Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XV. Europsko prvenstvo 12.06.2005. Sofia, Bugarska

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Povijest obaranja ruke    XV. Europsko prvenstvo 12.06.2005. Sofia, Bugarska

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XV. Europsko prvenstvo 12.06.2005. Sofia, Bugarska

Mens Juniors Left Hand 48 Kg
1. Kuchiev, Soslan (RUS) 10 Pts
2. Andreev, Konstantin (RUS) 7 Pts
3. Atlyhin, Aleh (BLR) 5 Pts
4. Gajdardziev, Georgi (BUL) 4 Pts
5. Romanowski, Przemyslaw (POL) 3 Pts
6. Stojanov, Vasil (BUL) 2 Pts
7. Galka, Grzegorz (POL) 0 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 48 Kg
1. Kuchiev, Soslan (RUS) 10 Pts
2. Romanowski, Przemyslaw (POL) 7 Pts
3. Kolyeganov, Alexey (RUS) 5 Pts
4. Stojanov, Vasil (BUL) 4 Pts
5. Galka, Grzegorz (POL) 3 Pts
6. Atlyhin, Aleh (BLR) 2 Pts
 
Mens Juniors Left Hand 52 Kg
1. Chomaev, Arsen (RUS) 10 Pts
2. Khrystsinau, Artsem (BLR) 7 Pts
3. Jordanov, Nikolaj (BUL) 5 Pts
4. Dimitrov, Angel (BUL) 4 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 52 Kg
1. Chomaev, Arsen (RUS) 10 Pts
2. Khrystsinau, Artsem (BLR) 7 Pts
3. Jordanov, Nikolaj (BUL) 5 Pts
4. Dimitrov, Angel (BUL) 4 Pts
 
Mens Juniors Left Hand 57 Kg
1. Khamidulin, Rim (RUS) 10 Pts
2. Siukayev, Alan (UKR) 7 Pts
3. Bayar, Mikalai (BLR) 5 Pts
4. Zaydullin, Edurartd (RUS) 4 Pts
5. Chervonyy, Sergiy (UKR) 3 Pts
6. Ichev, Kiril (BUL) 2 Pts
7. Dosev, Kyril (BUL) 0 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 57 Kg
1. Khamidulin, Ruzalin (RUS) 10 Pts
2. Siukayev, Alan (UKR) 7 Pts
3. Bayar, Mikalai (BLR) 5 Pts
4. Babunashvili, Irakli (GEO) 4 Pts
5. Ichev, Kiril (BUL) 3 Pts
6. Khamidulin, Rim (RUS) 2 Pts
7. Chervonyy, Sergiy (UKR) 0 Pts
8. Dosev, Kyril (BUL) 0 Pts
 
Mens Juniors Left Hand 63 Kg
1. Kalmykov, Vitaly (RUS) 10 Pts
2. Ma, Michal (SVK) 7 Pts
3. Mordvyntsev, Artem (UKR) 5 Pts
4. Iakovlev, Dmitriy (RUS) 4 Pts
5. Rieger, Chrystian (POL) 3 Pts
6. Stoilov, Vladimir (BUL) 2 Pts
7. Christos, Sirinidis (GRE) 0 Pts
8. Dubovik, Aliaksei (BLR) 0 Pts
9. Grea, Robert (SVK) 0 Pts
10. Bonev, Todor (BUL) 0 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 63 Kg
1. Ma, Michal (SVK) 10 Pts
2. Kalmykov, Vitaly (RUS) 7 Pts
3. Iakovlev, Dmitriy (RUS) 5 Pts
4. Mordvyntsev, Artem (UKR) 4 Pts
5. Dubovik, Aliaksei (BLR) 3 Pts
6. Stoilov, Kiril (BUL) 2 Pts
7. Christos, Sirinidis (GRE) 0 Pts
8. Rieger, Chrystian (POL) 0 Pts
9. Grea, Robert (SVK) 0 Pts
10. Bonev, Todor (BUL) 0 Pts
 
Mens Juniors Left Hand 70 Kg
1. Jagnesak Lubomir (SVK) 10 Pts
2. Mikhaylov, Yury (RUS) 7 Pts
3. Kotchian, Artem (RUS) 5 Pts
4. Albutashvili, George (GEO) 4 Pts
5. Vrtal, Adam (CZE) 3 Pts
6. Kaplan, Michal (POL) 2 Pts
7. Luoma, Mikko (FIN) 0 Pts
8. Sachuk, Yauheni (BLR) 0 Pts
9. Elenkov, Mladen (BUL) 0 Pts
10. Ivanov, Stanislav (BUL) 0 Pts
11. Miro Milan (CZE) 0 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 70 Kg
1. Jagnesak Lubomir (SVK) 10 Pts
2. Kotchian, Artem (RUS) 7 Pts
3. Vrtal, Adam (CZE) 5 Pts
4. Albutashvili, George (GEO) 4 Pts
5. Kaplan, Michal (POL) 3 Pts
6. Kolev, Yulian (BUL) 2 Pts
7. Mikhaylov, Yury (RUS) 0 Pts
8. Bálint, Peter (SVK) 0 Pts
9. Luoma, Mikko (FIN) 0 Pts
10. Sachuk, Yauheni (BLR) 0 Pts
11. Tsenev, Boian (BUL) 0 Pts
12. Miro, Milan (CZE) 0 Pts
 
Mens Juniors Left Hand 78 Kg
1. Liliev, Arsen (RUS) 10 Pts
2. Panagiotis, Iliopoulos (GRE) 7 Pts
3. Andriychenko, Artem (UKR) 5 Pts
4. Winiarski, Sebastian (POL) 4 Pts
5. Svoboda, Petr (CZE) 3 Pts
6. Groden, Ake Andreass (SWE) 2 Pts
7. Piotrowicz, Tomasz (POL) 0 Pts
8. Andersson, Bengt Markus (SWE) 0 Pts
9. Cesnakas, Mantas (LIT) 0 Pts
10. Georgiev, Martin (BUL) 0 Pts
11. Gerginov, Peter (BUL) 0 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 78 Kg
1. Liliev, Arsen (RUS) 10 Pts
2. Panagiotis, Iliopoulos (GRE) 7 Pts
3. Winiarski, Sebastian (POL) 5 Pts
4. Svoboda, Petr (CZE) 4 Pts
5. Piotrowicz, Tomasz (POL) 3 Pts
6. Groden, Ake Andreass (SWE) 2 Pts
7. Andriychenko, Artem (UKR) 0 Pts
8. Andersson, Bengt Markus (SWE) 0 Pts
9. Georgiev, Martin (BUL) 0 Pts
10. Cesnakas, Mantas (LIT) 0 Pts
11. Gerginov, Peter (BUL) 0 Pts
 
Mens Juniors Left Hand 78+ Kg
1. Eldzharov, Azamat (RUS) 10 Pts
2. Mitov, Stefan (BUL) 7 Pts
3. Fudala, Lucian (POL) 5 Pts
4. Efstathios, Simeonidis (GRE) 4 Pts
5. Horváth, Róbert (SVK) 3 Pts
6. Vodák, Martin (CZE) 2 Pts
7. Kirchuk, Ivan (BLR) 0 Pts
8. Sliauteris, Aurimas (LIT) 0 Pts
9. Heck, Valentin (GER) 0 Pts
10. Zuchowski, Grzegorz (POL) 0 Pts
11. Telkov, Pavel (RUS) 0 Pts
12. Abolins, Kristaps (LAT) 0 Pts
13. Rabadzev, Sava (BUL) 0 Pts
14. Klymov, Mykyta (UKR) 0 Pts
15. Stenkvist, Mikael Ola Anders (SWE) 0 Pts
 
Mens Juniors Right Hand 78+ Kg
1. Eldzharov, Azamat (RUS) 10 Pts
2. Tuloev, Tamerlan (RUS) 7 Pts
3. Efstathios, Simeonidis (GRE) 5 Pts
4. Klymov, Mykyta (UKR) 4 Pts
5. Sliauteris, Aurimas (LIT) 3 Pts
6. Abolins, Kristaps (LAT) 2 Pts
7. Fudala, Lucian (POL) 0 Pts
8. Mitov, Stefan (BUL) 0 Pts
9. Horváth, Róbert (SVK) 0 Pts
10. Kirchuk, Ivan (BLR) 0 Pts
11. Vodák, Martin (CZE) 0 Pts
12. Zuchowski, Grzegorz (POL) 0 Pts
13. Rabadzev, Sava (BUL) 0 Pts
14. Heck, Valentin (GER) 0 Pts
15. Stenkvist, Mikael Ola Anders (SWE) 0 Pts
 
Womens Juniors Left Hand 45 Kg
1. Batchaeva, Bella (RUS) 10 Pts
2. Sakeryte, Rasa (LIT) 7 Pts
3. Chudycka, Izabela (POL) 5 Pts
4. Jablonskyte, Raminta (LIT) 4 Pts
 
Womens Juniors Right Hand 45 Kg
1. Batchaeva, Bella (RUS) 10 Pts
2. Jablonskyte, Raminta (LIT) 7 Pts
3. Chudycka, Izabela (POL) 5 Pts
4. Sakeryte, Rasa (LIT) 4 Pts
 
Womens Juniors Left Hand 49 Kg
1. Babaeva, Snyezhana (UKR) 10 Pts
2. Slovyagina, Olga (RUS) 7 Pts
3. Gorbach, Oxana (RUS) 5 Pts
4. Forsman, Amanda Josefin (SWE) 4 Pts
5. Dieszcz, Agnieszka (POL) 3 Pts
6. Snoch, Milena (POL) 2 Pts
 
Womens Juniors Right Hand 49 Kg
1. Gorbach, Oxana (RUS) 10 Pts
2. Babaeva, Snyezhana (UKR) 7 Pts
3. Slovyagina, Olga (RUS) 5 Pts
4. Dieszcz, Agnieszka (POL) 4 Pts
5. Forsman, Amanda Josefin (SWE) 3 Pts
6. Snoch, Milena (POL) 2 Pts
 
Womens Juniors Left Hand 54 Kg
1. Trikolich, Oxana (RUS) 10 Pts
2. Zaklicka, Walentyna (POL) 7 Pts
3. Gutteter, Magda (POL) 5 Pts
4. Halvarsson, Karin Erika Brigitta (SWE) 4 Pts
5. Okvist, Frida Barbro Gunilla (SWE) 3 Pts
 
Womens Juniors Right Hand 54 Kg
1. Trikolich, Oxana (RUS) 10 Pts
2. Zaklicka, Walentyna (POL) 7 Pts
3. Kulesza, Kamila (POL) 5 Pts
4. Halvarsson, Karin Erika Brigitta (SWE) 4 Pts
5. Okvist, Frida Barbro Gunilla (SWE) 3 Pts
 
Womens Juniors Left Hand 60 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Debnárová, Lucia (SVK) 7 Pts
3. Ostrowska, Malgorzata (POL) 5 Pts
4. Rydstedt, Felicia (SWE) 4 Pts
5. Kulesza, Kamila (POL) 3 Pts
6. Siden, Marja Lisa (SWE) 2 Pts
7. Atanasova, Nadejda (BUL) 0 Pts
 
Womens Juniors Right Hand 60 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Rydstedt, Felicia (SWE) 7 Pts
3. Debnárová, Lucia (SVK) 5 Pts
4. Ostrowska, Malgorzata (POL) 4 Pts
5. Atanasova, Nadejda (BUL) 3 Pts
6. Gutteter, Magda (POL) 2 Pts
7. Siden, Marja Lisa (SWE) 0 Pts
 
Womens Juniors Left Hand 67 Kg
1. Dzhioeva, Marina (RUS) 10 Pts
2. Kurenkova, Elena (RUS) 7 Pts
3. Asnauskaite, Toma (LIT) 5 Pts
4. Tomsone, Linda (LAT) 4 Pts
5. Dvorakova, Beata (CZE) 3 Pts
6. Drange, Andrea (NOR) 2 Pts
7. Ogren, Hanna Madelen (SWE) 0 Pts
8. Nizynska, Magdalena (POL) 0 Pts
9. Zwolak, Aleksandra (POL) 0 Pts
 
Womens Juniors Right Hand 67 Kg
1. Dzhioeva, Marina (RUS) 10 Pts
2. Asnauskaite, Toma (LIT) 7 Pts
3. Tomsone, Linda (LAT) 5 Pts
4. Drange, Andrea (NOR) 4 Pts
5. Kurenkova, Elena (RUS) 3 Pts
6. Nizynska, Magdalena (POL) 2 Pts
7. Ogren, Hanna Madelen (SWE) 0 Pts
8. Dvorakova, Beata (CZE) 0 Pts
9. Zwolak, Aleksandra (POL) 0 Pts
 
Womens Juniors Left Hand 67+ Kg
1. Lalieva, Diana (RUS) 10 Pts
2. Gedvilaite, Alina (LIT) 7 Pts
3. Samotoy, Alina (RUS) 5 Pts
4. Szafran, Karolina (POL) 4 Pts
5. Blawat, Marta (POL) 3 Pts
 
Womens Juniors Right Hand 67+ Kg
1. Lalieva, Diana (RUS) 10 Pts
2. Samotoy, Alina (RUS) 7 Pts
3. Gedvilaite, Alina (LIT) 5 Pts
4. Szafran, Karolina (POL) 4 Pts
5. Blawat, Marta (POL) 3 Pts
 
Mens Disabled Left Hand 60 Kg
1. Magomedov, Tagir (RUS) 10 Pts
2. Kaya, Mehmet (TUR) 7 Pts
3. Kocsis, Peter (HUN) 5 Pts
4. Nedoruba, Sergiy (UKR) 4 Pts
 
Mens Disabled Right Hand 60 Kg
1. Magomedov, Tagir (RUS) 10 Pts
2. Kaya, Mehmet (TUR) 7 Pts
3. Kocsis, Peter (HUN) 5 Pts
4. Nedoruba, Sergiy (UKR) 4 Pts
 
Mens Disabled Left Hand 75 Kg
1. Mamedov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Abrahamyan, Serob (ARM) 7 Pts
3. Urhun, Yasin (TUR) 5 Pts
4. Nurettin, Yuksel (TUR) 4 Pts
5. Haltvik, Arthur (NOR) 3 Pts
6. Zábojník, Martin (CZE) 2 Pts
 
Mens Disabled Right Hand 75 Kg
1. Mamedov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Nurettin, Yuksel (TUR) 7 Pts
3. Urhun, Yasin (TUR) 5 Pts
4. Gorelashvili, Yigal (ISR) 4 Pts
5. Haltvik, Arthur (NOR) 3 Pts
6. Zábojník, Martin (CZE) 2 Pts
 
Mens Disabled Left Hand 90 Kg
1. Celali, Bulut (TUR) 10 Pts
2. Krasov, Vadym (UKR) 7 Pts
3. Gladilin, Vladimir (RUS) 5 Pts
4. Tomsons, Yuris (LAT) 4 Pts
 
Mens Disabled Right Hand 90 Kg
1. Krasov, Vadym (UKR) 10 Pts
2. Yuhnevichs, Yanis (LAT) 7 Pts
3. Itin, Kurt (SUI) 5 Pts
4. Gladilin, Vladimir (RUS) 4 Pts
5. Tomsons, Yuris (LAT) 3 Pts
6. Celali, Bulut (TUR) 2 Pts
 
Mens Disabled Left Hand 90+ Kg
1. Bubovskiy, Igot (RUS) 10 Pts
2. Makhotin, Gennady (RUS) 7 Pts
3. Ayce, Sureyya (TUR) 5 Pts
4. Soloshchenko, Yevgen (UKR) 4 Pts
5. Dinleyici, Mustafa (TUR) 3 Pts
6. Nikolov, Stoyko (BUL) 2 Pts
 
Mens Disabled Right Hand 90+ Kg
1. Dinleyici, Mustafa (TUR) 10 Pts
2. Bubovskiy, Igot (RUS) 7 Pts
3. Ayce, Sureyya (TUR) 5 Pts
4. Makhotin, Gennady (RUS) 4 Pts
5. Nikolov, Stoyko (BUL) 3 Pts
 
Womens Disabled Left Hand 60+ Kg
1. Emlina, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Tychinina, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Gunacti, Hatice (TUR) 5 Pts
4. Barbale, Veronika (LAT) 4 Pts
5. Tazan, Filiz (TUR) 3 Pts
 
Womens Disabled Right Hand 60+ Kg
1. Tychinina, Svetlana (RUS) 10 Pts
2. Emlina, Zinaida (RUS) 7 Pts
3. Gunacti, Hatice (TUR) 5 Pts
4. Barbale, Veronika (LAT) 4 Pts
5. Tazan, Filiz (TUR) 3 Pts
 
Mens Masters Left Hand 70 Kg
1. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 10 Pts
2. Dupkala, Stanislav (CZE) 7 Pts
3. Baumann, Jurgen (GER) 5 Pts
4. Risku, Antti (FIN) 4 Pts
5. Mitrikov, Rumen (BUL) 3 Pts
6. Varga, Pal (HUN) 2 Pts
7. Sakeris, Rimantas (LIT) 0 Pts
 
Mens Masters Right Hand 70 Kg
1. Dupkala, Stanislav (CZE) 10 Pts
2. Risku, Antti (FIN) 7 Pts
3. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 5 Pts
4. Baumann, Jurgen (GER) 4 Pts
5. Mitrikov, Rumen (BUL) 3 Pts
6. Varga, Pal (HUN) 2 Pts
7. Sakeris, Rimantas (LIT) 0 Pts
 
Mens Masters Left Hand 80 Kg
1. Shishov, Evgeny (RUS) 10 Pts
2. Kunnari, Pasi (FIN) 7 Pts
3. Krasov, Vadym (UKR) 5 Pts
4. Szilagyi, Sandor (GER) 4 Pts
5. Choulakis, Marios (GRE) 3 Pts
6. Weibel, Wilfried (SUI) 2 Pts
7. Andersson, Kent Mikael (SWE) 0 Pts
 
Mens Masters Right Hand 80 Kg
1. Kunnari, Pasi (FIN) 10 Pts
2. Andersson, Kent Mikael (SWE) 7 Pts
3. Choulakis, Marios (GRE) 5 Pts
4. Shishov, Evgeny (RUS) 4 Pts
5. Szilagyi, Sandor (GER) 3 Pts
6. Andre, Frederic (BEL) 2 Pts
7. Weibel, Wilfried (SUI) 0 Pts
8. Krasov, Vadym (UKR) 0 Pts
9. Mihaly, Jozsa (HUN) 0 Pts
 
Mens Masters Left Hand 90 Kg
1. Paliskis, Romutis (LIT) 10 Pts
2. Koubakis, Dimitris (GRE) 7 Pts
3. Svoboda, Milan (CZE) 5 Pts
4. Haanapää, Jouko (FIN) 4 Pts
5. Trikolitch, Boris (RUS) 3 Pts
6. Adamsson, Lars Gunar Stefan (SWE) 2 Pts
7. Onanashvili, Gocha (RUS) 0 Pts
8. Mednis, Valdis (LAT) 0 Pts
 
Mens Masters Right Hand 90 Kg
1. Paliskis, Romutis (LIT) 10 Pts
2. Svoboda, Milan (CZE) 7 Pts
3. Trikolitch, Boris (RUS) 5 Pts
4. Haanapää, Jouko (FIN) 4 Pts
5. Mednis, Valdis (LAT) 3 Pts
6. Onanashvili, Gocha (RUS) 2 Pts
7. Adamsson, Lars Gunar Stefan (SWE) 0 Pts
8. Koubakis, Dimitris (GRE) 0 Pts
9. Itin, Kurt (SUI) 0 Pts
 
Mens Masters Left Hand 100 Kg
1. Makhotin, Gennady (RUS) 10 Pts
2. Kravalis, Aleksandras (LAT) 7 Pts
3. Pushkar, Anatoliy (UKR) 5 Pts
4. Faltsjo, Thomas (SWE) 4 Pts
5. Andersson, Kjell Ake Lennart (SWE) 3 Pts
6. Mikelionis, Vidas (LIT) 2 Pts
7. Ivanov, Lyuben (BUL) 0 Pts
8. Nikolov, Stoyko (BUL) 0 Pts
9. Gladilin, Vladimir (RUS) 0 Pts
 
Mens Masters Right Hand 100 Kg
1. Makhotin, Gennady (RUS) 10 Pts
2. Simon, Ferenc (HUN) 7 Pts
3. Faltsjo, Thomas (SWE) 5 Pts
4. Andersson, Kjell Ake Lennart (SWE) 4 Pts
5. Pushkar, Anatoliy (UKR) 3 Pts
6. Mikelionis, Vidas (LIT) 2 Pts
7. Nikolov, Stoyko (BUL) 0 Pts
8. Ivanov, Lyuben (BUL) 0 Pts
9. Kravalis, Aleksandras (LAT) 0 Pts
10. Gladilin, Vladimir (RUS) 0 Pts
 
Mens Masters Left Hand 100+ Kg
1. Gurchiani, Erekle (GEO) 10 Pts
2. Filikidis, Pantelis (GRE) 7 Pts
3. Hilmi, Ylderim (TUR) 5 Pts
4. Prokhorov, Petr (RUS) 4 Pts
5. Pindera, Viktor (UKR) 3 Pts
6. Stoev, Vasil (BUL) 2 Pts
 
Mens Masters Right Hand 100+ Kg
1. Szasz, Gyorgy (HUN) 10 Pts
2. Pindera, Viktor (UKR) 7 Pts
3. Deneumostier, Willy (BEL) 5 Pts
4. Hilmi, Ylderim (TUR) 4 Pts
5. Prokhorov, Petr (RUS) 3 Pts
6. Stoev, Vasil (BUL) 2 Pts
 
Womens Masters Left Hand 60 Kg
1. Parnarauskiene, Valija (LIT) 10 Pts
2. Onanova, Tatiana (RUS) 7 Pts
3. Ovaska, Hannele (FIN) 5 Pts
 
Womens Masters Right Hand 60 Kg
1. Parnarauskiene, Valija (LIT) 10 Pts
2. Onanova, Tatiana (RUS) 7 Pts
3. Ovaska, Hannele (FIN) 5 Pts
 
Womens Masters Left Hand 70 Kg
1. Siren, Sari (FIN) 10 Pts
2. Emlina, Zinaida (RUS) 7 Pts
3. Dimitrova, Elena (BUL) 5 Pts
4. Tychinina, Svetlana (RUS) 4 Pts
 
Womens Masters Right Hand 70 Kg
1. Siren, Sari (FIN) 10 Pts
2. Emlina, Zinaida (RUS) 7 Pts
3. Tychinina, Svetlana (RUS) 5 Pts
4. Dimitrova, Elena (BUL) 4 Pts
 
Womens Masters Left Hand 80+ Kg
1. Smirnova, Margarita (BLR) 10 Pts
2. Larsson, Brigitta Marie (SWE) 7 Pts
3. Kubasova, Zinaida (RUS) 5 Pts
4. Berke, Vija (LAT) 4 Pts
5. Barbale, Veronika (LAT) 3 Pts
 
Womens Masters Right Hand 80+ Kg
1. Smirnova, Margarita (BLR) 10 Pts
2. Kubasova, Zinaida (RUS) 7 Pts
3. Larsson, Brigitta Marie (SWE) 5 Pts
4. Berke, Vija (LAT) 4 Pts
5. Barbale, Veronika (LAT) 3 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 55 Kg
1. Bezkorovainyi, Dmitro (UKR) 10 Pts
2. Poliakov, Alexei (RUS) 7 Pts
3. Abramau, Radzion (BLR) 5 Pts
4. Kaya, Mehmet (TUR) 4 Pts
5. Cetinkaya, Mehmet (TUR) 3 Pts
6. Bykhavets, Raman (BLR) 2 Pts
7. Bambov, Nikolaj (BUL) 0 Pts
8. Bodnar, Mykola (UKR) 0 Pts
9. Piroyan, Arman (ARM) 0 Pts
10. Chomaev, Arsen (RUS) 0 Pts
11. Filipov, Svilen (BUL) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 55 Kg
1. Pretsuashvili, Aleks (GEO) 10 Pts
2. Abramau, Radzion (BLR) 7 Pts
3. Poliakov, Alexei (RUS) 5 Pts
4. Bezkorovainyi, Dmitro (UKR) 4 Pts
5. Bodnar, Mykola (UKR) 3 Pts
6. Cetinkaya, Mehmet (TUR) 2 Pts
7. Chomaev, Arsen (RUS) 0 Pts
8. Kaya, Mehmet (TUR) 0 Pts
9. Piroyan, Arman (ARM) 0 Pts
10. Bykhavets, Raman (BLR) 0 Pts
11. Stefanov, Stefan (BUL) 0 Pts
12. Filipov, Svilen (BUL) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 60 Kg
1. Balandin, Oleksandr (UKR) 10 Pts
2. Golovanov, Vitaliy (UKR) 7 Pts
3. Stones, Ian (GBR) 5 Pts
4. Aggul, Eren (TUR) 4 Pts
5. Korosi, Tibor (HUN) 3 Pts
6. Martynenka, Yauheni (BLR) 2 Pts
7. Gabisiani, Shalva (GEO) 0 Pts
8. Berget, Knut Olav (NOR) 0 Pts
9. Dimitrov, Valerij (BUL) 0 Pts
10. Magomedov, Tagir (RUS) 0 Pts
11. Medzhidov, Murad (RUS) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 60 Kg
1. Soghoyan, Vazgen (ARM) 10 Pts
2. Magomedov, Tagir (RUS) 7 Pts
3. Balandin, Oleksandr (UKR) 5 Pts
4. Aggul, Eren (TUR) 4 Pts
5. Medzhidov, Murad (RUS) 3 Pts
6. Golovanov, Vitaliy (UKR) 2 Pts
7. Stones, Ian (GBR) 0 Pts
8. Martynenka, Yauheni (BLR) 0 Pts
9. Berget, Knut Olav (NOR) 0 Pts
10. Dimitrov, Valerij (BUL) 0 Pts
11. Gabisiani, Shalva (GEO) 0 Pts
12. Korosi, Tibor (HUN) 0 Pts
13. Ma, Michal (SVK) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 65 Kg
1. Mnatsakanyan, Vladimir (ARM) 10 Pts
2. Tsindeliani, Roman (RUS) 7 Pts
3. Bolotaev, Vladimir (RUS) 5 Pts
4. Bratchenia, Viktar (BLR) 4 Pts
5. Ucak, Yusuf (TUR) 3 Pts
6. Yelchyshchev, Vyacheslav (UKR) 2 Pts
7. Balabanov, Alexandar (BUL) 0 Pts
8. Tvailiashvili, Giorgi (GEO) 0 Pts
9. Hollenstein, Remo (SUI) 0 Pts
10. Makaranka, Aleh (BLR) 0 Pts
11. Csiga, Imre (HUN) 0 Pts
12. Szewczyk, Tomasz (POL) 0 Pts
13. Todorov, Teodor (BUL) 0 Pts
14. Gajda, Daniel (POL) 0 Pts
15. Shulga, Oleskandr (UKR) 0 Pts
16. Muttikainen, Ville (FIN) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 65 Kg
1. Tsindeliani, Roman (RUS) 10 Pts
2. Ucak, Yusuf (TUR) 7 Pts
3. Mnatsakanyan, Vladimir (ARM) 5 Pts
4. Tvailiashvili, Giorgi (GEO) 4 Pts
5. Makaranka, Aleh (BLR) 3 Pts
6. Bratchenia, Viktar (BLR) 2 Pts
7. Balabanov, Alexandar (BUL) 0 Pts
8. Bolotaev, Vladimir (RUS) 0 Pts
9. Yelchyshchev, Vyacheslav (UKR) 0 Pts
10. Szewczyk, Tomasz (POL) 0 Pts
11. Muttikainen, Ville (FIN) 0 Pts
12. Shulga, Oleskandr (UKR) 0 Pts
13. Dimitrov, Dimitar (BUL) 0 Pts
14. Gajda, Daniel (POL) 0 Pts
15. Hollenstein, Remo (SUI) 0 Pts
16. Csiga, Imre (HUN) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 70 Kg
1. Terzi, Engi (TUR) 10 Pts
2. Getiashvili, Jaba (GEO) 7 Pts
3. Jagnesk, Lubomír (SVK) 5 Pts
4. Sedrakyan, Vrezh (ARM) 4 Pts
5. Matiashvili, Nikoloz (GEO) 3 Pts
6. Gajdardziev, Miroslav (BUL) 2 Pts
7. Delidzakov, Christo (BUL) 0 Pts
8. Zoloev, Haidzimurat (RUS) 0 Pts
9. Iskandorov, Kazimir (RUS) 0 Pts
10. Sumak, Pavel (BLR) 0 Pts
11. Chayka, Valeriy (UKR) 0 Pts
12. Kollarovics, Laszlo (HUN) 0 Pts
13. Johannessen, Kenneth (NOR) 0 Pts
14. Luoma, Mikko (FIN) 0 Pts
15. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 0 Pts
16. Chivu, Daniel (ROM) 0 Pts
17. Svoboda, Petr (CZE) 0 Pts
18. Thomaidis, Leonidas (GRE) 0 Pts
19. Kasan, Peter (SVK) 0 Pts
20. Andresson, Karl Torbjorn (SWE) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 70 Kg
1. Terzi, Engi (TUR) 10 Pts
2. Zoloev, Haidzimurat (RUS) 7 Pts
3. Matiashvili, Nikoloz (GEO) 5 Pts
4. Getiashvili, Jaba (GEO) 4 Pts
5. Chayka, Valeriy (UKR) 3 Pts
6. Svoboda, Petr (CZE) 2 Pts
7. Jagnesak Lubomír (SVK) 0 Pts
8. Sedrakyan, Vrezh (ARM) 0 Pts
9. Kasan, Peter (SVK) 0 Pts
10. Johannessen, Kenneth (NOR) 0 Pts
11. Caspar, Gerhard (SUI) 0 Pts
12. Eloev, Valerij (RUS) 0 Pts
13. Sumak, Pavel (BLR) 0 Pts
14. Andresson, Karl Torbjorn (SWE) 0 Pts
15. Thomaidis, Leonidas (GRE) 0 Pts
16. Markov, Simeon (BUL) 0 Pts
17. Chivu, Daniel (ROM) 0 Pts
18. Kollarovics, Laszlo (HUN) 0 Pts
19. Bambov, Plamen (BUL) 0 Pts
20. Gorelashvili, Yigal (ISR) 0 Pts
21. Risku, Antti (FIN) 0 Pts
22. Luoma, Mikko (FIN) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 75 Kg
1. Liliev, Arsen (RUS) 10 Pts
2. Babayev, Ruslan (UKR) 7 Pts
3. Kariayev, Murat (RUS) 5 Pts
4. Gashevski, Cvetan (BUL) 4 Pts
5. Julev, Dimitar (BUL) 3 Pts
6. Manarka, Sarunas (LIT) 2 Pts
7. Amolins, Yanis (LAT) 0 Pts
8. Gildil, Haydar (TUR) 0 Pts
9. Kunari, Pasi (FIN) 0 Pts
10. Farka¹, Tomá¹ (CZE) 0 Pts
11. Hanes, Martin (SVK) 0 Pts
12. Tsvyetkov, Oleksandr (UKR) 0 Pts
13. Aberg, Lars Daniel (SWE) 0 Pts
14. Szita, Janos (HUN) 0 Pts
15. Piotrowicz, Tomasz (POL) 0 Pts
16. Jakim, Ondrej (SVK) 0 Pts
17. Olsson, Per Erik (SWE) 0 Pts
18. Winiarski, Sebastian (POL) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 75 Kg
1. Gashevski, Cvetan (BUL) 10 Pts
2. Liliev, Arsen (RUS) 7 Pts
3. Babayev, Ruslan (UKR) 5 Pts
4. Sanders, Craig (GBR) 4 Pts
5. Amolins, Yanis (LAT) 3 Pts
6. Tsvyetkov, Oleksandr (UKR) 2 Pts
7. Manarka, Sarunas (LIT) 0 Pts
8. Julev, Dimitar (BUL) 0 Pts
9. Gildil, Haydar (TUR) 0 Pts
10. Kariayev, Murat (RUS) 0 Pts
11. Kunari, Pasi (FIN) 0 Pts
12. Jakim, Ondrej (SVK) 0 Pts
13. Piotrowicz, Tomasz (POL) 0 Pts
14. Szita, Janos (HUN) 0 Pts
15. Farka¹, Tomá¹ (CZE) 0 Pts
16. Olsson, Per Erik (SWE) 0 Pts
17. Hanes, Martin (SVK) 0 Pts
18. Aberg, Lars Daniel (SWE) 0 Pts
19. Winiarski, Sebastian (POL) 0 Pts
20. Nurettin, Yuksel (TUR) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 80 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Ivanov, Miroslav (BUL) 7 Pts
3. Schakhmanov, Umar (RUS) 5 Pts
4. Matskevich, Aleh (BLR) 4 Pts
5. Tatarenka, Vadzim (BLR) 3 Pts
6. Iliopoulos, Panagioti (GRE) 2 Pts
7. Budzowski, Rafal (POL) 0 Pts
8. Málek, Rastislav (SVK) 0 Pts
9. Kizgin, Ozgur (TUR) 0 Pts
10. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
11. Golemanov, Daniel (BUL) 0 Pts
12. Girard, Pascal (SUI) 0 Pts
13. Andersson, Bengt Markus (SWE) 0 Pts
14. Koutroumpis, Dimitrios (GRE) 0 Pts
15. Stoicescu, Liviu (ROM) 0 Pts
16. Martynas, Bauzys (LIT) 0 Pts
17. Pashurishvili, Guram (GEO) 0 Pts
18. Wahlman, Jimmy (SWE) 0 Pts
19. Milyanovskiy, Evgeny (RUS) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 80 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Schakhmanov, Umar (RUS) 7 Pts
3. Girard, Pascal (SUI) 5 Pts
4. Ivanov, Miroslav (BUL) 4 Pts
5. Shoshiashvili, Arsena (GEO) 3 Pts
6. Kornek, Robert (GER) 2 Pts
7. Tatarenka, Vadzim (BLR) 0 Pts
8. Wahlman, Jimmy (SWE) 0 Pts
9. Budzowski, Rafal (POL) 0 Pts
10. Golemanov, Daniel (BUL) 0 Pts
11. Pashurishvili, Guram (GEO) 0 Pts
12. Milyanovskiy, Evgeny (RUS) 0 Pts
13. Weibel, Willie (SUI) 0 Pts
14. Kizgin, Ozgur (TUR) 0 Pts
15. Andersson, Bengt Markus (SWE) 0 Pts
16. Martynas, Bauzys (LIT) 0 Pts
17. Stoicescu, Liviu (ROM) 0 Pts
18. Choulakis, Marios (GRE) 0 Pts
19. Voulgarelis, Christoforos (GRE) 0 Pts
20. Málek, Rastislav (SVK) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 85 Kg
1. Golemanov, Stoian (BUL) 10 Pts
2. Tuiskula, Aki (FIN) 7 Pts
3. Dobrovic, Radoslav (SVK) 5 Pts
4. Kostanov, Valeryi (RUS) 4 Pts
5. Schneider, Kimon (SUI) 3 Pts
6. Lindholm, Johnny (SWE) 2 Pts
7. Chadaev, Chermen (RUS) 0 Pts
8. Khubiashvili, Gela (UKR) 0 Pts
9. Grochowski, Mariusz (POL) 0 Pts
10. Skrutek, Marcel (SVK) 0 Pts
11. Stefanov, Nikolaj (BUL) 0 Pts
12. Chmielewski, Zbigniew (POL) 0 Pts
13. Smirnou, Kanstantsin (BLR) 0 Pts
14. Svaina, Rostislav (CZE) 0 Pts
15. Skulstad, Sverre (NOR) 0 Pts
16. Dapira, Aliaksandr (BLR) 0 Pts
17. Rundstrom, Andreas (SWE) 0 Pts
18. Kaniouris, Christos (GRE) 0 Pts
19. Kovacs, Peter (HUN) 0 Pts
20. Shlush, Shimon (ISR) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 85 Kg
1. Golemanov, Stoian (BUL) 10 Pts
2. Ivanov, Nikolay (BUL) 7 Pts
3. Kostanov, Valeryi (RUS) 5 Pts
4. Schneider, Kimon (SUI) 4 Pts
5. Rundstrom, Andreas (SWE) 3 Pts
6. Chadaev, Chermen (RUS) 2 Pts
7. Hajiyev, Rashad (AZR) 0 Pts
8. Grochowski, Mariusz (POL) 0 Pts
9. Chmielewski, Zbigniew (POL) 0 Pts
10. Dobrovic Radoslav (SVK) 0 Pts
11. Svaina, Rostislav (CZE) 0 Pts
12. Smirnou, Kanstantsin (BLR) 0 Pts
13. Khubiashvili, Gela (UKR) 0 Pts
14. Kaniouris, Christos (GRE) 0 Pts
15. Skrutek, Marcel (SVK) 0 Pts
16. Tuiskula, Aki (FIN) 0 Pts
17. Skulstad, Sverre (NOR) 0 Pts
18. Kovacs, Peter (HUN) 0 Pts
19. Itin, Kurt (SUI) 0 Pts
20. Shlush, Shimon (ISR) 0 Pts
21. Lindholm, Johnny (SWE) 0 Pts
22. Dapira, Aliaksandr (BLR) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 90 Kg
1. Klimenko, Artem (RUS) 10 Pts
2. Muriev, Viatcheslav (RUS) 7 Pts
3. Ivanov, Sergiy (UKR) 5 Pts
4. Rudakov, Mykhaylo (UKR) 4 Pts
5. Aghajanyan, Karapet (ARM) 3 Pts
6. Celali, Bulut (TUR) 2 Pts
7. Sener, Cem (TUR) 0 Pts
8. Hlubík, Samuel (SVK) 0 Pts
9. Shmyko, Dmitry (BLR) 0 Pts
10. Pickup, Neil (GBR) 0 Pts
11. Kvikvinia, Genadi (GEO) 0 Pts
12. Nagy Rocky, Denes (HUN) 0 Pts
13. Bogdan Marin, Teodor (ROM) 0 Pts
14. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
15. Muszczak, Dariusz (POL) 0 Pts
16. Dimitrov., Dimitar (BUL) 0 Pts
17. Loukola, Tero (FIN) 0 Pts
18. Haanapää, Jouko (FIN) 0 Pts
19. Gaal, Laszlo (HUN) 0 Pts
20. Zawada, Marcin (POL) 0 Pts
21. Simeonidis, Efstathios (GRE) 0 Pts
22. Koubakis, Dimitris (GRE) 0 Pts
23. Stefanov., Stefan (BUL) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 90 Kg
1. Rudakov, Mykhaylo (UKR) 10 Pts
2. Kvikvinia, Genadi (GEO) 7 Pts
3. Ivanov, Sergiy (UKR) 5 Pts
4. La Cola, Cedric (BEL) 4 Pts
5. Edilashvili, Tengiz (GEO) 3 Pts
6. Minell, Charlie (SWE) 2 Pts
7. Klimenko, Artem (RUS) 0 Pts
8. Hlubík, Samuel (SVK) 0 Pts
9. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
10. Symeon, Efstathios (GRE) 0 Pts
11. Muriev, Viatcheslav (RUS) 0 Pts
12. Sener, Cem (TUR) 0 Pts
13. Nikolov, Mladen (BUL) 0 Pts
14. Zawada, Marcin (POL) 0 Pts
15. Aghajanyan, Karapet (ARM) 0 Pts
16. Stefanov., Stefan (BUL) 0 Pts
17. Simeonidis, Efstathios (GRE) 0 Pts
18. Shmyko, Dmitry (BLR) 0 Pts
19. Bogdan Marin, Teodor (ROM) 0 Pts
20. Haanapää, Jouko (FIN) 0 Pts
21. Nagy Rocky, Denes (HUN) 0 Pts
22. Muszczak, Dariusz (POL) 0 Pts
23. Loukola, Tero (FIN) 0 Pts
24. Gaal, Laszlo (HUN) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 100 Kg
1. Kotchiev, Dima (RUS) 10 Pts
2. Oncescu, Ion (ROM) 7 Pts
3. Tomsons, Normunds (LAT) 5 Pts
4. Olcay, Tunc (TUR) 4 Pts
5. Litovtsev, Yevhen (UKR) 3 Pts
6. Suokko, Sakari (FIN) 2 Pts
7. Lakatos, Janos (HUN) 0 Pts
8. Khutsishvili, Vladimeri (GEO) 0 Pts
9. Faltsjo, Thomas (SWE) 0 Pts
10. Rudenko, Taras (RUS) 0 Pts
11. Racek, Peter (SVK) 0 Pts
12. Dellis, Ioannis (GRE) 0 Pts
13. Lindholm, Johan (SWE) 0 Pts
14. Formela, Marcin (POL) 0 Pts
15. Konarik, Antonin (CZE) 0 Pts
16. Stronen, Are (NOR) 0 Pts
17. Christov, Mario (BUL) 0 Pts
18. Moravec, Petr (CZE) 0 Pts
19. Gkouolioumis, Georgios (GRE) 0 Pts
20. Krawczyk, Sebastian (POL) 0 Pts
21. Kirov, Nikolaj (BUL) 0 Pts
22. Buehler, Uli (SUI) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 100 Kg
1. Kotchiev, Dima (RUS) 10 Pts
2. Oncescu, Ion (ROM) 7 Pts
3. Ayce, Sureyya (TUR) 5 Pts
4. Bakhtiarovi, Zurabi (AZR) 4 Pts
5. Litovtsev, Yevhen (UKR) 3 Pts
6. Tomsons, Normunds (LAT) 2 Pts
7. Formela, Marcin (POL) 0 Pts
8. Suokko, Sakari (FIN) 0 Pts
9. Lindholm, Johan (SWE) 0 Pts
10. Rudenko, Taras (RUS) 0 Pts
11. Racek, Peter (SVK) 0 Pts
12. Khutsishvili, Vladimeri (GEO) 0 Pts
13. Razvan, Marin (ROM) 0 Pts
14. Olcay, Tunc (TUR) 0 Pts
15. Christov, Mario (BUL) 0 Pts
16. Stronen, Are (NOR) 0 Pts
17. Konarik, Antonin (CZE) 0 Pts
18. Moravec, Petr (CZE) 0 Pts
19. Faltsjo, Thomas (SWE) 0 Pts
20. Gkouolioumis, Georgios (GRE) 0 Pts
21. Buehler, Uli (SUI) 0 Pts
22. Krawczyk, Sebastian (POL) 0 Pts
23. Lakatos, Janos (HUN) 0 Pts
24. Kirov, Nikolaj (BUL) 0 Pts
25. Dellis, Ioannis (GRE) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 110 Kg
1. Gagloev, Omar (RUS) 10 Pts
2. Kisov, Plamen (BUL) 7 Pts
3. Khutsishvili, Melkiza (UKR) 5 Pts
4. Soloschcenko, Evhen (UKR) 4 Pts
5. Dodov, Martin (BUL) 3 Pts
6. Fat, Olimpiu (ROM) 2 Pts
7. Csabai, Attala (HUN) 0 Pts
8. Kamchiev, Ruslam (RUS) 0 Pts
9. Charalampopous, Georgios (GRE) 0 Pts
10. Gajdowicz, Przemyslaw (POL) 0 Pts
11. Siwek, Kryzsztof (POL) 0 Pts
12. Schwarz, Andreas (SUI) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 110 Kg
1. Kamchiev, Ruslam (RUS) 10 Pts
2. Gurchiani, Erekle (GEO) 7 Pts
3. Gagloev, Omar (RUS) 5 Pts
4. Khutsishvili, Melkiza (UKR) 4 Pts
5. Dodov, Martin (BUL) 3 Pts
6. Fat, Olimpiu (ROM) 2 Pts
7. Kisov, Plamen (BUL) 0 Pts
8. Csabai, Attala (HUN) 0 Pts
9. Siwek, Kryzsztof (POL) 0 Pts
10. Dinleyici, Mustafa (TUR) 0 Pts
11. Charalampopous, Georgios (GRE) 0 Pts
12. Schwarz, Andreas (SUI) 0 Pts
13. Gajdowicz, Przemyslaw (POL) 0 Pts
 
Mens Seniors Left Hand 110+ Kg
1. Smisl, August (GER) 10 Pts
2. Spústa, Peter (SVK) 7 Pts
3. Rorbakken, Lars (NOR) 5 Pts
4. Pushkar, Andriy (UKR) 4 Pts
5. Tsanov, Stefan (BUL) 3 Pts
6. Gabrielyan, Arsen (ARM) 2 Pts
7. Gusev, Artem (RUS) 0 Pts
8. Puscas, Ioan (ROM) 0 Pts
9. Johansson, Ralf Hakan (SWE) 0 Pts
10. Glowacki, Slawomir (POL) 0 Pts
11. Mitov, Stefan (BUL) 0 Pts
 
Mens Seniors Right Hand 110+ Kg
1. Tsanov, Stefan (BUL) 10 Pts
2. Smisl, August (GER) 7 Pts
3. Pushkar, Andriy (UKR) 5 Pts
4. Gabrielyan, Arsen (ARM) 4 Pts
5. Glowacki, Slawomir (POL) 3 Pts
6. Johansson, Ralf Hakan (SWE) 2 Pts
7. Gusev, Artem (RUS) 0 Pts
8. Puscas, Ioan (ROM) 0 Pts
9. Rorbakken, Lars (NOR) 0 Pts
10. Gkiokas, Christos (GRE) 0 Pts
11. Spústa, Peter (SVK) 0 Pts
12. Pantaleev, Marin (BUL) 0 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 50 Kg
1. Albegova, Diana (RUS) 10 Pts
2. Onishchenko, Yana (UKR) 7 Pts
3. Babaeva, Snyezhana (UKR) 5 Pts
4. Slovyagina, Olga (RUS) 4 Pts
5. Mihoková, Viera (SVK) 3 Pts
6. Forsman, Amanda Josefin (SWE) 2 Pts
7. Coskun, Deniz (TUR) 0 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 50 Kg
1. Albegova, Diana (RUS) 10 Pts
2. Onishchenko, Yana (UKR) 7 Pts
3. Slovyagina, Olga (RUS) 5 Pts
4. Coskun, Deniz (TUR) 4 Pts
5. Mihoková, Viera (SVK) 3 Pts
6. Forsman, Amanda Josefin (SWE) 2 Pts
7. Babaeva, Snyezhana (UKR) 0 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 55 Kg
1. Istomina, Tatiana (RUS) 10 Pts
2. Bumsaite, Sandra (LIT) 7 Pts
3. Kartseva, Irina (RUS) 5 Pts
4. Zaklicka, Walentyna (POL) 4 Pts
5. Ilyushina, Viktoriya (UKR) 3 Pts
6. Lauková, Jana (SVK) 2 Pts
7. Kowanda, Daria (POL) 0 Pts
8. Verasava, Alesia (BLR) 0 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 55 Kg
1. Ilyushina, Viktoriya (UKR) 10 Pts
2. Bumsaite, Sandra (LIT) 7 Pts
3. Shulga, Olga (RUS) 5 Pts
4. Bagaeva, Valina (RUS) 4 Pts
5. Verasava, Alesia (BLR) 3 Pts
6. Johansson, Linda Maria (SWE) 2 Pts
7. Lauková, Jana (SVK) 0 Pts
8. Kowanda, Daria (POL) 0 Pts
9. Zaklicka, Walentyna (POL) 0 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 60 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Bonkova, Veronika (BUL) 7 Pts
3. Skoryk, Olena (UKR) 5 Pts
4. Ansone, Endija (LAT) 4 Pts
5. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 3 Pts
6. Ostrowska, Malgorzata (POL) 2 Pts
7. Reisek, Fia (SWE) 0 Pts
8. Sukhabok, Alesia (BLR) 0 Pts
9. Kollarovics, Szilvia (HUN) 0 Pts
10. Taule, Laila (NOR) 0 Pts
11. Gotseva, Marina (BUL) 0 Pts
12. Miettunen, Tanja (FIN) 0 Pts
13. Aloshyna, Natalya (UKR) 0 Pts
14. Rodland, Sandra (NOR) 0 Pts
15. Rydstedt, Felicia (SWE) 0 Pts
16. Ovaska, Hannele (FIN) 0 Pts
17. Tolnai, Tunde (HUN) 0 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 60 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Skoryk, Olena (UKR) 7 Pts
3. Bonkova, Veronika (BUL) 5 Pts
4. Sukhabok, Alesia (BLR) 4 Pts
5. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 3 Pts
6. Gotseva, Marina (BUL) 2 Pts
7. Reisek, Fia (SWE) 0 Pts
8. Rydstedt, Felicia (SWE) 0 Pts
9. Kollarovics, Szilvia (HUN) 0 Pts
10. Ostrowska, Malgorzata (POL) 0 Pts
11. Miettunen, Tanja (FIN) 0 Pts
12. Rodland, Sandra (NOR) 0 Pts
13. Aloshyna, Natalya (UKR) 0 Pts
14. Taule, Laila (NOR) 0 Pts
15. Ansone, Endija (LAT) 0 Pts
16. Ovaska, Hannele (FIN) 0 Pts
17. Tolnai, Tunde (HUN) 0 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 65 Kg
1. Tsakoeva, Alesya (RUS) 10 Pts
2. Gladkaya, Irina (RUS) 7 Pts
3. Truskalova, Natalya (UKR) 5 Pts
4. Yildiriim, Zekiye (TUR) 4 Pts
5. Andersson, Heidi (SWE) 3 Pts
6. Kunik, Beata (POL) 2 Pts
7. Siren, Sari (FIN) 0 Pts
8. Bergstrom, Malin (SWE) 0 Pts
9. Horvath, Monika (HUN) 0 Pts
10. Gjerde, Tove (NOR) 0 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 65 Kg
1. Gladkaya, Irina (RUS) 10 Pts
2. Gavrilova, Olga (RUS) 7 Pts
3. Bergstrom, Malin (SWE) 5 Pts
4. Andersson, Heidi (SWE) 4 Pts
5. Truskalova, Natalya (UKR) 3 Pts
6. Yildiriim, Zekiye (TUR) 2 Pts
7. Gjerde, Tove (NOR) 0 Pts
8. Ivanfi, Brigitta (HUN) 0 Pts
9. Kunik, Beata (POL) 0 Pts
10. Banach, Katarzyna (POL) 0 Pts
11. Horvath, Monika (HUN) 0 Pts
12. Siren, Sari (FIN) 0 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 70 Kg
1. Enaldieva, Anjela (RUS) 10 Pts
2. Ivankova, Yana (RUS) 7 Pts
3. Anikina, Nadiya (UKR) 5 Pts
4. Berg, Anna Camilla (SWE) 4 Pts
5. Olah, Zsuzsanna (HUN) 3 Pts
6. Slováková, Monika (CZE) 2 Pts
7. Mikitova, Natalia (LAT) 0 Pts
8. Killmaier, Tanja (GER) 0 Pts
9. Motzfeldt, Nathalie (NOR) 0 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 70 Kg
1. Enaldieva, Anjela (RUS) 10 Pts
2. Anikina, Nadiya (UKR) 7 Pts
3. Ivankova, Yana (RUS) 5 Pts
4. Motzfeldt, Nathalie (NOR) 4 Pts
5. Berg, Anna Camilla (SWE) 3 Pts
6. Olah, Zsuzsanna (HUN) 2 Pts
7. Mikitova, Natalia (LAT) 0 Pts
8. Slováková, Monika (CZE) 0 Pts
9. Killmaier, Tanja (GER) 0 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 80 Kg
1. Skaeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Vaitkute, Egle (LIT) 7 Pts
3. Tähtinen, Tarja (FIN) 5 Pts
4. Marzaganova, Youlia (RUS) 4 Pts
5. Blawat, Marta (POL) 3 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 80 Kg
1. Skaeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Tähtinen, Tarja (FIN) 7 Pts
3. Vaitkute, Egle (LIT) 5 Pts
4. Marzaganova, Youlia (RUS) 4 Pts
5. Kättstrom, Kamilla (GER) 3 Pts
6. Blawat, Marta (POL) 2 Pts
 
Womens Seniors Left Hand 80+ Kg
1. Bazieva, Karina (RUS) 10 Pts
2. Smirnova, Margarita (BLR) 7 Pts
3. Pfammatter, Alexandra (SUI) 5 Pts
4. Chingule, Zhanna (LAT) 4 Pts
5. Larsson, Brigitta Marie (SWE) 3 Pts
 
Womens Seniors Right Hand 80+ Kg
1. Bazieva, Karina (RUS) 10 Pts
2. Chingule, Zhanna (LAT) 7 Pts
3. Pfammatter, Alexandra (SUI) 5 Pts
4. Smirnova, Margarita (BLR) 4 Pts
5. Larsson, Brigitta Marie (SWE) 3 Pts
Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

06/07/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

2.7.2017. Hotel Westin, Zagreb, Hrvatska 199 natjecatelja, 18 država Službeni…
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke