Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Tiffany studio 2010. - rezultati:

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Tiffany studio 2010. - rezultati:

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Tiffany studio 2010. - rezultati:

Tiffany studio 2010. - rezultati:

           

 

                                                                                 

 

Hrvatski savez za obaranje ruke

Medulićeva 2

10000 Zagreb

28.11.2010.

         

 

                                                                                                               

Tiffany studio 2010 

 

 

            Ukupno natjecatelja : 183

            Desna ruka : 122

            Lijeva ruka : 61

 

        

         LIJEVA RUKA:

 

-70 kg

           

  1. Ethem Mustagrudić (BIH)
  2. Ivan Lukačić (Cro)
  3. Dino Čerkezović (Cro)
  4. Mate Nosić (Cro)
  5. Hilmija Jakupović (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Plamen Dimitrov (Bul)
  2. Mario Škarica (Cro)
  3. Petar Jelić (Cro)
  4. Josip Burušić (Cro)
  5. Augustin Mazarekić (Cro)

 

-90 kg

 

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Tode Minoski (Mac)
  3. Ivan Mustapić (Cro)
  4. Ivo Višević (Cro)
  5. Mladen Tomić (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Josip Poleš (Cro)
  2. Salem Šahinović (BIH)
  3. Dubravko Salajec (Cro)
  4. Josip Bregović (Cro)
  5. Mate Barišić (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Marin Pantaleev (Bul)
  2. Robert Bogdan (Hun)
  3. Zoltan Kozma (Srb)
  4. Zlatko Olujić (Cro)
  5. Miroslav Budimir (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Antonio Mašić (Cro)
  2. Nermin Smajlović (BIH)
  3. Ivan Glidžić (Srb)
  4. Tomislav Lopac (Cro)
  5. Darko Pavlović (Srb)

 

OPEN KATEGORIJA

           

Pobjednik: Marin Pantaleev

 

 

 

DESNA RUKA:              

 

-70 kg

           

  1. Marko Velevski (Mac)
  2. Sandro Jagarčec (Cro)
  3. Leon Filić (Cro)
  4. Ethem Mustagrudić (BIH)
  5. Ivan Šikić (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Hristo Delidzhakov (Bul)
  2. Plamen Dimitrov (Bul)
  3. Mario Škarica (Cro)
  4. Azadino Mujić (Cro)
  5. Frano Jelić (Cro)

 

-90 kg

           

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Ivan Mustapić (Cro)
  3. Dragan Stojchevski (Mac)
  4. Tode Minoski (Mac)
  5. Andrija Tkalec (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Viktorio Sović (Cro)
  2. Salem Šahinović (BIH)
  3. Željko Dželalija (Cro)
  4. Josip Bregović (Cro)
  5. Josip Poleš (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Robert Bogdan (Hun)
  2. Zlatko Olujić (Cro)
  3. Sufret Čočić (Cro)
  4. Emir Islami (Cro)
  5. Sebastijan Mašić (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Gyorgy Szasz (Hun)
  2. Antonio Mašić (Cro)
  3. Marin Pantaleev (Bul)
  4. Nermin Smajlović (BIH)
  5. Ivan Glidžić (Srb)

 

OPEN KATEGORIJA

           

Pobjednik: Gyorgy Szasz

 

                                                                          

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup Judgement Day 2017

16/10/2017. - Svjetski kup Judgement Day 2017

VELIKI MEĐUNARODNI USPJEH! Na Svjetskom kupu u Mađarskoj, Hrvatska je…
Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

08/10/2017. - Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

Zagreb, Hrvatska 5.-8.10.2017. Četverodnevna prezentacija obaranja ruke uspješno je održana…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke