Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Svjetski kup Sokol Marić 2016 - rezultati

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Svjetski kup Sokol Marić 2016 - rezultati

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Svjetski kup Sokol Marić 2016 - rezultati

Svjetski kup Sokol Marić 2016 - rezultati

Svjetski kup Sokol Marić 2016

Zagreb, 7. svibnja 2016.

Službeni rezultati:

Sokol Marić 2016

Amateurs Open Left

1 SPOLJARIC, DENIS - Croatia

2 MLACNIK, ALJAZ - Slovenia

3 BABIC, SIMO - Slovenia

4 DOGAN, IVAN - Croatia

5 HERCEG, KARLO - Croatia

6 KOZAR, IVAN - Croatia

7 DILIBEROVIC, MIJO - Croatia

8 LONCARIC, IGOR - Croatia

9 LONCAR, FILIP - Croatia

10 MICIC, VEDRAN - Bosnia and Herzegovina

 

Junior Open Left

1 KOGL, MARKO - Croatia

2 ORESKOVIC, FILIP - Croatia

3 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

4 GLASNOVIC, MIHAEL - Croatia

 

Women Open Left

1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania

2 IVANFI, BRIGITTA - Hungary

3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

4 OCIPOVA, VERONIKA - Slovakia

5 PETROVA, DAGMAR - Slovakia

6 D'APICE, CARMELA - Italy

7 TROBIC, BLAZENKA - Croatia

8 MINARIKOVA, MONIKA - Slovakia

9 KOGL, MIHAELA - Croatia

10 FAZEKAS, ANDREA - Hungary

11 KULCS, VIVIAN - Hungary

 

Men -70 kg Left

1 AKTAYEV, TALGAT - Kazakhstan

2 KOGL, DRAZEN - Croatia

3 KRALJ, IVAN - Croatia

4 GABOR, JAN - Slovakia

5 BUDAI, MIKLOS - Hungary

6 DROKAN, LUKA - Croatia Men

 

78 kg Left

1 SHAMIYEV, MAGZHAN - Kazakhstan

2 SOMOGYI, DAVID - Hungary

3 TRIPLAT, PETAR - Croatia

4 VIDA, DOMINIK - Slovakia

5 ILIC, DINO - Croatia

6 MILETIC, JASENKO - Croatia

 

Men 86 kg Left

1 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

2 YONCHEV, DETELIN - Bulgaria

3 SUMAK, PAVEL - Belarus

4 MUJIC, AZZARO - Croatia

5 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

6 NOVAKOVIC, SLOBODAN - Serbia

7 DROKAN, MISLAV - Croatia

8 FALUDI, GERGELY - Hungary

9 ASHIROV, DJASUR - Uzbekistan

10 MLAKIC, DRAGAN - Serbia

11 TROJANOVIC, VINKO - Croatia

12 MERGL, BALAZS - Hungary

 

Men 95 kg Left

1 GASPARINI, ERMES - Italy

2 ONGARBAYEV, KYDYRGALI - Kazakhstan

3 SIMIC, ANDRIJA - Croatia

4 DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

5 ALIAKBEROV, DJASUR - Kazakhstan

6 ZILIC, MUBEKIR - Serbia

7 ZOBOKI, NANDOR - Hungary

8 ROJKO, ZOLTAN - Hungary

 

Men +95 kg Left

1 PANTALEEV, MARIN - Bulgaria

2 ASLANOV, MIRTALEH - Azerbaijan

3 DOBOS, ATTILA - Hungary

4 LAMPARELLI, FRANK - Italy

5 BATTAGLIA, MANUEL - Italy

6 BOGDAN, ROBERT – Hungary

7 POLES, JOSIP - Croatia

8 VESELIC, IVAN - Serbia

9 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

10 HRIBAR, ANDRES - Slovenia

11 KRIZAN, IVO - Croatia

 

Open Left

1. KYDYRGALI ONGARBAYEV - Kazakhstan

2. MAGZHAN SHAMIEV - Kazakhstan

3. DETELILN YONCEV - Bulgaria

3. TALGAT AKTAEV - Kazakhstan

 

Amateurs Open Right

1 BABIC, SIMO - Slovenia

2 SPOLJARIC, DENIS - Croatia

3 RAGUZ, ANDRIJA - Croatia

4 MICIC, VEDRAN - Bosnia and Herzegovina

5 HERCEG, KARLO - Croatia

6 MLACNIK, ALJAZ - Slovenia

7 RAK, NIKOLA - Croatia

8 KOZAR, IVAN - Croatia

9 KNEZEVIC, VIJEKO - Croatia

10 LONCARIC, IGOR - Croatia

11 LONCAR, FILIP - Croatia

12 DOGAN, IVAN - Croatia

 

Junior Open Right

1 KOGL, MARKO - Croatia

2 ORESKOVIC, FILIP - Croatia

3 GLASNOVIC, MIHAEL - Croatia

4 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

5 MARKOVIC, NIKOLA - Serbia

 

Women Open Right

1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania

2 IVANFI, BRIGITTA - Hungary

3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

4 LAMPARELLI, LAYLA - Italy

5 FAZEKAS, ANDREA - Hungary

6 OCIPOVA, VERONIKA - Slovakia

7 TROBIC, BLAZENKA - Croatia

8 PETROVA, DAGMAR - Slovakia

9 KOGL, MIHAELA - Croatia

10 KULCS, VIVIAN - Hungary

11 MINARIKOVA, MONIKA - Slovakia

12 D'APICE, CARMELA - Italy

 

Men -70 kg Right

1 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria

2 SCHLITTE, MATTHIAS - Germany

3 AKTAYEV, TALGAT - Kazakhstan

4 KOGL, DRAZEN - Croatia

5 KRALJ, IVAN - Croatia

6 GABOR, JAN - Slovakia

7 DROKAN, LUKA - Croatia

8 BUDAI, MIKLOS - Hungary

 

Men 78 kg Right

1 SHAMIYEV, MAGZHAN - Kazakhstan

2 GASHEVSKI, CVETAN - Bulgaria

3 MILETIC, JASENKO - Croatia

4 VIDA, DOMINIK - Slovakia

5 TRIPLAT, PETAR - Croatia

6 ILIC, DINO - Croatia

 

Men 86 kg Right

1 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

2 YONCHEV, DETELIN - Bulgaria

3 NOVAKOVIC, SLOBODAN - Serbia

4 MALINOV, STEFAN - Bulgaria

5 DROKAN, MISLAV - Croatia

6 MERGL, BALAZS - Hungary

7 SUMAK, PAVEL - Belarus

8 MUJIC, AZADINO - Croatia

9 FALUDI, GERGELY - Hungary

10 SZAKALLAS, SZILARD ATTILA - Hungary

11 TROJANOVIC, VINKO - Croatia

12 MLAKIC, DRAGAN - Serbia

13 ASHIROV, DJASUR - Uzbekistan

 

Men 95 kg Right

1 GASPARINI, ERMES - Italy

2 ONGARBAYEV, KYDYRGALI - Kazakhstan

3 DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

4 ZEPINA, GORAN - Serbia

5 SIMIC, ANDRIJA - Croatia

6 ALIAKBEROV, DJASUR - Kazakhstan

7 ZILIC, MUBEKIR - Serbia

8 ROJKO, ZOLTAN - Hungary

9 ZOBOKI, NANDOR - Hungary

 

Men +95 kg Right

1 LAMPARELLI, FRANK - Italy

2 ASLANOV, MIRTALEH - Azerbaijan

3 DOBOS, ATTILA - Hungary

4 POLES, JOSIP - Croatia

5 DE MARCHI, TOMAS - Italy

6 PANTALEEV, MARIN – Bulgaria

7 VESELIC, IVAN - Serbia

8 SZASZ, GYORGY - Hungary

9 KRIZAN, IVO - Croatia

10 BATTAGLIA, MANUEL - Italy

11 HRIBAR, ANDRES - Slovenia

12 BOGDAN, ROBERT - Hungary

13 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

 

Open Right

1. MAGZHAN SHAMIEV - Kazakhstan

2. KYDYRGALI ONGARBAYEV - Kazakhstan

3. SIMO BABIĆ - Slovenia

3. FRANK LAMPARELLI - Italia

Tiffany studio
WMD
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Promocija obaranja ruke po zagrebačkim srednjim školama

13/12/2016. - Promocija obaranja ruke po zagrebačkim srednjim školama

13. prosinca 2016. Zagreb, Hrvatska Prezentacija obaranja ruke u srednjoj…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke