Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Hrvatski savez za obaranje ruke

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski
Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Tiffany studio 2010. - rezultati:

Tiffany studio 2010. - rezultati:

           

 

                                                                                 

 

Hrvatski savez za obaranje ruke

Medulićeva 2

10000 Zagreb

28.11.2010.

         

 

                                                                                                               

Tiffany studio 2010 

 

 

            Ukupno natjecatelja : 183

            Desna ruka : 122

            Lijeva ruka : 61

 

        

         LIJEVA RUKA:

 

-70 kg

           

  1. Ethem Mustagrudić (BIH)
  2. Ivan Lukačić (Cro)
  3. Dino Čerkezović (Cro)
  4. Mate Nosić (Cro)
  5. Hilmija Jakupović (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Plamen Dimitrov (Bul)
  2. Mario Škarica (Cro)
  3. Petar Jelić (Cro)
  4. Josip Burušić (Cro)
  5. Augustin Mazarekić (Cro)

 

-90 kg

 

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Tode Minoski (Mac)
  3. Ivan Mustapić (Cro)
  4. Ivo Višević (Cro)
  5. Mladen Tomić (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Josip Poleš (Cro)
  2. Salem Šahinović (BIH)
  3. Dubravko Salajec (Cro)
  4. Josip Bregović (Cro)
  5. Mate Barišić (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Marin Pantaleev (Bul)
  2. Robert Bogdan (Hun)
  3. Zoltan Kozma (Srb)
  4. Zlatko Olujić (Cro)
  5. Miroslav Budimir (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Antonio Mašić (Cro)
  2. Nermin Smajlović (BIH)
  3. Ivan Glidžić (Srb)
  4. Tomislav Lopac (Cro)
  5. Darko Pavlović (Srb)

 

OPEN KATEGORIJA

           

Pobjednik: Marin Pantaleev

 

 

 

DESNA RUKA:              

 

-70 kg

           

  1. Marko Velevski (Mac)
  2. Sandro Jagarčec (Cro)
  3. Leon Filić (Cro)
  4. Ethem Mustagrudić (BIH)
  5. Ivan Šikić (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Hristo Delidzhakov (Bul)
  2. Plamen Dimitrov (Bul)
  3. Mario Škarica (Cro)
  4. Azadino Mujić (Cro)
  5. Frano Jelić (Cro)

 

-90 kg

           

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Ivan Mustapić (Cro)
  3. Dragan Stojchevski (Mac)
  4. Tode Minoski (Mac)
  5. Andrija Tkalec (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Viktorio Sović (Cro)
  2. Salem Šahinović (BIH)
  3. Željko Dželalija (Cro)
  4. Josip Bregović (Cro)
  5. Josip Poleš (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Robert Bogdan (Hun)
  2. Zlatko Olujić (Cro)
  3. Sufret Čočić (Cro)
  4. Emir Islami (Cro)
  5. Sebastijan Mašić (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Gyorgy Szasz (Hun)
  2. Antonio Mašić (Cro)
  3. Marin Pantaleev (Bul)
  4. Nermin Smajlović (BIH)
  5. Ivan Glidžić (Srb)

 

OPEN KATEGORIJA

           

Pobjednik: Gyorgy Szasz

 

                                                                          

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

06/07/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

2.7.2017. Hotel Westin, Zagreb, Hrvatska 199 natjecatelja, 18 država Službeni…
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke