Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Croatian National Championship 2020

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

CAF official web site    Armwrestling News    Croatian National Championship 2020

Add Armwrestling to favorites
Armwrestling - Homepage

Croatian National Championship 2020

Croatian National Championship 2020

Sinj, Hrvatska 27.-29.6.2020.
Total numbers of competitors:193
Official results: PUSH READ ENTIRE ARTICLE

OPEN LEFT (najboljih 8 svih kategorija)

1. ANDRIJA ŠIMIĆ
2. VIKTORIO SOVIĆ
3. DRAŽEN KOGL
4. MARJAN HARČA

OPEN RIGHT (najboljih 8 svih kategorija)

1. ANDRIJA ŠIMIĆ
2. IVO KRIŽAN
3. VIKTORIO SOVIĆ
4. RINO MAŠIĆ

JUNIOR16 MEN LEFT OPEN
1. BAĐUN ROBERTO. KOR TIGAR
2. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
3. BOŽINOVIĆ CARLLOS. KOR TIGAR

JUNIOR16 MEN RIGHT OPEN
1. BAĐUN ROBERTO. KOR TIGAR
2. BOŽINOVIĆ CARLLOS. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. KRBAVAC PAULO. KOR KING
2. NOVAK DAVID. KOR SPARTANCI
3. ČATARIĆ MATEJ. KOR TIGAR
4. BULAT MATE. KOR SOUTH POWER
5. BIŠKUP GABRIJEL. KOR SPARTANCI
6. ŠKUGOR JAKOV. KOR SOUTH POWER

JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
2. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
3. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
4. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
5. BUDIM MARKO. KOR SAMSON

JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. ČATARIĆ MATEJ. KOR TIGAR
2. NOVAK DAVID. KOR SPARTANCI
3. KRBAVAC PAULO. KOR KING
4. BULAT MATE. KOR SOUTH POWER
5. BIŠKUP GABRIJEL. KOR SPARTANCI
6. ŠKUGOR JAKOV. KOR SOUTH POWER

JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
3. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
4. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
5. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK

SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
3. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
4. KRALJIĆ BONO. KOR GLADIJATOR
5. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
6. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
7. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
8. JELIĆ FRAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN LEFT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
3. DROKAN MISLAV. KOR TIGAR
4. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
5. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
7. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
8. VUKIĆ FRANKO. KOR SOUTH POWER
9. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN LEFT 95
1. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
2. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
3. BRKIĆ DANIJEL. KOR SAMSON
4. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
5. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
6. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
7. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
8. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
9. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA

SENIOR MEN LEFT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. HARČA MARJAN. KOR TIGAR
3. KOGL MARKO. KOR TIGAR
4. MARINKOVIĆ NINO. KOR GLADIJATOR
5. ŠITUM ANTE. KOR SOUTH POWER
6. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
7. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
8. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE

SENIOR MEN LEFT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR KING
2. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
3. RAGUŽ ANDRIJA. KOR SPARTANCI
4. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
5. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
6. FIŠTER PHILLIP. KOR SPARTANCI
7. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
8. SAVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR

SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85
1. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
2. GOMERČIĆ IVAN. KOR KING
3. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
4. TOLIĆ KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
5. BARAN LEON. KOR SAMSON
6. GRABAR MATIJA. KOR SPARTANCI
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85+
1. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
2. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
3. MARTINIĆ TONI. KOR SOUTH POWER
4. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
5. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
8. JANKOVIĆ FILIP. KOR SOUTH POWER
9. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
10. MORINA ARIAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN RIGHT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
3. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
4. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
5. JELIĆ FRAN. KOR GLADIJATOR
6. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
7. KRALJIĆ BONO. KOR GLADIJATOR
8. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
9. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

SENIOR MEN RIGHT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
3. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
4. DROKAN MISLAV. KOR TIGAR
5. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
6. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
7. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
8. VUKIĆ FRANKO. KOR SOUTH POWER
9. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR MEN RIGHT 95
1. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
2. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
3. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
4. BRKIĆ DANIJEL. KOR SAMSON
5. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
6. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
7. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
8. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
9. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA

SENIOR MEN RIGHT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. KOGL MARKO. KOR TIGAR
3. HARČA MARJAN. KOR TIGAR
4. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
5. MARINKOVIĆ NINO. KOR GLADIJATOR
6. ŠITUM ANTE. KOR SOUTH POWER
7. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
8. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE

SENIOR MEN RIGHT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR KING
2. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
3. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
4. RAGUŽ ANDRIJA. KOR SPARTANCI
5. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
6. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. SAVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
8. FIŠTER PHILLIP. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85
1. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
2. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
3. GOMERČIĆ IVAN. KOR KING
4. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
5. BARAN LEON. KOR SAMSON
6. TOLIĆ KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
8. GRABAR MATIJA. KOR SPARTANCI

SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85+
1. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
2. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
3. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
4. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
5. MARTINIĆ TONI. KOR SOUTH POWER
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
8. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
9. JANKOVIĆ FILIP. KOR SOUTH POWER
10. MORINA ARIAN. KOR GLADIJATOR

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
2. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ MIRELA. KOR KING
4. EMINA JELUŠIĆ. KOR TROJANCI
5. SABINA BOGUNOVIĆ. KOR SPARTANCI
6. BARBARA VAJENTIĆ. KOR GLADIJATOR
7. LUCIJA NIĆENO. KOR SPARTANCI
8. MATEA BURIGO. KOR SPARTANCI

SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ MIRELA. KOR KING
4. SABINA BOGUNOVIĆ. KOR SPARTANCI
5. EMINA JELUŠIĆ. KOR TROJANCI
6. BARBARA VAJENTIĆ. KOR GLADIJATOR
7. MATEA BURIGO. KOR SPARTANCI
8. LUCIJA NIĆENO. KOR SPARTANCI

DISABLED MEN LEFT STAJAĆE OPEN
1. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
2. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
3. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
4. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
5. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

DISABLED MEN RIGHT STAJAĆE OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
3. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
4. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
5. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA

DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

Tiffany studio
WMD
Croatian National Championship 2020

02/07/2020. - Croatian National Championship 2020

Sinj, Hrvatska 27.-29.6.2020. Total numbers of competitors:193 Official results: PUSH…
Croatian National Championship 2020 Sinj, Croatia

24/05/2020. - Croatian National Championship 2020 Sinj, Croatia

28th of June 2020 more then 200 Competitors will be…
Armwrestling RSS Feed Digg Armwrestling Armwrestling on Delicious Armwrestling on YouTube Share Armwrestling on Facebook Twitt Armwrestling