Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XXIII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2013 – Litva

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    XXIII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2013 – Litva

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XXIII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2013 – Litva

XXIII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2013 – Litva

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2013 - Litva

Službeni rezultati XXIII europskog prvenstva

JUNIOR21 MEN LEFT 55 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 55 KG
1. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN; 1. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
2. TCHINTCHARAULI, IMEDA. GEORGIA; 2. TCHINTCHARAULI, IMEDA. GEORGIA;
3. KIZILAY, ISMAL. TURKEY; 3. ROMAN, AGAIEV. UKRAINE;
4. ROMAN, AGAIEV. UKRAINE; 4. KIZILAY, ISMAL. TURKEY;
5. LEONID, SMIRNOV. RUSSIA; 5. YURIY, YUNCHYK. UKRAINE;
6. NIKITA, HARADZETSKI. BELARUS; 6. STEPAN, POLYANSKIY. RUSSIA;
7. STEPAN, POLYANSKIY. RUSSIA; 7. POLAT, SERKAN. TURKEY;
8. YURIY, YUNCHYK. UKRAINE; 8. ALEXANDER, DIKIKH. RUSSIA;
9. POLAT, SERKAN. TURKEY; 9. NIKITA, HARADZETSKI. BELARUS;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 60 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 60 KG
1. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA; 1. MAXIM, SVETLOLOBOV. RUSSIA;
2. MAXIM, SVETLOLOBOV. RUSSIA; 2. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
3. ANDREY, SABITOV. RUSSIA; 3. GISMAT, VAKILOV. AZERBAIJAN;
4. GISMAT, VAKILOV. AZERBAIJAN; 4. ANDREY, SABITOV. RUSSIA;
5. BLEDIS, DOVYDAS. LITHUANIA; 5. KYRYLO, SHABALTAS. UKRAINE;
6. KYRYLO, SHABALTAS. UKRAINE; 6. BLEDIS, DOVYDAS. LITHUANIA;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 65 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 65 KG
1. YURIK, MNAZAKANYAN. RUSSIA; 1. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;
2. LENUR, KATAEV. UKRAINE; 2. IEVGEN, DAALI. UKRAINE;
3. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA; 3. EGOR, ZAKHAROV. RUSSIA;
4. AYDIN, FATIH. TURKEY; 4. YURIK, MNAZAKANYAN. RUSSIA;
5. EGOR, ZAKHAROV. RUSSIA; 5. LENUR, KATAEV. UKRAINE;
6. DEGUTIS, MARTYNAS. LITHUANIA; 6. MUZAS, KAROLIS. LITHUANIA;
  7. AYDIN, FATIH. TURKEY;
  8. DEGUTIS, MARTYNAS. LITHUANIA;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 70 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 70 KG
1. EVGENIY, PAK. RUSSIA; 1. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
2. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA; 2. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
3. VOLODYMYR, SHELEST. UKRAINE; 3. LASHA, ABASHIDZE. RUSSIA;
4. OKCU, EMRAH. TURKEY; 4. OKCU, EMRAH. TURKEY;
5. OLEKSIY, YATSYK. UKRAINE; 5. OLEKSIY, YATSYK. UKRAINE;
6. LASHA, ABASHIDZE. RUSSIA; 6. VOLODYMYR, SHELEST. UKRAINE;
7. LYUBENOV, LYUBOMIR. BULGARIA; 7. LYUBENOV, LYUBOMIR. BULGARIA;
8. ERSEL ULGEN, ETHEM. TURKEY; 8. ERSEL ULGEN, ETHEM. TURKEY;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 75 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 75 KG
1. BILAL, MIRZA. TURKEY; 1. VOLODYMYR, GNATENKO. UKRAINE;
2. OLEH, LAPSHYN. UKRAINE; 2. GIRASEK, MICHAL. SLOVAKIA;
3. GIRASEK, MICHAL. SLOVAKIA; 3. SALAVAT, KADYROV. RUSSIA;
4. JUROVSCHI, MARIUS. ROMANIA; 4. BILAL, MIRZA. TURKEY;
5. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS; 5. JUROVSCHI, MARIUS. ROMANIA;
6. SALAVAT, KADYROV. RUSSIA; 6. PAVEL, RUDNIK. RUSSIA;
7. KOROGLISHVILI, GIORGI. GEORGIA; 7. OLEH, LAPSHYN. UKRAINE;
8. JOHANSSON, ALEXANDER. SWEDEN; 8. KOROGLISHVILI, GIORGI. GEORGIA;
  9. JOHANSSON, ALEXANDER. SWEDEN;
  10. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 80 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 80 KG
1. PAVEL, LUNEV. RUSSIA; 1. MAGOMET, KHASANOV. RUSSIA;
2. MAGOMET, KHASANOV. RUSSIA; 2. PAVEL, LUNEV. RUSSIA;
3. VLADYSLAV, ZHYHYLII. UKRAINE; 3. BERIDZE, VAKHTANG. GEORGIA;
4. PETREIKIS, MANTAS. LITHUANIA; 4. VLADYSLAV, ZHYHYLII. UKRAINE;
5. BERIDZE, VAKHTANG. GEORGIA; 5. PETREIKIS, MANTAS. LITHUANIA;
6. KARA, AHMED. TURKEY; 6. ERIK, GEVORGYAN. ARMENIA;
7. ERIK, GEVORGYAN. ARMENIA; 7. KARA, AHMED. TURKEY;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 85 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 85 KG
1. ALEXANDR, LOGVIN. RUSSIA; 1. PITICAR, CRISTIAN. ROMANIA;
2. ANDRII, SOKOLOVSKYI. UKRAINE; 2. ALEXANDR, LOGVIN. RUSSIA;
3. HUSIK, GHAZARYAN. ARMENIA; 3. ANDRII, SOKOLOVSKYI. UKRAINE;
4. RADEK, KLEIN. CZECH REPUBLIC; 4. RADEK, KLEIN. CZECH REPUBLIC;
5. VADIM, ULYASHEV. RUSSIA; 5. HUSIK, GHAZARYAN. ARMENIA;
6. PITICAR, CRISTIAN. ROMANIA; 6. KUBILIUS, EDMUNDAS. LITHUANIA;
7. KUBILIUS, EDMUNDAS. LITHUANIA; 7. VADIM, ULYASHEV. RUSSIA;
   
JUNIOR21 MEN LEFT 90 KG JUNIOR21 MEN RIGHT 90 KG
1. YEVHEN, TRETIAK. UKRAINE; 1. OLEKSANDR, ILNYTSKYI. UKRAINE;
2. MILANOV, LUBOMIR. BULGARIA; 2. MILANOV, LUBOMIR. BULGARIA;
3. ANDERSSON, OLLE. SWEDEN; 3. PAVEL, OREKHOV. RUSSIA;
4. YONCHEV, DETELIN. BULGARIA; 4. SANDU, ALIN. ROMANIA;
5. PAVEL, OREKHOV. RUSSIA; 5. YONCHEV, DETELIN. BULGARIA;
6. OLEKSANDR, ILNYTSKYI. UKRAINE; 6. YEVHEN, TRETIAK. UKRAINE;
7. SANDU, ALIN. ROMANIA; 7. ANDERSSON, OLLE. SWEDEN;
   
JUNIOR21 MEN LEFT +90 KG JUNIOR21 MEN RIGHT +90 KG
1. ERTEM, ARIF. TURKEY; 1. SERGII, SOLIANYK. UKRAINE;
2. DMITRIY, SILAEV. RUSSIA; 2. ERTEM, ARIF. TURKEY;
3. ALEKSEY, FARONOV. RUSSIA; 3. RUSTAM, GURBANOV. AZERBAIJAN;
4. RUSTAM, GURBANOV. AZERBAIJAN; 4. SZYMON, WALCZAK. POLAND;
5. SERGII, SOLIANYK. UKRAINE; 5. ALEKSEY, FARONOV. RUSSIA;
6. SZYMON, WALCZAK. POLAND; 6. DMITRIY, SILAEV. RUSSIA;
7. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA; 7. DAHL, ROHNNY. SWEDEN;
8. ERIK BERG, TOM. NORWAY; 8. SUTKAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
9. DAHL, ROHNNY. SWEDEN; 9. ERIK BERG, TOM. NORWAY;
10. SUTKAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;  
__________________________________________ __________________________________________
   
SENIOR MEN LEFT 55 KG SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE; 1. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
2. AZAMAT, AKHPOLOV. RUSSIA; 2. ALI, CHIPCHIKOV. RUSSIA;
3. IREK, ZIATDINOV. RUSSIA; 3. AZAMAT, AKHPOLOV. RUSSIA;
4. TURKER, ISMAIL. TURKEY; 4. CETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
5. CETINKAYA, MEHMET. TURKEY; 5. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
6. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE; 6. TURKER, ISMAIL. TURKEY;
7. IAKABOS, DARIUS. ROMANIA; 7. IAKABOS, DARIUS. ROMANIA;
8. DIACONESCU, CLAUDIU. ROMANIA; 8. DIACONESCU, CLAUDIU. ROMANIA;
   
SENIOR MEN LEFT 60 KG SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. GAIDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA; 1. GAIDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
2. ARABULI, GELA. GEORGIA; 2. ROBERT, CHOMAEV. RUSSIA;
3. ROMAN, TCEREKAEV. RUSSIA; 3. PRETSUASHVILI, ALEKS. GEORGIA;
4. OLEKSANDR, RASSOKHIN. UKRAINE; 4. MIKHAIL, TOVMASYAN. RUSSIA;
5. TAEGER, FABIAN. GERMANY; 5. ARABULI, GELA. GEORGIA;
6. MIKHAIL, TOVMASYAN. RUSSIA; 6. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
7. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA; 7. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
8. ONAY, MUSTAFA. TURKEY; 8. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
9. BOZKURT, BEKIR. TURKEY; 9. BOZKURT, BEKIR. TURKEY;
10. MACIEJ, GRALAK. POLAND; 10. IGOR, IVANYTSKYI. UKRAINE;
11. VADZIM, LIPNITSKI. BELARUS; 11. OLEKSANDR, RASSOKHIN. UKRAINE;
12. ANUAR, KADYROV. SWITZERLAND; 12. MACIEJ, GRALAK. POLAND;
  13. ANUAR, KADYROV. SWITZERLAND;
  14. VADZIM, LIPNITSKI. BELARUS;
   
SENIOR MEN LEFT 65 KG SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. IRBEK, KHUBAEV. RUSSIA; 1. MAKSIM, YANDUBAEV. RUSSIA;
2. OLEG, CHERKASOV. RUSSIA; 2. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
3. GABRAVA, VILENI. GEORGIA; 3. ALI ERDOGAN, MEHMET. TURKEY;
4. MORKUNAS, GINTARAS. LITHUANIA; 4. VITALII, HOLOVANOV. UKRAINE;
5. VITALII, HOLOVANOV. UKRAINE; 5. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;
6. TAEGER, JAN. GERMANY; 6. OLEG, CHERKASOV. RUSSIA;
7. ALI ERDOGAN, MEHMET. TURKEY; 7. UCAK, YUSUF. TURKEY;
8. GOGIASHVILI, REVAZ. GEORGIA; 8. GOGIASHVILI, REVAZ. GEORGIA;
9. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA; 9. STROMSTEDT, MAGNUS. SWEDEN;
10. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS; 10. TAEGER, JAN. GERMANY;
11. PISKORIC, DEJAN. CROATIA; 11. OLEKSANDR, KURDYUKOV. UKRAINE;
12. VLADYSLAV, GIRCHENKO. UKRAINE; 12. MORKUNAS, GINTARAS. LITHUANIA;
13. VUKALOVIC, ROBERT. CROATIA; 13. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;
14. UCAK, YUSUF. TURKEY; 14. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;
15. STROMSTEDT, MAGNUS. SWEDEN; 15. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
16. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;  
   
SENIOR MEN LEFT 70 KG SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. ALEXANDER, KOVALCHUK. RUSSIA; 1. ABUTIDZE, ALEKS. GEORGIA;
2. TERZI, ENGIN. TURKEY; 2. GEORGIY, HUBAEV. RUSSIA;
3. ARSLAN, SERHAT. TURKEY; 3. MAMAMTAVRISHVILI, KOBA. GEORGIA;
4. BORYS, TRYHUB. UKRAINE; 4. ZAUR, SAITOV. RUSSIA;
5. ANDREEV, SASHO. BULGARIA; 5. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
6. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN; 6. VIOREL, DOBRIN. ROMANIA;
7. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA; 7. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
8. VIOREL, DOBRIN. ROMANIA; 8. TERZI, ENGIN. TURKEY;
9. LIEPINS, RAIMONDS. LATVIA; 9. LIEPINS, RAIMONDS. LATVIA;
10. GEORGIY, HUBAEV. RUSSIA; 10. SCHLITTE, MATTHIAS. GERMANY;
11. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA; 11. ANDREEV, SASHO. BULGARIA;
12. MAMAMTAVRISHVILI, KOBA. GEORGIA; 12. KAROL, MYSZKIEWICZ. POLAND;
13. KAROL, MYSZKIEWICZ. POLAND; 13. BORYS, TRYHUB. UKRAINE;
14. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND; 14. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
15. KOGL, DRAZEN. CROATIA; 15. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
  16. ORKHAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
  17. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
  18. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
  19. MICHAL, ZAPLETAL. CZECH REPUBLIC;
   
SENIOR MEN LEFT 75 KG SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. OLEG, ZHOKH. UKRAINE; 1. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
2. ATSAMAZ, URTAEV. RUSSIA; 2. VADIM, AKPEROV. RUSSIA;
3. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA; 3. TABAGARI, ZAZA. GEORGIA;
4. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA; 4. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
5. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA; 5. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
6. DZMITRY, KHMIALIAOU. BELARUS; 6. GETIASHVILI, JABA. GEORGIA;
7. TABAGARI, ZAZA. GEORGIA; 7. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
8. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA; 8. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
9. DAWID, GROCH. POLAND; 9. CIRULIS, RUDOLFS. LATVIA;
10. GETIASHVILI, JABA. GEORGIA; 10. ONDER, DURSUN. TURKEY;
11. SERGIY, MELNYK. UKRAINE; 11. GASHEVSKI, CVETAN. BULGARIA;
12. ONDER, DURSUN. TURKEY; 12. SERGIY, MELNYK. UKRAINE;
13. KOZOLKA, TOMAS. SLOVAKIA; 13. DZMITRY, KHMIALIAOU. BELARUS;
14. CIRULIS, RUDOLFS. LATVIA; 14. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
15. DARIUSZ, GROCH. POLAND; 15. KOZOLKA, TOMAS. SLOVAKIA;
   
SENIOR MEN LEFT 80 KG SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA; 1. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
2. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA; 2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. YULEV, DIMITAR. BULGARIA; 3. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
4. OLEKSANDR, TSVYETKOV. UKRAINE; 4. MATIASHVILI, NIKOLOZ. GEORGIA;
5. ANDREY, GRISHIN. RUSSIA; 5. GIRARD, PASCAL. SWITZERLAND;
6. MEHMET BOZ, FATIH. TURKEY; 6. OLEKSANDR, TSVYETKOV. UKRAINE;
7. LOVEI, JOZSEF. FRANCE; 7. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
8. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA; 8. MATEJ, SVOBODA. CZECH REPUBLIC;
9. ALBUTASHVILI, GEORGE. GEORGIA; 9. TVALIASHVILI, GIORGI. GEORGIA;
10. HAYK, AGHAMALYAN. ARMENIA; 10. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
11. ARAM, AGHAMALYAN. ARMENIA; 11. DENYS, GURYEV. UKRAINE;
12. GONEN, YIGIT. TURKEY; 12. MEHMET BOZ, FATIH. TURKEY;
13. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA; 13. ARAM, AGHAMALYAN. ARMENIA;
14. MATEJ, SVOBODA. CZECH REPUBLIC; 14. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
15. PERSSON, STEFAN. SWEDEN; 15. HRYSTKEVICH, ALIAKSEI. BELARUS;
16. HRYSTKEVICH, ALIAKSEI. BELARUS; 16. HAYK, AGHAMALYAN. ARMENIA;
17. LINNASS, ARTIS. LATVIA; 17. LOVEI, JOZSEF. FRANCE;
18. DENYS, GURYEV. UKRAINE; 18. AKAN, BINALI. TURKEY;
   
SENIOR MEN LEFT 85 KG SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE; 1. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
2. STANISLAV, GIGOLAEV. RUSSIA; 2. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
3. KOVACS, PETER. HUNGARY; 3. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
4. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE; 4. KOVACS, PETER. HUNGARY;
5. BOZBEY, VEDAT. TURKEY; 5. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
6. NANNESTAD, NIKLAS. SWEDEN; 6. BOZBEY, VEDAT. TURKEY;
7. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA; 7. ALEXANDER, ANFILOFYEV. RUSSIA;
8. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA; 8. ZUBER, LUKA. CROATIA;
9. MUKHARBEK, KARAEV. RUSSIA; 9. STANISLAV, GIGOLAEV. RUSSIA;
10. WIESLAW, RZANNY. POLAND; 10. NANNESTAD, NIKLAS. SWEDEN;
11. ZIZYS, VYTAUTAS. LITHUANIA; 11. HASIUC, ALIN. ROMANIA;
12. MARINO, MAXIME. BELGIUM; 12. MARINO, MAXIME. BELGIUM;
13. ZUBER, LUKA. CROATIA; 13. KHVEDELIDZE, MALKHAZ. GEORGIA;
   
SENIOR MEN LEFT 90 KG SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE; 1. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
2. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA; 2. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
3. TAYMURAZ, TSAKHILOV. RUSSIA; 3. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
4. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA; 4. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
5. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE; 5. SHOSHIASHVILI, ARSENA. GEORGIA;
6. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA; 6. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
7. BASARAN, TUNCAY. TURKEY; 7. KAIRYS, TADAS. LITHUANIA;
8. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA; 8. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
9. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY; 9. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
10. MIHAIL, GRUMEZA. MOLDOVA; 10. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
11. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN; 11. HONKAPAA, TONI. FINLAND;
12. TURKER, UNAL. TURKEY; 12. NIKOLAY, MISHTA. RUSSIA;
13. SEBASTIAN, PAULICK. SWITZERLAND; 13. STASKEVICS, ULDIS. LATVIA;
14. KAIRYS, TADAS. LITHUANIA; 14. TURKER, UNAL. TURKEY;
15. RAMIL, ADIGOZALOV. AZERBAIJAN; 15. SEBASTIAN, PAULICK. SWITZERLAND;
16. STASKEVICS, ULDIS. LATVIA; 16. MIHAIL, GRUMEZA. MOLDOVA;
17. PETROV, KALOYAN. BULGARIA; 17. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
  18. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
  19. RAMIL, ADIGOZALOV. AZERBAIJAN;
  20. LACOLA, CEDRIC. BELGIUM;
   
SENIOR MEN LEFT 100 KG SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA; 1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA; 2. ARSEN, LILIEV. RUSSIA;
3. MURAT, KARIAEV. RUSSIA; 3. GAKHARIA, RACHO. GEORGIA;
4. DARIUSZ, MUSZCZAK. POLAND; 4. ZURAB, BAKHTIAROV. AZERBAIJAN;
5. GAKHARIA, RACHO. GEORGIA; 5. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
6. ILCHEV, EMIL. BULGARIA; 6. ALEKSANDR, DRUSHITZ. RUSSIA;
7. ALEKSANDR, DRUSHITZ. RUSSIA; 7. DARIUSZ, MUSZCZAK. POLAND;
8. YEVHEN, LITOVTCEV. UKRAINE; 8. KBILASHVILI, IVANE. GEORGIA;
9. PETKUS, DINAS. LITHUANIA; 9. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
10. KHUBIASHVILI, GELA. UKRAINE; 10. KONTRIMAS, DAINIUS. LITHUANIA;
11. CAGLAR, SAHIP. TURKEY; 11. MARCIN, LACHOWICZ. POLAND;
12. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA; 12. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
13. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS; 13. YEVHEN, LITOVTCEV. UKRAINE;
14. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY; 14. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
15. PASHURISHVILI, GURAM. GEORGIA; 15. PETKUS, DINAS. LITHUANIA;
16. ALEXANDRU, GRUMEZA. MOLDOVA; 16. CAGLAR, SAHIP. TURKEY;
17. JANSSON, DAVID. SWEDEN; 17. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
18. GHICA, ION. ROMANIA; 18. GHICA, ION. ROMANIA;
19. AKKAYA, EYUP. TURKEY; 19. ALEXANDRU, GRUMEZA. MOLDOVA;
20. ALEH, MATSKEVICH. BELARUS; 20. HJORT, ELIAS. SWEDEN;
21. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY; 21. JANSSON, DAVID. SWEDEN;
22. HJORT, ELIAS. SWEDEN; 22. AKKAYA, EYUP. TURKEY;
   
SENIOR MEN LEFT 110 KG SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA; 1. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
2. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE; 2. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
3. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS; 3. DAVIT, BOYAKHCHYAN. ARMENIA;
4. MARTIN, VODAK. CZECH REPUBLIC; 4. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
5. DAUTASHVILI, VASILI. GEORGIA; 5. ARTEM, GRISHIN. RUSSIA;
6. DAVIT, BOYAKHCHYAN. ARMENIA; 6. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
7. ALEKSANDR, FADEEV. RUSSIA; 7. PETKUS, EDIKAS. LITHUANIA;
8. PETKUS, EDIKAS. LITHUANIA; 8. DAUTASHVILI, VASILI. GEORGIA;
9. ERDOGAN, ENGIN. TURKEY; 9. MARTIN, VODAK. CZECH REPUBLIC;
10. NASSTROM, KIM. SWEDEN; 10. PIOTR, SWIECKI. POLAND;
11. SCHURUMBIY, KAZIEV. RUSSIA; 11. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
12. VIKTOR, NECHAIEV. UKRAINE; 12. SCHURUMBIY, KAZIEV. RUSSIA;
13. PIOTR, SWIECKI. POLAND; 13. ERDOGAN, ENGIN. TURKEY;
14. VERMAAK, KRISTO. HOLLAND; 14. VERMAAK, KRISTO. HOLLAND;
15. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA; 15. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
  16. VIKTOR, NECHAIEV. UKRAINE;
   
SENIOR MEN LEFT +110 KG SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE; 1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. ARTEM, GRISHIN. RUSSIA; 2. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
3. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA; 3. LUTIDZE, REVAZ. GEORGIA;
4. PROKHOROVHEIM, ALEXEY. GERMANY; 4. ALIAKSANDR, YANKOUVSKI. BELARUS;
5. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA; 5. ZOLCINSKI, JAN. POLAND;
6. MARSEL, KHAYRETDINOV. RUSSIA; 6. AGASHIRINOV, IMIRASLAN. RUSSIA;
7. SOHLIN, MARTIN. SWEDEN; 7. DUSAN, TESARIK. CZECH REPUBLIC;
8. ZOLCINSKI, JAN. POLAND; 8. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
9. ALIAKSANDR, YANKOUVSKI. BELARUS; 9. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
10. DAVIDE, CAPPA. ITALY; 10. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
11. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN; 11. SLAWOMIR, GLOWACKI. POLAND;
12. GRIGAITIS, DARIUS. LITHUANIA; 12. MARSEL, KHAYRETDINOV. RUSSIA;
13. DUSAN, TESARIK. CZECH REPUBLIC; 13. SOHLIN, MARTIN. SWEDEN;
14. LUTIDZE, REVAZ. GEORGIA; 14. PROKHOROVHEIM, ALEXEY. GERMANY;
15. YENERER, AHMET. TURKEY; 15. YENERER, AHMET. TURKEY;
16. TANKISI, SINAN. TURKEY; 16. ANDRIY, SHARKOV. UKRAINE;
17. BANELIS, JUSTINAS. LITHUANIA;  
18. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;  
__________________________________________ __________________________________________
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 50 KG JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50 KG
1. MARYNA, SHULIKA. UKRAINE; 1. MARYNA, LEVCHENKO. UKRAINE;
2. MARYNA, LEVCHENKO. UKRAINE; 2. MARYNA, SHULIKA. UKRAINE;
3. KRISTINA, TIKHONOVA. RUSSIA; 3. IRINA, SPASENNIKOVA. RUSSIA;
4. IRINA, SPASENNIKOVA. RUSSIA; 4. KRISTINA, TIKHONOVA. RUSSIA;
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 55 KG JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55 KG
1. VIKTORIYA, GARANINA. RUSSIA; 1. VIKTORIYA, GARANINA. RUSSIA;
2. ANASTASIIA, GONCHARENKO. UKRAINE; 2. KRISTINA, FOMINA. RUSSIA;
3. KRISTINA, FOMINA. RUSSIA; 3. PUTKARADZE, MARINE. GEORGIA;
4. PUTKARADZE, MARINE. GEORGIA; 4. ANASTASIIA, GONCHARENKO. UKRAINE;
5. OLESOVA, JUDITA. SLOVAKIA; 5. IVBULE, ELINA. LATVIA;
6. IVBULE, ELINA. LATVIA; 6. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;
7. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA; 7. OLESOVA, JUDITA. SLOVAKIA;
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 60 KG JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60 KG
1. OLGA, TERPELOVA. UKRAINE; 1. BOHLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
2. MARTA, OPALINSKA. POLAND; 2. OLGA, TERPELOVA. UKRAINE;
3. EKATERINA, GRIDCHINA. RUSSIA; 3. IULIIA, PYRKINA. RUSSIA;
4. VIKTORIYA, NORENKO. RUSSIA; 4. EKATERINA, GRIDCHINA. RUSSIA;
5. BOHLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;  
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 65 KG JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65 KG
1. VENCKEVICIUTE, SANTANA. LITHUANIA; 1. VENCKEVICIUTE, SANTANA. LITHUANIA;
2. ALEXANDRA, AKAEVA. RUSSIA; 2. ANNA, MALTZEVA. RUSSIA;
3. DIANA, MALIEVA. RUSSIA; 3. KALASHNIKOVA, YULIIA. UKRAINE;
4. ANASTASIA, PINCHUK. UKRAINE; 4. ALEXANDRA, AKAEVA. RUSSIA;
5. BACKLUND, DENISE. SWEDEN; 5. ANASTASIA, PINCHUK. UKRAINE;
6. AKSOY, SEYMA. TURKEY; 6. BACKLUND, DENISE. SWEDEN;
7. KALASHNIKOVA, YULIIA. UKRAINE; 7. AKSOY, SEYMA. TURKEY;
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT 70 KG JUNIOR21 WOMEN RIGHT 70 KG
1. ALENA, MIROMANOVA. RUSSIA; 1. DIANA, MALIEVA. RUSSIA;
2. ANNA, MALTZEVA. RUSSIA; 2. OLHA, DIACHUK. UKRAINE;
3. KSENIIA, BEZUHLA. UKRAINE; 3. KSENIIA, BEZUHLA. UKRAINE;
4. OLHA, DIACHUK. UKRAINE; 4. BUOZYTE, VIKTORIJA. LITHUANIA;
5. BUOZYTE, VIKTORIJA. LITHUANIA;  
   
JUNIOR21 WOMEN LEFT +70 KG JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70 KG
1. VIKTORIYA, VORONINA. RUSSIA; 1. VALENTINA, FEDOSEEVA. RUSSIA;
2. ALEXANDRA, OZEROVA. RUSSIA; 2. ALEXANDRA, OZEROVA. RUSSIA;
3. IRYNA, ROZHESHCHENKO. UKRAINE; 3. IRYNA, ROZHESHCHENKO. UKRAINE;
4. LAIVYTE, INDR. LITHUANIA; 4. KARAYEL, NURBANU. TURKEY;
5. KARAYEL, NURBANU. TURKEY; 5. LAIVYTE, INDR. LITHUANIA;
__________________________________________ __________________________________________
   
SENIOR WOMEN LEFT 50 KG SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. BABAIEVA, SNIZHANA. SLOVAKIA; 1. ALINA, VOLKOVA. RUSSIA;
2. ALINA, VOLKOVA. RUSSIA; 2. BABAIEVA, SNIZHANA. SLOVAKIA;
3. KIRAZ, ESRA. TURKEY; 3. LESIA, HRYNCHYSHYN. UKRAINE;
4. NADEZHDA, ERMAKOVA. RUSSIA; 4. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
5. ANASTASIA, YAKOVCHUK. UKRAINE; 5. BLIND, JONNA. SWEDEN;
6. RAEVA, MARIA. BULGARIA; 6. NADEZHDA, ERMAKOVA. RUSSIA;
7. LARYSA, SHAPAVALAVA. BELARUS; 7. COCANEANU, ALINA. ROMANIA;
8. ANNA, HRANATOVA. UKRAINE; 8. ANNA, HRANATOVA. UKRAINE;
9. STRAVINSKAITE, GINTAR. LITHUANIA; 9. RAEVA, MARIA. BULGARIA;
10. BLIND, JONNA. SWEDEN; 10. STRAVINSKAITE, GINTAR. LITHUANIA;
11. COCANEANU, ALINA. ROMANIA; 11. LARYSA, SHAPAVALAVA. BELARUS;
   
SENIOR WOMEN LEFT 55 KG SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. VIKTORIIA, ILIUSHYNA. UKRAINE; 1. NYBERG, SARA. SWEDEN;
2. NYBERG, SARA. SWEDEN; 2. DIANA, BAREEVA. RUSSIA;
3. DIANA, BAREEVA. RUSSIA; 3. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
4. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY; 4. CLARK, EMMA. SWEDEN;
5. ELIZAVETA, POLOVNIKOVA. RUSSIA; 5. ELIZAVETA, POLOVNIKOVA. RUSSIA;
6. CLARK, EMMA. SWEDEN; 6. VIKTORIIA, ILIUSHYNA. UKRAINE;
7. LIUBOU, PETRALAI. BELARUS; 7. ANASTASIA, YAKOVCHUK. UKRAINE;
8. AVTUHOVICIA, SIMONA. LITHUANIA; 8. AVTUHOVICIA, SIMONA. LITHUANIA;
  9. LIUBOU, PETRALAI. BELARUS;
   
SENIOR WOMEN LEFT 60 KG SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. PETTERSON, CAROLINA. SWEDEN; 1. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
2. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA; 2. IRINA, MAZURENKO. RUSSIA;
3. IRINA, MAZURENKO. RUSSIA; 3. PETTERSON, CAROLINA. SWEDEN;
4. DONMEZ, ARZU. TURKEY; 4. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
5. VIKTORIA, CHEKMAREVA. RUSSIA; 5. JOANNA, DAMINSKA. POLAND;
6. JOANNA, DAMINSKA. POLAND; 6. LARYSA, TYKHONOVYCH. UKRAINE;
7. KRISTINA, TSAP. UKRAINE; 7. JOHANSSON, ANN. SWEDEN;
8. LARYSA, TYKHONOVYCH. UKRAINE; 8. KRISTINA, TSAP. UKRAINE;
9. PARNARAUSKAITE, INGA. LITHUANIA; 9. VIKTORIA, CHEKMAREVA. RUSSIA;
  10. PARNARAUSKAITE, INGA. LITHUANIA;
   
SENIOR WOMEN LEFT 65 KG SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. MARLENA, WAWRZYNIAK. POLAND; 1. OLGA, GAVRILOVA. RUSSIA;
2. ANDERSSON, HEIDI. SWEDEN; 2. MARLENA, WAWRZYNIAK. POLAND;
3. EKATERINA, NIKISHEVA. RUSSIA; 3. EKATERINA, NIKISHEVA. RUSSIA;
4. OLGA, GAVRILOVA. RUSSIA; 4. ALINA, GOLUBYEVA. UKRAINE;
5. ALINA, GOLUBYEVA. UKRAINE; 5. ANDERSSON, KAROLIN. SWEDEN;
6. LENKA, VOJTKOVA. CZECH REPUBLIC; 6. DIANA, ADAMYAN. ARMENIA;
7. SKOGLUND, LISA. SWEDEN; 7. LENKA, VOJTKOVA. CZECH REPUBLIC;
  8. SKOGLUND, LISA. SWEDEN;
  9. TROBIC, BLAZENKA. CROATIA;
   
SENIOR WOMEN LEFT 70 KG SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. JUILLERAT, LAURE. SWITZERLAND; 1. JUILLERAT, LAURE. SWITZERLAND;
2. THOMMEN, CAROLINE. SWITZERLAND; 2. ALENA, MIROMANOVA. RUSSIA;
3. SOFIYA, AKHMETGAREEVA. RUSSIA; 3. SOFIYA, AKHMETGAREEVA. RUSSIA;
4. LAITURI, PIRJO. SWEDEN; 4. LILIYA, ZANKO. UKRAINE;
5. LILIYA, ZANKO. UKRAINE; 5. KATERYNA, MOCHALOVA. UKRAINE;
6. LILIIA, ZALOEVA. RUSSIA; 6. ALEKNIENE, JURGITA. LITHUANIA;
7. OGREN, MADELEN. SWEDEN; 7. PAULAUSKAITE, DOVILE. LITHUANIA;
8. KATERYNA, MOCHALOVA. UKRAINE; 8. OGREN, MADELEN. SWEDEN;
9. ALEKNIENE, JURGITA. LITHUANIA; 9. TUNCA, MUNIRE. TURKEY;
10. TUNCA, MUNIRE. TURKEY; 10. NORELIUS, TOVE. SWEDEN;
11. PAULAUSKAITE, DOVILE. LITHUANIA;  
   
SENIOR WOMEN LEFT 80 KG SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. IRINA, MAKEEVA. RUSSIA; 1. IRINA, MAKEEVA. RUSSIA;
2. NATALIA, GURTCIEVA. RUSSIA; 2. NATALIA, GURTCIEVA. RUSSIA;
3. OLENA, TREHUBOVA. UKRAINE; 3. KOKKO, TARJA. FINLAND;
4. OKSANA, DIACHENKO. UKRAINE; 4. OLENA, TREHUBOVA. UKRAINE;
5. ROZA, KIELBASA. POLAND; 5. OKSANA, DIACHENKO. UKRAINE;
6. FILIK, NESRIN. TURKEY;  
   
SENIOR WOMEN LEFT +80 KG SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA; 1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. ALINA, SAMOTOY. RUSSIA; 2. ALINA, SAMOTOY. RUSSIA;
3. EVGENIA, FOMINA. RUSSIA; 3. CINGULE, ZANNA. LATVIA;
4. CINGULE, ZANNA. LATVIA; 4. VIKTORIYA, VORONINA. RUSSIA;
5. TATSIANA, KALIUK. BELARUS; 5. TATSIANA, KALIUK. BELARUS;
6. JONSSON, KRISTINA. SWEDEN; 6. RAZUTYTE, MONIKA. LITHUANIA;
7. RAZUTYTE, MONIKA. LITHUANIA;  
   
JUNIOR18 MEN LEFT 50 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 50 KG
1. ALIBEK, KOCHKAROV. RUSSIA; 1. ALIBEK, KOCHKAROV. RUSSIA;
2. NEMAT, VAKILOV. AZERBAIJAN; 2. NEMAT, VAKILOV. AZERBAIJAN;
3. TELMAN, GHAZARYAN. ARMENIA; 3. TETIK, HASAN. TURKEY;
4. TETIK, HASAN. TURKEY; 4. SAMVEL, SUKIASYAN. ARMENIA;
5. OLEKSANDR, MAKEDONSKYI. UKRAINE; 5. VILAYAT, NAMAZZADE. AZERBAIJAN;
6. JOHANSSON, ADAM. SWEDEN; 6. TELMAN, GHAZARYAN. ARMENIA;
7. SAMVEL, SUKIASYAN. ARMENIA; 7. OLEKSANDR, MAKEDONSKYI. UKRAINE;
  8. JOHANSSON, ADAM. SWEDEN;
   
JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. HUSEYN, AMANLI. AZERBAIJAN; 1. HUSEYN, AMANLI. AZERBAIJAN;
2. YURIY, YUNCHYK. UKRAINE; 2. TORLAK, UMMET. TURKEY;
3. TUZUN, FATIH. TURKEY; 3. DANIL, FAIZULLIN. RUSSIA;
4. DANIL, FAIZULLIN. RUSSIA; 4. YURIY, YUNCHYK. UKRAINE;
5. OZKENT, HUSEYIN. TURKEY; 5. DANACIOGLU, OGUZHAN. TURKEY;
6. IAKABOS, DARIUS. ROMANIA; 6. IAKABOS, DARIUS. ROMANIA;
7. DIACONESCU, CLAUDIU. ROMANIA; 7. DIACONESCU, CLAUDIU. ROMANIA;
   
JUNIOR18 MEN LEFT 60 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 60 KG
1. ARSEN, KORAEV. RUSSIA; 1. ARSEN, KORAEV. RUSSIA;
2. AKHMAT, KARAKOTOV. RUSSIA; 2. AKHMAT, KARAKOTOV. RUSSIA;
3. ANDRIY, RYASHKO. UKRAINE; 3. PEHLIVAN, SINAN. TURKEY;
4. FIRINCI, YUSUF. TURKEY; 4. ANDRIY, RYASHKO. UKRAINE;
5. TASPINAR, GOKHAN. TURKEY; 5. KOROGLISHVILI, TORNIKE. GEORGIA;
6. KOROGLISHVILI, TORNIKE. GEORGIA; 6. ILLIA, BONHAR. UKRAINE;
7. SARKOZI, STANISLAV. SLOVAKIA; 7. SARKOZI, STANISLAV. SLOVAKIA;
8. PETRAUSKAS, LAURYNAS. LITHUANIA; 8. JONUSAS, ROBERTAS. LITHUANIA;
9. ILLIA, BONHAR. UKRAINE; 9. KILIC, MERT DOGANAY. TURKEY;
10. JONUSAS, ROBERTAS. LITHUANIA; 10. JOHANSSON, JESPER. SWEDEN;
11. CEDERLUND, JOHANNES. SWEDEN; 11. PETRAUSKAS, LAURYNAS. LITHUANIA;
12. JOHANSSON, JESPER. SWEDEN; 12. CEDERLUND, JOHANNES. SWEDEN;
   
JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG
1. ABULASHVILI, GURAMI. GEORGIA; 1. AZRET, AKBAEV. RUSSIA;
2. KHASAN, SLANOV. RUSSIA; 2. ABULASHVILI, GURAMI. GEORGIA;
3. MAKSYM, DIAKOV. UKRAINE; 3. DAVIT, STEPANYAN. ARMENIA;
4. DAVIT, STEPANYAN. ARMENIA; 4. ZIYPAK, HAMZA. TURKEY;
5. KRASOVSKIS, VLADISLAVS. LATVIA; 5. MAKSYM, DIAKOV. UKRAINE;
6. DEMIRAG, MUSTAFA EMRAH. TURKEY; 6. RADBRING, ALEXANDER. SWEDEN;
7. KOTUL, FRANTISEK. SLOVAKIA; 7. KRASOVSKIS, VLADISLAVS. LATVIA;
8. LUCUTA, GHEORGHE. ROMANIA; 8. RAMAZAN, BOSTANOV. RUSSIA;
9. AZRET, AKBAEV. RUSSIA; 9. SUBACIUS, AURIMAS. LITHUANIA;
10. ZIYPAK, HAMZA. TURKEY; 10. LUCUTA, GHEORGHE. ROMANIA;
11. RADBRING, ALEXANDER. SWEDEN; 11. KOTUL, FRANTISEK. SLOVAKIA;
12. SUBACIUS, AURIMAS. LITHUANIA;  
   
JUNIOR18 MEN LEFT 70 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 70 KG
1. ANDREEV, SASHO. BULGARIA; 1. ANDREEV, SASHO. BULGARIA;
2. SMIRNOU, ARTSIOM. BELARUS; 2. EVGENII, SHASHKOV. RUSSIA;
3. EVGENII, SHASHKOV. RUSSIA; 3. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;
4. VLADISLAV, ZHEGUS. UKRAINE; 4. SMIRNOU, ARTSIOM. BELARUS;
5. GRAVIS, KASPARS. LATVIA; 5. KOCAK, OGUZHAN. TURKEY;
6. ECEVIT, EMRE. TURKEY; 6. VLADISLAV, ZHEGUS. UKRAINE;
7. KOCAK, OGUZHAN. TURKEY; 7. ECEVIT, EMRE. TURKEY;
8. DROKAN, LUKA. CROATIA; 8. ANTTILA, TONI. SWEDEN;
9. VYSOTSKI, VADZIM. BELARUS; 9. DROKAN, LUKA. CROATIA;
10. EVGENY, MOSKALEV. RUSSIA; 10. DOPATER, MICHAL. SLOVAKIA;
11. BLOBNER, FRANTISEK. CZECH REPUBLIC; 11. VYSOTSKI, VADZIM. BELARUS;
12. DOPATER, MICHAL. SLOVAKIA; 12. EVGENY, MOSKALEV. RUSSIA;
13. ANTTILA, TONI. SWEDEN; 13. BLOBNER, FRANTISEK. CZECH REPUBLIC;
   
JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG
1. GEORGII, TAUTIEV. RUSSIA; 1. GEORGII, TAUTIEV. RUSSIA;
2. JURCA, ANDREI. ROMANIA; 2. BUIVIDAS, LINAS. LITHUANIA;
3. IGOR, DYAKOV. RUSSIA; 3. SAHIN, OMER. TURKEY;
4. CAGDAS SARIGUL, SITKI. TURKEY; 4. JURCA, ANDREI. ROMANIA;
5. ERIKLI, MURAT CAN. TURKEY; 5. IGOR, DYAKOV. RUSSIA;
6. SEROB, GALSTYAN. ARMENIA; 6. SEROB, GALSTYAN. ARMENIA;
  7. CAGDAS SARIGUL, SITKI. TURKEY;
   
JUNIOR18 MEN LEFT 80 KG JUNIOR18 MEN RIGHT 80 KG
1. MELADZE, VALERIANI. GEORGIA; 1. MELADZE, VALERIANI. GEORGIA;
2. MARAT, AIBAZOV. RUSSIA; 2. MARAT, AIBAZOV. RUSSIA;
3. IVANOV, PETAR. BULGARIA; 3. KOGL, MARKO. CROATIA;
4. HASIUC, ALIN. ROMANIA; 4. HASIUC, ALIN. ROMANIA;
5. DUZEK, MAXIM. SLOVAKIA; 5. DUZEK, MAXIM. SLOVAKIA;
6. KOGL, MARKO. CROATIA; 6. IVANOV, PETAR. BULGARIA;
7. URBA, DEIVIDAS. LITHUANIA; 7. GIRSKIS, OSVALDAS. LITHUANIA;
8. GIRSKIS, OSVALDAS. LITHUANIA; 8. USTUNKAYA, TAHA. TURKEY;
9. USTUNKAYA, TAHA. TURKEY; 9. URBA, DEIVIDAS. LITHUANIA;
10. KONT, OGUZHAN. TURKEY; 10. GUNDUZ, MUSTAFA FURKAN. TURKEY;
   
JUNIOR18 MEN LEFT +80 KG JUNIOR18 MEN RIGHT +80 KG
1. IVANOV, PLAMEN. BULGARIA; 1. PETROV, MITKO. BULGARIA;
2. PETROV, MITKO. BULGARIA; 2. DMITRII, SKVORTCOV. RUSSIA;
3. SERGEI, SHCHIPANOV. RUSSIA; 3. SERGEI, SHCHIPANOV. RUSSIA;
4. RIMKUS, DEIVYDAS. LITHUANIA; 4. IVANOV, PLAMEN. BULGARIA;
5. DMITRII, SKVORTCOV. RUSSIA; 5. RIMKUS, DEIVYDAS. LITHUANIA;
6. ARTEM, ONYSHCHENKO. UKRAINE; 6. ATAY, ORHAN. TURKEY;
7. SIGITAS, POSKA. LITHUANIA; 7. SIGITAS, POSKA. LITHUANIA;
8. KAYMAK, OMER FARUK. TURKEY; 8. ARTEM, ONYSHCHENKO. UKRAINE;
9. ATAY, ORHAN. TURKEY; 9. BAKSA, JOZSEF. HUNGARY;
10. BAKSA, JOZSEF. HUNGARY; 10. KAYMAK, OMER FARUK. TURKEY;
__________________________________________ __________________________________________
   
MASTER MEN LEFT 70 KG MASTER MEN RIGHT 70 KG
1. EDUARD, BOLDYREV. RUSSIA; 1. KOGL, DRAZEN. CROATIA;
2. KOGL, DRAZEN. CROATIA; 2. CEDER, RONNY. SWEDEN;
3. CEDER, RONNY. SWEDEN; 3. DZISIAK, VLADYSLAV. UKRAINE;
4. UCAK, YUSUF. TURKEY; 4. UCAK, YUSUF. TURKEY;
5. SUNDE, JAN ERIK. NORWAY; 5. RAVIL, GALIULLIN. RUSSIA;
6. RAVIL, GALIULLIN. RUSSIA; 6. EDUARD, BOLDYREV. RUSSIA;
  7. SUNDE, JAN ERIK. NORWAY;
   
MASTER MEN LEFT 80 KG MASTER MEN RIGHT 80 KG
1. ONDER, DURSUN. TURKEY; 1. BOYRAZ, YILMAZ. TURKEY;
2. BOYRAZ, YILMAZ. TURKEY; 2. AKAN, BINALI. TURKEY;
3. OLEG, TRISHKIN. RUSSIA; 3. MIKHAIL, SIMONENKO. RUSSIA;
4. KUNNARI, PASI. FINLAND; 4. ALEKSEI, OSTAPCHUK. RUSSIA;
5. FILIPPOV, ANDRIY. UKRAINE; 5. KUNNARI, PASI. FINLAND;
6. DROKAN, MISLAV. CROATIA; 6. DROKAN, MISLAV. CROATIA;
7. MIKHAIL, SIMONENKO. RUSSIA; 7. FILIPPOV, ANDRIY. UKRAINE;
8. GIRARD, PASCAL. SWITZERLAND;  
   
MASTER MEN LEFT 90 KG MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. ALEH, MATSKEVICH. BELARUS; 1. ANDREY, MOSOLOV. RUSSIA;
2. ANDREY, MOSOLOV. RUSSIA; 2. GENADII, DANIUK. UKRAINE;
3. GENADII, DANIUK. UKRAINE; 3. DORO, ZSOLT. HUNGARY;
4. SENER, CEM. TURKEY; 4. SENER, CEM. TURKEY;
5. KELEMEN, LASZLO. HUNGARY; 5. ALEKSANDR, GORBACHEV. RUSSIA;
6. WALESKO, WOJCIECH. POLAND; 6. KELEMEN, LASZLO. HUNGARY;
7. ALEKSANDR, GORBACHEV. RUSSIA; 7. LOUKOLA, TERO. FINLAND;
8. LOUKOLA, TERO. FINLAND; 8. ULRICH, BUEHLER. SWITZERLAND;
9. ULRICH, BUEHLER. SWITZERLAND; 9. WALESKO, WOJCIECH. POLAND;
   
MASTER MEN LEFT 100 KG MASTER MEN RIGHT 100 KG
1. ZUFAR, TAZETDINOV. RUSSIA; 1. SERGEY, KADUSHKIN. RUSSIA;
2. SERGEY, KADUSHKIN. RUSSIA; 2. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;
3. PATLAR, ALI. TURKEY; 3. MACZ, ISTVAN. HUNGARY;
4. DARIUSZ, SUZOS. POLAND; 4. ZUFAR, TAZETDINOV. RUSSIA;
5. BAYRAKLI, MUHAMMET ALI. TURKEY; 5. BERG, OTTAR ARNE. NORWAY;
6. GENNADII, SHTANKEVYCH. UKRAINE; 6. AKKAYA, EYUP. TURKEY;
7. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND; 7. DARIUSZ, SUZOS. POLAND;
8. MACZ, ISTVAN. HUNGARY; 8. ANDERSSON, LENNART. SWEDEN;
9. BERG, OTTAR ARNE. NORWAY; 9. GENNADII, SHTANKEVYCH. UKRAINE;
10. ANDERSSON, LENNART. SWEDEN; 10. PATLAR, ALI. TURKEY;
   
MASTER MEN LEFT +100 KG MASTER MEN RIGHT +100 KG
1. OLEG, MELENTYEV. RUSSIA; 1. OLEG, MELENTYEV. RUSSIA;
2. DAVIDE, CAPPA. ITALY; 2. YENERER, AHMET. TURKEY;
3. YENERER, AHMET. TURKEY; 3. DAVIDE, CAPPA. ITALY;
4. PALISKIS, ROMUTIS. LITHUANIA; 4. SLAWOMIR, GLOWACKI. POLAND;
5. SERHII, YAVIR. UKRAINE; 5. KVIKSTAD, KURT. NORWAY;
6. SLAWOMIR, GLOWACKI. POLAND; 6. JARVINEN, JUSSI. FINLAND;
7. CSABAI, ATTILA. HUNGARY; 7. PALISKIS, ROMUTIS. LITHUANIA;
8. KVIKSTAD, KURT. NORWAY; 8. SERHII, YAVIR. UKRAINE;
9. ARSEN, GABRIELYAN. ARMENIA; 9. ARSEN, GABRIELYAN. ARMENIA;
10. JARVINEN, JUSSI. FINLAND;  
__________________________________________ __________________________________________
   
GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG
1. VICTOR, ZAYTSEV. RUSSIA; 1. DAVIT, NERSISYAN. ARMENIA;
2. DAVIT, NERSISYAN. ARMENIA; 2. WIESLAW, PODGORSKI. POLAND;
3. WIESLAW, PODGORSKI. POLAND; 3. GUNACTI, ALI. TURKEY;
4. CIRULIS, IVARS. LATVIA; 4. VICTOR, ZAYTSEV. RUSSIA;
5. GUNACTI, ALI. TURKEY; 5. CIRULIS, IVARS. LATVIA;
6. MUSLUM, IBRAHIMOV. AZERBAIJAN; 6. MUSLUM, IBRAHIMOV. AZERBAIJAN;
7. VALENTYN, IERRMOLENKO. UKRAINE; 7. VALENTYN, IERRMOLENKO. UKRAINE;
   
GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. PANCEROVAS, ALEKSANDRAS. LITHUANIA; 1. PANCEROVAS, ALEKSANDRAS. LITHUANIA;
2. OKTAY, MAMEDOV. RUSSIA; 2. OKTAY, MAMEDOV. RUSSIA;
3. ALEXANDR, POZDNIAKOV. RUSSIA; 3. KUIZINAS, VLADAS. LITHUANIA;
4. KUNNARI, PASI. FINLAND; 4. HYMER, ANDRZEJ. POLAND;
5. KUIZINAS, VLADAS. LITHUANIA; 5. ALEXANDR, POZDNIAKOV. RUSSIA;
6. HYMER, ANDRZEJ. POLAND; 6. KURT, ITIN. SWITZERLAND;
  7. ANDRE, FREDERIC. BELGIUM;
   
GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG
1. VLADIMIR, STEPANOV. RUSSIA; 1. SIMON, FERENC. HUNGARY;
2. MEDNIS, VALDIS. LATVIA; 2. BUBNYS, VYGANTAS. LITHUANIA;
3. EVGENII, SHISHOV. RUSSIA; 3. MEDNIS, VALDIS. LATVIA;
4. JONSSON, JONNY. SWEDEN; 4. IVANOV, LEONID. UKRAINE;
5. BUBNYS, VYGANTAS. LITHUANIA; 5. JONSSON, JONNY. SWEDEN;
6. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA; 6. VLADIMIR, STEPANOV. RUSSIA;
7. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC; 7. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA;
  8. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
   
GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG
1. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN; 1. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
2. MYKOLA, KHITSENKO. UKRAINE; 2. MIKHAIL, SHESHIN. RUSSIA;
3. FANIS, NURETDINOV. RUSSIA; 3. MYKOLA, KHITSENKO. UKRAINE;
4. STANISLAW, GRALAK. POLAND; 4. ANATOLY, TERIKHOV. RUSSIA;
5. ANATOLY, TERIKHOV. RUSSIA; 5. STANISLAW, GRALAK. POLAND;
6. SIZONOV, OLEKSANDR. UKRAINE; 6. SIZONOV, OLEKSANDR. UKRAINE;
7. BERTACCHI, GIULIO. ITALY; 7. BERTACCHI, GIULIO. ITALY;
__________________________________________ __________________________________________
   
JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 50 KG JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 50 KG
1. VILAYAT, NAMAZZADE. AZERBAIJAN; 1. VILAYAT, NAMAZZADE. AZERBAIJAN;
2. DMITRII, BASHKIRTCEV. RUSSIA; 2. DMITRII, BASHKIRTCEV. RUSSIA;
3. NIKITA, BERDNIKOV. RUSSIA; 3. NIKITA, BERDNIKOV. RUSSIA;
   
JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 65 KG JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 65 KG
1. SARIBAL, ONUR. TURKEY; 1. DMITRII, OKULOV. RUSSIA;
2. STANISLAV, CHIKLIN. RUSSIA; 2. STANISLAV, CHIKLIN. RUSSIA;
3. DMITRII, OKULOV. RUSSIA; 3. VARHEGYI, KRISZTIAN. HUNGARY;
4. VARHEGYI, KRISZTIAN. HUNGARY;  
   
JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 80 KG JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 80 KG
1. RISHAT, ZAINETDINOV. RUSSIA; 1. RISHAT, ZAINETDINOV. RUSSIA;
__________________________________________ __________________________________________
   
DISABLED MEN LEFT 60 KG DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. SERGEY, VYATKIN. RUSSIA; 1. SERGEY, VYATKIN. RUSSIA;
2. SEVEN, GOKHAN. TURKEY; 2. KAYA, MEHMET. TURKEY;
3. FENYVESI, JOZSEF. HUNGARY; 3. SEVEN, GOKHAN. TURKEY;
4. MACIEJ, GRALAK. POLAND; 4. MACIEJ, GRALAK. POLAND;
5. ALEKSEI, KAZANTCEV. RUSSIA; 5. ANDREI, LAPAKOV. RUSSIA;
6. KAYA, MEHMET. TURKEY; 6. MYKOLA, PEDORENKO. UKRAINE;
7. MYKOLA, PEDORENKO. UKRAINE;  
8. KUZNIETSOV, OLEKSANDR. UKRAINE;  
   
DISABLED MEN LEFT 75 KG DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. VIKTAR, BRATSHENIA. BELARUS; 1. VIKTAR, BRATSHENIA. BELARUS;
2. OMAR, NURUDINOV. RUSSIA; 2. URHUN, YASIN. TURKEY;
3. ANATOLIY, SHUSHARIN. RUSSIA; 3. LEKIASHVILI, BESIK. GEORGIA;
4. LEKIASHVILI, BESIK. GEORGIA; 4. ALEKSANDER, IZOTOV. RUSSIA;
5. URHUN, YASIN. TURKEY; 5. BOZDEMIR, AHMET. TURKEY;
6. OLEKSANDR, POKLONSKYI. UKRAINE; 6. NIIAS, IZMAILOV. UKRAINE;
7. RAUF, AGHAZADA. AZERBAIJAN; 7. ALEKNA, VYTAUTAS. LITHUANIA;
8. URBONAS, MARIUS. LITHUANIA; 8. OMAR, NURUDINOV. RUSSIA;
9. BOZDEMIR, AHMET. TURKEY; 9. OLEKSANDR, PINCHUK. UKRAINE;
10. HALTVIK, ARTHUR. NORWAY; 10. KISS, VIKTOR. HUNGARY;
11. KISS, VIKTOR. HUNGARY; 11. RAUF, AGHAZADA. AZERBAIJAN;
12. OLEKSANDR, PINCHUK. UKRAINE; 12. HALTVIK, ARTHUR. NORWAY;
  13. TRIFONOV, TIHOMIR. BULGARIA;
  14. URBONAS, MARIUS. LITHUANIA;
   
DISABLED MEN LEFT 90 KG DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. ROMAN, SEDYKH. RUSSIA; 1. ARTEM, PYSMAK. UKRAINE;
2. ARTEM, PYSMAK. UKRAINE; 2. AYDIN, OMER. TURKEY;
3. RUSLAN, MAMEDOV. RUSSIA; 3. RUSLAN, MAMEDOV. RUSSIA;
4. ROJKO, ZOLTAN. HUNGARY; 4. KURT, ITIN. SWITZERLAND;
5. BIYACHEV, VANYO. BULGARIA; 5. ROMAN, SEDYKH. RUSSIA;
6. AYDIN, OMER. TURKEY; 6. KARADZHOV, GEORGI. BULGARIA;
7. FRIVIK, JOERN KJELSNES. NORWAY; 7. ROJKO, ZOLTAN. HUNGARY;
  8. BIYACHEV, VANYO. BULGARIA;
   
DISABLED MEN LEFT +90 KG DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. YUSUP, YUSUPALIEV. RUSSIA; 1. DINLEYICI, MUSTAFA. TURKEY;
2. ROMAN, KRUGLIKOV. RUSSIA; 2. ROMAN, KRUGLIKOV. RUSSIA;
3. AYCE, SUREYYA. TURKEY; 3. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
4. TEMESVARI, ZSOLT. HUNGARY; 4. YUSUP, YUSUPALIEV. RUSSIA;
5. OLEH, HOLUB. UKRAINE; 5. OLEKSANDR, POROSHYN. UKRAINE;
6. OLEKSANDR, POROSHYN. UKRAINE; 6. TOMSONS, JURIS. LATVIA;
7. AHMED, MEHMED. BULGARIA; 7. OLEH, HOLUB. UKRAINE;
8. TOMSONS, JURIS. LATVIA; 8. JUHNEVICS, JANIS. LATVIA;
  9. AHMED, MEHMED. BULGARIA;
  10. OZOR SZABO, JANOS. HUNGARY;
__________________________________________ __________________________________________
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 45 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45 KG
1. KORKMAZ, GULUSTAN. TURKEY; 1. KORKMAZ, GULUSTAN. TURKEY;
2. ELVIRA, DZHINIKAEVA. RUSSIA; 2. ELVIRA, DZHINIKAEVA. RUSSIA;
3. VIKTORIIA, TCOPBOEVA. RUSSIA; 3. VIKTORIIA, TCOPBOEVA. RUSSIA;
4. DELLEKOGLU, BUSRA. TURKEY; 4. DELLEKOGLU, BUSRA. TURKEY;
5. ANGELIKA, DAMASZK. POLAND; 5. ANGELIKA, DAMASZK. POLAND;
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 50 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 KG
1. MARYNA, SHULIKA. UKRAINE; 1. LEISAN, GUBAEVA. RUSSIA;
2. NATALIA, KUZNETCOVA. RUSSIA; 2. MARYNA, SHULIKA. UKRAINE;
3. LEISAN, GUBAEVA. RUSSIA; 3. NATALIA, KUZNETCOVA. RUSSIA;
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG
1. DEPER, IPEK OZGUN. TURKEY; 1. ZALINA, MOURAOVA. RUSSIA;
2. MILYAUSHA, GIMRANOVA. RUSSIA; 2. MILYAUSHA, GIMRANOVA. RUSSIA;
3. KARLSSON, MARINE. SWEDEN; 3. OZBEK, SULE. TURKEY;
4. AVCI, BEYZA NUR. TURKEY; 4. KARLSSON, MARINE. SWEDEN;
5. BUGAI, DIANA. UKRAINE; 5. AVCI, BEYZA NUR. TURKEY;
6. ZALINA, MOURAOVA. RUSSIA; 6. BUGAI, DIANA. UKRAINE;
7. MARGARITA, NERSISYAN. ARMENIA; 7. URBONAITE, RITA. LITHUANIA;
8. URBONAITE, RITA. LITHUANIA; 8. MARGARITA, NERSISYAN. ARMENIA;
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 60 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60 KG
1. DZERASSA, BETROZOVA. RUSSIA; 1. DZERASSA, BETROZOVA. RUSSIA;
2. KURT, FEHIME TUGCENUR. TURKEY; 2. ILIUZA, GATIIATULLINA. RUSSIA;
3. KRISTINA, GATCOEVA. RUSSIA; 3. KUSNIERIKOVA, ANDREA. SLOVAKIA;
4. DIMITROVA, DIMITRINA. BULGARIA; 4. KURT, FEHIME TUGCENUR. TURKEY;
5. KUSNIERIKOVA, ANDREA. SLOVAKIA; 5. ELITOK, SEBAHAT MELIKE. TURKEY;
6. ARLETA, IWANCIO. POLAND; 6. DIMITROVA, DIMITRINA. BULGARIA;
7. YANINA, NAZARKO. UKRAINE; 7. CHYGRYNETS, TETIANA. UKRAINE;
8. CHYGRYNETS, TETIANA. UKRAINE; 8. MANDRAVICKYTE, MONIKA. LITHUANIA;
9. MANDRAVICKYTE, MONIKA. LITHUANIA; 9. ARLETA, IWANCIO. POLAND;
10. ELITOK, SEBAHAT MELIKE. TURKEY; 10. YANINA, NAZARKO. UKRAINE;
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 65 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65 KG
1. MARINA, IKAEVA. RUSSIA; 1. ANDERSSON, EMMA. SWEDEN;
2. ZARINA, TAIMAZOVA. RUSSIA; 2. KALASHNIKOVA, YULIIA. UKRAINE;
3. ANDERSSON, EMMA. SWEDEN; 3. ZARINA, TAIMAZOVA. RUSSIA;
4. ANDERSSON, KAROLIN. SWEDEN; 4. ANDERSSON, KAROLIN. SWEDEN;
5. KALASHNIKOVA, YULIIA. UKRAINE; 5. OZALKAN, AYSEGUL. TURKEY;
6. OZALKAN, AYSEGUL. TURKEY; 6. SVETLANA, FEDOSEEVA. RUSSIA;
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT 70 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 70 KG
1. MARTINKOVICOVA, REBEKA. SLOVAKIA; 1. POLINA, KLIMOVA. RUSSIA;
2. YENILER, AYSE KUBRA. TURKEY; 2. ELENA, VASILEVA. RUSSIA;
3. ELENA, VASILEVA. RUSSIA; 3. MARTINKOVICOVA, REBEKA. SLOVAKIA;
4. NORELIUS, TOVE. SWEDEN; 4. NORELIUS, TOVE. SWEDEN;
5. LIVCHITZ, ELIN. SWEDEN; 5. YENILER, AYSE KUBRA. TURKEY;
6. VIOLETTA, DZUGAEVA. RUSSIA; 6. LIVCHITZ, ELIN. SWEDEN;
   
JUNIOR18 WOMEN LEFT +70 KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70 KG
1. IRINA, BURMISTROVA. RUSSIA; 1. IRINA, BURMISTROVA. RUSSIA;
2. MADINA, KAIROVA. RUSSIA; 2. DARIA, TEPLIAKOVA. RUSSIA;
3. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN; 3. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
4. URBONAVICIUTE, ERDVILE. LITHUANIA; 4. URBONAVICIUTE, ERDVILE. LITHUANIA;
__________________________________________ __________________________________________
   
MASTER WOMEN LEFT 60 KG MASTER WOMEN RIGHT 60 KG
1. JOHANSSON, ANN. SWEDEN; 1. JOHANSSON, ANN. SWEDEN;
2. NATALIA, LESKOVA. RUSSIA; 2. ELIZAVETA, POLOVNIKOVA. RUSSIA;
3. THYSELL, MARI. SWEDEN; 3. NATALIA, LESKOVA. RUSSIA;
4. LIUBOU, PETRALAI. BELARUS; 4. NYGAARD, ERIKA. NORWAY;
5. ELIZAVETA, POLOVNIKOVA. RUSSIA; 5. THYSELL, MARI. SWEDEN;
6. SRAMKOVA, RADKA. CZECH REPUBLIC; 6. SRAMKOVA, RADKA. CZECH REPUBLIC;
7. NYGAARD, ERIKA. NORWAY; 7. LIUBOU, PETRALAI. BELARUS;
   
MASTER WOMEN LEFT 70 KG MASTER WOMEN RIGHT 70 KG
1. LAITURI, PIRJO. SWEDEN; 1. PARNARAUSKIENE, VILIJA. LITHUANIA;
2. PARNARAUSKIENE, VILIJA. LITHUANIA; 2. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;
3. ODINTSEVA, LIDIYA. UKRAINE; 3. ODINTSEVA, LIDIYA. UKRAINE;
   
MASTER WOMEN LEFT 80 KG MASTER WOMEN RIGHT 80 KG
1. NATALIA, SMIRNOVA. RUSSIA; 1. KAETTSTROEM, CAMILLA. GERMANY;
2. KAETTSTROEM, CAMILLA. GERMANY; 2. NATALIA, SMIRNOVA. RUSSIA;
3. LARISA, BOROVINSKAYA. RUSSIA; 3. LARISA, BOROVINSKAYA. RUSSIA;
   
MASTER WOMEN LEFT +80 KG MASTER WOMEN RIGHT +80 KG
1. RIMMA, BOLDYREVA. RUSSIA; 1. RIMMA, BOLDYREVA. RUSSIA;
2. MARIA, URSEGOVA. RUSSIA; 2. MARIA, URSEGOVA. RUSSIA;
__________________________________________ __________________________________________
   
JUNIOR_DISABLED WOMEN LEFT 50 KG JUNIOR_DISABLED WOMEN RIGHT 50 KG
1. KRISTINA, GOVOROVA. RUSSIA; 1. MARINA, KRIVONOGIKH. RUSSIA;
2. MARINA, KRIVONOGIKH. RUSSIA; 2. KRISTINA, GOVOROVA. RUSSIA;
__________________________________________ __________________________________________
   
DISABLED WOMEN LEFT 60 KG DISABLED WOMEN RIGHT 60 KG
1. SVETLANA, KUZNETCOVA. RUSSIA; 1. LILIIA, GAINULLINA. RUSSIA;
2. LILIIA, GAINULLINA. RUSSIA; 2. HADZHIEVA, LADA. BULGARIA;
3. AVTUHOVICIA, SIMONA. LITHUANIA; 3. SVETLANA, KUZNETCOVA. RUSSIA;
4. GUNACTI, HATICE. TURKEY; 4. AVTUHOVICIA, SIMONA. LITHUANIA;
5. HADZHIEVA, LADA. BULGARIA; 5. GUNACTI, HATICE. TURKEY;
6. SVITLANA, DROZDIUK. UKRAINE; 6. SVITLANA, DROZDIUK. UKRAINE;
  7. CRISTINA, GHEORGHIO. ROMANIA;
  8. BLAZENKA, DUMANCIC. CROATIA;
  9. IEVA, AKUITE. LITHUANIA;
  10. SZKODOWA, MATYLDA. POLAND;
   
DISABLED WOMEN LEFT 70 KG DISABLED WOMEN RIGHT 70 KG
1. ALEXANDRA, AKAEVA. RUSSIA; 1. ALEXANDRA, AKAEVA. RUSSIA;
2. VILNIUVIENE, IRENA. LITHUANIA; 2. VILNIUVIENE, IRENA. LITHUANIA;
3. MARYNA, NEKHVEDOVYCH. UKRAINE; 3. MARYNA, NEKHVEDOVYCH. UKRAINE;
   
DISABLED WOMEN LEFT 80 KG DISABLED WOMEN RIGHT 80 KG
1. YILMAZ, ZEYNEP. TURKEY; 1. DURU, SERPIL. TURKEY;
2. LARISA, BOROVINSKAYA. RUSSIA; 2. YILMAZ, ZEYNEP. TURKEY;
3. DURU, SERPIL. TURKEY;  
   
DISABLED WOMEN LEFT +80 KG DISABLED WOMEN RIGHT +80 KG
1. MARIA, URSEGOVA. RUSSIA; 1. MARIA, URSEGOVA. RUSSIA;
2. STOYANOVA, EMILIYA. BULGARIA; 2. STOYANOVA, EMILIYA. BULGARIA;
__________________________________________ __________________________________________

 

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Prvenstvo Hrvatske 2017

03/03/2017. - Prvenstvo Hrvatske 2017

Pripremno kondicijski centar 4allgym Ilica 288, Zagreb 25. veljače 2017.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke