Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XII. Europsko prvenstvo 17.06.2002. Breclav, Češka Republika

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Povijest obaranja ruke    XII. Europsko prvenstvo 17.06.2002. Breclav, Češka Republika

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XII. Europsko prvenstvo 17.06.2002. Breclav, Češka Republika

Mens Junior Left Hand 48 Kg
1. Polyakov, Alexei (RUS) 10 Pts
2. Mutikainen, Veli Mati (FIN) 7 Pts
3. Safronov, Oleg (UKR) 5 Pts
4. Pancerovas, Donatas (LIT) 4 Pts
5. Turkov, Denis (RUS) 3 Pts
 
Mens Junior Right Hand 48 Kg
1. Turkov, Denis (RUS) 10 Pts
2. Polyakov, Alexei (RUS) 7 Pts
3. Mutikainen, Veli Mati (FIN) 5 Pts
4. Pancerovas, Donatas (LIT) 4 Pts
5. Safronov, Oleg (UKR) 3 Pts
 
Mens Junior Left Hand 52 Kg
1. Jusupov, Mamed (KAZ) 10 Pts
2. Biragov, Alan (RUS) 7 Pts
3. Kramarev, Sergiy (UKR) 5 Pts
 
Mens Junior Right Hand 52 Kg
1. Jusupov, Mamed (KAZ) 10 Pts
2. Biragov, Alan (RUS) 7 Pts
3. Kramarev, Sergiy (UKR) 5 Pts
 
Mens Junior Left Hand 57 Kg
1. Tuskov Maxim (RUS) 10 Pts
2. Bichilov Timur (RUS) 7 Pts
3. Serochvostov Artem (KAZ) 5 Pts
4. Buldukoglu Sali (TUR) 4 Pts
5. Rusiev Azizjon (UZB) 3 Pts
6. Matas Michal (SVK) 2 Pts
 
Mens Junior Right Hand 57 Kg
1. Tuskov, Maxim (RUS) 10 Pts
2. Kachmazov, Soslan (RUS) 7 Pts
3. Serokhvostov, Artem (KAZ) 5 Pts
4. Matas, Michal (SVK) 4 Pts
5. Krawczuk, Konrad (POL) 3 Pts
6. Buldukoglu, Salih (TUR) 2 Pts
7. Azizjon, Rusiev (UZB) 0 Pts
8. Korabav, Dzianis (BLR) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 63 Kg
1. Margiev, Gocha (RUS) 10 Pts
2. Gusov, Alan (RUS) 7 Pts
3. Bratchenia, Viktor (BLR) 5 Pts
4. Jagnesak, Lubomir (SVK) 4 Pts
5. Koposev, Vitaliy (UKR) 3 Pts
6. Mrva, Jarolim (SVK) 2 Pts
7. Delidezakov, Hristo (BUL) 0 Pts
8. Smatrov, Valeri (BLR) 0 Pts
9. Olah, Martin (CZE) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 63 Kg
1. Margiev, Gocha (RUS) 10 Pts
2. Smatrov, Valeri (BLR) 7 Pts
3. Gusov, Alan (RUS) 5 Pts
4. Jagnesak, Lubomir (SVK) 4 Pts
5. Koposev, Vitaliy (UKR) 3 Pts
6. Delidezakov, Hristo (BUL) 2 Pts
7. Bratchenia, Viktor (BLR) 0 Pts
8. Hloucal, Zdenek (CZE) 0 Pts
9. Mrva, Jarolim (SVK) 0 Pts
10. Olah, Martin (CZE) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 70 Kg
1. Zoloev, Hadzi (RUS) 10 Pts
2. Durchov, Alexandar (BUL) 7 Pts
3. Marenkov, Stanislav (KAZ) 5 Pts
4. Barzaev, Aslan (RUS) 4 Pts
5. Dalak, Marian (SVK) 3 Pts
6. Svacina, Robin (CZE) 2 Pts
7. Babayev, Ruslan (UKR) 0 Pts
8. Mozuraitis, Darius (LIT) 0 Pts
9. Govedare, Atanas (BUL) 0 Pts
10. Kazda, Milan (CZE) 0 Pts
11. Mikovcak, Jozef (SVK) 0 Pts
12. Jachvliani, Levan (GEO) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 70 Kg
1. Zoloev, Hadzi (RUS) 10 Pts
2. Dalak, Marian (SVK) 7 Pts
3. Marenkov, Stanislav (KAZ) 5 Pts
4. Mikovcak, Jozef (SVK) 4 Pts
5. Barzaev, Aslan (RUS) 3 Pts
6. Mozuraitis, Darius (LIT) 2 Pts
7. Jachvliani, Levan (GEO) 0 Pts
8. Durchov, Alexandar (BUL) 0 Pts
9. Svacina, Robin (CZE) 0 Pts
10. Babayev, Ruslan (UKR) 0 Pts
11. Skypala, Lukas (CZE) 0 Pts
12. Govedare, Atanas (BUL) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 78 Kg
1. Klimenko, Artyom (RUS) 10 Pts
2. Cherski, Maxim (RUS) 7 Pts
3. Malek, Rastislav (SVK) 5 Pts
4. Lemesh, Alexey (KAZ) 4 Pts
5. Sutarik, Marcel (CZE) 3 Pts
6. Quiquerez, Brian (SUI) 2 Pts
7. Kildejev, Ruslan (UZB) 0 Pts
8. Ozkilic, Ugur (TUR) 0 Pts
9. Khanishvili, Merab (GEO) 0 Pts
10. Svacina, Radek (CZE) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 78 Kg
1. Klimenko, Artyom (RUS) 10 Pts
2. Cherski, Maxim (RUS) 7 Pts
3. Stezka, Rudolf (CZE) 5 Pts
4. Ozkilic, Ugur (TUR) 4 Pts
5. Quiquerez, Brian (SUI) 3 Pts
6. Lemesh, Alexey (KAZ) 2 Pts
7. Chladny, Peter (SVK) 0 Pts
8. Malek, Rastislav (SVK) 0 Pts
9. Sutarik, Marcel (CZE) 0 Pts
10. Kildejev, Ruslan (UZB) 0 Pts
11. Khanishvili, Merab (GEO) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 78+ Kg
1. Muriev, Vjacheslav (RUS) 10 Pts
2. Vaniev, Kazbek (RUS) 7 Pts
3. Simcisko, Jozef (SVK) 5 Pts
4. Klymov, Illya (UKR) 4 Pts
5. Vlasek, Miroslav (CZE) 3 Pts
6. Janecka, (CZE) 2 Pts
7. Gonzalez, Raul Alvarez (ESP) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 78+ Kg
1. Vaniev, Kazbek (RUS) 10 Pts
2. Simcisko, Jozef (SVK) 7 Pts
3. Klymov, Illya (UKR) 5 Pts
4. Muriev, Vjacheslav (RUS) 4 Pts
5. Gonzalez, Raul Alvarez (ESP) 3 Pts
6. Vlasek, Miroslav (CZE) 2 Pts
7. Janecka, (CZE) 0 Pts
8. Lukomski, Daniel (POL) 0 Pts
 
Womens Junior Left Hand 45 Kg
1. Khubulova, Lorianna (RUS) 10 Pts
2. Tongelova, Andrea (SVK) 7 Pts
 
Womens Junior Right Hand 45 Kg
1. Khubulova, Lorianna (RUS) 10 Pts
2. Tothova, Katarina (SVK) 7 Pts
3. Tongelova, Andrea (SVK) 5 Pts
 
Womens Junior Left Hand 49 Kg
1. Trikolich, Oksana (RUS) 10 Pts
2. Ivanova, Julia (RUS) 7 Pts
3. Kudinovaite, Inga (LIT) 5 Pts
4. Onishchenko, Yana (UKR) 4 Pts
5. Budzikaite, Dovile (LIT) 3 Pts
 
Womens Junior Right Hand 49 Kg
1. Onishchenko, Yana (UKR) 10 Pts
2. Ivanova, Julia (RUS) 7 Pts
3. Trikolich, Oksana (RUS) 5 Pts
4. Budzikaite, Dovile (LIT) 4 Pts
5. Kudinovaite, Inga (LIT) 3 Pts
 
Womens Junior Left Hand 54 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Milotova, Veronika (CZE) 7 Pts
3. Gabale, Inga (LAT) 5 Pts
4. Tongelova, Maria (SVK) 4 Pts
5. Svobodova, Zuzana (CZE) 3 Pts
 
Womens Junior Right Hand 54 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Tongelova, Maria (SVK) 7 Pts
3. Milotova, Veronika (CZE) 5 Pts
4. Svobodova, Zuzana (CZE) 4 Pts
5. Gabale, Inga (LAT) 3 Pts
6. Rummelova, Denisa (SVK) 2 Pts
 
 
Womens Junior Right Hand 60 Kg
1. Tsakoeva, Oleysa (RUS) 10 Pts
2. Kartseva, Irina (RUS) 7 Pts
3. Kanova, Lucie (CZE) 5 Pts
4. Parnarauskaite, Inga (LIT) 4 Pts
5. Hatalova, Ivana (SVK) 3 Pts
6. Coruk, Sunduz (TUR) 2 Pts
7. Pakhomenko, Tatsiana (BLR) 0 Pts
8. Tongelova, Agata (SVK) 0 Pts
9. Zdenkova, Radka (CZE) 0 Pts
 
Womens Junior Left Hand 67 Kg
1. Ardasenova, Diana (RUS) 10 Pts
2. Enaldieva, Anjela (RUS) 7 Pts
3. Tomsone, Linda (LAT) 5 Pts
4. Aydin, Leyla (TUR) 4 Pts
5. Zdenkova, Veronika (CZE) 3 Pts
 
Womens Junior Right Hand 67 Kg
1. Enaldieva, Anjela (RUS) 10 Pts
2. Ardasenova, Diana (RUS) 7 Pts
3. Klucikova, Veronika (SVK) 5 Pts
4. Zdenkova, Veronika (CZE) 4 Pts
5. Tomsone, Linda (LAT) 3 Pts
6. Aydin, Leyla (TUR) 2 Pts
 
Womens Junior Left Hand 67+ Kg
1. Bazieva, Karina (RUS) 10 Pts
2. Vaitkute, Egle (LIT) 7 Pts
3. Brenciute, Regina (LIT) 5 Pts
4. Yashirina, Viktoria (RUS) 4 Pts
5. Sedlackova, Veronika (CZE) 3 Pts
6. Kokorevica, Inga (LAT) 2 Pts
7. Donatova, Blanka (CZE) 0 Pts
8. Cingule, Zanna (LAT) 0 Pts
 
Womens Junior Right Hand 67+ Kg
1. Bazieva, Karina (RUS) 10 Pts
2. Brenciute, Regina (LIT) 7 Pts
3. Sedlackova, Veronika (CZE) 5 Pts
4. Yashirina, Viktoria (RUS) 4 Pts
5. Kokorevica, Inga (LAT) 3 Pts
6. Donatova, Blanka (CZE) 2 Pts
7. Cingule, Zanna (LAT) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 52 Kg
1. Bezkorovayniy, Dmitro (UKR) 10 Pts
2. Togoev, Vadim (RUS) 7 Pts
3. Lipartashvili, Temur (GEO) 5 Pts
4. Scharagov, Mirzohid (UZB) 4 Pts
5. Gorczynski, Grzegorz (POL) 3 Pts
6. Mutikainen, Veli Mati (FIN) 2 Pts
7. Kassymhazon, Nurland (KAZ) 0 Pts
8. Jusupov, Named (KAZ) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 52 Kg
1. Bezkorovayniy, Dmitro (UKR) 10 Pts
2. Lipartashvili, Temur (GEO) 7 Pts
3. Togoev, Vadim (RUS) 5 Pts
4. Jusupov, Named (KAZ) 4 Pts
5. Kassymhazon, Nurlan (KAZ) 3 Pts
6. Gorczynski, Grzegorz (POL) 2 Pts
7. Mutikainen, Veli Mati (FIN) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 57 Kg
1. Chivanin, Yevgeniy (KAZ) 10 Pts
2. Magomedov, Tagir (RUS) 7 Pts
3. Portela, Ivan (ESP) 5 Pts
4. Kharaishvili, Mamuka (GEO) 4 Pts
5. Gobozov, Gocha (RUS) 3 Pts
6. Yli Ketela, Antti Jaakko (FIN) 2 Pts
7. Scherrer, Andy (SUI) 0 Pts
8. Serokhvostov, Artem (KAZ) 0 Pts
9. Eklund, Ronie (SWE) 0 Pts
10. Buldukoglu, Salik (TUR) 0 Pts
11. Helin, Ari (FIN) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 57 Kg
1. Gobozov, Gocha (RUS) 10 Pts
2. Portela, Ivan (ESP) 7 Pts
3. Magomedov, Tagir (RUS) 5 Pts
4. Villar, Lorenzo (ESP) 4 Pts
5. Kharaishvili, Mamuka (GEO) 3 Pts
6. Stefanov, Stefan (BUL) 2 Pts
7. Scherrer, Andy (SUI) 0 Pts
8. Eklund, Ronie (SWE) 0 Pts
9. Eilersten, David (NOR) 0 Pts
10. Serokhvostov, Artem (KAZ) 0 Pts
11. Chivanin, Yevgeniy (KAZ) 0 Pts
12. Buldukoglu, Salik (TUR) 0 Pts
13. Helin, Ari (FIN) 0 Pts
14. Yli Ketela, Antti Jaakko (FIN) 0 Pts
Mens Senior Left Hand 63 Kg
1. Kazimagomedov, Ramidin (RUS) 10 Pts
2. Tomaev, Boris (RUS) 7 Pts
3. Morgun, Mykola (UKR) 5 Pts
4. Bobrovich, Valiantin (BLR) 4 Pts
5. Pokorny, Jakub (CZE) 3 Pts
6. Vehkaoja, Masa (FIN) 2 Pts
7. Tammi, Janne (FIN) 0 Pts
8. Getalo, Sergey (KAZ) 0 Pts
9. Aliev, Akhmed (KAZ) 0 Pts
10. Wilke, Daniel (GER) 0 Pts
11. Cziraki, Robert (HUN) 0 Pts
12. Delidzakov, Hristo (BUL) 0 Pts
13. Zuber, Beat (SUI) 0 Pts
14. Balatayev, Vladimir (CZE) 0 Pts
15. Meli, Manuel (SUI) 0 Pts
16. Tosun, Denis (TUR) 0 Pts
17. Lesinskis, Juris (LAT) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 63 Kg
1. Kazimagomedov, Ramidin (RUS) 10 Pts
2. Chagilov, Temurlan (RUS) 7 Pts
3. Getalo, Sergey (KAZ) 5 Pts
4. Garrigo, Joaquin (ESP) 4 Pts
5. Tosun, Denis (TUR) 3 Pts
6. Morgun, Mykola (UKR) 2 Pts
7. Pokorny, Jakub (CZE) 0 Pts
8. Zuber, Beat (SUI) 0 Pts
9. Tammi, Janne (FIN) 0 Pts
10. Bobrovich, Valiantin (BLR) 0 Pts
11. Aliev, Akhmed (KAZ) 0 Pts
12. Vehkaoja, Masa (FIN) 0 Pts
13. Reszke, Daniel (POL) 0 Pts
14. Cziraki, Robert (HUN) 0 Pts
15. Balatayev, Vladimir (CZE) 0 Pts
16. Delidzakov, Hristo (BUL) 0 Pts
17. Meli, Manuel (SUI) 0 Pts
18. Wilke, Daniel (GER) 0 Pts
19. Lesinskis, Juris (LAT) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 70 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Pisarkov, Sergei (RUS) 7 Pts
3. Grigoriev, Nikolai (RUS) 5 Pts
4. Siemianido, Dianis (BLR) 4 Pts
5. Misovic, Peter (SVK) 3 Pts
6. Kizgin, Ozgur (TUR) 2 Pts
7. Amolins, Janis (LAT) 0 Pts
8. Malakhov, Andrey (KAZ) 0 Pts
9. Getalo, Yevgeniy (KAZ) 0 Pts
10. Dalak, Marian (SVK) 0 Pts
11. Chmielewski, Zbigniew (POL) 0 Pts
12. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 0 Pts
13. Hebel, Daniel (POL) 0 Pts
14. Dimitrov, Valeri (BUL) 0 Pts
15. Hagen, Oysten (NOR) 0 Pts
16. Maly, Pavel (BLR) 0 Pts
17. Kollarovics, Laszlo (HUN) 0 Pts
18. Papousek, Miroslav (CZE) 0 Pts
19. Bogdanski, Kiril (BUL) 0 Pts
20. Weiss, Udo (GER) 0 Pts
21. Ucak, Yusuf (TUR) 0 Pts
22. Ritter, Ueli (SUI) 0 Pts
23. Alikberov, Jasur (UZB) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 70 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Pisarkov, Sergei (RUS) 7 Pts
3. Zoloev, Hadzi (RUS) 5 Pts
4. Getalo, Yevgeniy (KAZ) 4 Pts
5. Kizgin, Ozgur (TUR) 3 Pts
6. Siemianido, Dianis (BLR) 2 Pts
7. Ritter, Ueli (SUI) 0 Pts
8. Malakhov, Andrey (KAZ) 0 Pts
9. Maly, Pavel (BLR) 0 Pts
10. Amolins, Janis (LAT) 0 Pts
11. Dalak, Marian (SVK) 0 Pts
12. Ucak, Yusuf (TUR) 0 Pts
13. Doro, Zsolt (HUN) 0 Pts
14. Bogdanski, Kiril (BUL) 0 Pts
15. Hebel, Daniel (POL) 0 Pts
16. Alikberov, Jasur (UZB) 0 Pts
17. Papousek, Miroslav (CZE) 0 Pts
18. Weiss, Udo (GER) 0 Pts
19. Chmielewski, Zbigniew (POL) 0 Pts
20. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 0 Pts
21. Kollarovics, Laszlo (HUN) 0 Pts
22. Misovic, Peter (SVK) 0 Pts
23. Hagen, Oysten (NOR) 0 Pts
24. Dimitrov, Valeri (BUL) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 78 Kg
1. Khubulov, Bondo (RUS) 10 Pts
2. Nikonov, Dmitri (UKR) 7 Pts
3. Tsakhilov, Teimuraz (RUS) 5 Pts
4. Matskevich, Aleh (BLR) 4 Pts
5. Golemanov, Soian (BUL) 3 Pts
6. Onder, Dursun (TUR) 2 Pts
7. Farkas, Tomas (CZE) 0 Pts
8. Gashevski, Tzvetan (BUL) 0 Pts
9. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
10. Dobransky, Roman (SVK) 0 Pts
11. Paliskis, Romutis (LIT) 0 Pts
12. Tatarenko, Vadim (BLR) 0 Pts
13. Dimitris, Filikidas (GRE) 0 Pts
14. Manarka, Sarunas (LIT) 0 Pts
15. Pascal, Giriard (SUI) 0 Pts
16. Ivanov, Jurij (UKR) 0 Pts
17. Ruman, Martin (SVK) 0 Pts
18. Benedek, Zsolt (HUN) 0 Pts
19. Farkas, Martin (CZE) 0 Pts
20. Salli, Matti (FIN) 0 Pts
21. Oskilic, Ugur (TUR) 0 Pts
22. Budzowski, Rafal (POL) 0 Pts
23. Gyulai, Szilvester (HUN) 0 Pts
24. Ruegg, Tobias (SUI) 0 Pts
25. Smetana, Alex (AUT) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 78 Kg
1. Gashevski, Tzvetan (BUL) 10 Pts
2. Tsakhilov, Teimuraz (RUS) 7 Pts
3. Onder, Dursun (TUR) 5 Pts
4. Gildil, Haydar (TUR) 4 Pts
5. Nikonov, Dmitri (UKR) 3 Pts
6. Pascal, Giriard (SUI) 2 Pts
7. Golemanov, Soian (BUL) 0 Pts
8. Dobransky, Roman (SVK) 0 Pts
9. Salli, Matti (FIN) 0 Pts
10. Benedek, Zsolt (HUN) 0 Pts
11. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
12. Farkas, Tomas (CZE) 0 Pts
13. Khubulov, Bondo (RUS) 0 Pts
14. Gyulai, Szilvester (HUN) 0 Pts
15. Ruman, Martin (SVK) 0 Pts
16. Matskevich, Aleh (BLR) 0 Pts
17. Smetana, Alex (AUT) 0 Pts
18. Paliskis, Romutis (LIT) 0 Pts
19. Tatarenko, Vadim (BLR) 0 Pts
20. Ivanov, Jurij (UKR) 0 Pts
21. Sindre, Rodland (NOR) 0 Pts
22. Ruegg, Tobias (SUI) 0 Pts
23. Litomisky, Petr (CZE) 0 Pts
24. Budzowski, Rafal (POL) 0 Pts
25. Manarka, Sarunas (LIT) 0 Pts
26. Dimitris, Filikidas (GRE) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 86 Kg
1. Ivakin, Taras (UKR) 10 Pts
2. Kruglov, Andrei (RUS) 7 Pts
3. Fardzinov, Genadiy (RUS) 5 Pts
4. Siarhei, Serhel (BLR) 4 Pts
5. Dobrovic, Radoslav (SVK) 3 Pts
6. Stefanov, Nikolai (BUL) 2 Pts
7. Kelemen, Laszlo (HUN) 0 Pts
8. Andreiyenko, A. (KAZ) 0 Pts
9. Kiss, Tomas (SVK) 0 Pts
10. Klimashevski, Ihor (BLR) 0 Pts
11. Korkiakangas, Teijo (FIN) 0 Pts
12. Nyazi, Kurt (TUR) 0 Pts
13. Kalvys, Edgaras (LIT) 0 Pts
14. Prejsek, Martin (CZE) 0 Pts
15. Seda, Jiri (CZE) 0 Pts
16. Gyger, Ruedi (SUI) 0 Pts
17. Kubiak, Krzystof (POL) 0 Pts
18. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 86 Kg
1. Ivakin, Taras (UKR) 10 Pts
2. Fardzinov, Genadiy (RUS) 7 Pts
3. Nyazi, Kurt (TUR) 5 Pts
4. Kruglov, Andrei (RUS) 4 Pts
5. Dobrovic, Radoslav (SVK) 3 Pts
6. Siarhei, Serhel (BLR) 2 Pts
7. Kalvys, Edgaras (LIT) 0 Pts
8. Thuen, Arne (NOR) 0 Pts
9. Stefanov, Nikolai (BUL) 0 Pts
10. Prejsek, Martin (CZE) 0 Pts
11. Korkiakangas, Teijo (FIN) 0 Pts
12. Kelemen, Laszlo (HUN) 0 Pts
13. Riske, Andre (GER) 0 Pts
14. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
15. Andreiyenko, A. (KAZ) 0 Pts
16. Kiss, Tomas (SVK) 0 Pts
17. Klimashevski, Ihor (BLR) 0 Pts
18. Kubiak, Krzystof (POL) 0 Pts
19. Seda, Jiri (CZE) 0 Pts
20. Krszczuk, Krzysztof (POL) 0 Pts
21. Gyger, Ruedi (SUI) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 95 Kg
1. Germanus, Jan (SVK) 10 Pts
2. Semerenko, Oleksey (UKR) 7 Pts
3. Kozaev, Aslan (RUS) 5 Pts
4. Ivanov, Sergiy (UKR) 4 Pts
5. Olcay, Tunc (TUR) 3 Pts
6. Pickup, Neil (ENG) 2 Pts
7. Tarasevich, Dzmitry (BLR) 0 Pts
8. Fugarov, Sergey (KAZ) 0 Pts
9. Tomsons, Normunds (LAT) 0 Pts
10. Bieli, Silvan (SUI) 0 Pts
11. Pol, Vlastimil (CZE) 0 Pts
12. Svokko, Sakari (FIN) 0 Pts
13. Bambuch, Robert (CZE) 0 Pts
14. Kiss, Jozef (HUN) 0 Pts
15. Proprenter, Sigi (AUT) 0 Pts
16. Andersson, Lennart (SWE) 0 Pts
17. Metka, Stefan (GER) 0 Pts
18. Hammerschmidt, Dirk (GER) 0 Pts
19. Tuiskula, Aki (FIN) 0 Pts
20. Umanskiy, Denis (KAZ) 0 Pts
21. Rocky, Denes Nagy (HUN) 0 Pts
22. Mishov, Andrei (RUS) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 95 Kg
1. Germanus, Jan (SVK) 10 Pts
2. Semerenko, Oleksey (UKR) 7 Pts
3. Kozaev, Aslan (RUS) 5 Pts
4. Fugarov, Sergey (KAZ) 4 Pts
5. Tomsons, Normunds (LAT) 3 Pts
6. Ivanov, Sergiy (UKR) 2 Pts
7. Olcay, Tunc (TUR) 0 Pts
8. Proprenter, Sigi (AUT) 0 Pts
9. Bieli, Silvan (SUI) 0 Pts
10. Tuiskula, Aki (FIN) 0 Pts
11. Mishov, Andrei (RUS) 0 Pts
12. Metka, Stefan (GER) 0 Pts
13. Tarasevich, Dzmitry (BLR) 0 Pts
14. Umanskiy, Denis (KAZ) 0 Pts
15. Pickup, Neil (ENG) 0 Pts
16. Andersson, Lennart (SWE) 0 Pts
17. Kreft, Marcin (POL) 0 Pts
18. Svokko, Sakari (FIN) 0 Pts
19. Rocky, Denes Nagy (HUN) 0 Pts
20. Augustin, Peter (SVK) 0 Pts
21. Benita, Motti (ISR) 0 Pts
22. Kiss, Jozef (HUN) 0 Pts
23. Hammerschmidt, Dirk (GER) 0 Pts
24. Zalud, Tomas (CZE) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 105 Kg
1. Kokoev, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Kudziev, Soslan (RUS) 7 Pts
3. Fugarov, Alexandr (KAZ) 5 Pts
4. Litovtsev, Yevhen (UKR) 4 Pts
5. Lindholm, Johan (SWE) 3 Pts
6. Csabai, Attila (HUN) 2 Pts
7. Morozov, Mykhailo (UKR) 0 Pts
8. Sonderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
9. Ovsepyan, Andranik (ARM) 0 Pts
10. Konarik, Antonin (CZE) 0 Pts
11. Farkas, Mihaly (HUN) 0 Pts
12. Rorbakked, Lars (NOR) 0 Pts
13. Pol, Marian (CZE) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 105 Kg
1. Fugarov, Alexandr (KAZ) 10 Pts
2. Kudziev, Soslan (RUS) 7 Pts
3. Kokoev, Ruslan (RUS) 5 Pts
4. Morozov, Mykhailo (UKR) 4 Pts
5. Ovsepyan, Andranik (ARM) 3 Pts
6. Lindholm, Johan (SWE) 2 Pts
7. Rintapaa, Jarmo (FIN) 0 Pts
8. Kyreyev, Valeriy (UKR) 0 Pts
9. Csabai, Attila (HUN) 0 Pts
10. Sonderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
11. Rorbakked, Lars (NOR) 0 Pts
12. Konarik, Antonin (CZE) 0 Pts
13. Bejr, Ales (CZE) 0 Pts
14. Farkas, Mihaly (HUN) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 105+ Kg
1. Kodzasov, Sergei (RUS) 10 Pts
2. Karkuzaev, Georgi (RUS) 7 Pts
3. Tomaga, Rastislav (SVK) 5 Pts
4. Zivny, Frantisek (CZE) 4 Pts
5. Leonov, Mykola (UKR) 3 Pts
6. Kyreyev, Valeriy (UKR) 2 Pts
7. Milkuscak, Jozef (CZE) 0 Pts
8. Narancsik, Alexander (SVK) 0 Pts
9. Mazurenko, Igor (POL) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 105+ Kg
1. Karkuzaev, Georgi (RUS) 10 Pts
2. Zivny, Frantisek (CZE) 7 Pts
3. Tschelidze, David (GEO) 5 Pts
4. Leonov, Mykola (UKR) 4 Pts
5. Kodzasov, Sergei (RUS) 3 Pts
6. Sharkov, Andriy (UKR) 2 Pts
7. Kujala, Petri (FIN) 0 Pts
8. Mazurenko, Igor (POL) 0 Pts
9. Glowacki, Slawomir (POL) 0 Pts
10. Milkuscak, Jozef (CZE) 0 Pts
11. Farkas, Janos (HUN) 0 Pts
12. Tomaga, Rastislav (SVK) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 49 Kg
1. Boloeva, Dzerassa (RUS) 10 Pts
2. Pehlivan, Nuran (TUR) 7 Pts
3. Budzikaite, Dovile (LIT) 5 Pts
4. Onischenko, Yana (UKR) 4 Pts
5. Kolnikova, Daniela (CZE) 3 Pts
6. Maiziuviene, Roma (LIT) 2 Pts
7. Sramkova, Radka (CZE) 0 Pts
8. Skoryk, Olena (UKR) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 49 Kg
1. Boloeva, Dzerassa (RUS) 10 Pts
2. Onischenko, Yana (UKR) 7 Pts
3. Kolnikova, Daniela (CZE) 5 Pts
4. Skoryk, Olena (UKR) 4 Pts
5. Budzikaite, Dovile (LIT) 3 Pts
6. Pehlivan, Nuran (TUR) 2 Pts
7. Sramkova, Radka (CZE) 0 Pts
8. Maiziuviene, Roma (LIT) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 54 Kg
1. Kodzasova, Ingq (RUS) 10 Pts
2. Ilyushyna, Viktoriya (UKR) 7 Pts
3. Bagaeva, Valina (RUS) 5 Pts
4. Bonkova, Veronika (BUL) 4 Pts
5. Milotova, Veronika (CZE) 3 Pts
6. Malleus, Satu (FIN) 2 Pts
7. Coskun, Denis (TUR) 0 Pts
8. Kobzagova, Inga (CZE) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 54 Kg
1. Inga, Kodzasova (RUS) 10 Pts
2. Ilyushyna, Viktoriya (UKR) 7 Pts
3. Bagaeva, Valina (RUS) 5 Pts
4. Bonkova, Veronika (BUL) 4 Pts
5. Coskun, Denis (TUR) 3 Pts
6. Milotova, Veronika (CZE) 2 Pts
7. Malleus, Satu (FIN) 0 Pts
8. Kobzagova, Inga (CZE) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 60 Kg
1. Reva, Polina (RUS) 10 Pts
2. Kozakevych, Iryna (UKR) 7 Pts
3. Defeche, Kathy (BEL) 5 Pts
4. Bumsaite, Sandra (LIT) 4 Pts
5. Kochieva, Elena (RUS) 3 Pts
6. Spatz, Petra (GER) 2 Pts
7. Hutakova, Mirka (CZE) 0 Pts
8. Grossova, Zdena (CZE) 0 Pts
9. Coruk, Sundus (TUR) 0 Pts
10. Kadieva, Hristina (BUL) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 60 Kg
1. Reva, Polina (RUS) 10 Pts
2. Kochieva, Elena (RUS) 7 Pts
3. Kozakevych, Iryna (UKR) 5 Pts
4. Bumsaite, Sandra (LIT) 4 Pts
5. Defeche, Kathy (BEL) 3 Pts
6. Hatalova, Ivana (SVK) 2 Pts
7. Grossova, Zdena (CZE) 0 Pts
8. Kanova, Lucie (CZE) 0 Pts
9. Spatz, Petra (GER) 0 Pts
10. Piotrowska, Magdalena (POL) 0 Pts
11. Laukova, Jana (SVK) 0 Pts
12. Coruk, Sundus (TUR) 0 Pts
13. Kadieva, Hristina (BUL) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 67 Kg
1. Enaldieva, Regina (RUS) 10 Pts
2. Krasna, Vera (CZE) 7 Pts
3. Dagdeviren, Songul (TUR) 5 Pts
4. Ivankova, Zanna (RUS) 4 Pts
5. Shestakova, Liudmila (BLR) 3 Pts
6. Siren, Sari (FIN) 2 Pts
7. Mikkonen, Tiina (FIN) 0 Pts
8. Aydin, Leyla (TUR) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 67 Kg
1. Enaldieva, Regina (RUS) 10 Pts
2. Ivankova, Zanna (RUS) 7 Pts
3. Krasna, Vera (CZE) 5 Pts
4. Mikkonen, Tiina (FIN) 4 Pts
5. Shestakova, Liudmila (BLR) 3 Pts
6. Siren, Sari (FIN) 2 Pts
7. Dagdeviren, Songul (TUR) 0 Pts
8. Aydin, Leyla (TUR) 0 Pts
9. Hutakova, Mirka (CZE) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 75 Kg
1. Skaeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Kerdikashivili, Irina (RUS) 7 Pts
3. Noskova, Gabriela (CZE) 5 Pts
4. Vaitkute, Egle (LIT) 4 Pts
5. Sedlackova, Veronika (CZE) 3 Pts
6. Tahtinen, Tarja (FIN) 2 Pts
7. Killmaie, Tanja (GER) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 75 Kg
1. Tahtinen, Tarja (FIN) 10 Pts
2. Skaeva, Irina (RUS) 7 Pts
3. Kerdikashivili, Irina (RUS) 5 Pts
4. Noskova, Gabriela (CZE) 4 Pts
5. Sedlackova, Veronika (CZE) 3 Pts
6. Killmaie, Tanja (GER) 2 Pts
 
Womens Senior Left Hand 75+ Kg
1. Bzarova, Zarina (RUS) 10 Pts
2. Nurcihan, Gonul (TUR) 7 Pts
3. Khamidulina, Lilia (RUS) 5 Pts
4. Smirnova, Margarita (BLR) 4 Pts
5. Slovakova, Monika (CZE) 3 Pts
6. Oprsalova, Martina (CZE) 2 Pts
7. Brenciute, Regina (LIT) 0 Pts
8. Sergeyeva, Elena (BLR) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 75+ Kg
1. Nurcihan, Gonul (TUR) 10 Pts
2. Khamidulina, Lilia (RUS) 7 Pts
3. Bzarova, Zarina (RUS) 5 Pts
4. Smirnova, Margarita (BLR) 4 Pts
5. Slovakova, Monika (CZE) 3 Pts
6. Oprsalova, Martina (CZE) 2 Pts
7. Brenciute, Regina (LIT) 0 Pts
Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke