Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Svjetski kup ZG STRONG 2018

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Obaranje ruke Vijesti    Svjetski kup ZG STRONG 2018

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Svjetski kup ZG STRONG 2018

Svjetski kup ZG STRONG 2018

Zagreb, Hrvatska 7.-8.7.2018.

Broj natjecatelja: 278

Službeni rezultati:

PRITISNI "PROČITAJ CIJELI ČLANAK"

WORLD CUP ZG STRONG 2018
7th - 8th of July 2018
Zagreb, Croatia
OFFICIAL RESULTS:

 


*OPEN MEN class - right hand *
1. DMITRY TRUBIN. KAZAKHSTAN
2. PLAMEN DIMITROV. BULGARIA
3. FRANK LAMAPRELLI. ITALY
4. MAHDI ABDOLVAND. IRAN

 

*OPEN WOMEN class *
1. YEKATERINA LYAKHOVA. KAZAKHSTAN
2. ANTONINA LISSYANSKAYA. KAZAKHSTAN

 

*OPEN DISABLED class *
1. LUKA DROKAN CROATIA
2. GEORGI KARADJOV BULGARIA

 

LEFT HAND

 

*JUNIOR18 MEN LEFT 70 *
1. AGZHIGITOV BAKHIT. KAZAKHSTAN
2. VUJAKOVIĆ MARKO. CROATIA
3. KOVAČEVIĆ MILAN. SERBIA
4. RUSLAN ARTAMIN. KAZAKHSTAN
5. BAIRAM SHOVKATOV. KAZAKHSTAN

 

*JUNIOR18 MEN LEFT 70+ *
1. OKIN SERGEY. RUSSIA
2. KRALJIĆ BONO. CROATIA
3. LONČAR MARIO. CROATIA
4. KRIŠTO ANTE. CROATIA
5. MILOSAVLJEVIĆ MILAN. SERBIA
6. DOMOVIĆ MISLAV. CROATIA
7. JELIĆ FRAN. CROATIA
8. TALGAT AIDOS. KAZAKHSTAN

 

*JUNIOR18 MEN RIGHT 70 *
1. AGZHIGITOV BAKHIT. KAZAKHSTAN
2. VUJAKOVIĆ MARKO. CROATIA
3. KOVAČEVIĆ MILAN. SERBIA
4. RUSLAN ARTAMIN. KAZAKHSTAN
5. BAIRAM SHOVKATOV. KAZAKHSTAN
6. BARYSH REISOV. KAZAKHSTAN

 

*JUNIOR18 MEN RIGHT 70+ *
1. OKIN SERGEY. RUSSIA
2. LONČAR MARIO. CROATIA
3. KRIŠTO ANTE. CROATIA
4. MILOSAVLJEVIĆ MILAN. SERBIA
5. DOMOVIĆ MISLAV. CROATIA
6. KOZAK MATE. HUNGARY
7. JELIĆ FRAN. CROATIA
8. KRALJIĆ BONO. CROATIA

 

*SENIOR MEN LEFT 75 *
1. FARAJOV VALI. KAZAKHSTAN
2. KOGL DRAŽEN. CROATIA
3. SIBIKIN ILYA. RUSSIA
4. ZSOLT FABIAN. HUNGARY
5. TRIPLAT PETAR. CROATIA
6. POPOVIĆ ALEKSANDAR. SERBIA
7. CHERNIAK KIRILL. RUSSIA
8. KRALJ IVAN. CROATIA
9. SUEKUNI TAICHI. JAPAN
10. MODANLOUJOUYBARI ALI. IRAN
11. DARHAN SARSENOV. KAZAKHSTAN
12. MAKHSUN TUKAMBAROV. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR MEN LEFT 85 *
1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
2. YESHENBEKOV NURDAULET. KAZAKHSTAN
3. WOITEN ALEXANDER. GERMANY
4. STRUPAR MATEO. CROATIA
5. DOGAN IVAN. CROATIA
6. DRUGČEVIĆ MIHAEL. CROATIA
7. SKELIN TONI. CROATIA
8. TULIULLINOV RUSTAM. RUSSIA
9. KREBER VALENTIN. CROATIA
10. BURUŠIĆ JOSIP. CROATIA
11. CANKAR MATEJ. SLOVENIA

 

*SENIOR MEN LEFT 95 *
1. HRISTOV NEDALIN. BULGARIA
2. DOBROVIČ RADOSLAV. SLOVAKIA
3. HARČA MARIJAN. CROATIA
4. KOGL MARKO. CROATIA
5. METZKER IWAN. GERMANY
6. STOJEVIĆ ŽELJKO. CROATIA
7. VLADIMIR MATCHENKO. KAZAKHSTAN
8. KRPAN MARIO. CROATIA


*SENIOR MEN LEFT 105 *
1. ABDELRAHMAN MOHAMED ABDELRAHMAN ABDELMOATI. EGYPT
2. VESELIĆ IVAN. SERBIA
3. SOVIĆ VIKTORIO. CROATIA
4. ŠPOLJARIĆ DENIS. CROATIA
5. BREGOVIĆ JOSIP. CROATIA
6. ANDRAS KAROLYI. HUNGARY
7. ODORJAN TOMISLAV. CROATIA
8. BAUMAN ADAM. HUNGARY

 

*SENIOR MEN LEFT 105+ *
1. ASLANOV MIRTALEH. AZERBAIJAN
2. LIEBMINGER MARCUS. AUSTRIA
3. BATTAGLIA MANUEL. ITALY
4. TRUBIN DMITRIY. KAZAKHSTAN
5. PROKHOROV ALEXEY. GERMANY
6. NEMETH ROBERT. HUNGARY
7. HRIBAR ANDREJ. SLOVENIA
8. SHARAGOVICH VIACHESLAV. BELARUS
9. VRDOLJAK ANTE. CROATIA
10. VALKOV VANYO. BULGARIA
11. KANAMARU AKIRA. JAPAN
12. SEVIĆ PETAR. CROATIA
13. RAGUŽ ANDRIJA. CROATIA
14. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

 

*SENIOR MEN LEFT BEGINNERS *
1. TRSTENJAK DENIS. SLOVENIA
2. PALADA LUKA. CROATIA
3. MARINKOVIĆ NINO. CROATIA
4. BAN VLADO. CROATIA
5. MARIĆ MIČO. SLOVENIA
6. KOLAČKO LJUBO. CROATIA
7. PRPIĆ TOMISLAV. CROATIA
8. PEKIĆ GABRIEL. CROATIA
9. PRODAN FILIP. CROATIA
10. ZIDARIĆ MATEJ. SLOVENIA
11. ZOVKO IVAN. BIH
12. TRSTENJAK DAVID. SLOVENIA
13. FISTER PHILLIP. CROATIA
14. FRANCKI- NOVAK JOSIP. CROATIA
15. ANĐEČIĆ IVAN. CROATIA
16. SLUGA DAVID. SLOVENIA
17. DRVAR FILIP. CROATIA
18. ŽNIDARČIĆ MILAN. CROATIA
19. KLETEČKI IVAN. CROATIA
20. BLAGEC MATIJA. CROATIA

 

RIGHT HAND

 

*SENIOR MEN RIGHT 75 *
1. FARAJOV VALI. KAZAKHSTAN
2. DELIDZHAKOV HRISTO. BULGARIA
3. ZSOLT FABIAN. HUNGARY
4. SIBIKIN ILYA. RUSSIA
5. JAGARČEC SANDRO. CROATIA
6. KOGL DRAŽEN. CROATIA
7. CHERNIAK KIRILL. RUSSIA
8. KRALJ IVAN. CROATIA
9. SUEKUNI TAICHI. JAPAN
10. HERCEG KARLO. CROATIA
11. ELSAYED MAHMOUD MOHAMED AHMED MOHAMED. EGYPT
12. MODANLOUJOUYBARI ALI. IRAN
13. KULCS DOMINIK LASZLO. HUNGARY
14. MAKHSUN TUKAMBAROV. KAZAKHSTAN
15. DARHAN SARSENOV. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR MEN RIGHT 85 *
1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA
2. YESHENBEKOV NURDAULET. KAZAKHSTAN
3. GIRASEK MICHALE. SLOVAKIA
4. STRUPAR MATEO. CROATIA
5. WOITEN ALEXANDER. GERMANY
6. BURUŠIĆ JOSIP. CROATIA
7. TULIULLINOV RUSTAM. RUSSIA
8. DRUGČEVIĆ MIHAEL. CROATIA
9. KREBER VALENTIN. CROATIA
10. DOGAN IVAN. CROATIA
11. DROKAN MISLAV. CROATIA
12. CANKAR MATEJ. SLOVENIA
13. SINGH HARDEEP. INDIA
14. SKELIN TONI. CROATIA

 

*SENIOR MEN RIGHT 95 *
1. RYSBEKOV YESKENDIR. KAZAKHSTAN
2. HRISTOV NEDALIN. BULGARIA
3. SAVIĆ VLADIMIR. SERBIA
4. METZKER IWAN. GERMANY
5. AINALI ANSSI OLAVI. FINLAND
6. DOBROVIČ RADOSLAV. SLOVAKIA
7. KRPAN MARIO. CROATIA
8. HARČA MARIJAN. CROATIA
9. VLADIMIR MATCHENKO. KAZAKHSTAN
9. STOJEVIĆ ŽELJKO. CROATIA

 

*SENIOR MEN RIGHT 105 *
1. SOVIĆ VIKTORIO. CROATIA
2. ANDRAS KAROLYI. HUNGARY
3. KRSTIĆ LJUBODRAG. SERBIA
4. VESELIĆ IVAN. SERBIA
5. ŠPOLJARIĆ DENIS. CROATIA
6. BREGOVIĆ JOSIP. CROATIA
7. ODORJAN TOMISLAV. CROATIA
8. KRIŽAN IVO. CROATIA
9. BAUMAN ADAM. HUNGARY
10. ABDELRAHMAN MOHAMED. EGYPT
11. SINGH GURWINDER. INDIA

 

*SENIOR MEN RIGHT 105+ *
1. TRUBIN DMITRIY. KAZAKHSTAN
2. LAMPARELLI FRANK. ITALY
3. ABDOULVAND MAHDI. IRAN
4. BABIĆ SIMO. SLOVENIA
5. SEVIĆ PETAR. CROATIA
6. BATTAGLIA MANUEL. ITALY
7. RAGUŽ ANDRIJA. CROATIA
8. PROKHOROV ALEXEY. GERMANY
9. VRDOLJAK ANTE. CROATIA
10. SEKULOVIĆ STOJAN. MONTENEGRO
11. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA
12. ASLANOV MIRTALEH. AZERBAIJAN
13. LIEBMINGER MARCUS. AUSTRIA
14. SINGH ABHIJOT. INDIA
15. ALEKSIĆ BORIS. SERBIA
16. NEMETH ROBERT. HUNGARY

 

*SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS *
1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. CROATIA
2. MARIĆ MIČO. SLOVENIA
3. TRSTENJAK DAVID. SLOVENIA
4. MARINKOVIĆ NINO. CROATIA
5. FIŠTER PHILLIP. CROATIA
6. PEKIĆ GABRIEL. CROATIA
7. TRSTENJAK DENIS. SLOVENIA
8. BAN VLADO. CROATIA
9. KOLAČKO LJUBO. CROATIA
10. PALADA LUKA. CROATIA
11. BLAGEC MATIJA. CROATIA
12. ZIDARIĆ MATEJ. SLOVENIA
13. PRODAN FILIP. CROATIA
14. ZOVKO IVAN. BIH
15. ANĐEČIĆ IVAN. CROATIA
16. GUDELJ ANDRIJA. BIH
17. DAMI MARTIN. CROATIA
18. SLUGA DAVID. SLOVENIA
19. DRVAR FILIP. CROATIA
20. ŽNIDARČIĆ MILAN. CROATIA

 

*MASTER MEN LEFT OPEN *
1. MILOJKOVIĆ RADIŠA. SERBIA
2. HRIBAR ANDREJ. SLOVENIA
3. HELYES CSABI. HUNGARY
4. AINALI ANSSI OLAVI. FINLAND
5. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

 

*MASTER MEN RIGHT OPEN *
1. DE MARCHI THOMAS. ITALY
2. SEKULOVIĆ STOJAN. MONTENEGRO
3. MILOJKOVIĆ RADIŠA. SERBIA
4. DROKAN MISLAV. CROATIA
5. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA
6. GERGELY ANDRAS. HUNGARY

 

*DISABLED MEN LEFT 75 *
1. DROKAN LUKA. CROATIA
2. HABDIJA DANIJEL. CROATIA
3. NOVAČIĆ SVEBOR. CROATIA

 

*DISABLED MEN LEFT 75+ *
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. CROATIA
2. HERNYANK IMRE. HUNGARY
3. SLOTA KAMIL. SLOVAKIA
4. SINGH DALJEET. INDIA

 

*DISABLED MEN RIGHT 75 *
1. DROKAN LUKA. CROATIA
2. HABDIJA DANIJEL. CROATIA
3. NOVAČIĆ SVEBOR. CROATIA

 

*DISABLED MEN RIGHT 75+ *
1. KARADZHOV GEORGI. BULGARIA
2. HERNYANK IMRE. HUNGARY
3. SINGH DALJEET. INDIA
4. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. CROATIA
5. SLOTA KAMIL. SLOVAKIA

 

*JUNIOR18 WOMEN LEFT 50 *
1. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
2. KULCS DZSENIFER NETTI. HUNGARY
3. LJUPKA PARUSHEVA. MACEDONIA
4. YULDUZ CHAUSOVA. KAZAKHSTAN
5. KAMILA ALIYEVA. KAZAKHSTAN
6. YEKATARINA SAVCHENKO

 

*JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 *
1. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
2. KULCS DZSENIFER NETTI. HUNGARY
3. ANA MILIČEVIĆ. BIH
4. KAMILA ALIYEVA. KAZAKHSTAN
5. YEKATARINA SAVCHENKO

 

*SENIOR WOMEN LEFT 60 *
1. TAKENAKA AYANE. JAPAN
2. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
3. KUNTUGANOVA ZHULDYZ. KAZAKHSTAN
4. WEDROWSKA MAGDALENA RENATA. POLAND
5. UZELAC JELENA. SERBIA
6. LAURA KARIMBAYEVA. KAZAKHSTAN
7. AIGERIM KARAMANOVA. KAZAKHSTAN
8. DARIYA VERBICZKAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN LEFT 70 *
1. DEBNAROVA LUCIA. SLOVAKIA
2. LYVAKHOVA YEKATERINA. KAZAKHSTAN
3. ERIĆ BILJANA. SERBIA
4. OXANA PISMENAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN LEFT 70+ *
1. LISSYANSKAYA ANTONINA. KAZAKHSTAN
2. SEKULOVIĆ VASILISA. MONTENEGRO

 

*SENIOR WOMEN RIGHT 60 *
1. TAKENAKA AYANE. JAPAN
2. KUNTUGANOVA ZHULDYZ. KAZAKHSTAN
3. TROBIĆ BLAŽENKA. CROATIA
4. KOGL MIHAELA. CROATIA
5. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN
6. KULCS VIVIEN. HUNGARY
7. WEDROWSKA MAGDALENA RENATA. POLAND
8. MILUTINOVIĆ JOVANA. SERBIA
9. LAURA KARIMBAYEVA. KAZAKHSTAN
10. AIGERIM KARAMANOVA. KAZAKHSTAN
11. DARIYA VERBICZKAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN RIGHT 70 *
1. LYVAKHOVA YEKATERINA. KAZAKHSTAN
2. ERIĆ BILJANA. SERBIA
3. REITINGER LENA. AUSTRIA
4. OXANA PISMENAYA. KAZAKHSTAN

 

*SENIOR WOMEN RIGHT 70+ *
1. LISSYANSKAYA ANTONINA. KAZAKHSTAN
2. SEKULOVIĆ VASILISA. MONTENEGRO

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2018

10/07/2018. - Svjetski kup ZG STRONG 2018

Zagreb, Hrvatska 7.-8.7.2018. Broj natjecatelja: 278 Službeni rezultati: PRITISNI "PROČITAJ…
Svjetski kup ZG STRONG 2018

07/06/2018. - Svjetski kup ZG STRONG 2018

6.-8.7.2018. Zagreb, Hrvatska 25 država  250 natjecatelja Program Svjetskog kupa:
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke