Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Croatian National Championship 2019

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

CAF official web site    Armwrestling News    Croatian National Championship 2019

Add Armwrestling to favorites
Armwrestling - Homepage

Croatian National Championship 2019

Croatian National Championship 2019

10th of March 2019    

Sinj, Croatia

184 competitors

Official results:

PUSH "READ ENTIRE ARTICLE"

JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
2. ŠPORČIĆ KARLO. SHARK
3. ČATARIĆ MATEJ. TIGAR
4. NOVAK DAVID. SPARTANCI
5. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
6. LOVRIĆ DUJE. SOUTH POWER


JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
2. FILIPAN IVAN. TIGAR
3. JELIĆ FRAN. GLADIJATOR


JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
2. ŠPORČIĆ KARLO. SHARK
3. NOVAK DAVID. SPARTANCI
4. LOVRIĆ DUJE. SOUTH POWER
5. ČATARIĆ MATEJ. TIGAR
6. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR


JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
2. FILIPAN IVAN. TIGAR
3. JELIĆ FRAN. GLADIJATOR


SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. PANCER ANTUN. SAMSON
3. KRALJ IVAN. TIGAR
4. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. MUŠIĆ MARKO. SPLIT
7. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
8. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
9. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA
10. KOCIJANOVIĆ ADAM. SAMSON


SENIOR MEN LEFT 85
1. KOLAK ANTONIO. SHARK
2. PALADA LUKA. GLADIJATOR
3. DROKAN MISLAV. TIGAR
4. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
5. DOGAN IVAN. SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
7. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
8. KLETEČKI IVAN. TIGAR
9. STOJEVIĆ ŽELJKO. SPARTANCI
10. ANĐELIĆ IVAN. SPLIT
11. NOBILO NIKO, GLADIJATOR


SENIOR MEN LEFT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. SEMREN JOSIP. SPLIT
3. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
4. BRKIĆ DANIJEL. SAMSON
5. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
6. KROLO KREŠIMIR. SPARTANCI
7. VLAHO IVAN. SPLIT
8. HLEVNJAK BORNA. GLADIJATOR
9. ZRMANJAC BORIS. ILICA


SENIOR MEN LEFT 105
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KING
2. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
3. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
4. MARINKOVIĆ NINO. GLADIJATOR
5. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
6. KRIŠTO ANTE. MUSE
7. OPAČAK JOSIP, GLADIJATOR
8. JAKOVAC ALEKSANDAR, SPARTANCI


SENIOR MEN LEFT 105+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
4. VRDOLJAK ANTE. MUSE
5. FIŠTER PHILLIP. GLADIJATOR
6. VRANJEŠ JOSIP. KING
7. ZOVKO IVAN. SPLIT
8. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR


SENIOR MEN LEFT OPEN

1. ŠIMIĆ ANDRIJA, KING

2. KOGL DRAŽEN, TIGAR
3. KOLAK ANTONIO, SHARK


SENIOR MEN LEFT POČETNICI
1. FRANCKI PETAR. SPARTANCI
2. VRANJEŠ JOSIP. KING
3. HUSANOVIĆ AMIL. SHARK
3. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
5. SEMREN JOSIP. SPLIT
6. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
7. VLAHO IVAN. SPLIT
8. BAN VLADO. SHARK
9. TANFARA NIKOLA. SPLIT
10. GRBAC SEBASTIAN. SHARK
11. DAMIŠ MARTIN. SHARK
12. ZOVKO IVAN. SPLIT
13. MRVOŠ MARKO. SHARK
14. PRODAN FILIP. SHARK
15. ERIĆ FRANJO. SPLIT
16. ALABURIĆ VID VICKO. KING
17. ČUPIĆ IVAN. SOUTH POWER
18. SIMUNIĆ GABRIEL. SOUTH POWER
19. BAGARIĆ TOMISLAV. GLADIJATOR
20. KOPRČINA IVAN. SPLIT

 

SENIOR MEN RIGHT 75
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
3. KOGL DRAŽEN. TIGAR
4. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
5. PANCER ANTUN. SAMSON
6. KOCIJANOVIĆ ADAM. SAMSON
7. MUŠIĆ MARKO. SPLIT
8. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA
9. VUJAKOVIĆ MARKO. GLADIJATOR
10. SKELIN TONI. SPARTANCI


SENIOR MEN RIGHT 85
1. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
2. DROKAN MISLAV. TIGAR
3. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
4. KOLAK ANTONIO. SHARK
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. ANĐELIĆ IVAN. SPLIT
7. DOGAN IVAN. SPARTANCI
8. KLETEČKI IVAN. TIGAR
9. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
10. STOJEVIĆ ŽELJKO. SPARTANCI
11. NOBILO NIKO, GLADIJATOR


SENIOR MEN RIGHT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. KROLO KREŠIMIR. SPARTANCI
3. FRANCKI- NOVAK JOSIP. SPARTANCI
4. SEMREN JOSIP. SPLIT
5. BRKIĆ DANIJEL. SAMSON
6. ZRMANJAC BORIS. ILICA
7. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM


SENIOR MEN RIGHT 105
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KING
2. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
3. KRIŠTO ANTE. MUSE
4. MARINKOVIĆ NINO. GLADIJATOR
5. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. OPAČAK JOSIP, GLADIJATOR
8. JAKOVAC ALEKSANDAR, SPARTANCI


SENIOR MEN RIGHT 105+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. RAGUŽ ANDRIJA. SPARTANCI
4. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
5. FIŠTER PHILLIP. GLADIJATOR
6. VRANJEŠ JOSIP. KING
7. VRDOLJAK ANTE. MUSE
8. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
9. ZOVKO IVAN. SPLIT


SENIOR MEN RIGHT OPEN

1. ŠIMIĆ ANDRIJA, KING
2. FRANCKI NOVAK JOSIP, SPARTANCI
3. ŠPOLJARIĆ DENIS, SHARK
4. RAGUŽ ANDRIJA, SPARTANCI


SENIOR MEN RIGHT POČETNICI
1. SEMREN JOSIP. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. KING
3. ANDAČIĆ MARIO. SPLIT
4. CEROVSKI HRVOJE. GLADIJATOR
5. HUSANOVIĆ AMIL. SHARK
6. PRODAN FILIP. SHARK
7. FRANCKI PETAR. SPARTANCI
8. GRBAC SEBASTIAN. SHARK
9. TANFARA NIKOLA. SPLIT
10. ZOVKO IVAN. SPLIT
11. BAGARIĆ TOMISLAV. GLADIJATOR
12. ČUPIĆ IVAN. SOUTH POWER
13. BAN VLADO. SHARK
14. KOPRČINA IVAN. SPLIT
15. VLAHO IVAN. SPLIT
16. ERIĆ FRANJO. SPLIT
17. ALABURIĆ VID VICKO. KING
18. DAMIŠ MARTIN. SHARK
19. MRVOŠ MARKO. SHARK
20. SIMUNIĆ GABRIEL. SOUTH POWER


DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
3. HAJDIN BOJAN. DUBRAVA
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA


DISABLED MEN LEFT STOJEĆE
1. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. ILICA
3. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA


DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. TREŠNJEVKA
2. HAJDIN BOJAN. DUBRAVA
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA


DISABLED MEN RIGHT STOJEĆE
1. DROKAN LUKA. TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. ILICA
3. POSAVEC DOMAGOJ. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. ILICA


SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
2. KOGL MIHAELA. TIGAR
3. ČERINA ŽELJKA. SPLIT
4. JELUŠIĆ EMINA. KING
5. CVITKOVIĆ ANTONIJA. SAMSON
6. MAROVIĆ JELENA, SPLIT
7. NIČENO LUCIJA, SPARTANCI
8. HLEVNJAK BARBARA, GLADIJATOR
9. KORDOŠ VLATKA, SPLIT


SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
3. ČERINA ŽELJKA. SPLIT
4. CVITKOVIĆ ANTONIJA. SAMSON
5. JELUŠIĆ EMINA. KING
6. MAROVIĆ JELENA, SPLIT
7. NIČENO LUCIJA, SPARTANCI
8. HLEVNJAK BARBARA, GLADIJATOR
9. KORDOŠ VLATKA, SPLIT

Tiffany studio
WMD
Judgement day 2019

26/10/2019. - Judgement day 2019

11th to 13th of October Budapest, Hungary Croatian competitors won…
Sport fest 2019

26/10/2019. - Sport fest 2019

Sport Fest is a sport fair, but also much more…
Armwrestling RSS Feed Digg Armwrestling Armwrestling on Delicious Armwrestling on YouTube Share Armwrestling on Facebook Twitt Armwrestling