Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

Europsko prvenstvo 2010. - Rusija

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

HSOR službene web stranice    Natjecanja u obaranju ruke    Europsko prvenstvo 2010. - Rusija

Dodaj Obaranje ruke u favorite
Obaranje ruke - Početna

Europsko prvenstvo 2010. - Rusija

Europsko prvenstvo 2010. - Rusija

XX European Armwrestling Championship

Moscow region, Mytischi, Russia

May 31 to June 6, 2010

Službeni rezultati XX europskog prvenstva

 

JUNIOR MEN LEFT 50 KG;
1. POLJANSKIY, STEPAN. RUSSIA;
2. AGHAYEV, ROMAN. UKRAINE;
3. TROFIMCHUK, VLADISLAV. RUSSIA;
4. POROZHNIAK, DENIS. UKRAINE;

JUNIOR MEN LEFT 55 KG;
1. ABAJHANOV, IBRAGIM. RUSSIA;
2. MASTANOV, RAMIK. RUSSIA;
3. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
4. BURYA, OLEXANDR. UKRAINE;
5. ADAMYAN, ASHOT. ARMENIA;
6. SYZONETS, ANDRIY. UKRAINE;

JUNIOR MEN LEFT 60 KG;
1. SPASJUK, SVJATOSLAV. RUSSIA;
2. DORONIN, SERGEY. RUSSIA;
3. ZHOKH, OLEH. UKRAINE;
4. VYDRENKOV, VLADYSLAV. UKRAINE;
5. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;
6. SELMAN FIRINCI, MUHARREM. TURKEY;
7. SAROYAN, RAZMIK. ARMENIA;
8. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;

JUNIOR MEN LEFT 65 KG;
1. AKHPOLOV, SOSLAN. RUSSIA;
2. DZITIEV, HETAG. RUSSIA;
3. LAPSHYN, OLEH. UKRAINE;
4. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
5. NESTERENKO, DZMITRY. BELARUS;
6. AZIZBEYLI, NADIR. AZERBAIJAN;
7. PETRAUKSAS, TADAS. LITHUANIA;
8. MUSIAL, DAMIAN. POLAND;

JUNIOR MEN LEFT 70 KG;
1. ABDULLAEV, ZALIMHAN. RUSSIA;
2. BJAZROV, VALERY. RUSSIA;
3. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
4. MYKYTYSHYN, VASYLIY. UKRAINE;
5. KASHENIA, DZMITRY. BELARUS;
6. TURKOLMEZ, UGUR. TURKEY;
7. TAVARTKILADZE, OTAR. GEORGIA;
8. KLAPEC, DENIS. POLAND;

JUNIOR MEN LEFT 80 KG;
1. HASANOV, MAGOMET. RUSSIA;
2. BERIDZE, VAKHTANG. GEORGIA;
3. DEMCHENKO, OLEKSANDR. UKRAINE;
4. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
5. AGNAEV, ANZOR. RUSSIA;
6. CHORNOMAZ, VOLODYMYR. UKRAINE;
7. KAKABADZE, MERAB. GEORGIA;
8. DREISKA, ANSIS. LATVIA;
9. CARLSSON, JOHAN. SWEDEN;
10. CAGLAR IDIGUK, SABAN. TURKEY;

JUNIOR MEN LEFT +80 KG;
1. GURBANOV, RUSTAM. AZERBAIJAN;
2. SOLYANYK, SERHIY. UKRAINE;
3. MYRONOVYCH, OLEG. UKRAINE;
4. SHEVCHENKO, ALEXANDER. RUSSIA;
5. ERTEM, ARIF. TURKEY;
6. KALOYAN, TYMBEV. BULGARIA;
7. KULOV, GEORGI. RUSSIA;
8. SUTKAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;

SENIOR MEN LEFT 55 KG;
1. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
2. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;
3. KOMALOV, RADIK. RUSSIA;
4. PETROSYAN, MEKHAK. ARMENIA;
5. SYZONETS, ANDRIY. UKRAINE;
6. CETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
7. IVAN, DANIEL. ROMANIA;
8. BARBELIAN, PAUL. ROMANIA;

SENIOR MEN LEFT 60 KG;
1. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
2. AHPOLOV, AZAMAT. RUSSIA;
3. CHAGAROV, KAZBEK. RUSSIA;
4. PIROYAN, ARMAN. ARMENIA;
5. BABAKHANOV, SARKHAN. AZERBAIJAN;
6. GRALAK, MACIEJ. POLAND;
7. ZHOKH, OLEH. UKRAINE;
8. STEREV, DIMITAR. BULGARIA;
9. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
10. AFANASIK, IVAN. BELARUS;

SENIOR MEN LEFT 65 KG;
1. KOVALCHUK, ALEXANDER. RUSSIA;
2. SERHAT ARSLAN, EVREN. TURKEY;
3. IBRISHEV, KHAISER. UKRAINE;
4. AKBAROV, VADIM. AZERBAIJAN;
5. GAYDARDJIEV, GEORGY. BULGARIA;
6. TYCHINH, DZMITRY. BELARUS;
7. BOBROVICH, VALEANTIN. BELARUS;
8. SVOBODA, PETR. CZECH REPUBLIC;
9. HARUTYUNYAN, HAYK. ARMENIA;
10. KHAMIDULLIN, RIM. RUSSIA;
11. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
12. MELNIK, SERGIY. UKRAINE;
13. MUSIAL, DAMIAN. POLAND;
14. PETRAKUKSAS, TADAS; LITHUANIA;

SENIOR MEN LEFT 70 KG;
1. MNATSAKANYAN, VLADIMIR. ARMENIA;
2. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
3. VALIEV, RAMAZ. RUSSIA;
4. OZYUREK, IMMANUEL. TURKEY;
5. BEDNARSKI, BARTLOMIEJ. POLAND;
6. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
7. ABUTIDZE, ALEKS. GEORGIA;
8. BORLAKOV, MURAT. RUSSIA;
9. ABRAMCHUK, ANATOLY. BELARUS;
10. PODGORSKI, MARIUSZ. POLAND;
11. CHERNYAVSKY, OLEG. UKRAINE;
12. MOVSISYAN, LEVON. ARMENIA;
13. TRYGUB, BORYS. UKRAINE;
14. RUSAKOV, ALIAKSNDR. BELARUS;

SENIOR MEN LEFT 75 KG;
1. FILIPPOV, MAXIM. RUSSIA;
2. MEHMET BOZ, FATIH. TURKEY;
3. SEREDICH, ALIAKSNDR. BELARUS;
4. TOGOEV, IGOR. RUSSIA;
5. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
6. TVALIASHVILI, GIORGI. GEORGIA;
7. TERZI, ENGIN. TURKEY;
8. GROCH, DARIUSZ. POLAND;
9. ZHYGYLII, VIACHESLAV. UKRAINE;
10. CHAYKA, VALERIY. UKRAINE;
11. KHAMIANOV [X], DZMITRY. BELARUS;
12. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
13. VANESYAN, SAMVEL. ARMENIA;
14. SANDERS, CRAIG; UNITED KINGDOM;

SENIOR MEN LEFT 80 KG;
1. MAMEDOV, TIMUR. RUSSIA;
2. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
3. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
4. ISMAYILOV, SHARIF. AZERBAIJAN;
5. ASMONAS, MANTAS. LITHUANIA;
6. DZHIBILOV, RUSLAN. RUSSIA;
7. MATSKEVICH, ALEH. BELARUS;
8. KASAN, PETER. SLOVAKIA;
9. SAVENIA, DZEANIS. BELARUS;
10. RUDNYTSKYY, ROMAN. UKRAINE;
11. VAZEHI, SHAKHIN. AZERBAIJAN;
12. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;
13. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
14. VOTH, ALEX. GERMANY;

SENIOR MEN LEFT 85 KG;
1. ANFILOFIEV, ALEXANDER. RUSSIA;
2. PRUDNYK, IEVGENII. UKRAINE;
3. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
4. KOLESNICHENKO, NIKOLAY. RUSSIA;
5. MALEK, RADISLAV. SLOVAKIA;
6. BABENOK, ARTSEM. BELARUS;
7. GAMTENADZE, IRAKLI. GEORGIA;
8. OLEKSANDR, TSVYETKOV. UKRAINE;
9. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
10. MEYES, TONI. SWITZERLAND;
11. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
12. PORTIANKO, IVAN. BELARUS;
13. KARLSON, JOHAN. SWEDEN;

SENIOR MEN LEFT 90 KG;
1. BABYEV, RUSLAN. UKRAINE;
2. KARYAEV, MURAT. RUSSIA;
3. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
4. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
5. HARCARIK, GABRIEL. SLOVAKIA;
6. OZKILIC, UGUR. TURKEY;
7. SEKINAEV, BORIS. RUSSIA;
8. KHUBIASHVILI, GELA. UKRAINE;
9. SALMINEN, JUHA. FINLAND;
10. MAHARRAMOV, AZAR. AZERBAIJAN;
11. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;

SENIOR MEN LEFT 100 KG;
1. KRIULIN, EVGENIY. RUSSIA;
2. SHMYKO, DZMITRY. BELARUS;
3. TERESHCHUK, MAKSYM. UKRAINE;
4. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
5. KACHMAZOV, SLAVIK. RUSSIA;
6. RABTSAV, DZMITRY. BELARUS;
7. DAUTASHVILI, VASILI. GEORGIA;
8. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
9. DYEVGUT, ANDRIY. UKRAINE;
10. JYRANEN, JUKKA. FINLAND;
11. BUEHLER, URLICH. SWITZERLAND;
12. SAHAKYAN, EDUARD. ARMENIA;

SENIOR MEN LEFT 110 KG;
1. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
2. NOWAK, GRZEGORZ. POLAND;
3. TOMSONS, NORMUNDS. LATVIA;
4. OSMANLI, FERID. TURKEY;
5. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
6. BAYCHOROV, RASUL. RUSSIA;
7. IMANOV, JOSHGUN. AZERBAIJAN;
8. TANSKI, TOMASZ. POLAND;
9. TATARENKO, ARTSEM. BELARUS;
10. LITOVCEV, YEVHEN. UKRAINE;
11. MINDAUGAS, SUSKAITIS. LITHUANIA;
[DNF] ZANKARHANOV, ZELIMHAN. RUSSIA;

SENIOR MEN LEFT +110 KG;
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. KODZASOV, SERGEY. RUSSIA;
3. KHALIKOV, NASIR. RUSSIA;
4. KISOV, PLAMEN. BULGARIA;
5. KIRILENKO, DZMITRY. BELARUS;
6. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
7. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
8. SKALSKI, MARCIN. POLAND;
9. MNATSAKANYAN, TIGRAN. ARMENIA;
10. TESARIK, DUSAN. CZECH REPUBLIC;
11. GLOWACKI, SLAWOMIR. POLAND;

MASTER MEN LEFT 70 KG;
1. AVERIN, ARTHUR. RUSSIA;
2. MEDVEDEV, OLEXANDR. UKRAINE;
3. CEDER, RONNY. SWEDEN;
4. BOLOTIN, GENADY. UKRAINE;
5. GALIULLIN, RAVIL. RUSSIA;

MASTER MEN LEFT 80 KG;
1. FILIPPOV, ANDRIY. UKRAINE;
2. SIMONENKO, MICHAIL. RUSSIA;
3. POCHEPETSKY, OLEG. RUSSIA;
4. DZISIAK, VLADYSLAV. UKRAINE;
5. MIRZAKULIYEV, JAVID. AZERBAIJAN;
6. NERSISYAN, DAVIT. ARMENIA;

MASTER MEN LEFT 90 KG;
1. MOSOLOV, ANDREY. RUSSIA;
2. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
3. STEPANENKO, SERGEY. RUSSIA;
4. PALISKIS, ROMUTIS. LITHUANIA;
5. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
6. WALESKO, WOJCIECH. POLAND;
7. DANYUK, GENADIY. UKRAINE;
8. VORONETSKYY, IHOR. UKRAINE;
9. SYMEON, EFSTATHIOS. GREECE;

MASTER MEN LEFT 100 KG;
1. GURCHIANI, EREKLE. GEORGIA;
2. KOCAK, ATILE. TURKEY;
3. ZOLOEV, MAIRBEK. RUSSIA;
4. BUEHLER, URLICH. SWITZERLAND;
5. NIKULIN, ANDREY. RUSSIA;
6. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA;
7. KUZMIN, SERGIY. UKRAINE;

MASTER MEN LEFT +100 KG;
1. SUHOMLINOV, VYACHESLAV. RUSSIA;
2. CHERNUSHENKO, VITALIY. UKRAINE;
3. YAVIR, SERHIY. UKRAINE;
4. MISHOV, ANDREY. RUSSIA;
5. MAZURENKO, IGOR. POLAND;

GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG;
1. ZAYTSEV, VICTOR. RUSSIA;
2. STRELNIKOV, NIKOLAY. RUSSIA;
3. IBRAHIMOV, MUSLUM. AZERBAIJAN;
4. PODGORSKI, WIESLAW. POLAND;
5. IERMOLENKO, VALENTYN. UKRAINE;

GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG;
1. MAMEDOV, OKTAJ. RUSSIA;
2. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
3. POZDNYAKOV, ALEXANDER. RUSSIA;

GRANDMASTER MEN LEFT +90 KG;
1. GURBANOV, MINABADIN. AZERBAIJAN;
2. GOLOVCHENKO, VALERIY. UKRAINE;
3. STEPANOV, VLADIMIR. RUSSIA;
4. PROKHOROV, PETR. RUSSIA;
5. GRALAK, STANISLAW. POLAND;
6. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;

DISABLED MEN LEFT 60 KG;
1. VYATKIN, SERGEY. RUSSIA;
2. MAGAMEDOV, TAGIR. RUSSIA;
3. YILDIZ, EMRE. TURKEY;
4. KAYA, MEHMET. TURKEY;
5. GRALAK, MACIEJ. POLAND;
6. STEREV, DIMITAR. BULGARIA;

DISABLED MEN LEFT 75 KG;
1. BRATCHENIA, VIKTOR. BELARUS;
2. NURUDINOV, OMAR. RUSSIA;
3. ALESHKIN, VADIM. RUSSIA;
4. KUROPATA, SERGIY. UKRAINE;
5. LAPTSEU, ALIAKSE. BELARUS;
6. SEVEN, GOKHAN. TURKEY;
7. SALPAKOSKI, OLLI. FINLAND;
8. PEYCHEV, MARIN. BULGARIA;

DISABLED MEN LEFT 90 KG;
1. KRUGLIKOV, ROMAN. RUSSIA;
2. MAMEDOV, RUSLAN. RUSSIA;
3. URHUN, YASIN. TURKEY;
4. POROSHYN, OLEKSANDR. UKRAINE;
5. PYSMAK, ARTEM. UKRAINE;
6. YADIN, OMER. TURKEY;

DISABLED MEN LEFT +90 KG;
1. JUSUPALIEV, JUSUP. RUSSIA;
2. MYLENKYY, OLEKSANDER. UKRAINE;
3. KRAVCHUN, OLEKSANDR. UKRAINE;
4. SHESHIN, ALEXANDER. RUSSIA;
5. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;
6. AYCE, SUREYYA. TURKEY;

JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG;
1. HARIPONCHUK, SVITLANA. UKRAINE;
2. PAKSHINTSEVA, ELENA. RUSSIA;
3. BUGAI, DIANA. UKRAINE;
4. LJAPKINA, EKATERINA. RUSSIA;
5. SLIWINSKA, KAROLINA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG;
1. DZHIKAEVA, CHRISTINA. RUSSIA;
2. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
3. FOMINA, CHRISTINA. RUSSIA;
4. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
5. LASTOVENKO, KRYSTYNA. UKRAINE;
6. SZUSTER, JOLANTA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG;
1. BETROZOVA, DZERASSA. RUSSIA;
2. TSAGOLOVA, KARINA. RUSSIA;
3. KWIATKOWSKA, NATALIA. POLAND;
4. LESKIVICIUTE, RASA. LITHUANIA;
5. BRYKAILO, TETIANA. UKRAINE;
6. BULASH, NADZEGDA. BELARUS;
7. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;

JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG;
1. KULTJAPKINA, ELENA. RUSSIA;
2. LAGKUEVA, DIANA. RUSSIA;
3. BOLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
4. GUNACTI, SEVIM. TURKEY;
5. TERPELOVA, OLGA. UKRAINE;
6. KOVALEK, VIKTORIA. BELARUS;
7. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG;
1. MIROMANOVA, ALENA. RUSSIA;
2. KABISOVA, DIANA. RUSSIA;
3. JONKUTE, JULITA. LITHUANIA;
4. AKSOY, SEYMA. TURKEY;

JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG;
1. FEDOSEYEVA, VALENTINE. RUSSIA;
2. CHERNOVA, NATALIA. RUSSIA;
3. CEBECI, ZEYNEP. TURKEY;

SENIOR WOMEN LEFT 50 KG;
1. AGADZHANJAN, VERONICA. RUSSIA;
2. URAZGILDEEVA, VENERA. RUSSIA;
3. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
4. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
5. COSKUN, DENIZ. TURKEY;
6. SHAPAVALAVA, LARISA. BELARUS;
7. ABROMOVICH, NATALIA. BELARUS;
8. MIELCZAREK, MALGORZATA. POLAND;

SENIOR WOMEN LEFT 55 KG;
1. ILYUSYNA, VIKTORIA. UKRAINE;
2. ALBEGOVA, DIANA. RUSSIA;
3. NYBERG, SARAH. SWEDEN;
4. ISTOMINA, TATYANA. RUSSIA;
5. TYKHONOVYCH, LARYSA. UKRAINE;
6. MAROZ, VOLHA. BELARUS;
7. KAZAK, YLIA. BELARUS;
8. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG;
1. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
2. LARINA, EKATERINA. RUSSIA;
3. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
4. GABUEVA, LUISA. RUSSIA;
5. REISEK, FIA. SWEDEN;
6. TERPELOVA, OLGA. UKRAINE;
7. ZVYUGINCEVA, IRYNA. UKRAINE;
8. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND;
9. BOLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
10. VOJTKOVA, LENKA. CZECH REPUBLIC;
11. KARPENKO, ALIAKSANDRA. BELARUS;
12. SHIBUN, MARINA. BELARUS;

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG;
1. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
2. GLADKAJA, IRINA. RUSSIA;
3. ANDERSSON, HEIDI. SWEDEN;
4. SHITINA, ALINA. RUSSIA;
5. DONMEZ, ELVAN. TURKEY;
6. MASALSKAY, ALESIA. BELARUS;
7. ANDREUCHUK, ALIAKSANDRA. BELARUS;

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG;
1. MAKEEVA, IRINA. RUSSIA;
2. GAGIEVA, MADINA. RUSSIA;
3. GOLUBEVA, ALINA. UKRAINE;
4. MOCHALOVA, KATERYNA. UKRAINE;
5. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;

SENIOR WOMEN LEFT 80 KG;
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. GABAKOVA, VICKA. RUSSIA;
3. LVOVA, ANASTASIYA. RUSSIA;
4. OGREN, MADELEN. SWEDEN;
5. BATMAZ, AYSE. TURKEY;

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG;
1. GONUL, NURCIHAN. TURKEY;
2. KHAMIDULLINA, LILIYA. RUSSIA;
3. CINGULE, ZANNA. LATVIA;
4. BULATOVA, MARINA. RUSSIA;

MASTER WOMEN LEFT 60 KG;
1. JOHANSSON, ANN. SWEDEN;
2. OREHOVA, OLGA. RUSSIA;
3. TSVETKOVA, TATYANA. RUSSIA;

MASTER WOMEN LEFT 70 KG;
1. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;
2. ODINTSEVA, LIDIYA. UKRAINE;
3. ONANOVA, TATYANA. RUSSIA;

MASTER WOMEN LEFT 80 KG;
1. CHASHKINA, LYUDMILA. RUSSIA;
2. BOROVINSKAJA, LARISA. RUSSIA;

MASTER WOMEN LEFT +80 KG;
1. BOLDYREVA, RIMMA. RUSSIA;

DISABLED WOMEN LEFT 60 KG;
1. JANUTO, NATALIA. RUSSIA;
2. UZULMEZ, MACIDE. TURKEY;
3. GAYNULLINA, LILIYA. RUSSIA;
4. AVTUCHOVI, SIMONA. LITHUANIA;

DISABLED WOMEN LEFT +60 KG;
1. BUNINA, OLGA. RUSSIA;
2. SALTAN, F.EDA. TURKEY;
3. VJAZMITINA, TATYANA. RUSSIA;
JUNIOR MEN RIGHT 50 KG;
1. SABITOV, ANDREY. RUSSIA;
2. AGHAYEV, ROMAN. UKRAINE;
3. POROZHNIAK, DENIS. UKRAINE;
4. UZDENOV, HARUL. RUSSIA;

JUNIOR MEN RIGHT 55 KG;
1. MASTANOV, RAMIK. RUSSIA;
2. HALIKOV, MAGOMED-SALAM. RUSSIA;
3. ADAMYAN, ASHOT. ARMENIA;
4. SYZONETS, ANDRIY. UKRAINE;
5. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
6. BURYA, OLEXANDR. UKRAINE;

JUNIOR MEN RIGHT 60 KG;
1. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;
2. SPASJUK, SVJATOSLAV. RUSSIA;
3. DORONIN, SERGEY. RUSSIA;
4. SELMAN FIRINCI, MUHARREM. TURKEY;
5. VYDRENKOV, VLADYSLAV. UKRAINE;
6. SAROYAN, RAZMIK. ARMENIA;
7. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;

JUNIOR MEN RIGHT 65 KG;
1. AKHPOLOV, SOSLAN. RUSSIA;
2. DZITIEV, HETAG. RUSSIA;
3. LAPSHYN, OLEH. UKRAINE;
4. NESTERENKO, DZMITRY. BELARUS;
5. DEREVENSKIY, YAROSLAV. UKRAINE;
6. AZIZBEYLI, NADIR. AZERBAIJAN;
7. PETRAUKSAS, TADAS. LITHUANIA;
8. MUSIAL, DAMIAN. POLAND;
9. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;

JUNIOR MEN RIGHT 70 KG;
1. ABDULLAEV, ZALIMHAN. RUSSIA;
2. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
3. JAMILOV, RAIS. RUSSIA;
4. TAVARTKILADZE, OTAR. GEORGIA;
5. KASHENIA, DZMITRY. BELARUS;
6. TURKOLMEZ, UGUR. TURKEY;
7. KLAPEC, DENIS. POLAND;

JUNIOR MEN RIGHT 80 KG;
1. HASANOV, MAGOMET. RUSSIA;
2. KAKABADZE, MERAB. GEORGIA;
3. DEMCHENKO, OLEKSANDR. UKRAINE;
4. CHIGIR, SERGEY. RUSSIA;
5. CAGLAR IDIGUK, SABAN. TURKEY;
6. CARLSSON, JOHAN. SWEDEN;
7. BERIDZE, VAKHTANG. GEORGIA;
8. DREISKA, ANSIS. LATVIA;
9. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
10. BIZHKO, VITALY. UKRAINE;

JUNIOR MEN RIGHT +80 KG;
1. SHEVCHENKO, ALEXANDER. RUSSIA;
2. GURBANOV, RUSTAM. AZERBAIJAN;
3. HAMBEKOV, DENIS. RUSSIA;
4. SOLYANYK, SERHIY. UKRAINE;
5. KALOYAN, TYMBEV. BULGARIA;
6. MYRONOVYCH, OLEG. UKRAINE;
7. ERTEM, ARIF. TURKEY;
8. SUTKAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;


SENIOR MEN RIGHT 55 KG;
1. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;
2. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
3. KAPPUSHEV, RUSTAM. RUSSIA;
4. SYZONETS, ANDRIY. UKRAINE;
5. HARUTYUNYAN, VAHRAM. ARMENIA;
6. IVAN, DANIEL. ROMANIA;
7. CETINKAYA, MEHMET. TURKEY;

SENIOR MEN RIGHT 60 KG;
1. ALI UZUL, MEHMET. TURKEY;
2. AHPOLOV, AZAMAT. RUSSIA;
3. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
4. PIROYAN, ARMAN. ARMENIA;
5. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
6. BARBELIAN, PAUL. ROMANIA;
7. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;
8. AFANASIK, IVAN. BELARUS;
9. BABAKHANOV, SARKHAN. AZERBAIJAN;
10. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
11. GHILINSKIY, ARTSEM. BELARUS;
12. CHAGAROV, KAZBEK. RUSSIA;
13. GRALAK, MACIEJ. POLAND;
14. STEREV, DIMITAR. BULGARIA;

SENIOR MEN RIGHT 65 KG;
1. KOVALCHUK, ALEXANDER. RUSSIA;
2. GAYDARDJIEV, GEORGY. BULGARIA;
3. AKBAROV, VADIM. AZERBAIJAN;
4. SVOBODA, PETR. CZECH REPUBLIC;
5. SERHAT ARSLAN, EVREN. TURKEY;
6. IBRISHEV, KHAISER. UKRAINE;
7. MELNIK, SERGIY. UKRAINE;
8. BOBROVICH, VALEANTIN. BELARUS;
9. DZITIEV, HETAG. RUSSIA;
10. HARUTYUNYAN, HAYK. ARMENIA;
11. TYCHINH, DZMITRY. BELARUS;
12. PETRAUKAS, TADAS. LITHUANIA;
13. MUSIAL, DAMIAN. POLAND;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG;
1. VALIEV, RAMAZ. RUSSIA;
2. HUBAEV, GEORGI. RUSSIA;
3. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
4. SKYDAN, VADYM. UKRAINE;
5. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
6. PODGORSKI, MARIUSZ. POLAND;
7. MNATSAKANYAN, VLADIMIR. ARMENIA;
8. ABUTIDZE, ALEKS. GEORGIA;
9. RUSAKOV, ALIAKSNDR. BELARUS;
10. BEDNARSKI, BARTLOMIEJ. POLAND;
11. CHERNYAVSKY, OLEG. UKRAINE;
12. MOVSISYAN, LEVON. ARMENIA;
13. ABRAMCHUK, ANATOLY. BELARUS;
14. GORELASHVILI, YIGAL. IZRAEL;

SENIOR MEN RIGHT 75 KG;
1. ZOLOEV, HADZHIMURAT. RUSSIA;
2. GASHEVSKI, CVETAN. BULGARIA;
3. MEHMET BOZ, FATIH. TURKEY;
4. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
5. SANDERS, CRAIG. UNITED KINGDOM;
6. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
7. TOGOEV, IGOR. RUSSIA;
8. TERZI, ENGIN. TURKEY;
9. KHAMIANOV, DZMITRY. BELARUS;
10. CHAYKA, VALERIY. UKRAINE;
11. TVALIASHVILI, GIORGI. GEORGIA;
12. MUSAYELIAN, MGER. UKRAINE;
13. SEREDICH, ALIAKSNDR. BELARUS;
14. PILIPENKO, IVAN. GERMANY;
15. GROCH, DARIUSZ. POLAND;
16. VANESYAN, SAMVEL. ARMENIA;

SENIOR MEN RIGHT 80 KG;
1. MAMEDOV, TIMUR. RUSSIA;
2. CHERSKY, MAXIM. RUSSIA;
3. ASMONAS, MANTAS. LITHUANIA;
4. LUKYANCHUK, IVAN. UKRAINE;
5. MATSKEVICH, ALEH. BELARUS;
6. KASAN, PETER. SLOVAKIA;
7. SAVENIA, DZEANIS. BELARUS;
8. GIRARD, PASCAL. SWITZERLAND;
9. VOTH, ALEX. GERMANY;
10. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
11. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
12. VAZEHI, SHAKHIN. AZERBAIJAN;
13. ISMAYILOV, SHARIF. AZERBAIJAN;
14. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
15. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG;
1. BABAIEV, RUSTAM. UKRAINE;
2. PRUDNYK, IEVGENII. UKRAINE;
3. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
4. KOTCHIAN, ARTEM. RUSSIA;
5. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
6. GAMTENADZE, IRAKLI. GEORGIA;
7. SEMEG, IVAN. BELARUS;
8. TSAHILOV, TAJMURAZ. RUSSIA;
9. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
10. MEYES, TONI. SWITZERLAND;
11. PORTIANKO, IVAN. BELARUS;

SENIOR MEN RIGHT 90 KG;
1. HADAEV, CHERMEN. RUSSIA;
2. BABYEV, RUSLAN. UKRAINE;
3. SEKINAEV, BORIS. RUSSIA;
4. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
5. HARCARIK, GABRIEL. SLOVAKIA;
6. OZKILIC, UGUR. TURKEY;
7. SALMINEN, JUHA. FINLAND;
8. STASYUK, SERGIY. UKRAINE;
9. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
10. SYPNIEWSKI, TOMASZ. POLAND;
11. MALEK, RADISLAV. SLOVAKIA;
12. MAHARRAMOV, AZAR. AZERBAIJAN;

SENIOR MEN RIGHT 100 KG;
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. DAUTASHVILI, VASILI. GEORGIA;
3. RUDAKOV, MYKHAYLO. UKRAINE;
4. RABTSAV, DZMITRY. BELARUS;
5. BAKHTIYAROV, ZURAB. AZERBAIJAN;
6. KACHMAZOV, SLAVIK. RUSSIA;
7. KRIULIN, EVGENIY. RUSSIA;
8. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
9. SAHAKYAN, EDUARD. ARMENIA;
10. TERESHCHUK, MAKSYM. UKRAINE;
11. JYRANEN, JUKKA. FINLAND;
12. BUEHLER, URLICH. SWITZERLAND;
13. KOCAK, ATILE. TURKEY;

SENIOR MEN RIGHT 110 KG;
1. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
2. OSMANLI, FERID. TURKEY;
3. MATJUSHENKO, IVAN. RUSSIA;
4. NOWAK, GRZEGORZ. POLAND;
5. TOMSONS, NORMUNDS. LATVIA;
6. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
7. TATARENKO, ARTSEM. BELARUS;
8. BAYCHOROV, RASUL. RUSSIA;
9. TANSKI, TOMASZ. POLAND;
10. IMANOV, JOSHGUN. AZERBAIJAN;
11. LITOVCEV, YEVHEN. UKRAINE;
12. MIKELONIS, VIDAS. LATVIA;
13. MASIC, SEBASTIAN. CROATIA;
14. MINDAUGAS, SUSKAITIS. LITHUANIA;

SENIOR MEN RIGHT +110 KG;
1. GAZIMAGOMEDOV, GAZIMAGOMED. RUSSIA;
2. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
3. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
4. YANKOVSKI, ALIAKSNDR. BELARUS;
5. KISOV, PLAMEN. BULGARIA;
6. GLOWACKI, SLAWOMIR. POLAND;
7. MNATSAKANYAN, TIGRAN. ARMENIA;
8. SKALSKI, MARCIN. POLAND;
9. TESARIK, DUSAN. CZECH REPUBLIC;
10. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
11. MASIC, ANTONIO. CROATIA;
12. KARKUZAEV, GEORGIY. RUSSIA;
13. KIRILENKO, DZMITRY. BELARUS;

MASTER MEN RIGHT 70 KG;
1. CEDER, RONNY. SWEDEN;
2. AVERIN, ARTHUR. RUSSIA;
3. TARANENKO, MYKOLA. UKRAINE;
4. BOLOTIN, GENADY. UKRAINE;
5. GALIULLIN, RAVIL. RUSSIA;

MASTER MEN RIGHT 80 KG;
1. DZISIAK, VLADYSLAV. UKRAINE;
2. MORSUEV, NIKOLAY. RUSSIA;
3. SIMONENKO, MICHAIL. RUSSIA;
4. FILIPPOV, ANDRIY. UKRAINE;
5. NERSISYAN, DAVIT. ARMENIA;
6. MIRZAKULIYEV, JAVID. AZERBAIJAN;

MASTER MEN RIGHT 90 KG;
1. MOSOLOV, ANDREY. RUSSIA;
2. PALISKIS, ROMUTIS. LITHUANIA;
3. MAMEDOV, OKTAJ. RUSSIA;
4. SYMEON, EFSTATHIOS. GREECE;
5. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
6. WALESKO, WOJCIECH. POLAND;

MASTER MEN RIGHT 100 KG;
1. MOISEYEV, IHOR. UKRAINE;
2. GURCHIANI, EREKLE. GEORGIA;
3. ZOLOEV, MAIRBEK. RUSSIA;
4. KUZMIN, SERGIY. UKRAINE;
5. NIKULIN, ANDREY. RUSSIA;
6. BUEHLER, URLICH. SWITZERLAND;
7. MIKELIONIS, VYDAS. LITHUANIA;
8. KOCAK, ATILE. TURKEY;

MASTER MEN RIGHT +100 KG;
1. RUDENKO, TARAS. RUSSIA;
2. MAZURENKO, IGOR. POLAND;
3. CHERNUSHENKO, VITALIY. UKRAINE;
4. YAVIR, SERHIY. UKRAINE;
5. SUHOMLINOV, VYACHESLAV. RUSSIA;
6. POOLE, RICHARD. UNITED KINGDOM;

GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG;
1. STRELNIKOV, NIKOLAY. RUSSIA;
2. ZAYTSEV, VICTOR. RUSSIA;
3. IBRAHIMOV, MUSLUM. AZERBAIJAN;
4. IERMOLENKO, VALENTYN. UKRAINE;
5. PODGORSKI, WIESLAW. POLAND;

GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG;
1. MAMEDOV, OKTAJ. RUSSIA;
2. STUSEK, JAROSLAV. CZECH REPUBLIC;
3. POZDNYAKOV, ALEXANDER. RUSSIA;

GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG;
1. GURBANOV, MINABADIN. AZERBAIJAN;
2. GOLOVCHENKO, VALERIY. UKRAINE;
3. STEPANOV, VLADIMIR. RUSSIA;
4. PROKHOROV, PETR. RUSSIA;
5. GRALAK, STANISLAW. POLAND;
6. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;

DISABLED MEN RIGHT 60 KG;
1. VYATKIN, SERGEY. RUSSIA;
2. YILDIZ, EMRE. TURKEY;
3. RABINOVICH, KONSTANTIN. RUSSIA;
4. STEREV, DIMITAR. BULGARIA;
5. GRALAK, MACIEJ. POLAND;
6. KAYA, MEHMET. TURKEY;

DISABLED MEN RIGHT 75 KG;
1. BRATCHENIA, VIKTOR. BELARUS;
2. NURUDINOV, OMAR. RUSSIA;
3. YUKSEL, NURETTIN. TURKEY;
4. SAMARIN, VYACHESLAV. RUSSIA;
5. PEYCHEV, MARIN. BULGARIA;
6. TARASENKO, ROMAN. UKRAINE;
7. KUROPATA, SERGIY. UKRAINE;
8. LAPTSEU, ALIAKSE. BELARUS;
9. SEVEN, GOKHAN. TURKEY;

DISABLED MEN RIGHT 90 KG;
1. MAMEDOV, RUSLAN. RUSSIA;
2. URHUN, YASIN. TURKEY;
3. KRUGLIKOV, ROMAN. RUSSIA;
4. YADIN, OMER. TURKEY;
5. PYSMAK, ARTEM. UKRAINE;
6. POROSHYN, OLEKSANDR. UKRAINE;

DISABLED MEN RIGHT +90 KG;
1. DINLEYICI, MUSTAFA. TURKEY;
2. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
3. MYLENKYY, OLEKSANDER. UKRAINE;
4. JUSUPALIEV, JUSUP. RUSSIA;
5. KROLIK, KONSTANTY. POLAND;
6. NASRULLAEV, MAGOMED. RUSSIA;
7. KRAVCHUN, OLEKSANDR. UKRAINE;
8. JUHNEVICS, JANIS. LATVIA;

JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG;
1. BAEVA, MILANA. RUSSIA;
2. TIKHONOV, CHRISTINA. RUSSIA;
3. BUGAI, DIANA. UKRAINE;
4. HARIPONCHUK, SVITLANA. UKRAINE;
5. SLIWINSKA, KAROLINA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG;
1. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
2. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
3. FOMINA, CHRISTINA. RUSSIA;
4. LASTOVENKO, KRYSTYNA. UKRAINE;
5. DZHIKAEVA, CHRISTINA. RUSSIA;
6. SZUSTER, JOLANTA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG;
1. TSAGOLOVA, KARINA. RUSSIA;
2. BAHAREVA, MARINA. RUSSIA;
3. LESKIVICIUTE, RASA. LITHUANIA;
4. PYLYPENKO, LILIYA. UKRAINE;
5. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;
6. BRYKAILO, TETIANA. UKRAINE;
7. KWIATKOWSKA, NATALIA. POLAND;
8. BULASH, NADZEGDA. BELARUS;

JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG;
1. KULTJAPKINA, ELENA. RUSSIA;
2. BOLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
3. LAGKUEVA, DIANA. RUSSIA;
4. GUNACTI, SEVIM. TURKEY;
5. KOVALEK, VIKTORIA. BELARUS;
6. TERPELOVA, OLGA. UKRAINE;
7. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG;
1. KABISOVA, DIANA. RUSSIA;
2. KARAEVA, DZERASSA. RUSSIA;
3. JONKUTE, JULITA. LITHUANIA;
4. AKSOY, SEYMA. TURKEY;

JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG;
1. FEDOSEYEVA, VALENTINE. RUSSIA;
2. CHERNOVA, NATALIA. RUSSIA;
3. CEBECI, ZEYNEP. TURKEY;

SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG;
1. COSKUN, DENIZ. TURKEY;
2. YALCINKAYA, SEVAL. TURKEY;
3. HALFINA, JULIA. RUSSIA;
4. SHAPAVALAVA, LARISA. BELARUS;
5. ABROMOVICH, NATALIA. BELARUS;
6. URAZGILDEEVA, VENERA. RUSSIA;
7. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
8. MIELCZAREK, MALGORZATA. POLAND;

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG;
1. DONMEZ, ARZU. TURKEY;
2. ALBEGOVA, DIANA. RUSSIA;
3. NYBERG, SARAH. SWEDEN;
4. ILYUSYNA, VIKTORIA. UKRAINE;
5. VOLKOVA, ALINA. RUSSIA;
6. TYKHONOVYCH, LARYSA. UKRAINE;
7. KONOVKOVA, ELENA. BELARUS;
8. MAROZ, VOLHA. BELARUS;

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG;
1. LARINA, EKATERINA. RUSSIA;
2. GABUEVA, LUISA. RUSSIA;
3. DEBNAROVA, LUCIA. SLOVAKIA;
4. REISEK, FIA. SWEDEN;
5. ZVYUGINCEVA, IRYNA. UKRAINE;
6. BOLIN THYSELL, KLARA. SWEDEN;
7. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND;
8. KARPENKO, ALIAKSANDRA. BELARUS;
9. VOJTKOVA, LENKA. CZECH REPUBLIC;
10. TERPELOVA, OLGA. UKRAINE;
11. SHIBUN, MARINA. BELARUS;

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG;
1. GLADKAJA, IRINA. RUSSIA;
2. ANDERSSON, HEIDI. SWEDEN;
3. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
4. SHITINA, ALINA. RUSSIA;
5. DONMEZ, ELVAN. TURKEY;
6. MASALSKAY, ALESIA. BELARUS;
7. ANDREUCHUK, ALIAKSANDRA. BELARUS;

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG;
1. MAKEEVA, IRINA. RUSSIA;
2. GAGIEVA, MADINA. RUSSIA;
3. GOLUBEVA, ALINA. UKRAINE;
4. MOCHALOVA, KATERYNA. UKRAINE;
5. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;

SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG;
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. GABAKOVA, VICKA. RUSSIA;
3. LVOVA, ANASTASIYA. RUSSIA;
4. OGREN, MADELEN. SWEDEN;
5. BATMAZ, AYSE. TURKEY;

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG;
1. CINGULE, ZANNA. LATVIA;
2. GONUL, NURCIHAN. TURKEY;
3. TIKHONOVA, SVETLANA. RUSSIA;
4. KHAMIDULLINA, LILIYA. RUSSIA;

MASTER WOMEN RIGHT 60 KG;
1. JOHANSSON, ANN. SWEDEN;
2. OREHOVA, OLGA. RUSSIA;
3. MOSOLOVA, NATALIA. RUSSIA;

MASTER WOMEN RIGHT 70 KG;
1. ONANOVA, TATYANA. RUSSIA;
2. LAITURI, PIRJO. SWEDEN;
3. ODINTSEVA, LIDIYA. UKRAINE;

MASTER WOMEN RIGHT 80 KG;
1. BOROVINSKAJA, LARISA. RUSSIA;
2. CHASHKINA, LYUDMILA. RUSSIA;

MASTER WOMEN RIGHT +80 KG;
1. BOLDYREVA, RIMMA. RUSSIA;

DISABLED WOMEN RIGHT 60 KG;
1. JANUTO, NATALIA. RUSSIA;
2. UZULMEZ, MACIDE. TURKEY;
3. KUZNETSOVA, SVETLANA. RUSSIA;
4. AVTUCHOVI, SIMONA. LITHUANIA;

DISABLED WOMEN RIGHT +60 KG;
1. BUNINA, OLGA. RUSSIA;
2. BORSOVKINA, ANGELINA. RUSSIA;
3. SALTAN, F.EDA. TURKEY;
Tiffany studio
WMD
Svjetski kup Judgement Day 2017

16/10/2017. - Svjetski kup Judgement Day 2017

VELIKI MEĐUNARODNI USPJEH! Na Svjetskom kupu u Mađarskoj, Hrvatska je…
Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

08/10/2017. - Sport fest 2017 Zagreb, Hrvatska

Zagreb, Hrvatska 5.-8.10.2017. Četverodnevna prezentacija obaranja ruke uspješno je održana…
Obaranje ruke RSS Feed Digg Obaranje ruke Obaranje ruke on Delicious Obaranje ruke on YouTube Podijeli Obaranje ruke na Facebooku Twittaj Obaranje ruke