Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XXVI Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2016 - Rumunjska

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    XXVI Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2016 - Rumunjska

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XXVI Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2016 - Rumunjska

XXVI Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2016 - Rumunjska
 

Službeni rezultati XXVI europskog prvenstva

Seniors

Senior Women 50 kg Left Senior Women 50 kg Right
1 KIRAZ, ESRA – Turkey 1 KIRAZ, ESRA – Turkey
2 LEVCHENKO, MARYNA – Ukraine 2 LEVCHENKO, MARYNA – Ukraine
3 BATCHAEVA, BELLA – Russia 3 BLIND, JONNA – Sweden
4 TIHONOVA, KRISTINA – Russia 4 KHUBAEVA, DIANA – Russia
5 SHAPAVALAVA, LARYSA – Belarus 5 LUST, JENNI – Finland
6 BLIND, JONNA – Sweden 6 TIHONOVA, KRISTINA – Russia
7 LUST, JENNI – Finland 7 TSYKONOVA, VALERYIA – Belarus
8 LAVINIA, CRACIUN – Romania  
9 MARIA, RAEVA – Bulgaria  
10 IORGA, ALINA – Moldova  
——————————– —– ——————————– —–
Senior Women 55 kg Left Senior Women 55 kg Right
1 ILIUSHYNA, VIKTORIIA – Ukraine 1 DIMITROVA, DIMITRINA – Bulgaria
2 VOLKOVA, ALINA – Russia 2 ILIUSHYNA, VIKTORIIA – Ukraine
3 CHARKHIFALAKIAN, VERONIKA – Russia 3 SALMAN, EMEL – Turkey
4 DIMITROVA, DIMITRINA – Bulgaria 4 KESER, UMRAN – Turkey
5 KESER, UMRAN – Turkey 5 GHERGHE, GABRIELA – Romania
6 SALMAN, EMEL – Turkey 6 KETOLA, ERIKA – Finland
7 KETOLA, ERIKA – Finland 7 VOLKOVA, ALINA – Russia
8 COCANEANU, ALINA – Romania 8 STRAVINSKAITE, GINTARE – Lithuania
9 GHERGHE, GABRIELA – Romania 9 WEDROWSKA, MAGDALENA – Poland
10 YATSKEVICH, DARYA – Belarus 10 COCANEANU, ALINA – Romania
11 WEDROWSKA, MAGDALENA – Poland 11 BANEVA, INA – Bulgaria
12 STRAVINSKAITE, GINTARE – Lithuania 12 DRAGAN, ANDREEA – Moldova
  13 TROBIC KOGL, BLAZENKA – Croatia
  14 MERCAN, ARIANA – Moldova
  15 PAPASPYROU, TRIANTAFYLLOS – Greece
  16 DIMITRAKOPOULOS, ARINA – Greece
  17 KOGL, MIHAELA – Croatia
——————————– —– ——————————– —–
Senior Women 60 kg Left Senior Women 60 kg Right
1 DEBNAROVA, LUCIA – Slovakia 1 DRIAEVA, IRINA – Georgia
2 AFONINA, EKATERINA – Russia 2 DEBNAROVA, LUCIA – Slovakia
3 DRIAEVA, IRINA – Georgia 3 GABUEVA, LUIZA – Russia
4 MAZURENKO, IRINA – Russia 4 KUSLAR, ARZU – Turkey
5 KUSLAR, ARZU – Turkey 5 ZORYANKINA, KSENIIA – Russia
6 BERBECE, IONELA – Romania 6 TSAP, KRISTINA – Ukraine
7 TSAP, KRISTINA – Ukraine 7 DAMINSKA, JOANNA – Poland
8 GIANNOPOULOU, KYRIAKI – Greece 8 ROMANIUK, TATSIANA – Belarus
9 ROMANIUK, TATSIANA – Belarus 9 BERBECE, IONELA – Romania
  10 PETRESCU, MARIA – Moldova
  11 BLAZENKA, TROBIC – Croatia
  12 ILIEVA, KREMENA – Bulgaria
  13 NICA, RALUCA – Romania
  14 MIHAYLOVA, TEODORA – Bulgaria
  15 MOISE, ALEXANDRA – Moldova
  16 KRISTINA, CERKEZ – Croatia
——————————– —– ——————————– —–
Senior Women 65 kg Left Senior Women 65 kg Right
1 NIKISHEVA, EKATERINA – Russia 1 GLADKAIA, IRINA – Russia
2 GLADKAIA, IRINA – Russia 2 WAWRZYNIAK, MARLENA – Poland
3 WAWRZYNIAK, MARLENA – Poland 3 NIKISHEVA, EKATERINA – Russia
4 RIMKUVIENE, INGA – Lithuania 4 HANNUKARI, PIRITTA – Finland
5 HANNUKARI, PIRITTA – Finland 5 RIMKUVIENE, INGA – Lithuania
6 TUNCA, MUNIRE – Turkey 6 BIRYEVA, ALINA – Italy
7 SAHIN, HANDAN – Turkey 7 SAHIN, HANDAN – Turkey
8 MIHAI, ANA MARIA – Romania 8 TUNCA, MUNIRE – Turkey
9 LAZARUS, MIRELA – Moldova  
10 POPESCU, IOANA – Romania  
——————————– —– ——————————– —–
Senior Women 70 kg Left Senior Women 70 kg Right
1 VORONINA, VIKTORIA – Russia 1 VORONINA, VIKTORIA – Russia
2 IVANFI, BRIGITTA – Hungary 2 IVANFI, BRIGITTA – Hungary
3 AKHMETGAREEVA, SOFIYA – Russia 3 THOMMEN, CAROLINE – Hungary
4 MARTINKOVICOVA, REBEKA – Slovakia 4 FELICIA, RYDSTEDT – Sweden
5 FELICIA, RYDSTEDT – Sweden 5 TREHUBOVA, OLENA – Ukraine
6 OPALINSKA, MARTA – Poland 6 MARTINKOVICOVA, REBEKA – Slovakia
7 TREHUBOVA, OLENA – Ukraine 7 BJORKE, GURO – Norway
8 PETROVA, DAGMAR – Slovakia 8 AKHMETGAREEVA, SOFIYA – Russia
9 THOMMEN, CAROLINE – Hungary 9 PETROVA, DAGMAR – Slovakia
10 BLOMSTROM, ANGELICA – Sweden 10 OPALINSKA, MARTA – Poland
11 AKSOY, SEYMA – Turkey 11 BLOMSTROM, ANGELICA – Sweden
12 BJORKE, GURO – Norway  
——————————– —– ——————————– —–
Senior Women 80 kg Left Senior Women 80 kg Right
1 MAKEEVA, IRINA – Russia 1 MAKEEVA, IRINA – Russia
2 FOMINA, EVGENIIA – Russia 2 ZALITE, SANDRA – Latvia
3 ZALITE, SANDRA – Latvia 3 FOMINA, EVGENIIA – Russia
4 P. ERIKSSON, CECILIA – Sweden 4 ZANKO, LILIYA – Ukraine
5 ZANKO, LILIYA – Ukraine 5 P. ERIKSSON, CECILIA – Sweden
6 SOZER, EMINE – Turkey 6 DIACHENKO, OKSANA – Ukraine
7 ROZHESHCHENKO, IRYNA – Ukraine 7 SOZER, EMINE – Turkey
8 GEORGIEVA, ELENA – Bulgaria  
9 PETRESCU, ANDRA – Romania  
10 JANA, MARINKOVICS – Croatia  
13 ANDRONACHE, DANIEL – Romania
14 ANDRONACHE, DANIEL – Romania 14 GASHEVSKI, CVETAN – Bulgaria
15 MARTINSEN, BJOERNAR ANDRE SAND – 15 SRECKOVIC, DARKO – Serbia
16 SRECKOVIC, DARKO – Serbia 16 MARTINSEN, BJOERNAR ANDRE SAND –
17 LIEPINS, RAIMONDS – Latvia 17 NAKIELSKI, JAKUB – Switzerland
  18 BOJICA, RADU – Romania
——————————– —– ——————————– —–
Senior Men 85 kg Left Senior Men 85 kg Right
1 ANDREEV, SASHO – Bulgaria 1 ANDREEV, SASHO – Bulgaria
2 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria 2 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria
3 GETIASHVILI, JABA – Georgia 3 KOVACS, PETER – Hungary
4 KOVACS, PETER – Hungary 4 OKARA, IHOR – Ukraine
5 LOGVIN, ALEXANDER – Russia 5 CHERNIAVSKYI, RUSLAN – Ukraine
6 OKARA, IHOR – Ukraine 6 LOGVIN, ALEXANDER – Russia
7 DEDOUSIS, KONSTANTINOS – Greece 7 DEDOUSIS, KONSTANTINOS – Greece
8 BERIDZE, VAKHTANG – Georgia 8 TSAKHILOV, TAYMURAZ – Russia
9 CHERNIAVSKYI, RUSLAN – Ukraine 9 POPA, NICU – Romania
10 NOVAKOVIC, SLOBODAN – Serbia 10 NOVAKOVIC, SLOBODAN – Serbia
11 FLOROAICA, STEFAN – Romania 11 BERIDZE, VAKHTANG – Georgia
12 TSAKHILOV, TAYMURAZ – Russia 12 BARBU, DANIEL – Romania
13 OMAR MOHAMMAD, NAWED – Sweden 13 KOBAIDZE, ZAZA – Georgia
14 YETIMOGLU, BARIS – Turkey 14 YETIMOGLU, BARIS – Turkey
15 BARBU, DANIEL – Romania 15 ONDER, DURSUN – Turkey
16 MERGL, BALAZS – Hungary 16 OMAR MOHAMMAD, NAWED – Sweden
17 DRAGAN, TODICI – Croatia 17 MERGL, BALAZS – Hungary
——————————– —– ——————————– —–
Senior Men 90 kg Left Senior Men 90 kg Right
1 GAMTENADZE, IRAKLI – Georgia 1 GAMTENADZE, IRAKLI – Georgia
2 KARAEV, MUHARBEK – Russia 2 MAKEEV, ALAN – Russia
3 ANTONOVICS, RAIMONDS – Latvia 3 CHERSKIY, MAKSIM – Russia
4 PRUDNYK, IEVGENII – Ukraine 4 MUSAELIAN, MGER – Ukraine
5 TSONEV, YORDAN – Bulgaria 5 PETROV, KALOYAN – Bulgaria
6 TVALIASHVILI, GIORGI – Georgia 6 DURAN, YAKUP – Turkey
7 ROTARU, MARIAN – Romania 7 ANTONOVICS, RAIMONDS – Latvia
8 FILIPPOV, ROMAN – Russia 8 DOBROVIC, RADOSLAV – Slovakia
9 TURKER, UNAL – Turkey 9 KBILASHVILI, IVANE – Georgia
10 PETROV, KALOYAN – Bulgaria 10 DUFAR, MARIAN – Romania
11 DUFAR, MARIAN – Romania 11 ZOGRAFOS, MATTIAS – Sweden
12 DOBROVIC, RADOSLAV – Slovakia 12 ROTARU, MARIAN – Romania
13 MUSAELIAN, MGER – Ukraine 13 TSONEV, YORDAN – Bulgaria
14 ZOGRAFOS, MATTIAS – Sweden 14 SMILJKOVIC, NENAD – Serbia
15 SYMEONIDIS, EFSTATHIOS – Greece 15 SYMEONIDIS, EFSTATHIOS – Greece
16 TURKER, AKIN – Turkey 16 TURKER, UNAL – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Senior Men 100 kg Left Senior Men 100 kg Right
1 LALETIN, VITALII – Russia 1 LALETIN, VITALII – Russia
2 ALIDINOV, AYDER – Ukraine 2 ALIDINOV, AYDER – Ukraine
3 ONCESCU, ION – Romania 3 ONCESCU, ION – Romania
4 OSHCHEPKOV, ANATOLII – Russia 4 DAUTASHVILI, VASILI – Georgia
5 MILANOV, LYBOMIR – Bulgaria 5 KALINICHENKO, SERHII – Ukraine
6 CAGLAR, SAHIP – Turkey 6 OSHCHEPKOV, ANATOLII – Russia
7 PASHURISHVILI, GURAM – Georgia 7 MILANOV, LYBOMIR – Bulgaria
8 ILCHEV, EMIL – Bulgaria 8 ZEPIN, GORAN – Serbia
9 DAUTASHVILI, VASILI – Georgia 9 HLUBIK, SAMUEL – Slovakia
10 BASARAN, TUNCAY – Turkey 10 BASARAN, TUNCAY – Turkey
11 HOPPE, ERIC – Germany 11 JANCZY, JAKUB – Poland
12 HLUBIK, SAMUEL – Slovakia 12 FRUM, ISTVAN – Hungary
13 JANCZY, JAKUB – Poland 13 SHOSHIASHVILI, ARSENA – Georgia
14 KALINICHENKO, SERHII – Ukraine 14 ILCHEV, EMIL – Bulgaria
15 LUTAI, ADRIAN – Italy 15 GRUMEZA, ALEXANDRU – Moldova
16 GRUMEZA, ALEXANDRU – Moldova 16 LUTAI, ADRIAN – Italy
17 HLODVERSSON, HARALDUR – Iceland 17 HLODVERSSON, HARALDUR – Iceland
18 ZOBOKI, NANDOR – Hungary 18 ZOBOKI, NANDOR – Hungary
19 FRUM, ISTVAN – Hungary 19 CAGLAR, SAHIP – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Senior Men 110 kg Left Senior Men 110 kg Right
1 KOSTADINOV, KRASIMIR – Bulgaria 1 LUTIDZE, REVAZ – Georgia
2 MATYUSHENKO, IVAN – Russia 2 PETROV, MITKO – Bulgaria
3 GAKHARIA, RACHO – Georgia 3 GAKHARIA, RACHO – Georgia
4 LUTIDZE, REVAZ – Georgia 4 MATYUSHENKO, IVAN – Russia
5 GEORGIEV, ARTEM – Russia 5 ZARKUA, LAVRENTI – Ukraine
6 BADULESCU, SABIN – Romania 6 ERDOGAN, ENGIN – Turkey
7 MYKHAILENKO, OLEG – Ukraine 7 VESELIC, IVAN – Serbia
8 ZARKUA, LAVRENTI – Ukraine 8 BADULESCU, SABIN – Romania
9 ERDOGAN, ENGIN – Turkey 9 MYKHAILENKO, OLEG – Ukraine
10 VESELIC, IVAN – Serbia 10 GEORGIEV, ARTEM – Russia
11 GURBANOV, KAMRAN – Azerbaijan 11 YENERER, AHMET – Turkey
12 SAY, HASAN ALI – Turkey 12 LAZAR, FLORIAN – Romania
13 PETROV, MITKO – Bulgaria 13 PETROV, MITKO – Bulgaria
14 RADUICA, COSMIN – Romania 14 TODIC, MARKO – Serbia
15 DOBREA, VIOREL – Moldova 15 DOBREA, VIOREL – Moldova
16 MANOLIS, PEROPOULOS – Greece 16 MANOLIS, PEROPOULOS – Greece
17 GHINEA, PETRE – Moldova 17 GHINEA, PETRE – Moldova
——————————– —– ——————————– —–
Senior Men +110 kg Left Senior Men +110 kg Right
1 SAGINASHVILI, LEVAN – Georgia 1 ERTEM, ARIF – Turkey
2 ERTEM, ARIF – Turkey 2 KOSTADINOV, KRASIMIR – Bulgaria
3 MALTCEV, RUSLAN – Russia 3 KVIKVINIA, GENADI – Georgia
4 MELENTEV, OLEG – Russia 4 SAGINASHVILI, LEVAN – Georgia
5 BORBIL, DANUT – Romania 5 MALTCEV, RUSLAN – Russia
6 PUSCASU, IOAN – Romania 6 KAHRIMAN, CAVIT – Turkey
7 GLOWACKI, SLAWOMIR – Poland 7 MAHMUDOV, ILHAM – Azerbaijan
8 KVIKVINIA, GENADI – Georgia 8 PUSCASU, IOAN – Romania
9 MAHMUDOV, ILHAM – Azerbaijan 9 MELENTEV, OLEG – Russia
10 KAHRIMAN, CAVIT – Turkey 10 ALEKSIC, BORIS – Serbia
  11 GLOWACKI, SLAWOMIR – Poland
  12 TAPASZTO, CIPRIAN – Romania
——————————– —– ——————————– —–

Masters, Grand Masters, Senior Grand Masters

Master Women 60 kg Left Master Women 60 kg Right
1 DAMINSKA, JOANNA – Poland 1 DAMINSKA, JOANNA – Poland
2 POTAPENKO, VALENTINA – Russia 2 POTAPENKO, VALENTINA – Russia
3 BIRYKOVA, LYBOV – Russia 3 BIRYKOVA, LYBOV – Russia
4 LOKSTEIN, NATALIA – Germany 4 THYSELL, MARI – Sweden
5 GIANNOPOULOU, KYRIAKI – Greece 5 GIANNOPOULOU, KYRIAKI – Greece
6 ARIKAN, AYSE – Turkey 6 LOKSTEIN, NATALIA – Germany
7 TROBIC KOGL, BLAZENKA – Croatia 7 PETRALAI, LIBOU – Belarus
8 HADZIEVA, LADA – Bulgaria 8 ARIKAN, AYSE – Turkey
9 GEORGESCU, ROXANA – Romania 9 TROBIC KOGL, BLAZENKA – Croatia
10 PETRALAI, LIBOU – Belarus 10 HADZIEVA, LADA – Bulgaria
11 THYSELL, MARI – Sweden 11 GEORGESCU, ROXANA – Romania
——————————– —– ——————————– —–
Master Women 70 kg Left Master Women 70 kg Right
1 WAWRZYNIAK, MARLENA – Poland 1 WAWRZYNIAK, MARLENA – Poland
2 ANDERSSON, ANETTE – Sweden 2 LESKOVA, NATALIA – Russia
3 LESKOVA, NATALIA – Russia 3 ANDERSSON, ANETTE – Sweden
4 LAITURI, PIRJO – Sweden 4 EHMANN, KRISZTINA – Hungary
5 EHMANN, KRISZTINA – Hungary 5 LAITURI, PIRJO – Sweden
——————————– —– ——————————– —–
Master Women 80 kg Left Master Women 80 kg Right
1 USTUNKAYA, NURHAN – Turkey 1 KATTSTROM, CAMILLA – Sweden
2 KATTSTROM, CAMILLA – Sweden 2 SARIBAL, GULENDEM – Turkey
3 SARIBAL, GULENDEM – Turkey 3 USTUNKAYA, NURHAN – Turkey
4 BOROVINSKAYA, LARISA – Russia 4 BOROVINSKAYA, LARISA – Russia
5 YOVCHEVA, DONKA – Bulgaria 5 YOVCHEVA, DONKA – Bulgaria
——————————– —– ——————————– —–
Master Women +80 kg Left Master Women +80 kg Right
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA – Russia 1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA – Russia
2 KOKKO, TARJA – Finland 2 KOKKO, TARJA – Finland
3 SEIJBILD, ULRICA – Sweden 3 AHMED, ZSUZSANNA – Hungary
4 AHMED, ZSUZSANNA – Hungary 4 SEIJBILD, ULRICA – Sweden
5 NAGY, IVETT – Hungary 5 NAGY, IVETT – Hungary
6 DAKIC, BORKA – Serbia 6 DAKIC, BORKA – Serbia
——————————– —– ——————————– —–
Master Men 70 kg Left Master Men 70 kg Right
1 VIBLIANI, JAMBULI – Georgia 1 KOGL, DRAZEN – Croatia
2 KOGL, DRAZEN – Croatia 2 UCAK, YUSUF – Turkey
3 MOELNAA, RUNE – Norway 3 MOELNAA, RUNE – Norway
4 GJEMALI-HAZER, XHALAL – Switzerland 4 KOLLAR, CSABA – Hungary
5 MEDVEDSKY, ROMAN – Israel  
6 UCAK, YUSUF – Turkey  
7 KOLLAR, CSABA – Hungary  
——————————– —– ——————————– —–
Master Men 80 kg Left Master Men 80 kg Right
1 LOVEI, JOZSEF – France 1 ONDER, DURSUN – Turkey
2 TERZI, ENGIN – Turkey 2 BOLDYREV, EDUARD – Russia
3 BOLDYREV, EDUARD – Russia 3 LOVEI, JOZSEF – France
4 ONDER, DURSUN – Turkey 4 SEVGIOGLU, OZAN TAHIR – Turkey
5 NAKIELSKI, JAKUB – Switzerland 5 VALYI, IMRE – Hungary
6 ALBU, FLORIN – Romania 6 ALBU, FLORIN – Romania
7 ILIAS, KONSTANTINOS – Greece 7 NAKIELSKI, JAKUB – Switzerland
8 VALYI, IMRE – Hungary 8 ILIAS, KONSTANTINOS – Greece
9 NEAGU, CATALIN – Romania 9 NEAGU, CATALIN – Romania
10 KUUKASJARVI, JANI-MARKUS – Finland 10 KUUKASJARVI, JANI-MARKUS – Finland
——————————– —– ——————————– —–
Master Men 90 kg Left Master Men 90 kg Right
1 ANTONOVICS, RAIMONDS – Latvia 1 TURKER, UNAL – Turkey
2 TURKER, UNAL – Turkey 2 ANFILOFEV, ALEXANDER – Russia
3 ANFILOFEV, ALEXANDER – Russia 3 FERNANDEZ, RAUL – Spain
4 RACEK, PETER – Slovakia 4 GOLOVENKO , VADYM – Ukraine
5 TSITSISHVILI, ALEKSANDR – Russia 5 KARLSSON, PETER – Sweden
6 DOBROCSI, JANOS – Hungary 6 TSITSISHVILI, ALEKSANDR – Russia
7 DOBREAN, DINU – Romania 7 KOLOZSVARI, EDWARD – Romania
8 KOLOZSVARI, EDWARD – Romania 8 RUSOVAN, MARCELO – Serbia
9 KARLSSON, PETER – Sweden 9 DOBREAN, DINU – Romania
10 KELEMEN, LASZLO – Hungary 10 RACEK, PETER – Slovakia
11 SEVKETOGLU, IZZET – Turkey 11 KELEMEN, LASZLO – Hungary
12 GOLOVENKO , VADYM – Ukraine 12 SEVKETOGLU, IZZET – Turkey
13 SWIECKI, PIOTR – Poland 13 SWIECKI, PIOTR – Poland
14 LOKSTEIN, VIKTOR – Germany 14 DOBROCSI, JANOS – Hungary
  15 LOKSTEIN, VIKTOR – Germany
——————————– —– ——————————– —–
Master Men 100 kg Left Master Men 100 kg Right
1 FAT, OLIMPIU – Romania 1 TAZETDINOV, ZUFAR – Russia
2 KHRAMTSOV, EDUARD – Russia 2 KHRAMTSOV, EDUARD – Russia
3 TAZETDINOV, ZUFAR – Russia 3 FAT, OLIMPIU – Romania
4 DAMAR, ERKAN – Turkey 4 DAMAR, ERKAN – Turkey
5 MACZ, ISTVAN – Hungary 5 TOMAGA, RASTISLAV – Slovakia
6 LARSSON, LEIF – Sweden 6 LITOVTSEV, YEVHEN – Ukraine
7 TOMAGA, RASTISLAV – Slovakia 7 MACZ, ISTVAN – Hungary
8 KISS, JOZSI – Hungary 8 SVENSSON, ANDERS – Sweden
9 CERNAK, STEFAN – Slovakia 9 KISS, JOZSI – Hungary
10 KALEJS, MARIS – Latvia 10 CERNAK, STEFAN – Slovakia
11 LITOVTSEV, YEVHEN – Ukraine 11 LARSSON, LEIF – Sweden
12 BIDIU, RAUL – Romania 12 LOJAS, ANDRZEJ – Poland
13 LOJAS, ANDRZEJ – Poland 13 SAREMBE, JAN – Germany
14 SVENSSON, ANDERS – Sweden 14 BIDIU, RAUL – Romania
15 SAREMBE, JAN – Germany  
——————————– —– ——————————– —–
Master Men +100 kg Left Master Men +100 kg Right
1 BORBIL, DANUT – Romania 1 MELENTEV, OLEG – Russia
2 GEORGESCU, RADU – Romania 2 CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS – Greece
3 MAIER, SERGEJ – Germany 3 ROENNING, FRODE – Norway
4 ROENNING, FRODE – Norway 4 GEORGIEV, GEORGI – Bulgaria
5 GLOWACKI, SLAWOMIR – Poland 5 OPREA, LILIAN – Moldova
6 YENERER, AHMET – Turkey 6 GLOWACKI, SLAWOMIR – Poland
7 DANILOV , HENNADII – Ukraine 7 SENYUSHIN, VALERIY – Russia
8 OPREA, LILIAN – Moldova 8 GEORGESCU, RADU – Romania
9 SENYUSHIN, VALERIY – Russia 9 GABRIELYAN, ARSEN – Armenia
10 CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS – Greece 10 MAIER, SERGEJ – Germany
11 ARICI, ALTAN – Turkey 11 MAGYAR, LASZLO – Hungary
12 MAGYAR, LASZLO – Hungary 12 DANILOV, HENNADII – Ukraine
13 GEORGIEV, GEORGI – Bulgaria 13 ARICI, ALTAN – Turkey
14 GABRIELYAN, ARSEN – Armenia  
——————————– —– ——————————– —–
Grand Master Men 75 kg Left Grand Master Men 75 kg Right
1 FILIPPOV , ANDRII – Ukraine 1 FILIPPOV, ANDRII – Ukraine
2 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR – Russia 2 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR – Russia
3 MANIADAKIS, MICHAIL – Greece 3 ARSLAN, SENER – Turkey
4 ARSLAN, SENER – Turkey 4 MANIADAKIS, MICHAIL – Greece
5 GULUYEV, ZULFU – Azerbaijan 5 GUNACTI, ALI – Turkey
  6 NESTERENKO, SERHII – Ukraine
  7 GULUYEV, ZULFU – Azerbaijan
——————————– —– ——————————– —–
Grand Master Men 90 kg Left Grand Master Men 90 kg Right
1 PALISKIS, ROMUTIS – Lithuania 1 PALISKIS, ROMUTIS – Lithuania
2 ZHIVKOV, DANIEL – Bulgaria 2 MITCHELL, PAUL – England
3 MITCHELL, PAUL – England 3 NOVITCHI, CORNEL – Romania
4 NOVITCHI, CORNEL – Romania 4 ZHIVKOV, DANIEL – Bulgaria
  5 ANDRE, FREDERIC – Belgium
——————————– —– ——————————– —–
Grand Master Men 100 kg Left Grand Master Men 100 kg Right
1 BORISOV, ALEKSANDR – Russia 1 MECU, DRAGOS – Romania
2 CIN, YAKUP – Turkey 2 CIN, YAKUP – Turkey
3 PERUCH, IVANO – Italy 3 BORISOV, ALEKSANDR – Russia
  4 SIMON, FERENC – Hungary
  5 PERUCH, IVANO – Italy
——————————– —– ——————————– —–
Grand Master Men +100 kg Left Grand Master Men +100 kg Right
1 SOROKIN, YURII – Russia 1 SOROKIN, YURII – Russia
2 SOROKA, SERGEY – Russia 2 SZASZ, GYORGY – Hungary
3 KASKA, MEHMET – Turkey 3 KASKA, MEHMET – Turkey
4 HULENOK, YEVHEN – Ukraine 4 SOROKA, SERGEY – Russia
5 IVANOV, LYUBEN – Bulgaria 5 HULENOK, YEVHEN – Ukraine
  6 KRAUSE, UDO – Germany
  7 IVANOV, LYUBEN – Bulgaria
——————————– —– ——————————– —–
Senior Grand Master 75 kg Left Senior Grand Master 75 kg Right
1 ZAYTSEV, VICTOR – Russia 1 PODGORSKI, WIESLAW – Poland
2 PODGORSKI, WIESLAW – Poland 2 CANDREA, CORNELIU – Romania
3 CANDREA, CORNELIU – Romania 3 ZAYTSEV, VICTOR – Russia
4 KOVACS, PETER PEPE – Hungary 4 KOVACS, PETER PEPE – Hungary
——————————– —– ——————————– —–
Senior Grand Master 90 kg Left Senior Grand Master 90 kg Right
1 POZDNIAKOV, ALEXANDR – Russia 1 POZDNIAKOV, ALEXANDR – Russia
2 WEDROWSKI, JOZEF – Poland 2 WEDROWSKI, JOZEF – Poland
3 HYMER, ANDRZEJ – Poland 3 HYMER, ANDRZEJ – Poland
——————————– —– ——————————– —–
Senior Grand Master 100 kg Left Senior Grand Master 100 kg Right
1 CARLOGANU, MIRCEA – Romania 1 JONSSON, JONNY – Sweden
2 HLODVERSSON, HARALDUR – Iceland 2 HLODVERSSON, HARALDUR – Iceland
3 JONSSON, JONNY – Sweden 3 CARLOGANU, MIRCEA – Romania
4 JONSSON, GARDAR – Iceland 4 JONSSON, GARDAR – Iceland
——————————– —– ——————————– —–
Senior Grand Master +100 kg Left Senior Grand Master +100 kg Right
1 KORIAKIN, ALEKSANDR – Russia 1 GOLOVCHENKO , VALERIY – Ukraine
2 GOLOVCHENKO , VALERIY – Ukraine 2 GURBANOV, MINABADDIN – Azerbaijan
3 FILIKIDIS, PANTELIS – Greece 3 MIKELIONIS, VYDAS – Lithuania
4 GURBANOV, MINABADDIN – Azerbaijan 4 FILIKIDIS, PANTELIS – Greece
5 MIKELIONIS, VYDAS – Lithuania 5 BERTACCHI, GIULIO – Italy
6 BERTACCHI, GIULIO – Italy  
——————————– —– ——————————– —

Youth

Youth Women 50 kg Left Youth Women 50 kg Right
1 KORKMAZ, GULISTAN – Turkey 1 KORKMAZ, BURCU – Turkey
2 KORKMAZ, BURCU – Turkey 2 KHUBAEVA, DIANA – Russia
3 KHUBAEVA, DIANA – Russia 3 KORKMAZ, GULISTAN – Turkey
4 KOSTIUKEVICH, ANASTASIIA – Russia 4 KHABIBULLINA, ALMIRA – Russia
5 TSYKONOVA, VALERYIA – Belarus 5 TSYKONOVA, VALERYIA – Belarus
——————————– —– ——————————– —–
Youth Women 55 kg Left Youth Women 55 kg Right
1 GIMRANOVA, MILYAUSHA – Russia 1 GIMRANOVA, MILYAUSHA – Russia
2 KESER, UMRAN – Turkey 2 KESER, UMRAN – Turkey
3 ROZHKO, VIKTORIIA – Ukraine 3 BILGIC, GULHAN – Turkey
4 YATSKEVICH, DARYA – Belarus 4 ROZHKO , VIKTORIIA – Ukraine
5 SKYE, HANNA – Sweden 5 YATSKEVICH, DARYA – Belarus
6 BILGIC, GULHAN – Turkey 6 SKYE, HANNA – Sweden
7 MOURAOVA, ZALINA – Russia  
——————————– —– ——————————– —–
Youth Women 60 kg Left Youth Women 60 kg Right
1 BAEVA, MILANA – Russia 1 ROMANIUK, TATSIANA – Belarus
2 ROMANIUK, TATSIANA – Belarus 2 BAEVA, MILANA – Russia
3 BARZSO, HENRIETTA – Hungary 3 KOROLEVA, NADEZHDA – Russia
4 KOROLEVA, NADEZHDA – Russia 4 OZBEK, SULE – Turkey
5 OZBEK, SULE – Turkey 5 BARZSO, HENRIETTA – Hungary
6 DEMENKO, LUDMYLA – Ukraine 6 DEMENKO, LUDMYLA – Ukraine
——————————– —– ——————————– —–
Youth Women 65 kg Left Youth Women 65 kg Right
1 DEMENKO, LINA – Ukraine 1 AVCI, BEYZANUR – Turkey
2 DAMAR, AYSU – Turkey 2 DEMENKO, LINA – Ukraine
3 KARPOVA, ANASTASIIA – Russia 3 ALEEVA, ELMIRA – Russia
4 ALEEVA, ELMIRA – Russia 4 LAZARI, MIHAELA – Moldova
5 AVCI, BEYZANUR – Turkey 5 KARPOVA, ANASTASIIA – Russia
6 LAZARI, MIHAELA – Moldova 6 DAMAR, AYSU – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Youth Women 70 kg Left Youth Women 70 kg Right
1 MARTINKOVICOVA, REBEKA – Slovakia 1 MARTINKOVICOVA, REBEKA – Slovakia
2 SHEINA, TATIANA – Russia 2 SHEINA, TATIANA – Russia
3 KOVALEVSKAYA, MARINA – Russia 3 PRIIMAK, ALEKSANDRA – Russia
——————————– —– ——————————– —–
Youth Women +70 kg Left Youth Women +70 kg Right
1 OTAROVA, NADIRA – Russia 1 OTAROVA, NADIRA – Russia
2 DEMIRHAN, CILEM – Turkey 2 AVRAMOVA, KSENIIA – Russia
3 AVRAMOVA, KSENIIA – Russia 3 OZER, IRMAK – Turkey
4 GEORGIEVA, VIKTORIYA – Bulgaria 4 GEORGIEVA, VIKTORIYA – Bulgaria
5 OZER, IRMAK – Turkey 5 DEMIRHAN, CILEM – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 55 kg Left Youth Men 55 kg Right
1 BAYRAMKULOV, MUSSA – Russia 1 COSU, MUHAMMED – Turkey
2 GUNAYDIN, BURAK – Turkey 2 BIYIKOGLU, SAID ERKAM – Turkey
3 MYKYTIUK, OLEKSII – Ukraine 3 BAYRAMKULOV, MUSSA – Russia
4 FATKHULLIN, RADMIR – Russia 4 DAVITASHVILI, LEVANI – Georgia
5 BIYIKOGLU, SAID ERKAM – Turkey 5 FATKHULLIN, RADMIR – Russia
6 DAVITASHVILI, LEVANI – Georgia 6 STAYKOV, MITKO – Bulgaria
7 STAYKOV, MITKO – Bulgaria  
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 60 kg Left Youth Men 60 kg Right
1 KARAKOTOV, AHMAT – Russia 1 ZAVRASHVILI, ALEKSI – Georgia
2 VAKILOV, NEMAT – Azerbaijan 2 KARAKOTOV, AHMAT – Russia
3 ZAVRASHVILI, ALEKSI – Georgia 3 MEBONIA, GIORGI – Georgia
4 MEBONIA, GIORGI – Georgia 4 VAKILOV, NEMAT – Azerbaijan
5 SOILEMEZIDIS, GEORGIOS – Greece 5 BOZKURT, ADEM – Turkey
6 HAZEEV, NAFIS – Russia 6 GEORGIEV, NIKOLAY – Bulgaria
7 GOKCAN, SERDAR – Turkey 7 KOVALY, MIKHAIL – Russia
8 BALCI, RECEP – Turkey 8 GOKCAN, SERDAR – Turkey
9 TUDOREAN, VICTOR – Moldova 9 TUDOREAN, VICTOR – Moldova
10 GEORGIEV, NIKOLAY – Bulgaria 10 SOILEMEZIDIS, GEORGIOS – Greece
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 65 kg Left Youth Men 65 kg Right
1 RUSTAMOV, RAMAZAN – Azerbaijan 1 AMANLI, HUSEYN – Azerbaijan
2 AMANLI, HUSEYN – Azerbaijan 2 ZIRAKASHVILI, IRAKLI – Georgia
3 SEIDOV, VUGAR – Russia 3 RUSTAMOV, RAMAZAN – Azerbaijan
4 URUSOV, RASUL – Russia 4 SEIDOV, VUGAR – Russia
5 MATIASH , DENYS – Ukraine 5 RADBRING, ALEXANDER – Sweden
6 KUZLO , ADAM – Ukraine 6 KUZLO , ADAM – Ukraine
7 RADBRING, ALEXANDER – Sweden 7 LICUT, MARIUS – Romania
8 ZIRAKASHVILI, IRAKLI – Georgia 8 ZINCHENKO, EDUARD – Ukraine
9 KORKMAZ, MEHMET – Turkey 9 KORKMAZ, MEHMET – Turkey
10 YILMAZ, BILAL – Turkey 10 YILMAZ, BILAL – Turkey
11 LICUT, MARIUS – Romania 11 URUSOV, RASUL – Russia
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 70 kg Left Youth Men 70 kg Right
1 GOSPODINOV, VALENTIN – Bulgaria 1 TER-BALYAN, VAGAN – Russia
2 ABULASHVILI, GURAMI – Georgia 2 ABULASHVILI, GURAMI – Georgia
3 TER-BALYAN, VAGAN – Russia 3 GOSPODINOV, VALENTIN – Bulgaria
4 HRYHORCHUK, IVAN – Ukraine 4 TUDOREAN, OLEG – Moldova
5 ATILI, YASIN KUBILAY – Turkey 5 UZUL, MUHAMMET – Turkey
6 APRODU, CATALIN – Romania 6 APRODU, CATALIN – Romania
7 HAKTANKACMAZ, IBRAHIM – Turkey 7 HRYHORCHUK, IVAN – Ukraine
8 LOCZI, JANOS – Hungary 8 DOYCHINOV, EMILIYAN – Bulgaria
9 BARLADEAN, Constantin – Moldova 9 AKBAEV, AZRET – Russia
10 TUDOREAN, OLEG – Moldova 10 GEAUCA, OVIDIU – Romania
11 GEAUCA, OVIDIU – Romania 11 AYDOGU, OZKAN – Turkey
12 DOYCHINOV, EMILIYAN – Bulgaria 12 LOCZI, JANOS – Hungary
13 SEDOI, VLADISLAV – Russia 13 BARLADEAN, Constantin – Moldova
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 75 kg Left Youth Men 75 kg Right
1 ONIANI, BETKILI – Georgia 1 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova
2 SMIRNOV, ARTSIOM – Belarus 2 SHASHKOV, EVGENII – Russia
3 MANTYKA , ROMAN – Ukraine 3 ABDI OGLY, RUSTAM – Russia
4 LUCUTA, GHEORGHE – Romania 4 ONIANI, BETKILI – Georgia
5 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova 5 TRUCHLIK, DAVID – Slovakia
6 KOSTOV, RASTISLAV – Slovakia 6 SMIRNOV, ARTSIOM – Belarus
7 ABDI OGLY, RUSTAM – Russia 7 MANTYKA, ROMAN – Ukraine
8 SATA, SEMIH – Turkey 8 EKSIOGLU, ERTUGRUL – Turkey
9 TRUCHLIK, DAVID – Slovakia 9 SATA, SEMIH – Turkey
10 SHASHKOV, EVGENII – Russia 10 LUCUTA, GHEORGHE – Romania
11 ALTINTAS, HASAN – Turkey 11 MAGYAR, LASZLO – Hungary
12 MAGYAR, LASZLO – Hungary 12 KOSTOV, RASTISLAV – Slovakia
13 ORBAN, ERIK – Hungary 13 ORBAN, ERIK – Hungary
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 80 kg Left Youth Men 80 kg Right
1 TAUTIEV, GEORGII – Russia 1 KOCAK, OGUZHAN – Turkey
2 MELADZE, VALERIANI – Georgia 2 SOLTYKHANOV, BAISANGUR – Russia
3 SOLTYKHANOV, BAISANGUR – Russia 3 TAUTIEV, GEORGII – Russia
4 GUMUSOGLU, MUHAMMED – Turkey 4 GUMUSOGLU, MUHAMMED – Turkey
5 SKONEUS, TOBIAS – Sweden 5 BACHEV, BORISLAV – Bulgaria
6 HASIUC, ALIN – Romania 6 MELADZE, VALERIANI – Georgia
7 ATANASOV, GEORGI – Bulgaria 7 HASIUC, ALIN – Romania
8 LAJCI, DEGZON – Norway 8 SKONEUS, TOBIAS – Sweden
9 TEPIC, JOVAN – Serbia 9 TEPIC, JOVAN – Serbia
10 TAN, SINASI – Turkey 10 ATANASOV, GEORGI – Bulgaria
11 BACHEV, BORISLAV – Bulgaria 11 LAJCI, DEGZON – Norway
  12 NEDELEA, MIHAI – Romania
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 85 kg Left Youth Men 85 kg Right
1 BINATOV, ELCHIN – Georgia 1 KURGINIAN, DAVID – Russia
2 KURGINIAN, DAVID – Russia 2 TOLMACHEV, DENIS – Russia
3 TOLMACHEV, DENIS – Russia 3 BINATOV, ELCHIN – Georgia
4 HALASZ, EDMOND – Hungary 4 SEREDA, ARTEM – Ukraine
5 CONTOFALSKY, RADOVAN – Slovakia 5 KINDLER, MACIEJ – Poland
6 KINDLER, MACIEJ – Poland 6 HALASZ, EDMOND – Hungary
7 SEREDA, ARTEM – Ukraine 7 KAYACI, YUNUS – Turkey
8 KEZER, SEYDAHMET – Turkey 8 KEZER, SEYDAHMET – Turkey
9 KAYACI, YUNUS – Turkey 9 CONTOFALSKY, RADOVAN – Slovakia
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men 90 kg Left Youth Men 90 kg Right
1 GASSIEV, SOSLAN – Russia 1 TONEV, YORDAN – Bulgaria
2 TSONEV, YORDAN – Bulgaria 2 IGAURI, TORNIKE – Georgia
3 GIGAURI, TORNIKE – Georgia 3 ZHEGUS, VLADISLAV – Ukraine
4 BAJALADZE, NIKO – Georgia 4 STANKOV, STANISLAV – Bulgaria
5 CIN, MUHAMMET – Turkey 5 BAJALADZE, NIKO – Georgia
6 ZHEGUS, VLADISLAV – Ukraine 6 GASSIEV, SOSLAN – Russia
7 IONESCU, CRISTIAN – Romania 7 GIUGA, AUGUSTIN – Romania
8 HARKABUZIK, PIOTR – Poland 8 ATAY, ORHAN – Turkey
9 STROE, DORU – Romania 9 FAZIL CALISKAN, NECIP – Turkey
10 STANKOV, STANISLAV – Bulgaria 10 HARKABUZIK, PIOTR – Poland
11 YAVAS, EGEMEN CAN – Turkey  
——————————– —– ——————————– —–
Youth Men +90 kg Left Youth Men +90 kg Right
1 MADOYAN, DAVIT – Armenia 1 ONIANI, GIORGI – Georgia
2 MARINOV, HRISTIYAN – Bulgaria 2 PSUTURI, SHALVA – Georgia
3 ONIANI, GIORGI – Georgia 3 DEMIRER, ALI – Turkey
4 SIMIC, ANDRIJA – Croatia 4 SIMIC, ANDRIJA – Croatia
5 KUKULA, ALIAKSEI – Belarus 5 KUKULA, ALIAKSEI – Belarus
6 DEMIRER, ALI – Turkey 6 MADOYAN, DAVIT – Armenia
7 PSUTURI, SHALVA – Georgia 7 OZTAPAN, YUNUS EMRE – Turkey
8 NAGY, MARTON – Hungary 8 NAGY, MARTON – Hungary
9 ANTHOULIS, VAIOS – Sweden 9 ANTHOULIS, VAIOS – Sweden
10 GIFEI, SORIN – Romania 10 GIFEI, SORIN – Romania
11 GYURGAKOV, GEORGI – Bulgaria 11 GYURGAKOV, GEORGI – Bulgaria
12 NICOLAE, MARIAN – Romania  
13 OZTAPAN, YUNUS EMRE – Turkey  
——————————– —– ——————————– —–

Juniors

Junior Girls 45 kg Left Junior Girls 45 kg Right
1 MUKHA, YULIIA – Ukraine 1 MUKHA , YULIIA – Ukraine
2 YAMALTDINOVA, ELVIRA – Russia 2 OZKAN, EYLUL – Turkey
3 EKERBICER, SUZAN – Turkey 3 EKERBICER, SUZAN – Turkey
4 URKUT, FADIME – Turkey 4 YAMALTDINOVA, ELVIRA – Russia
5 GENCAITE, GABIJA – Lithuania 5 GENCAITE, GABIJA – Lithuania
——————————– —– ——————————– —–
Junior Girls 50 kg Left Junior Girls 50 kg Right
1 GARANINA, KRISTINA – Russia 1 GARANINA, KRISTINA – Russia
2 BATALOVA, KSENIIA – Russia 2 DENYSOVA , VALENTYNA – Ukraine
3 SANLI, ZUMRUT – Turkey 3 CINAR, GAMZE – Turkey
4 CINAR, GAMZE – Turkey 4 BATALOVA, KSENIIA – Russia
5 DENYSOVA, VALENTYNA – Ukraine 5 NOVAKOVA, EVA – Slovakia
6 RADZIK, KATARZYNA – Poland 6 RADZIK, KATARZYNA – Poland
7 NOVAKOVA, EVA – Slovakia 7 SOJA, WERONIKA – Poland
8 SOJA, WERONIKA – Poland 8 SANLI, ZUMRUT – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Junior Girls 55 kg Left Junior Girls 55 kg Right
1 BIR, AYNUR – Turkey 1 SHIVARNOVA, SOFIA – Russia
2 SHIVARNOVA, SOFIA – Russia 2 YILMAZ, SUKRIYE – Turkey
3 KULCS, VIVIEN – Hungary 3 CELIK, DIDEM – Turkey
4 YILMAZ, SUKRIYE – Turkey 4 MIHAYLOVA, TEODORA – Bulgaria
5 MIHAYLOVA, TEODORA – Bulgaria 5 KULCS, VIVIEN – Hungary
6 KRISTENSSON, AMANDA – Sweden 6 KRISTENSSON, AMANDA – Sweden
——————————– —– ——————————– —–
Junior Girls 60 kg Left Junior Girls 60 kg Right
1 JANEHEIM, ELIN – Sweden 1 ZORYANKINA, KSENIIA – Russia
2 LISKOVA, KLAUDIA – Slovakia 2 JANEHEIM, ELIN – Sweden
3 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE – Turkey 3 TARANACI, SEBAHAT – Turkey
4 KOGL, MIHAELA – Croatia 4 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE – Turkey
5 KOZYRATSKA , VERONIKA – Ukraine 5 SHAMTIUKOVA, ARINA – Russia
6 ZORYANKINA, KSENIIA – Russia 6 KOGL, MIHAELA – Croatia
7 SHAMTIUKOVA, ARINA – Russia 7 KOZYRATSKA, VERONIKA – Ukraine
8 TARANACI, SEBAHAT – Turkey 8 LISKOVA, KLAUDIA – Slovakia
——————————– —– ——————————– —–
Junior Girls 65 kg Left Junior Girls 65 kg Right
1 FAZDALOVA, ADELIA – Russia 1 FAZDALOVA, ADELIA – Russia
2 KULYK, RUSLANA – Ukraine 2 KULYK, RUSLANA – Ukraine
3 BAG, YETER – Turkey 3 BAG, YETER – Turkey
4 YASAR, NURIYE – Turkey 4 YASAR, NURIYE – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Junior Girls 70 kg Left Junior Girls 70 kg Right
1 SIVRIHISARLI, SULTAN – Turkey 1 SIVRIHISARLI, SULTAN – Turkey
2 KESKIN, FATMANUR – Turkey 2 KESKIN, FATMANUR – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Junior Girls +70 kg Left Junior Girls +70 kg Right
1 KOROBOVA, MARGARITA – Russia 1 KOROBOVA, MARGARITA – Russia
2 TIREN, ECEM – Turkey 2 POLYAK, ADEL – Hungary
3 POLYAK, ADEL – Hungary 3 UZUN, BERITAN – Turkey
4 DEMIR, SENA – Turkey 4 DEMIR, SENA – Turkey
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys 55 kg Left Junior Boys 55 kg Right
1 FEOFILAKTOV, IVAN – Russia 1 TSUTSAEV, EDUARD – Russia
2 TSUTSAEV, EDUARD – Russia 2 GVAMBERIDZE, GOGA – Georgia
3 CABAOGLU, AHMET – Turkey 3 MUSTAFAYEV, ISGANDAR – Azerbaijan
4 GVAMBERIDZE, GOGA – Georgia 4 OZALP, SELCUK – Turkey
5 NOVOSELSKI, IVAN – Bulgaria 5 DEMIRCI, BEDRI – Turkey
6 DURSUN, ADEM – Turkey 6 NEDELESCU, ALIN – Romania
7 MUSTAFAYEV, ISGANDAR – Azerbaijan 7 RADIONOV, ANDREI – Russia
8 NEDELESCU, ALIN – Romania 8 ENCHEV, ILIYAN – Bulgaria
9 ENCHEV, ILIYAN – Bulgaria 9 NOVOSELSKI, IVAN – Bulgaria
10 VASILIAUSKAS, JUSTAS – Lithuania 10 VASILIAUSKAS, JUSTAS – Lithuania
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys 60 kg Left Junior Boys 60 kg Right
1 ICHKITI, VALIKO – Georgia 1 ICHKITI, VALIKO – Georgia
2 GALATCAN, PETR – Russia 2 LESHTAEV, EGOR – Russia
3 LESHTAEV, EGOR – Russia 3 ALBAS, EMRE – Turkey
4 SEDRATI, USIN – Bulgaria 4 GALATCAN, PETR – Russia
5 KURT, AHMET BERKAY – Turkey 5 SEDRATI, USIN – Bulgaria
6 KALENDER, AHMET – Turkey 6 CAKMAK, DURUCAN – Turkey
7 BOACA, PETRUT – Romania 7 BOACA, PETRUT – Romania
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys 65 kg Left Junior Boys 65 kg Right
1 ZURABASHVILI, SHALVA – Georgia 1 ZURABASHVILI, SHALVA – Georgia
2 GOBEEV, IGOR – Russia 2 SITCHINAVA, GOCHA – Georgia
3 ATHANASIADIS, ALEXIOS – Greece 3 GOBEEV, IGOR – Russia
4 SITCHINAVA, GOCHA – Georgia 4 MALOROEV, IAKUB – Russia
5 TRUCHLIK, PAVOL – Slovakia 5 ATHANASIADIS, ALEXIOS – Greece
6 KHAFIZOV, DAMIR – Russia 6 MALAKOV, HRISTIYAN – Bulgaria
7 KUBACKA, PATRYK – Poland 7 TALHA KALYON, RECEP – Turkey
8 CAN, TUGAY – Turkey 8 CAN, TUGAY – Turkey
9 TALHA KALYON, RECEP – Turkey 9 KUBACKA, PATRYK – Poland
10 KISS, BENEDEK – Hungary 10 TRUCHLIK, PAVOL – Slovakia
11 DUDEK, MATEUSZ – Poland 11 GRAVDAL, TORSTEIN – Norway
12 GRAVDAL, TORSTEIN – Norway 12 DUDEK, MATEUSZ – Poland
13 MALAKOV, HRISTIYAN – Bulgaria 13 BALAN, FLORIN – Romania
  14 KISS, BENEDEK – Hungary
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys 70 kg Left Junior Boys 70 kg Right
1 SIMEONOV, BOZHIDAR – Bulgaria 1 DIGUROV, SARMAT – Russia
2 DIGUROV, SARMAT – Russia 2 PINZARIU, CRISTIAN – Romania
3 NATSVLISHVILI, TENGIZI – Georgia 3 NATSVLISHVILI, TENGIZI – Georgia
4 PINZARIU, CRISTIAN – Romania 4 MIGIT, CRISTI – Romania
5 MIKHAILOV, MIKHAIL – Russia 5 GORKEM, GOZEL – Turkey
6 SARI, HUSEYIN – Turkey 6 MIKHAILOV, MIKHAIL – Russia
7 SPIREA, PETRUT – Romania 7 EMRULLAH, CUNKIOGLU – Turkey
8 UMUT CAN, ERDURDU – Turkey 8 HALKOSAARI, LASSI – Finland
9 HALKOSAARI, LASSI – Finland 9 ADAMOV, ADAM – Slovakia
10 ADAMOV, ADAM – Slovakia  
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys 75 kg Left Junior Boys 75 kg Right
1 LABADZE, VAKHTANG – Georgia 1 BROIANI, MERALI – Georgia
2 BROIANI, MERALI – Georgia 2 TUDOR, ALIN – Romania
3 KESER, SAHAN – Turkey 3 ABDURRAHMAN ALAGOZ, MUHAMMET – Turkey
4 MARZOEV, SOSLAN – Russia 4 MARZOEV, SOSLAN – Russia
5 ABDURRAHMAN ALAGOZ, MUHAMMET – Turkey 5 LABADZE, VAKHTANG – Georgia
6 MUHSIN, ERKAN – Bulgaria 6 MUHSIN, ERKAN – Bulgaria
7 TUDOR, ALIN – Romania 7 KESER, SAHAN – Turkey
8 PLAKSA, DAWID – Poland 8 PLAKSA, DAWID – Poland
9 DIMITROV, DESISLAV – Bulgaria 9 DIMITROV, DESISLAV – Bulgaria
10 TUDOR, RADU – Romania 10 COSMIN, ANDREI – Romania
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys 80 kg Left Junior Boys 80 kg Right
1 KOGL, MARKO – Croatia 1 MELIKISHVILI, GIORGI – Georgia
2 MELIKISHVILI, GIORGI – Georgia 2 FERAD, ELBIN – Bulgaria
3 HRISTOV, NEDALIN – Bulgaria 3 KOGL, MARKO – Croatia
4 IMERLISHVILI, VASO – Georgia 4 UNGUREANU, Daniel – Romania
5 HOZDALA, MARTIN – Slovakia 5 IMERLISHVILI, VASO – Georgia
6 FERAD, ELBIN – Bulgaria 6 SOSEV, IVAN – Moldova
7 SMACHNYI, DANIIL – Russia 7 KARAKASOGLU, BERKAN – Turkey
8 SZAKALAS, SZILARD – Hungary 8 HOZDALA, MARTIN – Slovakia
9 KARAKASOGLU, BERKAN – Turkey 9 SMACHNYI, DANIIL – Russia
10 SABAU, ADRIAN – Romania 10 AR, METEHAN – Turkey
11 UNGUREANU, Daniel – Romania 11 SABAU, ADRIAN – Romania
12 SOSEV, IVAN – Moldova 12 SZAKALAS, SZILARD – Hungary
13 YILMAZ, OZGUR – Turkey 13 HRISTOV, NEDALIN – Bulgaria
——————————– —– ——————————– —–
Junior Boys +80 kg Left Junior Boys +80 kg Right
1 DADIKYAN, DAVIT – Armenia 1 BAGAEV, ZAKHAR – Russia
2 BAGAEV, ZAKHAR – Russia 2 DADIKYAN, DAVIT – Armenia
3 DANILOV, OLEH – Ukraine 3 DANILOV, OLEH – Ukraine
4 ATHANASIADIS, GEORGIOS – Greece 4 VALOSHYN, LEONID – Belarus
5 ARUZ, ILYAS – Turkey 5 IORGA, ALIN – Romania
6 VALOSHYN, LEONID – Belarus 6 KHABIBULLIN, ALMAZ – Russia
7 GODERDZISHVILI, AKAKI – Georgia 7 ANDRASKO, RADOVAN – Slovakia
8 KHABIBULLIN, ALMAZ – Russia 8 GODERDZISHVILI, AKAKI – Georgia
9 IORGA, ALIN – Romania 9 YLDIRIM, ALEX – Romania
10 ANDRASKO, RADOVAN – Slovakia 10 ATHANASIADIS, GEORGIOS – Greece
11 YLDIRIM, ALEX – Romania 11 ARUZ, ILYAS – Turkey
12 GUNEY, HIKMET – Turkey  
——————————– —– ——————————– —–

 

Izvor: http://www.xsportnews.com/armwrestling/results-euroarm-2016-26th-european-armwrestling-championships-2016

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup Judgement Day 2017

16/10/2017. - Svjetski kup Judgement Day 2017

VELIKI MEĐUNARODNI USPJEH! Na Svjetskom kupu u Mađarskoj, Hrvatska je…
Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

08/10/2017. - Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

Zagreb, Hrvatska 5.-8.10.2017. Četverodnevna prezentacija obaranja ruke uspješno je održana…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke