Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Croatian national Championship 2018

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

CAF official web site    Armwrestling News    Croatian national Championship 2018

Add Armwrestling to favorites
Armwrestling - Homepage

Croatian national Championship 2018

Croatian national Championship 2018

11th of March 2018      

Sinj, Croatia

152 competitors

Official results:

PUSH "READ ENTIRE ARTICLE"

OPEN KATEGORIJA - lijeva ruka
1. Josip Poleš
2. Marko Kogl
3. Denis Špoljarić

OPEN KATEGORIJA - desna ruka
1. Viktorio Sović
2. Ivo Križan
3. Ivan Kolan

 


JUNIOR18 MEN LEFT OPEN
1. LONČAR MARIO. KING
2. TOLJ MARKO. MUSE
3. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
4. GAŠPAR MARIN. MUSE
5. OKMAŽIĆ MIRKO. MUSE
6. JELIĆ FRAN. KING

 

JUNIOR18 MEN RIGHT OPEN
1. LONČAR MARIO. KING
2. TOLJ MARKO. MUSE
3. OKMAŽIĆ MIRKO. MUSE
4. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
5. GAŠPAR MARIN. MUSE
6. JELIĆ FRAN. KING

 

SENIOR MEN LEFT 70
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
3. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR
4. DROKAN LUKA. SPARTANCI

 

SENIOR MEN LEFT 78
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
3. DOGAN IVAN. GLADIJATOR
4. HODAK MIHAEL. SOUTH POWER
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. OSTOJIĆ ANTE. IMPRESS GYM
7. JELIĆ FRAN. KING
8. ŠENTIJA MISLAV. KING

 

SENIOR MEN LEFT 86
1. ZUBER LUKA. TROJANCI
2. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
3. DROKAN MISLAV. TIGAR
4. LONČAR MARIO. KING
5. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
6. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
7. KRALJEVIĆ ROKO. SPLIT
8. DIVIĆ NIKOLA. SHARK
9. HLEVNJAK BORNA. SPARTANCI

 

SENIOR MEN LEFT 95
1. HARČA MARIJAN. TIGAR
2. KOGL MARKO. TIGAR
3. KRPAN MARIO. TROJANCI
4. OPAČAK JOSIP. SPARTANCI
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
8. RENDULIĆ ANTONIO. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN LEFT 95+
1. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. KOKAN IVAN. SPLIT
4. OREŠKOVIĆ FILIP. GLADIJATOR
5. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
6. KRIŠTO ANTE. MUSE
7. ČOČIĆ SUFRET. KING
8. PAVIĆ ZORAN. SOUTH POWER
9. SABLJAK JOSIP. SOUTH POWER
10. SEVIĆ PETAR. SPLIT
11. RAGUŽ ANDRIJA. GLADIJATOR
12. VUKOVIĆ IVAN. SOUTH POWER
13. VRDOLJAK ANTE. SPLIT
14. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
15. DELIJA MARKO. SOUTH POWER

 

SENIOR MEN LEFT BEGINNERS
1. SEVIĆ PETAR. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. SPLIT
3. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
4. DELIJA MARKO. SOUTH POWER
5. PALADA LUKA. GLADIJATOR
6. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
7. ŽNIDARČIĆ MILAN. SPARTANCI
8. DUJMOV BUDISLAV. SPLIT
9. MARINKOVIĆ NINO. SPARTANCI
10. DRVAR FILIP. SPARTANCI

 

 

SENIOR MEN RIGHT 70
1. KRALJ IVAN. TIGAR
2. VUJAKOVIĆ MARKO. SPARTANCI
3. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR
4. DROKAN LUKA. SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT 78
1. KOGL DRAŽEN. TIGAR
2. DOGAN IVAN. GLADIJATOR
3. TRIPLAT PETAR. SPARTANCI
4. HODAK MIHAEL. SOUTH POWER
5. SKELIN TONI. SPARTANCI
6. OSTOJIĆ ANTE. IMPRESS GYM
7. JELIĆ FRAN. KING
8. ŠENTIJA MISLAV. KING

 

SENIOR MEN RIGHT 86
1. DRUGČEVIĆ MIHAEL. TIGAR
2. DROKAN MISLAV. TIGAR
3. ZUBER LUKA. TROJANCI
4. LONČAR MARIO. KING
5. HLEVNJAK BORNA. SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. TROJANCI
7. KRALJEVIĆ ROKO. SPLIT
8. VUGDELIJA IVAN. SOUTH POWER
9. DIVIĆ NIKOLA. SHARK

 

SENIOR MEN RIGHT 95
1. KOGL MARKO. TIGAR
2. HARČA MARIJAN. TIGAR
3. KRPAN MARIO. TROJANCI
4. OPAČAK JOSIP. SPARTANCI
5. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
6. KUZMANIĆ MISLAV. SPLIT
7. PALADA LUKA. GLADIJATOR
8. RENDULIĆ ANTONIO. GLADIJATOR

 

SENIOR MEN RIGHT 95+
1. KRIŽAN IVO. TROJANCI
2. SOVIĆ VIKTORIO. TROJANCI
3. KOKAN IVAN. SPLIT
4. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
5. SEVIĆ PETAR. SPLIT
6. PARČINA MATE. SOUTH POWER
7. ŠPOLJARIĆ DENIS. SHARK
8. RAGUŽ ANDRIJA. GLADIJATOR
9. VRDOLJAK ANTE. SPLIT
10. VUKOVIĆ IVAN. SOUTH POWER
11. OREŠKOVIĆ FILIP. GLADIJATOR
12. KRIŠTO ANTE. MUSE
13. PAVIĆ ZORAN. SOUTH POWER
14. ČOČIĆ SUFRET. KING
15. SABLJAK JOSIP. SOUTH POWER
16. DELIJA MARKO. SOUTH POWER
17. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI

 

SENIOR MEN RIGHT BEGINNERS
1. SEVIĆ PETAR. SPLIT
2. VRANJEŠ JOSIP. SPLIT
3. DELIJA MARKO. SOUTH POWER
4. ŽURA MARIN. SPLIT
5. MARINKOVIĆ NINO. SPARTANCI
6. PALADA LUKA. GLADIJATOR
7. FIŠTER PHILLIP. SPARTANCI
8. KROLO KREŠIMIR. GLADIJATOR
9. DUJMOV BUDISLAV. SPLIT
10. ŽNIDARČIĆ MILAN. SPARTANCI
11. DRVAR FILIP. SPARTANCI

 

DISABLED MEN LEFT OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. GLADIJATOR
2. DROKAN LUKA. SPARTANCI
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR

 

DISABLED MEN RIGHT OPEN
1. DROKAN LUKA. SPARTANCI
2. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. GLADIJATOR
3. HABDIJA DANIJEL. TIGAR
4. NOVAČIĆ SVEBOR. GLADIJATOR

 

SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
2. KOGL MIHAELA. TIGAR
3. MAROVIĆ JELENA. SPLIT
4. ŠUSTEK NIVES. KING
5. VAJENTIĆ BARBARA. SPARTANCI
6. MITROVIĆ BRANKA. IMPRESS GYM
7. CVITKOVIĆ ANTONIJA. GLADIJATOR
8. GAŠPARIĆ MIA. KING
9. KRALJ DOROTEA. TROJANCI

 

SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. TIGAR
3. MITROVIĆ BRANKA. IMPRESS GYM
4. ŠUSTEK NIVES. KING
5. MAROVIĆ JELENA. SPLIT
6. CVITKOVIĆ ANTONIJA. GLADIJATOR
7. GAŠPARIĆ MIA. KING
8. VAJENTIĆ BARBARA. SPARTANCI
9. KRALJ DOROTEA. TROJANCI

Tiffany studio
WMD
World Cup ZG STRONG 2018

10/07/2018. - World Cup ZG STRONG 2018

7th to 8th of July 2018 Zagreb, Croatia OFFICIAL RESULTS:
World Cup ZG STRONG 2018

07/06/2018. - World Cup ZG STRONG 2018

6th to 8th of July 2018 Zagreb, Croatia 25 Countries …
Armwrestling RSS Feed Digg Armwrestling Armwrestling on Delicious Armwrestling on YouTube Share Armwrestling on Facebook Twitt Armwrestling