Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Prvenstvo Hrvatske 2023 za osobe s i bez invaliditeta

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Prvenstvo Hrvatske 2023 za osobe s i bez invaliditeta

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Prvenstvo Hrvatske 2023 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo Hrvatske 2023 za osobe s i bez invaliditeta

Prvenstvo Hrvatske 2023
31.3.-2.4.2023. Sinj, Hrvatska
Broj Natjecatelja: 296
Glavni sudac: Hristo Delidzhakov

SLUŽBENI REZULTATI:

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. HADŽIOSMANOVIĆ ROKO. KOR PLAMEN
2. LOVRIĆ EMANUEL. KOR PLAMEN
3. KARLOVIĆ VITO. KOR GLADIJATOR
4. KARAČIĆ RATKO. KOR SPARTANCI
5. NIKOLAC FRANKO. KOR GLADIJATOR
6. ŽIVANOVIĆ MARIN. KOR KAŠTELA
JUNIOR18 MEN LEFT +75
1. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
2. RUSTAN KARLO. KOR PLAMEN
3. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
4. MATIĆ NIKOLA. KOR GLADIJATOR
5. TOMIČIĆ MARIO. KOR SPARTANCI
6. ANTOLIĆ RUDI. KOROI ILICA
7. BAČIĆ ORLANDO. KOR SHARK
8. LUKAČ JAKOV. KOR ARKTOS
9. HORVATOVIĆ KARLO. KOR SPARTANCI
10. BLAŽON LEON. KOR GLADIJATOR
11. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
12. KOSOVIĆ KARLO. KOR ARKTOS
JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. HADŽIOSMANOVIĆ ROKO. KOR PLAMEN
2. KARLOVIĆ VITO. KOR GLADIJATOR
3. KARAČIĆ RATKO. KOR SPARTANCI
4. LOVRIĆ EMANUEL. KOR PLAMEN
5. ŽIVANOVIĆ MARIN. KOR KAŠTELA
6. NIKOLAC FRANKO. KOR GLADIJATOR
JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
2. VLAHOVIČEK ANTONIO. KOR IMPRESS GYM
3. RUSTAN KARLO. KOR PLAMEN
4. MATIĆ NIKOLA. KOR GLADIJATOR
5. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
6. ANTOLIĆ RUDI. KOROI ILICA
7. KOSOVIĆ KARLO. KOR ARKTOS
8. HORVATOVIĆ KARLO. KOR SPARTANCI
9. BAČIĆ ORLANDO. KOR SHARK
10. BLAŽON LEON. KOR GLADIJATOR
11. TOMIČIĆ MARIO. KOR SPARTANCI
12. LUKAČ JAKOV. KOR ARKTOS
SENIOR MEN LEFT BEGINNERS 85
1. MAGANJIĆ DANIJEL. KOR GLADIJATOR
2. GRBAC LUKA. KOR ARKTOS
3. BULIĆ GORDAN. KOR SPLIT
4. BARTULOVIĆ ANTE. KOR SPLIT
5. MAGANJIĆ DOMINIK. KOR KAŠTELA
6. KRAPINEC LOVRO. KOR SPARTANCI
7. LOVRIĆ DUJE. KOR PLAMEN
8. LUKAČ JAKOV. KOR ARKTOS
9. ZEMLJAK SLAVKO. KOR TIGAR
10. PIJEVIĆ TEO. KOR PLAMEN
11. JURČIĆ KRISTIJAN. KOR ARKTOS
12. KOSOVIĆ KARLO. KOR ARKTOS
13. KRALJIĆ ANTONIO. KOR SPARTANCI
14. BRAJDIĆ ALEN. KOR GLADIJATOR
15. DRNASIN JOSIP. KOR KAŠTELA
16. RADONIĆ MIRO. KOR MUSE
17. LUKIĆ LUKA. KOR KAŠTELA
18. DIMITRIJEVIĆ MARKO. KOR TIGAR
19. SVRŽNJAK IVAN. KOR TIGAR
SENIOR MEN LEFT BEGINNERS 85+
1. BARAĆ DANIJEL. KOR ŠIROKI
2. ČOVIĆ KRUNO. KOR SPARTANCI
3. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
4. MIJATOVIĆ JOSIP. KOR ŠIROKI
5. BOŠNJAK MARKO. KOR SPARTANCI
6. ŠTRBIĆ DAVID. KOR PLAMEN
7. VIDOVIĆ ANTE. KOR SPLIT
8. LEKO ANTE. KOR SIROKI
9. GAŠPAR MARIN. KOR PLAMEN
10. KRŠIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
11. DELIĆ MATEO. KOR KAŠTELA
12. DUGANDŽIĆ IVAN. KOR SPLIT
SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
3. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR KAŠTELA
4. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
5. ANČIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
6. ANĐELIĆ IVAN. KOR SPLIT
7. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
8. MILANOVIĆ JAKOV. KOR SPLIT
9. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
10. PAVIN LOVRO. KOR SAMSON
SENIOR MEN LEFT 85
1. MAGANJIĆ DANIJEL. KOR GLADIJATOR
2. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
3. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
4. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
5. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
6. HORVATOVIĆ ANDREAS. KOR SAMSON
7. ATANASOV MIJO. KOR SPARTANCI
8. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
9. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
10. SKELIN TONI. KOR SPARTANCI
11. MILIŠIĆ VLADISLAV. KOR SPLIT
12. SUŠILOVIĆ RAFAEL. KOR TIGAR
13. MARTINOVIĆ MARKO. KOR KAŠTELA
14. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
15. DIMITRIJEVIĆ MARKO. KOR TIGAR
SENIOR MEN LEFT 95
1. POLJAK RENATO. KOR SPLIT
2. ČARIĆ IVAN. KOR SPLIT
3. GLAVAŠ BRANIMIR. KOR ŠIROKI
4. BAKUŠIĆ JOSIP. KOR SPLIT
5. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
6. TANFARA NIKOLA. KOR ANGIR
7. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
8. KRALJEVIĆ ROKO. KOR SPLIT
9. VIDOVIĆ ANTE. KOR SPLIT
10. DRAGOJEVIĆ DOMINIK. KOR SPLIT
11. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR GLADIJATOR
12. ŠTRBIĆ DAVID. KOR PLAMEN
13. KREBER VALENTIN. KOR IMPRESS GYM
SENIOR MEN LEFT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. VRANJEŠ JOSIP. KOR POPAJ
3. OPAČAK JOSIP. KOR SPARTANCI
4. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
5. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
6. KOPRČINA IVAN. AWK BAVARIAN GRIZZLYS
7. VRANIĆ NIKOLA. KOR ANGIR
8. ODORJAN TOMISLAV. KOR IMPRESS GYM
SENIOR MEN LEFT 105+
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
3. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
4. DOŽAIĆ DAVID. KOR TIGAR
5. LENČE DEAN. KOR TIGAR
6. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
7. MAŠIĆ SEBASTIJAN. KOR ARKTOS
8. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
9. VRDOLJAK ANTE. KOR SPLIT
10. PERKOVIĆ DOMAGOJ. KOR TROJANCI
SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS 85
1. MAGANJIĆ DANIJEL. KOR GLADIJATOR
2. BRČIĆ KRISTIJAN. KOR SOUTH POWER
3. GRBAC LUKA. KOR ARKTOS
4. BARTULOVIĆ ANTE. KOR SPLIT
5. LOVRIĆ DUJE. KOR PLAMEN
6. BRAJDIĆ ALEN. KOR GLADIJATOR
7. BULIĆ GORDAN. KOR SPLIT
8. LUKIĆ LUKA. KOR KAŠTELA
9. KRAPINEC LOVRO. KOR SPARTANCI
10. ZEMLJAK SLAVKO. KOR TIGAR
11. PIJEVIĆ TEO. KOR PLAMEN
12. KOSOVIĆ KARLO. KOR ARKTOS
13. MOHORIĆ MARIN. KOR SHARK
14. DRNASIN JOSIP. KOR KAŠTELA
15. MAGANJIĆ DOMINIK. KOR KAŠTELA
16. KRALJIĆ ANTONIO. KOR SPARTANCI
17. RADONIĆ MIRO. KOR MUSE
18. GAŠPAR JURE. KOR MUSE
19. HADŽIOSMANOVIĆ ROKO. KOR PLAMEN
20. SVRŽNJAK IVAN. KOR TIGAR
21. LUKAČ JAKOV. KOR ARKTOS
22. JURČIĆ KRISTIJAN. KOR ARKTOS
23. RADONIĆ ROKO. KOR PLAMEN
SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS 85+
1. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
2. RADIĆ ANTE. KOR SPLIT
3. MIHALJEVIĆ STIPE. KOR MUSE
4. LUKAČIĆ MARTIN. KOR SPLIT
5. DUGANDŽIĆ IVAN. KOR SPLIT
6. MIJATOVIĆ JOSIP. KOR ŠIROKI
7. ČOVIĆ KRUNO. KOR SPARTANCI
8. BARAĆ DANIJEL. KOR ŠIROKI
9. RUSTAN KARLO. KOR PLAMEN
10. ŠTRBIĆ DAVID. KOR PLAMEN
11. BELJAN ANTO. KOR TROJANCI
12. KRŠIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
13. VIDOVIĆ ANTE. KOR SPLIT
14. GAŠPAR MARIN. KOR PLAMEN
15. ŠKARICA VIKTORIO. KOR KAŠTELA
16. DELIĆ MATEO. KOR KAŠTELA
17. BOŠNJAK MARKO. KOR SPARTANCI
18. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
SENIOR MEN RIGHT 75
1. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
2. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
3. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
4. CRNKOVIĆ JOSIP. KOR KAŠTELA
5. ANČIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
6. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
7. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
8. PAVIN LOVRO. KOR SAMSON
9. ANĐELIĆ IVAN. KOR SPLIT
SENIOR MEN RIGHT 85
1. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
2. VIŠEVIĆ ANTE. KOR KAŠTELA
3. HORVATOVIĆ ANDREAS. KOR SAMSON
4. MAGANJIĆ DANIJEL. KOR GLADIJATOR
5. SUDAR MARKO. KOR ARKTOS
6. MIKULIĆ FRAN. KOR SPARTANCI
7. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
8. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
9. SKELIN TONI. KOR SPARTANCI
10. SUŠILOVIĆ RAFAEL. KOR TIGAR
11. VUJČIĆ ANTE. KOR MUSE
12. MARTINOVIĆ MARKO. KOR KAŠTELA
13. KOSMAT FILIP. KOR IMPRESS GYM
14. DIMITRIJEVIĆ MARKO. KOR TIGAR
15. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
16. ATANASOV MIJO. KOR SPARTANCI
SENIOR MEN RIGHT 95
1. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR GLADIJATOR
2. ČARIĆ IVAN. KOR SPLIT
3. POLJAK RENATO. KOR SPLIT
4. TANFARA NIKOLA. KOR ANGIR
5. BELJAN ANĐELKO. KOR TROJANCI
6. DRAGOJEVIĆ DOMINIK. KOR SPLIT
7. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
8. BAKUŠIĆ JOSIP. KOR SPLIT
9. KREBER VALENTIN. KOR IMPRESS GYM
10. ŠTRBIĆ DAVID. KOR PLAMEN
11. DROPULIĆ MARKO. KOR PLAMEN
12. VIDOVIĆ ANTE. KOR SPLIT
13. GLAVAŠ BRANIMIR. KOR ŠIROKI
SENIOR MEN RIGHT 105
1. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
2. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
3. KOPRČINA IVAN. AWK BAVARIAN GRIZZLYS
4. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
5. VRANJEŠ JOSIP. KOR POPAJ
6. OPAČAK JOSIP. KOR SPARTANCI
7. VRANIĆ NIKOLA. KOR ANGIR
8. ODORJAN TOMISLAV. KOR IMPRESS GYM
SENIOR MEN RIGHT 105+
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. POLEŠ JOSIP. KOR SOUTH POWER
3. VRDOLJAK ANTE. KOR SPLIT
4. LENČE DEAN. KOR TIGAR
5. MAŠIĆ SEBASTIJAN. KOR ARKTOS
6. DOŽAIĆ DAVID. KOR TIGAR
7. GOVIĆ DAMIR. KOR SHARK
8. ZOVKO IVAN. KOR ŠIROKI
9. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
10. PERKOVIĆ DOMAGOJ. KOR TROJANCI
11. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
12. HABAZIN HRVOJE. KOR IMPRESS GYM
SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. MAŠIĆ RINO. KOR ARKTOS
2. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
3. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
4. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR GLADIJATOR
5. ČARIĆ IVAN. KOR SPLIT
6. KOPRČINA IVAN. AWK BAVARIAN GRIZZLYS
7. MUŠIĆ MARKO. KOR SPLIT
8. PELKO ANDREJ. KOR SHARK
DISABLED MEN LEFT SITTING OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
3. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
4. DOMIJAN DORIAN. KOR ARKTOS
DISABLED MEN LEFT STANDING OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ANTOLIĆ RUDI. KOROI ILICA
3. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
4. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
5. TUNJIĆ KRISTIJAN. KOROI ILICA
6. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
7. DOMIJAN DORIAN. KOR ARKTOS
DISABLED MEN RIGHT SITTING OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. BROZAN DINO. KOROI ILICA
3. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
4. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
5. DOMIJAN DORIAN. KOR ARKTOS
DISABLED MEN RIGHT STANDING OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ANTOLIĆ RUDI. KOROI ILICA
3. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
4. TUNJIĆ KRISTIJAN. KOROI ILICA
5. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
6. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
7. DOMIJAN DORIAN. KOR ARKTOS
SENIOR WOMEN LEFT 80
1. VUJASINOVIĆ STEVANA. KOR TIGAR
2. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
3. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
4. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
5. LELJAK LJILJANA. KOR SPARTANCI
6. HLEVNJAK BARBARA. KOR TROJANCI
7. SIVEC ARIANA. KOR IMPRESS GYM
8. BURIGO MATEA. KOR GLADIJATOR
SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
3. VUJASINOVIĆ STEVANA. KOR TIGAR
4. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
5. LELJAK LJILJANA. KOR SPARTANCI
6. HLEVNJAK BARBARA. KOR TROJANCI
7. BURIGO MATEA. KOR GLADIJATOR
8. SIVEC ARIANA. KOR IMPRESS GYM
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA
2. JELENIĆ ANI. KOROI TREŠNJEVKA
3. FIBINGER INES. KOR SHARK
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. JELENIĆ ANI. KOROI TREŠNJEVKA
2. FIBINGER INES. KOR SHARK
3. BOGUNOVIĆ SABINA. KOROI ILICA

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2023

11/10/2023. - Svjetski kup ZG STRONG 2023

WORLD CUP ZG STRONG | OFFICIAL RESULTS ZAGREB, CROATIA 14TH…
Europsko prvenstvo 2023 Kišinjev, Moldavija

09/07/2023. - Europsko prvenstvo 2023 Kišinjev, Moldavija

Hrvatski natjecatelji osvojili su 13 medalja na EP 2023. Domagoj…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke