Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XXV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2015 - Bugarska

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    XXV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2015 - Bugarska

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XXV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2015 - Bugarska

XXV Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2015 - Bugarska
 

Službeni rezultati XXV europskog prvenstva

 

DAY 1

Junior18 Girls 45 kg Left

1 NESTERENKO, ANASTASIIA - Ukraine

2 DULKARNAEVA, GULYSHAT - Russia

3 SANLI, ZUMRUT - Turkey

4 POBOYKOVA, ANASTASIIA - Russia

5 URKUT, FADIME - Turkey

 

Junior18 Girls 50 kg Left

1 KORKMAZ, GULISTAN - Turkey

2 BATALOVA, KSENIIA - Russia

3 MOLCHANOVA, EKATERINA - Russia

4 KORKMAZ, BURCU - Turkey

5 HAIEVSKA, OKSANA - Ukraine

Junior18 Girls 55 kg Left

1 KESER, UMRAH - Turkey

2 ELITOK, SEBAHAT - Turkey

3 KOZAEVA, ALANA - Russia

4 SKYE, HANNA - Sweden

5 PRUCHNIEWSKA, PAULINA - Poland

6 MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia

7 DIMITROVA, YOANA - Bulgaria

8 ZAYTSEVA, EVGENIIA - Russia

Junior18 Girls 60 kg Left

1 JANEHEIM, ELIN - Sweden

2 BAEVA, MILANA - Russia

3 HOROSHUN, SVETLANA - Russia

4 OZBEK, SULE - Turkey

5 ROZHKO, VIKTORIYA - Ukraine

6 SALTI, SUKRAN - Turkey

7 KOGL, MIHAELA - Croatia

8 NAZARKO, YANINA - Ukraine

9 NOVITSCHI, MIRUNA - Romania

10 LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia

Junior18 Girls 65 kg Left

1 IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia

2 KARPOVA, ANASTASIIA - Russia

3 BAG, YETER - Turkey

4 OBERTYUK, NATALYA - Ukraine

5 BIRLIK, CEMILE - Turkey

6 MIHAYLOVA, TEODORA - Bulgaria

7 STOYANOVA, SVETLA - Bulgaria

Junior18 Girls 70 kg Left

1 SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey

2 GAVRILOVA, ANNA - Russia

3 KHANIKAEVA, GALINA - Russia

4 KULYK, RUSLANA - Ukraine

5 MAVZER, SENA - Turkey

Junior18 Girls +70 kg Left

1 DAMAR, AYSU - Turkey

2 ANDERS, ALENA - Russia

3 KALASHNIKOVA, YULIIA - Ukraine

4 ROMANOVA, ANASTASIIA - Russia

5 OZER, IRMAK - Turkey

Junior18 Boys 50 kg Left

1 DONMEZ, MEHMET - Turkey

2 ERSHOV, ANDREI - Russia

3 MUSTAFAYEV, ANAR - Azerbaijan

4 KUNAKBAEV, DANIL - Russia

5 DEMIRCAN, AHMET - Turkey

6 DOBREV, ANTON - Bulgaria

Junior18 Boys 55 kg Left

1 BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia

2 DIACONESCU, CLAUDIU - Romania

3 PERGUSHEV, VLADISLAV - Russia

4 DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia

5 KITOV, KRISTIYAN - Bulgaria

6 KURT, AHMET BERKAY - Turkey

7 POZEHNAJ, PATRIK - Slovakia

8 CABAOGLU, AHMET - Turkey

9 COSTACHE, CRISTIAN - Romania

Junior18 Boys 60 kg Left

1 ALBAS, EMRE - Turkey

2 SKODTAEV, AZAMAT - Russia

3 VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan

4 SEIDOV, VUGAR - Russia

5 HALYAVA, VADYM - Ukraine

6 TEVDORADZE, REVAZI - Georgia

7 ASENOV, EMIL - Bulgaria

8 KALENDER, AHMET - Turkey

9 IAKABOS, DARIUS - Romania

10 DYDYSHKO, IYLA - Belarus

11 KRAVETS, BOHDAN - Ukraine

12 ATANASOV, IVAYLO - Bulgaria

Junior18 Boys 65 kg Left

1 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia

2 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia

3 GRAVDAL, TORSTEIN - Norway

4 UZUL, MUHAMMET - Turkey

5 MARKUNAS, VITALIJUS - Lithuania

6 TER-BALYAN, VAGAN - Russia

7 LAZAROV, MARTIN - Bulgaria

8 BAGASHKI, PAVEL - Bulgaria

9 ADAMOV, ADAM - Slovakia

10 TANDERYD, JONATHAN - Sweden

11 YILMAZ, OGUZHAN - Turkey

12 HROYAN, DAVIT - Russia

Junior18 Boys 70 kg Left

1 HRISTOV, NEDALIN - Bulgaria

2 BROLIANI, MERALI - Georgia

3 POTIICHUK, MYKOLA - Ukraine

4 BARSEGHYAN, GOR - Armenia

5 RIZNYCHENKO, BOHDAN - Ukraine

6 GULER, VEDAT - Turkey

7 BRAGVADZE, NIKA - Georgia

8 RABIKAU, ALIAKSANDR - Belarus

9 YONDEM, OMER - Turkey

10 PANTEV, RADOSLAV - Bulgaria

12 MIGIT, CRISTI - Romania

13 ZAKOLIUKIN, SERGEI - Russia

14 VIDA, DOMINIK - Slovakia

Junior18 Boys 75 kg Left

1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria

2 GIGAURI, TORNIKE - Georgia

3 EMERICI, MAREK - Slovakia

4 ONIANI, BETKILI - Georgia

5 KOLAK, ANTONIO - Croatia

6 BARLADEAN, Constantin - Moldova

7 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey

8 BURYS, DANIEL - Poland

10 KARALIYSKI, DIMITAR - Bulgaria

11 CAKMAK, YUSUF - Turkey

Junior18 Boys 80 kg Left

1 KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine

2 SANAKOEV, TAMERLAN - Russia

3 KOGL, MARKO - Croatia

4 LABADZE, VAKHTANG - Georgia

5 GUMUSOGLU, MUHAMMED - Turkey

6 ISMAYILOV, GURBAN - Azerbaijan

7 IVANOV, IVAN - Bulgaria

8 TEDORADZE, DAVIT - Georgia

9 SEREDA, ARTEM - Ukraine

10 SOSEV, IVAN - Moldova

11 DENIZ, EYUP - Turkey

12 GALABOV, MARTIN - Bulgaria

13 JONSSON, ALEXANDER - Sweden

Junior18 Boys +80 kg Left

1 SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia

2 BAJALADZE, NIKO - Georgia

3 GASSIEV, SOSLAN - Russia

4 DEMIRER, ALI - Turkey

5 HINOV, YORDAN - Bulgaria

6 DANILOV, OLEH - Ukraine

7 HORVATH , LASZLO - Hungary

8 DZHUPANOV, BOJIDAR - Bulgaria

9 GUNEY, HIKMET - Turkey

Junior21 Women 50 kg Left

1 GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine

2 TIHONOVA, KRISTINA - Russia

3 KOROLEVA, NADEZHDA - Russia

4 ZARYNSKAYA, NIKA - Belarus

5 TSYKONOVA, VALERYIA - Belarus

Junior21 Women 55 kg Left

1 GIMRANOVA, MILYAUSHA - Russia

2 DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria

3 MOURAOVA, ZALINA - Russia

4 GUNACTI, SEVIM - Turkey

5 KWIATKOWSKA, NATALIA - Poland

6 BILGIC, GULHAN - Turkey

Junior21 Women 60 kg Left

1 GRIDCHINA, EKATERINA - Russia

2 NURIDINOVA, ZARINA - Russia

3 BARZSO, HENRIETTA - Hungary

4 KUSNIERIKOVA, ANDREA - Slovakia

5 TEMUROGLU, ZAHIDE - Turkey

6 BOZKURT, EBRU - Turkey

7 DIMITROVA, YOANA - Bulgaria

Junior21 Women 65 kg Left

1 ROMANIUK, TATSIANA - Belarus

2 BEZUHLA, KSENIIA - Ukraine

3 AKSOY, SEYMA - Turkey

4 TAYMAZOVA, ZARINA - Russia

5 SEMENOVA, SVETLANA - Russia

6 GEORGIEVA, VIKTORIYA - Bulgaria

7 AVCI, BEYZANUR - Turkey

Junior21 Women 70 kg Left

1 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

2 PISKUNOVA, HANNA - Belarus

3 SHEINA, TATIANA - Russia

4 DEMENKO, LINA - Ukraine

5 NORELIUS, TOVE - Sweden

Junior21 Women +70 kg Left

1 VORONINA, VIKTORIIA - Russia

2 KAIROVA, MADINA – Russia

3. BJORKE, GURO - Norway

4 KARAYEL, NURBANU - Turkey

5 YILMAZ, MUMINE - Turkey

6 SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine

7 PYLYPENKO, RUSLANA - Ukraine

Junior21 Men 55 kg Left

1 ZAIKONNIKOV, VLADIMIR - Russia

2 IBRAHIMLI, BAKHTIYAR - Azerbaijan

3 JASHIASHVILI, GIORGI - Georgia

4 MYKYTIUK, OLEKSII - Ukraine

5 TETIK, HASAN - Turkey

6 GUNAYDIN, BURAK - Turkey

7 FAYZULLIN, DANIL - Russia

8 STAYKOV, MITKO - Bulgaria

9 GEORGIEV, KRASIMIR - Bulgaria

Junior21 Men 60 kg Left

1 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia

2 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia

3 OZKENT, HUSEYIN - Turkey

4 RIABKOV, ILIA - Russia

5 KOMENDA, JAKUB - Slovakia

6 KARAKOTOV, AHMAT - Russia

7 VAKLINOV, KIRIL - Bulgaria

8 OKTAY, CELAL - Turkey

Junior21 Men 65 kg Left

1 VAKILOV, GISMAT - Azerbaijan

2 ABULASHVILI, GURAMI - Georgia

3 URUSOV, RASUL - Russia

4 YUNCHYK, YURII - Ukraine

5 ZVIADAURI, JONI - Georgia

6 TASPINAR, GOKHAN - Turkey

7 KORAEV, ARSEN - Russia

8 SHYNKARUK, VLADYSLAV - Ukraine

9 ERK, MEHMET - Turkey

10 MILEV, ATANAS - Bulgaria

11 TODOROV, NIKOLAY - Bulgaria

12 SEVCIK, STANISLAV - Slovakia

Junior21 Men 70 kg Left

1 SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan

2 ATILI, YASIN - Turkey

3 ALTUNCU, MUSTAFA - Turkey

4 MAKARENKO, ROMAN - Ukraine

5 HRYHORCHUK, IVAN - Ukraine

6 LIPARTELIANI, GIA - Georgia

7 SLANOV, HASAN - Russia

8 UDZILAURI, LEVANI - Georgia

9 KOTUL, FRANTISEK - Slovakia

10 MANIADAKIS, VASILEIOS - Greece

11 GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria

12 TUDOREAN, OLEG - Moldova

13 KOLLE, ANDERS - Norway

14 VATOV, HRISTO - Bulgaria

15 TRUCHLIK, DAVID - Slovakia

Junior21 Men 75 kg Left

1 ZIYPAK, HAMZA - Turkey

2 PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova

3 OKCU, EMRAH - Turkey

4 KATAIEV, LENUR - Ukraine

5 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia

6 KAKABADZE, MERAB - Georgia

7 GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria

8 KARAEV, BATRAZ - Russia

9 TSHOVREBOV, ZAURBEK - Russia

10 KHARKEVYCH, IVAN - Ukraine

11 LUCUTA, GHEORGHE - Romania

12 BORISOV, BORISLAV - Bulgaria

13 KOSTOV, RASTISLAV - Slovakia

14 HRITZ, FILIP - Slovakia

Junior21 Men 80 kg Left

1 TAUTIEV, GEORGII - Russia

2 KOCAK, OGUZHAN - Turkey

3 CHALIUK, DMYTRO - Ukraine

4 MELADZE, VALERIANI - Georgia

5 BINATOV, ELCHIN - Georgia

6 MOROZ, ANDRII - Ukraine

7 KRASTEV, VLADISLAV - Bulgaria

8 CONTOFALSKY, RADOVAN - Slovakia

9 GIRASEK, MICHAL - Slovakia

10 SHASHKOV, EVGENII - Russia

11 SAFTA, ANDREAS - Romania

12 STOYANOV, GANELIN - Bulgaria

13 STRUPAR, MATEO - Croatia

15 AZIZBAYLI, RZABALA - Azerbaijan

16 BALCI, OKTAY - Turkey

17 HALASZ, EDMOND - Hungary

Junior21 Men 85 kg Left

1 AYBAZOV, MARAT - Russia

2 MARINOV, HRISTIYAN - Bulgaria

3 OKARA, IHOR - Ukraine

4 ZHEGUS, VLADISLAV - Ukraine

5 SIMIC, ANDRIJA - Croatia

6 ARUTINOVI, GIORGI - Georgia

7 ATLI, MAKSUT - Turkey

8 VASILYEV, MIHAIL - Russia

9 HASIUC, ALIN - Romania

10 DUMLU, BURHAN - Turkey

11 BACHEV, BORISLAV - Bulgaria

Junior21 Men 90 kg Left

1 MAKEEV, ALAN - Russia

2 GURBUZ, ALI - Turkey

3 KHABALAEV, LEVANI - Russia

4 TSONEV, YORDAN - Bulgaria

5 ANTHOULIS, VAIOS - Sweden

6 ILNYTSKYI, OLEKSANDR - Ukraine

7 PACUT, PAWEL - Poland

8 MLADENOV, VLADIMIR - Bulgaria

9 HEDMAN, NIKLAS - Sweden

10 ONIANI, GIORGI - Georgia

11 KAVCAR, ENGIN - Turkey

12 HERMANSEN, MARKUS - Norway

Junior21 Men +90 kg Left

1 SHCHIPANOV, SERGEI - Russia

2 DMITRIEV, RUSLAN - Russia

3 PASTUKH, DMYTRO - Ukraine

4 ATASOY, ONUR - Turkey

5 SHISHNIASHVILI, GIORGI - Georgia

6 SARIBAS, ABDULLAH - Turkey

7 BAKSA, JOZSEF - Hungary

8 LYUTSKANOV, NIKOLAY - Bulgaria

9 RUNDHOVDE, PER CHRISTIAN - Norway

10 KOSTIC, STEFAN - Serbia

11 RASHEV, TOMA - Bulgaria

Master Women 60 kg Left

1 JOHANSSON, ANN - Sweden

2 LESKOVA, NATALIA - Russia

3 SIDLAUSKIENE, INGRIDA - Lithuania

4 DAMINSKA, JOANNA - Poland

5 PETRALAI, LIBOU - Belarus

6 TOKSOZ, BIRSEL - Turkey

7 GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Greece

8 HADZIEVA, LADA - Bulgaria

Master Women 70 kg Left

1 POTAPENKO, VALENTINA - Russia

2 LAITURI, PIRJO - Sweden

3 THYSELL, MARI - Sweden

4 TURZYNIECKA, SONIA - Poland

5 ABDULLINA, LEILIA - Russia

Master Women 80 kg Left

1 KATTSTROM, CAMILLA - Germany

2 USTUNKAYA, NURHAN - Turkey

3 BOROVINSKAYA, LARISA - Russia

4 TSVETKOVA, TATIANA - Russia

5 YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria

Master Women +80 kg Left

1 KOKKO, TARJA - Finland

2 VASILYEVA, TATIANA - Russia

3 SEIJBILD, ULRICA - Sweden

4 DAKIC, BORKA - Serbia

5 GORZYNSKA, AGY - England

6 STOYANOVA, EMILIYA - Bulgaria

Master Men 70 kg Left

1 KOGL, DRAZEN - Croatia

2 BOLDYREV, EDUARD - Russia

3 MARTINYUK, NIKOLAY - Russia

4 SUBASI, NECMETTIN - Turkey

5 KOROSI, TIBOR - Hungary

6 MEDVEDSKY, ROMAN - Israel

7 KOLLAR, CSABA - Hungary

8 SUNDE, JAN-ERIK - Norway

9 VIBLIANI, JAMBULI - Georgia

10 TERZI, ENGIN - Turkey

Master Men 80 kg Left

1 RUDNYTSKYY, ROMAN - Ukraine

2 JOZSEF, LOVEI - France

3 DROKAN, MISLAV - Croatia

4 ONDER, DURSUN - Turkey

5 PEYCHEV, MARIN - Bulgaria

6 STEFANOV, DIMITAR - Bulgaria

7 MARTENSSON, CLAES - Sweden

8 STRELYNIKOV, GRIGORII - Russia

9 BOYRAZ, YILMAZ - Turkey

10 RENWA, JACQUES - Belgium

11 HEUSE, OLIVIER - Belgium

12 TUDOR, LUCIAN - Romania

13 GIRARD, PASCAL - Switzerland

14 ALBU, FLORIN - Romania

Master Men 90 kg Left

1 TURKER, UNAL - Turkey

2 ANDRYEYEV, OLEH - Ukraine

3 DOBREAN, DINU - Romania

4 ATMACA, TARKAN - Turkey

5 KELEMEN, LASZLO - Hungary

6 ZHIVKOV, VESELIN - Bulgaria

7 TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia

8 SURRMANN, KLAUS - Germany

9 SCHILDBACH, SORIN - Germany

10 MANTOG, AUGUSTIN - Romania

Master Men 100 kg Left

1 TAZETDINOV, ZUFAR - Russia

2 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine

3 KOCAK, ATILE - Turkey

4 DAMAR, ERKAN - Turkey

5 PALISKIS, AIDAS - Lithuania

6 KALEJS, MARIS - Latvia

7 KHUTSISHVILI, VLADIMERI - Georgia

8 BERG, OTTAR ARNE - Norway

9 SVENSSON, ANDERS - Sweden

10 BELYUSHIN, ALEKSANDR - Russia

11 GELASHVILI, GELA - Georgia

Master Men +100 kg Left

1 DODOV, MARTIN - Bulgaria

2 SARICALI, YIGIT - Turkey

3 GEORGESCU, RADU - Romania

4 CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Greece

5 APTSIAURI, MERAB - Georgia

6 KVIKSTAD, KURT - Norway

7 PALCZEWSKI, PIOTR - Poland

8 PALCZEWSKI, ROMAN - Poland

9 OPREA, LILIAN - Moldova

10 DEMIRER, NUMAN - Turkey

Grand Master Men 75 kg Left

1 KUNNARI, PASI - Finland

2 MANIADAKIS, MICHAIL - Greece

3 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia

4 LUNDGREN, THOMAS - Sweden

5 CEDER, RONNY - Sweden

6 BAUMANN, JUERGEN - Germany

7 NESTERENKO, SERHII - Ukraine

Grand Master Men 90 kg Left

1 MANZINI, RICCARDO - Switzerland

2 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania

3 WALESKO, WOJCIECH - Poland

4 MECU, DRAGOS - Romania

5 KRASOV, VADYM - Ukraine

6 ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria

Grand Master Men 100 kg Left

1 MUCHA, MICHAEL - Germany

2 CIN, YAKUB - Turkey

3 BIYCHEV, VANYO - Bulgaria

4 GASHEVSKI, CVETAN - Bulgaria

Grand Master Men +100 kg Left

1 SHESHIN, MIHAIL - Russia

2 KASKA, MEHMET - Turkey

3 HULENOK, YEVHEN - Ukraine

Senior Grand Master 75 kg Left

1 ZAYTSEV, VICTOR - Russia

2 PODGORSKI, WIESLAW - Poland

3 IBRAHIMOV, MUSLUM - Azerbaijan

Senior Grand Master 90 kg Left

1 HYMER, ANDRZEJ - Poland

Senior Grand Master 100 kg Left

1 FILIKIDIS, PANTELIS - Greece

2 CARLOGANU, MIRCEA - Romania

3 MIKELIONIS, VYDAS - Lithuania

4 WEDROWSKI, JOZEF - Poland

Senior Grand Master +100 kg Left

1 JABLONSKI, WIESLAW - Poland

2 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria

 

DAY 2

Junior18 Girls 45 kg Right

1 NESTERENKO, ANASTASIIA - Ukraine

2 DULKARNAEVA, GULYSHAT - Russia

3 SANLI, ZUMRUT - Turkey

4 KHABIBULLINA, ALMIRA - Russia

5 OZKAN, EYLUL - Turkey

Junior18 Girls 50 kg Right

1 KORKMAZ, BURCU - Turkey

2 KORKMAZ, GULISTAN - Turkey

3 BATALOVA, KSENIIA - Russia

4 MOLCHANOVA, EKATERINA - Russia

5 HAIEVSKA, OKSANA - Ukraine

Junior18 Girls 55 kg Right

1 ELITOK, SEBAHAT - Turkey

2 KESER, UMRAH - Turkey

3 ZAYTSEVA, EVGENIIA - Russia

4 KOZAEVA, ALANA - Russia

5 SKYE, HANNA - Sweden

6 MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia

7 PRUCHNIEWSKA, PAULINA - Poland

Junior18 Girls 60 kg Right

1 BAEVA, MILANA - Russia

2 OZBEK, SULE - Turkey

3 ZORYANKINA, KSENIIA - Russia

4 NAZARKO, YANINA - Ukraine

5 KOGL, MIHAELA - Croatia

6 ROZHKO, VIKTORIYA - Ukraine

7 JANEHEIM, ELIN - Sweden

8 NOVITSCHI, MIRUNA - Romania

9 LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia

10 SALTI, SUKRAN - Turkey

Junior18 Girls 65 kg Right

1 KARPOVA, ANASTASIIA - Russia

2 IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia

3 BAG, YETER - Turkey

4 MIHAYLOVA, TEODORA - Bulgaria

5 BIRLIK, CEMILE - Turkey

6 STOYANOVA, SVETLA - Bulgaria

7 OBERTYUK, NATALYA - Ukraine

Junior18 Girls 70 kg Right

1 SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey

2 KHANIKAEVA, GALINA - Russia

3 GAVRILOVA, ANNA - Russia

4 KULYK, RUSLANA - Ukraine

5 MAVZER, SENA - Turkey

Junior18 Girls +70 kg Right

1 DAMAR, AYSU - Turkey

2 ROMANOVA, ANASTASIIA - Russia

3 KALASHNIKOVA, YULIIA - Ukraine

4 ANDERS, ALENA - Russia

5 LINDKVIST, JESSICA - Sweden

6 OZER, IRMAK - Turkey

Junior18 Boys 50 kg Right

1 DONMEZ, MEHMET - Turkey

2 DOGAN, HABIL - Turkey

3 ERSHOV, ANDREI - Russia

4 KUNAKBAEV, DANIL - Russia

5 MUSTAFAYEV, ANAR - Azerbaijan

6 DOBREV, ANTON - Bulgaria

Junior18 Boys 55 kg Right

1 KURTOGLU, M MUSTAFA - Turkey

2 FATKHULLIN, RADMIR - Russia

3 DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia

4 KURT, AHMET BERKAY - Turkey

5 HAZEEV, NAFIS - Russia

6 KITOV, KRISTIYAN - Bulgaria

7 POZEHNAJ, PATRIK - Slovakia

8 COSTACHE, CRISTIAN - Romania

9 DIACONESCU, CLAUDIU - Romania

Junior18 Boys 60 kg Right

1 VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan

2 SKODTAEV, AZAMAT - Russia

3 MAKUKHA, ARTSEM - Belarus

4 SEIDOV, VUGAR - Russia

5 TEVDORADZE, REVAZI - Georgia

6 KAYA, ONUR - Turkey

7 IAKABOS, DARIUS - Romania

8 CIMEN, AHMET - Turkey

9 HALYAVA, VADYM - Ukraine

10 ATANASOV, IVAYLO - Bulgaria

11 DYDYSHKO, IYLA - Belarus

12 KRAVETS, BOHDAN - Ukraine

13 ASENOV, EMIL - Bulgaria

Junior18 Boys 65 kg Right

1 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia

2 TER-BALYAN, VAGAN - Russia

3 EDIZGIL, ADIL - Turkey

4 UZUL, MUHAMMET - Turkey

5 HROYAN, DAVIT - Russia

6 GRAVDAL, TORSTEIN - Norway

7 ADAMOV, ADAM - Slovakia

8 BAGASHKI, PAVEL - Bulgaria

9 TANDERYD, JONATHAN - Sweden

10 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia

11 MARKUNAS, VITALIJUS - Lithuania

12 LAZAROV, MARTIN - Bulgaria

Junior18 Boys 70 kg Right

1 HRISTOV, NEDALIN - Bulgaria

2 MIGIT, CRISTI - Romania

3 ZAKOLIUKIN, SERGEI - Russia

4 RIZNYCHENKO, BOHDAN - Ukraine

5 BRAGVADZE, NIKA - Georgia

6 BROLIANI, MERALI - Georgia

7 YONDEM, OMER - Turkey

8 BARSEGHYAN, GOR - Armenia

9 TERZIEV, STANISLAV - Bulgaria

10 TUDOR, ALIN - Romania

11 GULER, VEDAT - Turkey

12 VIDA, DOMINIK - Slovakia

13 POTIICHUK, MYKOLA - Ukraine

14 RABIKAU, ALIAKSANDR - Belarus

Junior18 Boys 75 kg Right

1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria

2 GIGAURI, TORNIKE - Georgia

3 EMERICI, MAREK - Slovakia

4 ONIANI, BETKILI - Georgia

5 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey

6 KOLAK, ANTONIO - Croatia

7 BURYS, DANIEL - Poland

8 BARLADEAN, Constantin - Moldova

9 KARALIYSKI, DIMITAR - Bulgaria

10 CAKMAK, YUSUF - Turkey

11 DJORDJEVIC, STEVICA - Serbia

Junior18 Boys 80 kg Right

1 MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia

2 GUMUSOGLU, MUHAMMED - Turkey

3 KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine

4 KOGL, MARKO - Croatia

5 TEDORADZE, DAVIT - Georgia

6 DENIZ, EYUP - Turkey

7 SEREDA, ARTEM - Ukraine

8 JONSSON, ALEXANDER - Sweden

9 SANAKOEV, TAMERLAN - Russia

10 SOSEV, IVAN - Moldova

11 ISMAYILOV, GURBAN - Azerbaijan

12 GALABOV, MARTIN - Bulgaria

13 IVANOV, IVAN - Bulgaria

Junior18 Boys +80 kg Right

1 GASSIEV, SOSLAN - Russia

2 BAJALADZE, NIKO - Georgia

3 SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia

4 HINOV, YORDAN - Bulgaria

5 DEMIRER, ALI - Turkey

6 AKTAS, MUHAMMED - Turkey

7 HORVATH , LASZLO - Hungary

8 DZHUPANOV, BOJIDAR - Bulgaria

Junior21 Women 50 kg Right

1 GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine

2 TSYKONOVA, VALERYIA - Belarus

3 KOSTIUKEVICH, ANASTASIIA - Russia

4 KOROLEVA, NADEZHDA - Russia

5 MANIADAKI, NEFELI - Greece

6 ZARYNSKAYA, NIKA - Belarus

Junior21 Women 55 kg Right

1 DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria

2 KUTUZOVA, IRINA - Russia

3 BILGIC, GULHAN - Turkey

4 MOURAOVA, ZALINA - Russia

5 GUNACTI, SEVIM - Turkey

6 KWIATKOWSKA, NATALIA - Poland

Junior21 Women 60 kg Right

1 DOLGOVA, IULIIA - Russia

2 KUSNIERIKOVA, ANDREA - Slovakia

3 GRIDCHINA, EKATERINA - Russia

4 BARZSO, HENRIETTA - Hungary

5 TEMUROGLU, ZAHIDE - Turkey

6 BOZKURT, EBRU - Turkey

Junior21 Women 65 kg Right

1 ROMANIUK, TATSIANA - Belarus

2 ALEEVA, ELMIRA - Russia

3 AVCI, BEYZANUR - Turkey

4 BEZUHLA, KSENIIA - Ukraine

5 GEORGIEVA, VIKTORIYA - Bulgaria

6 SEMENOVA, SVETLANA - Russia

Junior21 Women 70 kg Right

1 SHEINA, TATIANA - Russia

2 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia

3 PISKUNOVA, HANNA - Belarus

4 DEMENKO, LINA - Ukraine

5 NORELIUS, TOVE - Sweden

Junior21 Women +70 kg Right

1 VORONINA, VIKTORIIA - Russia

2 KARAYEL, NURBANU - Turkey

3. BJORKE, GURO - Norway

4 YILMAZ, MUMINE - Turkey

5 PYLYPENKO, RUSLANA - Ukraine

6 SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine

7 KAIROVA, MADINA - Russia

8 BACIU, ADA TEODORA - Romania

9 GEORGIEVA, ELENA - Bulgaria

Junior21 Men 55 kg Right

1 IBRAHIMLI, BAKHTIYAR - Azerbaijan

2 JASHIASHVILI, GIORGI - Georgia

3 MYKYTIUK, OLEKSII - Ukraine

4 COSU, MUHAMMED - Turkey

5 TETIK, HASAN - Turkey

6 FAYZULLIN, DANIL - Russia

7 ZAIKONNIKOV, VLADIMIR - Russia

8 GEORGIEV, KRASIMIR - Bulgaria

9 STAYKOV, MITKO - Bulgaria

Junior21 Men 60 kg Right

1 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia

2 KARAKOTOV, AHMAT - Russia

3 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia

4 BRATANOV, ARTEM - Russia

5 YILDIZOGLU, YUSUF - Turkey

6 KOMENDA, JAKUB - Slovakia

7 BULUT, MURAT - Turkey

8 ATANASOV, PAVEL - Bulgaria

Junior21 Men 65 kg Right

1 VAKILOV, GISMAT - Azerbaijan

2 ABULASHVILI, GURAMI - Georgia

3 URUSOV, RASUL - Russia

4 POGOSIANI, LEVANI - Georgia

5 FRUNZA, MARIAN - Romania

6 KORAEV, ARSEN - Russia

7 TODOROV, NIKOLAY - Bulgaria

8 DOGAN, TARIK - Turkey

9 YUNCHYK, YURII - Ukraine

10 SHYNKARUK, VLADYSLAV - Ukraine

11 ABAK, MUHAMMED - Turkey

12 MILEV, ATANAS - Bulgaria

13 SEVCIK, STANISLAV - Slovakia

Junior21 Men 70 kg Right

1 SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan

2 SLANOV, HASAN - Russia

3 GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria

4 HRYHORCHUK, IVAN - Ukraine

5 ALTUNCU, MUSTAFA - Turkey

6 TRUCHLIK, DAVID - Slovakia

7 MAKARENKO, ROMAN - Ukraine

8 UDZILAURI, LEVANI - Georgia

9 ATILI, YASIN - Turkey

10 LIPARTELIANI, GIA - Georgia

11 TONEV, YOSIF - Bulgaria

12 ZALOGA, CYPRIAN - Poland

13 MANIADAKIS, VASILEIOS - Greece

14 KOLLE, ANDERS - Norway

15 KOTUL, FRANTISEK - Slovakia

16 TUDOREAN, OLEG - Moldova

Junior21 Men 75 kg Right

1 MAKAROV, ARTUR - Russia

2 ZIYPAK, HAMZA - Turkey

3 OKCU, EMRAH - Turkey

4 PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova

5 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia

6 TSHOVREBOV, ZAURBEK - Russia

7 KATAIEV, LENUR - Ukraine

8 GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria

9 HRITZ, FILIP - Slovakia

10 KAKABADZE, MERAB - Georgia

11 KHARKEVYCH, IVAN - Ukraine

12 LUCUTA, GHEORGHE - Romania

13 KOSTOV, RASTISLAV - Slovakia

14 BORISOV, BORISLAV - Bulgaria

Junior21 Men 80 kg Right

1 KOCAK, OGUZHAN - Turkey

2 BINATOV, ELCHIN - Georgia

3 SAFTA, ANDREAS - Romania

4 ALEINIKOV, VADIM - Russia

5 GYRIA, EDUARD - Ukraine

6 MAYOROV, VLADIMIR - Russia

7 MOROZ, ANDRII - Ukraine

8 GIRASEK, MICHAL - Slovakia

9 HALASZ, EDMOND - Hungary

10 MELADZE, VALERIANI - Georgia

11 STOYANOV, GANELIN - Bulgaria

12 BALCI, OKTAY - Turkey

13 CONTOFALSKY, RADOVAN - Slovakia

14 STRUPAR, MATEO - Croatia

15 AZIZBAYLI, RZABALA - Azerbaijan

Junior21 Men 85 kg Right

1 MARINOV, HRISTIYAN - Bulgaria

2 AYBAZOV, MARAT - Russia

3 OKARA, IHOR - Ukraine

4 SIMIC, ANDRIJA - Croatia

5 TOLMACHEV, DENIS - Russia

6 ZHEGUS, VLADISLAV - Ukraine

7 BACHEV, BORISLAV - Bulgaria

8 ARUTINOVI, GIORGI - Georgia

9 DUMLU, BURHAN - Turkey

10 HASIUC, ALIN - Romania

11 GOKHASAN, BEYTULLAH - Turkey

Junior21 Men 90 kg Right

1 ILNYTSKYI, OLEKSANDR - Ukraine

2 KHABALAEV, LEVANI - Russia

3 MAKEEV, ALAN - Russia

4 ONIANI, GIORGI - Georgia

5 PACUT, PAWEL - Poland

6 TSONEV, YORDAN - Bulgaria

7 MONACHOWICZ, MAREK - Poland

8 PASIEKA, IHOR - Ukraine

9 HERMANSEN, MARKUS - Norway

10 TUNCER, CELAL - Turkey

11 HEDMAN, NIKLAS - Sweden

12 STANKOV, STANISLAV - Bulgaria

13 MOSHE, ITAY - Israel

14 ANTHOULIS, VAIOS - Sweden

15 ELITOK, YUSUF - Turkey

Junior21 Men +90 kg Right

1 SHCHIPANOV, SERGEI - Russia

2 CHERVOV, SERGEI - Russia

3 PASTUKH, DMYTRO - Ukraine

4 ATASOY, ONUR - Turkey

5 KOSTIC, STEFAN - Serbia

6 SHISHNIASHVILI, GIORGI - Georgia

7 SARIBAS, ABDULLAH - Turkey

8 RUNDHOVDE, PER CHRISTIAN - Norway

9 LYUTSKANOV, NIKOLAY - Bulgaria

10 RASHEV, TOMA – Bulgaria

Master Women 60 kg Right

1 JOHANSSON, ANN - Sweden

2 LESKOVA, NATALIA - Russia

3 DAMINSKA, JOANNA - Poland

4 GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Greece

5 PETRALAI, LIBOU - Belarus

6 SIDLAUSKIENE, INGRIDA - Lithuania

7 HADZIEVA, LADA - Bulgaria

8 TOKSOZ, BIRSEL - Turkey

Master Women 70 kg Right

1 POTAPENKO, VALENTINA - Russia

2 THYSELL, MARI - Sweden

3 LAITURI, PIRJO - Sweden

4 TURZYNIECKA, SONIA - Poland

5 ABDULLINA, LEILIA - Russia

Master Women 80 kg Right

1 KATTSTROM, CAMILLA - Germany

2 USTUNKAYA, NURHAN - Turkey

3 BOROVINSKAYA, LARISA - Russia

4 TSVETKOVA, TATIANA - Russia

5 YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria

Master Women +80 kg Right

1 KOKKO, TARJA - Finland

2 VASILYEVA, TATIANA - Russia

3 SEIJBILD, ULRICA - Sweden

4 GORZYNSKA, AGY - England

5 DAKIC, BORKA - Serbia

6 STOYANOVA, EMILIYA - Bulgaria

Master Men 70 kg Right

1 UCAK, YUSUF - Turkey

2 BOLDYREV, EDUARD - Russia

3 SUNDE, JAN-ERIK - Norway

4 KOGL, DRAZEN - Croatia

5 DZISIAK, VLADYSLAV - Ukraine

6 KOROSI, TIBOR - Hungary

7 MARTINYUK, NIKOLAY - Russia

8 KOLLAR, CSABA - Hungary

9 SUBASI, NECMETTIN - Turkey

10 LESAGE, SAMUEL - Belgium

Master Men 80 kg Right

1 RUDNYTSKYY, ROMAN - Ukraine

2 MARTENSSON, CLAES - Sweden

3 HEUSE, OLIVIER - Belgium

4 STRELYNIKOV, GRIGORII - Russia

5 PATRASCU, DANIEL - Romania

6 AKAN, BINALI - Turkey

7 PEYCHEV, MARIN - Bulgaria

8 BOYRAZ, YILMAZ - Turkey

9 RENWA, JACQUES - Belgium

10 STEFANOV, DIMITAR - Bulgaria

11 TUDOR, LUCIAN - Romania

12 DROKAN, MISLAV - Croatia

Master Men 90 kg Right

1 ANDRYEYEV, OLEH - Ukraine

2 ATMACA, TARKAN - Turkey

3 TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia

4 DOBREAN, DINU - Romania

5 ZHIVKOV, VESELIN - Bulgaria

6 SURRMANN, KLAUS - Germany

7 BEKAURI, GIORGI - Georgia

8 RUSOVAN, MARCELO - Serbia

9 KATIRCI, BILAL - Turkey

10 STOYANOV, ZAHARI - Bulgaria

11 SCHILDBACH, SORIN - Germany

12 ALBU, FLORIN - Romania

Master Men 100 kg Right

1 TAZETDINOV, ZUFAR - Russia

2 BENNURKAN, OMER - Turkey

3 KALEJS, MARIS - Latvia

4 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine

5 SVENSSON, ANDERS - Sweden

6 DAMAR, ERKAN - Turkey

7 BERG, OTTAR ARNE - Norway

8 BELYUSHIN, ALEKSANDR - Russia

9 PALISKIS, AIDAS - Lithuania

10 GELASHVILI, GELA - Georgia

11 MANTOG, AUGUSTIN - Romania

12 KHUTSISHVILI, VLADIMERI - Georgia

Master Men +100 kg Right

1 MELENTEV, OLEG - Russia

2 SARICALI, YIGIT - Turkey

3 CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Greece

4 APTSIAURI, MERAB - Georgia

5 KVIKSTAD, KURT - Norway

6 UREZOV, ALEKSEY - Russia

7 GEORGESCU, RADU - Romania

8 GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria

9 OPREA, LILIAN - Moldova

10 PALCZEWSKI, ROMAN - Poland

11 PALCZEWSKI, PIOTR - Poland

12 IVANOV, IVAN - Bulgaria

Grand Master Men 75 kg Right

1 KUNNARI, PASI - Finland

2 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia

3 LUNDGREN, THOMAS - Sweden

4 BAUMANN, JUERGEN - Germany

5 NESTERENKO, SERHII - Ukraine

6 CEDER, RONNY - Sweden

7 MANIADAKIS, MICHAIL - Greece

Grand Master Men 90 kg Right

1 KRASOV, VADYM - Ukraine

2 MANZINI, RICCARDO - Switzerland

3 MECU, DRAGOS - Romania

4 ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria

5 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania

6 ANDRE, FREDERIC - Belgium

7 WALESKO, WOJCIECH - Poland

Grand Master Men 100 kg Right

1 MUCHA, MICHAEL - Germany

2 CIN, YAKUB - Turkey

3 SIMON, FERENC - Hungary

4 BIYCHEV, VANYO - Bulgaria

5 BORISOV, ALEKSANDR - Russia

6 GASHEVSKI, CVETAN - Bulgaria

Grand Master Men +100 kg Right

1 SHESHIN, MIHAIL - Russia

2 HULENOK, YEVHEN - Ukraine

3 KONSTAS, GEORGIOS - Greece

4 KASKA, MEHMET - Turkey

Senior Grand Master 75 kg Right

1 JOZSA, MIHALY - Hungary

2 PODGORSKI, WIESLAW - Poland

3 ZAYTSEV, VICTOR - Russia

4 IBRAHIMOV, MUSLUM - Azerbaijan

5 IERRMOLENKO, VALENTYN - Ukraine

Senior Grand Master 100 kg Right

1 CARLOGANU, MIRCEA - Romania

2 WEDROWSKI, JOZEF - Poland

3 MIKELIONIS, VYDAS - Lithuania

4 FILIKIDIS, PANTELIS - Greece

5 HYMER, ANDRZEJ - Poland

Senior Grand Master +100 kg Right

1 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria

2 JABLONSKI, WIESLAW – Poland

 

DAY 3

Senior Women 50 kg Left

1 VOLKOVA, ALINA - Russia

2 KIRAZ, ESRA - Turkey

3 BABAYIEVA, SNEZHANA - Slovakia

4 LEVCHENKO, MARYNA - Ukraine

5 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus

6 RESHETNIK, ELIZAVETA - Russia

7 RAEVA, MARIYA-LUIZA - Bulgaria

8 SEKITA, MAGDALENA - Poland

9 SIMOVA, DENITSA - Bulgaria

10 GUMUS, AYSE - Turkey

11 GHERGHE, GABRIELA - Romania

Senior Women 55 kg Left

1 ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine

2 DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria

3 SALMAN, EMEL - Turkey

4 GORBACH, OKSANA - Russia

5 LORENTSSON, ERIKA - Sweden

6 MALTSEVA, ANNA - Russia

7 PETRALAI, LIBOU - Belarus

8 TERZI, SIGITA - Turkey

9 BANEVA, INA - Bulgaria

10 LUNDKVIST, MARIA – Sweden

11 NOVITKI, MIRUNA – Romania

12 BOTA, ANDREEA – Romania

Senior Women 60 kg Left

1 DEBNAROVA, LUCIA - Slovakia

2 MAZURENKO, IRINA - Russia

3 KUSLAR, ARZU - Turkey

4 PERSSON, ELINA - Sweden

5 BARZSO, HENRIETTA - Hungary

6 DAMINSKA, JOANNA - Poland

7 BEZHANSKA, GERGANA - Bulgaria

8 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia

9 TSAP, KRISTINA - Ukraine

10 SIDLAUSKIENE, INGRIDA - Lithuania

11 GABUEVA, LUIZA - Russia

Senior Women 65 kg Left

1 NIKISHEVA, EKATERINA - Russia

2 GLADKAIA, IRINA - Russia

3 ROMANIUK, TATSIANA - Belarus

4 YILDIRIM, ZEKIYE - Turkey

5 BEZUHLA, KSENIIA - Ukraine

6 RUTH, REBECCA - Sweden

7 SKOGLUND, LISA - Sweden

Senior Women 70 kg Left

1 REISEK, FIA - Sweden

2 VORONCHIHINA, ELENA - Russia

3 IVANFI, BRIGITTA - Hungary

4 OZEROVA, ALEKSANDRA - Russia

5 TREHUBOVA, OLENA - Ukraine

6 YAHAV, RONI - Israel

7 PETROVA, DAGMAR - Slovakia

8 LAITURI, PIRJO - Sweden

9 ZAN’KO, LILIYA - Ukraine

10 TUNCA, MUNIRE - Turkey

Senior Women 80 kg Left

1 MAKEEVA, IRINA - Russia

2 FOMINA, EVGENIIA - Russia

3 ZALITE, SANDRA - Latvia

4 ROZHESHCHENKO, IRYNA - Ukraine

5 DAMAR, AYSU - Turkey

6 BJORKE, GURO - Norway

7 DIACHENKO, OKSANA – Ukraine

8 MIHAI, ANA-MARIA – Romania

9 GEORGIEVA, ELENA - Bulgaria

Senior Women +80 kg Left

1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania

2 KALIUK, TATSIANA - Belarus

3 KULPINA, ELENA - Russia

4 CINGULE, ZANNA - Latvia

5 CEBECI, ZEYNEP - Turkey

6 BARANOVSKAYA, IANA - Russia

7 PERLOVSKY KISLEV, KATARINA - Israel

Senior Men 55 kg Left

1 BEZKOROVAINYI, DMYTRO - Ukraine

2 PRETSUASHVILI, ALEKS - Georgia

3 ZIIATDINOV, IREK - Russia

4 AGAIEV, ROMAN - Ukraine

5 HAPAEV, ASLAN - Russia

6 MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria

7 KHUBASHVILI, ZAUR - Georgia

8 KILIC, OZGUR - Turkey

9 STALA, KAMIL - Poland

Senior Men 60 kg Left

1 BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine

2 KAZACHIN, KONSTANTIN - Russia

3 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia

4 KUTCYK, VLADIMIR - Russia

5 PANCHEV, STILYAN - Bulgaria

6 TURKER, ISMAIL - Turkey

7 RASSOKHIN, OLEKSANDR - Ukraine

8 TAEGER, FABIAN - Germany

9 BAMYA, ISMAIL E - Turkey

10 CHUMICHEU, ULADZISLAU - Belarus

11 GABISIANI, SHALVA - Georgia

12 PAPASPYROU, TRIANTAFYLLOS - Greece

13 VAKLINOV, KIRIL - Bulgaria

Senior Men 65 kg Left

1 CHERKASOV, OLEG - Russia

2 VIBLIANI, JAMBULI - Georgia

3 GABRAVA, VILENI - Georgia

4 KHUBAEV, IRBEK - Russia

5 SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria

6 MAKARANKA, ALEH - Belarus

7 ERDOGAN, MEHMET ALI - Turkey

8 BURKO, MYKOLA - Ukraine

9 CHALY, DZMITRY - Belarus

10 IBRISHEV, KHAISER - Ukraine

11 JAGARCEC, SANDRO - Croatia

12 JASCEG, JURAJ - Slovakia

13 SEMERCIOGLU, AZMI - Turkey

14 TANDERYD, JONATHAN - Sweden

Senior Men 70 kg Left

1 ARSLAN, EVREN S - Turkey

2 GAIDARDZIHIEV, GEORGI - Bulgaria

3 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria

4 TERZI, ENGIN - Turkey

5 BAKALIN, NIKITA - Russia

6 TSERETELI, NIKOLOZI - Georgia

7 GLOD, DOMINIK - Slovakia

8 VOJENCAK, JAN - Slovakia

9 KURDYUKOV, ALEKSANDR - Russia

10 TSYBA, LEONID - Ukraine

11 DRAGAN, ALEXANDRU - Romania

12 BUKACH, OLEKSANDR - Ukraine

13 KHIMSHIASHVILI, GOGITA - Georgia

14 BARZSO, ALEX - Hungary

15 MIKHEI, DZMITRY - Belarus

16 TUDOREAN, OLEG - Moldova

17 BERBERICH, KEVIN - Germany

18 KOGL, DRAZEN - Croatia

19 JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway

Senior Men 75 kg Left

1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria

2 ANDERSSON, JOHANNES - Sweden

3 DOBRIN, VIOREL - Romania

4 FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece

5 SAITOV, ZAUR - Russia

6 MAHSIMOV, ZOHRAB - Azerbaijan

7 KALCHEV, SVETOSLAV - Bulgaria

8 SAMKHARADZE, VEPKHVIA - Georgia

9 BERG, PATRIK - Sweden

10 BULENKOV, ALEKSANDR - Russia

11 ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine

12 RIABTSEV, ROMAN - Ukraine

13 YANKOV, DIMITAR - Germany

14 PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova

15 KAKABADZE, MERAB - Georgia

16 GROCH, DARIUSZ - Poland

17 RABINER, MICHAEL - Israel

18 YARAN, OSMAN - Turkey

19 ARTSVIK, GHARAGYOZYAN - France

20 GRAVDAL, ROBERT - Norway

21 ANDRESEN, LARS MATTIS - Norway

22 UZUL, MEHMET - Turkey

23 GETTLER, PAVOL - Slovakia

Senior Men 80 kg Left

1 ZHOKH, OLEH - Ukraine

2 TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia

3 RIKERT, ANDREI - Russia

4 ONDER, DURSUN - Turkey

5 YULEV, DIMITAR - Bulgaria

6 ASLANIDIS, CHRISTOS - Greece

7 MANARKA, SARUNAS - Lithuania

8 NABIEV, RUSLAN - Russia

9 NOWOTARSKI, GRZEGORZ - Poland

10 TUMBEV, KALOYAN - Bulgaria

11 KAYA, RAHMAN - Turkey

12 BINATOV, ELCHIN - Georgia

13 SOSEV, IVAN - Moldova

14 MELNYK, SERGIY - Ukraine

15 GABRIAN, CRISTI - Romania

16 MARTENSSON, CLAES - Sweden

Senior Men 85 kg Left

1 LENGAROV, STEFAN - Bulgaria

2 CHERSKIY, MAKSIM - Russia

3 KOBAIDZE, ZAZA - Georgia

4 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

5 KARAEV, MUHARBEK - Russia

6 GETIASHVILI, JABA - Georgia

7 HERVAY, LADISLAV - Slovakia

8 TURKER, UNAL - Turkey

9 NOVAKOVIC, SLOBODAN - Serbia

10 MIRZAGULIYEV, DAVID - Azerbaijan

11 MOLENDA, MARCIN - Poland

12 MUSAELIAN, MGER - Ukraine

13 HÖFFNER, ANDREAS - Germany

14 KOVACS, PETER - Hungary

15 BJERCK, ALEXANDER SCHIVE - Norway

16 TOPOL, OLEKSII - Ukraine

17 PETRIDIS, KONSTANTINOS - Greece

18 KAN, DENIZ - Turkey

19 ANDRONACHE, DANIEL - Romania

Senior Men 90 kg Left

1 PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine

2 ZOLOEV, SPARTAK - Russia

3 GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia

4 ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia

5 MILANOV, LYBOMIR - Bulgaria

6 GOLOVIN, OLEG - Russia

7 GOLEMANOV, STOYAN - Bulgaria

8 BERIDZE, VAKHTANG - Georgia

9 DEDOUSIS, KONSTANTINOS - Greece

10 GENC, SEFA M - Turkey

11 DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

12 SAY, HASAN ALI - Turkey

13 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway

14 SALMINEN, JUHA - Finland

15 ISMAYILOV, SHARIF - Azerbaijan

16 DOBREAN, DINU - Romania

Senior Men 100 kg Left

1 LALETIN, VITALII - Russia

2 ALIDINOV, AYDER - Ukraine

3 GUSELYNIKOV, IVAN - Russia

4 AYMERIC, PRADINES - France

5 GAKHARIA, RACHO - Georgia

6 DAUTASHVILI, VASILI - Georgia

7 PETROV, MITKO - Bulgaria

8 ILCHEV, EMIL - Bulgaria

9 BREGOVIC, JOSIP - Croatia

10 BADULESCU, SABIN - Romania

11 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland

12 TODIC, MILOS - Serbia

13 SYMEONIDIS, EFSTATHIOS - Greece

14 GRUMEZA, ALEXANDRU - Moldova

15 KRISCIUNAS, ALMANTAS - Lithuania

16 BONDARENKO, DMYTRO - Ukraine

17 KOCAK, ATILE - Turkey

18 CERNAK, STEFAN - Slovakia

19 DAMAR, ERKAN - Turkey

20 VESELIC, IVAN - Serbia

21 SANDBAKKEN, KNUT BERGAN - Norway

Senior Men 110 kg Left

1 MATYUSHENKO, IVAN - Russia

2 KOSTADINOV, KRASIMIR - Bulgaria

3 KACHAN, DMITRII - Russia

4 CAPPA, DAVIDE - Italy

5 EDILASHVILI, TENGIZ - Georgia

6 ERDOGAN, ENGIN - Turkey

7 GURBANOV, KAMRAN - Azerbaijan

8 MLADENOV, IVAN - Bulgaria

9 LATINOVIC, ZORAN - Serbia

10 HLUBIK, SAMUEL - Slovakia

11 MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine

12 MARINO, MAXIME - Belgium

13 SCHREINER, RAJI - Georgia

14 TANKISI, SINAN - Turkey

15 TODIC, MARKO - Serbia

Senior Men +110 kg Left

1 TSVETKOV, GEORGI - Bulgaria

2 SAGINASHVILI, LEVAN - Georgia

3 ERTEM, ARIF - Turkey

4 SILAEV, DMITRII - Russia

5 PUSCASU, IOAN - Romania

6 GUNER, AHMET BORA - Turkey

7 MELENTEV, OLEG - Russia

8 ZARKUA, LAVRENTI - Ukraine

9 RADA, FLORIN - Romania

10 STAKSTON, ROBERT - Norway

11 NASSTROM, KIM - Sweden

12 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

13 MAHMUDOV, ILHAM - Azerbaijan

 

DAY 4

 

Senior Women 50 kg Right

1 KIRAZ, ESRA - Turkey

2 VOLKOVA, ALINA - Russia

3 GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine

4 LEVCHENKO, MARYNA - Ukraine

5 BABAYIEVA, SNEZHANA - Slovakia

6 BLIND, JONNA - Sweden

7 GHERGHE, GABRIELA - Romania

8 RAEVA, MARIYA-LUIZA - Bulgaria

9 TSYKONOVA, VALERYIA - Belarus

10 GUMUS, AYSE - Turkey

11 BANEVA, INA - Bulgaria

12 SEKITA, MAGDALENA - Poland

13 RESHETNIK, ELIZAVETA - Russia

Senior Women 55 kg Right

1 TERZI, SIGITA - Turkey

2 ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine

3 DIMITROVA, DIMITRINA - Bulgaria

4 SALMAN, EMEL - Turkey

5 GORBACH, OKSANA - Russia

6 LUNDKVIST, MARIA - Sweden

7 PETRALAI, LIBOU - Belarus

8 MALTSEVA, ANNA - Russia

9 LORENTSSON, ERIKA – Sweden

10 NOVITKI, MIRUNA – Romania

11 BOTA, ANDREEA – Romania

 

12 TURCANU, VICA – Moldova

Senior Women 60 kg Right

1 GABUEVA, LUIZA - Russia

2 DEBNAROVA, LUCIA - Slovakia

3 MAZURENKO, IRINA - Russia

4 KUSLAR, ARZU - Turkey

5 JOHANSSON, ANN - Sweden

6 DAMINSKA, JOANNA - Poland

7 TSAP, KRISTINA - Ukraine

8 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia

9 BEZHANSKA, GERGANA - Bulgaria

10 SIDLAUSKIENE, INGRIDA - Lithuania

11 GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Greece

12 PERSSON, ELINA - Sweden

13 BARZSO, HENRIETTA - Hungary

Senior Women 65 kg Right

1 GLADKAIA, IRINA - Russia

2 NIKISHEVA, EKATERINA - Russia

3 ROMANIUK, TATSIANA - Belarus

4 RUTH, REBECCA - Sweden

5 YILDIRIM, ZEKIYE - Turkey

6 SKOGLUND, LISA - Sweden

Senior Women 70 kg Right

1 REISEK, FIA - Sweden

2 VORONCHIHINA, ELENA - Russia

3 IVANFI, BRIGITTA - Hungary

4 PETROVA, DAGMAR - Slovakia

5 OZEROVA, ALEKSANDRA - Russia

6 YAHAV, RONI - Israel

7 TUNCA, MUNIRE - Turkey

8 DIMITROVA, MARIYA - Bulgaria

9 ZANKO, LILIYA - Ukraine

Senior Women 80 kg Right

1 MAKEEVA, IRINA - Russia

2 VORONINA, VIKTORIIA - Russia

3 ZALITE, SANDRA - Latvia

4 DAMAR, AYSU - Turkey

5 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine

6 ROZHESHCHENKO, IRYNA - Ukraine

7 BJORKE, GURO – Norway

8 MIHAI, ANA-MARIA – Romania

9 GEORGIEVA, ELENA - Bulgaria

Senior Women +80 kg Right

1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania

2 CINGULE, ZANNA - Latvia

3 KOKKO, TARJA - Finland

4 KALIUK, TATSIANA - Belarus

5 CEBECI, ZEYNEP - Turkey

6 BARANOVSKAYA, IANA - Russia

7 PERLOVSKY KISLEV, KATARINA - Israel

8 KULPINA, ELENA - Russia

Senior Men 55 kg Right

1 PRETSUASHVILI, ALEKS - Georgia

2 IBRAHIMLI, BAKHTIYAR - Azerbaijan

3 KHUBASHVILI, ZAUR - Georgia

4 CHOMAEV, ARSEN - Russia

5 HAPAEV, ASLAN - Russia

6 CETINKAYA, MEHMET - Turkey

7 NOYAN, ZAFER - Turkey

8 MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria

9 MYKYTIUK, OLEKSII - Ukraine

10 BEZKOROVAINYI, DMYTRO - Ukraine

11 STAYKOV, MITKO - Bulgaria

12 STALA, KAMIL - Poland

Senior Men 60 kg Right

1 TAEGER, FABIAN - Germany

2 TSEREKAEV, ROMAN - Russia

3 IVANYTSKYI, IGOR - Ukraine

4 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia

5 BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine

6 GABISIANI, SHALVA - Georgia

7 BAMYA, ISMAIL E - Turkey

8 CHUMICHEU, ULADZISLAU - Belarus

9 GAZIZOV, RIDIK - Russia

10 TURKER, ISMAIL - Turkey

11 PANCHEV, STILYAN - Bulgaria

12 PAPASPYROU, TRIANTAFYLLOS - Greece

Senior Men 65 kg Right

1 VIBLIANI, JAMBULI - Georgia

2 CHERKASOV, OLEG - Russia

3 IBRISHEV, KHAISER - Ukraine

4 VAKILOV, GISMAT - Azerbaijan

5 BURKO, MYKOLA - Ukraine

6 MAKARANKA, ALEH - Belarus

7 GABRAVA, VILENI - Georgia

8 BESLANEEV, ASLAN - Russia

9 SEMERCIOGLU, AZMI - Turkey

10 ERDOGAN, MEHMET ALI - Turkey

11 JAGARCEC, SANDRO - Croatia

12 CHALY, DZMITRY - Belarus

13 TANDERYD, JONATHAN - Sweden

14 JASCEG, JURAJ - Slovakia

15 SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria

Senior Men 70 kg Right

1 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria

2 KURDYUKOV, ALEKSANDR - Russia

3 DZITIEV, HETAG - Russia

4 SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan

5 BERBERICH, KEVIN - Germany

6 TSYBA, LEONID - Ukraine

7 ARSLAN, EVREN S - Turkey

8 SCHLITTE, MATTHIAS - Germany

9 GLOD, DOMINIK - Slovakia

10 TERZI, ENGIN - Turkey

11 GAIDARDZIHIEV, GEORGI - Bulgaria

12 TSERETELI, NIKOLOZI - Georgia

13 JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway

14 NOVAK, MYKHAYLO - Ukraine

15 DRAGAN, ALEXANDRU - Romania

16 VOJENCAK, JAN - Slovakia

17 KHIMSHIASHVILI, GOGITA - Georgia

18 BARZSO, ALEX - Hungary

19 LESAGE, SAMUEL - Belgium

20 TUDOREAN, OLEG - Moldova

21 MIKHEI, DZMITRY - Belarus

Senior Men 75 kg Right

1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria

2 AKPEROV, VADIM - Russia

3 RIABTSEV, ROMAN - Ukraine

4 DOBRIN, VIOREL - Romania

5 BULENKOV, ALEKSANDR - Russia

6 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia

7 ANDERSSON, JOHANNES - Sweden

8 GETTLER, PAVOL - Slovakia

9 MAHSIMOV, ZOHRAB - Azerbaijan

10 ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine

11 GROCH, DARIUSZ - Poland

12 SOYER, ORHAN - Turkey

13 UZUNOV, STEFAN - Bulgaria

14 BERG, PATRIK - Sweden

15 ARTSVIK, GHARAGYOZYAN - France

16 RABINER, MICHAEL - Israel

17 SAMKHARADZE, VEPKHVIA - Georgia

18 YANKOV, DIMITAR - Germany

19 ANDRESEN, LARS MATTIS - Norway

20 FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece

21 PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova

22 UZUL, MEHMET - Turkey

Senior Men 80 kg Right

1 ZOLOEV, KHADZHIMURAT - Russia

2 TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia

3 KOCAK, OGUZHAN - Turkey

4 MANARKA, SARUNAS - Lithuania

5 URTAEV, ATSAMAZ - Russia

6 SAMUSHIA, DAVIT - Georgia

7 TUMBEV, KALOYAN - Bulgaria

8 MELNYK, SERGIY - Ukraine

9 MALINOV, STEFAN - Bulgaria

10 GABRIAN, CRISTI - Romania

11 ASLANIDIS, CHRISTOS - Greece

12 AVGANA, ADAM - Israel

13 GIRARD, PASCAL - Switzerland

14 MARTENSSON, CLAES - Sweden

15 SOSEV, IVAN - Moldova

16 KAYA, RAHMAN - Turkey

17 IVAKHNENKO, BOHDAN - Ukraine

18 NOWOTARSKI, GRZEGORZ - Poland

Senior Men 85 kg Right

1 MUSAELIAN, MGER - Ukraine

2 CHERSKIY, MAKSIM - Russia

3 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria

4 KOVACS, PETER - Hungary

5 HERVAY, LADISLAV - Slovakia

6 LENGAROV, STEFAN - Bulgaria

7 HÖFFNER, ANDREAS - Germany

8 KBILASHVILI, IVANE - Georgia

9 KOBAIDZE, ZAZA - Georgia

10 TOPOL, OLEKSII - Ukraine

11 MOLENDA, MARCIN - Poland

12 TURKER, UNAL - Turkey

13 KAN, DENIZ - Turkey

14 KRASILYNIKOV, IURII - Russia

15 NOVAKOVIC, SLOBODAN - Serbia

16 ANDRONACHE, DANIEL - Romania

17 BJERCK, ALEXANDER SCHIVE - Norway

Senior Men 90 kg Right

1 PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine

2 ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia

3 ZOLOEV, SPARTAK - Russia

4 BERIDZE, VAKHTANG - Georgia

5 FILIPPOV, ROMAN - Russia

6 GOLEMANOV, STOYAN - Bulgaria

7 GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia

8 BRUNDIN, JOHAN - Sweden

9 PETROV, KALOYAN - Bulgaria

10 DOBROVIC, RADOSLAV - Slovakia

11 DURAN, YAKUP - Turkey

12 SALMINEN, JUHA - Finland

13 PASIEKA, IHOR - Ukraine

14 DEDOUSIS, KONSTANTINOS - Greece

15 GENC, SEFA M - Turkey

16 MICHAEL, GATTONI - France

17 SMILJKOVIC, NENAD - Serbia

18 ISMAYILOV, SHARIF - Azerbaijan

19 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway

20 MONACHOWICZ, MAREK - Poland

Senior Men 100 kg Right

1 LALETIN, VITALII - Russia

2 PETROV, MITKO - Bulgaria

3 DAUTASHVILI, VASILI - Georgia

4 LA COLA, CEDRIC - Belgium

5 HADAEV, CHERMEN - Russia

6 BADULESCU, SABIN - Romania

7 KRISCIUNAS, DONATAS - Lithuania

8 GAKHARIA, RACHO - Georgia

9 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland

10 BONDARENKO, DMYTRO - Ukraine

11 KRISCIUNAS, ALMANTAS - Lithuania

12 ALIDINOV, AYDER - Ukraine

13 BREGOVIC, JOSIP - Croatia

14 CERNAK, STEFAN - Slovakia

15 SAVIC, VLADIMIR - Serbia

16 ILCHEV, EMIL - Bulgaria

17 TODIC, MARKO - Serbia

18 SANDBAKKEN, KNUT BERGAN - Norway

19 KOCAK, ATILE - Turkey

20 AYMERIC, PRADINES - France

21 GRUMEZA, ALEXANDRU - Moldova

22 BENNURKAN, OMER - Turkey

23 SYMEONIDIS, EFSTATHIOS - Greece

Senior Men 110 kg Right

1 KOSTADINOV, KRASIMIR - Bulgaria

2 KACHAN, DMITRII - Russia

3 AGASHIRINOV, IMIRASLAN - Russia

4 KESAREV, SERGII - Ukraine

5 SCHREINER, RAJI - Georgia

6 ERDOGAN, ENGIN - Turkey

7 TANKISI, SINAN - Turkey

8 LATINOVIC, ZORAN - Serbia

9 MLADENOV, IVAN - Bulgaria

10 MARINO, MAXIME - Belgium

11 MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine

12 EDILASHVILI, TENGIZ - Georgia

13 CAPPA, DAVIDE - Italy

14 TODIC, MILOS - Serbia

15 KONSTAS, GEORGIOS - Greece

16 HLUBIK, SAMUEL - Slovakia

17 GURBANOV, KAMRAN - Azerbaijan

Senior Men +110 kg Right

1 SAGINASHVILI, LEVAN - Georgia

2 TSVETKOV, GEORGI - Bulgaria

3 ERTEM, ARIF - Turkey

4 PAVIN, DMITRII - Russia

5 PUSCASU, IOAN - Romania

6 STAKSTON, ROBERT - Norway

7 RADA, FLORIN - Romania

8 SILAEV, DMITRII - Russia

9 GUNER, AHMET BORA - Turkey

10 ALEKSIC, BORIS - Serbia

11 ZARKUA, LAVRENTI - Ukraine

12 NASSTROM, KIM - Sweden

13 OVASHVILI, ZVIAD - Georgia

14 PAVLOVIC, DARKO - Serbia

15 DODOV, MARTIN - Bulgaria

16 MAHMUDOV, ILHAM - Azerbaijan

 

Izvor: http://www.eaf-armwrestling.com/championships-results/206-euroarm2015-official-results

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup Judgement Day 2017

16/10/2017. - Svjetski kup Judgement Day 2017

VELIKI MEĐUNARODNI USPJEH! Na Svjetskom kupu u Mađarskoj, Hrvatska je…
Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

08/10/2017. - Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

Zagreb, Hrvatska 5.-8.10.2017. Četverodnevna prezentacija obaranja ruke uspješno je održana…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke