Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Results of Onlymenstuff Armwrestling tournament in Zagreb, 7.-9.10.2011.

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

CAF official web site    Armwrestling News    Results of Onlymenstuff Armwrestling tournament in Zagreb, 7.-9.10.2011.

Add Armwrestling to favorites
Armwrestling - Homepage

Results of Onlymenstuff Armwrestling tournament in Zagreb, 7.-9.10.2011.

Results of Onlymenstuff Armwrestling tournament in Zagreb, 7.-9.10.2011.

Klick below for the results of the Onlymenstuff tournament

Onlymenstuff - Westgate centar, 7.-9.10..2011., 7 COUNTRIES, 40 COMPETITORS

7
.9.2011. PETAK


AMATEUR TOURNAMENT FOR VISITORS


-90KG - Azzaro Mujić ( 8 natjecatelja)
+90 kg - Dubravko Salajec ( 7 natjecatelja)
žene - Jolanda Jurjević (6 natjecateljica)



PROFESIONAL TOURNAMENT


17:00 sati
1. Kogl (Cro) – Scherer(Sweis) – LIJEVA RUKA - 2:4
2. Ćuk (Cro) – Delidzhakov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
3. Jelić (Cro) – Hezer ( Kosovo) – LIJEVA RUKA - 4:2
4. Lenče (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
5. Jagarčec (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA - 2:4
6. Mustapić (Cro) - Ivanov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6

18:00 sati
7. Sović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
8. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – LIJEVA RUKA - 6:0
9. Poleš (Cro) – Čočić (Cro) – DESNA RUKA - 5:1
10. Bregović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
11. Ostojić (Cro) – Olujić (Cro) – DESNA RUKA - 0:6
12. Križan (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0

19:00 sati
13. Benko (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA - 6:0
14. Pavlović (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6
15. Zuber (Cro) – Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
16. Mujić (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA - 4:2
17. Jagarčec (Cro) – Burušić (Cro) – LIJEVA RUKA - 1:5
18. Lenče (Cro) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6

20:00 sati
19. Delidzhakov (Bul) – Kogl (Cro) – LIJEVA RUKA - 6:0
20. Lengarov (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
21. Čočić (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 0:6
22. Mašić (Cro) – Pavlović (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
23. Benko (Cro) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA - 6:0
24. Sović (Cro) – Bregović (Cro) – DESNA RUKA - 1:5

21:00 sati
25. Ostojić (Cro) – Petkov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6
26. Križan (Cro) - Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
27. Ćuk (Cro) – Mustagrudić (BIH) – LIJEVA RUKA - 0:6
28. Glidžić (Srb) - Petkov(Bul) - DESNA RUKA - 0:3

 


8.9.2011. SUBOTA

Amaterski turnir za posjetitelje

-90 kg 1. mjesto - Tomislav Vlašić (22 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Dubravko Salajec (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (10 natjecateljica)

17:00 sati
1. Jagarčec (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA 1:5
2. Petkov (Bul) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1
3. Bećar (BIH) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA 4:2
4. Poleš (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA 0:6
5. Mujić (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA 6:0
6. Sović (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6

18:00 sati
7. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
8. Burušić (Cro) – Benko (Cro) – DESNA RUKA 4:2
9. Mustapić (Cro) – M. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
10. Kogl (Cro) – Jelić (Cro) – LIJEVA RUKA 2:4
11. Lenče (Cro) – Zuber (Cro) – LIJEVA RUKA 5:1
12. Poleš (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 1:5

19:00 sati
13. Mujić (Cro) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
14. Mustapić (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
15. Ostojić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 4:2
16. Burušić (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA 3:3
17. Sović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 6:0
18. Bregović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0

20:00 sati
19. Zuber (Cro) – Lengarov (Bul) – DESNA RUKA 1:5
20. Pavlović (Srb) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 3:3
21. Olujić (Cro) – Petkov (Bul) – LIJEVA RUKA 2:4
22. Križan (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
23. Jelić (Cro) – Scherer (Sweis) – LIJEVA RUKA 6:0
24. Ćuk (Cro) – Hezer (Kosovo) – LIJEVA RUKA 0:6 - povreda Ćuk

21:00
25. Hezer (Kos) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
26. Olujić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1


ZAVRŠNI MEČEVI U RAZLIČITIM KATEGORIJAMA
27. Mašić (Cro) +110kg – Lengarov (Bul) -85kg – LIJEVA RUKA 0:6
28. Glidžić (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA 3:3
29. Mašić, Bećar i Mujić - Lengarov (Bul) -85 kg - DESNA RUKA - 0:6
30. Pavlović,Jelić,Mustapić i Sović - Ivanov (Bul) 1:5
 

GLAVNI SUCI: David Shead (U.K.) i Hristo Delidzhakov (Bul)
POMOĆNI SUCI: Bruno Klasić (Cro) i Andrija Tkalec (Cro)

 


NEDJELJA, 9.10.2011. Amaterski turnir za posjetitelje - nagrada po 1000 kuna

-90 kg 1. mjesto - Azzaro Mujić (28 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Andrija Raguž (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (8 natjecateljica)   

Tiffany studio
WMD
Lazarev megdan 2019 Trstenik, Srbija

16/12/2019. - Lazarev megdan 2019 Trstenik, Srbija

29th of November to 1st of December 2019 Armfigt supermatches…
World Armwrestling Champiopnship 2019 Constanta, Romania

16/12/2019. - World Armwrestling Champiopnship 2019 Constanta, Romania

Great success of the Kogl family. Drazen won gold and…
Armwrestling RSS Feed Digg Armwrestling Armwrestling on Delicious Armwrestling on YouTube Share Armwrestling on Facebook Twitt Armwrestling