Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Prvenstvo Hrvatske 2019

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Prvenstvo Hrvatske 2019

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Prvenstvo Hrvatske 2019

Prvenstvo Hrvatske 2019

10.3.2019. Sinj, Hrvatska

Broj natjecatelja:184

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
2. ŠPORČIĆ KARLO. SHARK
3. ČATARIĆ MATEJ. TIGAR
4. NOVAK DAVID. SPARTANCI
5. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
6. LOVRIĆ DUJE. SOUTH POWER

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
2. FILIPAN IVAN. TIGAR
3. JELIĆ FRAN. GLADIJATOR

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
2. ŠPORČIĆ KARLO. SHARK
3. NOVAK DAVID. SPARTANCI
4. LOVRIĆ DUJE. SOUTH POWER
5. ČATARIĆ MATEJ. TIGAR
6. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
2. FILIPAN IVAN. TIGAR
3. JELIĆ FRAN. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. PANCER ANTUN. SAMSON
3. KRALJ IVAN. TIGAR
4. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. MUŠIĆ MARKO. SPLIT
7. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
8. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
9. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA
10. KOCIJANOVIĆ ADAM. SAMSON

 

SENIOR MEN LEFT 85
1. KOLAK ANTONIO. SHARK
2. PALADA LUKA. GLADIJATOR
3. DROKAN MISLAV. TIGAR
4. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
5. DOGAN IVAN. SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
7. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
8. KLETEČKI IVAN. TIGAR
9. STOJEVIĆ ŽELJKO. SPARTANCI
10. ANĐELIĆ IVAN. SPLIT
11. NOBILO NIKO, GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT 95
1. ČARIĆ IVAN. SOUTH POWER
2. HARČA MARIJAN. TIGAR
3. SEMREN JOSIP. SPLIT
4. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
5. BRKIĆ DANIJEL. SAMSON
6. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
7. KROLO KREŠIMIR. SPARTANCI
8. VLAHO IVAN. SPLIT
9. HLEVNJAK BORNA. GLADIJATOR
10. ZRMANJAC BORIS. ILICA

 

SENIOR MEN LEFT 105
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KING
2. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
3. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
4. MARINKOVIĆ NINO. GLADIJATOR
5. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
6. KRIŠTO ANTE. MUSE
7. OPAČAK JOSIP, GLADIJATOR
8. JAKOVAC ALEKSANDAR, SPARTANCI

 

SENIOR MEN LEFT 105+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
4. VRDOLJAK ANTE. MUSE
5. FIŠTER PHILLIP. GLADIJATOR
6. VRANJEŠ JOSIP. KING
7. ZOVKO IVAN. SPLIT
8. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT OPEN

1. ŠIMIĆ ANDRIJA, KING
2. KOGL DRAŽEN, TIGAR
3. ČARIĆ IVAN, SOUTH POWER
4. KOLAK ANTONIO, SHARK

 

SENIOR MEN LEFT POČETNICI
1. FRANCKI PETAR. SPARTANCI
2. VRANJEŠ JOSIP. KING
3. HUSANOVIĆ AMIL. SHARK
3. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
5. SEMREN JOSIP. SPLIT
6. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
7. VLAHO IVAN. SPLIT
8. BAN VLADO. SHARK
9. TANFARA NIKOLA. SPLIT
10. GRBAC SEBASTIAN. SHARK
11. DAMIŠ MARTIN. SHARK
12. ZOVKO IVAN. SPLIT
13. MRVOŠ MARKO. SHARK
14. PRODAN FILIP. SHARK
15. ERIĆ FRANJO. SPLIT
16. ALABURIĆ VID VICKO. KING
17. ČUPIĆ IVAN. SOUTH POWER
18. SIMUNIĆ GABRIEL. SOUTH POWER
19. BAGARIĆ TOMISLAV. GLADIJATOR
20. KOPRČINA IVAN. SPLIT

 

 

SENIOR MEN RIGHT 75
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
3. KOGL DRAŽEN. TIGAR
4. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
5. PANCER ANTUN. SAMSON
6. KOCIJANOVIĆ ADAM. SAMSON
7. MUŠIĆ MARKO. SPLIT
8. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA
9. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
10. SKELIN TONI. SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT 85
1. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
2. DROKAN MISLAV. TIGAR
3. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
4. KOLAK ANTONIO. SHARK
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. ANĐELIĆ IVAN. SPLIT
7. DOGAN IVAN. SPARTANCI
8. KLETEČKI IVAN. TIGAR
9. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
10. STOJEVIĆ ŽELJKO. SPARTANCI
11. NOBILO NIKO, GLADIJATOR

 

SENIOR MEN RIGHT 95
1. ČARIĆ IVAN. SOUTH POWER
2. HARČA MARIJAN. TIGAR
3. KROLO KREŠIMIR. SPARTANCI
4. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
5. SEMREN JOSIP. SPLIT
6. BRKIĆ DANIJEL. SAMSON
7. ZRMANJAC BORIS. ILICA
8. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM

 

SENIOR MEN RIGHT 105
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KING
2. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
3. KRIŠTO ANTE. MUSE
4. MARINKOVIĆ NINO. GLADIJATOR
5. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. OPAČAK JOSIP, GLADIJATOR
8. JAKOVAC ALEKSANDAR, SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT 105+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
4. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
5. FIŠTER PHILLIP. GLADIJATOR
6. VRANJEŠ JOSIP. KING
7. VRDOLJAK ANTE. MUSE
8. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
9. ZOVKO IVAN. SPLIT

 

SENIOR MEN RIGHT OPEN

1. ŠIMIĆ ANDRIJA, KING
2. FRANCKI NOVAK JOSIP, SPARTANCI
3. ŠPOLJARIĆ DENIS, SHARK
4. RAGUŽ ANDRIJA, SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI
1. SEMREN JOSIP. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. KING
3. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
4. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
5. HUSANOVIĆ AMIL. SHARK
6. PRODAN FILIP. SHARK
7. FRANCKI PETAR. SPARTANCI
8. GRBAC SEBASTIAN. SHARK
9. TANFARA NIKOLA. SPLIT
10. ZOVKO IVAN. SPLIT
11. BAGARIĆ TOMISLAV. GLADIJATOR
12. ČUPIĆ IVAN. SOUTH POWER
13. BAN VLADO. SHARK
14. KOPRČINA IVAN. SPLIT
15. VLAHO IVAN. SPLIT
16. ERIĆ FRANJO. SPLIT
17. ALABURIĆ VID VICKO. KING
18. DAMIŠ MARTIN. SHARK
19. MRVOŠ MARKO. SHARK
20. SIMUNIĆ GABRIEL. SOUTH POWER

 

DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
3. HAJDIN BOJAN. DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA

 

DISABLED MEN LEFT STOJEĆE
1. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. ILICA
3. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA

 

DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. TREŠNJEVKA
2. HAJDIN BOJAN. DUBRAVA
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA

 

DISABLED MEN RIGHT STOJEĆE
1. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. ILICA
3. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA

 

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
2. KOGL MIHAELA. TIGAR
3. ČERINA ŽELJKA. SPLIT
4. JELUŠIĆ EMINA. KING
5. CVITKOVIĆ ANTONIJA. SAMSON
6. MAROVIĆ JELENA, SPLIT
7. NIČENO LUCIJA, SPARTANCI
8. HLEVNJAK BARBARA, GLADIJATOR
9. KORDOŠ VLATKA, SPLIT


SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
3. ČERINA ŽELJKA. SPLIT
4. CVITKOVIĆ ANTONIJA. SAMSON
5. JELUŠIĆ EMINA. KING
6. MAROVIĆ JELENA, SPLIT
7. NIČENO LUCIJA, SPARTANCI
8. HLEVNJAK BARBARA, GLADIJATOR
9. KORDOŠ VLATKA, SPLIT

Tiffany studio
WMD
Prvenstvo Hrvatske 2019

11/03/2019. - Prvenstvo Hrvatske 2019

10.3.2019. Sinj, Hrvatska Broj natjecatelja:184 Službeni rezultati: PRITISNI "PROČITAJ CIJELI…
Prvenstvo Hrvatske 2019

13/02/2019. - Prvenstvo Hrvatske 2019

10.3.2019. u Gradskom kinu Sinj više od 200 natjecateljica i…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke