Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XIV. Europsko prvenstvo 21.06.2004. Gdynia, Poljska

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Povijest obaranja ruke    XIV. Europsko prvenstvo 21.06.2004. Gdynia, Poljska

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XIV. Europsko prvenstvo 21.06.2004. Gdynia, Poljska

Disabled Woman Left 60 Kg
1. Filiz Tazan, TUR 10 Pts
2. Serpil Sayil, TUR 7 Pts
 
Disabled Woman Right 60 Kg
1. Filiz Tazan, TUR 10 Pts
2. Serpil Sayil, TUR 7 Pts
 
Disabled Woman Left +60 Kg
1. Zinaida Emlina, RUS 10 Pts
2. Ayse Karaca, TUR 7 Pts
3. Svetlana Tichinina, RUS 5 Pts
 
Disabled Woman Right +60 Kg
1. Zinaida Emlina, RUS 10 Pts
2. Svetlana Tichinina, RUS 7 Pts
3. Ayse Karaca, TUR 5 Pts
 
Disabled Man Left 60 Kg
1. Sharapov Mirzakhio, UZB 10 Pts
2. Magomedov Tagir, RUS 7 Pts
3. Roman Sedykh, RUS 5 Pts
4. Alexei Kouznetsov, RUS 4 Pts
5. Gokhan Galisirisci, TUR 3 Pts
6. Petr Davydov, RUS 2 Pts
7. £ukasz Kowalczyk, POL 0 Pts
8. Emil Skotnicki, POL 0 Pts
9. Karol Ludwik, POL 0 Pts
 
Disabled Man Right 60 Kg
1. Gokhan Galisirisci, TUR 10 Pts
2. Tagir Magomedor, RUS 7 Pts
3. Roman Sedykh, RUS 5 Pts
4. Petr Davydov, RUS 4 Pts
5. £ukasz Kowalczyk, POL 3 Pts
6. Alexei Kouznetsov, RUS 2 Pts
7. Karol Ludwik, POL 0 Pts
 
Disabled Man Left 75 Kg
1. Viktar Bratchenia, BLR 10 Pts
2. Ruslan Mamedov, RUS 7 Pts
3. Vadym Krasov, UKR 5 Pts
4. Yasin Urmun, TUR 4 Pts
5. SauliusJankauskas, LIT 3 Pts
6. Martin Zabojnik, CZE 2 Pts
7. Nurettin Yuksel, TUR 0 Pts
8. Sergey Volkhovskiy, RUS 0 Pts
9. Konrad Krawczuk, POL 0 Pts
10. Arthur Haltvik, NOR 0 Pts
11. Ruslan Zinyatullin, RUS 0 Pts
 
Disabled Man Right 75 Kg
1. Nurettin Yuksel, TUR 10 Pts
2. Ruslan Mamedov, RUS 7 Pts
3. Yasin Urman, TUR 5 Pts
4. Viktar Brachtenia, BLR 4 Pts
5. Vadym Krasov, UKR 3 Pts
6. Sergey Volkhovskiy, RUS 2 Pts
7. Saulius Jankauskas, LIT 0 Pts
8. Martin Zabojnik, CZE 0 Pts
9. Konrad Krawczuk, POL 0 Pts
10. Arhtur Haltvik, NOR 0 Pts
11. Ruslan Zinyatullin, RUS 0 Pts
 
Disabled Man Left 90 Kg
1. Vladimir Makarishev, RUS 10 Pts
2. Andrey Nikulin, RUS 7 Pts
3. Caglar Erkorkmaz, TUR 5 Pts
4. Maciej Tomko, POL 4 Pts
 
Disabled Man Right 90 Kg
1. Andrey Nikulin, RUS 10 Pts
2. Vladimir Makarishev, RUS 7 Pts
3. Caglar Erkorkmaz, TUR 5 Pts
4. Maciej Tomko, POL 4 Pts
5. Kurt Itin, SWI 3 Pts
6. Kaspars Gaurgurnis, LAT 2 Pts
 
Disabled Man Left +90 Kg
1. Igor Doubovski, RUS 10 Pts
2. Sureyya Ayce, TUR 7 Pts
3. Genady Makhotin, RUS 5 Pts
4. Dariusz Gabrynowicz, POL 4 Pts
5. Mustafa Dinleyici, TUR 3 Pts
6. Yevgen Soloshchenko, UKR 2 Pts
7. Juris Tomson, LAT 0 Pts
8. Janusz Kopeæ, POL 0 Pts
9.Christian Reichmann, GER 0 Pts
 
Disabled Man Right +90 Kg
1. Igor Doubovski, RUS 10 Pts
2. Mustafa Dinleyici, TUR 7 Pts
3. Sureyya Ayce, TUR 5 Pts
4. Genady Makhotin, RUS 4 Pts
5. Dariusz Gabrynowicz, POL 3 Pts
6. Juris Tomson, LAT 2 Pts
7. Yevgen Soloshchenko, UKR 0 Pts
8. Janusz Kopeæ, POL 0 Pts
9. Christian Reichmann, GER 0 Pts
 
Masters Woman Left 60 Kg
1. Vilija Parnarauskiene, LIT 10 Pts
2. Olga Orekhova, RUS 7 Pts
3. Tatiana Onanova, RUS 5 Pts
4. Satu Malleus, FIN 4 Pts
5. Katerina Pruchova, CZE 3 Pts
 
Masters Woman Right 60 Kg
1. Vilija Parnarauskiene, LIT 10 Pts
2. Tatiana Onanova , RUS 7 Pts
3. Olga Orekhova, RUS 5 Pts
4. Satu Malleus, FIN 4 Pts
5. Katerina Pruchova, CZE 3 Pts
 
Masters Woman Left 70 Kg
1. Zinaida Emlina, RUS 10 Pts
 
Masters Woman Right 70 Kg
1. Zinaida Emlina, RUS 10 Pts
 
Masters Woman Left 80 Kg
1. Vija Berke, LAT 10 Pts
2. Zinaida Kubasova, RUS 7 Pts
 
Masters Woman Right 80 Kg
1. Zinaida Kubasova, RUS 10 Pts
2. Vija Berke, LAT 7 Pts
 
Masters Woman Left +80 Kg
1. Marharyata Smirnova, BLR 10 Pts
2. Mie Larson, SWE 7 Pts
 
Masters Woman Right +80 Kg
1. Marharyata Smirnova, BLR 10 Pts
2. Mie Larson, SWE 7 Pts
3. Svetlana Tichinina, RUS 5 Pts
 
Masters Man Left 70 Kg
1. Kestutis Tarnausk, LIT 10 Pts
2. Rimantas Sakeris, LIT 7 Pts
3. Antti Risku, FIN 5 Pts
4. Pal Varga, HUN 4 Pts
 
Masters Man Right 70 Kg
1. Antti Risku, FIN 10 Pts
2. Kestutis Tarnau, LIT 7 Pts
3. Rimantas Sakeris, LIT 5 Pts
4. Pal Varga, HUN 4 Pts
 
Masters Man Left 80 Kg
1. Evgeniy Shishov, RUS 10 Pts
2. Georg Kolle, GER 7 Pts
3. Sandor Shilagyi, GER 5 Pts
 
Masters Man Right 80 Kg
1. Evgeniy Shishov, RUS 10 Pts
2. Georg Kolle, GER 7 Pts
3. Michaly Jozsa, HUN 5 Pts
4. Sandor Szilagyi, GER 4 Pts
5. Andre Jean Frederic, BEL 3 Pts
 
Masters Man Left 90 Kg
1. Aleksandras Pancerov, LIT 10 Pts
2. Anatoliy Grebencha, UKR 7 Pts
3. Boris Trikolich, RUS 5 Pts
4. Andrzej G³±ba³a, POL 4 Pts
5. Milan Svoboda, CZE 3 Pts
6. Janusz Piechowski, POL 2 Pts
7. Oleksandr Demechuk, UKR 0 Pts
 
Masters Man Right 90 Kg
1. Arne Thuen, NOR 10 Pts
2. Anatoliy Grebencha, UKR 7 Pts
3. Milan Svoboda, CZE 5 Pts
4. Andrzej G³±ba³a, POL 4 Pts
5. Aleksandras Pancer, LIT 3 Pts
6. Janusz Piechowski, POL 2 Pts
7. Boris Trikolich, RUS 0 Pts
8. Oleksandr Demechuk, UKR 0 Pts
9. Kurt Itin, SWI 0 Pts
 
Masters Man Left 100 Kg
1. Gennadiy Makhotin, RUS 10 Pts
2. Olaf Koeppen, GER 7 Pts
3. Alexandras Kravalis, LAT 5 Pts
4. Valentyn Piddubnyy, UKR 4 Pts
5. Genadi Golovesho, BLR 3 Pts
6. Jaroslav Stusek, CZE 2 Pts
7. Igor, Shishkov, UZB 0 Pts
8. Anatoliy Pushkar, UKR 0 Pts
9. Vydas Mikelionis, LIT 0 Pts
10. Herve Ballaud, FRA 0 Pts
 
Masters Man Right 100 Kg
1. Valentyn Piddubnyy, UKR 10 Pts
2. Gennadiy Makhotin, RUS 7 Pts
3. Olaf Koeppen, GER 5 Pts
4. Alexandrs Kravalis, LAT 4 Pts
5. Anatoliy Pushkar, UKR 3 Pts
6. Vydas Mikelionis, LIT 2 Pts
7. Genadi Golovesho, BLR 0 Pts
8. Igor Shishkov, UZB 0 Pts
9. Jaroslav Stusek, CZE 0 Pts
10. Herve Ballaud, FRA 0 Pts
 
Masters Man Left +100 Kg
1. Modris Stalgevichs, LAT 10 Pts
2. Valeriy Golovchenko, UKR 7 Pts
3. Vasily Roganov, RUS 5 Pts
4. Petri Kujala, FIN 4 Pts
5. Hartmut Jentsch, GER 3 Pts
6. Gocha Onanaschvili, RUS 2 Pts
7. Arnt Steinscholt, NOR 0 Pts
8. Jaroslav Krasny, CZE 0 Pts
9. Viktor Pindera, UKR 0 Pts
10. Szasz Gyurgy, HUN 0 Pts
 
Masters Man Right +100 Kg
1. Szasz Gyurgy, HUN 10 Pts
2. Vasily Roganov, RUS 7 Pts
3. Modris Stalgevichs, LAT 5 Pts
4. Petri Kujala, FIN 4 Pts
5. Valeriy Golovchenko, UKR 3 Pts
6. Viktor Pindera, UKR 2 Pts
7. Hartmut Jentsch, GER 0 Pts
8. Arnt Steinsholt, NOR 0 Pts
9. Gocha Onanaschvili, RUS 0 Pts
10. Jaroslav Krasny, CZE 0 Pts
 
Junior Woman Left 45 Kg
1. Oxana Gorbach, RUS 10 Pts
2. Rasa Sekeryte, LIT 7 Pts
 
Junior Woman Right 45 Kg
1. Oxana Gorbach, RUS 0 Pts
2. Rasa Sakeryte, LIT 0 Pts
 
Junior Woman Left 49 Kg
1. Snyezhana Babeava, UKR 10 Pts
2. Inga Kudinovai, LIT 7 Pts
3. Oxana Trikolich, RUS 5 Pts
4. Katarina Tothova, SLK 4 Pts
5. Ekaterina Shishkova, UZB 3 Pts
6. Theresa Fransson, SWE 2 Pts
7. Silivija Kinciute, LIT 0 Pts
8. Rebecka Almroth, SWE 0 Pts
9. Agnieszka Deszcz, POL 0 Pts
 
Junior Woman Right 49 Kg
1. Oxana Trikolich, RUS 0 Pts
2. Inga Kudinovaite, LIT 0 Pts
3. Theresa Fransson, SWE 0 Pts
4. Katarina Tothova, SLK 0 Pts
5. Snyezhana Babaeva, UKR 0 Pts
6. Silvija Kinciute, LIT 0 Pts
7. Ekaterina Shishkova, UZB 0 Pts
8. Rebecka Almroth, SWE 0 Pts
9. Agnieszka Deszcz, POL 0 Pts
10. Diana Albegova, RUS 0 Pts
 
Junior Woman Left 54 Kg
1. Olga Shulga, RUS 10 Pts
2. Emilie Vallat, SWI 7 Pts
3. Nataliya Skoryk, UKR 5 Pts
4. Walentyna Zaklicka, POL 4 Pts
5. Sandra Rodland, NOR 3 Pts
6. Kristine Tomsone, LAT 2 Pts
7. Emilia Rozkosz, POL 0 Pts
 
Junior Woman Right 54 Kg
1. Olga Shulga, RUS 0 Pts
2. Walentyna Zaklicka, POL 0 Pts
3. Emilie Vallat, SWI 0 Pts
4. Sandra Rodland, NOR 0 Pts
5. Kristine Tomsone, LAT 0 Pts
6. Nataliya Skoryk, UKR 0 Pts
7. Emilia Rozkosz, POL 0 Pts
 
Junior Woman Left 60 Kg
1. Irina Makeeva, RUS 10 Pts
2. Leyla Aydin, TUR 7 Pts
3. Olena Pervenonok, UKR 5 Pts
4. Natalya Alyoshyna, UKR 4 Pts
5. Christina Renelli, GER 3 Pts
6. Toma Asnauskaite, LIT 2 Pts
7. Ma³gorzata Ostrowska, POL 0 Pts
8. Inga Gabale, LAT 0 Pts
9. Andrea Susserowa, CZE 0 Pts
10. Zuzana Svobodova, CZE 0 Pts
11. Monika Zieniewicz, POL 0 Pts
 
Junior Woman Right 60 Kg
1. Irina Makeeva, RUS 0 Pts
2. Leyla Aydin, TUR 0 Pts
3. Olena Pervenonok, UKR 0 Pts
4. Irina Makaeva, RUS 0 Pts
5. Christina Renelli, GER 0 Pts
6. Natalya Alyoshyna, UKR 0 Pts
7. Monika Zieniewicz, POL 0 Pts
8. Inga Gabale, LAT 0 Pts
9. Zuzana Svobodova, CZE 0 Pts
10. Andrea Suszerova, CZE 0 Pts
11. Ma³gorzata Ostrowska, POL 0 Pts
 
Junior Woman Left 67 Kg
1. Anjela Enaldieva, RUS 10 Pts
2. Zekiye Yildirim, TUR 7 Pts
3. Oksana Artyshko, UKR 5 Pts
4. Alina Golubyeva, UKR 4 Pts
5. Inga Parnarau, LIT 3 Pts
6. Magdalena Jagódka, POL 2 Pts
7. Linda Tomsone, LAT 0 Pts
8. Karolina Falkiewicz, POL 0 Pts
9. Nathalie Motzfeldt, NOR 0 Pts
 
Junior Woman Right 67 Kg
1. Anjela Enaldieva, RUS 0 Pts
2. Zekiye Yilidrim, TUR 0 Pts
3. Linda Tomsone, LAT 0 Pts
4. Alina Gulubyeva, UKR 0 Pts
5. Nathalie Motzfeldt, NOR 0 Pts
6. Magdalena Jagódka, POL 0 Pts
7. Inga Parnarauskaite, LIT 0 Pts
8. Karolina Falkiewicz, POL 0 Pts
9. Oksana Artyshko, UKR 0 Pts
 
Junior Woman Left +67 Kg
1. Uliya Marzagan, RUS 0 Pts
2. Marta B³awat, POL 0 Pts
3. Dawn Highson, UK 0 Pts
4. Sara Olafson, SWE 0 Pts
 
Junior Woman Right +67 Kg
1. Uliya Marzaganova, RUS 0 Pts
2. Dawn Highson, UK 0 Pts
3. Marta B³awat, POL 0 Pts
4. Sara Olafson, SWE 0 Pts
 
Junior Man Left 48 Kg
1. Arsen Chomaev, RUS 0 Pts
2. Valery Baranau, BLR 0 Pts
3. Anzor Zurabov, RUS 0 Pts
4. Tibor Toth, SLK 0 Pts
5. Przemys³aw Romanowski, POL 0 Pts
6. Ruslan Mukhatarov, UZB 0 Pts
7. Khrystsinau Artsem, BLR 0 Pts
 
Junior Man Right 48 Kg
1. Arsen Chomaev, RUS 0 Pts
2. Anzor Zurabov, RUS 0 Pts
3. Khrystsin Artsem, BLR 0 Pts
4. Valery Barnau, BLR 0 Pts
5. Tibor Toth, SLK 0 Pts
6. Ruslan Mukhatarov, UZB 0 Pts
7. Przemys³aw Romanowski, POL 0 Pts
 
Junior Man Left 52 Kg
1. Rim Khamidulline, RUS 0 Pts
2. Vitaly Krasnoperov, RUS 0 Pts
3. Maksym Galashko, UKR 0 Pts
4. Martin Farkas, CZE 0 Pts
 
Junior Man Right 52 Kg
1. Vitaly Krasnoperov, RUS 0 Pts
2. Rim Khamidulline, RUS 0 Pts
3. Maksym Galashko, UKR 0 Pts
4. Martin Farkas, CZE 0 Pts
 
Junior Man Left 57 Kg
1. Rusalin Khamidulline, RUS 0 Pts
2. Aleh Makaranka, BLR 0 Pts
3. Alan Margiev, RUS 0 Pts
4. Guryev Denys, UKR 0 Pts
5. Dzianis Zhytsianiou, BLR 0 Pts
6. Alan Siukayev, UKR 0 Pts
7. Arunas Kuzmarskis, LIT 0 Pts
8. Saamuel Sulak, SLK 0 Pts
9. Dawid Groch, POL 0 Pts
10. Dawid Bartosiewicz, POL 0 Pts
 
Junior Man Right 57 Kg
1. Rusalin Khamidulline, RUS 0 Pts
2. Guryev Denys, UKR 0 Pts
3. Alan Siukayev, UKR 0 Pts
4. Alan Margiev, RUS 0 Pts
5. Aqleh Makaranka, BLR 0 Pts
6. Dzianis Zhytsianiou, BLR 0 Pts
7. Arunas Kuzmarskis, LIT 0 Pts
8. Dawid Bartosiewicz, POL 0 Pts
9. Dawid Groch, POL 0 Pts
10. Saamuel Sulak, SLK 0 Pts
 
Junior Man Left 63 Kg
1. Valeriy Eloev, RUS 0 Pts
2. Pavel Samoshki, RUS 0 Pts
3. George Albutashv, GEO 0 Pts
4. Stanislav Dudarev, UKR 0 Pts
5. Michal Matas, SLK 0 Pts
6. Alisher Seidakhmetov, KAZ 0 Pts
7. Oleksiy Lazerev, UKR 0 Pts
8. Ratislav Beliansky, SLK 0 Pts
9. Alieksei Pinchuk, BLR 0 Pts
10. Tomasz Szewczyk, POL 0 Pts
11. Matthias Wisher, GER 0 Pts
12. Rafa³ Bartosiewicz, POL 0 Pts
 
Junior Man Right 63 Kg
1. Valeriy Eloev, RUS 0 Pts
2. Stanislav Dudarev, UKR 0 Pts
3. Pavel Samoshkin, RUS 0 Pts
4. George Albutashvili, GEO 0 Pts
5. Michal Matas, SLK 0 Pts
6. Tomasz Szewczyk, POL 0 Pts
7. Aliaksei Pinchuk, BLR 0 Pts
8. Ratislav Beliansky, SLK 0 Pts
9. Alisher Seidakhmeto, KAZ 0 Pts
10. Oleksiy Lazarev, UKR 0 Pts
11. Matthias Wischer, GER 0 Pts
12. £ukasz Koz³owski, POL 0 Pts
Junior Man Left 70 Kg
1. Lubomir Jagnesak, SLK 0 Pts
2. Pavel Lobar, RUS 0 Pts
3. Vadim Ikoev, RUS 0 Pts
4. Konrad Krawczuk, POL 0 Pts
5. Petr Svoboda, CZE 0 Pts
6. Mantas Cesnakas, LIT 0 Pts
7. Dennis Hanisch, GER 0 Pts
8. Michal Koczka, SLK 0 Pts
9. £ukasz Lewandowski, POL 0 Pts
10. Andreas Almroth 0 Pts
 
Junior Man Right 70 Kg
1. Lubomir Jagnesak, SLK 0 Pts
2. Vadim Ikoev, RUS 0 Pts
3. Pavel Lobar, RUS 0 Pts
4. Mantas Cesnakas, LIT 0 Pts
5. Petr Svoboda, CZE 0 Pts
6. Matthias Schliette, GER 0 Pts
7. £ukasz Lewandowski, POL 0 Pts
8. Konrad Krawczuk, POL 0 Pts
9. Michal Koczka, SLK 0 Pts
10. Andreas Almroth, SWE 0 Pts
11. Dennis Hanisch, GER 0 Pts
 
Junior Man Left 78 Kg
1. Murat Karyev, RUS 0 Pts
2. Ruslan Babayev, UKR 0 Pts
3. Wiktor Zaklicki, POL 0 Pts
4. Radek Svacina, CZE 0 Pts
5. Chermen Khadaev, RUS 0 Pts
6. Viktar Pashuta, BLR 0 Pts
7. Artem Andrychenko, UKR 0 Pts
8. S³awomir Majsner, POL 0 Pts
9. Martynas Bauzys, LIT 0 Pts
10. Dennis Feierabend, GER 0 Pts
 
Junior Man Right 78 Kg
1. Chermen Khadaev, RUS 0 Pts
2. Ruslan Babayev, UKR 0 Pts
3. Murat Karyev, RUS 0 Pts
4. Radek Svacina, CZE 0 Pts
5. Martynas Bauzys, LIT 0 Pts
6. Pawe³ Kazimierczak, POL 0 Pts
7. Viktar Paschuta, BLR 0 Pts
8. Wiktor Zaklicki, POL 0 Pts
9. Dennis Feierabend, GER 0 Pts
10. Artem Andrychenko, UKR 0 Pts
 
Junior Man Left +78 Kg
1. Artem Klimenko, RUS 0 Pts
2. Evgeniy Pavlenko, UKR 0 Pts
3. Shamil Ramazanov, RUS 0 Pts
4. Nikolay Kushlev, BUL 0 Pts
5. Tommy Sonderland, NOR 0 Pts
6. Przemek Grzenkowicz, POL 0 Pts
7. Christian Stenlund, SWE 0 Pts
8. Dariusz Muszczak, POL 0 Pts
9. Konstantsin Smirnou, BLR 0 Pts
10. Ivan Kirchuk, BLT 0 Pts
 
Junior Man Right +78 Kg
1. Artem Klimenko, RUS 0 Pts
2. Evgeniy Pavlenko, UKR 0 Pts
3. Nikolay Kushlev, BUL 0 Pts
4. Shamil Ramazanov, RUS 0 Pts
5. Tommy Sonderland, NOR 0 Pts
6. Christian Stenlund, SWE 0 Pts
7. £ukasz Wenta, POL 0 Pts
8. Kanstantsin Smirnou, BLR 0 Pts
9. Dariusz Muszczak, POL 0 Pts
10. Ivan Kirchuk, BLT 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 50 Kg
1. ALBEGOVA, Diana RUS 10 0 Pts
2. SOLIEVA, Renata RUS 7 0 Pts
3. MIHOKOVA, Viera SVK 5 0 Pts
4. ONISHCHENKO, Yana UKR 4 0 Pts
5. IVANKO, Mariya UKR 3 0 Pts
6. KUDINOVAITE, Inga LIT 2 0 Pts
7. SRAMKOVA, Radka CZE 0 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 50 Kg
1. ALBEGOVA, Diana RUS 10 Pts
2. ONISHCHENKO, Yana UKR 7 Pts
3. KUDINOVAITE, Inga LIT 5 Pts
4. MIHOKOVA, Viera SVK 4 Pts
5. SOLIEVA, Renata RUS 3 Pts
6. TOTHOVA, Katarina SVK 2 Pts
7. BABAEVA, Snyezhana UKR 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 55 Kg
1. SKORYK, Olena UKR 10 0 Pts
2. ILYUSHYNA, Viktoriya UKR 7 0 Pts
3. ISTOMINA, Tatiana RUS 5 0 Pts
4. KARTSEVA, Irina RUS 4 0 Pts
5. ZAKLICKA, Walentyna POL 3 0 Pts
6. PEHLIVAN, Nuran TUR 2 0 Pts
7. MIETTUNEN, Tanja FIN 0 0 Pts
8. VALLAT, Emilie SUI 0 0 Pts
9. RODLAND, Sandra NOR 0 0 Pts
10. COSKUN, Denis TUR 0 0 Pts
11. MALLEUS, Satu FIN 0 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 55 Kg
1. SKORYK, Olena UKR 10 Pts
2. ILYUSHYNA, Viktoriya UKR 7 Pts
3. ZAYTSEVA, Maria RUS 5 Pts
4. PEHLIVAN, Nuran TUR 4 Pts
5. COSKUN, Denis TUR 3 Pts
6. ISTOMINA, Tatiana RUS 2 Pts
7. MIETTUNEN, Tanja FIN 0 Pts
8. MALLEUS, Satu FIN 0 Pts
9. ZAKLICKA, Walentyna POL 0 Pts
10. RODLAND, Sandra NOR 0 Pts
11. VALLAT, Emilie SUI 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 60 Kg
1. REVA, Polina RUS 10 0 Pts
2. MAKEEVA, Irina RUS 7 0 Pts
3. ZVYAGINTSEVA, Iryna UKR 5 0 Pts
4. PARNARAUSKIENE, Vilija LIT 4 0 Pts
5. BUMSAITE, Sandra LIT 3 0 Pts
6. BERGSTROM, Malin SWE 2 0 Pts
7. YALCINKAYA, Seval TUR 0 0 Pts
8. KOLLAROVICS, Szilvia HUN 0 0 Pts
9. AYDIN, Leyla TUR 0 0 Pts
10. GJERDE, Tove NOR 0 0 Pts
11. WENSIERSKA, Magdalena POL 0 0 Pts
12. ZMITROWICZ, Magdalena POL 0 0 Pts
13. PRUCHOVA, Katerina CZE 0 0 Pts
14. TAULE, Laila NOR 0 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 60 Kg
1. MAKEEVA, Irina RUS 10 Pts
2. REVA, Polina RUS 7 Pts
3. ZVYAGINTSEVA, Iryna UKR 5 Pts
4. BERGSTROM, Malin SWE 4 Pts
5. BUMSAITE, Sandra LIT 3 Pts
6. ZMITROWICZ, Magdalena POL 2 Pts
7. YALCINKAYA, Seval TUR 0 Pts
8. AYDIN, Leyla TUR 0 Pts
9. TAULE, Laila NOR 0 Pts
10. PARNARAUSKIENE, Vilija LIT 0 Pts
11. GJERDE, Tove NOR 0 Pts
12. WENSIERSKA, Magdalena POL 0 Pts
13. ISRAILOVA, Karlygash KAZ 0 Pts
14. KOLLAROVICS, Szilvia HUN 0 Pts
15. PRUCHOVA, Katerina CZE 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 65 Kg
1. TRUSKALOVA, Natalya UKR 10 0 Pts
2. GAVRILOVA, Olga RUS 7 0 Pts
3. IVANKOVA, Yana RUS 5 0 Pts
4. IVANFY, Brigitta HUN 4 0 Pts
5. ANDERSSON, Heidi SWE 3 0 Pts
6. YILDIRIM, Zekiye TUR 2 0 Pts
7. OLAH, Zsuzsa HUN 0 0 Pts
8. MIKITOVA, Natalia LAT 0 0 Pts
9. SIREN, Sari FIN 0 0 Pts
10. KANOVA, Lucie CZE 0 0 Pts
11. MATYGA, Sylwia POL 0 0 Pts
12. RORBAKKEN, Marit NOR 0 0 Pts
13. HUTAKOVA, Miroslava CZE 0 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 65 Kg
1. GAVRILOVA, Olga RUS 10 Pts
2. ANDERSSON, Heidi SWE 7 Pts
3. TSAKOEVA, Olesya RUS 5 Pts
4. TRUSKALOVA, Natalya UKR 4 Pts
5. SIREN, Sari FIN 3 Pts
6. YILDIRIM, Zekiye TUR 2 Pts
7. OLAH, Zsuzsa HUN 0 Pts
8. MIKITOVA, Natalia LAT 0 Pts
9. IVANFY, Brigitta HUN 0 Pts
10. KANOVA, Lucie CZE 0 Pts
11. MATYGA, Sylwia POL 0 Pts
12. RORBAKKEN, Marit NOR 0 Pts
13. HUTAKOVA, Miroslava CZE 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 70 Kg
1. ENALDIEVA, Anjela RUS 10 0 Pts
2. AKHMETGAREEVA, Sofia RUS 7 0 Pts
3. KRASNA, Vera CZE 5 0 Pts
4. KIJEWSKA, Anna POL 4 0 Pts
5. TAHTINEN, Tarja FIN 3 0 Pts
6. MOTZFELDT, Nathalie NOR 2 0 Pts
7. DURNYEVA, Liliya UKR 0 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 70 Kg
1. TAHTINEN, Tarja FIN 10 Pts
2. ENALDIEVA, Anjela RUS 7 Pts
3. AKHMETGAREEVA, Sofia RUS 5 Pts
4. KRASNA, Vera CZE 4 Pts
5. DURNYEVA, Liliya UKR 3 Pts
6. HRUSKOVA, Lucia SVK 2 Pts
7. MOTZFELDT, Nathalie NOR 0 Pts
8. KIJEWSKA, Anna POL 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 80 Kg
1. VAITKUTE, Egle LIT 10 0 Pts
2. SKAEVA, Irina RUS 7 0 Pts
3. NOSKOVA, Gabriela CZE 5 0 Pts
4. FOMINA, Evgeniya RUS 4 0 Pts
5. ONDRACKOVA, Veronika CZE 3 0 Pts
6. BLAWAT, Marta POL 2 0 Pts
7. MILLOUD, Mary SUI 0 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 80 Kg
1. SKAEVA, Irina RUS 10 Pts
2. NOSKOVA, Gabriela CZE 7 Pts
3. VAITKUTE, Egle LIT 5 Pts
4. FOMINA, Evgeniya RUS 4 Pts
5. ONDRACKOVA, Veronika CZE Pts
3 6. BLAWAT, Marta POL 2 Pts
7. MILLOUD, Mary SUI 0 Pts
 
Womens Senior Left Hand 80+ Kg
1. PIRJOL, Mirela ROM 10 0 Pts
2. BAZIEVA, Karina RUS 7 0 Pts
3. SMIRONOVA, Margarita BLR 5 0 Pts
4. CHINGULE, Zhanna LAT 4 0 Pts
5. LEKNIUTE, Dele LIT 3 0 Pts
6. HIGSON, Dawn GBR 2 0 Pts
 
Womens Senior Right Hand 80+ Kg
1. PIRJOL, Mirela ROM 10 Pts
2. BAZIEVA, Karina RUS 7 Pts
3. SMIRONOVA, Margarita BLR 5 Pts
4. CHINGULE, Zhanna LAT 4 Pts
5. LEKNIUTE, Dele LIT 3 Pts
6. HIGSON, Dawn GBR 2 Pts
 
Mens Senior Left Hand 55 Kg
1. BEYKOROVAYNIY, Dmytro UKR 10 0 Pts
2. SHARAPOV, Mirzakhid UZB 7 0 Pts
3. ABRAMOV, Rodion BLR 5 0 Pts
4. PRETSUASHVILI, Alex GEO 4 0 Pts
5. TCHOMAEV, Robert RUS 3 0 Pts
6. POLIAKOV, Alexei RUS 2 0 Pts
7. KAZACHONAK, Evgeniy BLR 0 0 Pts
8. KASYMZHANOV, Nurlan KAZ 0 0 Pts
9. LUDWIK, Karol POL 0 0 Pts
10. SIUKAYEV, Alan UKR 0 0 Pts
11. SKOTNICKI, Emil POL 0 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 55 Kg
1. PRETSUASHVILI, Alex GEO 10 Pts
2. BEYKOROVAYNIY, Dmytro UKR 7 Pts
3. TCHOMAEV, Robert RUS 5 Pts
4. ABRAMOV, Rodion BLR 4 Pts
5. POLIAKOV, Alexei RUS 3 Pts
6. SIUKAYEV, Alan UKR 2 Pts
7. KAZACHONAK, Evgeniy BLR 0 Pts
8. KASYMZHANOV, Nurlan KAZ 0 Pts
9. LUDWIK, Karol POL 0 Pts
10. SKOTNICKI, Emil POL 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 60 Kg
1. MAGOMEDOV, Tagir RUS 10 0 Pts
2. BALANDIN, Oleksandr UKR 7 0 Pts
3. GOBOZOV, Gocha RUS 5 0 Pts
4. BINDICH, Aleksandr BLR 4 0 Pts
5. GOLOVANOV, Vitaliy UKR 3 0 Pts
6. BODNAR, Kolya CZE 2 0 Pts
7. REKHVIASHVILI, Rati GEO 0 0 Pts
8. MILIS, Arnoldas LIT 0 0 Pts
9. ZAITSEV, Vitaly BLR 0 0 Pts
10. KOROSI, Tibor HUN 0 0 Pts
11. BARTOSIEWICZ, Dawid POL 0 0 Pts
12. RIEGER, Christian POL 0 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 60 Kg
1. GOBOZOV, Gocha RUS 10 Pts
2. MAGOMEDOV, Tagir RUS 7 Pts
3. BINDICH, Aleksandr BLR 5 Pts
4. GOLOVANOV, Vitaliy UKR 4 Pts
5. BODNAR, Kolya CZE 3 Pts
6. ANTONYUK, Ruslan UKR 2 Pts
7. MILIS, Arnoldas LIT 0 Pts
8. REKHVIASHVILI, Rati GEO 0 Pts
9. KOROSI, Tibor HUN 0 Pts
10. ZAITSEV, Vitaly BLR 0 Pts
11. GADZIALOWSKI, Michal POL 0 Pts
12. BARTOSIEWICZ, Dawid POL 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 65 Kg
1. TZINDELIANI, Roman RUS 10 0 Pts
2. ELOEV, Valeriy RUS 7 0 Pts
3. RABADANOV, Ramadan GER 5 0 Pts
4. BRATCHENIA, Viktor BLR 4 0 Pts
5. SAARANLUOMA, Topi FIN 3 0 Pts
6. NEDOTOPA, Serhiy UKR 2 0 Pts
7. BOBROVICH, Valeantin BLR 0 0 Pts
8. UCAK, Yusuf TUR 0 0 Pts
9. DIMITROV, Valeri BUL 0 0 Pts
10. CHERNYKH, Anton UKR 0 0 Pts
11. REVHAUG, Arne Ingar NOR 0 0 Pts
12. GAJDA, Daniel POL 0 0 Pts
13. JOHANSEN, Idar NOR 0 0 Pts
14. SZEWCZYK, Tomasz POL 0 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 65 Kg
1. TZINDELIANI, Roman RUS 10 Pts
2. SAARANLUOMA, Topi FIN 7 Pts
3. BICHILOV, Timur RUS 5 Pts
4. UCAK, Yusuf TUR 4 Pts
5. BOBROVICH, Valeantin BLR 3 Pts
6. BRATCHENIA, Viktor BLR 2 Pts
7. REVHAUG, Arne Ingar NOR 0 Pts
8. NEDOTOPA, Serhiy UKR 0 Pts
9. BYELYAVTSEV, Maksym UKR 0 Pts
10. GAJDA, Daniel POL 0 Pts
11. JOHANSEN, Idar NOR 0 Pts
12. SZEWCZYK, Tomasz POL 0 Pts
13. RABADANOV, Ramadan GER 0 Pts
14. DIMITROV, Valeri BUL 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 70 Kg
1. GRIGORYEV, Nikolay RUS 10 0 Pts
2. KHVEDELIDZE, Malkhaz GEO 70 Pts
3. LOBAR, Pavel RUS 50 Pts
4. KOLLAROVICS, Laszlo HUN 40 Pts
5. SIMANOVICH, Searhei BLR 30 Pts
6. BAMBOV, Plamen BUL 20 Pts
7. KOROGLISHVILI, Vladimer GEO 00 Pts
8. KOPOSYEV, Vitaliy UKR 00 Pts
9. SMOTROV, Valery BLR 0 Pts
10. JAKIM, Ondrej SVK 0 Pts
11. TVERDYY, Oleksandr UKR 0 Pts
12. OLBRYS, Artur POL 0 Pts
13. FARKAS, Martin CZE 0 Pts
14. KAJSTURA, Piotr POL 0 Pts
15. UUSITALO, Kristian FIN 0 Pts
16. RISKU, Antti FIN 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 70 Kg
1. GRIGORYEV, Nikolay RUS 10 Pts
2. KHVEDELIDZE, Malkhaz GEO 7 Pts
3. JAGNESAK, Lubomir SVK 5 Pts
4. GILDIL, Haydar TUR 4 Pts
5. SIMANOVICH, Searhei BLR 3 Pts
6. BAMBOV, Plamen BUL 2 Pts
7. KOROGLISHVILI, Vladimer GEO 0 Pts
8. SMOTROV, Valery BLR 0 Pts
9. KOLLAROVICS, Laszlo HUN 0 Pts
10. KOPOSYEV, Vitaliy UKR 0 Pts
11. JAKIM, Ondrej SVK 0 Pts
12. OLBRYS, Artur POL 0 Pts
13. UUSITALO, Kristian FIN 0 Pts
14. TVERDYY, Oleksandr UKR 0 Pts
15. SAMOSHKIN, Pavel RUS 0 Pts
16. KAJSTURA, Piotr POL 0 Pts
17. FARKAS, Martin CZE 0 Pts
18. RISKU, Antti FIN 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 75 Kg
1. MATSKEVICH, Aleh BLR 10 Pts
2. TERZI, Engin TUR 7 Pts
3. PISSARKOV, Sergey RUS 5 Pts
4. TCHERSKI, Maxim RUS 4 Pts
5. GETIASHVILI, Jaba GEO 3 Pts
6. MALAKHOV, Andrei KAZ 2 Pts
7. GASHEVSKI, Cvetan BUL 0 Pts
8. AMOLINS, Janis LAT 0 Pts
9. CHAYKA, Valeriy UKR 0 Pts
10. MALEK, Rastislav SVK 0 Pts
11. BABAYEV, Ruslan UKR 0 Pts
12. STRYZHAK, Aleksandr BLR 0 Pts
13. PAPOUSEK, Miroslav CZE 0 Pts
14. TORPER, Roy-Vidar NOR 0 Pts
15. FARKAS, Tomas CZE 0 Pts
16. HANES, Martin SVK 0 Pts
17. IMERLISHVILI, Soso GEO 0 Pts
18. KOLLE, Georg GER 0 Pts
19. MAJSNER, Slawomir POL 0 Pts
20. ZAKLICKI, Wiktor POL 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 75 Kg
1. GASHEVSKI, Cvetan BUL 10 Pts
2. PISSARKOV, Sergey RUS 7 Pts
3. TERZI, Engin TUR 5 Pts
4. AMOLINS, Janis LAT 4 Pts
5. TCHERSKI, Maxim RUS 3 Pts
6. MATSKEVICH, Aleh BLR 2 Pts
7. MALAKHOV, Andrei KAZ 0 Pts
8. STRYZHAK, Aleksandr BLR 0 Pts
9. CHAYKA, Valeriy UKR 0 Pts
10. BABAYEV, Ruslan UKR 0 Pts
11. GETIASHVILI, Jaba GEO 0 Pts
12. TORPER, Roy-Vidar NOR 0 Pts
13. PAPOUSEK, Miroslav CZE 0 Pts
14. FARKAS, Tomas CZE 0 Pts
15. HANES, Martin SVK 0 Pts
16. KOLLE, Georg GER 0 Pts
17. IMERLISHVILI, Soso GEO 0 Pts
18. MAJSNER, Slawomir POL 0 Pts
19. ZAKLICKI, Wiktor POL 0 Pts
20. MALEK, Rastislav SVK 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 80 Kg
1. BABAYEV, Rustam UKR 10 Pts
2. BASARAN, Tuncay TUR 7 Pts
3. KHADAEV, Chermen RUS 5 Pts
4. KIZGIN, Ozgur TUR 4 Pts
5. DALAK, Marian SVK 3 Pts
6. ISKANDAROV, Kazimir RUS 2 Pts
7. IVANOV, Miroslav BUL 0 Pts
8. KORNEK, Robert GER 0 Pts
9. DVORNYKOV, Maksym UKR 0 Pts
10. MALY, Pavel BLR 0 Pts
11. TATARENKA, Vadzim BLR 0 Pts
12. BOGDANSKI, Kiril BUL 0 Pts
13. PAANANEN, Juho FIN 0 Pts
14. SZITA, Janos HUN 0 Pts
15. MOZURAITIS, Darius LIT 0 Pts
16. BUDZOWSKI, Rafal POL 0 Pts
17. LACHOWICZ, Marcin POL 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 80 Kg
1. BABAYEV, Rustam UKR 10 Pts
2. KIZGIN, Ozgur TUR 7 Pts
3. BASARAN, Tuncay TUR 5 Pts
4. IVANOV, Miroslav BUL 4 Pts
5. ISKANDAROV, Kazimir RUS 3 Pts
6. KHADAEV, Chermen RUS 2 Pts
7. TATARENKA, Vadzim BLR 0 Pts
8. KORNEK, Robert GER 0 Pts
9. BOGDANSKI, Kiril BUL 0 Pts
10. MOZURAITIS, Darius LIT 0 Pts
11. BUDZOWSKI, Rafal POL 0 Pts
12. PAANANEN, Juho FIN 0 Pts
13. CHODYNA, Mariusz POL 0 Pts
14. GADAEV, Pavlo UKR 0 Pts
15. SZITA, Janos HUN 0 Pts
16. PEREDISTYI, Sergei KAZ 0 Pts
17. MALY, Pavel BLR 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 85 Kg
1. NIKONOV, Dmitri UKR 10 Pts
2. KHUBIASHVILI, Gela UKR 7 Pts
3. SERHEL, Searhei BLR 5 Pts
4. KOSTANOV, Valery RUS 4 Pts
5. ONDER, Dursun TUR 3 Pts
6. TZACHILOV, Taimuraz RUS 2 Pts
7. STRONEN, Are NOR 0 Pts
8. GOLEMANOV, Stoyan BUL 0 Pts
9. GROSZEK, Krzysztof POL 0 Pts
10. KALWIES, Edgar GER 0 Pts
11. KONKOL, Sebastian POL 0 Pts
12. DOBROVIC, Radoslav SVK 0 Pts
13. BENNURKAN, Omer TUR 0 Pts
14. DROZD, Aleh BLR 0 Pts
15. ZAFIROV, Artur KAZ 0 Pts
16. LINDHOLM, Johnny SWE 0 Pts
17. KISS, Tomas SVK 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 85 Kg
1. TZACHILOV, Taimuraz RUS 10 Pts
2. GOLEMANOV, Stoyan BUL 7 Pts
3. KOSTANOV, Valery RUS 5 Pts
4. BENNURKAN, Omer TUR 4 Pts
5. NIKONOV, Dmitri UKR 3 Pts
6. SHOSHIASHVILI, Arsena GEO 2 Pts
7. KHUBIASHVILI, Gela UKR 0 Pts
8. DROZD, Aleh BLR 0 Pts
9. DOBROVIC, Radoslav SVK 0 Pts
10. ONDER, Dursun TUR 0 Pts
11. KALWIES, Edgar GER 0 Pts
12. LINDHOLM, Johnny SWE 0 Pts
13. STRONEN, Are NOR 0 Pts
14. KONKOL, Sebastian POL 0 Pts
15. SERHEL, Searhei BLR 0 Pts
16. ZAFIROV, Artur KAZ 0 Pts
17. KISS, Tomas SVK 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 90 Kg
1. KLIMENKO, Artem RUS 10 Pts
2. IVAKIN, Taras UKR 7 Pts
3. ZAJVALD, Boris SVK 5 Pts
4. IVANOV, Sergiy UKR 4 Pts
5. PICKUP, Neil GBR 3 Pts
6. KHUGAEV, Aslan RUS 2 Pts
7. ANTONOVICHS, Raimonds LAT 0 Pts
8. OLCAY, Tunc TUR 0 Pts
9. PREJSEK, Martin CZE 0 Pts
10. KALEJS, Maris LAT 0 Pts
11. SHMYKO, Dzmitry BLR 0 Pts
12. CHELALO, Andrei BLR 0 Pts
13. ZAWADA, Marcin POL 0 Pts
14. MORAVEC, Petr CZE 0 Pts
15. GROCHOWSKI, Mariusz POL 0 Pts
16. CHUDY, Juraj SVK 0 Pts
17. PALISKIS, Romutis LIT 0 Pts
18. NAGY, Denes HUN 0 Pts
19. KUSHAYOLOV, Roman KAZ 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 90 Kg
1. KLIMENKO, Artem RUS 10 Pts
2. IVAKIN, Taras UKR 7 Pts
3. KHUGAEV, Aslan RUS 5 Pts
4. ZAJVALD, Boris SVK 4 Pts
5. RUDAKOV, Mykhaylo UKR 3 Pts
6. ANTONOVICHS, Raimonds LAT 2 Pts
7. PICKUP, Neil GBR 0 Pts
8. KUSHAYOLOV, Roman KAZ 0 Pts
9. CHELALO, Andrei BLR 0 Pts
10. CHUDY, Juraj SVK 0 Pts
11. OLCAY, Tunc TUR 0 Pts
12. SHMYKO, Dzmitry BLR 0 Pts
13. FORMELA, Marcin POL 0 Pts
14. BIRKELAND, Oyvind NOR 0 Pts
15. PREJSEK, Martin CZE 0 Pts
16. MORAVEC, Petr CZE 0 Pts
17. KRUSZYNSKI, Krystian POL 0 Pts
18. NAGY, Denes HUN 0 Pts
19. PALISKIS, Romutis LIT 0 Pts
20. WARKENTIN, Alexander GER 0 Pts
21. KALEJS, Maris LAT 0 Pts
22. ITIN, Kurt SUI 0 Pts
23. THUEN, Arne NOR 0 Pts
24. BUHLER, Ueli SUI 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 100 Kg
1. OMAROV, Gadgi RUS 10 Pts
2. KOZAEV, Aslan RUS 7 Pts
3. TOMSONS, Normunds LAT 5 Pts
4. LITOVTSEV, Yevhen UKR 4 Pts
5. ONCESCU, Ion ROM 3 Pts
6. BORYSENKO, Bogdan UKR 2 Pts
7. MIX, Attila HUN 0 Pts
8. HELLVANG, Arvid NOR 0 Pts
9. WARKENTIN, Alexander GER 0 Pts
10. TURCSANYI, Ferenc HUN 0 Pts
11. RODLAND, Sindre NOR 0 Pts
12. KUBIAK, Krzysztof POL 0 Pts
13. STUDENKA, Ales CZE 0 Pts
14. BUHLER, Ueli SUI 0 Pts
15. SCHREINER, Raji GER 0 Pts
16. JANECKA, Miroslav CZE 0 Pts
17. GLOWINSKI, Artur POL 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 100 Kg
1. GERMANUS, Jan SVK 10 Pts
2. KHRAMTSOV, Eduard RUS 7 Pts
3. KREFT, Marcin POL 5 Pts
4. ONCESCU, Ion ROM 4 Pts
5. TOMSONS, Normunds LAT 3 Pts
6. GLOWINSKI, Artur POL 2 Pts
7. BORYSENKO, Bogdan UKR 0 Pts
8. TURCSANYI, Ferenc HUN 0 Pts
9. PHEULPIN, Marcel SUI 0 Pts
10. KLYMOV, Illya UKR 0 Pts
11. GAGETASHVILI, Raji GEO 0 Pts
12. STUDENKA, Ales CZE 0 Pts
13. MIX, Attila HUN 0 Pts
14. HELLVANG, Arvid NOR 0 Pts
15. RODLAND, Sindre NOR 0 Pts
16. JANECKA, Miroslav CZE 0 Pts
- KOZAEV, Aslan RUS Disq. Pts
 
Mens Senior Left Hand 110 Kg
1. SEMERENKO, Oleksiy UKR 10 Pts
2. KUDZIEV, Soslan RUS 7 Pts
3. GURCHIANI, Erekle GEO 5 Pts
4. FUGAROV, Alexandr KAZ 4 Pts
5. MOROZOV, Mykhaylo UKR 3 Pts
6. POSKA, Boris RUS 2 Pts
7. SONDERLAND, Sigbjorn NOR 0 Pts
8. FARKAS, Mihaly HUN 0 Pts
9. RORBAKKEN, Lars NOR 0 Pts
10. WALPEN, Beny SUI 0 Pts
11. CSABAI, Attila HUN 0 Pts
12. MARGOL, Robert POL 0 Pts
13. JANOTA, Martin CZE 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 110 Kg
1. SEMERENKO, Oleksiy UKR 10 Pts
2. FUGAROV, Alexandr KAZ 7 Pts
3. GURCHIANI, Erekle GEO 5 Pts
4. KUDZIEV, Soslan RUS 4 Pts
5. POSKA, Boris RUS 3 Pts
6. MOROZOV, Mykhaylo UKR 2 Pts
7. SONDERLAND, Sigbjorn NOR 0 Pts
8. RORBAKKEN, Lars NOR 0 Pts
9. MARGOL, Robert POL 0 Pts
10. WALPEN, Beny SUI 0 Pts
11. FARKAS, Mihaly HUN 0 Pts
12. CSABAI, Attila HUN 0 Pts
13. SRISAITIS, Darius LIT 0 Pts
14. JANOTA, Martin CZE 0 Pts
15. KUBIAK, Krzysztof POL 0 Pts
 
Mens Senior Left Hand 110+ Kg
1. PUSHKAR, Andriy UKR 10 Pts
2. VOEVODA, Alexey RUS 7 Pts
3. KOZLOVSKYY, Oleksandr UKR 5 Pts
4. KARKUZAEV, Georgy RUS 4 Pts
5. SHARAGOVICH, Vecheslav BLR 3 Pts
6. BUKOWSKI, Janusz POL 2 Pts
7. BAIKOVS, Guntars LAT 0 Pts
8. ZIVNY, Frantisek CZE 0 Pts
9. OLSEN, Erik NOR 0 Pts
10. SPUSTA, Peter SVK 0 Pts
11. KWIDZYNSKI, Stanislaw POL 0 Pts
12. SZABO, Csaba HUN 0 Pts
 
Mens Senior Right Hand 110+ Kg
1. VOEVODA, Alexey RUS 10 Pts
2. ZIVNY, Frantisek CZE 7 Pts
3. SZASZ, Gyorgy HUN 5 Pts
4. KOZLOVSKYY, Oleksandr UKR 4 Pts
5. SZABO, Csaba HUN 3 Pts
6. PUSHKAR, Andriy UKR 2 Pts
7. SPUSTA, Peter SVK 0 Pts
8. SHARAGOVICH, Vecheslav BLR 0 Pts
9. KWIDZYNSKI, Stanislaw POL 0 Pts
10. BAIKOVS, Guntars LAT 0 Pts
11. STEINSHOLT, Arnt NOR 0 Pts
12. KARKUZAEV, Georgy RUS 0 Pts
Tiffany studio
WMD
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Promocija obaranja ruke po zagrebačkim srednjim školama

13/12/2016. - Promocija obaranja ruke po zagrebačkim srednjim školama

13. prosinca 2016. Zagreb, Hrvatska Prezentacija obaranja ruke u srednjoj…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke