Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XXII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2012 - Poljska

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    XXII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2012 - Poljska

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

XXII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2012 - Poljska

XXII Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2012 - Poljska

Europsko prvenstvo u obaranju ruke 2012 - Poljska

Službeni rezultati XXII europskog prvenstva

DISABLED WOMEN LEFT 60 KG
1. SVETLANA, KUZNETSOVA. RUSSIA;
2. LILIIA, GAINULLINA. RUSSIA;
3. GUNACTI, HATICE. TURKEY;
4. GORKEN, EMINE. TURKEY;
5. HADJIEVA, LADA. BULGARIA;
6. JABLONSKA, KRYSTYNA. POLAND;
7. WOZNIAK, BEATA. POLAND;

 

 

DISABLED WOMEN LEFT 70 KG
1. ALEKSANDRA, AKAEVA. RUSSIA;
2. EDAEDASALTAN, FATIME. TURKEY;
3. SONIA, TURZYNIECKA. POLAND;
4. BUROVA, ASYA. BULGARIA;
5. KAMBUROVA, NEDIALKA. BULGARIA;

 

DISABLED WOMEN LEFT 80 KG
1. YILMAZ, ZEYNEP. TURKEY;
2. NADEZDA, SYCHEVA. RUSSIA;
3. RASHID, YUMUGUL. BULGARIA;

 

DISABLED WOMEN LEFT +80 KG
1. RIMMA, URSEGOVA. RUSSIA;
2. KORNELIA, MASNIK. POLAND;
3. STOYANOVA, EMILIA. BULGARIA;

 

DISABLED MEN LEFT 60 KG
1. SERGEY, VYATKIN. RUSSIA;
2. KAYA, MEHMET. TURKEY;
3. SEVEN, GOKHAN. TURKEY;
4. MACIEJ, GRALAK. POLAND;
5. FENYVESI, JOZSEF. HUNGARY;
6. PATRYK, WETERLE. POLAND;
7. ALEKSEI, KAZANTCEV. RUSSIA;
8. OLEG, ABORNYEV. UKRAINE;
9. MYKOLA, PEDORENKO. UKRAINE;

 

 

 

DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. VIKTOR, BRATSHENIA. BELARUS;
2. CIRIK, MURAT. TURKEY;
3. URHUN, YASIN. TURKEY;
4. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
5. BESIK, LEKIASHVILI. GEORGIA;
6. VIACHESLAV, SAMARIN. RUSSIA;
7. KISS, VIKTOR. HUNGARY;
8. PEYCHEV, MARIN. BULGARIA;
9. OLEKSANDR, PINCHUK. UKRAINE;
10. HALTVIK, ARTHUR. NORWAY;
11. URBONAS, MARIUS. LITHUANIA;
12. PIOTR, KOZLOWSKI. POLAND;
13. BIACHEV, VANIO. BULGARIA;

 

DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. RUSLAN, MAMEDOV. RUSSIA;
2. ARTEM, PYSMAK. UKRAINE;
3. ADALI, MURSEL. TURKEY;
4. VADYM, KRASOV. UKRAINE;
5. OZKOMANOVA, BIRCAN. TURKEY;
6. KJELSNESKJELSNESFRIVIK, JOERN. NORWAY;
7. AHMED, MEHMED. BULGARIA;
8. PATRYK, SAWICKI. POLAND;
9. ROJKO, ZOLTAN. HUNGARY;

 

DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. HOPPE, ERIC. GERMANY;
2. OZSENER, GOKHAN. TURKEY;
3. FANIS, NURETDINOV. RUSSIA;
4. TEMESVARI, ZSOLT. HUNGARY;
5. LEVAN, ZHAMIASHVILI. UKRAINE;
6. OLEKSANDR, POROSHYN. UKRAINE;
7. BULUT, CELALI. TURKEY;
8. SAKALIEV, HRISTO. BULGARIA;
9. JANUSZ, KOPEC. POLAND;
10. KONSTANTY, KROLIK. POLAND;

 

DISABLED WOMEN RIGHT 60 KG
1. LILIIA, GAINULLINA. RUSSIA;
2. SVETLANA, KUZNETSOVA. RUSSIA;
3. HADJIEVA, LADA. BULGARIA;
4. GUNACTI, HATICE. TURKEY;
5. GORKEN, EMINE. TURKEY;
6. KRUSTEVA, ANGELINA. BULGARIA;
7. WOZNIAK, BEATA. POLAND;
8. JABLONSKA, KRYSTYNA. POLAND;

 

DISABLED WOMEN RIGHT 70 KG
1. ALEKSANDRA, AKAEVA. RUSSIA;
2. EDAEDASALTAN, FATIME. TURKEY;
3. SONIA, TURZYNIECKA. POLAND;
4. BUROVA, ASYA. BULGARIA;
5. KAMBUROVA, NEDIALKA. BULGARIA;

 

DISABLED WOMEN RIGHT 80 KG
1. NADEZDA, SYCHEVA. RUSSIA;
2. YILMAZ, ZEYNEP. TURKEY;
3. RASHID, YUMUGUL. BULGARIA;

 

DISABLED WOMEN RIGHT +80 KG
1. KORNELIA, MASNIK. POLAND;
2. RIMMA, URSEGOVA. RUSSIA;
3. STOYANOVA, EMILIA. BULGARIA;

 

DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. SERGEY, VYATKIN. RUSSIA;
2. MUKHTAR, MAGOMEDOV. RUSSIA;
3. SEVEN, GOKHAN. TURKEY;
4. OLEG, ABORNYEV. UKRAINE;
5. KAYA, MEHMET. TURKEY;
6. MYKOLA, PEDORENKO. UKRAINE;
7. MACIEJ, GRALAK. POLAND;
8. PATRYK, WETERLE. POLAND;

 

 

 

 

DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. VIKTOR, BRATSHENIA. BELARUS;
2. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
3. CIRIK, MURAT. TURKEY;
4. URHUN, YASIN. TURKEY;
5. BESIK, LEKIASHVILI. GEORGIA;
6. NIIAS, IZMAILOV. UKRAINE;
7. VIACHESLAV, SAMARIN. RUSSIA;
8. KISS, VIKTOR. HUNGARY;
9. GORELASHVILI, YIGAL. IZRAEL;
10. OLEKSANDR, PINCHUK. UKRAINE;
11. PIOTR, KOZLOWSKI. POLAND;
12. PEYCHEV, MARIN. BULGARIA;
13. HALTVIK, ARTHUR. NORWAY;
14. BIACHEV, VANIO. BULGARIA;
15. URBONAS, MARIUS. LITHUANIA;
16. MATEUSZ, WOJNICKI. POLAND;
17. JOZSA, MIHALY. HUNGARY;

 

DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. VADYM, KRASOV. UKRAINE;
2. ARTEM, PYSMAK. UKRAINE;
3. ADALI, MURSEL. TURKEY;
4. ROJKO, ZOLTAN. HUNGARY;
5. OZKOMANOVA, BIRCAN. TURKEY;
6. JUHNEVICS, JANIS. LATVIA;
7. RUSLAN, MAMEDOV. RUSSIA;
8. AHMED, MEHMED. BULGARIA;

 

DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. DINLEYICI, MUSTAFA. TURKEY;
2. LEVAN, ZHAMIASHVILI. UKRAINE;
3. FANIS, NURETDINOV. RUSSIA;
4. OZSENER, GOKHAN. TURKEY;
5. SAKALIEV, HRISTO. BULGARIA;
6. OLEKSANDR, POROSHYN. UKRAINE;
7. JANUSZ, KOPEC. POLAND;
8. KONSTANTY, KROLIK. POLAND;


JUNIOR_DISABLED WOMEN LEFT 50 KG
1. KRISTINA, GOVOROVA. RUSSIA;


JUNIOR_DISABLED WOMEN LEFT +50 KG
1. ALEKSANDRA, AKAEVA. RUSSIA;

 

JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 50 KG
1. DMITRII, OKULOV. RUSSIA;
2. VARHEGYI, KRISZTIAN. HUNGARY;



JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 65 KG
1. FARIS, VALIEV. RUSSIA;
2. ALEXEY, BEREZUEV. RUSSIA;
3. FARUKFARUKGONUL, OMER. TURKEY;

 

JUNIOR_DISABLED MEN LEFT 80 KG
1. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
2. RISHAT, ZAINETDINOV. RUSSIA;

 

JUNIOR_DISABLED MEN LEFT +80 KG
1. VLADIMIR, SERGEEV. RUSSIA;


JUNIOR_DISABLED WOMEN RIGHT 50 KG
1. KRISTINA, GOVOROVA. RUSSIA;


JUNIOR_DISABLED WOMEN RIGHT +50 KG
1. ALEKSANDRA, AKAEVA. RUSSIA;

 

JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 50 KG
1. DMITRII, OKULOV. RUSSIA;
2. OLEKSII, KUCHERIAVYI. UKRAINE;
3. VARHEGYI, KRISZTIAN. HUNGARY;


JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 65 KG
1. ALEXEY, BEREZUEV. RUSSIA;
2. FARUKFARUKGONUL, OMER. TURKEY;
3. FARIS, VALIEV. RUSSIA;

 

JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT 80 KG
1. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
2. RISHAT, ZAINETDINOV. RUSSIA;

 

JUNIOR_DISABLED MEN RIGHT +80 KG
1. VLADIMIR, SERGEEV. RUSSIA;

 


MASTER WOMEN LEFT 60 KG
1. JOHANJOHANON, ANN. SWEDEN;
2. KARLKARLON, KARINA. SWEDEN;
3. HOLMSTRM, ERIKA. NORWAY;
4. ELIZAVETA, POLOVNIKOVA. RUSSIA;
5. ZSIRAI, JUDIT. HUNGARY;
6. NATALIA, LESKOVA. RUSSIA;
7. VITOLINA, EVITA. LATVIA;
8. NATALIIA, PENKOVA. UKRAINE;

 

MASTER WOMEN LEFT 70 KG
1. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;
2. BOLLOK, AGNES. HUNGARY;
3. LIDIIA, ODINTSEVA. UKRAINE;
4. BOZENA, CICHOPEK. POLAND;

 

MASTER WOMEN LEFT 80 KG
1. KAETTSTROEM, CAMILLA. GERMANY;
2. WESTER, MARIA. SWEDEN;
3. LARISA, BOROVINSKAYA. RUSSIA;
4. JADWIGA, LEWANDOWSKA. POLAND;

 

MASTER WOMEN LEFT +80 KG
1. RIMMA, BOLDYREVA. RUSSIA;
2. MARIA, URSEGOVA. RUSSIA;
3. BASARAN, SEVCAN. TURKEY;

 


MASTER WOMEN RIGHT 60 KG
1. JOHANJOHANON, ANN. SWEDEN;
2. THYSELL, MARI. SWEDEN;
3. NATALIA, LESKOVA. RUSSIA;
4. ZSIRAI, JUDIT. HUNGARY;
5. ELIZAVETA, POLOVNIKOVA. RUSSIA;
6. HOLMSTRM, ERIKA. NORWAY;
7. NATALIIA, PENKOVA. UKRAINE;

 

MASTER WOMEN RIGHT 70 KG
1. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;
2. BOLLOK, AGNES. HUNGARY;
3. LIDIIA, ODINTSEVA. UKRAINE;
4. BOZENA, CICHOPEK. POLAND;

 

MASTER WOMEN RIGHT 80 KG
1. KAETTSTROEM, CAMILLA. GERMANY;
2. WESTER, MARIA. SWEDEN;
3. LARISA, BOROVINSKAYA. RUSSIA;
4. JADWIGA, LEWANDOWSKA. POLAND;

 

MASTER WOMEN RIGHT +80 KG
1. RIMMA, BOLDYREVA. RUSSIA;
2. BASARAN, SEVCAN. TURKEY;
3. MARIA, URSEGOVA. RUSSIA;

 

MASTER MEN LEFT 70 KG
1. NORSTROM, STEFAN. SWEDEN;
2. ARTUR, AGADZHANYAN. RUSSIA;
3. GARCIA, ANDREAS. GERMANY;
4. WEISS, UDO. GERMANY;
5. ARTUR, AVERIN. RUSSIA;
6. KOROSI, TIBOR. HUNGARY;
7. CEDER, RONNY. SWEDEN;
8. SERGIY, LIGUS. UKRAINE;
9. BEYBEYBILAL, EMIN. TURKEY;
10. YLIKETELA, ANTTIJAAKKO. FINLAND;
11. ERIKERIKSUNDE, JAN. NORWAY;

 


MASTER MEN LEFT 80 KG
1. ALEH, MATSKEVICH. BELARUS;
2. ONDER, DURSUN. TURKEY;
3. KARLSSON, ANDERS. SWEDEN;
4. KOGL, DRAZEN. CROATIA;
5. KUNNARI, PASI. FINLAND;
6. ALEXEY, OSTAPCHUK. RUSSIA;
7. KOCON, STEFAN. SWEDEN;
8. JACUB, NAKIELSKI. SWITZERLAND;
9. LAUKO, RICHARD. HUNGARY;
10. MARIAN, JANECZEK. POLAND;

 

MASTER MEN LEFT 90 KG
1. ANDREY, MOSOLOV. RUSSIA;
2. HELLSTROM, GORAN. SWEDEN;
3. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
4. PATRASCU, DANIEL. ROMANIA;
5. JERZY, KWIATKOWSKI. POLAND;
6. BORIS, TRIKOLICH. RUSSIA;
7. ROJKO, ZOLTAN. HUNGARY;
8. FARID, FATTAKHOV. UKRAINE;
9. CIN, YAKUP. TURKEY;
10. WOJCIECH, WALESKO. POLAND;
11. VADYM, LARIN. UKRAINE;
12. LEHTONEN, JUHA. SWEDEN;
13. BUEHLER, ULRICH. SWITZERLAND;

 

MASTER MEN LEFT 100 KG
1. EREKLE, GURCHIANI. GEORGIA;
2. BACKLUND, JENS. SWEDEN;
3. GENADII, DANIUK. UKRAINE;
4. SERGEY, KADUSHKIN. RUSSIA;
5. DAMAR, ERKAN. TURKEY;

6. KOEPPEN, OLAF. GERMANY;
7. GENNADII, SHTANKEVYCH. UKRAINE;
8. ABDURAZAK, NAZIRBEKOV. RUSSIA;
9. KARLSSON, JORGEN. SWEDEN;
10. ARNEARNEBERG, OTTAR. NORWAY;
11. METKA, STEFAN. GERMANY;
12. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;

 


MASTER MEN LEFT +100 KG
1. CAPPA, DAVIDE. ITALY;
2. IGOR, MAZURENKO. POLAND;
3. CSABAI, ATTILA. HUNGARY;
4. FRANZEN, JONNY. SWEDEN;
5. KVIKSTAD, KURT. NORWAY;
6. SERHIY, YAVIR. UKRAINE;
7. YENERER, AHMET. TURKEY;
8. JANUSZ, BUKOWSKI. POLAND;
9. HAMMERSCHMIDT, DIRK. GERMANY;
10. SVENSVENON, ANDERS. SWEDEN;

 

 

MASTER MEN RIGHT 70 KG
1. VLADYSLAV, DZISIAK. UKRAINE;
2. NORSTROM, STEFAN. SWEDEN;
3. KOROSI, TIBOR. HUNGARY;
4. SERGIY, LIGUS. UKRAINE;
5. WEISS, UDO. GERMANY;
6. ERIKERIKSUNDE, JAN. NORWAY;
7. CEDER, RONNY. SWEDEN;
8. ARTUR, AGADZHANYAN. RUSSIA;
9. GARCIA, ANDREAS. GERMANY;
10. YLIKETELA, ANTTIJAAKKO. FINLAND;
11. ARTUR, AVERIN. RUSSIA;
12. BEYBEYBILAL, EMIN. TURKEY;

 

MASTER MEN RIGHT 80 KG
1. ONDER, DURSUN. TURKEY;
2. SMETANA, ALEXANDER. AUSTRIA;
3. KARLSSON, ANDERS. SWEDEN;
4. ALEXEY, OSTAPCHUK. RUSSIA;
5. KUNNARI, PASI. FINLAND;
6. JACUB, NAKIELSKI. SWITZERLAND;
7. KOGL, DRAZEN. CROATIA;
8. MARIAN, JANECZEK. POLAND;
9. LAUKO, RICHARD. HUNGARY;

 

MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. ANDREY, MOSOLOV. RUSSIA;
2. JERZY, KWIATKOWSKI. POLAND;
3. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
4. CIN, YAKUP. TURKEY;
5. HELLSTROM, GORAN. SWEDEN;
6. PATRASCU, DANIEL. ROMANIA;
7. VADYM, LARIN. UKRAINE;
8. WOJCIECH, WALESKO. POLAND;
9. FARID, FATTAKHOV. UKRAINE;
10. ROJKO, ZOLTAN. HUNGARY;
11. LEHTONEN, JUHA. SWEDEN;
12. BUEHLER, ULRICH. SWITZERLAND;

 



MASTER MEN RIGHT 100 KG
1. SERGEY, KADUSHKIN. RUSSIA;
2. EREKLE, GURCHIANI. GEORGIA;
3. DAMAR, ERKAN. TURKEY;
4. ABDURAZAK, NAZIRBEKOV. RUSSIA;
5. GENADII, DANIUK. UKRAINE;
6. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;

7. BACKLUND, JENS. SWEDEN;
8. KARLSSON, JORGEN. SWEDEN;
9. METKA, STEFAN. GERMANY;
10. SLADEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
11. JANUSZ, KOPEC. POLAND;
12. ARNEARNEBERG, OTTAR. NORWAY;
13. GENNADII, SHTANKEVYCH. UKRAINE;

 

MASTER MEN RIGHT +100 KG
1. YENERER, AHMET. TURKEY;
2. KRAUSE, UDO. GERMANY;
3. FRANZEN, JONNY. SWEDEN;
4. QVINTUS, ESA. FINLAND;
5. KVIKSTAD, KURT. NORWAY;
6. HAMMERSCHMIDT, DIRK. GERMANY;
7. SERHIY, YAVIR. UKRAINE;
8. IGOR, MAZURENKO. POLAND;
9. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
10. CSABAI, ATTILA. HUNGARY;
11. SVENSVENON, ANDERS. SWEDEN;
12. PIOTR, PALCZEWSKI. POLAND;
13. CAPPA, DAVIDE. ITALY;

 


GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG
1. BAUMANN, JUERGEN. GERMANY;
2. DAVIT, NERSISYAN. ARMENIA;
3. ARSLAN, SENER. TURKEY;
4. SODERHOLM, KIM. FINLAND;
5. ARIF, AGHABABAYEV. AZERBAIJAN;
6. FAGIL, GAYNUTDINOV. RUSSIA;

 




GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG
1. PANCEROVAS, ALEKSANDRAS. LITHUANIA;
2. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
3. ALEXANDR, POZDNYAKOV. RUSSIA;
4. VALERII, GONCHARENKO. UKRAINE;
5. OKTAY, MAMEDOV. RUSSIA;
6. MANZINI, RICCARDO. SWITZERLAND;
7. PAWEL, LASOTA. POLAND;
8. ANDRZEJ, HYMER. POLAND;




GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG
1. VLADIMIR, STEPANOV. RUSSIA;
2. JONSSON, JONNY. SWEDEN;
3. BERGLUND, HAKAN. SWEDEN;

4. OLEKSANDR, SIZONOV. UKRAINE;
5. JANUSZ, PIECHOWSKI. POLAND;

 



GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG
1. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
2. MYKOLA, KHITSENKO. UKRAINE;
3. MIKHAIL, SHESHIN. RUSSIA;
4. ANDRZEJ, GLABALA. POLAND;
5. STANISLAW, GRALAK. POLAND;
6. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA;

 


GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG
1. ARSLAN, SENER. TURKEY;
2. BAUMANN, JUERGEN. GERMANY;
3. WIESLAW, PODGORSKI. POLAND;
4. FAGIL, GAYNUTDINOV. RUSSIA;
5. ARIF, AGHABABAYEV. AZERBAIJAN;
6. DAVIT, NERSISYAN. ARMENIA;
7. SODERHOLM, KIM. FINLAND;
8. VICTOR, ZAYTSEV. RUSSIA;
9. MUSLUM, IBRAHIMOV. AZERBAIJAN;

 

GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. OKTAY, MAMEDOV. RUSSIA;
2. MANZINI, RICCARDO. SWITZERLAND;
3. THUEN, ARNE. NORWAY;
4. ALEXANDR, POZDNYAKOV. RUSSIA;
5. PANCEROVAS, ALEKSANDRAS. LITHUANIA;
6. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
7. VALERII, GONCHARENKO. UKRAINE;
8. PAWEL, LASOTA. POLAND;
9. ANDRZEJ, HYMER. POLAND;

 

GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG
1. VLADIMIR, STEPANOV. RUSSIA;
2. JONSSON, JONNY. SWEDEN;
3. PETR, PROKHOROV. RUSSIA;
4. BERGLUND, HAKAN. SWEDEN;
5. OLEKSANDR, SIZONOV. UKRAINE;
6. LEONID, IVANOV. UKRAINE;
7. SLADEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
8. JANUSZ, PIECHOWSKI. POLAND;


GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG
1. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
2. MYKOLA, KHITSENKO. UKRAINE;
3. ANDRZEJ, GLABALA. POLAND;
4. MIKHAIL, SHESHIN. RUSSIA;
5. KONSTANTY, KROLIK. POLAND;

 

SENIOR GRAND_MASTERS MEN LEFT 75 KG
1. VICTOR, ZAYTSEV. RUSSIA;
2. WIESLAW, PODGORSKI. POLAND;
3. MUSLUM, IBRAHIMOV. AZERBAIJAN;

 

SGRAND_MASTERS MEN LEFT 90 KG
1. JANUSZ, PIECHOWSKI. POLAND;
2. LEONID, LINKOV. RUSSIA;

 

SGRAND_MASTERS MEN LEFT 100 KG
1. PETR, PROKHOROV. RUSSIA;
2. JONSSON, JONNY. SWEDEN;
3. FILIKIDIS, PANTELIS. GREECE;

 

SGRAND_MASTERS MEN LEFT +100 KG
1. FANIS, NURETDINOV. RUSSIA;
2. KONSTANTY, KROLIK. POLAND;
3. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA;

 

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT 75 KG
1. WIESLAW, PODGORSKI. POLAND;
2. VICTOR, ZAYTSEV. RUSSIA;
3. MUSLUM, IBRAHIMOV. AZERBAIJAN;

 

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT 90 KG
1. JANUSZ, PIECHOWSKI. POLAND;
2. LEONID, LINKOV. RUSSIA;

 

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT 100 KG
1. FILIKIDIS, PANTELIS. GREECE;
2. JONSSON, JONNY. SWEDEN;
3. PETR, PROKHOROV. RUSSIA;

 

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT +100 KG
1. KONSTANTY, KROLIK. POLAND;
2. FANIS, NURETDINOV. RUSSIA;
3. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA;

JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG
1. KORKMAZ, GULISTAN. TURKEY;
2. ANASTASIIA, KOSTIUKEVICH. RUSSIA;
3. VIKTORIIA, PARAHINA. UKRAINE;
4. RADMILA, SHEVCHENKO. RUSSIA;
5. MIKSTAITE, VIKTORIJA. LITHUANIA;
6. DOROTA, ZYGARSKA. POLAND;
7. ANGELIKA, DAMASZK. POLAND;

 

JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. KESER, UMRAN. TURKEY;
2. ANASTASIIA, GONCHARENKO. UKRAINE;
3. MARYNA, SHULIKA. UKRAINE;
4. VICTORIIA, GARANINA. RUSSIA;
5. MILYAUSHA, GIMRANOVA. RUSSIA;
6. BAMYA, BEHIYE. TURKEY;

 

JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. OZGUNOZGUNDEPER, IPEK. TURKEY;
2. NATALIA, KWIATKOWSKA. POLAND;
3. ZALINA, MOURAOVA. RUSSIA;
4. IRINA, KUTUZOVA. RUSSIA;
5. OLESOVA, JUDITA. SLOVAKIA;
6. OZBEK, SULE. TURKEY;
7. CHARVATOVA, KRISTINA. SLOVAKIA;
8. LINDROTH, EMILIE. SWEDEN;
9. DIANA, BUGAY. UKRAINE;
10. ARLETA, IWANCIO. POLAND;


 

JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. EKATERINA, GRIDCHINA. RUSSIA;
2. SVETLANA, GORDEEVA. RUSSIA;
3. TUGCE NUR KURT, FEHIME. TURKEY;
4. VIKTORIA, KAVALEK. BELARUS;
5. ANDERANDERON, EMMA. SWEDEN;
6. GUNACTI, SEVIM. TURKEY;
7. NATALIA, STEFANIAK. POLAND;
8. IVBULE, ELINA. LATVIA;
9. KUSNIERIKOVA, ANDREA. SLOVAKIA;
10. PATRYCJA, ZIARKIEWICZ. POLAND;

 

JUNIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. BACKLUND, DENISE. SWEDEN;
2. ALEKSANDRA, AKAEVA. RUSSIA;
3. AKSOY, SEYMA. TURKEY;
4. ANDERANDERON, KAROLINA. SWEDEN;
5. GULGULDELIHACOGLU, TUGBA. TURKEY;
6. MARINA, IKAEVA. RUSSIA;
7. ANASTASIIA, ZAVOROTNIA. UKRAINE;

 

JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. MARTINKOVICOVA, REBEKA. SLOVAKIA;
2. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
3. DZERASSA, KARAEVA. RUSSIA;
4. LAIVYTE, INDRE. LITHUANIA;

5. SUDZIUTE, INGA. LITHUANIA;
6. KSENIIA, BEZUHLA. UKRAINE;
7. NURNURKABACAN, BUSRA. TURKEY;
8. NORELIUS, TOVE. SWEDEN;

 

JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG
1. IRINA, BURMISTROVA. RUSSIA;
2. KUBRAKUBRAYENILER, AYSE. TURKEY;
3. VIKTORIA, VORONINA. RUSSIA;
4. DAVIDDAVIDON, SOFIE. SWEDEN;
5. MELEKMELEKDAMAR, AYSU. TURKEY;
6. MAGDALENA, FIL. POLAND;
7. CSORI, BARBARA. HUNGARY;
8. LIVCHITZ, ELIN. SWEDEN;

 

JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG
1. KORKMAZ, GULISTAN. TURKEY;
2. ANASTASIIA, KOSTIUKEVICH. RUSSIA;
3. VIKTORIIA, PARAHINA. UKRAINE;
4. RADMILA, SHEVCHENKO. RUSSIA;
5. MIKSTAITE, VIKTORIJA. LITHUANIA;
6. DOROTA, ZYGARSKA. POLAND;

 


JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. ANASTASIIA, GONCHARENKO. UKRAINE;
2. VICTORIIA, GARANINA. RUSSIA;
3. MILYAUSHA, GIMRANOVA. RUSSIA;
4. MARYNA, SHULIKA. UKRAINE;
5. KESER, UMRAN. TURKEY;
6. BAMYA, BEHIYE. TURKEY;



JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. ZALINA, MOURAOVA. RUSSIA;
2. NATALIA, KWIATKOWSKA. POLAND;
3. AVCI, BEYZANUR. TURKEY;
4. IRINA, KUTUZOVA. RUSSIA;
5. OZBEK, SULE. TURKEY;
6. CHARVATOVA, KRISTINA. SLOVAKIA;
7. OLESOVA, JUDITA. SLOVAKIA;
8. LINDROTH, EMILIE. SWEDEN;
9. ARLETA, IWANCIO. POLAND;

 


JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. VICTORIA, NORENKO. RUSSIA;
2. ANDERANDERON, EMMA. SWEDEN;
3. TUGCE NUR KURT, FEHIME. TURKEY;
4. VIKTORIA, KAVALEK. BELARUS;
5. NATALIA, STEFANIAK. POLAND;
6. EKATERINA, GRIDCHINA. RUSSIA;
7. KUSNIERIKOVA, ANDREA. SLOVAKIA;
8. IVBULE, ELINA. LATVIA;
9. PATRYCJA, ZIARKIEWICZ. POLAND;
10. COSKUNER, ECE. TURKEY;

 

JUNIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. BACKLUND, DENISE. SWEDEN;
2. ANDERANDERON, KAROLINA. SWEDEN;
3. MARINA, IKAEVA. RUSSIA;
4. ALEKSANDRA, AKAEVA. RUSSIA;
5. AKSOY, SEYMA. TURKEY;
6. GULGULDELIHACOGLU, TUGBA. TURKEY;
7. ANASTASIIA, ZAVOROTNIA. UKRAINE;

 

JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. LAIVYTE, INDRE. LITHUANIA;
2. MARTINKOVICOVA, REBEKA. SLOVAKIA;
3. DZERASSA, KARAEVA. RUSSIA;
4. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
5. NORELIUS, TOVE. SWEDEN;

6. KSENIIA, BEZUHLA. UKRAINE;
7. SUDZIUTE, INGA. LITHUANIA;
8. NURNURKABACAN, BUSRA. TURKEY;

 

JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG
1. IRINA, BURMISTROVA. RUSSIA;
2. VIKTORIA, VORONINA. RUSSIA;
3. MELEKMELEKDAMAR, AYSU. TURKEY;
4. KUBRAKUBRAYENILER, AYSE. TURKEY;
5. MAGDALENA, FIL. POLAND;
6. CSORI, BARBARA. HUNGARY;
7. DAVIDDAVIDON, SOFIE. SWEDEN;
8. LIVCHITZ, ELIN. SWEDEN;

JUNIOR MEN LEFT 50 KG
1. VLADIMIR, ZAIKONNIKOV. RUSSIA;
2. HALILHALILOTURAKCI, IBRAHIM. TURKEY;
3. YURIY, YUNCHIK. UKRAINE;
4. SALIHSALIHOZLUK, MEHMET. TURKEY;
5. VLADISLAV, AVERIN. RUSSIA;
6. KACPER, HUSAK. POLAND;
7. WESTIN, VICTOR. SWEDEN;

 


JUNIOR MEN LEFT 55 KG
1. GISMAT, VAKILOV. AZERBAIJAN;
2. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;
3. DANACIOGLU, OGUZHAN. TURKEY;
4. MAKSIM, KUNGUROV. RUSSIA;
5. DMITRII, PERMINOV. RUSSIA;
6. ILLYA, BONHAR. UKRAINE;
7. YALCIN, BERKAY. TURKEY;
8. ERYK, GRZYWACZ. POLAND;
9. MATEUSZ, LUKIEWSKI. POLAND;

 

JUNIOR MEN LEFT 60 KG
1. FADIM, MINNIGULOV. RUSSIA;
2. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
3. KHANAFIY, KHASANOV. RUSSIA;
4. KIRILL, SHABALTAS. UKRAINE;
5. IBRAIM, IBRAGIMOV. UKRAINE;
6. AYDIN, FATIH. TURKEY;
7. IVICIC, TOMAS. CZECH REPUBLIC;

8. SEFASEFAMANDACI, AHMET. TURKEY;
9. LUBENOV, LUBOMIR. BULGARIA;
10. LUKASZ, WILCZYNSKI. POLAND;
11. JAKUB, KIZIK. POLAND;

 

JUNIOR MEN LEFT 65 KG
1. KHASAN, SLANOV. RUSSIA;
2. VLADISLAV, ZHEGUS. UKRAINE;
3. BENGTBENGTON, JENS. SWEDEN;
4. GEORGIEV, GEORGI. BULGARIA;
5. DMITRIY, DOLGIKH. RUSSIA;
6. MAKSYM, DYAKOV. UKRAINE;
7. KOTUL, FRANTISEK. SLOVAKIA;
8. ECEVIT, EMRE. TURKEY;
9. OZALKAN, BURAK. TURKEY;
10. GURAMI, ABULASHVILI. GEORGIA;
11. CYPRIAN, ZALOGA. POLAND;
12. LUCUTA, GHEORGHE. ROMANIA;

 

JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. DERENIK, STEPANYAN. ARMENIA;
2. PAVEL, RUDNIK. RUSSIA;
3. ALAN, DAUROV. RUSSIA;
4. VOLODYMYR, SHELEST. UKRAINE;
5. IVANOV, PETAR. BULGARIA;
6. SPERLINS, DAVIDS. LATVIA;
7. ERIK, GEVORGYAN. ARMENIA;
8. OKCU, EMRAH. TURKEY;
9. GIRASEK, MICHAL. SLOVAKIA;
10. MATEUSZ, POPIELARCZYK. POLAND;
11. KEWIN, JEDRZEJCZAK. POLAND;
12. TOMANEC, VIKTOR. CZECH REPUBLIC;
13. ARTSIOM, SMIRNOV. BELARUS;

 

JUNIOR MEN LEFT 80 KG
1. IHOR, PASYEKA. UKRAINE;
2. ALEKSANDR, ZINCHENKO. RUSSIA;
3. PAVEL, LUNEV. RUSSIA;
4. ARMAN, STEPANYAN. ARMENIA;
5. KRZYSZTOF, MOLICKI. POLAND;
6. KADLEC, MATUS. SLOVAKIA;
7. DAWID, IZBINSKI. POLAND;
8. VOLODYMYR, SOLDATOV. UKRAINE;
9. DUZEK, MAXIM. SLOVAKIA;
10. BALKAS, ALI. TURKEY;

11. PITICAR, CONSTANTIN. ROMANIA;
12. SARGUL, SITKI. TURKEY;
13. NAE, ALEXANDRU. ROMANIA;
14. KOGL, MARKO. CROATIA;

15. FENNE, STIAN. NORWAY;
16. STOYANOV, GANELIN. BULGARIA;

 

JUNIOR MEN LEFT +80 KG
1. DMITRII, SKVORTCOV. RUSSIA;
2. YEVHEN, TRETIAK. UKRAINE;
3. IVANOV, PLAMEN. BULGARIA;
4. SERGEY, SHIPANOV. RUSSIA;
5. SANDU, ALIN. ROMANIA;
6. MAKSIMOVS, MAKSIMS. LATVIA;
7. PAWEL, PACUT. POLAND;
8. DUMLU, BURHAN. TURKEY;
9. LUKASZ, GLOWACKI. POLAND;
10. SALTABAS, YALKIN. TURKEY;

 

JUNIOR MEN RIGHT 50 KG
1. VLADIMIR, ZAIKONNIKOV. RUSSIA;
2. VLADISLAV, AVERIN. RUSSIA;
3. SALIHSALIHOZLUK, MEHMET. TURKEY;
4. YURIY, YUNCHIK. UKRAINE;
5. HALILHALILOTURAKCI, IBRAHIM. TURKEY;
6. WESTIN, VICTOR. SWEDEN;
7. KACPER, HUSAK. POLAND;
8. ARTUR, POGHOSYAN. ARMENIA;

 

JUNIOR MEN RIGHT 55 KG
1. GISMAT, VAKILOV. AZERBAIJAN;
2. DANACIOGLU, OGUZHAN. TURKEY;
3. DMITRII, PERMINOV. RUSSIA;
4. ILLYA, BONHAR. UKRAINE;
5. AKSUNGUR, BUNYAMIN. TURKEY;
6. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;
7. MATEUSZ, LUKIEWSKI. POLAND;
8. MAKSIM, KUNGUROV. RUSSIA;

 

JUNIOR MEN RIGHT 60 KG
1. IBRAIM, IBRAGIMOV. UKRAINE;
2. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
3. ALEXANDER, ZIMIN. RUSSIA;
4. FADIM, MINNIGULOV. RUSSIA;
5. KIRILL, SHABALTAS. UKRAINE;
6. LUBENOV, LUBOMIR. BULGARIA;
7. SEFASEFAMANDACI, AHMET. TURKEY;

8. LUKASZ, WILCZYNSKI. POLAND;
9. JAKUB, KIZIK. POLAND;
10. AYDIN, FATIH. TURKEY;
11. IVICIC, TOMAS. CZECH REPUBLIC;

 


JUNIOR MEN RIGHT 65 KG
1. ANDRIY, DMYTRENKO. UKRAINE;
2. AKBAEV, AZERET. RUSSIA;
3. KHASAN, SLANOV. RUSSIA;
4. ECEVIT, EMRE. TURKEY;
5. CYPRIAN, ZALOGA. POLAND;
6. VLADISLAV, ZHEGUS. UKRAINE;
7. LUCUTA, GHEORGHE. ROMANIA;
8. OZALKAN, BURAK. TURKEY;
9. GEORGIEV, GEORGI. BULGARIA;
10. KOTUL, FRANTISEK. SLOVAKIA;
11. BENGTBENGTON, JENS. SWEDEN;

 


JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. DERENIK, STEPANYAN. ARMENIA;
2. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
3. ALAN, DAUROV. RUSSIA;
4. VOLODYMYR, SHELEST. UKRAINE;
5. GIRASEK, MICHAL. SLOVAKIA;
6. ARTSIOM, SMIRNOV. BELARUS;
7. IVANOV, PETAR. BULGARIA;
8. ERIK, GEVORGYAN. ARMENIA;
9. OKCU, EMRAH. TURKEY;
10. TOMANEC, VIKTOR. CZECH REPUBLIC;
11. SPERLINS, DAVIDS. LATVIA;

 



JUNIOR MEN RIGHT 80 KG
1. ALEKSANDR, ZINCHENKO. RUSSIA;
2. PAVEL, LUNEV. RUSSIA;
3. PITICAR, CONSTANTIN. ROMANIA;
4. VOLODYMYR, SOLDATOV. UKRAINE;
5. DAWID, IZBINSKI. POLAND;
6. KADLEC, MATUS. SLOVAKIA;
7. ARMAN, STEPANYAN. ARMENIA;
8. SARGUL, SITKI. TURKEY;
9. NAE, ALEXANDRU. ROMANIA;
10. DUZEK, MAXIM. SLOVAKIA;
11. DOMINIK, BADECKI. POLAND;
12. IHOR, PASYEKA. UKRAINE;

13. TOMBULOGLU, RAMAZAN. TURKEY;
14. KOGL, MARKO. CROATIA;
15. FENNE, STIAN. NORWAY;
16. STOYANOV, GANELIN. BULGARIA;

 

JUNIOR MEN RIGHT +80 KG
1. SERGEY, SHIPANOV. RUSSIA;
2. DMITRII, SKVORTCOV. RUSSIA;
3. YEVHEN, TRETIAK. UKRAINE;
4. PAWEL, PACUT. POLAND;
5. IVANOV, PLAMEN. BULGARIA;
6. DUMLU, BURHAN. TURKEY;
7. RUSLAN, KORAN. UKRAINE;
8. BAS, DEVRAN. TURKEY;
9. SANDU, ALIN. ROMANIA;
10. MAKSIMOVS, MAKSIMS. LATVIA;

SENIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. BABAYEVA, SNEZHANA. SLOVAKIA;
2. VERONIKA, AGADZHANYAN. RUSSIA;
3. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
4. ALINA, VOLKOVA. RUSSIA;
5. ANASTASIIA, GONCHARENKO. UKRAINE;
6. LARYSA, SHAPAVALAVA. BELARUS;
7. GAVELIN, MALIN. SWEDEN;
8. LARYSA, TYKHONOVYCH. UKRAINE;
9. RAEVA, MARIA. BULGARIA;
10. MEGERT, ALINE. SWITZERLAND;
11. NATALII, STARON. POLAND;
12. OSTERGREN, MARIELLE. SWEDEN;

 

 

SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. DIANA, ALBEGOVA. RUSSIA;
2. IRINA, MAZURENKO. RUSSIA;
3. PETTERPETTERON, CAROLINA. SWEDEN;
4. MOOK, KATRIN. GERMANY;
5. MARTA, OPALINSKA. POLAND;
6. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
7. YULIYA, KAZAK. BELARUS;
8. THYSELL, MARI. SWEDEN;

 


SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
2. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
3. MALGORZATA, OSTROWSKA. POLAND;
4. LUIZA, GABUEVA. RUSSIA;
5. TATIANA, NIKISHEVA. RUSSIA;
6. VOJTKOVA, LENKA. CZECH REPUBLIC;
7. CAJKOVA, DANIELA. SLOVAKIA;
8. BOHLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
9. VIKTORIA, KAVALEK. BELARUS;
10. OLGA, TERPELOVA. UKRAINE;
11. SKOGLUND, LISA. SWEDEN;
12. METIN, ISIL. TURKEY;

 


SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. REISEK, FIA. SWEDEN;
2. OLGA, GAVRILOVA. RUSSIA;
3. MARLENA, WAWRZYNIAK. POLAND;
4. OCIPOVA, VERONIKA. SLOVAKIA;
5. THOMMEN, CAROLINE. SWITZERLAND;
6. BACKLUND, DENISE. SWEDEN;
7. ELENA, KULTYAPKINA. RUSSIA;
8. BOLLOK, AGNES. HUNGARY;
9. SAYGAN, GULAY. TURKEY;

 


SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
2. KATERYNA, MOCHALOVA. UKRAINE;
3. SOFIA, AKHMETGAREEVA. RUSSIA;
4. ALEKSANDRA, LEWANDOWSKA. POLAND;
5. LILIYA, ZANKO. UKRAINE;
6. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;
7. ALEKSANDRA, OZEROVA. RUSSIA;
8. DONMEZ, ELVAN. TURKEY;
9. JESSESEN, NATHALIE. NORWAY;

 


SENIOR WOMEN LEFT 80 KG
1. IRINA, MAKEEVA. RUSSIA;
2. ANDERSSON, HEIDI. SWEDEN;
3. NATALIA, GURZIEVA. RUSSIA;
4. ALINA, GOLUBYEVA. UKRAINE;
5. BRANDING, LAURA. GERMANY;
6. MILENA, MORCZYNSKA. POLAND;
7. IRYNA, ROZHESHCHENKO. UKRAINE;
8. SVIATLANA, DARAFEI. BELARUS;
9. SIBELSIBELGUZEL, KUBRA. TURKEY;
10. WESTER, MARIA. SWEDEN;

 

SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. ALINA, VOLKOVA. RUSSIA;
2. BABAYEVA, SNEZHANA. SLOVAKIA;
3. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
4. LARYSA, TYKHONOVYCH. UKRAINE;
5. LARYSA, SHAPAVALAVA. BELARUS;
6. MEGERT, ALINE. SWITZERLAND;
7. VERONIKA, AGADZHANYAN. RUSSIA;
8. NATALII, STARON. POLAND;
9. RAEVA, MARIA. BULGARIA;
10. ANASTASIIA, GONCHARENKO. UKRAINE;
11. GAVELIN, MALIN. SWEDEN;
12. OSTERGREN, MARIELLE. SWEDEN;

 


SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. DIANA, ALBEGOVA. RUSSIA;
2. MOOK, KATRIN. GERMANY;
3. PETTERPETTERON, CAROLINA. SWEDEN;
4. IRINA, MAZURENKO. RUSSIA;
5. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
6. THYSELL, MARI. SWEDEN;
7. MARTA, OPALINSKA. POLAND;
8. YULIYA, KAZAK. BELARUS;

 


SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
2. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
3. JOHANJOHANON, ANN. SWEDEN;
4. JOANNA, DAMINSKA. POLAND;
5. TATIANA, NIKISHEVA. RUSSIA;
6. BOHLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
7. METIN, ISIL. TURKEY;
8. VOJTKOVA, LENKA. CZECH REPUBLIC;
9. LUIZA, GABUEVA. RUSSIA;
10. VIKTORIA, KAVALEK. BELARUS;
11. SVOBODOVA, ZUZANA. CZECH REPUBLIC;
12. CAJKOVA, DANIELA. SLOVAKIA;
13. OLGA, TERPELOVA. UKRAINE;
14. MALGORZATA, OSTROWSKA. POLAND;



SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. REISEK, FIA. SWEDEN;
2. OLGA, GAVRILOVA. RUSSIA;
3. MARLENA, WAWRZYNIAK. POLAND;
4. ELENA, KULTYAPKINA. RUSSIA;
5. OCIPOVA, VERONIKA. SLOVAKIA;
6. THOMMEN, CAROLINE. SWITZERLAND;
7. BOLLOK, AGNES. HUNGARY;
8. BACKLUND, DENISE. SWEDEN;
9. SAYGAN, GULAY. TURKEY;

 


SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
2. SOFIA, AKHMETGAREEVA. RUSSIA;
3. LILIYA, ZANKO. UKRAINE;
4. ALEKSANDRA, OZEROVA. RUSSIA;
5. JESSESEN, NATHALIE. NORWAY;
6. DONMEZ, ELVAN. TURKEY;
7. KATERYNA, MOCHALOVA. UKRAINE;
8. SYLWIA, KLAG. POLAND;
9. ALEKSANDRA, LEWANDOWSKA. POLAND;
10. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;

 

SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. IRINA, MAKEEVA. RUSSIA;
2. NATALIA, GURZIEVA. RUSSIA;
3. ANDERSSON, HEIDI. SWEDEN;
4. ALINA, GOLUBYEVA. UKRAINE;
5. MILENA, MORCZYNSKA. POLAND;
6. WESTER, MARIA. SWEDEN;
7. IRYNA, ROZHESHCHENKO. UKRAINE;
8. BRANDING, LAURA. GERMANY;
9. SIBELSIBELGUZEL, KUBRA. TURKEY;
10. SVIATLANA, DARAFEI. BELARUS;

 

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. ALINA, SAMOTOY. RUSSIA;
3. CINGULE, ZANNA. LATVIA;
4. ALBINA, GUSALOVA. RUSSIA;
5. TATSIANA, KALIUK. BELARUS;
6. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
7. BAYRAM, BELCIM. TURKEY;
8. BASARAN, SEVCAN. TURKEY;

 

SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. AZAMAT, AKHPOLOV. RUSSIA;
2. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
3. KZLAY, ISMAIL. TURKEY;
4. RADIK, KAMALOV. RUSSIA;
5. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
6. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;
7. AXELSSON, TOBIAS. SWEDEN;
8. ETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
9. DAMIAN, KUSNIERCZYK. POLAND;
10. PATRYK, WETERLE. POLAND;

 


SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GAYDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
2. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
3. OLEKSANDR, BALANDIN. UKRAINE;
4. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
5. ANTON, NAUMOV. RUSSIA;
6. TAEGER, JAN. GERMANY;
7. LASHA., KAKHELASHVILI. GEORGIA;
8. ROMAN, TSEREKAEV. RUSSIA;
9. TRKER, ISMAIL. TURKEY;
10. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
11. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;
12. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
13. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
14. FENYVESI, JOZSEF. HUNGARY;
15. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;
16. MACIEJ, GRALAK. POLAND;
17. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;



SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
2. KHAISER, IBRISHEV. UKRAINE;
3. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
4. VILENI, GABRAVA. GEORGIA;
5. BERBERICH, KEVIN. GERMANY;
6. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
7. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
8. GUNDUZ, ABDULKERIM. TURKEY;
9. RIM, KHAMIDULLIN. RUSSIA;
10. JAGARCEC, SANDRO. CROATIA;
11. MARKOV, SIMEON. BULGARIA;
12. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
13. DARIUSZ, WISNIEWSKI. POLAND;






SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. OLEG, ZHOKH. UKRAINE;
2. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
3. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
4. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
5. ROMAN, RIABTSEV. UKRAINE;
6. DOBRIN, VIOREL. ROMANIA;
7. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
8. OZYUREK, IMMANUEL. TURKEY;
9. DZMITRY, MIKHEI. BELARUS;
10. SERGEI, NIKITCHENKO. RUSSIA;
11. MATEUSZ, WYRWA. POLAND;
12. ALIALIUZUL, MEHMET. TURKEY;
13. BASKOV, ZINOVIJ. HOLLAND;
14. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
15. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
16. GETTLER, PAVOL. SLOVAKIA;
17. NORSTROM, STEFAN. SWEDEN;
18. SODERBERG, STEPHAN. SWEDEN;
19. MAERKI, MARTIN. SWITZERLAND;

 

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. CINGULE, ZANNA. LATVIA;
3. ALBINA, GUSALOVA. RUSSIA;
4. TATSIANA, KALIUK. BELARUS;
5. VIKTORIYA, VORONINA. RUSSIA;
6. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
7. BAYRAM, BELCIM. TURKEY;
8. BASARAN, SEVCAN. TURKEY;

 

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
2. RADIK, KAMALOV. RUSSIA;
3. ETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
4. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
5. OLEG, DUDKO. UKRAINE;
6. AXELSSON, TOBIAS. SWEDEN;
7. KZLAY, ISMAIL. TURKEY;
8. MAXIM, SVETLOLOBOV. RUSSIA;
9. PATRYK, WETERLE. POLAND;
10. DAMIAN, KUSNIERCZYK. POLAND;
11. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;

 

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. ROMAN, TSEREKAEV. RUSSIA;
2. GAYDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
3. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
4. IGOR, IVANYTSKYI. UKRAINE;
5. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
6. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
7. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;
8. ERCANERCANBAMYA, ISMAIL. TURKEY;
9. KRYSTIAN, KORBIEL. POLAND;
10. RIDIK, GAZIZOV. RUSSIA;
11. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
12. LASHA., KAKHELASHVILI. GEORGIA;
13. TAEGER, JAN. GERMANY;
14. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;
15. MACIEJ, GRALAK. POLAND;
16. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
17. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;

 

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
2. IGOR, AKHMEDSHIN. RUSSIA;
3. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
4. VILENI, GABRAVA. GEORGIA;
5. BERBERICH, KEVIN. GERMANY;
6. KHAISER, IBRISHEV. UKRAINE;
7. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
8. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
9. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
10. IRBEK, HUBAEV. RUSSIA;
11. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
12. VLADYSLAV, GIRCHENKO. UKRAINE;
13. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
14. JAGARCEC, SANDRO. CROATIA;
15. MARKOV, SIMEON. BULGARIA;
16. RENKOLA, JUHA. FINLAND;
17. DAMIAN, KOTLARZ. POLAND;


SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. GRIGORY, VALIEV. RUSSIA;
2. ROMAN, RIABTSEV. UKRAINE;
3. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
4. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
5. DOBRIN, VIOREL. ROMANIA;
6. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
7. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
8. LUKASZ, PIECHNA. POLAND;
9. SCHLITTE, MATTHIAS. GERMANY;
10. ALIALIUZUL, MEHMET. TURKEY;
11. VLADYSLAV, DZISIAK. UKRAINE;
12. DZMITRY, MIKHEI. BELARUS;
13. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
14. GETTLER, PAVOL. SLOVAKIA;
15. ALEKS, ABUTIDZE. GEORGIA;
16. SODERBERG, STEPHAN. SWEDEN;
17. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
18. MAERKI, MARTIN. SWITZERLAND;
19. BASKOV, ZINOVIJ. HOLLAND;
20. GORELASHVILI, YIGAL. IZRAEL;
21. CEDER, RONNY. SWEDEN;

 

SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
2. JABA, GETIASHVILI. GEORGIA;
3. RAFAL, WOZNY. POLAND;
4. TERZI, ENGIN. TURKEY;
5. ATSAMAZ, URTAEV. RUSSIA;
6. DZMITRY, KHMIALIOV. BELARUS;
7. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
8. ZAZA, TABAGARI. GEORGIA;
9. MEHMETMEHMETBOZ, FATIH. TURKEY;
10. SMOLARCZYK, JANUS. GERMANY;
11. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
12. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
13. RUSLAN, NABIEV. RUSSIA;
14. LEONID, TSYBA. UKRAINE;
15. ALIAKSANDR, SIAREDZICH. BELARUS;
16. HOEFFNER, ANDREAS. GERMANY;
17. RISSVEDS, MARTIN. SWEDEN;
18. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
19. ANDERSSON, TORBJORN. SWEDEN;
20. OLEKSANDR, TSVETKOV. UKRAINE;
21. MARTIN, KONTINEN. FINLAND;
22. VRTAL, ADAM. CZECH REPUBLIC;
23. ANGRE, JOHNNY. NORWAY;
24. ARTIS, LINNA. LATVIA;
25. MICHAEL, SCHERRER. SWITZERLAND;
26. KOGL, DRAZEN. CROATIA;

 

SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. VEIMVEIMHAUGLAND, FRODE. NORWAY;
4. ROMAN, RUDNYTSKYY. UKRAINE;
5. GEORGE, ALBUTASHVILI. GEORGIA;
6. RADOSLAW, STARON. POLAND;
7. PAVEL, SUMAK. BELARUS;
8. KUTAYKUTAYKALAY, ALI. TURKEY;
9. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
10. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
11. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
12. LUKASZ, BOGUSZ. POLAND;
13. ONDER, DURSUN. TURKEY;
14. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
15. ARMAN, PEPANYAN. ARMENIA;
16. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
17. JACUB, NAKIELSKI. SWITZERLAND;
18. BENGTSSON, GLENN. SWEDEN;
19. WIKLUND, KRISTIAN. SWEDEN;
20. RISOEN, RONNY. NORWAY;
21. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
22. ALEH, MATSKEVICH. BELARUS;

 

 

SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. ALEKSANDR, VORONETCKII. RUSSIA;
4. NANNESTAD, NICKLAS. SWEDEN;
5. WIESLAW, RZANNY. POLAND;
6. HERVAY, LADISLAV. SLOVAKIA;
7. ALIAKSANDR, KHAVASHCEUSKI. BELARUS;
8. NATAN, KAJDAS. POLAND;
9. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
10. SALOMON, LUKAS. GERMANY;
11. PAULICK, SEBASTIAN. SWITZERLAND;
12. YUSUF, BAYRAMUKOV. RUSSIA;
13. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
14. DEMIR, YUNUS. TURKEY;
15. TACHE, LUCIAN. ROMANIA;
16. ORXAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
17. MATRE, TORE. NORWAY;
18. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;



SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
2. RUSLAN, BABAYEV. UKRAINE;
3. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
4. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
5. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
6. ROMAN, FILLIPOV. RUSSIA;
7. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
8. LENCE, DEAN. CROATIA;
9. TURKER, UNAL. TURKEY;
10. STRNEN, ARE. NORWAY;
11. USTAOMER, OMER. TURKEY;
12. RACEK, PETER. SLOVAKIA;
13. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
14. MICHAL, WEGLICKI. POLAND;

 

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. OLEKSANDR, TSVETKOV. UKRAINE;
2. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
3. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
4. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
5. ZAZA, TABAGARI. GEORGIA;
6. GIORGI, UBILAVA. GEORGIA;
7. ANDERSSON, TORBJORN. SWEDEN;
8. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
9. GASHEVSKI, CVETAN. BULGARIA;
10. TERZI, ENGIN. TURKEY;
11. MEHMETMEHMETBOZ, FATIH. TURKEY;
12. DZMITRY, KHMIALIOV. BELARUS;
13. RAFAL, WOZNY. POLAND;
14. ANGRE, JOHNNY. NORWAY;
15. HOEFFNER, ANDREAS. GERMANY;
16. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
17. RISSVEDS, MARTIN. SWEDEN;
18. SMOLARCZYK, JANUS. GERMANY;
19. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
20. LEONID, TSYBA. UKRAINE;
21. ARTIS, LINNA. LATVIA;
22. MARTIN, KONTINEN. FINLAND;
23. RUSLAN, NABIEV. RUSSIA;
24. MICHAEL, SCHERRER. SWITZERLAND;
25. VRTAL, ADAM. CZECH REPUBLIC;
26. KOGL, DRAZEN. CROATIA;

 

SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
4. PIOTR, BARTOSIEWICZ. POLAND;
5. HAYK, AGHAMALYAN. ARMENIA;
6. VEIMVEIMHAUGLAND, FRODE. NORWAY;
7. ROMAN, RUDNYTSKYY. UKRAINE;
8. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
9. DAHLSTROM, ANDREAS. SWEDEN;
10. PAVEL, SUMAK. BELARUS;
11. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
12. GIORGI, TVALIASHVILI. GEORGIA;
13. KRZYSZTOF, KRAJCZYNSKI. POLAND;
14. WIKLUND, KRISTIAN. SWEDEN;
15. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
16. GEORGE, ALBUTASHVILI. GEORGIA;
17. IDIGUK, CAGLAR. TURKEY;
18. ARMAN, PEPANYAN. ARMENIA;
19. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
20. RISOEN, RONNY. NORWAY;
21. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
22. ONDER, DURSUN. TURKEY;

 

 

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. ALEKSANDR, VORONETCKII. RUSSIA;
4. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
5. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
6. NATAN, KAJDAS. POLAND;
7. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
8. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
9. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;
10. PAVEL, LUNEV. RUSSIA;
11. MATRE, TORE. NORWAY;
12. EMIL, WOJTYRA. POLAND;
13. BAYTAZ, MUSTAFA. TURKEY;
14. HERVAY, LADISLAV. SLOVAKIA;
15. MUJIC, AZADINO. CROATIA;
16. TACHE, LUCIAN. ROMANIA;
17. ORXAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
18. PAULICK, SEBASTIAN. SWITZERLAND;
19. SALOMON, LUKAS. GERMANY;


SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
2. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
3. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
4. RUSLAN, BABAYEV. UKRAINE;
5. ALEXEY, RUMYANTSEV. RUSSIA;
6. KOVACS, PETER. HUNGARY;
7. PIOTR, SZCZERBA. POLAND;
8. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
9. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
10. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
11. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
12. LENCE, DEAN. CROATIA;
13. PETRE, TSIKARIDZE. GEORGIA;
14. TURKER, UNAL. TURKEY;
15. ARTUR, OLBRYS. POLAND;
16. STRNEN, ARE. NORWAY;
17. RACEK, PETER. SLOVAKIA;
18. USTAOMER, OMER. TURKEY;

 

SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
2. EVGENIY, KRIULIN. RUSSIA;
3. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS;
4. CAGLAR, SAHIP. TURKEY;
5. SERGII, CHYNDIASOV. UKRAINE;
6. VASILIVASILI., DAUTASHVILI. GEORGIA;
7. MAKSYM, TERESHCHUK. UKRAINE;
8. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
9. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
10. MARIUSZ, GROCHOWSKI. POLAND;
11. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
12. SLAVIK, KACHMAZOV. RUSSIA;
13. HELLSTROM, JONAS. SWEDEN;
14. ORMANJI, LEONID. MOLDOVA;
15. EDUARD, SAHAKYAN. ARMENIA;
16. GURAM, PASHURISHVILI. GEORGIA;
17. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
18. WWKVAMSDAL, ASLE. NORWAY;
19. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
20. BREZOI, MIHAI. ROMANIA;
21. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;
22. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA;
23. RAFAL, PADLO. POLAND;

 

 

SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. GENADI., KVIKVINIA. GEORGIA;
2. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
3. OSMANLI, FERIT. TURKEY;
4. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
5. ALEXANDER, DRUSHIZ. RUSSIA;
6. YEVHEN, LITOVTSEV. UKRAINE;
7. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
8. MIRTALEH, ASLANOV. AZERBAIJAN;
9. ARTSEM, TATARENKA. BELARUS;
10. MAIER, SERGEJ. GERMANY;
11. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
12. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
13. ANDREY, KOROLEV. RUSSIA;
14. BACKLUND, KARL. SWEDEN;
15. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
16. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA;
17. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
18. CAPPA, DAVIDE. ITALY;

 


SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. GELA, KHUBIASHVILI. UKRAINE;
3. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
4. JAN, ZOLCINSKI. POLAND;
5. VIACHESLAV, KARPOV. RUSSIA;
6. ARTEM, GUSEV. RUSSIA;
7. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
8. DZMITRY, KIRILENKA. BELARUS;
9. VERVEJN, ALEKSANDR. GERMANY;
10. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
11. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
12. TIGRAN, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
13. KUEHN, OLIVER. GERMANY;
14. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;

 

SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. ZURAB, BAKHTIYAROV. AZERBAIJAN;
3. SERGII, CHYNDIASOV. UKRAINE;
4. MARCIN, LACHOWICZ. POLAND;
5. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
6. MAKSYM, TERESHCHUK. UKRAINE;
7. EVGENIY, KRIULIN. RUSSIA;
8. BREZOI, MIHAI. ROMANIA;
9. ORMANJI, LEONID. MOLDOVA;
10. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
11. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
12. VASILIVASILI., DAUTASHVILI. GEORGIA;
13. AYDOGAN, ADEM. TURKEY;
14. ALEKSANDR, PUZAKOV. RUSSIA;
15. WWKVAMSDAL, ASLE. NORWAY;
16. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA;
17. HELLSTROM, JONAS. SWEDEN;
18. MARIUSZ, GROCHOWSKI. POLAND;
19. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
20. EDUARD, SAHAKYAN. ARMENIA;
21. GURAM, PASHURISHVILI. GEORGIA;
22. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS;
23. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
24. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;

 


SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. GENADI., KVIKVINIA. GEORGIA;
2. OSMANLI, FERIT. TURKEY;
3. ARTEM, GRISHIN. RUSSIA;
4. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
5. MIRTALEH, ASLANOV. AZERBAIJAN;
6. MICHAL, WEGLICKI. POLAND;
7. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
8. YEVHEN, LITOVTSEV. UKRAINE;
9. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
10. ANDREY, KOROLEV. RUSSIA;
11. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA;
12. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
13. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
14. ARTSEM, TATARENKA. BELARUS;
15. YENERER, AHMET. TURKEY;
16. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
17. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
18. MAIER, SERGEJ. GERMANY;
19. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;

 

SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
3. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
4. ARTEM, GUSEV. RUSSIA;
5. MAREK, MAJAK. POLAND;
6. VIACHESLAV, KARPOV. RUSSIA;
7. JAN, ZOLCINSKI. POLAND;
8. SERGII, KESAREV. UKRAINE;
9. SHNEIDER, FEDOR. GERMANY;
10. TIGRAN, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
11. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
12. KUEHN, OLIVER. GERMANY;
13. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
14. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;

 

 

Tiffany studio
WMD
Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

06/07/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017 - službeni rezultati

2.7.2017. Hotel Westin, Zagreb, Hrvatska 199 natjecatelja, 18 država Službeni…
Svjetski kup ZG STRONG 2017

19/06/2017. - Svjetski kup ZG STRONG 2017

Svjetski kup ZG STRONG 2017 održat će se na 17.…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke