR SPARTANCI
6. VUKELIĆ BRUNO. KOR ARKTOS
7. TRUHLAŽ DENIS. KOR GLADIJATOR
8. KRALJEVIĆ ROKO. KOR SPLIT
9. ODORJAN TOMISLAV. KOR IMPRESS GYM
10. KREBER VALENTIN. KOR IMPRESS GYM
11. MILKOVIĆ MARKO. KOR ARKTOS
12. MAŠIĆ SEBASTIJAN. KOR ARKTOS
13. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN LEFT 105
1. LENČE DEAN. KOR TIGAR
2. KOPRČINA IVAN. KOR SPLIT
3. KATIĆ MARINO. KOR SPLIT
4. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
5. HARČA MARIJAN. KOR TIGAR
6. MUSTAPIĆ ZVONIMIR. KOR SPLIT
7. TOLE ZLATKO. KOR SPLIT
8. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
9. ŠITUM ANTE. KOR SHARK
10. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
SENIOR MEN LEFT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
2. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
3. RAGUŽ ANDRIJA. KOR GLADIJATOR
4. SEVIĆ PETAR. KOR SPLIT
5. VRDOLJAK ANTE. KOR SPLIT
6. DELIJA MARKO. KOR SOUTH POWER
7. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
8. BELJAN ANTO. KOR TROJANCI
9. STAPIĆ MATEO. KOR KING
10. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
11. OLUJIĆ KREŠIMIR. KOR SHARK
SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85
1. GLIBOTA MARKO. KOR SPLIT
2. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
3. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
4. POPOVIĆ JOSIP. KOR SPARTANCI
5. DRAGOJEVIĆ DOMINIK. KOR SPLIT
6. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
7. CURIŠ KARLOL. KOR IMPRESS GYM
8. KUZMIĆ MISLAV. KOR SPLIT
9. GRBAC LUKA. KOR ARKTOS
10. BARUKČIĆ IVAN. KOR TROJANCI
11. VUJČIĆ ANTE. KOR MUSE
12. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
13. BRKO DARIO. KOR IMPRESS GYM
14. MAJSTOROVIĆ DOMINIK. KOR GLADIJATOR
15. ANČIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
16. ROŽMAN MARKO. KOR SPARTANCI
17. SUŠILOVIĆ RAFAEL. KOR TIGAR
SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85+
1. KATIĆ MARINO. KOR SPLIT
2. GNJEČ ANTONIO. KOR SPLIT
3. ŠITUM ANTE. KOR SHARK
4. DOŽAIĆ DAVID. KOR TIGAR
5. MILKOVIĆ MARKO. KOR ARKTOS
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. BELJAN ANTO. KOR TROJANCI
8. VOROBEV SERGEI. KOR SPLIT
9. MIJO ATANASOV
10. BARUKČIĆ MARKO. KOR TROJANCI
11. LIPANOVIĆ JOŠKO. KOR SPLIT
12. PAVELIĆ MATEJ. KOR SPARTANCI
SENIOR MEN RIGHT 75
1. KRALJ IVAN. KOR TIGAR
2. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
3. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
4. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
5. GRBAC LUKA. KOR ARKTOS
6. ANĐELIĆ IVAN. KOR SPLIT
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR GLADIJATOR
8. ČATARIĆ MATEJ. KOR GLADIJATOR
9. ILOVAČA LUIS. KOR SPARTANCI
10. MILANOVIĆ JAKOV. KOR SPLIT
11. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
12. TOLIĆ VLADIMIR. KOR TROJANCI
SENIOR MEN RIGHT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
3. OPAČAK JOSIP. KOR GLADIJATOR
4. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
5. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
6. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
7. ATANASOV MIJO. KOR GLADIJATOR
8. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN RIGHT 95
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
3. FRANCKI JOSIP. KOR SPARTANCI
4. MAŠIĆ SEBASTIJAN. KOR ARKTOS
5. VUKELIĆ BRUNO. KOR ARKTOS
6. PALADA LUKA. KOR SPARTANCI
7. TRUHLAŽ DENIS. KOR GLADIJATOR
8. TANFARA NIKOLA. KOR SPLIT
9. KRALJEVIĆ ROKO. KOR SPLIT
10. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
11. MILKOVIĆ MARKO. KOR ARKTOS
12. KREBER VALENTIN. KOR IMPRESS GYM
13. ODORJAN TOMISLAV. KOR IMPRESS GYM
SENIOR MEN RIGHT 105
1. LENČE DEAN. KOR TIGAR
2. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
3. KATIĆ MARINO. KOR SPLIT
4. HARČA MARIJAN. KOR TIGAR
5. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
6. TOLE ZLATKO. KOR SPLIT
7. KOPRČINA IVAN. KOR SPLIT
8. ŠITUM ANTE. KOR SHARK
9. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
10. MUSTAPIĆ ZVONIMIR. KOR SPLIT
SENIOR MEN RIGHT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
2. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
3. SEVIĆ PETAR. KOR SPLIT
4. STAPIĆ MATEO. KOR KING
5. RAGUŽ ANDRIJA. KOR GLADIJATOR
6. VRDOLJAK ANTE. KOR SPLIT
7. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
8. DELIJA MARKO. KOR SOUTH POWER
9. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
10. BELJAN ANTO. KOR TROJANCI
SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR ARKTOS
2. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
3. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
4. RAGUŽ ANDRIJA. KOR GLADIJATOR
5. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
6. LENČE DEAN. KOR TIGAR
7. KATIĆ MARINO. KOR SPLIT
8. SEMREN JOSIP. KOR SPLIT
SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85
1. VUJČIĆ ANTE. KOR MUSE
2. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
3. SUŠILOVIĆ RAFAEL. KOR TIGAR
4. DRAGOJEVIĆ DOMINIK. KOR SPLIT
5. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
6. VRŽINA JURE. KOR SPLIT
7. KUZMIĆ MISLAV. KOR SPLIT
8. POPOVIĆ JOSIP. KOR SPARTANCI
9. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
10. GRBAC LUKA. KOR ARKTOS
11. BRKO DARIO. KOR IMPRESS GYM
12. ROŽMAN MARKO. KOR SPARTANCI
13. GLIBOTA MARKO. KOR SPLIT
14. CURIŠ KARLOL. KOR IMPRESS GYM
15. ANČIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
16. MAJSTOROVIĆ DOMINIK. KOR GLADIJATOR
17. BARUKČIĆ IVAN. KOR TROJANCI
18. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85+
1. KATIĆ MARINO. KOR SPLIT
2. ŠITUM ANTE. KOR SHARK
3. GNJEČ ANTONIO. KOR SPLIT
4. MILKOVIĆ MARKO. KOR ARKTOS
5. BELJAN ANTO. KOR TROJANCI
6. DOŽAIĆ DAVID. KOR TIGAR
7. OLUJIĆ KREŠIMIR. KOR SHARK
8. VOROBEV SERGEI. KOR SPLIT
9. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
10. PAVELIĆ MATEJ. KOR SPARTANCI
11. BARUKČIĆ MARKO. KOR TROJANCI
DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HAJDIN BOJAN. KOROI DUBRAVA
3. HABDIJA DANIJEL. KOROI DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
DISABLED MEN LEFT STOJEĆE OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. VRŽINA JURE. KOR SPLIT
3. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
4. ANTOLIĆ RUDI. KOROI ILICA
5. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
6. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
7. KNEŽEVIĆ OLIVER. KOROI DUBRAVA
8. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
9. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
10. TUNJIĆ KRISTIJAN. KOROI ILICA
DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HAJDIN BOJAN. KOROI DUBRAVA
3. HABDIJA DANIJEL. KOROI DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
DISABLED MEN RIGHT STOJEĆE OPEN
1. VRŽINA JURE. KOR SPLIT
2. ANTOLIĆ RUDI. KOROI ILICA
3. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
4. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
5. KNEŽEVIĆ OLIVER. KOROI DUBRAVA
6. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
7. ŠVENDA PETAR. KOROI TREŠNJEVKA
8. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
9. TUNJIĆ KRISTIJAN. KOROI ILICA
SENIOR WOMEN LEFT 80
1. VUJASINOVIĆ STEVANA. KOR TIGAR
2. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
3. KOGL BLAŽENKA. KOR TIGAR
4. GRLJUŠIĆ TAMARA. KOR SPLIT
5. ČERINA ŽELJKA. KOR SPLIT
6. KNEŽEVIĆ MARINA. KOR GLADIJATOR
7. OLUJIĆ BRANKA. KOR SHARK
8. ŠKRLEC SNJEŽANA. KOR SPARTANCI
SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
2. VUJASINOVIĆ STEVANA. KOR TIGAR
3. KOGL BLAŽENKA. KOR TIGAR
4. ŠKRLEC SNJEŽANA. KOR SPARTANCI
5. GRLJUŠIĆ TAMARA. KOR SPLIT
6. OLUJIĆ BRANKA. KOR SHARK
7. KNEŽEVIĆ MARINA. KOR GLADIJATOR
8. ČERINA ŽELJKA. KOR SPLIT
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
2. JELENIĆ ANI. KOROI TREŠNJEVKA
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
2. JELENIĆ ANI. KOROI TREŠNJEVKA

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup Gyor 2021

27/10/2021. - Svjetski kup Gyor 2021

Svjetski kup Gyor 2021 8.-10.10.2021. Gyor, Mađarska Broj natjecatelja: 282…
Međunarodni kup Hrvatske SPORT FEST 2021

27/10/2021. - Međunarodni kup Hrvatske SPORT FEST 2021

Međunarodni kup Hrvatske SPORT FEST 2021 15.-17.10.2021. Poreč, Hrvatska Broj…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke