Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Rezultati Onlymenstuff međunarodnog natjecanja u obaranju ruke 7.-9.10.2011. Westgate centar Zagreb

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Rezultati Onlymenstuff međunarodnog natjecanja u obaranju ruke 7.-9.10.2011. Westgate centar Zagreb

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Rezultati Onlymenstuff međunarodnog natjecanja u obaranju ruke 7.-9.10.2011. Westgate centar Zagreb

Rezultati Onlymenstuff međunarodnog natjecanja u obaranju ruke 7.-9.10.2011. Westgate centar Zagreb

Klikni dolje za rezultate Onlymenstuff turnira

Onlymenstuff - Westgate centar, 7.10.2011. PRVI DAN PROFESIONALNOG TURNIRA, 7 DRŽAVA

 

7.9.2011. PETAK ( prvi dan)


AMATERSKI TURNIR ZA POSJETITELJE - NAGRADA 500 KUNA

-90KG - Azzaro Mujić ( 8 natjecatelja)
+90 kg - Dubravko Salajec ( 7 natjecatelja)
žene - Jolanda Jurjević (6 natjecateljica)


PROFESIONALNI TURNIR

17:00 sati
1. Kogl (Cro) – Scherer(Sweis) – LIJEVA RUKA - 2:4
2. Ćuk (Cro) – Delidzhakov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
3. Jelić (Cro) – Hezer ( Kosovo) – LIJEVA RUKA - 4:2
4. Lenče (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
5. Jagarčec (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA - 2:4
6. Mustapić (Cro) - Ivanov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6

18:00 sati
7. Sović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
8. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – LIJEVA RUKA - 6:0
9. Poleš (Cro) – Čočić (Cro) – DESNA RUKA - 5:1
10. Bregović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
11. Ostojić (Cro) – Olujić (Cro) – DESNA RUKA - 0:6
12. Križan (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0

19:00 sati
13. Benko (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA - 6:0
14. Pavlović (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6
15. Zuber (Cro) – Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
16. Mujić (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA - 4:2
17. Jagarčec (Cro) – Burušić (Cro) – LIJEVA RUKA - 1:5
18. Lenče (Cro) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6

20:00 sati
19. Delidzhakov (Bul) – Kogl (Cro) – LIJEVA RUKA - 6:0
20. Lengarov (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
21. Čočić (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 0:6
22. Mašić (Cro) – Pavlović (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
23. Benko (Cro) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA - 6:0
24. Sović (Cro) – Bregović (Cro) – DESNA RUKA - 1:5

21:00 sati
25. Ostojić (Cro) – Petkov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6
26. Križan (Cro) - Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
27. Ćuk (Cro) – Mustagrudić (BIH) – LIJEVA RUKA - 0:6
28. Glidžić (Srb) - Petkov(Bul) - DESNA RUKA - 0:3

 

8.9.2011. SUBOTA

Amaterski turnir za posjetitelje - NAGRADA 500 KUNA

-90 kg 1. mjesto - Tomislav Vlašić (22 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Dubravko Salajec (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (10 natjecateljica)


PROFESIONALNI TURNIR
PROFESIONALNI TURNIR


17:00 sati
1. Jagarčec (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA 1:5
2. Petkov (Bul) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1
3. Bećar (BIH) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA 4:2
4. Poleš (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA 0:6
5. Mujić (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA 6:0
6. Sović (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6

18:00 sati
7. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
8. Burušić (Cro) – Benko (Cro) – DESNA RUKA 4:2
9. Mustapić (Cro) – M. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
10. Kogl (Cro) – Jelić (Cro) – LIJEVA RUKA 2:4
11. Lenče (Cro) – Zuber (Cro) – LIJEVA RUKA 5:1
12. Poleš (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 1:5

19:00 sati
13. Mujić (Cro) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
14. Mustapić (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
15. Ostojić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 4:2
16. Burušić (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA 3:3
17. Sović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 6:0
18. Bregović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0

20:00 sati
19. Zuber (Cro) – Lengarov (Bul) – DESNA RUKA 1:5
20. Pavlović (Srb) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 3:3
21. Olujić (Cro) – Petkov (Bul) – LIJEVA RUKA 2:4
22. Križan (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
23. Jelić (Cro) – Scherer (Sweis) – LIJEVA RUKA 6:0
24. Ćuk (Cro) – Hezer (Kosovo) – LIJEVA RUKA 0:6 - povreda Ćuk

21:00
25. Hezer (Kos) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
26. Olujić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1


ZAVRŠNI MEČEVI U RAZLIČITIM KATEGORIJAMA
27. Mašić (Cro) +110kg – Lengarov (Bul) -85kg – LIJEVA RUKA 0:6
28. Glidžić (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA 3:3
29. Mašić, Bećar i Mujić - Lengarov (Bul) -85 kg - DESNA RUKA - 0:6
30. Pavlović,Jelić,Mustapić i Sović - Ivanov (Bul) 1:5





GLAVNI SUCI: David Shead (U.K.) i Hristo Delidzhakov (Bul)
POMOĆNI SUCI: Bruno Klasić (Cro) i Andrija Tkalec (Cro)
 


NEDJELJA, 9.10.2011. Amaterski turnir za posjetitelje - nagrada po 1000 kuna
 
-90 kg 1. mjesto - Azzaro Mujić (28 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Andrija Raguž (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (8 natjecateljica)

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

06/07/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

2.7.2017. Hotel Westin, Zagreb, Hrvatska 199 natjecatelja, 18 država Službeni…
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke