Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Svjetski kup ZG STRONG 2019

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Svjetski kup ZG STRONG 2019

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Svjetski kup ZG STRONG 2019

Svjetski kup ZG STRONG 2019

World Cup ZG STRONG 2019
Službeni rezultati:
6th to 8th of July

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

Beginers men -85kg Left
1 VALYI, IMRE - Hungary
2 KOZAK, MATE - Hungary
3 REINHOFER, BALAZS - Hungary
4 MASIC, RINO - Croatia
5 GRBAC, SEBASTIAN - Croatia
6 SORIC, DOMAGOJ - Croatia
7 RAKUSA, METOD - Slovenia
8 TEPSA, FILIP - Croatia
9 REZONJA JARC, JASA - Slovenia
10 MRVOS, MARKO - Croatia
Beginers men +85kg Left
1 FRANCKI, NOVAK - Croatia
2 GLAVAS, BRANIMIR - Croatia
3 SEMREN, JOSIP - Bosnia and Herzegovina
4 BAN , VLADO - Croatia
5 ANDACIC, MARIO - Bosnia and Herzegovina
6 GJAIC, MARKO - Croatia
7 ZOVKO, IVAN - Bosnia and Herzegovina
8 JAKUPOVIC, HARIS - Croatia
9 DEAK, LAJOS - Hungary
10 TOLE, ZLATKO - Bosnia and Herzegovina
11 VUKOVIC, DAVID - Croatia
12 BARIC, IVAN - Austria
13 HERCEG, JOSIP - Croatia
14 TOGNANA, DENIS - Italy
15 JURKOVIC, MARKO - Croatia
16 VUKIC, FRANKO - Croatia
17 MILICH, STEFAN - Serbia
Disabled sitting -75 kg Left
1 TATEVOSIAN, MYKOLA - Ukraine
2 STEPANYAN, SARGIS - Armenia
3 HABDIJA, DANIJEL - Croatia
Disabled standing -75 kg Left
1 DROKAN, LUKA - Croatia
2 EROGLU, KENAN - Turkey
3 SIMON, DANIEL - Hungary
4 PAVLINEC, KRUNOSLAV - Croatia
5 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
6 NOVACIC, SVEBOR - Croatia
7 JHA, SHRIMANT - India
Disabled sitting +75 kg Left
1 BURUNLULAR, UMIT - Turkey
2 PRACHENSKY, LUKAS - Czech Republic
3 DOMAGOJ, CVITKOVIC - Croatia
4 HAJDIN, BOJAN - Croatia
5 HOVHANNISYAN, SEROB - Armenia

Disabled standing +75 kg Left
1 BRATCHENIA, VIKTAR - Belarus
2 HERNYAK, IMRE - Hungary
3 ZRMANJAC, BORIS - Croatia
Junior women Open Left
1 KULCS, DZSENIFER - Hungary
2 BILJAN, LUCIJA - Croatia
Junior men -75kg Left
1 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
2 BUKOVSKY, PATRICK - Slovakia
3 SIMON, LEVENTE - Hungary
4 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
5 CAPAN, ANTE - Croatia
Junior men +75kg Left
1 FRANCKI NOVAK, JOSIP - Croatia
2 MASIC, RINO - Croatia
Masters men Open Left
1 HRIBAR, ANDREJ - Slovenia
2 MALUS, BRANKO - Slovenia
3 EROGLU, KENAN - Turkey
4 KRASOV, VADYM - Ukraine
Senior women -65 kg Left
1 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
2 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
3 VUJASINOVIC, STEVANA - Croatia
4 PEDOGLIA, MONICA - Italy
5 KULCS, VIVIEN - Hungary
6 CERINA, ZELJKA - Croatia
Senior women +65 kg Left
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 D APICE, CARMELA - Italy
3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
4 BOBOVCAKOVA, KRISTINA - Slovakia
5 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
6 GRONLUND, ANNA MARIA - Denmark
7 DEBELJAK, MARTINA - Croatia
Senior men -75 kg Left
1 KOGL, DRAZEN - Croatia
2 TRIPLAT, PETAR - Croatia
3 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
4 BARZSO, ALEX - Hungary
5 FABIAN, ZSOLT - Hungary
6 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
7 DORDEVIC, MILJAN - Serbia
8 GLOD, DOMINIK - Slovakia
9 KULCS, DOMINIK - Hungary
10 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
11 VUJAKOVIĆ, MARKO - Croatia
12 JELIC, FRAN - Croatia
13 SZTANEK, SANDOR - Hungary
14 CANKAR, MATEJ - Slovenia

Senior men 90 kg Left
1 KOGL, MARKO - Croatia
2 STRUPAR, MATEO - Croatia
3 PALADA, LUKA - Croatia
4 KRALJEVIC, ROKO - Croatia
5 BURUSIC, JOSIP - Croatia
6 KOLACKO, LJUBOMIR - Croatia
7 REZONJA JARC, LUKA - Slovenia
8 ZIDARIC, MATEJ - Slovenia
Senior men 105 kg Left
1 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
2 VESELIC, IVAN - Serbia
3 HARCA, MARIJAN - Croatia
4 MARINKOVIC, NINO - Croatia
5 FISTER, PHILLIP - Croatia
6 TRSTENJAK, DAVID - Slovenia
7 SYED, MAHABOOB ALI - India
Senior men +105 kg Left
1 PETROV, MITKO - Bulgaria
2 POLES, JOSIP - Croatia
3 BATTAGLIA, MANUEL - Italy
4 BREGOVIC, JOSIP - Croatia
5 SEVIC, PETAR - Croatia
6 BABIC, SIMO - Slovenia
7 BELOSHEVICH, LAZAR - Serbia
8 NEMETH, ROBERT - Hungary
9 VRDOLJAK, ANTE - Croatia
10 SPOLJARIC, DENIS - Croatia
Beginers men -85kg Right
1 VALYI, IMRE - Hungary
2 SORIC, DOMAGOJ - Croatia
3 REZONJA JARC, JASA - Slovenia
4 REINHOFER, BALAZS - Hungary
5 GRBAC, SEBASTIAN - Croatia
6 MASIC, RINO - Croatia
7 KOZAK, MATE - Hungary
8 TEPSA, FILIP - Croatia
9 RAKUSA, METOD - Slovenia
Beginers men +85kg Right
1 SEMREN, JOSIP - Bosnia and Herzegovina
2 ANDACIC, MARIO - Bosnia and Herzegovina
3 TOLE, ZLATKO - Bosnia and Herzegovina
4 ZOVKO, IVAN - Bosnia and Herzegovina
5 DEAK, LAJOS - Hungary
6 JAKUPOVIC, HARIS - Croatia
7 VUKOVIC, DAVID - Croatia
8 JURKOVIC, MARKO - Croatia
9 TOGNANA, DENIS - Italy
10 GAVRAN, MIHAEL - Croatia
11 BELJAN, ANTO - Croatia
12 GJAIC, MARKO - Croatia
13 MILICH, STEFAN - Serbia
14 BARIC, IVAN - Austria
15 VUKIC, FRANKO - Croatia
16 BAN , VLADO - Croatia
17 HERCEG, JOSIP - Croatia

Disabled sitting -75 kg Right
1 TATEVOSIAN, MYKOLA - Ukraine
2 HABDIJA, DANIJEL - Croatia
Disabled standing -75 kg Right
1 DROKAN, LUKA - Croatia
2 EROGLU, KENAN - Turkey
3 SIMON, DANIEL - Hungary
4 PAVLINEC, KRUNOSLAV - Croatia
5 NOVACIC, SVEBOR - Croatia
6 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
Disabled sitting +75 kg Right
1 BURUNLULAR, UMIT - Turkey
2 HAJDIN, BOJAN - Croatia
3 DOMAGOJ, CVITKOVIC - Croatia
4 PRACHENSKY, LUKAS - Czech Republic
5 HOVHANNISYAN, SEROB - Armenia
Disabled standing +75 kg Right
1 BRATCHENIA, VIKTAR - Belarus
2 HERNYAK, IMRE - Hungary
3 ZRMANJAC, BORIS - Croatia
4 JHA, SHRIMANT - India
Junior women Open Right
1 KULCS, DZSENIFER - Hungary
2 BILJAN, LUCIJA - Croatia
Junior men -75kg Right
1 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
2 BUKOVSKY, PATRICK - Slovakia
3 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
4 CAPAN, ANTE - Croatia
5 SIMON, LEVENTE - Hungary
Junior men +75kg Right
1 FRANCKI NOVAK, JOSIP - Croatia
2 MASIC, RINO - Croatia
Masters men Open Right
1 DE MARCHI, TOMAS - Italy
2 MALUS, BRANKO - Slovenia
3 KRASOV, VADYM - Ukraine
4 HRIBAR, ANDREJ - Slovenia
5 EROGLU, KENAN - Turkey
Senior women -65 kg Right
1 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
2 VUJASINOVIC, STEVANA - Croatia
3 PEDOGLIA, MONICA - Italy
4 KOGL, MIHAELA - Croatia
5 CERINA, ZELJKA - Croatia
6 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
7 KULCS, VIVIEN - Hungary

Senior women +65 kg Right
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
3 D APICE, CARMELA - Italy
4 BOBOVCAKOVA, KRISTINA - Slovakia
5 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
6 DEBELJAK, MARTINA - Croatia
7 GRONLUND, ANNA MARIA - Denmark
Senior men -75 kg Right
1 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
2 GLOD, DOMINIK - Slovakia
3 DORDEVIC, MILJAN - Serbia
4 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
5 VUJAKOVIĆ, MARKO - Croatia
6 FABIAN, ZSOLT - Hungary
7 BARZSO, ALEX - Hungary
8 KULCS, DOMINIK - Hungary
9 TRIPLAT, PETAR - Croatia
10 SZTANEK, SANDOR - Hungary
11 CANKAR, MATEJ - Slovenia
12 JELIC, FRAN - Croatia
13 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
Senior men 90 kg Right
1 KOGL, MARKO - Croatia
2 STRUPAR, MATEO - Croatia
3 TRSTENJAK, DENIS - Slovenia
4 BURUSIC, JOSIP - Croatia
5 KRALJEVIC, ROKO - Croatia
6 PALADA, LUKA - Croatia
7 DOGAN, IVAN - Croatia
8 REZONJA JARC, LUKA - Slovenia
9 ZIDARIC, MATEJ - Slovenia
10 KOLACKO, LJUBOMIR - Croatia
Senior men 105 kg Right
1 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
2 VESELIC, IVAN - Serbia
3 KRSTIC, LJUBODRAG - Serbia
4 ZEPINA, GORAN - Serbia
5 KRSTIC, ALEKSANDAR - Bosnia and Herzegovina
6 HARCA, MARIJAN - Croatia
7 FISTER, PHILLIP - Croatia
8 TRSTENJAK, DAVID - Slovenia
9 MARINKOVIC, NINO - Croatia
Senior men +105 kg Right
1 BATTAGLIA, MANUEL - Italy
2 PETROV, MITKO - Bulgaria
3 SPOLJARIC, DENIS - Croatia
4 DE MARCHI, TOMAS - Italy
5 SEVIC, PETAR - Croatia
6 BABIC, SIMO - Slovenia
7 RAGUZ, ANDRIJA - Croatia
8 NEMETH, ROBERT - Hungary
9 POLES, JOSIP - Croatia
10 VRDOLJAK, ANTE - Croatia
11 BREGOVIC, JOSIP - Croatia
12 BELOSHEVICH, LAZAR - Serbia
Open category
1. Manuel Battaglia
2. Tomas de Marchi
3. Marko Kogl 3. Mitko Petrov

Tiffany studio
WMD
Judgement day 2019

26/10/2019. - Judgement day 2019

11.-13.10.2019. Budimpešta, Mađarska Hrvatski predstavnici osvojili su na jednom od…
Sport fest 2019

26/10/2019. - Sport fest 2019

4.-6.10.2019. Poreč, Hrvatska Sport Fest je sajam sporta, ali i…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke