Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Europsko prvenstvo 2003. - Njemačka

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Povijest obaranja ruke    Europsko prvenstvo 2003. - Njemačka

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Europsko prvenstvo 2003. - Njemačka

Womens Junior Left Hand 45 Kg
1. Solieva, Renata (RUS) 10 Pts
2. Bezdetko, Tatyana (RUS) 7 Pts
3. Tóthova, Katarina (SVK) 5 Pts
4. Kanska, Veronika (CZE) 4 Pts
 
Womens Junior Right Hand 45 Kg
1. Solieva, Renata (RUS) 10 Pts
2. Tóthova, Katarina (SVK) 7 Pts
3. Bezdetko, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Kanska, Veronika (CZE) 4 Pts
 
Womens Junior Left Hand 49 Kg
1. Albegova, Diana (RUS) 10 Pts
2. Bychkova, Tatyana (RUS) 7 Pts
3. Babych, Nataliya (UKR) 5 Pts
4. Bartkevica, Renate (LAT) 4 Pts
 
Womens Junior Right Hand 49 Kg
1. Albegova, Diana (RUS) 10 Pts
2. Babych, Nataliya (UKR) 7 Pts
3. Bychkova, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Bartkevica, Renate (LAT) 4 Pts
 
Womens Junior Left Hand 54 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Kudinovaite, Inga (LIT) 7 Pts
3. Mihokova, Stanislava (SVK) 5 Pts
4. Zaklicka, Walentyna (POL) 4 Pts
5. Gabale, Inga (LAT) 3 Pts
6. Melezinkova, Jana (CZE) 2 Pts
 
Womens Junior Right Hand 54 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Kudinovaite, Inga (LIT) 7 Pts
3. Zaklicka, Walentyna (POL) 5 Pts
4. Melezinkova, Jana (CZE) 4 Pts
5. Mihokova, Stanislava (SVK) 3 Pts
6. Gabale, Inga (LAT) 2 Pts
 
Womens Junior Left Hand 60 Kg
1. Tsakoeva, Olesya (RUS) 10 Pts
2. Shutova, Mariya (RUS) 7 Pts
3. Yalginkaya, Seval (TUR) 5 Pts
4. Nilsson, Sandra (SWE) 4 Pts
5. Svobodova, Zuzana (CZE) 3 Pts
 
Womens Junior Right Hand 60 Kg
1. Tsakoeva, Olesya (RUS) 10 Pts
2. Yalginkaya, Seval (TUR) 7 Pts
3. Shutova, Mariya (RUS) 5 Pts
4. Nilsson, Sandra (SWE) 4 Pts
5. Svobodova, Zuzana (CZE) 3 Pts
 
Womens Junior Left Hand 67 Kg
1. Yildirim, Zekiye (TUR) 10 Pts
2. Kozaeva, Albina (RUS) 7 Pts
3. Tomsone, Linda (LAT) 5 Pts
4. Zdenkova, Veronika (CZE) 4 Pts
5. Motzfeldt, Nathalie (NOR) 3 Pts
6. Zdenkova, Radka (CZE) 2 Pts
 
Womens Junior Right Hand 67 Kg
1. Yildirim, Zekiye (TUR) 10 Pts
2. Motzfeldt, Nathalie (NOR) 7 Pts
3. Kozaeva, Albina (RUS) 5 Pts
4. Zdenkova, Radka (CZE) 4 Pts
5. Tomsone, Linda (LAT) 3 Pts
6. Zdenkova, Veronika (CZE) 2 Pts
 
Womens Junior Left Hand 67+ Kg
1. Vaitkute, Egle (LIT) 10 Pts
2. Cingule, Zanna (LAT) 7 Pts
3. kabova, Markéta (CZE) 5 Pts
4. Higson, Dawn (GBR) 4 Pts
5. Enaldieva, Anjela (RUS) 3 Pts
6. Reber, Miriam (SUI) 2 Pts
 
Womens Junior Right Hand 67+ Kg
1. Enaldieva, Anjela (RUS) 10 Pts
2. Vaitkute, Egle (LIT) 7 Pts
3. Cingule, Zanna (LAT) 5 Pts
4. kabova, Markéta (CZE) 4 Pts
5. Lindegren, Ki (SWE) 3 Pts
6. Higson, Dawn (GBR) 2 Pts
7. Reber, Miriam (SUI) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 48 Kg
1. Marutyan, Bagrat (RUS) 10 Pts
2. Tóth, Tibor (SVK) 7 Pts
3. Farka, Martin (CZE) 5 Pts
 
Mens Junior Right Hand 48 Kg
1. Marutyan, Bagrat (RUS) 10 Pts
2. Tóth, Tibor (SVK) 7 Pts
3. Farka, Martin (CZE) 5 Pts
 
Mens Junior Left Hand 52 Kg
1. Turkov, Denis (RUS) 10 Pts
2. Mutikainen, Veli-Mati (FIN) 7 Pts
3. Podhaynov, Roman (UKR) 5 Pts
4. Pancerovas, Donatas (LIT) 4 Pts
 
Mens Junior Right Hand 52 Kg
1. Turkov, Denis (RUS) 10 Pts
2. Podhaynov, Roman (UKR) 7 Pts
3. Mutikainen, Veli-Mati (FIN) 5 Pts
4. Pancerovas, Donatas (LIT) 4 Pts
 
Mens Junior Left Hand 57 Kg
1. Gadzhiev, Seimur (RUS) 10 Pts
2. Makarenko, Oleg (BLR) 7 Pts
3. Khamidullin, Rozali (RUS) 5 Pts
4. Zarovs, Edgars (LAT) 4 Pts
5. Persson, Lars (SWE) 3 Pts
 
Mens Junior Right Hand 57 Kg
1. Khamidullin, Rozali (RUS) 10 Pts
2. Gadzhiev, Seimur (RUS) 7 Pts
3. Makarenko, Oleg (BLR) 5 Pts
4. Zarovs, Edgars (LAT) 4 Pts
5. Persson, Lars (SWE) 3 Pts
 
Mens Junior Left Hand 63 Kg
1. Koposev, Vitaliy (UKR) 10 Pts
2. Uzdenov, Umar (RUS) 7 Pts
3. Jagnesak, Lubomir (SVK) 5 Pts
4. Dzhadtoev, Timur (RUS) 4 Pts
5. Maa, Michal (SVK) 3 Pts
6. Jonsson, Andreas (SWE) 2 Pts
7. Miro, Milan (CZE) 0 Pts
8. Svoboda, Petr (CZE) 0 Pts
9. Pinchuk, Aleksei (BLR) 0 Pts
10. Krawczuk, Konrad (POL) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 63 Kg
1. Koposev, Vitaliy (UKR) 10 Pts
2. Jagnesak, Lubomir (SVK) 7 Pts
3. Dzhadtoev, Timur (RUS) 5 Pts
4. Uzdenov, Umar (RUS) 4 Pts
5. Pinchuk, Aleksei (BLR) 3 Pts
6. Jonsson, Andreas (SWE) 2 Pts
7. Miro, Milan (CZE) 0 Pts
8. Svoboda, Petr (CZE) 0 Pts
9. Maa, Michal (SVK) 0 Pts
10. Krawczuk, Konrad (POL) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 70 Kg
1. Karyaev, Murat (RUS) 10 Pts
2. Eloev, Valery (RUS) 7 Pts
3. Babayev, Ruslan (UKR) 5 Pts
4. Yulev, Dimitar (BUL) 4 Pts
5. Kirianov, Vladimir (BLR) 3 Pts
6. Getalo, Alexandr (KAZ) 2 Pts
7. Molnar, Roland (SVK) 0 Pts
8. Malesa, Damian (POL) 0 Pts
9. Reimann, Maik (GER) 0 Pts
10. Kazda, Milan (CZE) 0 Pts
11. Nuhn, Sascha (GER) 0 Pts
12. Durchov, Alexander (BUL) 0 Pts
13. Slach, Jakub (CZE) 0 Pts
14. Smirnov, Konstantin (BLR) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 70 Kg
1. Babayev, Ruslan (UKR) 10 Pts
2. Karyaev, Murat (RUS) 7 Pts
3. Yulev, Dimitar (BUL) 5 Pts
4. Kirianov, Vladimir (BLR) 4 Pts
5. Onanov, Grigori (RUS) 3 Pts
6. Smirnov, Konstantin (BLR) 2 Pts
7. Molnar, Roland (SVK) 0 Pts
8. Slach, Jakub (CZE) 0 Pts
9. Getalo, Alexandr (KAZ) 0 Pts
10. Reimann, Maik (GER) 0 Pts
11. Malesa, Damian (POL) 0 Pts
12. Durchov, Alexander (BUL) 0 Pts
13. Nuhn, Sascha (GER) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 78 Kg
1. Volegzhanin, Vasily (RUS) 10 Pts
2. Moshkin, Konstantin (RUS) 7 Pts
3. Bebeshko, Viktor (UKR) 5 Pts
4. Mikoveak, Jozef (SVK) 4 Pts
5. Clobes, Patrick (GER) 3 Pts
6. Quiquerez, Brian (SUI) 2 Pts
7. Olofsson, Marten (SWE) 0 Pts
8. Svaeina, Radek (CZE) 0 Pts
9. Brevi, Marco (ITA) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 78 Kg
1. Quiquerez, Brian (SUI) 10 Pts
2. Khadaev, Chermen (RUS) 7 Pts
3. Bebeshko, Viktor (UKR) 5 Pts
4. Volegzhanin, Vasily (RUS) 4 Pts
5. Mikoveak, Jozef (SVK) 3 Pts
6. Stezka, Rudolf (CZE) 2 Pts
7. Svaeina, Radek (CZE) 0 Pts
8. Olofsson, Marten (SWE) 0 Pts
9. Clobes, Patrick (GER) 0 Pts
10. Gattoni, Mickael (FRA) 0 Pts
11. Brevi, Marco (ITA) 0 Pts
 
Mens Junior Left Hand 78+ Kg
1. Klimenko, Artyom (RUS) 10 Pts
2. Pushkar, Andriy (UKR) 7 Pts
3. Kushlev, Nikolay (BUL) 5 Pts
4. Getalo, Konstantin (KAZ) 4 Pts
5. Mitov, Stefan (BUL) 3 Pts
6. Sonderland, Tommy (NOR) 2 Pts
7. Janota, Martin (CZE) 0 Pts
8. Komaroansky, Michal (SVK) 0 Pts
9. Marschner, Marcus (GER) 0 Pts
10. Rosza, Toma (SVK) 0 Pts
11. Eckhardt, Andreas (GER) 0 Pts
12. Leikums, Janis (LAT) 0 Pts
 
Mens Junior Right Hand 78+ Kg
1. Klimenko, Artyom (RUS) 10 Pts
2. Pushkar, Andriy (UKR) 7 Pts
3. Kushlev, Nikolay (BUL) 5 Pts
4. Janota, Martin (CZE) 4 Pts
5. Sonderland, Tommy (NOR) 3 Pts
6. Getalo, Konstantin (KAZ) 2 Pts
7. Mitov, Stefan (BUL) 0 Pts
8. Komaroansky, Michal (SVK) 0 Pts
9. Eckhardt, Andreas (GER) 0 Pts
10. Rosza, Tomas (SVK) 0 Pts
11. Marschner, Marcus (GER) 0 Pts
12. Leikums, Janis (LAT) 0 Pts
 
Womens Master Left Hand 75 Kg
1. Spatz, Petra (GER) 10 Pts
2. Enulina, Zinaida (RUS) 7 Pts
3. Onanova, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Malleus, Satu (FIN) 4 Pts
5. Oertig, Edith (SUI) 3 Pts
6. Himmel, Erika (GER) 2 Pts
 
Womens Master Right Hand 75 Kg
1. Spatz, Petra (GER) 10 Pts
2. Onanova, Tatyana (RUS) 7 Pts
3. Enulina, Zinaida (RUS) 5 Pts
4. Malleus, Satu (FIN) 4 Pts
5. Oertig, Edith (SUI) 3 Pts
6. Himmel, Erika (GER) 2 Pts
 
Womens Master Left Hand 75+ Kg
1. Larsson, Mie (SWE) 10 Pts
2. Kubasova, Zinaida (RUS) 7 Pts
3. Judasova, Anna (CZE) 5 Pts
4. Smironova, Elena (UZB) 4 Pts
5. Schulmeyer, Brigitte (GER) 3 Pts
 
Womens Master Right Hand 75+ Kg
1. Kubasova, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Smironova, Elena (UZB) 7 Pts
3. Larsson, Mie (SWE) 5 Pts
4. Judasova, Anna (CZE) 4 Pts
5. Schulmeyer, Brigitte (GER) 3 Pts
 
Mens Master Left Hand 70 Kg
1. Obukhov, Nikolai (RUS) 10 Pts
2. Kolle, Georg (GER) 7 Pts
3. Varga, Pal (HUN) 5 Pts
 
Mens Master Right Hand 70 Kg
1. Obukhov, Nikolai (RUS) 10 Pts
2. Kolle, Georg (GER) 7 Pts
3. Dzugkoev, Vitaly (FRA) 5 Pts
4. Chicheki, Jacky (FRA) 4 Pts
5. Varga, Pal (HUN) 3 Pts
 
Mens Master Left Hand 78 Kg
1. Kunnari, Pasi (FIN) 10 Pts
2. Szilagyi, Sandor (GER) 7 Pts
3. Zaitsev, Viktor (RUS) 5 Pts
4. Algirdas, Anusas (LIT) 4 Pts
5. Tatarinstev, Vladimir (RUS) 3 Pts
6. Andre, Frederic (BEL) 2 Pts
 
Mens Master Right Hand 78 Kg
1. Kunnari, Pasi (FIN) 10 Pts
2. Jozsa, Mihaly (HUN) 7 Pts
3. Zaitsev, Viktor (RUS) 5 Pts
4. Algirdas, Anusas (LIT) 4 Pts
5. Szilagyi, Sandor (GER) 3 Pts
6. Tatarinstev, Vladimir (RUS) 2 Pts
7. Andre, Frederic (BEL) 0 Pts
 
Mens Master Left Hand 86 Kg
1. Lind, Winfried (GER) 10 Pts
2. Demchuk, Oleksandr (UKR) 7 Pts
3. Svoboda, Milan (CZE) 5 Pts
4. Ivanov, Sergei (RUS) 4 Pts
5. Mednis, Valdis (LAT) 3 Pts
6. Piechowski, Janusz (POL) 2 Pts
7. Jachvliani, Joseb (GEO) 0 Pts
 
Mens Master Right Hand 86 Kg
1. Thuen, Arne (NOR) 10 Pts
2. Ivanov, Sergei (RUS) 7 Pts
3. Svoboda, Milan (CZE) 5 Pts
4. Jachvliani, Joseb (GEO) 4 Pts
5. Mednis, Valdis (LAT) 3 Pts
6. Lind, Winfried (GER) 2 Pts
7. Demchuk, Oleksandr (UKR) 0 Pts
8. Piechowski, Janusz (POL) 0 Pts
 
Mens Master Left Hand 95 Kg
1. Pancerovas, Aleksandras (LIT) 10 Pts
2. Makhotin, Gennady (RUS) 7 Pts
3. Stusek, Jaroslav (CZE) 5 Pts
4. Goloveshko, Genadi (BLR) 4 Pts
5. Sadullaev, Akhmed (RUS) 3 Pts
6. Johnson, Jonny (SWE) 2 Pts
7. Siebert, Jean Luc (FRA) 0 Pts
8. Agzamov, Mukhamedulla (KAZ) 0 Pts
9. Kravalis, Aleksandrs (LAT) 0 Pts
 
Mens Master Right Hand 95 Kg
1. Pancerovas, Aleksandras (LIT) 10 Pts
2. Sadullaev, Akhmed (RUS) 7 Pts
3. Stusek, Jaroslav (CZE) 5 Pts
4. Johnson, Jonny (SWE) 4 Pts
5. Makhotin, Gennady (RUS) 3 Pts
6. Goloveshko, Genadi (BLR) 2 Pts
7. Siebert, Jean Luc (FRA) 0 Pts
8. Agzamov, Mukhamedulla (KAZ) 0 Pts
9. Kravalis, Aleksandrs (LAT) 0 Pts
 
Mens Master Left Hand 95+ Kg
1. Biniashvili, Borys (UKR) 10 Pts
2. Kujala, Petri (FIN) 7 Pts
3. Shishkov, Igor (UZB) 5 Pts
4. Jensch, Hartmut (GER) 4 Pts
5. Faltsjo, Tomas (SWE) 3 Pts
6. Deneumostier, Willy (BEL) 2 Pts
7. Mikelionis, Vydas (LIT) 0 Pts
8. Kunz, Ludwig (GER) 0 Pts
9. Krasny, Jaroslav (CZE) 0 Pts
 
Mens Master Right Hand 95+ Kg
1. Kujala, Petri (FIN) 10 Pts
2. Biniashvili, Borys (UKR) 7 Pts
3. Shishkov, Igor (UZB) 5 Pts
4. Lanique, Alain (FRA) 4 Pts
5. Faltsjo, Tomas (SWE) 3 Pts
6. Mikelionis, Vydas (LIT) 2 Pts
7. Deneumostier, Willy (BEL) 0 Pts
8. Krasny, Jaroslav (CZE) 0 Pts
9. Jensch, Hartmut (GER) 0 Pts
10. Logvinov, Vasiliy (BLR) 0 Pts
11. Stensholt, Arnt (NOR) 0 Pts
12. Kunz, Ludwig (GER) 0 Pts
 
Womens Disabled Left Hand 75 Kg
1. Enulina, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Borovinskaya, Larisa (RUS) 7 Pts
3. Gunagti, Hatice (TUR) 5 Pts
 
Womens Disabled Right Hand 75 Kg
1. Enulina, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Borovinskaya, Larisa (RUS) 7 Pts
3. Gunagti, Hatice (TUR) 5 Pts
 
Mens Disabled Left Hand 78 Kg
1. Mamedov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Yuksel, Nurettin (TUR) 7 Pts
3. Volkhovsky, Sergei (RUS) 5 Pts
4. Bozdemir, Ahmet (TUR) 4 Pts
5. Jankaskas, Saulius (LIT) 3 Pts
6. Nagy, Bendeguz (HUN) 2 Pts
7. Zinyatullin, Ruslan (RUS) 0 Pts
8. Zabojnik, Martin (CZE) 0 Pts
9. Krawczuk, Konrad (POL) 0 Pts
10. Gargurnis, Kaspars (LAT) 0 Pts
11. Haltvik, Arthur (NOR) 0 Pts
 
Mens Disabled Right Hand 78 Kg
1. Mamedov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Jankaskas, Saulius (LIT) 7 Pts
3. Volkhovsky, Sergei (RUS) 5 Pts
4. Yuksel, Nurettin (TUR) 4 Pts
5. Nagy, Bendeguz (HUN) 3 Pts
6. Chicheki, Jacky (FRA) 2 Pts
7. Zabojnik, Martin (CZE) 0 Pts
8. Bozdemir, Ahmet (TUR) 0 Pts
9. Krawczuk, Konrad (POL) 0 Pts
10. Gargurnis, Kaspars (LAT) 0 Pts
11. Haltvik, Arthur (NOR) 0 Pts
 
Mens Disabled Left Hand 78+ Kg
1. Ayge, Sureyya (TUR) 10 Pts
2. Dubovsky, Igor (RUS) 7 Pts
3. Krasov, Vadym (UKR) 5 Pts
4. Makhotin, Gennady (RUS) 4 Pts
5. Panafidin, Ivan (UZB) 3 Pts
6. Biderbost, Claudio (SUI) 2 Pts
7. Alborghetti, Francesco (ITA) 0 Pts
8. Tomsons, Juris (LAT) 0 Pts
9. Slota, Kamil (SVK) 0 Pts
10. Hoppe, Eric (GER) 0 Pts
 
Mens Disabled Right Hand 78+ Kg
1. Ayge, Sureyya (TUR) 10 Pts
2. Dubovsky, Igor (RUS) 7 Pts
3. Krasov, Vadym (UKR) 5 Pts
4. Makhotin, Gennady (RUS) 4 Pts
5. Biderbost, Claudio (SUI) 3 Pts
6. Panafidin, Ivan (UZB) 2 Pts
7. Itin, Kurt (SUI) 0 Pts
8. Tomsons, Juris (LAT) 0 Pts
9. Slota, Kamil (SVK) 0 Pts
10. Alborghetti, Francesco (ITA) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 49 Kg
1. Kolnikova, Daniela (CZE) 10 Pts
2. Albegova, Diana (RUS) 7 Pts
3. Pehlivan, Nuran (TUR) 5 Pts
4. Onischenko, Yana (UKR) 4 Pts
5. Tsgoeva, Valentina (RUS) 3 Pts
6. Mihokova, Viera (SVK) 2 Pts
7. Babych, Nataliya (UKR) 0 Pts
8. Johannessen, Elin (NOR) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 49 Kg
1. Albegova, Diana (RUS) 10 Pts
2. Onischenko, Yana (UKR) 7 Pts
3. Tsgoeva, Valentina (RUS) 5 Pts
4. Kolnikova, Daniela (CZE) 4 Pts
5. Pehlivan, Nuran (TUR) 3 Pts
6. Mihokova, Viera (SVK) 2 Pts
7. Babych, Nataliya (UKR) 0 Pts
8. Johannessen, Elin (NOR) 0 Pts
Womens Senior Left Hand 54 Kg
1. Skoryk, Olena (UKR) 10 Pts
2. Bagaeva, Valina (RUS) 7 Pts
3. Ilyushyna, Viktoriya (UKR) 5 Pts
4. Kudinovaite, Inga (LIT) 4 Pts
5. Bonkova, Veronika (BUL) 3 Pts
6. Malleus, Satu (FIN) 2 Pts
7. Khamidulina, Enzhe (RUS) 0 Pts
8. Laukova, Jana (SVK) 0 Pts
9. Hani, Mirjam (SUI) 0 Pts
10. Jagla, Simone (GER) 0 Pts
11. Franz, Claudia (GER) 0 Pts
12. Pedoglia, Monica (ITA) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 54 Kg
1. Bagaeva, Valina (RUS) 10 Pts
2. Bonkova, Veronika (BUL) 7 Pts
3. Skoryk, Olena (UKR) 5 Pts
4. Ilyushyna, Viktoriya (UKR) 4 Pts
5. Khamidulina, Enzhe (RUS) 3 Pts
6. Laukova, Jana (SVK) 2 Pts
7. Kudinovaite, Inga (LIT) 0 Pts
8. Malleus, Satu (FIN) 0 Pts
9. Lang, Conny (GER) 0 Pts
10. Pedoglia, Monica (ITA) 0 Pts
11. Hani, Mirjam (SUI) 0 Pts
12. Jagla, Simone (GER) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 60 Kg
1. Busaite, Sandra (LIT) 10 Pts
2. Reva, Polina (RUS) 7 Pts
3. Zvyagintseva, Iryna (UKR) 5 Pts
4. Matejova, Dana (SVK) 4 Pts
5. Israilova, Karlygash (KAZ) 3 Pts
6. Kochieva, Elena (RUS) 2 Pts
7. Yalcinkaya, Seval (TUR) 0 Pts
8. Bergstrom, Malin (SWE) 0 Pts
9. Karaptan, Olena (UKR) 0 Pts
10. Kaoova, Lucie (CZE) 0 Pts
11. Mikitova, Natalia (LAT) 0 Pts
12. Zieger, Brigit (GER) 0 Pts
13. Fauchere, Sarah (SUI) 0 Pts
14. Hutakova, Miroslava (CZE) 0 Pts
15. Isch, Tanja (SUI) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 60 Kg
1. Reva, Polina (RUS) 10 Pts
2. Zvyagintseva, Iryna (UKR) 7 Pts
3. Bergstrom, Malin (SWE) 5 Pts
4. Busaite, Sandra (LIT) 4 Pts
5. Matejova, Dana (SVK) 3 Pts
6. Kochieva, Elena (RUS) 2 Pts
7. Israilova, Karlygash (KAZ) 0 Pts
8. Kaoova, Lucie (CZE) 0 Pts
9. Mikitova, Natalia (LAT) 0 Pts
10. Zeiger, Brigit (GER) 0 Pts
11. Yalcinkaya, Seval (TUR) 0 Pts
12. Hutakova, Miroslava (CZE) 0 Pts
13. Isch, Tanja (SUI) 0 Pts
14. Siryk, Tatyana (UKR) 0 Pts
15. Fauchere, Sarah (SUI) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 67 Kg
1. Shestakova, Liodmila (BLR) 10 Pts
2. Krasna, Vira (CZE) 7 Pts
3. Truskalova, Natalya (UKR) 5 Pts
4. Enaldieva, Regina (RUS) 4 Pts
5. Andersson, Heidi (SWE) 3 Pts
6. Fedotova, Olga (RUS) 2 Pts
7. Yldirim, Zekiye (TUR) 0 Pts
8. Siren, Sari (FIN) 0 Pts
9. Poimanskaja, Miroslava (LIT) 0 Pts
10. Baranger, Nathalie (FRA) 0 Pts
11. Vik, Elisabeth (NOR) 0 Pts
12. Siryk, Tatyana (UKR) 0 Pts
13. Riske, Andrea (GER) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 67 Kg
1. Enaldieva, Regina (RUS) 10 Pts
2. Gavrilova, Olga (RUS) 7 Pts
3. Andersson, Heidi (SWE) 5 Pts
4. Truskalova, Natalya (UKR) 4 Pts
5. Owen, Sue (GBR) 3 Pts
6. Shestakova, Liodmila (BLR) 2 Pts
7. Karaptan, Olena (UKR) 0 Pts
8. Riske, Andrea (GER) 0 Pts
9. Krasna, Vira (CZE) 0 Pts
10. Siren, Sari (FIN) 0 Pts
11. Baranger, Nathalie (FRA) 0 Pts
12. Poimanskaja, Miroslava (LIT) 0 Pts
13. Yldirim, Zekiye (TUR) 0 Pts
14. Vik, Elisabeth (NOR) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 75 Kg
1. Vaitkute, Egle (LIT) 10 Pts
2. Akhmedgareeva, Sofia (RUS) 7 Pts
3. Enaldieva, Anjela (RUS) 5 Pts
4. Slovakova, Monika (CZE) 4 Pts
5. Troxler, Stefanie (SUI) 3 Pts
6. Smirnova, Margarita (BLR) 2 Pts
7. Noskova, Gabriela (CZE) 0 Pts
8. Tahtinen, Tarja (FIN) 0 Pts
9. Kostyrova, Mariya (UKR) 0 Pts
10. Killmaier, Tanja (GER) 0 Pts
11. Busa, Lolita (LAT) 0 Pts
12. Oertig, Edith (SUI) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 75 Kg
1. Akhmedgareeva, Sofia (RUS) 10 Pts
2. Noskova, Gabriela (CZE) 7 Pts
3. Smirnova, Margarita (BLR) 5 Pts
4. Tahtinen, Tarja (FIN) 4 Pts
5. Vaitkute, Egle (LIT) 3 Pts
6. Enaldieva, Anjela (RUS) 2 Pts
7. Slovakova, Monika (CZE) 0 Pts
8. Kattstrom, Camilla (GER) 0 Pts
9. Oertig, Edith (SUI) 0 Pts
10. Busa, Lolita (LAT) 0 Pts
11. Troxler, Stefanie (SUI) 0 Pts
12. Kostyrova, Mariya (UKR) 0 Pts
13. Killmaier, Tanja (GER) 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 75+ Kg
1. Bzarova, Zarina (RUS) 10 Pts
2. Khamidullina, Liliya (RUS) 7 Pts
3. Gonul, Nurcihan (TUR) 5 Pts
4. Brevi, Annarella (ITA) 4 Pts
5. Cingule, Zanna (LAT) 3 Pts
6. Sirenius, Mia (FIN) 2 Pts
7. Lamote, Muriel (BEL) 0 Pts
8. Higson, Dawn (GBR) 0 Pts
9. Berke, Visa (LAT) 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 75+ Kg
1. Skaeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Khamidullina, Liliya (RUS) 7 Pts
3. Lamote, Muriel (BEL) 5 Pts
4. Gonul, Nurcihan (TUR) 4 Pts
5. Sirenius, Mia (FIN) 3 Pts
6. Brevi, Annarella (ITA) 2 Pts
7. Cingule, Zanna (LAT) 0 Pts
8. Higson, Dawn (GBR) 0 Pts
9. Berke, Visa (LAT) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 52 Kg
1. Bezkorovayniy, Dmytro (UKR) 10 Pts
2. Turkov, Denis (RUS) 7 Pts
3. Scherrer, Andy (SUI) 5 Pts
4. Mutikainen, Veli-Mati (FIN) 4 Pts
5. Podhaynov, Roman (UKR) 3 Pts
6. KIassymghanov, Nurlan (KAZ) 2 Pts
 
Mens Senior Right Hand 52 Kg
1. Bezkorovayniy, Dmytro (UKR) 10 Pts
2. Turkov, Denis (RUS) 7 Pts
3. KIassymghanov, Nurlan (KAZ) 5 Pts
4. Scherrer, Andy (SUI) 4 Pts
5. Podhaynov, Roman (UKR) 3 Pts
6. Gambirasio, Fabrizio (ITA) 2 Pts
7. Mutikainen, Veli-Mati (FIN) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 57 Kg
1. Portela, Ivan (ESP) 10 Pts
2. Abramov, Radion (BLR) 7 Pts
3. Serokhvostov, Artem (KAZ) 5 Pts
4. Magomedov, Tagir (RUS) 4 Pts
5. Balandin, Oleksandr (UKR) 3 Pts
6. Djussupov, Mamed (KAZ) 2 Pts
7. Yli-Ketela, Antti-Jaakko (FIN) 0 Pts
8. Pretsnashvili, Alex (GEO) 0 Pts
9. Starozhilov, Igor (RUS) 0 Pts
10. Golovanov, Vitaliy (UKR) 0 Pts
11. Helin, Ari (FIN) 0 Pts
12. Trybus, Radoslaw (POL) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 57 Kg
1. Portela, Ivan (ESP) 10 Pts
2. Pretsnashvili, Alex (GEO) 7 Pts
3. Nikitchenko, Sergei (RUS) 5 Pts
4. Magomedov, Tagir (RUS) 4 Pts
5. Abramov, Radion (BLR) 3 Pts
6. Djussupov, Mamed (KAZ) 2 Pts
7. Eilertsen, David (NOR) 0 Pts
8. Yli-Ketela, Antti-Jaakko (FIN) 0 Pts
9. Serokhvostov, Artem (KAZ) 0 Pts
10. Golovanov, Vitaliy (UKR) 0 Pts
11. Trybus, Radoslaw (POL) 0 Pts
12. Perssonn, Lars (SWE) 0 Pts
13. Balandin, Oleksandr (UKR) 0 Pts
14. Helin, Ari (FIN) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 63 Kg
1. Belynskiy, Andriy (UKR) 10 Pts
2. Rabadanov, Ramazan (GEO) 7 Pts
3. Gobozov, Gocha (RUS) 5 Pts
4. Saaranluoma, Topi (FIN) 4 Pts
5. Sidorychev, Alexander (RUS) 3 Pts
6. Tammi, Janne (FIN) 2 Pts
7. Yurchenko, Dmitry (KAZ) 0 Pts
8. Bobrovich, Valiantin (BLR) 0 Pts
9. Rey, Christophe (FRA) 0 Pts
10. Aliyev, Akhmed (KAZ) 0 Pts
11. Sumak, Pavel (BLR) 0 Pts
12. Koposev, Vitaliy (UKR) 0 Pts
13. Wafler, Thomas (SUI) 0 Pts
14. Krefting, Andreas (GER) 0 Pts
15. Korosi, Tibor (HUN) 0 Pts
16. Dimitrov, Valery (BUL) 0 Pts
17. Segovia, Victor (ESP) 0 Pts
18. Kazakhashvili, David (GEO) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 63 Kg
1. Gobozov, Gocha (RUS) 10 Pts
2. Saaranluoma, Topi (FIN) 7 Pts
3. Skydan, Vadym (UKR) 5 Pts
4. Bobrovich, Valiantin (BLR) 4 Pts
5. Villar, Lorenzo (ESP) 3 Pts
6. Belynskiy, Andriy (UKR) 2 Pts
7. Yurchenko, Dmitry (KAZ) 0 Pts
8. Wafler, Thomas (SUI) 0 Pts
9. Aliyev, Akhmed (KAZ) 0 Pts
10. Sidorychev, Alexander (RUS) 0 Pts
11. Segovia, Victor (ESP) 0 Pts
12. Rabadanov, Ramazan (GEO) 0 Pts
13. Tammi, Janne (FIN) 0 Pts
14. Jonsson, Andreas (SWE) 0 Pts
15. Korosi, Tibor (HUN) 0 Pts
16. Sumak, Pavel (BLR) 0 Pts
17. Rey, Christophe (FRA) 0 Pts
18. Kazakhashvili, David (GEO) 0 Pts
19. Dimitrov, Valery (BUL) 0 Pts
20. Krefting, Andreas (GER) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 70 Kg
1. Terzi, Engin (TUR) 10 Pts
2. Getiashvili, Jaba (GEO) 7 Pts
3. Salikhov, Nariman (RUS) 5 Pts
4. Khvedelidze, Malkhaz (GEO) 4 Pts
5. Iskandorov, Kazimir (RUS) 3 Pts
6. Marenkov, Stanislav (KAZ) 2 Pts
7. Escriva, Frederic (FRA) 0 Pts
8. Amolins, Janis (LAT) 0 Pts
9. Kollarovics, Laszlo (HUN) 0 Pts
10. Skydan, Vadym (UKR) 0 Pts
11. Maly, Pavel (BLR) 0 Pts
12. Babayev, Ruslan (UKR) 0 Pts
13. Farka, Martin (CZE) 0 Pts
14. Zeiger, Peter (GER) 0 Pts
15. Gildil, Haydar (TUR) 0 Pts
16. Bambov, Plamen (BUL) 0 Pts
17. Garcia, Andreas (GER) 0 Pts
18. Getalo, Sergey (KAZ) 0 Pts
19. Huppin, Stefan (SUI) 0 Pts
20. Durchov, Alexandar (BUL) 0 Pts
21. Jankauskas, Saulius (LIT) 0 Pts
22. Varga, Robert (HUN) 0 Pts
23. Simanovich, Searhei (BLR) 0 Pts
24. Norov, Jamal (UZB) 0 Pts
25. Revhaug, Arne Ingar (NOR) 0 Pts
26. Mikkola, Timo (FIN) 0 Pts
27. Back, Staffan (SWE) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 70 Kg
1. Babayev, Ruslan (UKR) 10 Pts
2. Salikhov, Nariman (RUS) 7 Pts
3. Terzi, Engin (TUR) 5 Pts
4. Khvedelidze, Malkhaz (GEO) 4 Pts
5. Escriva, Frederic (FRA) 3 Pts
6. Simanovich, Searhei (BLR) 2 Pts
7. Marenkov, Stanislav (KAZ) 0 Pts
8. Gildil, Haydar (TUR) 0 Pts
9. Amolins, Janis (LAT) 0 Pts
10. Getiashvili, Jaba (GEO) 0 Pts
11. Mikkola, Timo (FIN) 0 Pts
12. Iskandorov, Kazimir (RUS) 0 Pts
13. Smotrov, Valery (BLR) 0 Pts
14. Getalo, Sergey (KAZ) 0 Pts
15. Weiss, Udo (GER) 0 Pts
16. Huppin, Stefan (SUI) 0 Pts
17. Pahkala, Jarkko (FIN) 0 Pts
18. Jankauskas, Saulius (LIT) 0 Pts
19. Hadji, Ibrahim (FRA) 0 Pts
20. Kollarovics, Laszlo (HUN) 0 Pts
21. Norov, Jamal (UZB) 0 Pts
22. Durchov, Alexandar (BUL) 0 Pts
23. Revhaug, Arne Ingar (NOR) 0 Pts
24. Varga, Robert (HUN) 0 Pts
25. Carabelli, Lorenzo (ITA) 0 Pts
26. Bambov, Plamen (BUL) 0 Pts
27. Zeiger, Peter (GER) 0 Pts
28. Farka, Martin (CZE) 0 Pts
29. Johannessen, Kenneth (NOR) 0 Pts
30. Back, Staffan (SWE) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 78 Kg
1. Tsakhilov, Taimuraz (RUS) 10 Pts
2. Khubulov, Bondo (RUS) 7 Pts
3. Babayev, Rustam (UKR) 5 Pts
4. Matskevich, Oleg (BLR) 4 Pts
5. Basaran, Tuncay (TUR) 3 Pts
6. Getalo, Yevgeniy (KAZ) 2 Pts
7. Malek, Rastislav (SVK) 0 Pts
8. Humard, Pascal (SUI) 0 Pts
9. Gazzetto, Nicola (ITA) 0 Pts
10. Onder, Dursun (TUR) 0 Pts
11. Riske, Andre (GER) 0 Pts
12. Farka, Toma (CZE) 0 Pts
13. Malakhov, Andrey (KAZ) 0 Pts
14. Chmielewski, Zbigniew (POL) 0 Pts
15. Tatarenko, Vadim (BLR) 0 Pts
16. Torper, Roy-Vidar (NOR) 0 Pts
17. Kunnari, Pasi (FIN) 0 Pts
18. Svaeina, Robin (CZE) 0 Pts
19. Gyulai, Szilveszter (HUN) 0 Pts
20. Hammarstrom, Jonas (SWE) 0 Pts
21. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
22. Budzowski, Rafal (POL) 0 Pts
23. Andersson, Torbjorn (SWE) 0 Pts
24. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts
25. Girard, Pascal (SUI) 0 Pts
26. Ãalak, Marian (SVK) 0 Pts
27. Del Olmo, Carlos (ESP) 0 Pts
28. Yulev, Dimitar (BUL) 0 Pts
29. Schivalocchi, Nicola (ITA) 0 Pts
30. Uusitalo, Kristian (FIN) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 78 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Tsakhilov, Taimuraz (RUS) 7 Pts
3. Khubulov, Bondo (RUS) 5 Pts
4. Humard, Pascal (SUI) 4 Pts
5. Shoshiashvili, Arsen (GEO) 3 Pts
6. Dalak, Marian (SVK) 2 Pts
7. Onder, Dursun (TUR) 0 Pts
8. Kbilashvili, Vano (GEO) 0 Pts
9. Getalo, Yevgeniy (KAZ) 0 Pts
10. Malakhov, Andrey (KAZ) 0 Pts
11. Gazzetto, Nicola (ITA) 0 Pts
12. Girard, Pascal (SUI) 0 Pts
13. Basaran, Tuncay (TUR) 0 Pts
14. Farka, Toma (CZE) 0 Pts
15. Schivalocchi, Nicola (ITA) 0 Pts
16. Tatarenko, Vadim (BLR) 0 Pts
17. Kunnari, Pasi (FIN) 0 Pts
18. Svaeina, Robin (CZE) 0 Pts
19. Andersson, Torbjorn (SWE) 0 Pts
20. Gyulai, Szilveszter (HUN) 0 Pts
21. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
22. Budzowski, Rafal (POL) 0 Pts
23. Del Olmo, Carlos (ESP) 0 Pts
24. Hammarstrom, Jonas (SWE) 0 Pts
25. Ruman, Martin (SVK) 0 Pts
26. Chmielewski, Zbigniew (POL) 0 Pts
27. Torper, Roy-Vidar (NOR) 0 Pts
28. Uusitalo, Kristian (FIN) 0 Pts
29. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts
30. Riske, Andre (GER) 0 Pts
31. Andre, Frederic (BEL) 0 Pts
32. Yulev, Dimitar (BUL) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 86 Kg
1. Nikonov, Dmitry (UKR) 10 Pts
2. Bondaruk, Hrihoriy (UKR) 7 Pts
3. Dobrovie, Radoslav (SVK) 5 Pts
4. Myhaylovsky, Vladimir (BLR) 4 Pts
5. Guatta, Cristian (ITA) 3 Pts
6. Sergel, Searhei (BLR) 2 Pts
7. Korkiakangas, Teijo (FIN) 0 Pts
8. Antonovics, Raimonds (LAT) 0 Pts
9. Eldarov, Abdulla (RUS) 0 Pts
10. Pickup, Neil (GBR) 0 Pts
11. Proprenter, Sigi (AUT) 0 Pts
12. Stronen, Are (NOR) 0 Pts
13. Schneider, Kimon (SUI) 0 Pts
14. Glaz, Igor (KAZ) 0 Pts
15. Svaeina, Rosa (CZE) 0 Pts
16. Kiss, Toma (SVK) 0 Pts
17. Birkeland, Oyvind (NOR) 0 Pts
18. Edel, Achim (GER) 0 Pts
19. Kelemen, Laszlo (HUN) 0 Pts
20. Nozadze, Roin (GEO) 0 Pts
21. Torster, Vilnis (LAT) 0 Pts
22. Kuhfuss, Jurgen (GER) 0 Pts
23. eda, Jiøi (CZE) 0 Pts
24. Kalvys, Edgaras (LIT) 0 Pts
25. Lauko, Richard (HUN) 0 Pts
26. Issa, Aliyev (KAZ) 0 Pts
27. Lindholm, Johnny (SWE) 0 Pts
28. Kaziev, Shurumbi (RUS) 0 Pts
29. Mock, Michel (FRA) 0 Pts
30. Zemp, Michel (SUI) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 86 Kg
1. Eldarov, Abdulla (RUS) 10 Pts
2. Nikonov, Dmitry (UKR) 7 Pts
3. Bondaruk, Hrihoriy (UKR) 5 Pts
4. Pickup, Neil (GBR) 4 Pts
5. Kaziev, Shurumbi (RUS) 3 Pts
6. Myhaylovsky, Vladimir (BLR) 2 Pts
7. Usta, Omer (TUR) 0 Pts
8. Schneider, Kimon (SUI) 0 Pts
9. Guatta, Cristian (ITA) 0 Pts
10. Kuhfuss, Jurgen (GER) 0 Pts
11. Svaeina, Rosa (CZE) 0 Pts
12. Kalvys, Edgaras (LIT) 0 Pts
13. Edel, Achim (GER) 0 Pts
14. Lindholm, Johnny (SWE) 0 Pts
15. Glaz, Igor (KAZ) 0 Pts
16. Thuen, Arne (NOR) 0 Pts
17. Korkiakangas, Teijo (FIN) 0 Pts
18. Zajvald, Boris (SVK) 0 Pts
19. Sergel, Searhei (BLR) 0 Pts
20. Torster, Vilnis (LAT) 0 Pts
21. Zemp, Michel (SUI) 0 Pts
22. Minell, Charlie (SWE) 0 Pts
23. Stronen, Are (NOR) 0 Pts
24. Proprenter, Sigi (AUT) 0 Pts
25. Smeers, Jean-Michel (BEL) 0 Pts
26. Antonovics, Raimonds (LAT) 0 Pts
27. Kelemen, Laszlo (HUN) 0 Pts
28. Mock, Michel (FRA) 0 Pts
29. Dobrovie, Radoslav (SVK) 0 Pts
30. Eda, Jiøi (CZE) 0 Pts
31. Issa, Aliyev (KAZ) 0 Pts
32. Nozadze, Roin (GEO) 0 Pts
33. Stagl, Attila (HUN) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 95 Kg
1. Ivakin, Taras (UKR) 10 Pts
2. Germanus, Jan (SVK) 7 Pts
3. Ivanov, Sergiy (UKR) 5 Pts
4. Tomsons, Normunds (LAT) 4 Pts
5. Kozaev, Aslan (RUS) 3 Pts
6. Lindholm, Johan (SWE) 2 Pts
7. Khramtsov, Eduard (RUS) 0 Pts
8. Biely, Silvan (SUI) 0 Pts
9. Hlubik, Samuel (SVK) 0 Pts
10. Schneider, Gregory (FRA) 0 Pts
11. Studénka, Ale (CZE) 0 Pts
12. Metka, Stefan (GER) 0 Pts
13. Olcay, Tung (TUR) 0 Pts
14. Glowinski, Artur (POL) 0 Pts
15. Turcsanyi, Ferenc (HUN) 0 Pts
16. Moravec, Petr (CZE) 0 Pts
17. Naegel, Jean Georges (FRA) 0 Pts
18. Maiden, Paul (GBR) 0 Pts
19. Buhler, Ueli (SUI) 0 Pts
20. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
21. Varkentin, Alexandr (KAZ) 0 Pts
22. Rodland, Sindre (NOR) 0 Pts
23. Hammerschmidt, Dirk (GER) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 95 Kg
1. Ivakin, Taras (UKR) 10 Pts
2. Kozaev, Aslan (RUS) 7 Pts
3. Lindholm, Johan (SWE) 5 Pts
4. Maiden, Paul (GBR) 4 Pts
5. Rudenko, Taras (RUS) 3 Pts
6. Tomsons, Normunds (LAT) 2 Pts
7. Kreft, Marcin (POL) 0 Pts
8. Biely, Silvan (SUI) 0 Pts
9. Hlubik, Samuel (SVK) 0 Pts
10. Turcsanyi, Ferenc (HUN) 0 Pts
11. Glowinski, Artur (POL) 0 Pts
12. Ivanov, Sergiy (UKR) 0 Pts
13. Olcay, Tung (TUR) 0 Pts
14. Studénka, Aleh (CZE) 0 Pts
15. Rodland, Sindre (NOR) 0 Pts
16. Schneider, Gregory (FRA) 0 Pts
17. Naegel, Jean Georges (FRA) 0 Pts
18. Metka, Stefan (GER) 0 Pts
19. Varkentin, Alexandr (KAZ) 0 Pts
20. Moravec, Petr (CZE) 0 Pts
21. Zangger, Martin (SUI) 0 Pts
22. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
23. Germanus, Jan (SVK) 0 Pts
24. Hammerschmidt, Dirk (GER) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 105 Kg
1. Ibragimov, Ibragim (RUS) 10 Pts
2. Semerenko, Oleksiy (UKR) 7 Pts
3. Litovtsev, Yevhen (UKR) 5 Pts
4. Garcia Damian, Jose (ESP) 4 Pts
5. Schenker, Dirk (GER) 3 Pts
6. Orashvili, Zviad (GEO) 2 Pts
7. Csabai, Attila (HUN) 0 Pts
8. Sonderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
9. Rorbakken, Lars (NOR) 0 Pts
10. Evtyhovich, Boris (BLR) 0 Pts
11. Akkaya, Eyup (TUR) 0 Pts
12. Bibers, Ivars (LAT) 0 Pts
13. Schranz, Helge (GER) 0 Pts
14. Kooaøik, Antonin (CZE) 0 Pts
15. Simsek, Doan (SUI) 0 Pts
16. Duez, Patrick (FRA) 0 Pts
17. Biderbost, Claudio (SUI) 0 Pts
18. Kiss, Jozsef (HUN) 0 Pts
19. Kushlev, Nikolay (BUL) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 105 Kg
1. Ibragimov, Ibragim (RUS) 10 Pts
2. Semerenko, Oleksiy (UKR) 7 Pts
3. Morozov, Mykhaylo (UKR) 5 Pts
4. Schenker, Dirk (GER) 4 Pts
5. Simsek, Doan (SUI) 3 Pts
6. Duez, Patrick (FRA) 2 Pts
7. Farkas, Janos (HUN) 0 Pts
8. Orashvili, Zviad (GEO) 0 Pts
9. Andersson, Lennart (SWE) 0 Pts
10. Garcia Damian, Jose (ESP) 0 Pts
11. Schranz, Helge (GER) 0 Pts
12. Kooaøik, Antonin (CZE) 0 Pts
13. Sonderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
14. Snoeck, Gilbert (BEL) 0 Pts
15. Evtyhovich, Boris (BLR) 0 Pts
16. Csabai, Attila (HUN) 0 Pts
17. Rorbakken, Lars (NOR) 0 Pts
18. Kushlev, Nikolay (BUL) 0 Pts
19. Akkaya, Eyup (TUR) 0 Pts
20. Bibers, Ivars (LAT) 0 Pts
21. Biderbost, Claudio (SUI) 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 105+ Kg
1. Tomaga, Rastilav (SVK) 10 Pts
2. Konoplitskiy, Vezdeslav (BLR) 7 Pts
3. Smisl, August (GER) 5 Pts
4. Leonov, Mykola (UKR) 4 Pts
5. Karkuzaev, Georgy (RUS) 3 Pts
6. Szabo, Csaba (HUN) 2 Pts
7. Abziauri, Merab (GEO) 0 Pts
8. Sonderland, Bjarne (NOR) 0 Pts
9. Sharkov, Andriy (UKR) 0 Pts
10. Urezov, Alexei (RUS) 0 Pts
11. Mazurenko, Igor (POL) 0 Pts
12. Bader, Roy (SUI) 0 Pts
13. Saricali, Yigit (TUR) 0 Pts
14. Romer, Hagen (GER) 0 Pts
15. Glowacki, Slawomir (POL) 0 Pts
16. Kujala, Petri (FIN) 0 Pts
17. Feher, Laszlo (HUN) 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 105+ Kg
1. Voevoda, Alexei (RUS) 10 Pts
2. Karkuzaev, Georgy (RUS) 7 Pts
3. Smisl, August (GER) 5 Pts
4. Tomaga, Rastilav (SVK) 4 Pts
5. Rintapaa, Jarmo (FIN) 3 Pts
6. Bader, Roy (SUI) 2 Pts
7. Abziauri, Merab (GEO) 0 Pts
8. Szabo, Csaba (HUN) 0 Pts
9. Feher, Laszlo (HUN) 0 Pts
10. Kujala, Petri (FIN) 0 Pts
11. Sharkov, Andriy (UKR) 0 Pts
12. Saricali, Yigit (TUR) 0 Pts
13. Sonderland, Bjarne (NOR) 0 Pts
14. Buhler, Ueli (SUI) 0 Pts
15. Mazurenko, Igor (POL) 0 Pts
16. Stensholt, Arnt (NOR) 0 Pts
17. Konoplitskiy, Vezdeslav (BLR) 0 Pts
18. Romer, Hagen (GER) 0 Pts
19. Leonov, Mykola (UKR) 0 Pts
20. Glowacki, Slawomir (POL) 0 Pts
Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke