Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Insula beach bar 2014 - International Armwrestling Cup

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

CAF official web site    Armwrestling News    Insula beach bar 2014 - International Armwrestling Cup

Add Armwrestling to favorites
Armwrestling - Homepage

Insula beach bar 2014 - International Armwrestling Cup

Insula beach bar 2014 - International Armwrestling Cup

Službeni rezultati

LIJEVA RUKA

juniori:

1. Antonio Kolak

2. Marko Kogl

3. Mahir Cocić

žene:

1. Sonja Egger

2. Blaženka Trobić Kogl

3. Mihaela Kogl

seniori:

-90kg

1. Dražen Kogl

2. Branko Malus

3. Mislav Drokan

+90kg

1. Hans Peter Fuchs

2. Viktorio Sović

3. Ivo Križan

DESNA RUKA

juniori:

1.Marko Kogl

2. Rudi Šurina

3. Mahir Čočić

žene:

1. Blaženka Trobić Kogl

2. Sonja Egger

3. Mihaela Kogl

seniori:

-90kg

1. Marko Kogl

2. Dražen Kogl

3. Branko Malus

+90kg

1. Ivo Križan

2. Ivo Sović

3. Rudi Šurina

Suci: Aleksandar Jakovac i Rudi Šurina

OFFICIAL RESULTS OF 2014 CROATIAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

OFFICIAL RESULTS OF 2014 CROATIAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

27. 4. 2014. Choice bar & lounge, Zagreb

 

Contestants - 81
Judges - 4
Protokol - 2

LEFT HAND

 

WOMEN

1. Anita Sovec

2. Mihaela Kogl

3. Blaženka Trobić


MASTERS

1. Dražen Kogl

2. Mislav Drokan

3. Marijan Levatić


JUNIORS

1. Marko Kogl

2. Rudolf Šurina

3. Antonio Kolak

4. Tomislav Rubčić


70 KG

1. Sanrdo Jagarčec

2. Vedran Maleković

3. Marko Petanjek

4. Tihomir Jurgan


78 KG

1. Dražen Kogl

2. Josip Josip Burušić

3. Azzaro Mujić

4. Martin Košec


86 KG

1. Mario Krpan

2. Luka Zuber

3. Azadino Mujić

4. Mislav Drokan


95 KG

1. Ivo Križan

2. Viktorio Sović

3. Marijan Harča

4. Drago Benčak


+95 KG

1. Antonio Mašić

2. Ivan Kokan

3. Josip Poleš

4. Saša Radić

DESNA RUKA


WOMEN

1. Blaženka Trobić

2. Anita Sovec

3. Mihaela Kogl


MASTER

1. Dražen Kogl

2. Mislav Drokan

3. Marijan Levatić

 

JUNIORS

1. Marko Kogl

2. Luka Drokan

3. Rudolf Šurina

4. Antonio Kolak

 

70 KG

1. Sanrdo Jagarčec

2. Luka Drokan

3. Marko Petanjek

4. Vedran Maleković

 

78 KG

1. Dražen Kogl

2. Josip Burušić

3. Azzaro Mujić

4. Martin Košec

 

86 KG

1. Mario Škarica

2. Azadino Mujić

3. Luka Zuber

4. Marko Kogl

 

95 KG

1. Viktorio Sović

2. Andrija Šimić

3. Ivo Križan

4. Marijan Harča

 

+95 KG

1. Antonio Mašić

2. Ivan Kokan

3. Josip Poleš

4. Željko Galović

Sokol Marić 2014- Thanks from the promoter

Sokol Marić 2014- Thanks from the promoter

Dear all,

thank You for participating in the Sokol Marić 2014 Cup and see You next Year in Zagreb

Best regards

Aleksandar Jakovac, promoter

SOKOL MARIĆ 2014 - RESULTS

SOKOL MARIĆ 2014 - RESULTS

Competition results

Totall Competitors - 196

No. of Countries - 15

No. of Referees - 8

LEFT HAND

 

RIGHT HAND

Juniors


1. Edmond Malasz/Hun
2. Marko Kogl/Cro
3. Stefan Kostić/Srb

 

Juniors


1. Marko Kogl/Cro
2. Edmond Malasz/Hun
4. Stefan Kostić/Srb

 

Women


1. Henrietta Barzso/Hun
2.Sonja Egger/Aus
3.Blaženka Trobić/Cro

 

Women


1. Blaženka Trobić/Cro
2.Sonja Egger/Aus
3. Henrietta Barzso/Hun

 

70 kg


1. Magzhan Shamiev/Kaz
2. Dražen Kogl/Cro
3. Stefan Villach/Aus

 

70 kg


1. Magzhan Shamiev/Kaz
2. Ivan Gregorička/Slovakia
3. Alexander Barzso/Hun

 

78 kg
1. Viorel Dobrin/Rum
2.Pavol Gettler/Slovakia
3. Shynbolat Raikhanov/Kaz

 

78 kg
1. Hristo Delidzhakov/Bul
2. Viorel Dobrin/Rum
2.Pavol Gettler/Slovakia

 

86 kg


1. Kydyrgali Ongarbayev/Kaz
2. Detelin Yonchev/Bul
3.Roman Tenkel/Slovakia

 

86 kg


1. Kydyrgali Ongarbayev/Kaz
2. Andrija Šimić/Cro
3.Pascal Girard/Swiss

 

95 kg


1. Kaloian Petrov/Bul
2. Peter Kovacs/Hun
3. Viktorio Sović/Cro

 

95 kg


1. Kaloian Petrov/Bul
2. Radoslav Dobrović/Slovakia
3. Peter Kovacs/Hun

 

95+ kg


1. Antonio Mašić/Cro
2. Frank Lamparelli/Ita
3. Ivan Glidžić/Srb

 

95+ kg


1. Frank Lamparelli/Ita
2. Stoyan Golemanov/Bul
3. Antonio Mašić/Cro

 

OPEN LEFT


1. Kaloian Petrov/Bul
2. Peter Kovacs/Hun
3. Dražen Kogl/Cro

 

OPEN LEFT


1. Frank Lamparelli/Ita
2. Kydyrgali Ongarbayev/Kaz
3. Stoyan Golemanov/Bul

 

Sokol Marić 2014- International Armwrestling Cup

Trailer

Trailer

2nd March 2014 Sokol Maric - International Armwrestling Cup

2nd March 2014 Sokol Maric - International Armwrestling Cup

Special guests: Assen Hadjitodorov, president EAF and WAF, Atilla Csabai and Marian Capla, vice president EAF, Simionescu Simicel Mircea, general secretary of EAF and WAF.
The best Armwrestlers from 15 Countries.
T shirts, Medals, Cups, cash prizes

Sokol Maric - International Armwrestling Cup

Sokol Maric - International Armwrestling Cup

2nd March in Zagreb, Croatia

New Years Armwrestling tournament

New Years Armwrestling tournament

Open Armwrestling tournament

Open Armwrestling tournament

6th October 2013 - Križevci, Croatia

Radošić 2013

Radošić 2013
Radošić 2013. - RESULTS

Mens

1. Pjer Ostojić
2. Andrija Šimić
3. Antonio Mašić

 Woman

1. Ivona Ninčević
2. Danijela Valjan
3. Janja Rade

Križevci, 15.-16.6.2013.

Križevci, 15.-16.6.2013.

Award gold medal to Drazen Kogl

EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013 IN LITHUANIA

EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013 IN LITHUANIA

Results of Championship:

1. Dražen Kogl 70kg masteri - left hand 2nd place, right hand 1nd place        2. Marko Kogl 80kg juniori - left hand  6nd place, right hand 3nd place         3. Luka Drokan 70kg juniori - left hand  8nd place, right hand 9nd place          4. Luka Zuber 85kg seniori - left hand  13nd place, right hand 8nd place        5. Blaženka Trobić 65kg seniori - right hand 9nd place        6. Dejan Piškorić 65kg seniori - left hand  11nd place, right hand 13nd place        7. Mislav Drokan 80kg masteri - left hand  6nd place, right hand 6nd place        8. Robert Vukalović 65kg seniori - left hand  13nd place      

CROATIAN CHAMPIONSHIP 2013

CROATIAN CHAMPIONSHIP 2013

RESULT OF CHAMPIONSHIP:

REZULTATI

PRVENSTVO HRVATSKE U OBARANJU RUKE 2013

 

Ukupno natjecatelja: 137

Suci: Robert Vukalović, Marko Kogl, Bože Lučin, Bruno Klasić i Aleksandar Jakovac

Trajanje natjecanja: 4:40

 

LIJEVA RUKA

 

 

JUNIORI

 

-80 kg

  1. Marko Kogl
  2. Luka Drokan
  3. Luka Pofuk

 

80+ kg

  1. Andrija Šimić
  2. Alen Rudnički
  3. Rudolf Šurina

 

MASTERI

 

  1. Dražen Kogl
  2. Mislav Drokan
  3. Marijan Levatić

 

ŽENE

 

  1. Anita Sovec
  2. Blaženka Trobić Kogl

 

SENIORI

 

-70 kg

  1. Robert Vukalović
  2. Dejan Piškorić
  3. Leo Račić

 

-80 kg

  1. Dražen Kogl
  2. Josip Burušić
  3. Marko Kogl

 

-90 kg

  1. Luka Zuber
  2. Marijan Harča
  3. Mislav Drokan

 

-100 kg

  1. Dean Lenče
  2. Viktorio Sović
  3. Ivan Kokan

 

-110 kg

  1. Josip Poleš
  2. Andrija Šimić
  3. Josip Bregović

 

110+ kg

  1. Antonio Mašić
  2. Sufret Čočić
  3. Kristijan Novak

 

OPEN

  1. Viktorio Sović
  2. Dean Lenče
  3. Marijan Harča

 

 

 

 

 

 

 

DESNA RUKA

 

 

JUNIORI

 

-80 kg

  1. Marko Kogl
  2. Luka Drokan
  3. Luka Rukavina

 

80+ kg

  1. Andrija Šimić
  2. Alen Rudnički
  3. Rudolf Šurina

 

MASTERI

 

  1. Dražen Kogl
  2. Mislav Drokan
  3. Marijan Levatić

 

ŽENE

 

  1. Blaženka Trobić Kogl
  2. Anita Sovec

 

SENIORI

 

-70 kg

  1. Dejan Piškorić
  2. Bruno Klasić
  3. Leo Račić

 

-80 kg

  1. Mario Škarica
  2. Dražem Kogl
  3. Mateo Strupar

 

-90 kg

  1. Luka Zuber
  2. Mario Krpan
  3. Drago Benčak

 

-100 kg

  1. Viktorio Sović
  2. Ivan Kokan
  3. Dean Lenče

 

-110 kg

  1. Josip Poleš
  2. Andrija Šimić
  3. Josip Bregović

 

110+ kg

  1. Sufret Čočić
  2. Antonio Mašić
  3. Ivan Sesvečan

 

OPEN

  1. Andrija Šimić
  2. Ivan Kokan
  3. Viktorio Sović

 

 

CROATIAN CHAMPIONSHIP 2013

CROATIAN CHAMPIONSHIP 2013

Zagreb, 7th April 2013

Armwars, Beograd 9th-10th February 2013

Armwars, Beograd 9th-10th February 2013

Croatian national team: 1. Josip Bregovic 2. Dean Lence 3. Ivan Kokan 4. Sandro Jagarcec 5. Josip Poles 6. Bruno Klasić - referee

Snagatori sa srcem, Split - 1th December 2012.

Snagatori sa srcem, Split - 1th December 2012.

ONLYMENSTUFF 2012 - results of 2th Day

ONLYMENSTUFF 2012 – INTERNATIONAL ARMWRESTLING CUP - II Day
Sunday – Nedjelja 7.10.2012. 17:00
1. Josip Poleš (HR) – Robert Bogdan (HUN) – LIJEVA RUKA 0:6
2. Ethem Mustagrudić (BIH) – Marko Velevski (MAC) – DESNA RUKA 0:6
3. Bojan Dimitrov(MAC) – Ivan Glidžić (SRB) – LIJEVA RUKA 1:5
4. Viktorio Sović (HR) – Stephan Lengarov (BUL) – LIJEVA RUKA 0:6
5. Georgi Szasz (HUN) – Kaloian Petrov (BUL) – D
ESNA RUKA 0:6
Lucia Debnarova and Snezhana Babayeva – SHOW S POSJETITELJIMA (bez poraza)
6. Mathias Schlitte (GER) – Hristo Delidzhakov (BUL) – DESNA RUKA 2:4
7. Daniel Valentin Andronache (ROM) – Dean Lenče (HR) – DESNA RUKA 5:1
8. Hristo Delidzhakov (HR) – 10 obarača po rundu – DESNA RUKA
9. Dražen Kogl (HR) – Eldin Bećar (BIH) – DESNA RUKA 4:2
10. Georgi Gaidardjiev (BUL) – Petar Manojlović (SRB) – LIJEVA RUKA 6:0
11.Josip Poleš (HR) - Viktorio Sović (HR) - DESNA RUKA 2:0 - revijalni meč

ONLYMENSTUFF 2012 - results of 1th Day

ONLYMENSTUFF 2012 – INTERNATIONAL ARMWRESTLING CUP
RESULTS OF FIRST DAY

Saturday – Subota 6.10.2012. 17:00


1. Marko Velevski(MAC) – Branko Malus (SLO) – DESNA RUKA 6:0
2. Daniel Valentin Andronache (RUM) – Eldin Bećar (BIH) – DESNA RUKA 6:0
3. Dražen Kogl (HR) – Matthias Schlitte (GER) – DESNA RUKA 2:4
4. Petar Manojlović (SRB) – Ethem Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA 2:4
5. Viktorio Sović(HR) –
Robert Bogdan (HUN) – DESNA RUKA 5:1
6. Josip Poleš(HR) - Stephan Lengarov (BUL) – LIJEVA RUKA 1:5
7. Kaloian Petrov(BUL) – Bojan Dimitrov(MAC)–LIJEVA RUKA 6:0
8. Hristo Delidzhakov (BUL) – Dean Lenče(HR)–LIJEVA RUKA 4:2
9. Georgi Gaidardjiev (BUL) – Branko Malus (SLO) – DESNA RUKA 6:0
Lucia Debnarova and Snezhana Babayeva - SHOW
10. Georgi Szasz (HUN) – Ivan Glidžić (SRB) – DESNA RUKA 6:0
11. Stephan Lengarov (BUL) – 17 OBARAČA ZA REDOM – LIJEVA I DESNA RUKA PREMA IZBORU 17 PROTIVNIKA – 17:0


Referees: Bruno Klasić (HR), Mircea Simionescu Simicel (ROM), Hristo Delidzhakov (BUL), Tiberiu Mietalcea (ROM) i Bože Lučin (HR)

Onlymenstuff 2012 Zagreb

Onlymenstuff 2012 Zagreb

ONLYMENSTUFF 2012 – CROATIA, ZAGREB, WESTGATE 5th – 8th October 2012

 

 

 

 

4 DAYS, 8 TOURNAMENTS,  22 PROFESSIONAL ARMWRESTLERS, 100.000 VISITORS

Croatia, Bulgaria, Slovakia, Germany, Serbia, Hungary, Bosnia and Herzegovina, Romania, Macedonia, Slovenia.

 

WEIGHT IN 1 HOUR BEFORE TOURNAMENT

 

5th October 2012

 

16:30– double elimination tournament in 3 Categories (-90kg,90+kg and Open Womens)

Free entry

 

19:00– WORLD GUINNESS RECORD – Georgi Gaidardjiev, multiple World Armwrestling Champion from Bulgaria will try to achieve new Guinness World Record the most one-armed pull ups in one minute(more than 10)

 

 

6th October 2012

 

13:00– double elimination tournament in 4 Categories (-75kg,-95kg,95+kg and Open Womens)

Free entry

 

17:00 – professional matches (6 round) – 20 professional Armwrestlers

 

 

7th October 2012

 

14:45– double elimination tournament in 3 Categories (-90kg,90+kg and Open Womens)

Free entry

 

17:00 – professional matches (6 round) - 20 professional Armwrestlers

 

 

8th October 2012

 

16:00– double elimination tournament in 3 Categories (-90kg,90+kg and Open Womens)

Free entry

International Armwrestling tournament Radosic 2012

International Armwrestling tournament Radosic 2012

27th May 2012 - International Armwrestling sit-down tournament Radosic 2012

 

RESULTS:

OPEN MEN:
1. Pjer Ostojić
2. Antonio Mašić
3. Zlatko Olujić
OPEN WOMAN:
1. Danijela Valjan
2. Fadila Zoranić
3. Božena Salapić

TOTAL COMPETITORS:
mens - 20
womens - 6

Aleksandar Jakovac i Bruno Klasić - first Croatian judges in the finals of European Championships.

Aleksandar Jakovac i Bruno Klasić - first Croatian judges in the finals of European Championships.

We are proud to have Aleksandar Jakovac and Bruno Klasić judged, as the first Croatian, semi finals and finals fights at the European Championships.

With the highest rating, and welcome our presence in the world trials in the European and world level.

 CAF

European Championship 2012 in Gdansk

European Championship 2012 in Gdansk

13.-20.5.2012.-Gdansk

Dražen Kogl - Master, left hand - 4th place,right hand - 7th place

Dean Lenče - Seniors, left hand- 7th place

Dean Lenče - Seniors, desna ruka - 9th place

Sandro Jagarčec, Seniors, left hand - 10th place

Dejan Piškorić, Marko Kogl i Azadino Mujić without a win.

Croatian Armwrestling Championship 2012 - Split

Croatian Armwrestling Championship 2012 - Split

Croatian Armwrestling Championship - official results

LEFT HAND

 JUNIORS

-80 kg (6 Competitors)
1. Marko Kogl
2. Mate Nosić
3. Leo Račić

+80 kg (9 Competitors)
1. Petar Jelić
2. Marko Marković
3. Tomislav Barišić

SENIORS

-70 kg (9 Competitors)
1. Mate Nosić
2. Dejan Piškorić
3. Robert Vukalović

-80 kg (8 Competitors)
1. Dražen Kogl
2. Josip Burušić
3. Tomislav Muslim

-90 kg (11 Competitors)
1. Ivan Mustapić
2. Frane Jelić
3. Petar Jelić

-100 kg(4 Competitors)
1. Dean Lenče
2. Viktorio Sović
3. Josip Bregović

-110 kg (5 Competitors)
1. Sufret Čočić
2. Josip Poleš
3. Sebastijan Mašić

110+ kg (4 Competitors)
1. Kristijan Bengez
2. Ivan Sesvečan
3. Zlatko Olujić

RIGHT HAND

JUNIORS

-80 kg (11 Competitors)
1. Marko Kogl
2. Mate Nosić
3. Luka Tomčić

+80 kg (9 Competitors)
1. Petar Jelić
2. Andrija Šimić
3. Marko Marković

SENIORS

-70 kg (11 Competitors)
1. Sandro Jagarčec
2. Mate Nosić
3. Franko Brigović

-80 kg (8 Competitors)
1. Mario Škarica
2. Drazen Kogl
3. Azadino Mujić

-90 kg (15 Competitors)
1. Ivan Mustapić
2. Petar Jelić
3. Luka Zuber

-100 kg (5 Competitors)
1. Dean Lenče
2. Viktorio Sović
3. Josip Bregović

-110 kg (6 Competitors)
1. Josip Poleš
2. Sufret Čočić
3. Sebastijan Mašić

110+ kg (6 Competitors)
1. Zlatko Olujić
2. Pjer Ostojić
3. Kristijan Bengez

SUCI:
1. Bruno Klasić
2. Aleksandar Jakovac
3. Luka Makovšek
4. Bruno Lazinica

 TOTAL COMPETITORS: 127

Croatian Armwrestling Championship 2012

Croatian Armwrestling Championship 2012

1th April 2012 - Split - Guliver Energy

Left and right hand

Junior, Senior and Master

70kg - 110+kg

Looking for the strongest fun of FC Dinamo

Looking for the strongest fun of FC Dinamo

12th January 2012 at 19 in Draskoviceva 23, Zagreb

 

11.2.2012. u 19 sati, Draškovićeva 23, Zagreb

Competitors: 26


LEFT HAND -90kg
1. Antun Glasnović
2. Miroslav Turković
3. Antun Kvadarić
+90kg
1. Ivan Sesvečan
2. Dario Perić
3. Nino Hadžiosmanović

 RIGHT HAND -90kg
1. Antun Glasnović
2. Antun Kvadarić
3. Marko Hekarović
+90kg
1. Dario Perić
2. Ivan Sesvečan
3. Matija Kožić
Absolute  category left hand: Ivan Sesvečan
Absolute category right hand: Dario Perić

Referee: Bruno Klasić
SHOW PROGRAM: Josip Bregović, Dean Lenče, Azadino Mujić

Results of Onlymenstuff Armwrestling tournament in Zagreb, 7.-9.10.2011.

Results of Onlymenstuff Armwrestling tournament in Zagreb, 7.-9.10.2011.

Klick below for the results of the Onlymenstuff tournament

Onlymenstuff - Westgate centar, 7.-9.10..2011., 7 COUNTRIES, 40 COMPETITORS

7
.9.2011. PETAK


AMATEUR TOURNAMENT FOR VISITORS


-90KG - Azzaro Mujić ( 8 natjecatelja)
+90 kg - Dubravko Salajec ( 7 natjecatelja)
žene - Jolanda Jurjević (6 natjecateljica)



PROFESIONAL TOURNAMENT


17:00 sati
1. Kogl (Cro) – Scherer(Sweis) – LIJEVA RUKA - 2:4
2. Ćuk (Cro) – Delidzhakov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
3. Jelić (Cro) – Hezer ( Kosovo) – LIJEVA RUKA - 4:2
4. Lenče (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA - 1:5
5. Jagarčec (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA - 2:4
6. Mustapić (Cro) - Ivanov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6

18:00 sati
7. Sović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
8. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – LIJEVA RUKA - 6:0
9. Poleš (Cro) – Čočić (Cro) – DESNA RUKA - 5:1
10. Bregović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
11. Ostojić (Cro) – Olujić (Cro) – DESNA RUKA - 0:6
12. Križan (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0

19:00 sati
13. Benko (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA - 6:0
14. Pavlović (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6
15. Zuber (Cro) – Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
16. Mujić (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA - 4:2
17. Jagarčec (Cro) – Burušić (Cro) – LIJEVA RUKA - 1:5
18. Lenče (Cro) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA - 0:6

20:00 sati
19. Delidzhakov (Bul) – Kogl (Cro) – LIJEVA RUKA - 6:0
20. Lengarov (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
21. Čočić (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA - 0:6
22. Mašić (Cro) – Pavlović (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
23. Benko (Cro) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA - 6:0
24. Sović (Cro) – Bregović (Cro) – DESNA RUKA - 1:5

21:00 sati
25. Ostojić (Cro) – Petkov (Bul) – DESNA RUKA - 0:6
26. Križan (Cro) - Rusovan (Srb) – DESNA RUKA - 6:0
27. Ćuk (Cro) – Mustagrudić (BIH) – LIJEVA RUKA - 0:6
28. Glidžić (Srb) - Petkov(Bul) - DESNA RUKA - 0:3

 


8.9.2011. SUBOTA

Amaterski turnir za posjetitelje

-90 kg 1. mjesto - Tomislav Vlašić (22 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Dubravko Salajec (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (10 natjecateljica)

17:00 sati
1. Jagarčec (Cro) – Hezer (Kosovo) – DESNA RUKA 1:5
2. Petkov (Bul) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1
3. Bećar (BIH) – Scherer (Sweis) – DESNA RUKA 4:2
4. Poleš (Cro) – Lengarov (Bul) – LIJEVA RUKA 0:6
5. Mujić (Cro) – Mustagrudić (BIH) – DESNA RUKA 6:0
6. Sović (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6

18:00 sati
7. Mašić (Cro) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
8. Burušić (Cro) – Benko (Cro) – DESNA RUKA 4:2
9. Mustapić (Cro) – M. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
10. Kogl (Cro) – Jelić (Cro) – LIJEVA RUKA 2:4
11. Lenče (Cro) – Zuber (Cro) – LIJEVA RUKA 5:1
12. Poleš (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 1:5

19:00 sati
13. Mujić (Cro) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
14. Mustapić (Cro) – Antić (Srb) – DESNA RUKA 6:0
15. Ostojić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 4:2
16. Burušić (Cro) – Bećar (BIH) – DESNA RUKA 3:3
17. Sović (Cro) – Ma. Todić (Srb) – LIJEVA RUKA 6:0
18. Bregović (Cro) – Mi. Todić (Srb) – DESNA RUKA 6:0

20:00 sati
19. Zuber (Cro) – Lengarov (Bul) – DESNA RUKA 1:5
20. Pavlović (Srb) – Glidžić (Srb) – DESNA RUKA 3:3
21. Olujić (Cro) – Petkov (Bul) – LIJEVA RUKA 2:4
22. Križan (Cro) – Ivanov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
23. Jelić (Cro) – Scherer (Sweis) – LIJEVA RUKA 6:0
24. Ćuk (Cro) – Hezer (Kosovo) – LIJEVA RUKA 0:6 - povreda Ćuk

21:00
25. Hezer (Kos) – Delidzhakov (Bul) – DESNA RUKA 0:6
26. Olujić (Cro) – Ravnikar (Slo) – DESNA RUKA 5:1


ZAVRŠNI MEČEVI U RAZLIČITIM KATEGORIJAMA
27. Mašić (Cro) +110kg – Lengarov (Bul) -85kg – LIJEVA RUKA 0:6
28. Glidžić (Srb) – Ivanov (Bul) – LIJEVA RUKA 3:3
29. Mašić, Bećar i Mujić - Lengarov (Bul) -85 kg - DESNA RUKA - 0:6
30. Pavlović,Jelić,Mustapić i Sović - Ivanov (Bul) 1:5
 

GLAVNI SUCI: David Shead (U.K.) i Hristo Delidzhakov (Bul)
POMOĆNI SUCI: Bruno Klasić (Cro) i Andrija Tkalec (Cro)

 


NEDJELJA, 9.10.2011. Amaterski turnir za posjetitelje - nagrada po 1000 kuna

-90 kg 1. mjesto - Azzaro Mujić (28 natjecatelja)
+90 kg 1. mjesto - Andrija Raguž (12 natjecatelja)
žene 1. mjesto - Josipa Olujić (8 natjecateljica)   

Arm wars - Beograd

Arm wars - Beograd

22th and 23th September will be International Armwrestling Championship in Beograd.

 

Croatian Armwrestling Championship

Croatian Armwrestling Championship

30th October 2011 in 3 p.m. - Coctail bar Latino Križevci

Organized: Club Tiger and Croatian Armwrestling Federation

Sunčani Hvar Open

Sunčani Hvar Open

30th July 2011, Hvar - 8pm

Sunčani Hvar Open - amateur armwrestling tournament in which the main presenters and guest were national champions Pjer Ostojic and Josip Poleš.

International tournament Sunčani Hvar

Women- 1th place Ana Vuković (Srbija)
Men - 90 kg - 1th place Zvonimir Benko (Hr)
Men - +90 kg - 1th place Petar Jeličić (Hr)
Total Competitors : 25

 

Seminar with a multiple world champion

Seminar with a multiple world champion

03th July 2011

10 x European and 7 x world armwrestling champion Cvetan Gashevski held a seminar in Zagreb.

Croatian judge at the EC 2011 in Turkey

Croatian judge at the EC 2011 in Turkey

The first time Croatia has its representative among the judges on the EC.

Aleksandar Jakovac judging the category of women 50 to 55 kg.

Official results of croatian players in the European Championship in Turkey 2011 Years

Official results of croatian players in the European Championship in Turkey 2011 Years

OFFICIAL RESULTS BY CATEGORY:

 

LEFT HAND

 

JUNIORS

 

DAMIR JURCIC - 10 place - 0 point (total of 10 Competitors) - Category -65kg

 

SENIORS

 

HRVOJE MATASIC - 9 place - 0 point (total of 10 Competitors) - Category -85kg

ANDRIJA TKALEC - 13 place - 0 point (total of 18 Competitors) - Category -100kg

JOSIP POLEŠ - 14 place - 0 point (total of 18 Competitors) - Category -100kg

ANTONIO MAŠIĆ - 13 place - 0 point (total of 16 Competitors) - Category -110+kg

 

 

 

 

 

RIGHT HAND

 

JUNIORS

 

DAMIR JURCIC - 7 place - 1 point (total of 11 Competitors) - Category -65kg

 

SENIORS

 

HRVOJE MATASIC - 9 place - 0 point (total of 10 Competitors) - Category -85kg

JOSIP BREGOVIC - 15 place - 0 point (total of 18 Competitors) - Category -100kg

PJER OSTOJIC - 13 place - 0 point (total of 14 Competitors) - Category -110kg

ANTONIO MASIC - 12 place - 0 point (total of 15 Competitors) - Category -110+kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

European Championship 2011 in Turkey

European Championship 2011 in Turkey

Croatian national team at the European Armwrestling Championship in Turkey appearances by the following members: 


1. Damir Jurčić, junior - 70kg - lijeva i desna
2. Hrvoje Matasić -80kg - lijeva i desna
3. Andrija Tkalec -100kg-lijeva
4. Josip Bregović - 100kg - desna
5. Josip Poleš - 100 kg - lijeva
                                                      6. Pjer Ostojić - 110 kg - desna
                                                      7. Antonio Mašić - 110+ - lijeva i desna

                                                      CAF

Croatian Open Cup

Croatian Open Cup

Croatian Open Cup

Split, 3th April 2011

Competitors: 141

RESULTS:

LEFT HAND

JUNIORS

1.A. Atlija

2.P. Jelić

3.M. Nosić

4.M. Kogl

-70

1. S. Jagarčec

2. M. Nosić

3. M. Justić

4. D. Jurčić

-80

1. P. Jelić

2. D. Kogl

3. J. Burušić

4. Azz. Mujić

-90

1. D. Lenče

2. I. Mustapić

3. J. Perišić

4. L. Zuber

-100

1. J. Poleš

2. V. Sović

3. J. Bregović

4. D. Matrljan

-110

1. Z. Olujić

2. S. Čočić

3. S. Mašić

4. B. Hrkalović

110+

1.A. Mašić

2. Ž. Slaviček

3. D. Softić

4. R. Mašić

OPEN

1.A. Mašić

2.V. Sović

3.P. Jelić

3.D. Lenće

 

 

RIGHT HAND

JUNIORS

1.A. Atlija

2.M. Nosić

3.P. Jelić

4.M. Kogl

-70

1. S. Jagarčec

2. M. Nosić

3. D. Jurčić

4. M. Kogl

-80

1. M. Matasić

2. J. Burušić

3. Azz. Mujić

4. P. Jelić

-90

1. I. Mustapić

2. Z. Benko

3. I. Križan

4. D. Lenče

-100

1. V. Sović

2. J. Bregović

3. A. Tkalec

4. Z. Mustapić

-110

1. P. Ostojić

2. Z. Olujić

3. S. Mašić

4. S. Čočić

110+

1.A. Mašić

2. B. Milišić

3. Ž. Slaviček

4. R. Mašić

OPEN

1.A. Mašić

2.P. Ostojić

3.Z. Benko

3.Z. Olujić

 

 

Croatian Open Cup

Croatian Open Cup

Hemingway bar Split, 4th April 2011 at 4 p.m.

Best regards

Aleksandar Jakovac, president of CAF

Tiffany studio 2010 - photos

Photo by: Mario Radović

Tiffany studio - Open cup 28.11.2010. - Photos


Photo by: Robert Pljuščec

Tiffany studio 2010 - results:

Tiffany studio 2010 - results:

           

                                                     

 

Croatian armwrestling federation

Meduliceva 2

10000 Zagreb

28.11.2010.

         

 

                                                                                                               

Tiffany studio 2010 

 

 

            Total Competitors : 183

            Right hand : 122

            Left hand : 61

 

        

         LEFT HAND:

 

-70 kg

           

  1. Ethem Mustagrudic (BIH)
  2. Ivan Lukacic (Cro)
  3. Dino Cerkezovic (Cro)
  4. Mate Nosic (Cro)
  5. Hilmija Jakupovic (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Plamen Dimitrov (Bul)
  2. Mario Skarica (Cro)
  3. Petar Jelic (Cro)
  4. Josip Burusic (Cro)
  5. Augustin Mazarekic (Cro)

 

-90 kg

 

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Tode Minoski (Mac)
  3. Ivan Mustapic (Cro)
  4. Ivo Visevic (Cro)
  5. Mladen Tomic (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Josip Poles (Cro)
  2. Salem Sahinovic (BIH)
  3. Dubravko Salajec (Cro)
  4. Josip Bregovic (Cro)
  5. Mate Barisic (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Marin Pantaleev (Bul)
  2. Robert Bogdan (Hun)
  3. Zoltan Kozma (Srb)
  4. Zlatko Olujic (Cro)
  5. Miroslav Budimir (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Antonio Masic (Cro)
  2. Nermin Smajlovic (BIH)
  3. Ivan Glidzic (Srb)
  4. Tomislav Lopac (Cro)
  5. Darko Pavlovic (Srb)

 

OPEN CATEGORY

           

Winner: Marin Pantaleev

 

 

 

RIGHT HAND:              

 

-70 kg

           

  1. Marko Velevski (Mac)
  2. Sandro Jagarcec (Cro)
  3. Leon Filic (Cro)
  4. Ethem Mustagrudic (BIH)
  5. Ivan Sikic (Cro)

 

-80 kg

 

  1. Hristo Delidzhakov (Bul)
  2. Plamen Dimitrov (Bul)
  3. Mario Skarica (Cro)
  4. Azadino Mujic (Cro)
  5. Frano Jelic (Cro)

 

-90 kg

           

  1. Peter Kovacs (Hun)
  2. Ivan Mustapic (Cro)
  3. Dragan Stojchevski (Mac)
  4. Tode Minoski (Mac)
  5. Andrija Tkalec (Cro)

 

-100 kg

 

  1. Viktorio Sovic (Cro)
  2. Salem Sahinovic (BIH)
  3. Zeljko Dzelalija (Cro)
  4. Josip Bregovic (Cro)
  5. Josip Poles (Cro)

 

-110 kg

 

  1. Robert Bogdan (Hun)
  2. Zlatko Olujić (Cro)
  3. Sufret Cocic (Cro)
  4. Emir Islami (Cro)
  5. Sebastijan Masic (Cro)

 

110+ kg

 

  1. Gyorgy Szasz (Hun)
  2. Antonio Masic (Cro)
  3. Marin Pantaleev (Bul)
  4. Nermin Smajlovic (BIH)
  5. Ivan Glidzic (Srb)

 

OPEN CATEGORY

           

Winner: Gyorgy Szasz

 

                                                                          

Tiffany studio 2010 - agenda

Tiffany studio 2010 - agenda

 

 

Inform competitors and spectators to the program related to the international open-cup "Tiffany Studio 2010" as follows::



26.11.2010.

Core gym, Zagreb - 17 hours, Advanced seminar for referees (teacher-David Shead)

 

27.11.2010.

Core gym, Zagreb - 16 hours, TRAINING TECHNIQUES WITH CHAMPIONS (teachers - Cvetan GASHEVSKI, Hristo Delidzakov, Marin Pantaleev, Plamen Dimitrov and Kaloian Petrov) - training can be accessed by all interested active competitors.

Core gym, Zagreb - 16 - 18 hours - weight in

28.11.2010.

Hemingway Bar, Tuškanac 1, Zagreb - 12 hours - weigh in

13 hours - Qualification (left hand, women, right hand)

18 hours - semi-finals and finals (the left hand, women, right hand)



Aleksandar Jakovac, president of the Croatian Armwrestling federation

David Shead comes to Zagreb

David Shead

 

The world's leading referee November 26. comes in Zagreb. 

 

...ddf....      

Interview with John Brzenk

John Brzenk

Interview with Denis Cyplenkov

Denis Cyplenkov

Denis Cyplenkov announces International Armwrestling tournament in Zagreb

Denis Cyplenkov

Sarah Backman announces International Armwrestling tournament in Zagreb

Sarah Backman

Sarah Backman, Nemiroff 2010 winner announces tournament in Zagreb

Ana Mazurenko, organiser of the Nemiroff 2010 announces International Armwrestling Cup in Zagreb

Ana Mazurenko

The Legend announces International Armwrestling tournament in Zagreb:

John Brzenk announces

John Brzenk announced International Open Armwrestling Cup in Zagreb.

The president of EAF announces:

of the president EAF

28th November 2010 International Open Armwrestling Cup

Zagreb, Hemingway bar ( Tuskanac 1) at 12 am

Veronika Bonkova, Triple world champion announces:

Veronika Bonkova

Veronika Bonkova, Triple world champion announces International Armwrestling Open Cup in Zagreb.

28th November 2010 Hemingway bar, Zagreb

28th November 2010 Hemingway bar, Zagreb

28th of November 2010 in Zagreb, Hemingway bar, International armwrestling Open Cup.

Croatian armwrestling federation

International Open Cup, Zagreb 28.11.2010.

International Open Cup, Zagreb 28.11.2010.

President of the European armwrestling federation Assen Hadjitodorov accompanied by triple world champion Veronica Bonkova  were a three-day visit to the Croatian armwrestling federation. With the great support of Mr. Hadjitodorov we can confirmed the date and venue of the International Cup in Zagreb, which will be keep on 28.11.2010. at 12 o'clock in the Hemingway (Tuškanac 1).
Hemingway Bar is one of the most beautiful lounge bar in Croatia (http://www.hemingway.hr).
The official weigh-in begins at 12 am. Registration is free.
Mandatory notification to the email covenants prijave@obaranje-ruke.hr
CAF

Javno priopćenje II

Hrvatski savez za obaranje ruke

Medulićeva 2, Zagreb

 

JAVNO PRIOPĆENJE II

S obzirom na pozive natjecatelja upućene Savezu nakon javnog priopćenja od 1. Listopada 2010. godine koristimo priliku pojasniti aktivnosti te ulogu Saveza u disciplini obaranja ruke.

HSOR, kojeg su osnivači Spartanci, Gladijator i Trojanci iz Zagreba osnovan je u kolovozu 2009 godine. Iste godine u rujnu pristupio je europskom i svjetskom Savezu na kongresu u Rosolini di mare te se taj događaj smatra službenim početkom ove discipline u RH na međunarodnom nivou. Od trenutka osnivanja predstavnici Saveza bili su na europskom prvenstvu u Bugarskoj gdje je dogovoreno prihvaćanje RH u međunarodne asocijacije, također na svjetskom kongresu u Italiji, gdje je Hrvatska i pristupila (godišnje članarine iznose 200 eura za europski plus 300 za svjetski Savez) te na europskom prvenstvu u Rusiji, gdje su vodili hrvatskog predstavnika (A. Mašić) u kategoriji 110+. Također u studenome planiraju odlazak na kongres u Poljsku te vrše pripreme za europsko prvenstvo u Turskoj 2011.

U tuzemstvu je u organizaciji zagrebačkih klubova pod pokroviteljstvom Saveza, organiziran turnir u Praćki (ožujak 2010), međunarodni otvoreni kup u Zagrebu, koji je i neslužbeno prvenstvo Hrvatske (travanj 2010), Memorijalni turnir „Sova“ (srpanj 2010), Bjelovar open (srpanj 2010) te se bliži međunarodni turnir u Zagrebu u sklopu kojeg će se održati i besplatni seminar za suce.  

Dodajemo kako su sve gore navedene aktivnosti članovi Saveza  obavljali na volonterskoj osnovi pokrivajući pritom sve troškove Saveza osobnim sredstvima predsjednika Saveza.

HSOR je savez klubova koji su registrirani za disciplinu obaranja ruke. Uloga Saveza je promovirati disciplinu na svim razinama, organizirati hrvatski kup, educirati suce, formirati nacionalnu vrstu, te osigurati sredstva za njezino normalno funkcioniranje. Uloga klubova je promovirati disciplinu obaranja ruke kroz lokalne turnire.

Trenutno Savez prati športski rad dvadesetak natjecatelja u svim težinskim kategorijama koji se nalaze u užem izboru za reprezentaciju te će na vrijeme svi potencijalni reprezentativci biti i pozvani.

Zaključno, pozivamo sve natjecateljice i natjecatelje da treniraju jer je procjena Saveza kako u reprezentaciji nema mjesta za privilegirane te su ista u svim težinskim kategorijama slobodna. Također, pozivamo sve da se organiziraju u klubove te samim pristupom u Savez pomognu njegovom radu na najbolji mogući način (osnivanje lige).

 

Puno pozdrava

     Aleksandar Jakovac, predsjednik          

Armwrestling tournament “Bjelovar open”

Armwrestling tournament “Bjelovar open”

2010.17.7. in 18 hours completed Armwrestling Tournament "Bjelovar open"

 

Tournament Venue: City pools Bjelovar

 

Number of competitors: 38 

 

 

 

Results:

 

RIGHT HANDS

-80 kg – 12 competitors 1. Ervin Šinko 2.Augustin Mazarekić 3. Ivan Fajdetić

-90 kg – 11 competitors 1.Luka Pranjić 2.Željko Radolfi 3.Antonio Mazarekić

-100 kg – 11 competitors 1.Viktorijo Sović 2.Andrija Tkalec 3.Josip Bregović

100+kg – 4 competitors 1.Rozo Filić 2.Domagoj Sedlić 3. Josip Matić

Absolute winner : Viktorijo Sović

 

 

Referees:

  1. Aleksandar Jakovac
  2. Andrija Tkalec

1.Memorial armwrestling Tournament “Ivica Sović” in Dugo Selo

2010.4.7. in 20 hours completed 1. Memorial armwrestling Tournament "Ivica Sović"

 

Tournament Venue: Disco bar "Sova" – Dugo Selo

Number of competitors: 61

 

Results:

 

LIJEVA RUKA

-80 kg – 6 natjecatelja        1.Dražen Kogl  2.Josip Burušić  3.Ivan Fajdetić

-100 kg – 9 natjecatelja      1.Viktorijo Sović  2.Neven Smetiško 3.Josip Begović

 

DESNA RUKA

-70 kg – 8 natjecatelja        1.Ivan Lukačić  2.Bruno Klasić  3.Hilmija Jakupović

-80 kg – 10 natjecatelja      1.Mario Škarica  2.Josip Burušić  3.Danijel Perić

-90 kg – 9 natjecatelja        1.Hrvoje Matasić  2.Željko Radolfi  3.Ivo Višević

-100 kg – 10 natjecatelja    1.Viktorijo Sović  2.Sufret Čočić  3.Mile Šola

-110+ kg – 9 natjecatelja   1.Antonio Mašić  2.Sebastijan Mašić  3.Mario Mohač

 

Referees:

  1. Aleksandar Jakovac
  2. Sergije Mihić

First Memorial armwrestling Tournament “Ivica Sović” in Dugo Selo

First Memorial armwrestling Tournament “Ivica Sović” in Dugo Selo

4.7.2010. in Disco club "Sova", Dugo Selo at 4 p.m. will be first armwrestling memorial tournament "Ivica Sović".

Ivica Sovic was a superb athlete and one of the best Croatian bodybuilder. In his honor, we will organize in collaboration with his son, Victorijo (winner of the Tiffany studio Cup from April 11 -100kg left) each year in July, the Memorial Tournament.

We hope a good response and we wish everyone success in the competition.

                                                              HSOR

XX. European Championship – Moscow 2.6. - 6.6.2010 - Photos

Antonio Masic - the first player in Croatian armwrestling national team

Antonio Masic - the first player in Croatian armwrestling national team

This is to inform all competitors and fans of armwrestling that formed the first armwrestling Croatian national team that will compete at the European Championships in Moscow, June 2 to June 6, 2010. year.
The decision of the fedration was to be the first competitor are Antonio Mašić from Gospic, who travels to Russia in the full cost of the federation. We invite all competitors to train to compete for places at the next World Championships to be held in November in Las Vegas.
Please note, as the team members becomes the call of the federation, with respect to the achieved success in tournaments and evaluation of success in international competition.
Sincerely
Jakovac Aleksandar, president of Croatian armwrestling federation

Open Croatian cup 11.04.2010. - Photos


Created with Admarket's flickrSLiDR.

Tournament in Zagreb - Praćka 14.03.2010.

Tournament in Zagreb - Praćka 14.03.2010.

Croatian armwrestling federation organises tournament by WAF rules.

 

Praćka, 14.03.2010. u 18 hours. Registration is free.

 

Categories:  women, men,  youngster divisio and 50+.

Pulling John - The Movie

PULLING JOHN TRAILER

'Pulling John' is the universal story of a champion, who after 25 years of success is now burdened with the inevitable transformation of aging. John Brzenk, the legendary armwrestler, who works as an airline mechanic by day must decide whether to leave the sport he was raised on or wait to be defeated by 2 up and coming titans.

 

Voevoda from Russia, Bagent from West Virginia and Yoshi from Tokyo are the colorful characters who have been raised on the legend of John Brzenk. These men define themselves by not becoming champions but by defeating the legend that is known as Brzenk. In a philosophical and thrilling ride, 'Pulling John' culminates at the Zloty Tur Championship in Warsaw, where Bagent and Voevoda have the chance of their life, to dethrone the conflicted Brzenk.

World ranking by Engin Terzi

World ranking by Engin Terzi

Croatian armwrestling federation in cooperation with Engin Terzi will keep the rankings updated so you always can see who the best armwrestlers in the world are.
 

60KG MEN'S LEFT ARM 60KG MEN'S RIGHT ARM 70KG MEN'S LEFT
1. George Gaidardjiev, BUL 1. George Gaidardjiev, BUL 1. Zaur Saitov, RUS
2. Maksud Doliyev, UZB 2. Robert Chomaev, RUS 2. Alexander Kovalchuk, RUS
3. Kazbek Chagarov, RUS 3. Aleks Pretsuashvili, GEO 3. Serhat Arslan, TUR
4. Gela Arabuli, GEO 4. Mikhail Tovmasyan, RUS 4. Georgiy Hubaev, RUS
5. Dmytro Bezkorovainyi, UKR 5. Fabian Tager, GER 5. Viorel Dobrin, ROM
  6. Jan Taeger, GER  
  7. Tomas Manghi, ITA  
  8. Talgatbek Rustembek, KAZ  
  9. Mehmet Cetinkaya, TUR  
  10. Will Sarty, CAN  
     
     
70KG MEN'S RIGHT 80KG MEN'S LEFT 80KG MEN'S RIGHT
1. Sergey Yermolchik, KAZ 1. Oleg Zhokh, UKR 1. Khadzimurat Zoloev, RUS
2. Hristo Delidzhakov, BUL 2. Vladimir Mnatsakanyan, ARM 2. Janis Amolins, LAT
3. Viorel Dobrin, ROM 3. Kazimir Iskanderov, RUS 3. Fuad Jafarov, AZE
4. Zaur Saitov, RUS 4. Jaba Getiashvili, GEO 4. Justin Bishop, USA
5. Aleks Abutidze, GEO 5. Andrei Chipreanov, ROM 5. Kaloyan Tumbev, BUL
6. Vali Farajov, KAZ   6. Shynbolat Raikhanov, KAZ
7. Matthias Schlitte, GER   7. Andrey Malakhov, RUS
8. Georgiy Hubaev, RUS   8. Zhanaly Khassanov, KAZ
9. Oleg Cherkasov, RUS   9. Mantas Asmonas, LIT
10. Maksim Yandubaev, RUS   10. Rafal Wozny, POL
     
     
90KG MEN’S LEFT 90KG MEN'S RIGHT 100KG MEN'S LEFT ARM
1. Artem Taynov, UKR 1. Ievgenii Prudnyk, UKR 1. Krasimir Kostadinov, BUL
2. Alexandr Getalo, KAZ 2. Todd Hutchings, USA 2. Dzambolat Tsoriev, RUS
3. Zelimkhan Ismailov, RUS 3. Ermes Gasparini, ITA 3. Armen Chapukhyan, ARM
4. Alexander Archegov, RUS 4. Irakli Gamtenadze, GEO 4. Alan Tsakariev, RUS
5. Stoyan Golemanov, BUL 5. Spartak Zoloev, RUS 5. Sahip Caglar, TUR
  6. Artem Taynov, UKR  
  7. Artem Zolotov, RUS  
  8. Giorgi Tvaliashvili, GEO  
  9. Raimonds Antonovics, LAT  
  10. Stoyan Golemanov, BUL  
     
     
100KG MEN'S RIGHT ARM +100KG MEN'S LEFT ARM +100KG MEN’S RIGHT ARM
1. Krasimir Kostadinov, BUL 1. Devon Larratt, CAN 1. Denis Cyplenkov, RUS
2. John Brzenk, USA 2. Denis Cyplenkov, RUS 2. Michael Todd, USA
3. Zurab Bakhtiarov, AZE 3. Andrey Pushkar, UKR 3. Dave Chaffee, USA
4. Vasili Dautashvili, GEO 4. Alexey Semerenko, UKR 4. Andrey Pushkar, UKR
5. Terence Opperman, RSA 5. Ferit Osmanli, TUR 5. Ferit Osmanli, TUR
6. Chermen Khadaev, RUS   6. Ivan Matyushenko, RUS
7. Dzambolat Tsoriev, RUS   7. Travis Bagent, USA
8. Neil Pickup, ENG   8. Tim Bresnan, USA
9. Racho Gakharia, GEO   9. Modestas Grigaitis, LIT
10. Evgeny Kriulin, RUS   10. Alexey Semerenko, UKR
     
     
WORLD TOP 10 MEN LEFT ARM WORLD TOP 10 MEN RIGHT ARM WORLD BEST POUND FOR POUND LEFT ARM
1. Devon Larratt, CAN 1. Denis Cyplenkov, RUS 1. Oleg Zhokh, UKR
2. Denis Cyplenkov, RUS 2. Michael Todd, USA 2. Vladimir Mnatsakanyan, ARM
3. Andrey Pushkar, UKR 3. Dave Chaffee, USA 3. George Gaydardzhiev, BUL
4. Alexey Semerenko, UKR 4. Andrey Pushkar, UKR 4. Dmytro Bezkorovainyi, UKR
5. Ferit Osmanli, TUR 5. Ferit Osmanli, TUR 5. Artem Taynov, UKR
6. Oleg Zhokh, UKR 6. Ivan Matyushenko, RUS  
7. Dzmitry Shmyko, BEL 7. Travis Bagent, USA  
8. Christian Binnie, USA 8. Tim Bresnan, USA  
9. Travis Bagent, USA 9. Modestas Grigaitis, LIT  
10. Juraj Michalicka, SVK 10. Alexey Semerenko, UKR  
     
     
WORLD BEST POUND FOR POUND RIGHT ARM    
   
1. Khadzimurat Zoloev, RUS    
2. Janis Amolins, LAT    
3. George Gaydardzhiev, BUL    
4. Ievgenii Prudnyk, UKR    
5. Krasimir Kostadinov, BUL    
Tiffany studio
WMD
Insula beach bar 2014 - International Armwrestling Cup

20/07/2014. - Insula beach bar 2014 - International Armwrestling Cup

OFFICIAL RESULTS OF 2014 CROATIAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

05/05/2014. - OFFICIAL RESULTS OF 2014 CROATIAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

27. 4. 2014. Choice bar & lounge, Zagreb   Contestants…
Armwrestling RSS Feed Digg Armwrestling Armwrestling on Delicious Armwrestling on YouTube Share Armwrestling on Facebook Twitt Armwrestling