Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XVIII. Europsko prvenstvo 26.06.2008. Sarpborg, Norveška

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Povijest obaranja ruke    XVIII. Europsko prvenstvo 26.06.2008. Sarpborg, Norveška

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XVIII. Europsko prvenstvo 26.06.2008. Sarpborg, Norveška

Mens Juniors Left Hand 50 Kg
1. Kakorin, Yury (RUS) 10 Pts
2. Shirants, Deniss (LAT) 7 Pts
3. Gravis, Kaspars (LAT) 5 Pts
4. Rydstedt, Jesper (SWE) 4 Pts
5. Ljungberg, Dennis (SWE) 3 Pts
Mens Juniors Right Hand 50 Kg
1. Kakorin, Yury (RUS) 10 Pts
2. Shirants, Deniss (LAT) 7 Pts
3. Gravis, Kaspars (LAT) 5 Pts
4. Rydstedt, Jesper (SWE) 4 Pts
5. Ljungberg, Dennis (SWE) 3 Pts
Mens Juniors Left Hand 55 Kg
1. Irtuganov, Sergey (RUS) 10 Pts
2. Mullagulov, Eduard (RUS) 7 Pts
3. Bulut, Ahmed Said (TUR) 5 Pts
4. Kolesnikov, Artem (UKR) 4 Pts
5. Danyliuk, Volodymyr (UKR) 3 Pts
6. Soenderland, Remi (NOR) 2 Pts
7. Ljungberg, Kristian (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 55 Kg
1. Mullagulov, Eduard (RUS) 10 Pts
2. Kolesnikov, Artem (UKR) 7 Pts
3. Danyliuk, Volodymyr (UKR) 5 Pts
4. Irtuganov, Sergey (RUS) 4 Pts
5. Ljungberg, Kristian (SWE) 3 Pts
6. Soenderland, Remi (NOR) 2 Pts
7. Bulut, Ahmed Said (TUR) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 60 Kg
1. Denisov, Vladimir (RUS) 10 Pts
2. Namazov, Orkhan (RUS) 7 Pts
3. Piotrzkowski, Karol (POL) 5 Pts
4. Swerts, Wim (SWE) 4 Pts
5. Beridze, Apaloni (GEO) 3 Pts
6. Hjertholm, Baard (NOR) 2 Pts
7. Jaskiewicz, Radoslaw (POL) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 60 Kg
1. Namazov, Orkhan (RUS) 10 Pts
2. Denisov, Vladimir (RUS) 7 Pts
3. Piotrzkowski, Karol (POL) 5 Pts
4. Beridze, Apaloni (GEO) 4 Pts
5. Hjertholm, Baard (NOR) 3 Pts
6. Swerts, Wim (SWE) 2 Pts
7. Jaskiewicz, Radoslaw (POL) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 65 Kg
1. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 10 Pts
2. Koshkarev, Maxim (RUS) 7 Pts
3. Minkovs, Vitalijs (LAT) 5 Pts
4. Dzmitriy, Kachenia (BLR) 4 Pts
5. Holland, Tom (GBR) 3 Pts
6. Erlandsson, Erik (SWE) 2 Pts
7. Lundgren, Robin (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 65 Kg
1. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 10 Pts
2. Branders, Pierre (BEL) 7 Pts
3. Koshkarev, Maxim (RUS) 5 Pts
4. Dzmitriy, Kachenia (BLR) 4 Pts
5. Minkovs, Vitalijs (LAT) 3 Pts
6. Lundgren, Robin (SWE) 2 Pts
7. Holland, Tom (GBR) 0 Pts
8. Erlandsson, Erik (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 70 Kg
1. LOBANOV, Alexey (RUS) 10 Pts
2. Tenkel, Roman (SVK) 7 Pts
3. Reshetnikov, Nikolay (RUS) 5 Pts
4. Klein, Radek (CZE) 4 Pts
5. Petrosius, Mantas (LIT) 3 Pts
6. Ilik, Abdurrahman (TUR) 2 Pts
7. Risoen, Ronny (NOR) 0 Pts
8. Österstrom, Erik (SWE) 0 Pts
9. Garba, Motiejus (LIT) 0 Pts
10. Fredriksen, Erik (NOR) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 70 Kg
1. Lobanov, Alexey (RUS) 10 Pts
2. Tenkel, Roman (SVK) 7 Pts
3. Risoen, Ronny (NOR) 5 Pts
4. Reshetnikov, Nikolay (RUS) 4 Pts
5. Ilik, Abdurrahman (TUR) 3 Pts
6. Petrosius, Mantas (LIT) 2 Pts
7. Garba, Motiejus (LIT) 0 Pts
8. Fagertun, Andreas (NOR) 0 Pts
9. Österstrom, Erik (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 80 Kg
1. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Svoboda, Matej (CZE) 7 Pts
3. Akhmetov, Nail (RUS) 5 Pts
4. Aliaksandr, Laban (BLR) 4 Pts
5. Näsström, Kim (SWE) 3 Pts
6. Kajdas, Natan (POL) 2 Pts
7. Beberok, Piotr (POL) 0 Pts
8. Zirilti, Kemal (TUR) 0 Pts
9. Medvediev, Dmytro (UKR) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 80 Kg
1. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Svoboda, Matej (CZE) 7 Pts
3. Fomin, Maksim (RUS) 5 Pts
4. Kajdas, Natan (POL) 4 Pts
5. Näsström, Kim (SWE) 3 Pts
6. Beberok, Piotr (POL) 2 Pts
7. Zirilti, Kemal (TUR) 0 Pts
8. Guillaume, Brasseur (BEL) 0 Pts
9. Medvediev, Dmytro (UKR) 0 Pts
10. Aliaksandr, Laban (BLR) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 80+ Kg
1. Grishin, Artem (RUS) 10 Pts
2. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 7 Pts
3. Todorov, Stefan (BUL) 5 Pts
4. Klenogin, Nikita (RUS) 4 Pts
5. Kvamsdal, Asle (NOR) 3 Pts
6. Solmaz, Yildiray (TUR) 2 Pts
7. Tesar, Jan (CZE) 0 Pts
8. Persson, Jesper (SWE) 0 Pts
9. Gromholt, Richard (NOR) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 80+ Kg
1. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 10 Pts
2. Grishin, Artem (RUS) 7 Pts
3. Todorov, Stefan (BUL) 5 Pts
4. Solmaz, Yildiray (TUR) 4 Pts
5. Tesar, Jan (CZE) 3 Pts
6. Gromholt, Richard (NOR) 2 Pts
7. Klenogin, Nikita (RUS) 0 Pts
8. Persson, Jesper (SWE) 0 Pts
9. Bolseth, Martin (NOR) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 45 Kg
1. Ermakova, Nadezda (RUS) 10 Pts
2. Kiraz, Esra (TUR) 7 Pts
3. Lyapkina, Ekatarina (RUS) 5 Pts
4. Szuster, Jolanta (POL) 4 Pts
5. Velichko, Lidija (LAT) 3 Pts
6. Forsberg, Amanda (SWE) 2 Pts
Womens Juniors Right Hand 45 Kg
1. Ermakova, Nadezda (RUS) 10 Pts
2. Kiraz, Esra (TUR) 7 Pts
3. Lyapkina, Ekatarina (RUS) 5 Pts
4. Velichko, Lidija (LAT) 4 Pts
5. Szuster, Jolanta (POL) 3 Pts
6. Forsberg, Amanda (SWE) 2 Pts
Womens Juniors Left Hand 50 Kg
1. Sakeryte, Rasa (LIT) 10 Pts
2. Jablonskyte, Raminta (LIT) 7 Pts
3. Romanska, Michalina (POL) 5 Pts
4. Persson, Felicia (SWE) 4 Pts
5. Kasikci, Merve (TUR) 3 Pts
6. Olszewska, Martyna (POL) 2 Pts
Womens Juniors Right Hand 50 Kg
1. Jablonskyte, Raminta (LIT) 10 Pts
2. Persson, Felicia (SWE) 7 Pts
3. Romanska, Michalina (POL) 5 Pts
4. Kasikci, Merve (TUR) 4 Pts
5. Sakeryte, Rasa (LIT) 3 Pts
6. Olszewska, Martyna (POL) 2 Pts
Womens Juniors Left Hand 55 Kg
1. Gorskova, Yulia (RUS) 10 Pts
2. Pettersson, Carolin (SWE) 7 Pts
3. Majute, Monika (LIT) 5 Pts
4. Stenlund, Elina (SWE) 4 Pts
5. Kowanda, Daria (POL) 3 Pts
6. Silina, Monta (LAT) 2 Pts
7. Cekic, Cigdem (TUR) 0 Pts
8. Zvirblyte, Silvija (LIT) 0 Pts
9. Opalinska, Marta (POL) 0 Pts
Womens Juniors Right Hand 55 Kg
1. Pettersson, Carolin (SWE) 10 Pts
2. Gorskova, Yulia (RUS) 7 Pts
3. Kowanda, Daria (POL) 5 Pts
4. Majute, Monika (LIT) 4 Pts
5. Backlund, Denise (SWE) 3 Pts
6. Silina, Monta (LAT) 2 Pts
7. Cekic, Cigdem (TUR) 0 Pts
8. Opalinska, Marta (POL) 0 Pts
9. Zvirblyte, Silvija (LIT) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 60 Kg
1. Shitina, Alina (RUS) 10 Pts
2. Danielsson, Viktoria (SWE) 7 Pts
3. Nikisheva, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Vojtkova, Marketa (CZE) 4 Pts
5. Rybak, Paulina (POL) 3 Pts
6. Gurieva, Oleksandra (UKR) 2 Pts
7. Ivarsson, Anna (SWE) 0 Pts
Womens Juniors Right Hand 60 Kg
1. Shitina, Alina (RUS) 10 Pts
2. Gurieva, Oleksandra (UKR) 7 Pts
3. Nikisheva, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Danielsson, Viktoria (SWE) 4 Pts
5. Andersson, Erika (SWE) 3 Pts
6. Rybak, Paulina (POL) 2 Pts
7. Vojtkova, Marketa (CZE) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 70 Kg
1. Bäckman, Sara (SWE) 10 Pts
2. Krylova, Marina (RUS) 7 Pts
3. Haag, Elin (SWE) 5 Pts
4. Poole, Joanne (GBR) 4 Pts
5. Ezerinskaite, Kristina (LIT) 3 Pts
6. Kominkova, Lucie (CZE) 2 Pts
7. Stefaniak, Natalia (POL) 0 Pts
8. Stefaniak, Sylwia (POL) 0 Pts
Womens Juniors Right Hand 70 Kg
1. Krylova, Marina (RUS) 10 Pts
2. Haag, Elin (SWE) 7 Pts
3. Wahlström, Lovisa (SWE) 5 Pts
4. Poole, Joanne (GBR) 4 Pts
5. Ezerinskaite, Kristina (LIT) 3 Pts
6. Kominkova, Lucie (CZE) 2 Pts
7. Stefaniak, Natalia (POL) 0 Pts
8. Stefaniak, Sylwia (POL) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 70+ Kg
1. Zvirblyte, Raminta (LIT) 10 Pts
2. Edwall, Emma (SWE) 7 Pts
3. Fedoseeva, Valentina (RUS) 5 Pts
4. Wahlström, Lovisa (SWE) 4 Pts
5. Fernezová, Zuzana (SVK) 3 Pts
Womens Juniors Right Hand 70+ Kg
1. Zvirblyte, Raminta (LIT) 10 Pts
2. Fedoseeva, Valentina (RUS) 7 Pts
3. Bäckman, Sara (SWE) 5 Pts
4. Fernezová, Zuzana (SVK) 4 Pts
5. Edwall, Emma (SWE) 3 Pts
Womens Masters Left Hand 60 Kg
1. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 10 Pts
2. Johansson, Ann (SWE) 7 Pts
3. Thysell, Mari (SWE) 5 Pts
Womens Masters Right Hand 60 Kg
1. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 10 Pts
2. Johansson, Ann (SWE) 7 Pts
3. Holmström, Erika (SWE) 5 Pts
Womens Masters Left Hand 70 Kg
1. Onanova, Tatyana (RUS) 10 Pts
Womens Masters Left Hand 70 Kg
-
Womens Masters Left Hand 80 Kg
1. Kubasova, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Tychinina, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Onanova, Tatyana (RUS) 5 Pts
Womens Masters Right Hand 80 Kg
1. Kubasova, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Onanova, Tatyana (RUS) 7 Pts
3. Tychinina, Svetlana (RUS) 5 Pts
Mens Masters Left Hand 70 Kg
1. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 10 Pts
2. Obukhov, Nikolay (RUS) 7 Pts
3. Farkas, Martin (CZE) 5 Pts
4. Taranenko, Mykola (UKR) 4 Pts
5. Ceder, Ronny (SWE) 3 Pts
6. Capra, Franco (ITL) 2 Pts
7. Sakeries, Rimantas (LIT) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 70 Kg
1. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 10 Pts
2. Obukhov, Nikolay (RUS) 7 Pts
3. Taranenko, Mykola (UKR) 5 Pts
4. Capra, Franco (ITL) 4 Pts
5. Farkas, Martin (CZE) 3 Pts
6. Ceder, Ronny (SWE) 2 Pts
7. Sakeries, Rimantas (LIT) 0 Pts
Mens Masters Left Hand 80 Kg
1. Söderholm, Kim (FIN) 10 Pts
2. Yuru, Ivanov (BLR) 7 Pts
3. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 5 Pts
4. Cirulis, Ivars (LAT) 4 Pts
Mens Masters Right Hand 80 Kg
1. Marangon, Ermanno (ITL) 10 Pts
2. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 7 Pts
3. Yuru, Ivanov (BLR) 5 Pts
4. Ekman, Peter (SWE) 4 Pts
5. Söderholm, Kim (FIN) 3 Pts
Mens Masters Left Hand 90 Kg
1. Shishov, Evgeny (RUS) 10 Pts
2. Nikulin, Andrey (RUS) 7 Pts
3. Sener, Cem (TUR) 5 Pts
4. Jansen, Arthur (NOR) 4 Pts
5. Pancerovas, Aleksandras (LIT) 3 Pts
6. Stusek, Jarosalv (CZE) 2 Pts
7. Lukkarila, Jukka-Pekka (FIN) 0 Pts
8. Andersson, Daniel (SWE) 0 Pts
9. Sjödin, Niclas (SWE) 0 Pts
10. Suzos, Dariusz (POL) 0 Pts
11. Thuen, Arne (NOR) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 90 Kg
1. Thuen, Arne (NOR) 10 Pts
2. Pancerovas, Aleksandras (LIT) 7 Pts
3. Jansen, Arthur (NOR) 5 Pts
4. Stusek, Jarosalv (CZE) 4 Pts
5. Sener, Cem (TUR) 3 Pts
6. Skóra, Andrzej (POL) 2 Pts
7. Baklanov, Alexander (RUS) 0 Pts
8. Lukkarila, Jukka-Pekka (FIN) 0 Pts
9. Andersson, Daniel (SWE) 0 Pts
10. Sjödin, Niclas (SWE) 0 Pts
11. Shishov, Evgeny (RUS) 0 Pts
12. Suzos, Dariusz (POL) 0 Pts
Mens Masters Left Hand 100 Kg
1. Stalgevics, Modris (LAT) 10 Pts
2. Metka, Stefan (GER) 7 Pts
3. Baklanov, Alexander (RUS) 5 Pts
4. Andersson, Lennart (SWE) 4 Pts
5. Filikidis, Pantelis (GRE) 3 Pts
6. Berg, Ottar (NOR) 2 Pts
7. Johnson, Jonny (SWE) 0 Pts
8. Svoboda, Milan (CZE) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 100 Kg
1. Stalgevics, Modris (LAT) 10 Pts
2. Metka, Stefan (GER) 7 Pts
3. Svoboda, Milan (CZE) 5 Pts
4. Johnson, Jonny (SWE) 4 Pts
5. Andersson, Lennart (SWE) 3 Pts
6. Berg, Ottar (NOR) 2 Pts
Mens Masters Left Hand 100+ Kg
1. Gurbanov, Minabaddin (AZE) 10 Pts
2. Khitsenko, Mykola (UKR) 7 Pts
3. Golovchenko, Valeriy (UKR) 5 Pts
4. Jentsch, Hartmut (GER) 4 Pts
5. Poole, Richard (GBR) 3 Pts
6. Franzen, Jonny (SWE) 2 Pts
7. Królik, Konstanty (POL) 0 Pts
8. Stensholt, Arnt (NOR) 0 Pts
9. Goncharov, Sergey (RUS) 0 Pts
10. Hymer, Andrzej (POL) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 100+ Kg
1. Golovchenko, Valeriy (UKR) 10 Pts
2. Goncharov, Sergey (RUS) 7 Pts
3. Khitsenko, Mykola (UKR) 5 Pts
4. Poole, Richard (GBR) 4 Pts
5. Franzen, Jonny (SWE) 3 Pts
6. Jentsch, Hartmut (GER) 2 Pts
7. Królik, Konstanty (POL) 0 Pts
8. Hymer, Andrzej (POL) 0 Pts
9. Stensholt, Arnt (NOR) 0 Pts
-
Mens Grand Masters Right Hand 75 Kg
1. Andersson, Kent (SWE) 10 Pts
2. Obukhov, Nikolay (RUS) 7 Pts
3. Ottosson, Mats (SWE) 5 Pts
4. Cirulis, Ivars (LAT) 4 Pts
-
Mens Grand Masters Right Hand 90 Kg
1. Thuen, Arne (NOR) 10 Pts
2. Pozdnyakov, Alexander (RUS) 7 Pts
3. Onanaschvili, Gocha (RUS) 5 Pts
4. Stusek, Jarosalv (CZE) 4 Pts
5. Piechowski, Janusz (POL) 3 Pts
6. Marangon, Ermanno (ITL) 2 Pts
-
Mens Grand Masters Right Hand 90+ Kg
1. Golovchenko, Valeriy (UKR) 10 Pts
2. Gurbanov, Minabaddin (AZE) 7 Pts
3. Johnson, Jonny (SWE) 5 Pts
4. Królik, Konstanty (POL) 4 Pts
5. Prokhorov, Petr (RUS) 3 Pts
6. Mikelionis, Vidas (LIT) 2 Pts
7. Hymer, Andrzej (POL) 0 Pts
8. Gladilin, Vladimir (RUS) 0 Pts
9. Bertacchi, Giulio (ITL) 0 Pts
Womens Disabled Left Hand 60 Kg
1. Yanuto, Natalia (RUS) 10 Pts
2. Kantserova, Damira (RUS) 7 Pts
3. Tolmacheva, Nadezda (RUS) 5 Pts
4. Günacti, Hatice (TUR) 4 Pts
Womens Disabled Right Hand 60 Kg
1. Yanuto, Natalia (RUS) 10 Pts
2. Tolmacheva, Nadezda (RUS) 7 Pts
3. Günacti, Hatice (TUR) 5 Pts
4. Kantserova, Damira (RUS) 4 Pts
Womens Disabled Left Hand 60+ Kg
1. Tychinina, Svetlana (RUS) 10 Pts
Womens Disabled Right Hand 60+ Kg
1. Tychinina, Svetlana (RUS) 10 Pts
Mens Disabled Left Hand 60 Kg
1. Zverev, Mikhail (RUS) 10 Pts
2. Kaya, Mehmet (TUR) 7 Pts
3. Rabinovich, Konstantin (RUS) 5 Pts
4. Gralak, Maciej (POL) 4 Pts
Mens Disabled Right Hand 60 Kg
1. Rabinovich, Konstantin (RUS) 10 Pts
2. Zverev, Mikhail (RUS) 7 Pts
3. Kaya, Mehmet (TUR) 5 Pts
4. Gralak, Maciej (POL) 4 Pts
Mens Disabled Left Hand 75 Kg
1. Viktor, Bratshenia (BLR) 10 Pts
2. Kuropata, Sergiy (UKR) 7 Pts
3. Samarin, Viacheslav (RUS) 5 Pts
4. Bozdemir, Ahmet (TUR) 4 Pts
5. Fazilogullari, Yilmaz (TUR) 3 Pts
6. Mikolajczyk, Adrian (POL) 2 Pts
7. Haltvik, Arthur (NOR) 0 Pts
Mens Disabled Right Hand 75 Kg
1. Viktor, Bratshenia (BLR) 10 Pts
2. Yüksel, Nurettin (TUR) 7 Pts
3. Kuropata, Sergiy (UKR) 5 Pts
4. Bozdemir, Ahmet (TUR) 4 Pts
5. Fazilogullari, Yilmaz (TUR) 3 Pts
6. Haltvik, Arthur (NOR) 2 Pts
7. Gargurnis, Kaspars (LAT) 0 Pts
8. Mikolajczyk, Adrian (POL) 0 Pts
9. Samarin, Viacheslav (RUS) 0 Pts
Mens Disabled Left Hand 90 Kg
1. Kruglikov, Roman (RUS) 10 Pts
2. Mamedov, Ruslan (RUS) 7 Pts
3. Jakubowski, Bartosz (POL) 5 Pts
4. Romano, Giuseppe (ITL) 4 Pts
Mens Disabled Right Hand 90 Kg
1. Mamedov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Kruglikov, Roman (RUS) 7 Pts
3. Jakubowski, Bartosz (POL) 5 Pts
4. Romano, Giuseppe (ITL) 4 Pts
Mens Disabled Left Hand 90+ Kg
1. Dubovskiy, Igor (RUS) 10 Pts
2. Ayce, Süreyya (TUR) 7 Pts
3. Dinleyici, Mustafa (TUR) 5 Pts
4. Jakovlevs, Aivis (LAT) 4 Pts
5. Gladilin, Vladimir (RUS) 3 Pts
Mens Disabled Right Hand 90+ Kg
1. Dinleyici, Mustafa (TUR) 10 Pts
2. Dubovskiy, Igor (RUS) 7 Pts
3. Gladilin, Vladimir (RUS) 5 Pts
4. Jakovlevs, Aivis (LAT) 4 Pts
5. Ayce, Süreyya (TUR) 3 Pts
Womens Seniors Left Hand 50 Kg
1. Babaieva, Snizhana (UKR) 10 Pts
2. Onishchenko, Yana (UKR) 7 Pts
3. Agadzhanyan, Veronika (RUS) 5 Pts
4. Ermakova, Nadezda (RUS) 4 Pts
5. Savas, Gulsen (TUR) 3 Pts
6. Larysa, Shapavalova (BLR) 2 Pts
7. Jablonskyte, Raminta (LIT) 0 Pts
8. Paulava, Alena (BLR) 0 Pts
9. Sapcilar, Bilgen (TUR) 0 Pts
10. Mielczarek, Malgorzata (POL) 0 Pts
11. Sakeryte, Rasa (LIT) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 50 Kg
1. Trikolich, Oksana (RUS) 10 Pts
2. Urazgildeeva, Venera (RUS) 7 Pts
3. Babaieva, Snizhana (UKR) 5 Pts
4. Onishchenko, Yana (UKR) 4 Pts
5. Larysa, Shapavalova (BLR) 3 Pts
6. Savas, Gulsen (TUR) 2 Pts
7. Jablonskyte, Raminta (LIT) 0 Pts
8. Sapcilar, Bilgen (TUR) 0 Pts
9. Sakeryte, Rasa (LIT) 0 Pts
10. Paulava, Alena (BLR) 0 Pts
11. Mielczarek, Malgorzata (POL) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 60 Kg
1. Larina, Ekaterina (RUS) 10 Pts
2. Skoryk, Olena (UKR) 7 Pts
3. Debnárová, Lucia (SVK) 5 Pts
4. Andersson, Heidi (SWE) 4 Pts
5. Bonkova, Veronika (BUL) 3 Pts
6. Kolesnikova, Anna (RUS) 2 Pts
7. Vojtkova, Lenka (CZE) 0 Pts
8. Barnauskiene, Robertta (LIT) 0 Pts
9. Ansone, Endija (LAT) 0 Pts
10. Andersson, Erika (SWE) 0 Pts
11. Rodland, Sandra (NOR) 0 Pts
12. Zwolak, Aleksandra (POL) 0 Pts
13. Ostrowska, Malgorzata (POL) 0 Pts
14. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 0 Pts
15. Svobodova, Zuzana (CZE) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 55 Kg
1. Iliushyna, Viktoriia (UKR) 10 Pts
2. Istomina, Tatiana (RUS) 7 Pts
3. Yalcinkaya, Seval (TUR) 5 Pts
4. Opalinska, Marta (POL) 4 Pts
5. Gurchenko, Yana (UKR) 3 Pts
6. Sarpaliute, Asta (LIT) 2 Pts
7. Nyberg, Sara (SWE) 0 Pts
8. Johannessen, Elin (NOR) 0 Pts
9. Volha, Maroz (BLR) 0 Pts
10. Pettersson, Carolina (SWE) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 55 Kg
1. Iliushyna, Viktoriia (UKR) 10 Pts
2. Istomina, Tatiana (RUS) 7 Pts
3. Nyberg, Sara (SWE) 5 Pts
4. Urazgildeeva, Venera (RUS) 4 Pts
5. Gurchenko, Yana (UKR) 3 Pts
6. Pettersson, Carolina (SWE) 2 Pts
7. Opalinska, Marta (POL) 0 Pts
8. Yalcinkaya, Seval (TUR) 0 Pts
9. Sarpaliute, Asta (LIT) 0 Pts
10. Volha, Maroz (BLR) 0 Pts
11. Johannessen, Elin (NOR) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 60 Kg
1. Andersson, Heidi (SWE) 10 Pts
2. Larina, Ekaterina (RUS) 7 Pts
3. Skoryk, Olena (UKR) 5 Pts
4. Bonkova, Veronika (BUL) 4 Pts
5. Debnárová, Lucia (SVK) 3 Pts
6. Anochina, Ylia (RUS) 2 Pts
7. Vojtkova, Lenka (CZE) 0 Pts
8. Rodland, Sandra (NOR) 0 Pts
9. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 0 Pts
10. Barnauskiene, Robertta (LIT) 0 Pts
11. Andersson, Erika (SWE) 0 Pts
12. Ostrowska, Malgorzata (POL) 0 Pts
13. Zwolak, Aleksandra (POL) 0 Pts
14. Svobodova, Zuzana (CZE) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 65 Kg
1. Truskalova, Nataya (UKR) 10 Pts
2. Gladkaya, Irina (RUS) 7 Pts
3. Rydstedt, Felicia (SWE) 5 Pts
4. Radchuk, Natalia (UKR) 4 Pts
5. Gavrilova, Olga (RUS) 3 Pts
6. Milotova, Veronika (CZE) 2 Pts
7. Bäckman, Sara (SWE) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 65 Kg
1. Gavrilova, Olga (RUS) 10 Pts
2. Gladkaya, Irina (RUS) 7 Pts
3. Truskalova, Nataya (UKR) 5 Pts
4. Rydstedt, Felicia (SWE) 4 Pts
5. Milotova, Veronika (CZE) 3 Pts
6. Radchuk, Natalia (UKR) 2 Pts
7. Bäckman, Sara (SWE) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 70 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Anikina, Nadiya (UKR) 7 Pts
3. Golubyeva, Alina (UKR) 5 Pts
4. Batmaz, Ayse (TUR) 4 Pts
5. Poole, Joanne (GBR) 3 Pts
Womens Seniors Right Hand 70 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Anikina, Nadiya (UKR) 7 Pts
3. Wawrzyniak, Marlena (POL) 5 Pts
4. Batmaz, Ayse (TUR) 4 Pts
5. Golubyeva, Alina (UKR) 3 Pts
6. Poole, Joanne (GBR) 2 Pts
Womens Seniors Left Hand 80 Kg
1. Vaitkute, Egle (LIT) 10 Pts
2. Akhmetgareeva, Sofiya (RUS) 7 Pts
3. Lvova, Anastasia (RUS) 5 Pts
4. Melin, Anne (FIN) 4 Pts
5. Kokareva, Iryna (UKR) 3 Pts
Womens Seniors Right Hand 80 Kg
1. Vaitkute, Egle (LIT) 10 Pts
2. Lvova, Anastasia (RUS) 7 Pts
3. Akhmetgareeva, Sofiya (RUS) 5 Pts
4. Melin, Anne (FIN) 4 Pts
5. Kokareva, Iryna (UKR) 3 Pts
Womens Seniors Left Hand 80+ Kg
1. Gönül, Nurcihan (TUR) 10 Pts
2. Tikhonova, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Zvirblyte, Raminta (LIT) 5 Pts
4. Chingule, Zhanna (LAT) 4 Pts
5. Jonsson, Kristina (SWE) 3 Pts
6. Groedal, Berit (NOR) 2 Pts
Womens Seniors Right Hand 80+ Kg
1. Gönül, Nurcihan (TUR) 10 Pts
2. Tikhonova, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Chingule, Zhanna (LAT) 5 Pts
4. Zvirblyte, Raminta (LIT) 4 Pts
5. Jonsson, Kristina (SWE) 3 Pts
6. Groedal, Berit (NOR) 2 Pts
Mens Seniors Left Hand 55 Kg
1. Bezkorovainyi, Dmytro (UKR) 10 Pts
2. Chomaev, Robert (RUS) 7 Pts
3. Stredanský, Jozef (SVK) 5 Pts
4. Cetinkaya, Mehmet (TUR) 4 Pts
5. Erdogan, Mehmet Ali (TUR) 3 Pts
6. Mullagulov, Eduard (RUS) 2 Pts
Mens Seniors Right Hand 55 Kg
1. Bezkorovainyi, Dmytro (UKR) 10 Pts
2. Chomaev, Robert (RUS) 7 Pts
3. Cetinkaya, Mehmet (TUR) 5 Pts
4. Stredanský, Jozef (SVK) 4 Pts
5. Mullagulov, Eduard (RUS) 3 Pts
6. Erdogan, Mehmet Ali (TUR) 2 Pts
Mens Seniors Left Hand 60 Kg
1. ©ulan, Jaroslav (SVK) 10 Pts
2. Khamidullin, Rim (RUS) 7 Pts
3. Khamidullin, Ruzalin (RUS) 5 Pts
4. Kadura, Mykhaylo (UKR) 4 Pts
5. Wilson, Ted (GBR) 3 Pts
6. Üzül, Mehmet Ali (TUR) 2 Pts
7. Gralak, Maciej (POL) 0 Pts
8. Eklund, Roine (SWE) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 60 Kg
1. Khamidullin, Ruzalin (RUS) 10 Pts
2. ©ulan, Jaroslav (SVK) 7 Pts
3. Khamidullin, Rim (RUS) 5 Pts
4. Üzül, Mehmet Ali (TUR) 4 Pts
5. Kadura, Mykhaylo (UKR) 3 Pts
6. Eklund, Roine (SWE) 2 Pts
7. Balandin, Oleksandr (UKR) 0 Pts
8. Gralak, Maciej (POL) 0 Pts
9. Wilson, Ted (GBR) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 65 Kg
1. Tsindeliani, Roman (RUS) 10 Pts
2. Voronetskiy, Alexander (RUS) 7 Pts
3. Skydan, Vadym (UKR) 5 Pts
4. Yankov, Dimitar Plamenov (GER) 4 Pts
5. Arslan, Evren Serhat (TUR) 3 Pts
6. Lescinskis, Arturs (LAT) 2 Pts
7. Holland, Tom (GBR) 0 Pts
8. Akbarov, Vadim (AZE) 0 Pts
9. Andersen, Frank (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 65 Kg
1. Tsindeliani, Roman (RUS) 10 Pts
2. Arslan, Evren Serhat (TUR) 7 Pts
3. Akbarov, Vadim (AZE) 5 Pts
4. Yankov, Dimitar Plamenov (GER) 4 Pts
5. Voronetskiy, Alexander (RUS) 3 Pts
6. Lescinskis, Arturs (LAT) 2 Pts
7. Holland, Tom (GBR) 0 Pts
8. Skydan, Vadym (UKR) 0 Pts
9. Andersen, Frank (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 70 Kg
1. Bichilov, Timur (RUS) 10 Pts
2. Pautaran, Pavel (BLR) 7 Pts
3. Valiev, Ramaz (RUS) 5 Pts
4. Khvedelidze, Malkhaz (GEO) 4 Pts
5. Belynskiy, Andriy (UKR) 3 Pts
6. Lukyanchuk, Ivan (UKR) 2 Pts
7. Ucak, Yusuf (TUR) 0 Pts
8. Turansky, Xavier (FRA) 0 Pts
9. Asmonas, Mantas (LIT) 0 Pts
10. Bayazit, Ayhan (TUR) 0 Pts
11. Lundström, Björn (SWE) 0 Pts
12. Revhaug, Arne Ingar (NOR) 0 Pts
13. Delidzakov, Hristo (BUL) 0 Pts
14. Bäck, Staffan (SWE) 0 Pts
15. Petrosius, Mantas (LIT) 0 Pts
16. Risoen, Ronny (NOR) 0 Pts
17. Mutikainen, Ville (FIN) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 70 Kg
1. Lukyanchuk, Ivan (UKR) 10 Pts
2. Pautaran, Pavel (BLR) 7 Pts
3. Bichilov, Timur (RUS) 5 Pts
4. Ucak, Yusuf (TUR) 4 Pts
5. Khvedelidze, Malkhaz (GEO) 3 Pts
6. Belynskiy, Andriy (UKR) 2 Pts
7. Delidzakov, Hristo (BUL) 0 Pts
8. Asmonas, Mantas (LIT) 0 Pts
9. Turansky, Xavier (FRA) 0 Pts
10. Valiev, Ramaz (RUS) 0 Pts
11. Bayazit, Ayhan (TUR) 0 Pts
12. Bäck, Staffan (SWE) 0 Pts
13. Gjermundsen, Svein (NOR) 0 Pts
14. Lundström, Björn (SWE) 0 Pts
15. Petrosius, Mantas (LIT) 0 Pts
16. Schlitte, Matthias (GER) 0 Pts
17. Mutikainen, Ville (FIN) 0 Pts
18. Risoen, Ronny (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 75 Kg
1. Jagnesák, Lubomír (SVK) 10 Pts
2. Terzi, Engin (TUR) 7 Pts
3. Bayramukov, Yusuf (RUS) 5 Pts
4. Amolins, Janis (LAT) 4 Pts
5. Zoloev, Khadzimurat (RUS) 3 Pts
6. Tvaliashvili, Giorgi (GEO) 2 Pts
7. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 0 Pts
8. Haugland, Frode Veim (NOR) 0 Pts
9. Andersson, Torbjörn (SWE) 0 Pts
10. Diouf, David (FRA) 0 Pts
11. Rissveds, Martin (SWE) 0 Pts
12. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 75 Kg
1. Zoloev, Khadzimurat (RUS) 10 Pts
2. Jagnesák, Lubomír (SVK) 7 Pts
3. Amolins, Janis (LAT) 5 Pts
4. Terzi, Engin (TUR) 4 Pts
5. Tvaliashvili, Giorgi (GEO) 3 Pts
6. Diouf, David (FRA) 2 Pts
7. Bayramukov, Yusuf (RUS) 0 Pts
8. Haugland, Frode Veim (NOR) 0 Pts
9. Andersson, Torbjörn (SWE) 0 Pts
10. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 0 Pts
11. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts
12. Johannessen, Kenneth (NOR) 0 Pts
13. Rissveds, Martin (SWE) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 80 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Zoloev, Spartak (RUS) 7 Pts
3. Lengarov, Stefan (BUL) 5 Pts
4. Prudnyk, Ievgenii (UKR) 4 Pts
5. Spannagel, Dieter (GER) 3 Pts
6. Szewczyk, Tomasz (POL) 2 Pts
7. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 0 Pts
8. Matskevich, Aleh (BLR) 0 Pts
9. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
10. Cabu, Frédéric (BEL) 0 Pts
11. Aberg, Daniel (SWE) 0 Pts
12. Basaran, Tuncay (TUR) 0 Pts
13. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 0 Pts
14. Nannestad, Niklas (SWE) 0 Pts
15. Eilersgaard, Phillip (DEN) 0 Pts
16. Torper, Roy Vidar (NOR) 0 Pts
17. Austlid, Oeyvind (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 80 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Zoloev, Spartak (RUS) 7 Pts
3. Prudnyk, Ievgenii (UKR) 5 Pts
4. Szewczyk, Tomasz (POL) 4 Pts
5. Aberg, Daniel (SWE) 3 Pts
6. Matskevich, Aleh (BLR) 2 Pts
7. Spannagel, Dieter (GER) 0 Pts
8. Basaran, Tuncay (TUR) 0 Pts
9. Nannestad, Niklas (SWE) 0 Pts
10. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
11. Torper, Roy Vidar (NOR) 0 Pts
12. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 0 Pts
13. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 0 Pts
14. Lengarov, Stefan (BUL) 0 Pts
15. Eilersgaard, Phillip (DEN) 0 Pts
16. Cabu, Frédéric (BEL) 0 Pts
17. Austlid, Oeyvind (NOR) 0 Pts
18. Jachvliani, Tornike (GEO) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 85 Kg
1. Babayev, Ruslan (UKR) 10 Pts
2. Golemanov, Stoyan (BUL) 7 Pts
3. Grigoryev, Nikolay (RUS) 5 Pts
4. Balkovoy, Oleg (RUS) 4 Pts
5. Rundstrom, Andreas (SWE) 3 Pts
6. Peregudov, Pavlo (UKR) 2 Pts
7. Dorohovs, Arturs (LAT) 0 Pts
8. Dobrovic, Radoslav (SVK) 0 Pts
9. Cebula, Jimmy (SWE) 0 Pts
10. Kvamsdal, Asle (NOR) 0 Pts
11. Chladny, Peter (SVK) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 85 Kg
1. Babayev, Ruslan (UKR) 10 Pts
2. Golemanov, Stoyan (BUL) 7 Pts
3. Peregudov, Pavlo (UKR) 5 Pts
4. Balkovoy, Oleg (RUS) 4 Pts
5. Grigoryev, Nikolay (RUS) 3 Pts
6. Kurt, Niyazi (TUR) 2 Pts
7. Dobrovic, Radoslav (SVK) 0 Pts
8. Dorohovs, Arturs (LAT) 0 Pts
9. Rundstrom, Andreas (SWE) 0 Pts
10. Andre, Frederic (BEL) 0 Pts
11. Thuen, Arne (NOR) 0 Pts
12. Chladny, Peter (SVK) 0 Pts
13. Ahmadov, Jasarat (AZE) 0 Pts
14. Kvamsdal, Asle (NOR) 0 Pts
15. Andersson, Daniel (SWE) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 90 Kg
1. Germánus, Ján (SVK) 10 Pts
2. Muriev, Viatcheslav (RUS) 7 Pts
3. Nikonov, Dmitry (UKR) 5 Pts
4. Rudakov, Mykhaylo (UKR) 4 Pts
5. Racek, Peter (SVK) 3 Pts
6. Grochowski, Mariusz (POL) 2 Pts
7. Kostadinov, Krasimir (BUL) 0 Pts
8. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
9. Özkilic, Ugur (TUR) 0 Pts
10. Tatarenka, Artsiom (BLR) 0 Pts
11. Birkeland, Oeyvid (NOR) 0 Pts
12. Drozd, Aleh (BLR) 0 Pts
13. Sener, Cem (TUR) 0 Pts
14. Laskowski, Marcin (POL) 0 Pts
15. Bibers, Ivars (LAT) 0 Pts
16. Molen, Torbjörn (SWE) 0 Pts
17. Nentjes, Meindert (NED) 0 Pts
18. Henriksson, Kent (SWE) 0 Pts
19. Salminen, Juha (FIN) 0 Pts
20. Christensen, Tonni (DEN) 0 Pts
21. Matre, Tore (NOR) 0 Pts
22. Nentjes, Hendrik (NED) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 90 Kg
1. Muriev, Viatcheslav (RUS) 10 Pts
2. Kostadinov, Krasimir (BUL) 7 Pts
3. Germánus, Ján (SVK) 5 Pts
4. Nikonov, Dmitry (UKR) 4 Pts
5. Bennurkan, Omer Seyfi (TUR) 3 Pts
6. La Cola, Cedric (BEL) 2 Pts
7. Racek, Peter (SVK) 0 Pts
8. Grochowski, Mariusz (POL) 0 Pts
9. Rudakov, Mykhaylo (UKR) 0 Pts
10. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
11. Birkeland, Oeyvid (NOR) 0 Pts
12. Salminen, Juha (FIN) 0 Pts
13. Haciyev, Rasad (AZE) 0 Pts
14. Laskowski, Marcin (POL) 0 Pts
15. Henriksson, Kent (SWE) 0 Pts
16. Tatarenka, Artsiom (BLR) 0 Pts
17. Özkilic, Ugur (TUR) 0 Pts
18. Matre, Tore (NOR) 0 Pts
19. Drozd, Aleh (BLR) 0 Pts
20. Christensen, Tonni (DEN) 0 Pts
21. Persson, Jesper (SWE) 0 Pts
22. Nentjes, Meindert (NED) 0 Pts
23. Nentjes, Hendrik (NED) 0 Pts
24. Bibers, Ivars (LAT) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 100 Kg
1. Korolev, Andrey (RUS) 10 Pts
2. Shmyko, Dzmitry (BLR) 7 Pts
3. Kvirkvinia, Genadi (GEO) 5 Pts
4. Ivanov, Sergiy (UKR) 4 Pts
5. Drushchits, Alexander (RUS) 3 Pts
6. Vodák, Martin (CZE) 2 Pts
7. Grufman, Roger (SWE) 0 Pts
8. Atmaca, Tarkan Serkan (TUR) 0 Pts
9. Buehler, Uli (SUI) 0 Pts
10. Pavlenko, Yevgeniy (UKR) 0 Pts
11. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 0 Pts
12. Persson, Erik (SWE) 0 Pts
13. Muszczak, Dariusz (POL) 0 Pts
14. Pickup, Neil (GBR) 0 Pts
15. Abelashvili, Irakli (GEO) 0 Pts
16. Maharramov, Azar (AZE) 0 Pts
17. Saxegaard, Runar (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 100 Kg
1. Kvirkvinia, Genadi (GEO) 10 Pts
2. Pavlenko, Yevgeniy (UKR) 7 Pts
3. Matyushenko, Ivan (RUS) 5 Pts
4. Shmyko, Dzmitry (BLR) 4 Pts
5. Ivakin, Taras (UKR) 3 Pts
6. Muszczak, Dariusz (POL) 2 Pts
7. Vodák, Martin (CZE) 0 Pts
8. Ayce, Süreyya (TUR) 0 Pts
9. Maharramov, Azar (AZE) 0 Pts
10. Aberg, Markus (SWE) 0 Pts
11. Pickup, Neil (GBR) 0 Pts
12. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 0 Pts
13. Grufman, Roger (SWE) 0 Pts
14. Buehler, Uli (SUI) 0 Pts
15. Atmaca, Tarkan Serkan (TUR) 0 Pts
16. Tsimbalyuk, Dmitry (RUS) 0 Pts
17. Saxegaard, Runar (NOR) 0 Pts
18. Berg, Ottar (NOR) 0 Pts
19. Abelashvili, Irakli (GEO) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 110 Kg
1. Tokarev, Sergiy (UKR) 10 Pts
2. Tomsons, Normunds (LAT) 7 Pts
3. Ovsepyan, Andranik (RUS) 5 Pts
4. Kachmazov, Slavik (RUS) 4 Pts
5. Haralambopoulos, Georgios (GRE) 3 Pts
6. Cappa, Davide (ITA) 2 Pts
7. Tesarik, Dusan (CZE) 0 Pts
8. Rastislav, Tomaga (SVK) 0 Pts
9. Sonderland, Bjarne (NOR) 0 Pts
10. Svedberg, P-O (SWE) 0 Pts
11. Feltsjö, Thomas (SWE) 0 Pts
12. Soenderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 110 Kg
1. Tomsons, Normunds (LAT) 10 Pts
2. Tokarev, Sergiy (UKR) 7 Pts
3. Gurchiani, Erekle (GEO) 5 Pts
4. Bakhtiyarov, Zurab (AZE) 4 Pts
5. Ivanov, Sergiy (UKR) 3 Pts
6. Kachmazov, Slavik (RUS) 2 Pts
7. Tesarik, Dusan (CZE) 0 Pts
8. Cappa, Davide (ITA) 0 Pts
9. Rastislav, Tomaga (SVK) 0 Pts
10. Gattoni, Mickaël (FRA) 0 Pts
11. Feltsjö, Thomas (SWE) 0 Pts
12. Svedberg, P-O (SWE) 0 Pts
13. Haralambopoulos, Georgios (GRE) 0 Pts
14. Soenderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
15. Sonderland, Bjarne (NOR) 0 Pts
16. Ovsepyan, Andranik (RUS) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 110+ Kg
1. Pushkar, Andriy (UKR) 10 Pts
2. Chotchaev, Rasul (RUS) 7 Pts
3. Spusta, Peter (SVK) 5 Pts
4. Kisov, Plamen (BUL) 4 Pts
5. Glowacki, Slawomir (POL) 3 Pts
6. Funner, Ole Reidar (NOR) 2 Pts
7. Johansson, Ralf (SWE) 0 Pts
8. Soenderland, Tommy (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 110+ Kg
1. Pushkar, Andriy (UKR) 10 Pts
2. Spusta, Peter (SVK) 7 Pts
3. Chotchaev, Rasul (RUS) 5 Pts
4. Glowacki, Slawomir (POL) 4 Pts
5. Kisov, Plamen (BUL) 3 Pts
6. Soenderland, Tommy (NOR) 2 Pts
7. Johansson, Ralf (SWE) 0 Pts
8. Funner, Ole Reidar (NOR) 0 Pts
Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke