Medulićeva 2, ZAGREB
tel: 00385-1-5579247
fax: 00385-1-4814-726

XVIII. European championship 26.06.2008. Sarpborg, Norway

Armwrestling english Obaranje ruke hrvatski

CAF official web site    Armwrestling history    XVIII. European championship 26.06.2008. Sarpborg, Norway

Add Armwrestling to favorites
Armwrestling - Homepage

XVIII. European championship 26.06.2008. Sarpborg, Norway

Mens Juniors Left Hand 50 Kg
1. Kakorin, Yury (RUS) 10 Pts
2. Shirants, Deniss (LAT) 7 Pts
3. Gravis, Kaspars (LAT) 5 Pts
4. Rydstedt, Jesper (SWE) 4 Pts
5. Ljungberg, Dennis (SWE) 3 Pts
Mens Juniors Right Hand 50 Kg
1. Kakorin, Yury (RUS) 10 Pts
2. Shirants, Deniss (LAT) 7 Pts
3. Gravis, Kaspars (LAT) 5 Pts
4. Rydstedt, Jesper (SWE) 4 Pts
5. Ljungberg, Dennis (SWE) 3 Pts
Mens Juniors Left Hand 55 Kg
1. Irtuganov, Sergey (RUS) 10 Pts
2. Mullagulov, Eduard (RUS) 7 Pts
3. Bulut, Ahmed Said (TUR) 5 Pts
4. Kolesnikov, Artem (UKR) 4 Pts
5. Danyliuk, Volodymyr (UKR) 3 Pts
6. Soenderland, Remi (NOR) 2 Pts
7. Ljungberg, Kristian (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 55 Kg
1. Mullagulov, Eduard (RUS) 10 Pts
2. Kolesnikov, Artem (UKR) 7 Pts
3. Danyliuk, Volodymyr (UKR) 5 Pts
4. Irtuganov, Sergey (RUS) 4 Pts
5. Ljungberg, Kristian (SWE) 3 Pts
6. Soenderland, Remi (NOR) 2 Pts
7. Bulut, Ahmed Said (TUR) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 60 Kg
1. Denisov, Vladimir (RUS) 10 Pts
2. Namazov, Orkhan (RUS) 7 Pts
3. Piotrzkowski, Karol (POL) 5 Pts
4. Swerts, Wim (SWE) 4 Pts
5. Beridze, Apaloni (GEO) 3 Pts
6. Hjertholm, Baard (NOR) 2 Pts
7. Jaskiewicz, Radoslaw (POL) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 60 Kg
1. Namazov, Orkhan (RUS) 10 Pts
2. Denisov, Vladimir (RUS) 7 Pts
3. Piotrzkowski, Karol (POL) 5 Pts
4. Beridze, Apaloni (GEO) 4 Pts
5. Hjertholm, Baard (NOR) 3 Pts
6. Swerts, Wim (SWE) 2 Pts
7. Jaskiewicz, Radoslaw (POL) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 65 Kg
1. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 10 Pts
2. Koshkarev, Maxim (RUS) 7 Pts
3. Minkovs, Vitalijs (LAT) 5 Pts
4. Dzmitriy, Kachenia (BLR) 4 Pts
5. Holland, Tom (GBR) 3 Pts
6. Erlandsson, Erik (SWE) 2 Pts
7. Lundgren, Robin (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 65 Kg
1. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 10 Pts
2. Branders, Pierre (BEL) 7 Pts
3. Koshkarev, Maxim (RUS) 5 Pts
4. Dzmitriy, Kachenia (BLR) 4 Pts
5. Minkovs, Vitalijs (LAT) 3 Pts
6. Lundgren, Robin (SWE) 2 Pts
7. Holland, Tom (GBR) 0 Pts
8. Erlandsson, Erik (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 70 Kg
1. LOBANOV, Alexey (RUS) 10 Pts
2. Tenkel, Roman (SVK) 7 Pts
3. Reshetnikov, Nikolay (RUS) 5 Pts
4. Klein, Radek (CZE) 4 Pts
5. Petrosius, Mantas (LIT) 3 Pts
6. Ilik, Abdurrahman (TUR) 2 Pts
7. Risoen, Ronny (NOR) 0 Pts
8. Österstrom, Erik (SWE) 0 Pts
9. Garba, Motiejus (LIT) 0 Pts
10. Fredriksen, Erik (NOR) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 70 Kg
1. Lobanov, Alexey (RUS) 10 Pts
2. Tenkel, Roman (SVK) 7 Pts
3. Risoen, Ronny (NOR) 5 Pts
4. Reshetnikov, Nikolay (RUS) 4 Pts
5. Ilik, Abdurrahman (TUR) 3 Pts
6. Petrosius, Mantas (LIT) 2 Pts
7. Garba, Motiejus (LIT) 0 Pts
8. Fagertun, Andreas (NOR) 0 Pts
9. Österstrom, Erik (SWE) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 80 Kg
1. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Svoboda, Matej (CZE) 7 Pts
3. Akhmetov, Nail (RUS) 5 Pts
4. Aliaksandr, Laban (BLR) 4 Pts
5. Näsström, Kim (SWE) 3 Pts
6. Kajdas, Natan (POL) 2 Pts
7. Beberok, Piotr (POL) 0 Pts
8. Zirilti, Kemal (TUR) 0 Pts
9. Medvediev, Dmytro (UKR) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 80 Kg
1. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Svoboda, Matej (CZE) 7 Pts
3. Fomin, Maksim (RUS) 5 Pts
4. Kajdas, Natan (POL) 4 Pts
5. Näsström, Kim (SWE) 3 Pts
6. Beberok, Piotr (POL) 2 Pts
7. Zirilti, Kemal (TUR) 0 Pts
8. Guillaume, Brasseur (BEL) 0 Pts
9. Medvediev, Dmytro (UKR) 0 Pts
10. Aliaksandr, Laban (BLR) 0 Pts
Mens Juniors Left Hand 80+ Kg
1. Grishin, Artem (RUS) 10 Pts
2. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 7 Pts
3. Todorov, Stefan (BUL) 5 Pts
4. Klenogin, Nikita (RUS) 4 Pts
5. Kvamsdal, Asle (NOR) 3 Pts
6. Solmaz, Yildiray (TUR) 2 Pts
7. Tesar, Jan (CZE) 0 Pts
8. Persson, Jesper (SWE) 0 Pts
9. Gromholt, Richard (NOR) 0 Pts
Mens Juniors Right Hand 80+ Kg
1. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 10 Pts
2. Grishin, Artem (RUS) 7 Pts
3. Todorov, Stefan (BUL) 5 Pts
4. Solmaz, Yildiray (TUR) 4 Pts
5. Tesar, Jan (CZE) 3 Pts
6. Gromholt, Richard (NOR) 2 Pts
7. Klenogin, Nikita (RUS) 0 Pts
8. Persson, Jesper (SWE) 0 Pts
9. Bolseth, Martin (NOR) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 45 Kg
1. Ermakova, Nadezda (RUS) 10 Pts
2. Kiraz, Esra (TUR) 7 Pts
3. Lyapkina, Ekatarina (RUS) 5 Pts
4. Szuster, Jolanta (POL) 4 Pts
5. Velichko, Lidija (LAT) 3 Pts
6. Forsberg, Amanda (SWE) 2 Pts
Womens Juniors Right Hand 45 Kg
1. Ermakova, Nadezda (RUS) 10 Pts
2. Kiraz, Esra (TUR) 7 Pts
3. Lyapkina, Ekatarina (RUS) 5 Pts
4. Velichko, Lidija (LAT) 4 Pts
5. Szuster, Jolanta (POL) 3 Pts
6. Forsberg, Amanda (SWE) 2 Pts
Womens Juniors Left Hand 50 Kg
1. Sakeryte, Rasa (LIT) 10 Pts
2. Jablonskyte, Raminta (LIT) 7 Pts
3. Romanska, Michalina (POL) 5 Pts
4. Persson, Felicia (SWE) 4 Pts
5. Kasikci, Merve (TUR) 3 Pts
6. Olszewska, Martyna (POL) 2 Pts
Womens Juniors Right Hand 50 Kg
1. Jablonskyte, Raminta (LIT) 10 Pts
2. Persson, Felicia (SWE) 7 Pts
3. Romanska, Michalina (POL) 5 Pts
4. Kasikci, Merve (TUR) 4 Pts
5. Sakeryte, Rasa (LIT) 3 Pts
6. Olszewska, Martyna (POL) 2 Pts
Womens Juniors Left Hand 55 Kg
1. Gorskova, Yulia (RUS) 10 Pts
2. Pettersson, Carolin (SWE) 7 Pts
3. Majute, Monika (LIT) 5 Pts
4. Stenlund, Elina (SWE) 4 Pts
5. Kowanda, Daria (POL) 3 Pts
6. Silina, Monta (LAT) 2 Pts
7. Cekic, Cigdem (TUR) 0 Pts
8. Zvirblyte, Silvija (LIT) 0 Pts
9. Opalinska, Marta (POL) 0 Pts
Womens Juniors Right Hand 55 Kg
1. Pettersson, Carolin (SWE) 10 Pts
2. Gorskova, Yulia (RUS) 7 Pts
3. Kowanda, Daria (POL) 5 Pts
4. Majute, Monika (LIT) 4 Pts
5. Backlund, Denise (SWE) 3 Pts
6. Silina, Monta (LAT) 2 Pts
7. Cekic, Cigdem (TUR) 0 Pts
8. Opalinska, Marta (POL) 0 Pts
9. Zvirblyte, Silvija (LIT) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 60 Kg
1. Shitina, Alina (RUS) 10 Pts
2. Danielsson, Viktoria (SWE) 7 Pts
3. Nikisheva, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Vojtkova, Marketa (CZE) 4 Pts
5. Rybak, Paulina (POL) 3 Pts
6. Gurieva, Oleksandra (UKR) 2 Pts
7. Ivarsson, Anna (SWE) 0 Pts
Womens Juniors Right Hand 60 Kg
1. Shitina, Alina (RUS) 10 Pts
2. Gurieva, Oleksandra (UKR) 7 Pts
3. Nikisheva, Tatyana (RUS) 5 Pts
4. Danielsson, Viktoria (SWE) 4 Pts
5. Andersson, Erika (SWE) 3 Pts
6. Rybak, Paulina (POL) 2 Pts
7. Vojtkova, Marketa (CZE) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 70 Kg
1. Bäckman, Sara (SWE) 10 Pts
2. Krylova, Marina (RUS) 7 Pts
3. Haag, Elin (SWE) 5 Pts
4. Poole, Joanne (GBR) 4 Pts
5. Ezerinskaite, Kristina (LIT) 3 Pts
6. Kominkova, Lucie (CZE) 2 Pts
7. Stefaniak, Natalia (POL) 0 Pts
8. Stefaniak, Sylwia (POL) 0 Pts
Womens Juniors Right Hand 70 Kg
1. Krylova, Marina (RUS) 10 Pts
2. Haag, Elin (SWE) 7 Pts
3. Wahlström, Lovisa (SWE) 5 Pts
4. Poole, Joanne (GBR) 4 Pts
5. Ezerinskaite, Kristina (LIT) 3 Pts
6. Kominkova, Lucie (CZE) 2 Pts
7. Stefaniak, Natalia (POL) 0 Pts
8. Stefaniak, Sylwia (POL) 0 Pts
Womens Juniors Left Hand 70+ Kg
1. Zvirblyte, Raminta (LIT) 10 Pts
2. Edwall, Emma (SWE) 7 Pts
3. Fedoseeva, Valentina (RUS) 5 Pts
4. Wahlström, Lovisa (SWE) 4 Pts
5. Fernezová, Zuzana (SVK) 3 Pts
Womens Juniors Right Hand 70+ Kg
1. Zvirblyte, Raminta (LIT) 10 Pts
2. Fedoseeva, Valentina (RUS) 7 Pts
3. Bäckman, Sara (SWE) 5 Pts
4. Fernezová, Zuzana (SVK) 4 Pts
5. Edwall, Emma (SWE) 3 Pts
Womens Masters Left Hand 60 Kg
1. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 10 Pts
2. Johansson, Ann (SWE) 7 Pts
3. Thysell, Mari (SWE) 5 Pts
Womens Masters Right Hand 60 Kg
1. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 10 Pts
2. Johansson, Ann (SWE) 7 Pts
3. Holmström, Erika (SWE) 5 Pts
Womens Masters Left Hand 70 Kg
1. Onanova, Tatyana (RUS) 10 Pts
Womens Masters Left Hand 70 Kg
-
Womens Masters Left Hand 80 Kg
1. Kubasova, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Tychinina, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Onanova, Tatyana (RUS) 5 Pts
Womens Masters Right Hand 80 Kg
1. Kubasova, Zinaida (RUS) 10 Pts
2. Onanova, Tatyana (RUS) 7 Pts
3. Tychinina, Svetlana (RUS) 5 Pts
Mens Masters Left Hand 70 Kg
1. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 10 Pts
2. Obukhov, Nikolay (RUS) 7 Pts
3. Farkas, Martin (CZE) 5 Pts
4. Taranenko, Mykola (UKR) 4 Pts
5. Ceder, Ronny (SWE) 3 Pts
6. Capra, Franco (ITL) 2 Pts
7. Sakeries, Rimantas (LIT) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 70 Kg
1. Tarnauskas, Kestutis (LIT) 10 Pts
2. Obukhov, Nikolay (RUS) 7 Pts
3. Taranenko, Mykola (UKR) 5 Pts
4. Capra, Franco (ITL) 4 Pts
5. Farkas, Martin (CZE) 3 Pts
6. Ceder, Ronny (SWE) 2 Pts
7. Sakeries, Rimantas (LIT) 0 Pts
Mens Masters Left Hand 80 Kg
1. Söderholm, Kim (FIN) 10 Pts
2. Yuru, Ivanov (BLR) 7 Pts
3. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 5 Pts
4. Cirulis, Ivars (LAT) 4 Pts
Mens Masters Right Hand 80 Kg
1. Marangon, Ermanno (ITL) 10 Pts
2. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 7 Pts
3. Yuru, Ivanov (BLR) 5 Pts
4. Ekman, Peter (SWE) 4 Pts
5. Söderholm, Kim (FIN) 3 Pts
Mens Masters Left Hand 90 Kg
1. Shishov, Evgeny (RUS) 10 Pts
2. Nikulin, Andrey (RUS) 7 Pts
3. Sener, Cem (TUR) 5 Pts
4. Jansen, Arthur (NOR) 4 Pts
5. Pancerovas, Aleksandras (LIT) 3 Pts
6. Stusek, Jarosalv (CZE) 2 Pts
7. Lukkarila, Jukka-Pekka (FIN) 0 Pts
8. Andersson, Daniel (SWE) 0 Pts
9. Sjödin, Niclas (SWE) 0 Pts
10. Suzos, Dariusz (POL) 0 Pts
11. Thuen, Arne (NOR) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 90 Kg
1. Thuen, Arne (NOR) 10 Pts
2. Pancerovas, Aleksandras (LIT) 7 Pts
3. Jansen, Arthur (NOR) 5 Pts
4. Stusek, Jarosalv (CZE) 4 Pts
5. Sener, Cem (TUR) 3 Pts
6. Skóra, Andrzej (POL) 2 Pts
7. Baklanov, Alexander (RUS) 0 Pts
8. Lukkarila, Jukka-Pekka (FIN) 0 Pts
9. Andersson, Daniel (SWE) 0 Pts
10. Sjödin, Niclas (SWE) 0 Pts
11. Shishov, Evgeny (RUS) 0 Pts
12. Suzos, Dariusz (POL) 0 Pts
Mens Masters Left Hand 100 Kg
1. Stalgevics, Modris (LAT) 10 Pts
2. Metka, Stefan (GER) 7 Pts
3. Baklanov, Alexander (RUS) 5 Pts
4. Andersson, Lennart (SWE) 4 Pts
5. Filikidis, Pantelis (GRE) 3 Pts
6. Berg, Ottar (NOR) 2 Pts
7. Johnson, Jonny (SWE) 0 Pts
8. Svoboda, Milan (CZE) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 100 Kg
1. Stalgevics, Modris (LAT) 10 Pts
2. Metka, Stefan (GER) 7 Pts
3. Svoboda, Milan (CZE) 5 Pts
4. Johnson, Jonny (SWE) 4 Pts
5. Andersson, Lennart (SWE) 3 Pts
6. Berg, Ottar (NOR) 2 Pts
Mens Masters Left Hand 100+ Kg
1. Gurbanov, Minabaddin (AZE) 10 Pts
2. Khitsenko, Mykola (UKR) 7 Pts
3. Golovchenko, Valeriy (UKR) 5 Pts
4. Jentsch, Hartmut (GER) 4 Pts
5. Poole, Richard (GBR) 3 Pts
6. Franzen, Jonny (SWE) 2 Pts
7. Królik, Konstanty (POL) 0 Pts
8. Stensholt, Arnt (NOR) 0 Pts
9. Goncharov, Sergey (RUS) 0 Pts
10. Hymer, Andrzej (POL) 0 Pts
Mens Masters Right Hand 100+ Kg
1. Golovchenko, Valeriy (UKR) 10 Pts
2. Goncharov, Sergey (RUS) 7 Pts
3. Khitsenko, Mykola (UKR) 5 Pts
4. Poole, Richard (GBR) 4 Pts
5. Franzen, Jonny (SWE) 3 Pts
6. Jentsch, Hartmut (GER) 2 Pts
7. Królik, Konstanty (POL) 0 Pts
8. Hymer, Andrzej (POL) 0 Pts
9. Stensholt, Arnt (NOR) 0 Pts
-
Mens Grand Masters Right Hand 75 Kg
1. Andersson, Kent (SWE) 10 Pts
2. Obukhov, Nikolay (RUS) 7 Pts
3. Ottosson, Mats (SWE) 5 Pts
4. Cirulis, Ivars (LAT) 4 Pts
-
Mens Grand Masters Right Hand 90 Kg
1. Thuen, Arne (NOR) 10 Pts
2. Pozdnyakov, Alexander (RUS) 7 Pts
3. Onanaschvili, Gocha (RUS) 5 Pts
4. Stusek, Jarosalv (CZE) 4 Pts
5. Piechowski, Janusz (POL) 3 Pts
6. Marangon, Ermanno (ITL) 2 Pts
-
Mens Grand Masters Right Hand 90+ Kg
1. Golovchenko, Valeriy (UKR) 10 Pts
2. Gurbanov, Minabaddin (AZE) 7 Pts
3. Johnson, Jonny (SWE) 5 Pts
4. Królik, Konstanty (POL) 4 Pts
5. Prokhorov, Petr (RUS) 3 Pts
6. Mikelionis, Vidas (LIT) 2 Pts
7. Hymer, Andrzej (POL) 0 Pts
8. Gladilin, Vladimir (RUS) 0 Pts
9. Bertacchi, Giulio (ITL) 0 Pts
Womens Disabled Left Hand 60 Kg
1. Yanuto, Natalia (RUS) 10 Pts
2. Kantserova, Damira (RUS) 7 Pts
3. Tolmacheva, Nadezda (RUS) 5 Pts
4. Günacti, Hatice (TUR) 4 Pts
Womens Disabled Right Hand 60 Kg
1. Yanuto, Natalia (RUS) 10 Pts
2. Tolmacheva, Nadezda (RUS) 7 Pts
3. Günacti, Hatice (TUR) 5 Pts
4. Kantserova, Damira (RUS) 4 Pts
Womens Disabled Left Hand 60+ Kg
1. Tychinina, Svetlana (RUS) 10 Pts
Womens Disabled Right Hand 60+ Kg
1. Tychinina, Svetlana (RUS) 10 Pts
Mens Disabled Left Hand 60 Kg
1. Zverev, Mikhail (RUS) 10 Pts
2. Kaya, Mehmet (TUR) 7 Pts
3. Rabinovich, Konstantin (RUS) 5 Pts
4. Gralak, Maciej (POL) 4 Pts
Mens Disabled Right Hand 60 Kg
1. Rabinovich, Konstantin (RUS) 10 Pts
2. Zverev, Mikhail (RUS) 7 Pts
3. Kaya, Mehmet (TUR) 5 Pts
4. Gralak, Maciej (POL) 4 Pts
Mens Disabled Left Hand 75 Kg
1. Viktor, Bratshenia (BLR) 10 Pts
2. Kuropata, Sergiy (UKR) 7 Pts
3. Samarin, Viacheslav (RUS) 5 Pts
4. Bozdemir, Ahmet (TUR) 4 Pts
5. Fazilogullari, Yilmaz (TUR) 3 Pts
6. Mikolajczyk, Adrian (POL) 2 Pts
7. Haltvik, Arthur (NOR) 0 Pts
Mens Disabled Right Hand 75 Kg
1. Viktor, Bratshenia (BLR) 10 Pts
2. Yüksel, Nurettin (TUR) 7 Pts
3. Kuropata, Sergiy (UKR) 5 Pts
4. Bozdemir, Ahmet (TUR) 4 Pts
5. Fazilogullari, Yilmaz (TUR) 3 Pts
6. Haltvik, Arthur (NOR) 2 Pts
7. Gargurnis, Kaspars (LAT) 0 Pts
8. Mikolajczyk, Adrian (POL) 0 Pts
9. Samarin, Viacheslav (RUS) 0 Pts
Mens Disabled Left Hand 90 Kg
1. Kruglikov, Roman (RUS) 10 Pts
2. Mamedov, Ruslan (RUS) 7 Pts
3. Jakubowski, Bartosz (POL) 5 Pts
4. Romano, Giuseppe (ITL) 4 Pts
Mens Disabled Right Hand 90 Kg
1. Mamedov, Ruslan (RUS) 10 Pts
2. Kruglikov, Roman (RUS) 7 Pts
3. Jakubowski, Bartosz (POL) 5 Pts
4. Romano, Giuseppe (ITL) 4 Pts
Mens Disabled Left Hand 90+ Kg
1. Dubovskiy, Igor (RUS) 10 Pts
2. Ayce, Süreyya (TUR) 7 Pts
3. Dinleyici, Mustafa (TUR) 5 Pts
4. Jakovlevs, Aivis (LAT) 4 Pts
5. Gladilin, Vladimir (RUS) 3 Pts
Mens Disabled Right Hand 90+ Kg
1. Dinleyici, Mustafa (TUR) 10 Pts
2. Dubovskiy, Igor (RUS) 7 Pts
3. Gladilin, Vladimir (RUS) 5 Pts
4. Jakovlevs, Aivis (LAT) 4 Pts
5. Ayce, Süreyya (TUR) 3 Pts
Womens Seniors Left Hand 50 Kg
1. Babaieva, Snizhana (UKR) 10 Pts
2. Onishchenko, Yana (UKR) 7 Pts
3. Agadzhanyan, Veronika (RUS) 5 Pts
4. Ermakova, Nadezda (RUS) 4 Pts
5. Savas, Gulsen (TUR) 3 Pts
6. Larysa, Shapavalova (BLR) 2 Pts
7. Jablonskyte, Raminta (LIT) 0 Pts
8. Paulava, Alena (BLR) 0 Pts
9. Sapcilar, Bilgen (TUR) 0 Pts
10. Mielczarek, Malgorzata (POL) 0 Pts
11. Sakeryte, Rasa (LIT) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 50 Kg
1. Trikolich, Oksana (RUS) 10 Pts
2. Urazgildeeva, Venera (RUS) 7 Pts
3. Babaieva, Snizhana (UKR) 5 Pts
4. Onishchenko, Yana (UKR) 4 Pts
5. Larysa, Shapavalova (BLR) 3 Pts
6. Savas, Gulsen (TUR) 2 Pts
7. Jablonskyte, Raminta (LIT) 0 Pts
8. Sapcilar, Bilgen (TUR) 0 Pts
9. Sakeryte, Rasa (LIT) 0 Pts
10. Paulava, Alena (BLR) 0 Pts
11. Mielczarek, Malgorzata (POL) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 60 Kg
1. Larina, Ekaterina (RUS) 10 Pts
2. Skoryk, Olena (UKR) 7 Pts
3. Debnárová, Lucia (SVK) 5 Pts
4. Andersson, Heidi (SWE) 4 Pts
5. Bonkova, Veronika (BUL) 3 Pts
6. Kolesnikova, Anna (RUS) 2 Pts
7. Vojtkova, Lenka (CZE) 0 Pts
8. Barnauskiene, Robertta (LIT) 0 Pts
9. Ansone, Endija (LAT) 0 Pts
10. Andersson, Erika (SWE) 0 Pts
11. Rodland, Sandra (NOR) 0 Pts
12. Zwolak, Aleksandra (POL) 0 Pts
13. Ostrowska, Malgorzata (POL) 0 Pts
14. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 0 Pts
15. Svobodova, Zuzana (CZE) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 55 Kg
1. Iliushyna, Viktoriia (UKR) 10 Pts
2. Istomina, Tatiana (RUS) 7 Pts
3. Yalcinkaya, Seval (TUR) 5 Pts
4. Opalinska, Marta (POL) 4 Pts
5. Gurchenko, Yana (UKR) 3 Pts
6. Sarpaliute, Asta (LIT) 2 Pts
7. Nyberg, Sara (SWE) 0 Pts
8. Johannessen, Elin (NOR) 0 Pts
9. Volha, Maroz (BLR) 0 Pts
10. Pettersson, Carolina (SWE) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 55 Kg
1. Iliushyna, Viktoriia (UKR) 10 Pts
2. Istomina, Tatiana (RUS) 7 Pts
3. Nyberg, Sara (SWE) 5 Pts
4. Urazgildeeva, Venera (RUS) 4 Pts
5. Gurchenko, Yana (UKR) 3 Pts
6. Pettersson, Carolina (SWE) 2 Pts
7. Opalinska, Marta (POL) 0 Pts
8. Yalcinkaya, Seval (TUR) 0 Pts
9. Sarpaliute, Asta (LIT) 0 Pts
10. Volha, Maroz (BLR) 0 Pts
11. Johannessen, Elin (NOR) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 60 Kg
1. Andersson, Heidi (SWE) 10 Pts
2. Larina, Ekaterina (RUS) 7 Pts
3. Skoryk, Olena (UKR) 5 Pts
4. Bonkova, Veronika (BUL) 4 Pts
5. Debnárová, Lucia (SVK) 3 Pts
6. Anochina, Ylia (RUS) 2 Pts
7. Vojtkova, Lenka (CZE) 0 Pts
8. Rodland, Sandra (NOR) 0 Pts
9. Parnarauskiene, Vilija (LIT) 0 Pts
10. Barnauskiene, Robertta (LIT) 0 Pts
11. Andersson, Erika (SWE) 0 Pts
12. Ostrowska, Malgorzata (POL) 0 Pts
13. Zwolak, Aleksandra (POL) 0 Pts
14. Svobodova, Zuzana (CZE) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 65 Kg
1. Truskalova, Nataya (UKR) 10 Pts
2. Gladkaya, Irina (RUS) 7 Pts
3. Rydstedt, Felicia (SWE) 5 Pts
4. Radchuk, Natalia (UKR) 4 Pts
5. Gavrilova, Olga (RUS) 3 Pts
6. Milotova, Veronika (CZE) 2 Pts
7. Bäckman, Sara (SWE) 0 Pts
Womens Seniors Right Hand 65 Kg
1. Gavrilova, Olga (RUS) 10 Pts
2. Gladkaya, Irina (RUS) 7 Pts
3. Truskalova, Nataya (UKR) 5 Pts
4. Rydstedt, Felicia (SWE) 4 Pts
5. Milotova, Veronika (CZE) 3 Pts
6. Radchuk, Natalia (UKR) 2 Pts
7. Bäckman, Sara (SWE) 0 Pts
Womens Seniors Left Hand 70 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Anikina, Nadiya (UKR) 7 Pts
3. Golubyeva, Alina (UKR) 5 Pts
4. Batmaz, Ayse (TUR) 4 Pts
5. Poole, Joanne (GBR) 3 Pts
Womens Seniors Right Hand 70 Kg
1. Makeeva, Irina (RUS) 10 Pts
2. Anikina, Nadiya (UKR) 7 Pts
3. Wawrzyniak, Marlena (POL) 5 Pts
4. Batmaz, Ayse (TUR) 4 Pts
5. Golubyeva, Alina (UKR) 3 Pts
6. Poole, Joanne (GBR) 2 Pts
Womens Seniors Left Hand 80 Kg
1. Vaitkute, Egle (LIT) 10 Pts
2. Akhmetgareeva, Sofiya (RUS) 7 Pts
3. Lvova, Anastasia (RUS) 5 Pts
4. Melin, Anne (FIN) 4 Pts
5. Kokareva, Iryna (UKR) 3 Pts
Womens Seniors Right Hand 80 Kg
1. Vaitkute, Egle (LIT) 10 Pts
2. Lvova, Anastasia (RUS) 7 Pts
3. Akhmetgareeva, Sofiya (RUS) 5 Pts
4. Melin, Anne (FIN) 4 Pts
5. Kokareva, Iryna (UKR) 3 Pts
Womens Seniors Left Hand 80+ Kg
1. Gönül, Nurcihan (TUR) 10 Pts
2. Tikhonova, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Zvirblyte, Raminta (LIT) 5 Pts
4. Chingule, Zhanna (LAT) 4 Pts
5. Jonsson, Kristina (SWE) 3 Pts
6. Groedal, Berit (NOR) 2 Pts
Womens Seniors Right Hand 80+ Kg
1. Gönül, Nurcihan (TUR) 10 Pts
2. Tikhonova, Svetlana (RUS) 7 Pts
3. Chingule, Zhanna (LAT) 5 Pts
4. Zvirblyte, Raminta (LIT) 4 Pts
5. Jonsson, Kristina (SWE) 3 Pts
6. Groedal, Berit (NOR) 2 Pts
Mens Seniors Left Hand 55 Kg
1. Bezkorovainyi, Dmytro (UKR) 10 Pts
2. Chomaev, Robert (RUS) 7 Pts
3. Stredanský, Jozef (SVK) 5 Pts
4. Cetinkaya, Mehmet (TUR) 4 Pts
5. Erdogan, Mehmet Ali (TUR) 3 Pts
6. Mullagulov, Eduard (RUS) 2 Pts
Mens Seniors Right Hand 55 Kg
1. Bezkorovainyi, Dmytro (UKR) 10 Pts
2. Chomaev, Robert (RUS) 7 Pts
3. Cetinkaya, Mehmet (TUR) 5 Pts
4. Stredanský, Jozef (SVK) 4 Pts
5. Mullagulov, Eduard (RUS) 3 Pts
6. Erdogan, Mehmet Ali (TUR) 2 Pts
Mens Seniors Left Hand 60 Kg
1. ©ulan, Jaroslav (SVK) 10 Pts
2. Khamidullin, Rim (RUS) 7 Pts
3. Khamidullin, Ruzalin (RUS) 5 Pts
4. Kadura, Mykhaylo (UKR) 4 Pts
5. Wilson, Ted (GBR) 3 Pts
6. Üzül, Mehmet Ali (TUR) 2 Pts
7. Gralak, Maciej (POL) 0 Pts
8. Eklund, Roine (SWE) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 60 Kg
1. Khamidullin, Ruzalin (RUS) 10 Pts
2. ©ulan, Jaroslav (SVK) 7 Pts
3. Khamidullin, Rim (RUS) 5 Pts
4. Üzül, Mehmet Ali (TUR) 4 Pts
5. Kadura, Mykhaylo (UKR) 3 Pts
6. Eklund, Roine (SWE) 2 Pts
7. Balandin, Oleksandr (UKR) 0 Pts
8. Gralak, Maciej (POL) 0 Pts
9. Wilson, Ted (GBR) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 65 Kg
1. Tsindeliani, Roman (RUS) 10 Pts
2. Voronetskiy, Alexander (RUS) 7 Pts
3. Skydan, Vadym (UKR) 5 Pts
4. Yankov, Dimitar Plamenov (GER) 4 Pts
5. Arslan, Evren Serhat (TUR) 3 Pts
6. Lescinskis, Arturs (LAT) 2 Pts
7. Holland, Tom (GBR) 0 Pts
8. Akbarov, Vadim (AZE) 0 Pts
9. Andersen, Frank (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 65 Kg
1. Tsindeliani, Roman (RUS) 10 Pts
2. Arslan, Evren Serhat (TUR) 7 Pts
3. Akbarov, Vadim (AZE) 5 Pts
4. Yankov, Dimitar Plamenov (GER) 4 Pts
5. Voronetskiy, Alexander (RUS) 3 Pts
6. Lescinskis, Arturs (LAT) 2 Pts
7. Holland, Tom (GBR) 0 Pts
8. Skydan, Vadym (UKR) 0 Pts
9. Andersen, Frank (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 70 Kg
1. Bichilov, Timur (RUS) 10 Pts
2. Pautaran, Pavel (BLR) 7 Pts
3. Valiev, Ramaz (RUS) 5 Pts
4. Khvedelidze, Malkhaz (GEO) 4 Pts
5. Belynskiy, Andriy (UKR) 3 Pts
6. Lukyanchuk, Ivan (UKR) 2 Pts
7. Ucak, Yusuf (TUR) 0 Pts
8. Turansky, Xavier (FRA) 0 Pts
9. Asmonas, Mantas (LIT) 0 Pts
10. Bayazit, Ayhan (TUR) 0 Pts
11. Lundström, Björn (SWE) 0 Pts
12. Revhaug, Arne Ingar (NOR) 0 Pts
13. Delidzakov, Hristo (BUL) 0 Pts
14. Bäck, Staffan (SWE) 0 Pts
15. Petrosius, Mantas (LIT) 0 Pts
16. Risoen, Ronny (NOR) 0 Pts
17. Mutikainen, Ville (FIN) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 70 Kg
1. Lukyanchuk, Ivan (UKR) 10 Pts
2. Pautaran, Pavel (BLR) 7 Pts
3. Bichilov, Timur (RUS) 5 Pts
4. Ucak, Yusuf (TUR) 4 Pts
5. Khvedelidze, Malkhaz (GEO) 3 Pts
6. Belynskiy, Andriy (UKR) 2 Pts
7. Delidzakov, Hristo (BUL) 0 Pts
8. Asmonas, Mantas (LIT) 0 Pts
9. Turansky, Xavier (FRA) 0 Pts
10. Valiev, Ramaz (RUS) 0 Pts
11. Bayazit, Ayhan (TUR) 0 Pts
12. Bäck, Staffan (SWE) 0 Pts
13. Gjermundsen, Svein (NOR) 0 Pts
14. Lundström, Björn (SWE) 0 Pts
15. Petrosius, Mantas (LIT) 0 Pts
16. Schlitte, Matthias (GER) 0 Pts
17. Mutikainen, Ville (FIN) 0 Pts
18. Risoen, Ronny (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 75 Kg
1. Jagnesák, Lubomír (SVK) 10 Pts
2. Terzi, Engin (TUR) 7 Pts
3. Bayramukov, Yusuf (RUS) 5 Pts
4. Amolins, Janis (LAT) 4 Pts
5. Zoloev, Khadzimurat (RUS) 3 Pts
6. Tvaliashvili, Giorgi (GEO) 2 Pts
7. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 0 Pts
8. Haugland, Frode Veim (NOR) 0 Pts
9. Andersson, Torbjörn (SWE) 0 Pts
10. Diouf, David (FRA) 0 Pts
11. Rissveds, Martin (SWE) 0 Pts
12. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 75 Kg
1. Zoloev, Khadzimurat (RUS) 10 Pts
2. Jagnesák, Lubomír (SVK) 7 Pts
3. Amolins, Janis (LAT) 5 Pts
4. Terzi, Engin (TUR) 4 Pts
5. Tvaliashvili, Giorgi (GEO) 3 Pts
6. Diouf, David (FRA) 2 Pts
7. Bayramukov, Yusuf (RUS) 0 Pts
8. Haugland, Frode Veim (NOR) 0 Pts
9. Andersson, Torbjörn (SWE) 0 Pts
10. Gaydardjiev, Georgi (BUL) 0 Pts
11. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts
12. Johannessen, Kenneth (NOR) 0 Pts
13. Rissveds, Martin (SWE) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 80 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Zoloev, Spartak (RUS) 7 Pts
3. Lengarov, Stefan (BUL) 5 Pts
4. Prudnyk, Ievgenii (UKR) 4 Pts
5. Spannagel, Dieter (GER) 3 Pts
6. Szewczyk, Tomasz (POL) 2 Pts
7. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 0 Pts
8. Matskevich, Aleh (BLR) 0 Pts
9. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
10. Cabu, Frédéric (BEL) 0 Pts
11. Aberg, Daniel (SWE) 0 Pts
12. Basaran, Tuncay (TUR) 0 Pts
13. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 0 Pts
14. Nannestad, Niklas (SWE) 0 Pts
15. Eilersgaard, Phillip (DEN) 0 Pts
16. Torper, Roy Vidar (NOR) 0 Pts
17. Austlid, Oeyvind (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 80 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts
2. Zoloev, Spartak (RUS) 7 Pts
3. Prudnyk, Ievgenii (UKR) 5 Pts
4. Szewczyk, Tomasz (POL) 4 Pts
5. Aberg, Daniel (SWE) 3 Pts
6. Matskevich, Aleh (BLR) 2 Pts
7. Spannagel, Dieter (GER) 0 Pts
8. Basaran, Tuncay (TUR) 0 Pts
9. Nannestad, Niklas (SWE) 0 Pts
10. Kornek, Robert (GER) 0 Pts
11. Torper, Roy Vidar (NOR) 0 Pts
12. Dzhibilov, Ruslan (RUS) 0 Pts
13. Yilmazsoy, Mehmet (TUR) 0 Pts
14. Lengarov, Stefan (BUL) 0 Pts
15. Eilersgaard, Phillip (DEN) 0 Pts
16. Cabu, Frédéric (BEL) 0 Pts
17. Austlid, Oeyvind (NOR) 0 Pts
18. Jachvliani, Tornike (GEO) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 85 Kg
1. Babayev, Ruslan (UKR) 10 Pts
2. Golemanov, Stoyan (BUL) 7 Pts
3. Grigoryev, Nikolay (RUS) 5 Pts
4. Balkovoy, Oleg (RUS) 4 Pts
5. Rundstrom, Andreas (SWE) 3 Pts
6. Peregudov, Pavlo (UKR) 2 Pts
7. Dorohovs, Arturs (LAT) 0 Pts
8. Dobrovic, Radoslav (SVK) 0 Pts
9. Cebula, Jimmy (SWE) 0 Pts
10. Kvamsdal, Asle (NOR) 0 Pts
11. Chladny, Peter (SVK) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 85 Kg
1. Babayev, Ruslan (UKR) 10 Pts
2. Golemanov, Stoyan (BUL) 7 Pts
3. Peregudov, Pavlo (UKR) 5 Pts
4. Balkovoy, Oleg (RUS) 4 Pts
5. Grigoryev, Nikolay (RUS) 3 Pts
6. Kurt, Niyazi (TUR) 2 Pts
7. Dobrovic, Radoslav (SVK) 0 Pts
8. Dorohovs, Arturs (LAT) 0 Pts
9. Rundstrom, Andreas (SWE) 0 Pts
10. Andre, Frederic (BEL) 0 Pts
11. Thuen, Arne (NOR) 0 Pts
12. Chladny, Peter (SVK) 0 Pts
13. Ahmadov, Jasarat (AZE) 0 Pts
14. Kvamsdal, Asle (NOR) 0 Pts
15. Andersson, Daniel (SWE) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 90 Kg
1. Germánus, Ján (SVK) 10 Pts
2. Muriev, Viatcheslav (RUS) 7 Pts
3. Nikonov, Dmitry (UKR) 5 Pts
4. Rudakov, Mykhaylo (UKR) 4 Pts
5. Racek, Peter (SVK) 3 Pts
6. Grochowski, Mariusz (POL) 2 Pts
7. Kostadinov, Krasimir (BUL) 0 Pts
8. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
9. Özkilic, Ugur (TUR) 0 Pts
10. Tatarenka, Artsiom (BLR) 0 Pts
11. Birkeland, Oeyvid (NOR) 0 Pts
12. Drozd, Aleh (BLR) 0 Pts
13. Sener, Cem (TUR) 0 Pts
14. Laskowski, Marcin (POL) 0 Pts
15. Bibers, Ivars (LAT) 0 Pts
16. Molen, Torbjörn (SWE) 0 Pts
17. Nentjes, Meindert (NED) 0 Pts
18. Henriksson, Kent (SWE) 0 Pts
19. Salminen, Juha (FIN) 0 Pts
20. Christensen, Tonni (DEN) 0 Pts
21. Matre, Tore (NOR) 0 Pts
22. Nentjes, Hendrik (NED) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 90 Kg
1. Muriev, Viatcheslav (RUS) 10 Pts
2. Kostadinov, Krasimir (BUL) 7 Pts
3. Germánus, Ján (SVK) 5 Pts
4. Nikonov, Dmitry (UKR) 4 Pts
5. Bennurkan, Omer Seyfi (TUR) 3 Pts
6. La Cola, Cedric (BEL) 2 Pts
7. Racek, Peter (SVK) 0 Pts
8. Grochowski, Mariusz (POL) 0 Pts
9. Rudakov, Mykhaylo (UKR) 0 Pts
10. Kalejs, Maris (LAT) 0 Pts
11. Birkeland, Oeyvid (NOR) 0 Pts
12. Salminen, Juha (FIN) 0 Pts
13. Haciyev, Rasad (AZE) 0 Pts
14. Laskowski, Marcin (POL) 0 Pts
15. Henriksson, Kent (SWE) 0 Pts
16. Tatarenka, Artsiom (BLR) 0 Pts
17. Özkilic, Ugur (TUR) 0 Pts
18. Matre, Tore (NOR) 0 Pts
19. Drozd, Aleh (BLR) 0 Pts
20. Christensen, Tonni (DEN) 0 Pts
21. Persson, Jesper (SWE) 0 Pts
22. Nentjes, Meindert (NED) 0 Pts
23. Nentjes, Hendrik (NED) 0 Pts
24. Bibers, Ivars (LAT) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 100 Kg
1. Korolev, Andrey (RUS) 10 Pts
2. Shmyko, Dzmitry (BLR) 7 Pts
3. Kvirkvinia, Genadi (GEO) 5 Pts
4. Ivanov, Sergiy (UKR) 4 Pts
5. Drushchits, Alexander (RUS) 3 Pts
6. Vodák, Martin (CZE) 2 Pts
7. Grufman, Roger (SWE) 0 Pts
8. Atmaca, Tarkan Serkan (TUR) 0 Pts
9. Buehler, Uli (SUI) 0 Pts
10. Pavlenko, Yevgeniy (UKR) 0 Pts
11. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 0 Pts
12. Persson, Erik (SWE) 0 Pts
13. Muszczak, Dariusz (POL) 0 Pts
14. Pickup, Neil (GBR) 0 Pts
15. Abelashvili, Irakli (GEO) 0 Pts
16. Maharramov, Azar (AZE) 0 Pts
17. Saxegaard, Runar (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 100 Kg
1. Kvirkvinia, Genadi (GEO) 10 Pts
2. Pavlenko, Yevgeniy (UKR) 7 Pts
3. Matyushenko, Ivan (RUS) 5 Pts
4. Shmyko, Dzmitry (BLR) 4 Pts
5. Ivakin, Taras (UKR) 3 Pts
6. Muszczak, Dariusz (POL) 2 Pts
7. Vodák, Martin (CZE) 0 Pts
8. Ayce, Süreyya (TUR) 0 Pts
9. Maharramov, Azar (AZE) 0 Pts
10. Aberg, Markus (SWE) 0 Pts
11. Pickup, Neil (GBR) 0 Pts
12. Dzmitriy, Rabtsau (BLR) 0 Pts
13. Grufman, Roger (SWE) 0 Pts
14. Buehler, Uli (SUI) 0 Pts
15. Atmaca, Tarkan Serkan (TUR) 0 Pts
16. Tsimbalyuk, Dmitry (RUS) 0 Pts
17. Saxegaard, Runar (NOR) 0 Pts
18. Berg, Ottar (NOR) 0 Pts
19. Abelashvili, Irakli (GEO) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 110 Kg
1. Tokarev, Sergiy (UKR) 10 Pts
2. Tomsons, Normunds (LAT) 7 Pts
3. Ovsepyan, Andranik (RUS) 5 Pts
4. Kachmazov, Slavik (RUS) 4 Pts
5. Haralambopoulos, Georgios (GRE) 3 Pts
6. Cappa, Davide (ITA) 2 Pts
7. Tesarik, Dusan (CZE) 0 Pts
8. Rastislav, Tomaga (SVK) 0 Pts
9. Sonderland, Bjarne (NOR) 0 Pts
10. Svedberg, P-O (SWE) 0 Pts
11. Feltsjö, Thomas (SWE) 0 Pts
12. Soenderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 110 Kg
1. Tomsons, Normunds (LAT) 10 Pts
2. Tokarev, Sergiy (UKR) 7 Pts
3. Gurchiani, Erekle (GEO) 5 Pts
4. Bakhtiyarov, Zurab (AZE) 4 Pts
5. Ivanov, Sergiy (UKR) 3 Pts
6. Kachmazov, Slavik (RUS) 2 Pts
7. Tesarik, Dusan (CZE) 0 Pts
8. Cappa, Davide (ITA) 0 Pts
9. Rastislav, Tomaga (SVK) 0 Pts
10. Gattoni, Mickaël (FRA) 0 Pts
11. Feltsjö, Thomas (SWE) 0 Pts
12. Svedberg, P-O (SWE) 0 Pts
13. Haralambopoulos, Georgios (GRE) 0 Pts
14. Soenderland, Sigbjorn (NOR) 0 Pts
15. Sonderland, Bjarne (NOR) 0 Pts
16. Ovsepyan, Andranik (RUS) 0 Pts
Mens Seniors Left Hand 110+ Kg
1. Pushkar, Andriy (UKR) 10 Pts
2. Chotchaev, Rasul (RUS) 7 Pts
3. Spusta, Peter (SVK) 5 Pts
4. Kisov, Plamen (BUL) 4 Pts
5. Glowacki, Slawomir (POL) 3 Pts
6. Funner, Ole Reidar (NOR) 2 Pts
7. Johansson, Ralf (SWE) 0 Pts
8. Soenderland, Tommy (NOR) 0 Pts
Mens Seniors Right Hand 110+ Kg
1. Pushkar, Andriy (UKR) 10 Pts
2. Spusta, Peter (SVK) 7 Pts
3. Chotchaev, Rasul (RUS) 5 Pts
4. Glowacki, Slawomir (POL) 4 Pts
5. Kisov, Plamen (BUL) 3 Pts
6. Soenderland, Tommy (NOR) 2 Pts
7. Johansson, Ralf (SWE) 0 Pts
8. Funner, Ole Reidar (NOR) 0 Pts
Tiffany studio
WMD
Croatian National Championship 2020

02/07/2020. - Croatian National Championship 2020

Sinj, Hrvatska 27.-29.6.2020. Total numbers of competitors:193 Official results: PUSH…
Croatian National Championship 2020 Sinj, Croatia

24/05/2020. - Croatian National Championship 2020 Sinj, Croatia

28th of June 2020 more then 200 Competitors will be…
Armwrestling RSS Feed Digg Armwrestling Armwrestling on Delicious Armwrestling on YouTube Share Armwrestling on Facebook Twitt Armwrestling